Beslissing over komst Sole Mio naar Leiden half jaar uitgesteld Teveel urine in openluchtbaden Mireille geen meeloper 'Vrouwen over drempel helpen' Hazerswouds bedrijf stort illegaal in België Katwijk naaktstrand BOLLENEXPOSITIE Provincie onderzoekt water zwembaden DEN HAAG/REGIO - De water kwaliteit in de Zuidhollandse zwembaden is vrij behoorlijk en le vert geen gevaar op voor de ge zondheid van de zwemmers. De provincie Zuid-Holland conclu deert dit op basis van 2500 mon sters die het vorige jaar werden ge nomen in honderd binnen- en ne gentig buitenbaden. Hoewel in sommige gevallen de kwaliteit van het water niet aan de wettelijke normen voldeed, was er geen re den om, zoals onlangs in Noord- Holland, baden te sluiten. "Dat punt is bij lange na niet bereikt", aldus een woordvoerster van het provinciaal bestuur. Sinds anderhalf jaar is de Wet op de hygiëne en veiligheid zwemge- legenheden van kracht. De provin cie is belast met de toezicht op de zwembaden, die de laatste jaren door de nieuwe wet veel hebben moeten investeren. In de praktijk betekent een en ander dat de zwembaden zelf opdracht geven aan laboratoria om watermonsters te nemen en te onderzoeken. De provincie krijgt afschriften van de resultaten. Uit die onderzoeken is gebleken dat zestien procent van de onder zochte bassins niet voldoet aan de wettelijke normen voor zwemwa ter, aldus de provincie. Het gaat dan meestal om ondiepe instructie- baden en whirlpools (bubbelba den). Slecht water in diepe bassins komt maar hoogst zelden voor. Een zwembad ontvangt overigens pas een onvoldoende als een kwart van de onderzoeken niet aan de norm voldoet. Gevaar voor de ge zondheid van de zwemmers ont staat pas volgens de provincie als het water is verontreinigd door bacteriën. Uit de onderzoeken bleek deze verontreiniging slechts in zeer geringe mate voor te ko- Een probleem vormen wel de zwemmers, die in het water plas sen. Bij de helft van de onderzoe ken in de buitenbaden naar het ureumgehalte, een indicatie voor de hoeveelheid urine in het water, werd de wettelijke norm voor zwemwater overschreden. Vooral in zwembaden met een verouderde of te kleine zuiveringsinstallatie doet dit probleem zich voor. Ande re oorzaken zijn het gebrek aan toi letten in de buurt van het bassin en de te geringe verversing van het water in verhouding tot het aantal zwemmers, aldus de provincie. In de binnenbaden komt het zwem badpiassen veel minder voor. In minder dan tien procent van de on derzoeken wordt de norm over schreden. Verder werd geconcludeerd dat in zeventien procent van de bin nenbaden de concentratie van ge bonden chloor te hoog is. Het ge volg is dat de kans op rode ogen en irritatie van de slijmvliezen toe neemt. De provincie meent dat de dosering van chloor en zuur in een aantal gevallen zeker beter kan. In Lisse speciale informatiedag voor vrouwen LISSE - Vrouw en werk. Onder dat motto organiseert het geweste lijk arbeidsbureau in Lisse op 19 mei een informatiedag voor vrou wen die op zoek zijn naar een baan. Het arbeidsbureau speelt daarmee tevens in op de grote vraag naar personeel in de gezondheidszorg, de administratieve sector en de technische bedrijven. Volgens directeur C.A.J. van der Zwet van het arbeidsbureau gaat het alleen al in de bollenstreek om enkele honderden vacatures. "Veel van deze banen zijn, mede gezien de opleidingseisen, geschikt voor vrouwen", aldus Van der Zwet. Er zijn volgens hem nogal wat vrou wen die graag buitenshuis zouden willen werken, maar zich nooit bij het arbeidsbureau hebben aange meld. Van der Zwet: "De drempel blijkt voor velen toch te hoog te zijn. Door een dag speciaal voor wouwen te organiseren, hopen we die te kunnen verlagen". Van der Zwet: "De arbeidsmarkt wordt langzamerhand gespannen. Voor veel vacatures zijn moeilijk mensen te krijgen. Dat betekent dat de bedrijven en instellingen niet langer per se jonge mensen willen hebben, maar ook uitkijken naar ouderen die enige tijd uit het arbeidsproces zijn geweest". Deze ontwikkeling, gecombi neerd met het streven van het ar beidsbureau iets extra's te doen voor zogeheten achterstandsgroe pen zoals vrouwen, heeft het GAB in Lisse doen besluiten een infor matiedag voor vrouwen te organi seren. Het initiatief is overigens niet nieuw: verleden jaar werd op twee achtereenvolgende dagen een soortgelijke informatiemarkt ge houden. De 'markt' trok destijds 200 bezoekers. "Een groot succes", stelt Van der Zwet vast. De informatiemarkt is overigens niet alleen bedoeld om vrouwen in licht te geven in de openstaande vacatures, zo benadrukt de direc teur. Evenmin is het de bedoeling dat alleen vrouwen die direct aan het werk willen, de informatie markt zullen bezoeken. Van der Zwet: "Voor vrouwen geldt, even als voor alle anderen die lange tijd uit het arbeidsproces zijn geweest, dat in veel gevallen her- of bijscho ling nodig is om weer kunnen gaan werken. Automatisering, technolo gische en maatschappelijke ont wikkelingen hebben ertoe geleid dat er hogere eisen worden gesteld. Vandaar dat op de informatie markt een ruime plaats is inge ruimd voor de verschillende oplei dingsinstituten in de streek". Her- en bijscholing neemt ten minste een jaar in beslag. De direc teur: "Vrouwen die over een of twee jaar weer willen gaan werken, moeten zich daarom nu alvast oriënteren. Mocht het noodzakelijk zijn, dan kunnen ze zich in de tus- termijn gezien de kosten onmoge lijk is. Het enige gebouw dat op korte termijn vrijkomt is namelijk niet geschikt. Er zou een verbou wing van 10 tot 15 miljoen gulden nodig zijn om het gebouw geschikt te maken. Wanneer de verhuizing van de kliniek nog enkele jaren wordt uit gesteld, bedragen de kosten van verbouwing volgens het AZL slechts ongeveer 900.000 gulden. De kliniek zou dan kunnen worden ondergebracht in een ander ge bouw dat wat inrichting betreft veel gunstiger is. Overigens bestaat er nu al een nauwe band tussen het AZL en de Noordwijkse kliniek. De patiënten van de Noordwijkse kliniek wor den geregeld in Leidèn behandeld, studenten van de Leidse universi teit lopen stage in Noordwijk en de directeur van de Noordwijkse kli niek is tevens hoofd van de reuma afdeling van het AZL. Opknappen Het pand aan de Rembrandtweg in Noordwijk aan Zee waarin de reumakliniek nu is gevestigd, is hard aan een opknapbeurt toe Werkzaamheden zijn in het verle den uitgesteld omdat er onzeker heid bestond over de toekomst van de kliniek. Het Preventiefonds, de 'huisbaas' van Sole Mio, is onlangs echter begonnen met het opknap pen van het pand. Volgens A. Cats, hoofd van de reumakliniek, is het de bedoeling om voor ongeveer 500.000 gulden aan het pand te vertimmeren. Cats: "Dat betekent dat de druk voor wat Sole Mio betreft van de ketel is. De patiënten kunnen makkelijk tot 1995 in het opgeknapte pand blijven wonen". Cats drong er gisteren bij de commissieleden op aan ervoor te waken dat de financiële aspecten van de verhuizing, de zorginhoude- lijk kanten van de zaak niet over woekeren. "We hebben een pro gramma van eisen opgesteld waar aan een reuma-afdeling nmoet vol doen, wil er goed voor de patiënten kunnen worden gezorgd. Dat ei senpakket moet uitgangspunt voor de keuze zijn". Cats zelf is voorstander van ves tiging van de kliniek in het AZL. Zijns inziens wordt de kans steeds groter dat de districtscommissie voor vestiging in het AZL zal kie zen. "Het AZL is de beste oplos sing. Het is het goedkoopst, de pa- tienten krijgen er een prima behan deling en de opleiding van de reu matologen kan ongestoord door gang vinden". Mireille Mensink: "De eerste plaat die ik v i Anita Meijer hoordevond ik eigenlijk maar knap eentonig". (foto Nanno Bloupot) Alphense superfan van Anita Meijer morgen op tv ALPHEN AAN DEN RIJN - Je bent fan of je bent 't niet. Meegaan met allerlei stromingen is uit den boze. Als je fan bent van iemand, blijf je die volgen. Dat is tenminste de mening van de Alphense Mireil le Mensink (16). Al jaren bewon dert zij zangeres Anita Meijer. Mor genavond is ze te zien in het Vara- televisieprogramma Superfan. "Je bent gek hè, als je fan bent van Anita Meijer. Je hoort nu Ma donna te bewonderen. Of Duran Duran. Je ziet nu ook veel mensen die eerst fan zijn van de ene ster en twee weken later, als de lol er af is, van de volgende. Dat zijn meelo pers". Mireille Mensink behoort al een kleine zes jaar tot de vaste be wonderaarskern van zangeres Ani ta Meijer. "Ik ben niet zo'n fan die haar kamer behangt met posters hoor. Ik heb wel een verzameling plakboeken en platen". De Alphense 'ontdekte' de zan geres via haar vader. "Die had de eerste plaat. Ik vond die eigenlijk maar knap eentonig. Een paar jaar later hoorde ik het lied 'The one that you love'. Daarna ben ik Anita pas gaan volgen. Ik vond het knap wat ze deed: zowel vrij hoog als laag zingen". Ruim drie jaar geleden werd een fanclub opgericht. Mireille Men sink: "Ik was een van de eerste le den. De club is heel hard gegroeid, van vijftig naar vijfhonderd leden in ruim drie jaar tijd. De platen maatschappij had verwacht dat de groei bij ongeveer tweehonderd le den zou stoppen. Ze peilen dat al tijd omdat de artiesten met die club toch wel rekening moeten houden". "Door de fanclub leer je haar ook echt kennen. Ze kent mij nu ook, zeker na de opnamen van het pro gramma Superfan. Óp de fanclub- dagen is ze ook altijd aanwezig. Je kunt dan gewoon met haar praten. Ze onthoudt watje haar vertelt ook heel goed en vraagt soms maanden later nog naar iets watje tegen haar hebt gezegd. Het is grappig dat ze dat wel onthoudt, terwijl ze altijd problemen heeft met haar teksten. Ze draait coupletten om, gooit het refrein erdoor of zingt zelfs een stukje uit een ander lied". Toch is Mireille Mensink over tuigd van de kwaliteit van haar zangeres. "Het moet ook wel goed zijn wil ze kunnen concurreren met dé internationale top. Iemand als Tina Turner krijgt in Nederland geen platina plaat. Anita Meijer redt dat wel. Dat zegt toch wel iets". Via een oproep in het fanclub blad belandde Mireille Mensink uiteindelijk in Superfan. In dit pro gramma moet ze met twee andere kandidaten strijden om de titel su perfan. "Leden van de fanclub hadden de voorkeur, omdat die in de regel toch meer weten van hun idool. Na de screentest hoorde ik dat ik een van de kandidaten was. Heel kort daarna is het programma opgenomen. Dat was 13 februari". Over de uitslag van de quiz kan ze nog niets loslaten. "Ik heb be loofd te zwijgen tot na de uitzen ding. Ik kan wel verklappen dat de vragen wat moeilijker hadden ge kund". NOORDWIJK/LEIDEN - Het besluit over de toekomstige vestigingsplaats van de Noord wijkse reumakliniek Sole Mio is opnieuw met een half jaar uitgesteld. Eerst moeten de ziektenkostenverzekeraars de financiële gevolgen van de ver huizing op een rijtje zetten. Dat bleek gistermiddag tijdens een vergadering van de districts commissie voor volksgezond heid. De districtscommissie, een advies orgaan van de Provinciale Raad voor de Volksgezondheid, be spreekt in haar juni-vergadering wèl het onderzoek van de Stichting Samenwerkende Instellingen Ge zondheidszorg Leiden en omstre ken (SSIGL). Op verzoek van de districtscommissie heeft het SSIGL onderzocht welke zieken huizen in de omgeving geschikt zijn om Sole Mio in onder te bren gen. Sole Mio moet dicht omdat de overheid alle zogeheten categorale ziekenhuizen wil onderbrengen bij algemene ziekenhuizen. Verschil lende ziekenhuizen waaronder het AZL in Leiden en ziekenhuis Rij noord in Alphen aan den Rijn heb ben belangstelling getoond voor de reumakliniek. Volgens het SSIGL is vestiging van de kliniek in beide ziekenhui zen mogelijk. In een brief aan de districtscommissie stelt de SSIGL dat het Leidse Diaconessenzieken- huis en het Rijnlands Zeehospi tium in Katwijk niet geschikt zijn. De SSIGL geeft in haar brief geen eenduidig advies, maar laat de uit eindelijke keuze over aan de dis trictscommissie. AZL Een van de punten die volgens de ziektenkostenverzekeraars na der moeten worden onderzocht is de prijsopgaaf van het AZL bij ves tiging van de reumakliniek in het Leidse ziekenhuis. In een brief aan de SSIGL stelt het bestuur van het Leidse ziekenhuis dat huisvesting van Sole Mio in het AZL op korte HAZERSWOUDE - Het Hazers- woudse bedrijf Kemp heeft zonder vergunning afval gestort in het Belgische plaatsje Moeskroen. Vol gens directeur S. Kemp had het be drijf toestemming van de burge meester in Moeskroen om het afval daar over te laden. De zaak kwam aan het rollen nadat Vlaamse milieuorganisaties de minister van milieu, Daniël Ducarme-, hadden gevraagd om maatregelen. Naast Kemp wordt in de Belgische plaats ook gestort door het Amsterdamse bedrijf Icova en Zegwaard uit Delft. Het overladen en storten van Nederlands afval is daar sinds maart verboden. De vergunningen om over te la den zijn halverwege april ingetrok ken. Volgens Kemp was hierover niets bekend. Hij zegt dat hij 'on aangenaam werd verrast' toen de Belgische politie wagens met afval woensdag in beslag nam. "Er is wel iets gemeld van een tijdelijk ver bod, maar er was ook een nieuwe vergunning toegezegd". De Vlaamse Bond Beter Leefmi lieu en de Waalse organisatie Inte- renvironnement zijn bezorgd om de storting van Nederlands afval in Wallonië. Volgens de bond wordt op het terrein van het Belgische vuilophaal- en vervoersbedrijf BBM niet alleen vuil gestort maar wordt ook overgeladen in Belgi sche vrachtwagens. Deze giftige stoffen zouden als gewoon huisvuil worden overgebracht naar Belgi sche verbrandingsovens. De Belgische milieuorganisaties stellen dat sinds maart vrijwel da gelijks afval is vervoerd naar Moes kroen. Volgens woordvoerder D. van Merlebeke is het Waalse in voerverbod gemakkelijk te omzei len. Het storten van afval is name lijk wel verboden, maar het trans port ervan niet. Volgens de milieu organisatie is het grondwater in de buurt van Moeskroen al aangetast. van een verbod' senliggende jaren laten bijscho len". Evenals vorig jaar is ook de be lastingsdienst van de partij. De Wet Tweeverdieners en dan vooral de onduidelijkheid over de gevol gen van deze wet, heeft er niet al leen voor gezorgd dat veel vrou wen zich uit het arbeidsproces hebben teruggetrokken, maar heeft er bovendien toe geleid dat er nogal wat vrouwen zijn die niet aan een baan buitenshuis beginnen. "Iedereen die de informatiemarkt bezoekt, kan bij de belastingdienst te raden gaan of buitenshuis werken in haar situatie financieel gunstig is", aldus Van der Zwet. De informatiemarkt wordt op 19 mei gehouden in het arbeidsbu reau aan de Heereweg in Lisse. Tussen 10.00 en 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur kunnen alle vrouwen uit de bollenstreek te recht met hun vragen. Evenals vo rig jaar is het mogelijk zich direct als werkzoekende te laten inschrij- Maar pas als het echt nodig is... LISSE - In Keukenhof in Lisse is gistermorgen een expositie geopend van zogenaamde bijzondere bolge wassen. De tentoonstelling heeft een oppervlakte van 1200 vierkante meter en wordt gehouden in het Konin gin Beatrix Paviljoen. De expositie werd verricht door directeur J.A. Rink van de Rijks Middelbare Tuin bouwschool in Lisse. Aan de expositie wordt door tien bollenbedrijven meegewerkt. Voor de bloemstukken zijn onder andere 'We wisten niets alliums, gladiolus, alstroemeria, amaryllis, muscari en fratillaria gebruikt. De tentoonstelling duurt tot 14 mei. Daarna begint de lelieparade. In de showkas wor den enkele honderden soorten lelies - ongeveer 25.000 takken - worden verwerkt tot bloemstukken. Deze pa rade is de grootste overdekte lelieshow ter wereld. Deze expositie duurt tot en met 24 mei en beslaat een oppervlakte van 3500 vierkante meter. (foto Win» Dijkman) probleem wordt. "Op basis van de bevindingen van de politie, na klachten van.burgers of wanneer naaktrecreanten zich elders op het strand bedreigd voelen, moet di rect tot het inrichten van een naaktstrand kunnen worden over gegaan", aldus burgemeester C.A. Bos van de kustplaats. "Zolang zich geen moeilijkheden voordoen, laten we de situatie zoals die nu is". In de praktijk betekent dit wel dat de strandpolitie vrijwel geen mogelijkheden heeft om de ko mende periode op het strand effec tief tegen naaktrecreanten op te treden. De officier van justitie gaat er namelijk vanuit dat het onge kleed recreëren overal is toege staan als de gemeente hiervoor geen speciaal strandgedeelte heeft aangewezen. B en W verwachten echter niet dat het volledig bloot zonnen in Katwijk direct hand over hand zal toenemen. De strandpolitie kreeg vorig jaar slechts één klacht over een naak- trecreant die zich op het strandge deelte voor de Boulevard bevond. KATWIJK - Met een ruime meer derheid heeft de Katwijkse ge meenteraad gisteravond besloten tot het aanwijzen van een naakt strand. Het gebied van honderd meter aan de grens met Wassenaar wordt echter niet direct ingericht voor ongeklede recreatie. Het be sluit van de raad wordt pas van kracht als het college van burge meester en wethouders van me ning is dat de openbare orde daar toe aanleiding geeft. Dat houdt in dat de bordjes 'naaktstrand' pas zullen worden geplaatst op het moment dat naak- trecreatie voor Katwijk echt een VRIJDAG 8 MEI 1987 VRIJDAG Leiden Schouwburg, Oude Vest 45 - Voorstel ling 'Agnes van God', 20.15 uur. Lak-theater. Clevenngaplaats - Toneel groep Orkater met 'Onder het mel kwoud', 20.30 uur. Lutherse kerk, Hooglandse Kerkgracht - Optreden Leidens English Choir, 20.15 School De Horst, Beijerincklaan - Rom melmarkt, 19 tot 21 uur. Leiderdorp Waterleliekreek 1 - Huis-aan-huis kunst, tentoonstelling in een woonhuis, 11-24 Kantine RCL, sportpark De Bloemerd - Prijsuitreiking klaverjassen supporters vereniging, 20 uur. Peuterspeelzaal Duimelot, Dennen schans - Fancy-fair, 15.30 tot 19 uur. Warmond Dekker Tennishallen, Veerpolder - An tiekbeurs en mogelijkheid eigen goede ren te laten taxeren, 16 tot 21 uur. Voorschoten Cultureel centrum, Marijkelaan 4 NUT-concert met optreden Biggies Big Band, 20.30 uur. Ambachtshuis, Voorstraaf 12 - Opening expositie leden Voorschotense kunst kring, 20.30 uur. Oegstgeest Rijnsburgerweg 27 - Huiskamerbijeen komst PvdA, 20 uur. ZATERDAG Leiden Hartebrugkerk - Wandelconcert, 15 uur. Hooglandse kerk - Pauze-orgelconcert, 12.30 uur. Groenoordhallen, W. de Zwijgerlaan - Vlooienmarkt, 10 tot 16.30 uur. Bastionhotel, Voorschoterweg - Start landelijke fietsdag ANWB, 09-13 uur. Clubhuis Swifttoer - Start fietstocht 30 en 60 km., 08.30-09.30 uur. Plein Herensingelkerk - Jaarmarkt, 10 tot 16 uur Sóhool Maresingel 19 - Bazar, 10 tot 16 Leiderdorp Waterleliekreek 1 - Huis-aan-huis kunst, tentoonstelling in een woonhuis. 11-24 Muzenhof, Gordijnsingel 4 - Kinderfilm Billie Turf, 14.30 uur. Park De Houtkamp, by milieucentrum, kant Van Dièpeningenlaan - Excursie regionale vogelwerkgroep, 06.30 uur, in lichtingen tel. 411315. Verpleeghuis Leythenrode, Hoogmade- seweg 55 - Braderie, 10-16 uur. ARTSEN De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Janssen, Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld en de Ruiter: za 8 uur tot zo 8 uur: R. van Leeuwen. Fagelstraat 31, tel. 218661, spreekuur: Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: »J. de Ruiter, tel. 125096, spreekuur: Rosmolen 2. Groep 2 - Bergmeyer, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis en De Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: G.A.E. Nering Bo- gel, Zoeterwoudsesingel 109, tel. 124403. zo 8 uur tot 24 uur: J. Rus, Middelste gracht 129, tel. 132500. Groep 3 - Pleiter, J. v. Leeuwen, Smit. W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg en v.d. Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: S. Smit, Cobet- straat 43, tel. 130177. zo 8 uur tot zo 24 uur: J. Stolk, Burggra- venlaan 102, tel. 125820. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waardt, Arnou, J.G. Zaayer en R.E. Zaayer: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Boer, v.d. Helm laan 5, tel. 310420. zo 8 uur tot 24 uur: F. Lahr, Zoeter woudsesingel 11, tel. 120347. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, De Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein en A. Hammerstein: za 8 "uur tot zo 8 uur: J. Reinders, G. Brandtstraat 29, tel. 760947. zo 8 uur tot 24 uur: B. Crult Noordeinde- plein 8a, tel. 142888. Leiderdorp za: M.B. Landsmeer, Grotiuslaan 57, tel. 413913; zo: F.O.A.M. Kemme, Grotius laan 12, tel. 893139, spreekuur van 12.30- 13 uur in het Gezondheidscentrum, Flo rijn 10, tel. 891000. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.B. Hu- genholtz, Prins Hendriklaan 4, tel. 155666. Voorschoten za: J. Baars, R. Wagnerlaan 63, tel. 2520. zo: W. van Dam, Palestinalaan 29, tel. 3960. Warmond huisartsenpraktijk Qosthout, Rietpad 9, tel. 02522-30697. Wassenaar za: R. van Niekerk, tel. 19014, spreekuu radres Van Polanenpark 92; zo: J. Stuyf- zand, tel. 12460, spreekuuradres Kerk straat 42. Zoeterwoude via het antwoordapparaat van een van de Zoeterwoudse huisarten, tel. 01715- 1219 of 1614, verneemt u welke huisarts de weekenddienst waarneemt. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 8 tot vr 15 mei door: apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13,Leiden, tel. 211611. apotheek Stevenshof, Petr. Moensweg 56, Leiden, tel. 313234. apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. DIERENARTSEN Voor de praktyk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelijnvlinder 36, Lei den, tel. 220513. Voor de praktjk van Vestjens, v.d. H. Vestjens, Ryn- en Schiekade 23, tel. 144323. Voor de praktyk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rynsburg, tel. 173266. Voorschoten J. Frencken, J. Rontgenlaan 14, Leid- schendam, tel. 070-271110. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp, Oegstgeest en Warmond wordt waargenomen door: mevr A.C. Labruyére, Langestraat 14, Leiden, tel. 071-134244. Voor patiënten van tandartsenpraktyk Haaswijk, Simon Vestdijklaan 28, Oegstgeest, is tandarts van Mierlo tele fonisch bereikbaar onder nummer 071- 155375; tevens spreekuur van 11-12 en '17-18 uur. W. Kuiters, Hoge Ryndyk 38, Leiden, tel. 125215 doet dienst in eigen praktijk

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18