GROOTSCHALIG MAATWERK VOOR ONDERNEMERS MET HUN BLIK OP DE TOEKOMST I Metrages: tullS-V'r^1 SCHUTTERSSTAETE LEIDEN Scfiuttersstaete uan» CenterLeiaeran SI - uil I -"Wliir 400 tot 3820 m2 se Leiderdorp, daar verlenen wij voor 100 procent ons visitekaartje aan Bel ons en wij reiken het u aan. jnenno smitsion bedrijfby 39302majslj-nl tel.071-125041 Het bepalen van een verantwoorde en toekomstvaste bedrijfs- Net als u. heeft onze bedrijfsmakeiaardij de blik op de vestigingsplaats stelt hoge eisen aan uw ondernemersvisie. toekomst gericht. Twee unieke nieuwe projecten bewijzen vandaag de dag meer dan ooit, want op dit moment zorgt Schuttersstaete in Leiden; Centerhoi icp in - eigentijds ondernemerschap voor de nieuwe toekomst. dit Alles moet kloppen, willen we over epn i/»»-»* - oonipn\A/ ^iwii lat. uci eiaing. which we over een kwart eeuw niet Beide een toonbeeld van maatwerk voor opnieuw tot economische malaise vervallen. uitgeslapen ondernemers. Deskundige adviezen van ervaren mensen die de onroerend goed markt tot in de vezels kennen, zijn derhalve onontbeerlijk Schuttersstaete is opgebouwd uit vier verdiepingen en een spectacu lair penthouse - separaat, gecombineerd of in gedeelten te huur. In totaal biedt Schuttersstaete 3820 vierkante meter hypermoderne kantoorruimte. Wat de representativiteit betreft, is Schuttersstaete -binnen én buiten- 'top of the bill'. De fraaie, strakke glasvliesgevel weerspiegelt het eigenzinnige karakter van uw onderneming. Geavanceerd materiaalgebruik garandeert dat uw werkomgeving ook morgen bij de tijd is. glasviiesgevei uC de boventoon voeren. Hightech is hier het onoetwisuc Uitgekiend materiaalgebruik, een opvallende pui, een geaccentueerde liftschacht en een markante luifel, maken van Centerhouse een zeer representatief kantoren- en bedrijfsgebouw, dat qua inrichting ongekend flexibel is. r-0-! Metrages: 1200 - 3600 m2 3X Vloeroppervlakte 1200 m2 Plattegrond De lokatie is voortreffelijk: de Rijkswegen van en naar Amsterdam, Rotterdam, Utrecht en Den Haag liggen binnen handbereik. Het station van de Schiphollijn ligt op loopafstand, evenals het oude Leidse winkelcentrum. De parkeercapaciteit is prima geregeld op eigen terrein middels 50 plaatsen en aan de overzijde een parkeergarage. - De bereikbaarheid van Centerhouse is fenomenaal. Het gebouw bevindt zich pal naast Rijksweg A4, richting Amsterdam Schiphol en richting Den Haag Rotterdam. De verhouding tussen het volume van de kantoren- en bedrijfsruimte en de parkeerfaciliteiten is onovertroffen: 200 parkeerplaatsen zijn gepland.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 40