I De nieuwe hypotheken van de Nutsspaarbank. Panagro TE KOOP UUAm TEKOOPTEHAZERSWOUDE PROPER :K:rv,5,c6,2% A Te koop gevraagd EENGEZINSWONING V Den Haan Den Hoort :n Wis WBiiTOiiW! WH::**! JübMÜ?::"». Ü::HU. ü:iH«? Ü;:M1! ELKE ZATERDAG donderdagmiddag 15 30 uur lm. bi| onze adverieniie-aldeling telefoon (071) 14 49 41 WONEN IN HAZERSWOUOE Een dorp met veel groen, goede voorzieningen en betaalbaar. J. Israèlstraat 5. Mooi gelegen eengezinswoning met fraai uitzicht. Deze ruime woning bevat een woonkamer met open haard en parketvloer met aansluitend een open keuken met app. De entree van de woning is ruim, en netjes afgewerkt. Op de 1e verd. zijn 3 sl.k., diverse vaste kas ten en een mooie badkamer met ligbad, 2e toilet, wasta fel en aparte douche. Op de zolderverdieping is 1 sl.k. met dakkapel en grote kast en op de overloop een w.a. aansl. Achterin de mooi aangelegde tuin bevindt zich een stenen berging. Grondopp. 149 m2. De vraagprijs: 169.000,*k.k. Garage apart of in comb, te koop Vraagprijs: 15.000,* k.k. Ridder van Montfoortlaan 2. Luxe hoek*herenhuis met garage en tuin op het zuiden. De in het centrum staande woning, nabij winkels, scholen, zwembad etc., is gebouwd van 1e klas materia len. Vanuit de woonkamer heeft men uitzicht op een bungalowwijkje met veel groen. De indeling van deze grote woning is als volgt: hal met toilet, plavuizen vloer, hardhouten trap en een houten plafond, grote woonka mer met openhaard en open keuken (eiken met app.). Op de 1e verd. zijn 3 slaapkamers, badkamer (ligbad en dubb. wast.) en een douche met 2e toilet. Op de 2e verd. zijn 2 slaapkamers en een c.v.-ruimte. De woning heeft 3 balkons. Grondop. ca. 230 m2. De vraagprijs: 319.000,* k.k. De Poelzoom 14 Vrijstaande woning (630 m3) met veel extra's. Deze gunstig t.o.v. het centrum staande woning heeft een rui me hal met hardh. trap. De "speelse" woonkamer heeft een verdiept zitgedeelte met openhaard en houten pla fond. De half-open keuken is in eiken uitgevoerd en heeft veel apparatuur. De gehele beg. grond is voorzien van travertintegels. Opp. woonkamer keuken is 62 m2. De bijkeuken/garage is afgewerkt met een tegel vloer, heeft een werkblad en een vaste trap naar de (berg) zolder. Op de 1e verd. zijn 3 slaapk., een zeer luxe badkamer met ligbad en 2 wast. (marmer betegeld), een aparte douche met wastafel, een apart toilet en een balkon. De 2e verd. heeft 1 slaapk. en een grote c.v. ruimte. Grondopp. ca. 338 m2. Een werkelijk fijn huis om te bewonen. De vraagprijs: 399.000,* k.k. "Dorsman Vastgoed vertrouwd aktief Dorpsstraat 17 Hazerswoude Telefoon 01728 -8352 Particulier zoekt vrijstaande woning in Noordwijk of omgeving. Prijs tot 500.000,* Tel. 071-414566 b.v. makelaardij o.g. Onze nieuwe woningkrant is uit. Wanneer u belt. sturen we hem graag toe. Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071 -170741- LEIDERDORP: Statendaalder 25, 3-kamer terras-app., 2 etages, vrij uitz. (zuid). Ind.: hal, toilet, woonk eet-keuken. zonn terras berging. Verd.: 2 slaapk., badk. (douche/lig bad), berging in kelder. B.j. 1980 in perf. st. van onderh. Vraagprijs f 129.000,- k.k Tel. 071-413248. Luxe geschakelde herenhuizen aan de Vliet te Katwijk U zoekt al lang nas gen. mo zeggen royaal van afmetin- i gelegen en luxe afgewerkt? Wij menen te fnogen at u dit alles vindt in de hierboven afgebeelde w niiïgen aan de Vliet (nabij de Overrijp) te Katwijk Uiteraard kunnen wij in deze publikatie niet gedetai :en in de overzichtelijk samengestelde gaan op de afwerkin verkoopbrochure Is de slaapkamers, garage, vloerverwarming, fl x>r keuken, sanitair, tegelwerk enz. Dit bouwplan is een projekt v jan \an rhijn bouw bv postbus 76, 2220 ab katwijk zh katwijk verkoop: makelaardij o/g ^ttCOTS 01718-16545 Voorstraat 29.2225 EK Katwijk ZH LEIDEN Freesladal 16. In de nabijheid van de Zijl gelegen ruime eengezinswoning met tuin op zo. Ind. beg. gr.: hal, toilet, living met woonkeuken en plavuizen, schuifpui naar tuin met bordesgedeelte. Berging. 1e Etage: drie slaapka mers, overloop, badkamer met ligbad en nieuwe betege ling. 2e Etage: ruime kamer met dakkapel en berging met c.v.-ruimte, voorzien van c.v.-gas, nieuwe boiler en thermopane aan voorzijde parterre Vraagprijs: 172.000,- k.k. Utrechtse Jaagpad 65. Gezellig aan water gelegen per- fekt verbouwd woonhuis met voor- en achtertuin op Z., stenen berging, c.v.-gas. Ind.: entree, leuke woonkamer (9,3x3,7), uitgeb. mod. keuken v.z.v. nieuw dak, toilet douche comb. Open grenen trap naar 1e etage waarop: overloop met bergkast en wastafel, 1 grote en 2 kleinere slaapkamers. 2e Etage: vaste trap naar zolder v.z.v. dakvensters, berging, beschoten kap. Bijz.: gehele pand is v.z.v. thermopane Vraagprijs: 132.500,-k.k. Vaartkade 6. Geheel in 1985, verbouwde woning, aan de voorzijde aan (vaar)water gelegen. Ind.: entree, rui me woonkamer met lichte plavuizen, luxe open eiken keuken, wasruimte, toilet, plaats. 1e Etage: 2 grote slaapkamers met dakkapellen, nwe. douche. 2e Etage: beschoten zolder met stahoogte. Bouwtekening aanwe zig Vraagprijs: 115.000,- k.k. Groenesteeg 53a. Nieuw door aannemer op te leveren royaal 3-kamerappartement iri centrum gelegen. Ind.: entree, trap. 1e Etage: ruime woonkamer met open keu ken, toilet, dakterras. 2e Etage: overloop, badkamer, 2 slaapkamers, berging, c.v.-gas. Oplevering augustus '87. Eigen grond. Brochure op aanvraag Prijs: 100.000,- v.o.n. Moddermanstraat 13. In Burg.wijk rustig gelegen 4-ka- merappartement op 1e etage met berging in onderbouw. Ind.: ruime entree, woonkamer, 3 slaapkamers, balkon voor en achter, douche, toilet, keuken. Vraagprijs 82.500,- k.k. Groenesteeg 53. Nieuw door aannemer op te leveren royaal 2-kamerappartement in centrum gelegen. Ind.: entree, woonkamer met open keuken, toilet, badkamer, slaapkamer, open plaatsje met berging, c.v.-gas. Ople vering augustus '87. Eigen grond. Brochure op aan vraag. Prijs: 75.000,- v.o.n. Asserstraat 26. In Burg.wijk rustig gelegen 3-kamerap partement op 1e woonlaag met berging in onderbouw. Ind.: ruime entree, toilet, keuken, douche, zeer ruime woonkamer (oorspr. 2 kmrs.), zonnig balkon, slaapka mer. Lage servicekosten. Vraagprijs: 74.500,- k.k. Hansenstraat 12c. Nabij centrum gelegen goed onder houden bovenwoning v.z.v. o.a. eigen berging. Ind.: en tree, trap, overloop, douche, toilet, keuken, balkon, rui me woonkamer, 2 slaapkamers. Vraagprijs: 60.000,- k.k. Inlichtingen: VAN BEEK PISON MAKELAARDIJ O.G. KEES EN SASKIA EN HUN HYPOTHEEK PETER HAMERS EN ZIJN HYPOTHEEK U EN UW HYPOTHEEK. Lineair, annuïteiten, leven, 1 of 5 jaar vast, maandbetaling, enz., enz. Elke hypotheek van de Nutsspaarbank is weer anders: zoveel mensenzo veel wensen, zoveel hypotheken. Neem het geval van Saskia en Kees, tweeverdieners met een leuke Premie-A koopwoning op het oog. Saskia en Kees wisten zo ongeveer wel wat ze wilden. Lineair aflossen. Geen renterisico. Mogelijkheid tot extra aflossen. Saskia en Kees' wensen op een rijtje gezet, kwamen we uit op de Ideaalhypotheek. Een nieuwe hypotheek- vorm die de voordelen van een vaste en de voordelen van een variabele rente kombineert.We knippen daartoe de schuld als het ware in vijf stukken. Na het eerste jaar wordt alleen de rente over het eerste stuk aangepast aan de aktuele rente. Die aanpassing is voor 5 jaar vast. Na 2 jaar doen we hetzelfde IDEAALHYPOTHEEK - 15 Jaar zekerheid - 50% Boetevrij aflossen per jaar - Meeneemfaciliteitbij verhuizing met 't tweede stuk, enz. Zo loopt u 'n beperkt renterisico. Deze methode van renteberekening spreken wij met u af voor een periode van 15 jaar. U profiteert van de renteverlagingen en de renteverhogingen komen u niet koud op het dak vallen. Omdat Saskia en Kees de voor keur gaven aan lineaire aflossing is hun hypotheek weer heel anders dan die van PeterHamers. Deze zag meer in annuïteiten. Eigenlijk is de enige overeenkomst tussen de Saskia en Kees hypotheek en al die andere, op uw persoonlijke behoefte afgestemde hypotheken van de Nutsspaarbank de gunstige tariefstelling. Die mag u van ons met andere hypotheekoffertes vergelijken. Bent u geïnteresseerd in zo'n "vul uw eigen naam maar in" hypotheek? Maak dan een afspraak bij één van BÉ de ruim 70 kantoren van de Nutsspaarbank. Er is er altijd wel één dicht bij u in de buurt. nutsspaarbank De Nutsspaarbank doet meer voor een eigen huis. 17 OO UUR IS DE NIEUWE WOONINFO UIT woonmfo-box bij dt etalage van ons mé kantoor of bel Van ffl Beukering lmj Makelaardij Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 in Zoeterwoude-dorp. Minimaal 3 slaapkamers, zonnige tuin. Prijs tot 175.000,- Telefoon 01715-3093. NOORDWIJK 2, PIET HEINSTRAAT 38 Men zegt wel eens over een huis: je kunt er van de Q vloer eten! Welnu, dat mag gezegd worden van dit huis en van deze bewoners. Wie hier komt te wo nen, komt in een voor-oorlogs opgeknapt huis O waarvan alleen de gevel al een bezichtiging waard O is. Indeling: entree, plavuizen en schrotenlambrize- 3j ringen, vaste trap, keuken met c.v. gasketel, bijkeu ken, toilet, aangebouwde stenen berging, beschut- X te binnenplaats (door gras erin te leggen) beschutte O tuin, woonkamer en suite. Ged. geïsoleerd. 1e ver- q dieping: 3 slaapkamers waarvan 1 met wastafel, douchecel met 2e toilet, vliering. Noodwijkers en of economisch gebondenen genieten de voorkeur. Vraagprijs 168.000,- k.k. O NOORDWIJK JULIANASTRAAT 9 Midden in het dorp, toch vlakbij zee en strand, be- Q schut en zonnig gelegen en geen nieuwbouw. Op S eigen grond een zeer zonnige op het zuiden gele- gen tuin met een aparte stenen berging met licht- C9 en gasaansluiting buiten de tuin gelegen. Indeling: entree, woonkamer gelegen op een hoek met zij- uizicht, grote woonkeuken, toilet, bijkeuken, spik- spliternieuwe gas-c.v. verwarming 1987, tuinka- X mer. 1e verdieping: 4 slaapkamers met wastafels, O groot dakterras, douchecel met toilet. Vlizotrap Q naar zolderberging. Noordwijkers en of economisch gebondenen genieten de voorkeur. Vraagprijs 159.000,* k.k. W NOORDWIJK 3 GARENHOF 13 x Aan het Garenhof bieden wij te koop aan een ruime O middenstandswoning met uitzicht op de Zeestraat. O Dit in goede staat van onderhoud verkerende pand is als volgt ingedeeld: entree, woonkamer, moder- m ne keuken met inbouwapparatuur, inpandig schuur- tje en voortuin gelegen op het zuidoosten. 1e ver- O dieping: overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 met 3 wastafel, badkamer met ligbad, wastafel en bidet, apart 2e toilet. 2e verdieping: vaste trap, overloop, slaapkamer met wastafel, zolder en c.v. ketel met X gasboiler. Direkt te aanvaarden. Q Vraagprijs 198.000,- k.k. Q NOORDWIJK 2 VOORSTRAAT 48 j? Schitterend op ruim stuk rond gelegen monumenta- D Ie woning (thans in gebruik zijnde bij de afdeling Financiën Gem. Noordwijk), gelegen naast de grote 3» kerk. Het pand is uitermate geschikt als privé-prak- O tijkpand. Aan de indeling hoeft niets te worden ver- Q anderd. Onderhoud aan het object is een vereiste, zeker voor wat betreft het woonhuisgedeelte. Inde ling: begane grond: grote hal, vier ruime kamers, O zeer go9d verzorgde kelder, 1e Verdieping: vier ka- O mers. houten badkamer, keuken. 2e verdieping: grote zolderruimte en diverse bedsteden. Het ob- «C ject heeft een eigen gas c.v. De vraagprijs voor dit O schitterende met diepe tuin aan de Voorstraat gele- Q gen gebouw bedraagt 475.000,* k.k. RIJNSBURG O JOHAN FRISOPLANTSOEN 19 Hier bieden wij te koop aan een royale hoekwoning X met garage, voor- en achtertuin gelegen op'het zuiden. De indeling van deze geheel centraal ver- q warmde woning is: entree, gang, toilet, woonkamer 3.60x8.00 m, keuken. 1e verdieping:. 3 slaapka mers met 9,12 en 15 m2, badkamer met'zitbad. 2e verdieping: vaste trap, zolderkamer en berging. Vraagprijs 170.000,* k.k. DE GRENT 2 2202 EK NOORDWIJK POSTBUS 1502 2200 BE NOORDWUK TELEFOON 01719-19206 IN DE HOFTUIN ANJELIERENSTRAAT 40 2231 GT RUNSBURG TELEFOON 0171821135 °(j uooh uooh U9G uoo Panagro bouwt aan het Planetenplein nabij de Menneweg te Sassenheim 18 eengezinswoningen en 6 garages. Er zijn nog 2 woningen te koop a f 158.000,- vrij op naam. Oplevering over 2 a 3 maanden. Aan de koper van een woning zal een éénmalige belastingvrije rijksbijdrage van f 6.500,- worden verstrekt (z.g. C-premie). Documentatie verkrijgbaar op telefonische aanvraag van 09.00 uur -12.00 uur (070-570673).

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 28