personeels advertenties betaalde hulpkrachten m/v baliemedewerker m/v Ju ffempo-ffeam tempo-team 071-144941 Studenten Uitzendbureau rjr MONTEURS/ MACHINESTELLERS secretaresse m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER 4 vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures im'liiti Gedurende het schooljaar 1987-1988 zal op vier basisscholen in Leiden een experiment met een continurooster worden gedaan. Dit betekent o.a. dat de kinderen in de middagpauze op school blijven en daar eten en spelen. Voor de begeleiding van de kinderen uit de groepen 1 t/m 3 (4 tot 7-jarigen) zal de leerkracht bijgestaan worden door hulpkrachten. Dit experiment vindt plaats op de volgende vier scholen: Lorentz, openbare school Van Vollenhovenkade 19, dir.: hr. E. Filemon Lucas van Leyden, openbare school Vliet 20, dir.: mw. J. Cliné en hr. W. Hogenbiik Boerhaavedistrict, nieuw op te richten openbare school, dir.: mw. W. Hofman De Singel, r.k. school Lusthoflaan 2, dir.: mw. H.A.M.A.C. Weytens Voor dit experiment op bovenstaande scholen vragen wij Taken: Hun taak zal bestaan uit: - voorbereiden van de pauze (drinken klaarzetten enz.), - met de leerkracht en de kinderen eten, 30 minuten, - bij toerbeurt met andere hulpkrachten na het eten opruimen dan wel toe zicht houden, buiten of binnen. Per 30 leerlingen wordt 1 hulpkracht toegewezen. Werktijden: Dagelijks, behalve woensdag van één kwartier voor de pauze tot één kwar tier erna 11.30 - 13.00 uur of 11.45 - 13.15 uur. Vereisten: Van kandidaten voor deze functie wordt verwacht dat zij ervaring hebben met het begeleiden van jonge kinderen. Vergoeding bedraagt f 8,50 netto per uur. Dienstverband: Hulpkrachten komen in dienst bij de Gemeente Leiden, Directie Onderwijs op een arbeidsovereenkomst voor de duur van het experiment te weten van af 1 augustus 1987, gedurende 46 weken schooltijd. Zij werken onder de in houdelijke verantwoordelijkheid van de directeur van de betreffende school. Voorkeur voor een bepaalde school kan worden vermeld. Indien het experiment succesvol is, is verlenging van het dienstverband mo gelijk. Informatie: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de Directie Onderwijs, de heer L. Schrier, onderwijsadviseur en bij mevrouw A. Roels, projectmede werker, tel. 254315, of de directeur van de betreffende school. Tevens kan bij de Directie Onderwijs (tel. 254318) een exemplaar van de om schrijving van het experiment worden opgevraagd. Sollicitatie: Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig on dervertegenwoordigd zijn genieten zij voor rang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren: Sollicitaties onder vermelding van het vacatu renummer OND 919 dienen uiterlijk 13 mei a.s. in het bezit te zijn van de Directie Onderwijs van de Gemeente, postbus 9100, 2300 PC LEI DEN. Gemeente H|g Alphen aan den Rijn emeeniehjke Diau Soaale Werkvoorziening SWA De Gemeentelijke Dienst Sociale Werk voorziening Alphen aan den Rijn (S.W.A.) biedt werkgelegenheid aan circa 500 personen Zij richt zich op 40 bedrijfstakken; industrieel, cultuur- en civieltechnisch, grafisch etcetera. Op de stafafdeling Administratie vaceert de functie van ADMINISTRATIEF MEDEWERKER SYSTEEMBEHEERDER M/v Taakinhoud: - Beheer van het systeem I.B.M.-36. - Begeleiding van personen m.b.t. automati sering binnen de organisatie. - Assistentie bij de verdere ontwikkeling van de automatisering. - Assistentie bij de verwerking van de financiële administratie. Functie-eisen: - Inzicht in administratieve processen. - Opleiding op M.E.A.O.- c.q. M.B.A.- niveau, aangevuld met AMBI-modulen I en B of gelijkwaardig. - Bereidheid tot het vermeerderen van kennis en kunde in de automatisering en de bedrijfs- en financiële administratie. - Coöperatieve instelling en goede communicatieve eigenschappen. Praktijkervaring in geautomatiseerde infor matieverwerking strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur tussen 20 en 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden: - Salariëring afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring voorshands van f 2.175,- tot f 3.601,- bruto per maand, bij een 38-urige werkweek. - De rechtspositieregeling van de gemeente Alphen aan den Rijn is van toepassing. Inlichtingen: J.C.M. Wiezer, administrateur van de S.W.A., telefoon 01720-32441. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae, te richten aan de directeur van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werk voorziening, de heer J. Huyers, Postbus 430, 2400 AK Alphen aan den Rijn, en wel binnen 10 dagen na verschijningsdatum van deze advertentie. ASA is een landelijk opererende commerciële uitzend organisatie. Via ASA worden studenten en schoolver laters met minimaal HAVO-diploma op tijdelijke basis te werk gesteld. Met vestigingen in 14 grote studen tensteden is ASA toonaangevend in deze markt. ASA zoekt op korte termijn contact met kandidaten voor de functie van: vestiging Leiden De functie van baliemedewerker bestaat uit vier hoofdtaken. het onderhouden van de dagelijkse contacten met de opdrachtgevers zorgdragen voor een optimale dienstverlening zowel aan de opdrachtgevers als aan de uitzendkrachten de verantwoording voor administratieve afhandeling van procedures betrokken zijn bij commerciële activiteiten die vanuit de vestiging worden ontplooid Functie-eisen: opleiding HAVOA/WO leeftijd tussen 20 en 26 jaar bij voorkeur ervaring in de commerciële dienstverlening bezit van rijbewijs B(E) is een pré. ASA is voor deze functie op zoek naar commercieel ingestelde kandidaten, die in staat zijn zelfstandig te werken en beschikken over het nodige doorzettingsvermogen. Gevoel voor dienstverlening en optimaal kunnen presteren binnen een klein team zijn onmisbare kwaliteiten Indien u belangstelling heeft voor deze functie, dan verzoeken wij u voor 11 mei a.s uw schriftelijke reactie voorzien van een curriculum vitae te richten aan asa bv, Postbus 96,2350 AB Leiderdorp, tav mevr. I. Wolbers. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure asa kwaliteit is werken met verstand. de krant helpt u op weg willibrord mavo Van Panhuysstraat 17, 2203 JN NOORDWIJK. Tel. 01719-13288 Gevraagd wegens toename van het aantal leerlin gen per 24 augustus a.s.: docenten voor de volgende vakken: nederlands 21 uur engels 9 uur geschiedenis 6 uur aardrijkskunde 4 uur maatschappijleer 8 uur wiskunde 12 uur scheikunde lOuur handelskennis 4 uur De voorkeur gaat uit naar combinaties van bovenge noemde vakken. Inlichtingen bij en sollicitaties te richten de direkteur, de hr. J.G.B. Oostermeijer, tel. 01719- 12127 (privé) of aan de adjunkt-direkteur, de hr. B A. van Veen. tel. 023-245763 (privé) p/a Van Panhuysstraat 17, 2203 JN Noordwijk (Z-H). de raad voor de zending der nederlandse hervormde kerk Op het Zendingsbureau komt binnenkort plaats voor een typiste Het werk op de typekamer, waar gewerkt wordt met tekstverwerkers, omvat o.a. het typen van: - brieven naar binnen- en buitenland - reisverslagen e.d. Gevraagd wordt: - een HAVO-diploma, liefst met moderne talen - typediploma - leeftijd vanaf ongeveer 20 jaar - type-ervaring strekt tot aanbeveling - kerkelijke betrokkenheid. Salariëring volgens,de salarisregeling van de Kerkelijke Medewerkers der NHK. Voor telefonische inlichtingen: 071 -177900, de heer P. de Goeijer, toestel 743. Sollicitaties schriftelijk binnen een week na het verschijnen van dit blad aan: Zendingsbureau, afd. Personeelszaken. Postbus 12. 2340 AA Oegstgeest brancart enveloppen b.v. is een modern uit geruste enveloppenfabriek, gevestigd op het Industrieterrein Sloterdijk in Amsterdam en heeft een historie van méér dan 90 jaar De recente aanschaf van enige nieuwe en snel lopende enveloppenmachines, maakt het noodzakelijk ons team van uit te breiden. Deze nieuwe medewerkers krijgen na een inwerkperiode de verantwoording over één of meerdere produktiemachi- nes en dienen aan de volgende eisen te voldoen: - het beschikken over aantoonbare technische vaardigheden. - bekend zijn met en/of interesse heb ben in grafische technieken; - bij voorkeur ervaring hebben met de bediening en het dagelijks onder houd van geavanceerde productie machines. Aan de geschikte kandidaten bieden wij een aantrekkelijke werkkring en salariëring vol- gens de CAO voor de Grafische Industrie Uw reacties zien wij gaarne tegemoet: brancart enveloppen b.v. Telefoon 020-820553 t.a.v. de heer J. Dobbelstein Postbus 8243 1005 AE Amsterdam uitzendbureau AFDELING HORECA is een gevestigde naam binnen de Nederlandse horeca. Wij kunnen bogen op een ruime ervaring en goede contacten met de meest uiteenlopende bedrijven. In verband met het naderende seizoen en de verwachte drukte zijn wij op zoek naar ervaren KELNERS/ SERVEERSTER De geschikte kandidaten - hebben een gedegen horecaopleiding - zijn in het bezit van een kelnerssmoking - hebben een brede, aantoonbare ervaring in de horeca - zijn 21 jaar of ouder De kandidaten wordt geboden - een afwisselende en prettige werksfeer - een vergoeding voor het woon-werkverkeer Den Haag, Spui 12, 070-655912. uitzendbureau De Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland is de overkoepe lende organisatie van 37 kruisverenigingen en 14 kraam- centra. Wij vragen voor het districtsbureau Leiden, Reaal 5 te Leiderdorp, een fulltime Functie-informatie: verzorgen van correspondentie: uitwerken van geconcipieerde of op de band ingesproken tekst; voorbereiden en verslagleggen van vergaderingen; verrichten van secretariaatswerkzaamheden, zoals bijhou den van agenda's, postbehandeling en archivering. Functie-eisen: opleiding op HAVO-niveau. bij voorkeur aangevuld met een secretaresse-opleiding; goede typevaardigheid. ervaring in secretariële werkzaamheden en vaardigheid in notuleren; bereidheid te werken met tekstverwerkingsapparatuur; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. De CAOf/oor Kruiswerk en Tuberculosebestrijding is van toepassing. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, tussen f 2.362,63 en f 3.068,42 bruto per maand, eventueel met toepassing van jeugdaftrek De aanstelling geschiedt vooralsnog in een tijdelijk dienst verband van één jaar. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij r M. van Staveren, bureausecretaresse, telefoon 071 - 89 93 48 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan mevrouw B.J. Feringa-de Jong, personeelsfunctionaris afdeling Personeel en Organisatie van de Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland, Postbus 274. 2700 AG Zoetermeer. kruiswerk provinciale kruisvereniging zuid-holland Bredewater18, Zoetermeer, Telefoon 079 - 51 40 21. ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP Federatie-belastingconsulenten en accountants-administratieconsulenten Leiden/Roelofarendsveen Voor één van onze cliënten te Leiden zoeken wij voor 4 a 5 ochtenden per week een op P.D./M.B.A.-niveau Zijn of haar taak zal onder meer bestaan uit: - het bijhouden van de geautomatiseerde administratie - de verzorging van de aangiften loon- en omzetbelas ting Ervaring in een overeenkomstige functie is gewenst. Ge boden wordt een goede salariëring en overige arbeids voor" informatie over deze functie kunt u tijdens de kan tooruren contact opnemen met de heer L. Th. J. Rode- wijk, tel. 071-122741; schriftelijke sollicitaties te richten aan Postbus 116, 2300 AC Leiden. Van full-time dienstverband tot tijdelijke vacature: Voor uw schakelt u vanzelfsprekend de grootste regionale krant voor uw eigen stuk van Nederland in. Voor informatie over tekst, bereiken prijs, bel: en vraag naar Cock Juftermans of Harry de Vrind. r- v. y j—i cj <L> bfy j y

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15