Lintjes voor Kees Brusse, Gerrie Knetemann, Paul van Vliet PAGINA BINNENLAND VOEÏ* WOENSDAG 29 APRIL COMMANDEUR IN DE ORDE VAN ORANJE- NASSAU dr. F. van Dongen, ambassadeur te Jakarta Y. Okaya, honorair consul in Aichi (Japan) mr. J.J. van der Lee, lid Raad van State, 's Graven- hage, H.J.L. Vonhoff, commissaris der Koningin in Groningen, mevr.mr. L.A. Barendsen-Cleve- ringa, lid Raad van State, Oegst- geest. RIDDER IN DE ORDE VAN DE NEDERLANDSE LEEUW: mr. H.G. van der Tak, Washington D.C. dr. S. Patijn, commissaris der Koningin in Zuid-Holland, Voor burg, dr. H.J.G. Waltmans, lid Eer ste Kamer, Landsmeer, M.J.C. Worrell, lid Tweede Kamer, Wou- drichem, drs. H. Rienks, lid Twee de Kamer, Zwolle, mevr. C. van den Heuvel-de BlankLeersum, A. Blom, hoofd Binnenlandse Veilig heidsdienst, Wassenaar, ing. A.W. Brugman, Budel, ir. P.G. Meijer, Vught, mr. J. Drijber, burgemees ter Arnhem, H. Wierenga, burge meester Enschede, P. J. Polak, Den Haag.mevr. mr. A.M. Biegman- Hartogh, Den Haag, mr. F.C. Fliek, Zwolle, mr. R.F. Foortse, Den Haag, dr. H.J. Kouwenhoven," Vlaardingen, mr. M.A. van Peski, Rotterdam, mr. J. van Slooten, Amsterdam, mr. J. Wessel, Dor drecht mr. R. de Waard, raadsheer Hoge Raad, Voorschoten prof. dr. D.W. van Bekkum, Rotterdam, prof. dr. J.W. Bezemer, Amster dam, prof. ir. IJ. Boxma, Zoeter- meer, prof. dr. C.M. Braams, Utrecht,, prof. dr. A. Dymanus, Nij megen, prof. dr. A. de Froe, Am sterdam, prof. dr. J. van Genderen, Apeldoorn, A.H. Koelink, Noot dorp, prof. dr. J. Kreiken, Ambt- Delden, dr. mr. G.J. Leibbrandt, Den Haag, prof. dr. P. Mazur, hoogl. RU Leiden, Den Haag, dr. ir. B. Okkerse, Delft, prof. dr. H. Schultink, Bilthoven prof. dr. B.Th.M. Tervoort, Bussum, prof. dr. H. de Waard, Groningen, prof.dr. C. van der Meer, Abcoude, drs. J.B.M. Verhey, Maastricht, prof.ir. B. Krol, hoogleraar RU Lei den, Zeist, mr. O. Hattink, Nationa le Nederlanden, Wassenaar, mr. F. Hoogendijk, Loenen aan de Vecht, L.C.G. van de Ven, Maastricht, G.W. de Vries, Etten-Leur J. Sierksma, Leeuwarden, mr. B.M.T. ten Kate, A.H. Holstein, Driehuis, A. de Jong, Amsterdam, A. Langer- huizen, Glimmen, W. J. Bally, Apel doorn, H.A. Beekman, Wagenin- gen, J.G.I. Bosmans, Heeze, W.R.J. Buiter, Zeist, P. J. Dekkers, Zwolle, F. van Es, Haarlem, G. van Gent, Monnickendam, G.J. Hagting, Ha ren, J. Janssens, Nijkerk, D. var der Meiden, Huissen, G.J. Norde Warnsveld, P. Post, Ammsterdam P.J. Reijnders, Eindhoven, P.H Schoemakers, Melick, M.J.M Schröders, Vlissingen, M.J. Vugt, Drachten, J.L. van Willigen Apeldoorn, vice-admiraal C.H.E Brainich von Brainich Felth, Lei derdorp, schout-bij-nacht J.D.W van Renesse, Vogelenzang, schout- bij-nacht jhr. H. van Foreest, Den Haag, generaal-majoor H. Lee- flang, Breda, luitenant-generaal P.J. Graaff, Voorburg, generaal- majoor J. Zielhuis, Gouda, gene raal-majoor H. Breimer, Apel doorn, ir. M.E.E. Enthoven. Den Haag, ir. R.P. Sijbesma, Delft, ir W. van der Kleij Den Haag, L.W Wansink, Bilthoven drs. A. Dek hoofddirecteur PIT, Noordwijk ir J.M. Scheffer, Leusden, dr L.J.C.M. Ie Blanc, Eindhoven, prof. ir. A. Glerum, Voorburg, A.M. Schreuders, Rotterdam, ir. H. de Ruiter, directie Kon. Shell, Wasse naar. ir. M. Kuilman, Eindhoven, drs. G. van der Lely, De Meern, prof. dr. C.C. Oosterlee, Wagenin- gen, mr. E.J. Verloop, Utrecht, J. Jessurun, Utrecht, drs. L. Zegers, Bloemendaal prof. dr. W.H. Brum- melkamp, Amsterdam. OFFICIER IN DE ORDE VAN ORANJE- NASSAU: prof. dr. C.J.M. Halkes, Nijmegen F.P. Wethmar, Bremen, F. Mie chielsen, Emden A.W.A. de Leeuw Hilversum, ds. J.H. Velema, Nun speet L. Rozijn, Voorburg ing. J Scheele, Zierikzee, ing. A. Roos Alkmaar, F. Blom, Zoetermeer, ir E. IJpeij, Rijkswaterstaat, Wasse naar, ing. A.M. van Meel, Water staat, Voorschoten, Th.A.M. Coop mans, 's-Hertogenbosch, ir. A.M Brainich Felth. Officier in de Orde van Oranje Nassau werden onder anderen ds. J.H. Velema (praeses van de Gene rale Synode van de Christelijk Ge reformeerde Kerken), prof. R.D.E. Oxenaar (ontwerper en inspecteur voor bijzondere diensten van de PTT) en mevrouw prof. dr. C.J.H. Halkes (feministisch theologe). De (hof)fotograaf Max Koot werd benoemd tot Ridder in de orde van Oranje Nassau, net als mr. J.M. de Leeuw (burgemeester van Woens- drecht), de weerkundige Hans de Jong uit Gorredijk en het echtpaar Helms-ter Weel (beiden zendings arts in Siloam (Venda). De in deze krant gepubliceerde lijst is niet compleet. Vanaf de Rid ders wordt volstaan met een selec tie. Zü die wonen of werken in de Alphens/Leidse regio zijn allen vermeld. Voor een compleet beeld raadplege men de speciale editie van de Staatscourant, die vandaag is verschenen. Dalfsen, dr. ir. T. Schneider, Soest, J. Soesman, Den Haag, F. Wafel- bakker, Den Haag, A. de Wit, Ab coude. mevr. prof. dr. B.H.P. van der Werff-Messing, Rotterdam. (met de zwaarden): lt.-kol. J. Verdonk, Lobbes (Bel gië), kapt. ter zee G.J.H. de Graaff, Voorburg, kapt. ter zee J.D. Door man, Overijse (België), kapt.-lt. ter zee J. de Wolf, Den Helder, com mandeur ir. H.N. van Leeuwen, Sassenheim, kapt. ter zee R.F. Da- niëls, Den Haag, kapt. ter zee J.K. Solkesz, Schagen, kapt. ter zee R.M. Lutje Schipholt, Den Haag, kapt. ter zee R. Schuitema, Leider dorp, commandeur G. Wilhelmy Damsté, Maarn, kapt. ter zee J. Buur, Santpoort-Zuid, brigade-ge neraal ir. G.M. van der Laan, Bre da, kol. ir. T.J.F. Roes, Zoetermeer, brigade-gen. P.A.M. Kloeg, Twello, kol. G.A. Geerts Hampton, Virgi nia (USA), kol. H.C. van Tol, Brus sel (België), luit.-kol. H.M. Aalbers, Wegberg Tetelrath (BRD), luit.-kol. P.J. Berden, Venlo, de eervol ont slagen luit.-kol. H.C.A. van Straten, Urmond, luit.-kol. H.D. van den Berg, Oosterhout, de eervol ontsla gen luit.-kol. J.T.A. Jeukens, Wad- dinxveen, reserve-luit.-kol. H.H. Mooren, Bergen op Zoom, kol. F.A. Limpens, Apeldoorn, luit.-ko. H. Brands, Leusden, kol. W. Kamp horst, Heeslingen (BRD), kol. R.W. Hoksbergen, Amersfoort, kol. T.W.A. Damen, Oosterhout, kol. F.W.M. Sedee, Boxtel, kol. J.P. Jongsma, Ermelo, luit.-kol. A. Rommers, Zwolle, kol.-arts J.J.P.A. van Besouw, Harderwijk, commodore G.K.M. Maat, Bosch en Duin, kol. (tijdelijke commodo re) J.C. Weststrate, Gouda, kol. J.P.M.A. Penson, Zevenbergen, kol. mr. G.A. Jacobs, Huybergen, kol. H.J.W. Manderfeld, Uden, luit.-kol. L. de Vries, Casteau (Bel gië), luit.-kol. P.J. Lejeune, Zoeter meer. RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE- NASSAU C.P. van Dam, pastoor, Nieuw- veen, ds. A.L. Lapré, NH-predi- kant, Koudekerk aan den Rijn, mevr. J.K. Bussemaker, laborato rium RU Leiden, Oegstgeest, C.W. van Duin, directeur LOI, Noord- wijkerhout, P.Leemans, instru mentenmaker TNO, Leiden, M.J.M. Schröders, belastingambte naar, Wassenaar, N.A; van Zijp, ambtenaar Defensie, Leiderdorp, E.J. van den Berg, ambtenaar De fensie, Leiden, J. van den Berg, ambtenaar Defensie, Voorhout,, J.J. Schroder, TNO, Wassenaar, drs. ing. J. de Jong, Alg. Verb. Bouwbedrijf, Alphen aan den Rijn, ing. N. Bouman, Waterstaat Zuid- Holland, Alphen aan den Rijn, L. Tibboel, Lisse, Ch. Mulder, GMD Amsterdam, Nieuw-Vennep, D. van Zuilen, Industrie- en Voe dingsbond CNV, Hillegom, P.A.W. Adriaanse, Provinciale Raad Volksgezondheid ZH, Zoeterwou- Kees Brusse. DEN HAAG (ANP) - Acteur Kees Brusse, beroepswielrenner Gerrie Knetemann, wereldkampioene ka rate Guusje van Mourik, cabaretier Paul van Vliet en de musicus John ny Hoes. Zij behoren dit jaar tot de Neder-landers die morgen, op Ko ninginnedag, een lintje krijgen van koningin Beatrix. Zij zijn allen be noemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. De hoogste onderscheiding, het Commandeurschap in de Orde van Oranje Nassau, viel ten deel aan vijf personen: dr. F. van Dongen (ambassadeur in Jakarta), Y. Okaya (honorair consul in Aichi, Japan), mr. J.J. van der Lee (lid Raad van State), H.J.L. Vonhoff (commissaris der koningin in Gro ningen) en mevrouw mr. L.A. Ba- rendsen-Cleveringa (lid van de Raad van State). Ridder in de Orde van de Neder landse Leeuw werden onder meer dr. S. Patijn (commissaris van de koningin in Zuid-Holland), A. BLom (hoofd van de BVD), mr. J. Drijber (burgemeester van Arn hem) en H. Wieringa (burgemees ter van Enschede). Ook de Tweede- Kamerleden M.J.C. Worrell en drs. H. Rienks en het Eerste-Kamerlid dr. H.J.G. Waltmans kregen deze onderscheiding. Het vroegere CDA-Tweede-Kamerlid mevrouw C.H. Evenhuis-van Essen werd be noemd tot Officier in de Orde van Orapje Nassau. Het oud-Tweede-Kamerlid en oud-lid van het Europees Parle ment mevrouw Ien van den Heuvel werd ook benoemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, net als de advocaat-gene raal bij de Hoge Raad mevrouw A.M. Biegman-Hartogh, mr. R. de Waard (raadsheer bij de Hoge Raad), dr. H.J/ Kouwenhoven (praeses van de Generale Synode der Gereformeerde Kerken in Ne derland van Gouda), de radioloog prof. dr. D.W. van Bekkum, en de vice-admiraal C.H.E. Brainich von de Graauw, Middelburg, N. Kors, Middelburg, ir. Sj. van Veen, oud- hoofd onderafd. Landbouw Prov. Waterstaat van Zuid-Holland, Sas senheim, A.C. van der Veer, Zwol le, ir. W.L. Jansen, Leiden, advi- seur/oud-hoofd Afdeling Toelating Wegvoertuigen Rijksdienst Weg verkeer, Leiden, F.J.W. van Vroen- hoven, Voerendaal, A.J. Meinsma, Hilversum, G.L. de Bruin, Amstel veen, J. Damminga, Groningen, J.L.A. Drabbe, Hendrik-Ido-Am- bacht, G.J. Peters, Krimpen aan den IJssel, J.G. van Reeken, Landsmeer, W.J.V. Kempkes, Eindhoven, M. Aukes, Rotterdam, G.L.J. van Dieten te Voorburg, ing. A. de Jong, Leidschendam, G.H.F. Muusse, oud-inspecteur PTT, Al phen aan den Rijn, ing. C.J. Groen, Emmen, Drs. L.M. Klinkert, Den Haag W. Hendrikse te Curasao, Mr. L. Joubert te Curagao, dr. F. Hage, Aruba, A.A. Jansen op de Haar, Zürich, Ir. P.A.R. de Jonge, Den Haag Drs. R.A. Schermel, Kings ton, H.W. van Zuilekom, Den Haag, C. Bossers, Hamburg, W. de Marez Oyens, Panama, Prof. dr H.L. Golterman, Aries (Frankrijk) Th. van der Zee, Brussel-Woluwe J.A. Lomwei, Wellington (Nieuw- Zeeland), M.A. van IJzerloo, Ois- terwijk, P. Stafleu, Leidschendam, jhr. R.G.P. Sandberg, Breda, M.G.M. van Berckel, Geldrop, H.M.A. van den Abeelen, Waalre, mr. E.P. van Veldhuizen, Oss, W.G. Bremen, Maastricht, mr. G.G.A. Houtakkers, Sittard, mr. H.J.M. Defesche, Venray, mr. A.A. J. Gold berg, Has selt, P.C. Janse, Dordrecht, J. van der Steege, Dordrecht, drs. K.F. Broekens, Gouda, B. Vossenaar, Rotterdam, ir. J.P. Lucassen, Bus sum, drs. J.A.C. van Burg, Purme- rend, C. Ockeloen, Terneuzen, mr. A. baron van Harinxma thoe Sloo ten, De Bilt, H. Wisselink, Bath- men, mr. J.H. Boelkens, ZwoUe, H. Okkels, Zwolle, L.J. Westerhoff, Groningen, C.J. de Ronde, Brielle, N.G. Barendrecht, Maassluis, ds.» W. Dijckmeester, Aerdenhout, C.D. Hamelink, 's-Gravenzande, mr. J.F.H. van den Heuvel, Oister- wijk, dr. J. Junger-Tas, Den Haag, mr. J.J.M. Kaulingfreks, Bavel mr. C.J.M. Mulders, Arnhem, K. Ringlever, Amsterdam, drs. H.W.M. van Run, Overveen, O. Tammens, Oosterhesselen, J. Ve neman, Apeldoorn, dr. G.F. Ver- meire S.M., Breda, A.C. Vogel, Amerongen, mr. J.Th. van Vugt S.C.J., Den Haag, A. Wedzinga, Zutphen, ds. D.N. Wouters, Am sterdam, mr. N.C. van Zeist, Vught. Drs. J. Dekker, Zeist, L. Evers, Amsterdam, drs. J.W. Fiech- ter, Arnhem, drs. A.C. de Geus, Leusden, ing. J.M. de Graaff, insp. voortgez. onderw. en leerlingwe zen van Onderwijs en Wetenschap pen, Wassenaar, N.J. van Haren, Ruurlo, drs. W.L. Heiwig, Haarlem, drs. L.H.W. Holleman, Den Haag, drs. J.A.J.M. van Huijgevoort, Loosdrecht, dr. L.M.H. Joosten, Tilburg, W. van Koldam, Kampen, mr. W.R.H. Koops, Haren, ir. W. Koster, Arnhem, Th. Lith, Gronin gen, H.B.W. Loos, Oud-Verlaat, ing. Th.J.M. Mariens, Munsterge- leen drs. M.F. van Pinxteren, Deur- ne, mr. S.H. Poppema, Leidschen dam, mr. W.L. Renaud, Den Haag, J. Runia, Heerenveen, dr. J.J.M. Taeymans, Arnhem, drs. W. van der Veen, Deventer, N.G. Verbaan, Bergambacht, A.Ch. Versloot, Zwolle, C.J. de Waal, Breda, ir. J.H. Janssen, Monster, prof.dr. P.H. Damsté, Utrecht, mr G.W. baron Van der Feltz, Amsterdam, mr. E.J. Slager, Castricum, mr. M.I. Tóth, Den Haag, S.P. Wolf, Den Haag, drs. D.H. Boot, Duivendrecht, mr. D. Huisson, Schiedam, A.C.J. Straathof, ambtenaar Financiën, Wassenaar, C. Toet, Wateringen, H.W. Wassink, Gouda, mr. E. Boe len, Helmond, B.F. Bohré, Rotter dam, J.A. Brand, Heiloo, E.E. Brink, Nieuw-Beijeriand, W.J.J. van Buul, Tilburg, J.W.A. Ermers, Apeldoorn, J.J. Jansen, Zevenaar, J. Kalisvaart, Emmen, E. Kok, Eemnes, A.A. van Opdorp, Rotter dam, B. Otter, Utrecht, mr. G.M. Visch, Cadier en Keer C. Hubers, Ermelo, prof. ir. M.A.W. Scheffe- laar, Breda, dr. L.C. Ebeling, Sant poort-Zuid, L. Meershoek, Den Haag, H.E. Koke, Den Helder, ir. A. Bonnema, Hardegarijp. S.C. Bruinsma Roermond. J.J. Fekkes, Leidschendam, ir. W.J. Kolstee Den Haag, A. Lagendijk Drieber gen, ing. R. J. van der Meulen, Vlis singen, ir. B.H.H. Muller, Veen- wouden J.H. Peters adj. insp. Volkshuisvesting Zuid-Holland, Wassenaar, M.I. Rese, Den Haag, dr. J. Weber, C.L.R. Rijpma, Dei- num M.A.C. Andreoli, Rijswijk, drs. A.C. van den Berg, Leidschen dam, mr. S.A. Kuipers, Amster dam, drs. G.J.A. Voorburg, mr. H.J.G. Pieters, Leidschendam, E. de Vries, Rijswijk, mr. S.A. Rissik, Haren, drs. C. Goldschmeding, Arnhem, ir. J.K. Siderius, Benne- kom, drs. M. Koker, Zeist, drs. J.H. van Oostveen, Bussum, G. Spitz, Laren, dr.ir. H.L. Beckers, Den Haag, drs. E.G.M. Driebeek, Rot terdam, mr. F.W.A. Goes, Den Haag, drs. G.M.J. Heule, alg.-dir. Vereenigde Glasfabrieken, Wasse naar, drs. H.H.A. Appelo, Eindho ven, ir. B.L. Kaper, Son en Breu- gel, ir. A. van der Padt, Eindhoven, mr. B. Verheeke, Eindhoven, ir. H.J.M. Beckers, Hoensbroek prof. dr. ir. J.M.H. Fortuin, Sittard, dr. ir. J.J.Th.M. Geerards, Geleen, prof. R.D.E. Oxenaar, Den Haag, prof. dr. J. Kastelein, Zutphen, M. Riet veld, Gouda, drs. A.M.K. van Beek, Ederveen drs. G.P. van Bergeijk, Barendrecht, ir. A. Bierma, Rozen- daal, dr. ir. A.M. van Doorn, Benne- kom, J. Chr. Floris, Rotterdam, ir. M. Heuver, Wageningen, ir. W.J. Hilbrands, Boxmeer, drs. S.P. Koopman, Nijmegen, ir. J. Minder- houd, Wilhelminadorp ir. L.G. Ol- denbanning, Haren, dr. ir. L.H. Ruiter, Schiedam, A. Russchen, Delft, ir. C.J. Stefels, Oosterbeek J. de Veer. Schagen, Dr. ir. J. Wesse- ling, Wageningen, L.H. Westdijk, Directie Ontwikkelingssamenwer king Landbouw ministerie van Landbouw en Visserij, Koudekerk aan den Rijn. ir. A.J. Kranendonk, Leeuwarden, J. van Dam, Den Haag, ir. J.A.M. Deckers, Rotter dam, mevr. C.H. Evenhuis-van Es sen Amsterdam, mr. J.G. Hibbeln, Amersfoort, ing. J. Hoevens, Nieu- werkerk ir. H.E. Jansen, Laren T.J. Scherpenzeel, Velp prof. dr. H. van Andel, Ermelo, dr. J.H. Baay, Naar- den, dr. E.W. Dijk, Zuidwolde, drs. H.C. van Eek, Bunnik, mr. dr. J.W. Eggink, Voorburg, mr. J.W. Engel- kes, Den Haag, J.A. de Fockert, Overveen J.A. Groen, Utecht, H.C. de Groot, Uithoorn, mr. E.D. Har derwijk, Den Haag, mevri H. Huijs- se, Rijksinst. Geneesmiddelenon derzoek, Leiden, prof. dr. A.W.M. Indemans, Den Haag, ir. H.S. Jon- gepier, Arnhem, dr. E. Kits van Wa- veren, Amsterdam, mr. H.T.M. Linssen, Delft, dr. D. Moffie, Am sterdam, prof. mr. W.B. van der Mijn, De Bilt, J.E. van der Pot, ir V/eerman Hans de Jong. Gerrie Knetemann. de, mevr. mr E.G. Lijesen, kin dertehuis De Sonnenburgh, Was senaar, G.F. Knetemann, beroeps- wielrenner, Huijbergen,, mr. P.P. van Vliet, cabaretier, Breukelen,, M.H.A.K. Koot, fotograaf, Den Haag,, majoor J.P.C. de Moei, dienstvak van officieren technisch opzichter der genie,, Alphen a/d Rijn, de eervol ontslagen kapt. D. de Gelder, dienstvak officieren van vakdiensten Kon. marechaussee, Leiderdorp,, majoor G.M. Lake- man, dienstgroep officieren voor speciale diensten Kon. lucht macht, Noordwijkerhout,, EREMEDAILLE VERBONDEN AAN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU: in goud:, B.G. Vijfhuizen, oud-voorzitter Zondagsschoolvereniging Samuël, Lisse, M. Schrijver, bestuurslid Wassenaarse Reddings Brigade, Wassenaar, S. Broers, hoofd labo ratorium, Leiden, A. van Delft, werkplaats marinebasis, Valken burg, P. Veenendaal, oud-voorzit ter, Boskoop, E. izeboud, hoofd bij Rijkswaterstaat, ZH, Sassenheim, J.D. Elliot, oud-scheepsvoorman Nedlloyd Rederijdiensten B.V., oud-hoofd Rüys, en Co., Leiden, P.S. Hoogervorst, directeur, Ter Aar, H.J.J. van der Moolen, admi nistrateur, Bodegraven, A. van den Oever, Katwijk aan Zee, L. R. van Vliet, Kaasunie Van Vliet, Sassen heim, A. Schouten, chauffeur, Was senaar, mevr. J.E.A. Haverkamp, Katwijk, H. Nieuwenhuis, be stuurslid, Lisse, in goud met de zwaarden: L. van Noort, adjudant-onderoffi cier, Bodegraven in zilver: A. Klok, organist, Katwijk aan Zee, mevr. J. van der Made, lid van de Congregatie van de Zusters onder de Bogen, Lisse, J. Plug, organist, Noordwijk aan Zee, C.P. van Vel- zen, oud-koster, Roelofarends- veen, C.M. van Emmerik, Ter Aar, T. Schrijvershof, hoofdagent ge-" meentepolitie, Alphen aan den Rijn, mevr. J. Klink-Zandvliet, ar chiefbeheerster, Den Haag, D.J. Gussekloo, adviseur, Wassenaar, K. Mulder, plaatsvervangend afde lingscommandant, Voorschoten, C. J. Christiaanse, Marinebiblio theek, Leiden, mevr. H. van den Akker, ministerie van VROM, Al phen aan den Rijn, J. Verho- oud-chef-brugwachter,Zwamm dam, J. Broer, Provinciale Wat staat, Ter Aar, A. de Romijn, e ployé le klas PTT, Leiden, me A. Spies, employé le klas PTT, L derdorp, J.A. Stuifzand, bestel PIT, Oegstgeest, G. Pijnakker, l steller PTT, Leiden, H. Bokhor Nieuw-Vennep, A. van Tol, Roe farendsveen, p. den Hertog, ot chef kwekerij, Hazerswoude, van der Nagel, Valkenburg, me' G. Anker-Klomp, Leiderdorp, 3 Ros, Katwjjk, J.W.M. Timmj mans, Hazerswoude, C.J. Caspei Noordwijk, N. Cok, Boskoop, J. de Haas, Noordwijk, P.W. van d Hulst, Oegstgeest, H. Sloots, Wa S. Patijn. in zilver met de zwaarden: R.R.J. Reuter, eervol ontslage sergeant-majoor, Katwijk aan c Rijn, A.G.H. Roeberding, eervi ontslagen sergeant-majoor, Leide dorp in brons: A. Solleveld, chauffeur Koninkli ke Landmacht, Voorschoten in brons met de zwaarden: R.R. Ribbens, korporaal-hofmee: ter, Sassenheim Ien van den Heuvel.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 8