gemeente sassenheim SintAntoniushove volslagen en halfwas loodgieters Heineken: bedieningsman nr randstad uitzendbureau ir randstad uitzendbureau Gemeente Zoeterwoude verpleegkundigen ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER O Dechesne Groep EO uitzendbureau content Bij de afdeling gemeentewerken en -bedrijven kan op korte termijn worden geplaatst een: medewerk(st)er voor de algemene dienst op basis van 38 uur per week Functie-inhoud: - de aan te stellen functionaris zal in hoofdzaak wor den belast met de reiniging van straten en wegen, waarvan 90% mechanisch; - diverse andere bij de algemene dienst voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: - bezit van het rijbewijs BE Arbeidsvoorwaarden: - het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring worden vastgesteld op maximaal 2.567,-- per maand: de bij de gemeente gebruikelijke rechtspositie regelingen. zoals verplaatsingskosten, spaar- en ziektekostenregeling zijn van toepassing Nadere informatie: Nadere inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door de directeur van gemeente werken en -bedrijven, ing. J. van de Merwe, tel.: 02522-19100 toestel 40. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. de afdeling Bel 071-121541 IN DE TECHNISCHE SECTOR Constructie-bankwerker Voor een las- en constructiebedrijf in Leiderdorp zoeken wij met spoed een constructie-bankwerker. Vakmensen kunnen direct aan de slag. Het werk gaat langere tijd duren. Werktijden zijn van 8.00-17.00 uur. Chemisch analist(e) Voor een farmaceutisch bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een chemisch analist(e) op mbo-niveau. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van bin nenkomende materialen, d.m.v. o.a. het houden van steekproeven. Ervaring is verlangd, doch niet vereist. Duur van het werk: onbepaalde tijd. Aanvang: direct. All-round automonteur Voor een autobedrijf in Leiden zijn wij op de zoek naar een all-round automonteur met de nodige ervaring. Je kan zo snel mogelijk beginnen. Duur van het werk: onbepaalde tijd. Werktijden: 8.00-17.00 uur. Boommarkt 3a. Leiden MEDEWERKER RUREAU ALGEMENE ZAKEN V/M voor 38 uren per week Funktle-lnhoud: De te benoemen funktionaris zal ondermeer worden be last met: - uitvoering van de Hinderwet en de Wet algemene be palingen milieuhygiëne; - uitvoering van de Drank- en Horecawet; - uitvoering van de Kampeerwet; - uitvoering van de diverse beschikkingen op het ge bied van de volkshuisvesting (individuele huursubsi die, geldelijke steun huisvesting gehandicapten en geldelijke steun verhuizing bejaarden): v, - het verrichten van diverse andere op het bureau voor komende werkzaamheden. Funktie-eisen: - bezit van het diploma MEAO (bestuurlijke richting) en/ of Bestuursambtenaar (BA) danwel gevorderde studie voor laatstgenoemd dipioma; - goede contactuele eigenschappen en redaktionele vaardigheid. Salaris: Aanstelling geschiedt in algemene dienst en vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring in salarisniveau 5 of -niveau 6. Salarisgrenzen van 2.175,- tot 3.271,- bruto per maand Inlichtingen: Desgewenst kan nadere informatie worden ingewonnen bij de heer J. Scheren, wnd. chef Afdeling Algemene Zaken, tel. 01715-9204 Om het aantal vrouwen in alle gemeentelijke funkties te vergroten worden vrouwelijke kandidaten uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen te zenden aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27. 2381 ET Zoe- terwoude. ,<5> Lê- ^eidschendam Sint Antoniushove te Leidschendam, een modem centrumziekenhuis met praktisch alle voorkomende specialismen, heeft 350 bedden Voor de KINDERAFDELING en de KRAAM AFDELING in ons ziekenhuis INSTALLATIEBEDRIJF KWEKEL B.V. te 's-HERTOGENBOSCH Wij behoren tot een van de grotere, landelijk werkende SANITAIR-INSTALLATIE-BEDRIJVEN. Het zwaartepunt van de aktiviteiten ligt in woningbouw- projekten, doch ook utiliteitswerken en renovatieprojekten maken deel uit van de orderportefeuille. Wij vragen Inlichtingen en sollicitaties aan: Hedikhuizerweg 21, Postbus 2038,5202 CA 's-Hertogenbosch, t.a.v. de heer S. van Ham, hoofd Personeelszaken. Telefoon 073-21 83 35*. na 19 uur privé 04167-73983. iedereen leest de krant altijd en overal. m/v Kandidaten dienen naast het diploma tot verpleegkundige te beschikken over 9 voor de kinderafdeling: de kinder aantekening, terwijl de aantekening neonatologie tot aanbeveling strekt: 9 voor de kraamafdelingde specialistische opleiding obstètrie-gynaecologie Het dienstverband omvat alle diensten en kan zowel full-time als part-time (32 uur) vervuld worden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W.A.M. Wooning, hoofd verpleegdienst, telefoon 070-20 93.60, toestel 1140. Schriftelijke sollicitaties te richten aan drs. N.J. Gaakeer, hoofd dienst personeel en organisatie, Burgemeester Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam: onder vermelding van het vacaturenummer. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtesap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor de afdeling Verpakken van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij belang stellenden voor de functie van bedienings man. Het gaat om tijdelijk werk en wel voor de periode van a) 11 mei tot 13 december a.s. en b) 22 juni tot 6 september a.s. (de zgn. vakantieperiode). Het betreft het verrichten van eenvou dige bedieningswerkzaamheden. Na een interne bedrijfsopleiding in dagdienst worden de werkzaamheden vervolgens in 4-ploegendienst verricht. Onze gedachten gaan uit naar belang stellenden in de leeftijdscategorie van 18 tot 25 jaar en met een opleiding op (bij voor keur) LTS-niveau. Enig technisch inzicht is vereist. De gebruikelijke Heineken-arbeids- voorwaarden zijn ook op deze medewerkers van toepassing. Solliciteren: Zij die belangstelling hebben, kunnen dit binnen 14 dagen kenbaar maken aan mevrouw H. Wierts, personeelsfunctionaris. Schriftelijk: Personeeldienst Heineken Nederlands Beheer B.V., Burgemeester Smeetsweg 1,2382 PH Zoeterwoude. Chr. Middelbare Technische School Uitgaande van de Ver. voor Prot. Chr. Beroeps- en ander Voortgezet Onderwijs voor Leiden e.o. Gevraagd in verband met toename van het aantal leerlingen per 1 augustus 1987. LERAREN WERKTUIGBOUWKUNDE 40 uur LERAAR ELEKTROTECHNIEK 29 uur Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die in het bezit zijn van de praktische en theoretische be voegdheid. Ook zij die hiervoor studeren kunnen solliciteren. De vacatures worden maximaal bezoldigd volgens schaal 11 BBRA 6024,- per maand bruto): Voor hen die uit het bedrijfsleven komen is een gunstige salaire inpassing mogelijk Positief Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur, de heer A. Vogelaar, telefoon 071-761800 (school). Uw uitvoerige sollicitatie binnen 10 dagen te rich ten aan het bestuur van de Chr. M.T.S., Postbus 9034, 2300 PA Leiden. DECHESNE, VAN DEN BOOM EN CO MAATSCHAP VAN REGISTERACCOUNTANTS De Dechesne Groep is een samenwerkingsverband van Dechesne, van den Boom en Co. (registeraccountants), Zeven Timmers (belastingadviseurs), VerlindenWezeman (organisatie-adviseurs) en Brouwer Oudhof (administratie kantoren). Met 20 vestigingen ën zo'n 600 medewerkers neemt de Groep een vooraanstaande plaats in bovengenoemde sectoren in. Op onze vestiging in Den Haag is wegens groei en verdere uit bouw van onze administratiegroep (Brouwer Oudhof) plaats voor een Onze gedachten gaan uit naar iemand met een middelbare opleiding en boekhoudkundige kennis op PD/MBA-niveau. Zi|/hi| heeft administratieve ervaring en affiniteit met het geauto matiseerd verwerken van gegevens De werkzaamheden zullen voornameli|k bestaan uit het in team verband behandelen van de administratie ten behoeve van onze cliënten. Een part-time dienstyerband is mogelijk. Wanneer u denkt in een organisatie met zo'n 60, overwegend jonge, medewerkers snel uw eigen weg te kunnen vinden kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de Dechesne Groep, Koninginnegracht 84-86, 2514 AJ 's-Gravenhage, t.a.v. drs. J.H. Bolhoeve R.A. Telefonische informatie is te verkrijgen bij de heer L.J. Kerkhoven, telefoon (070) 504650. Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bedden en ruim 700 mede werkers is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn. Het ziekenhuis ligt op loop afstand van circa 10 minuten van het centraal station. Bij de Administratieve Dienst, ressorterend onder de direkteur Bedrijfsvoering, ontstaat binnenkort een vakature voor een SPD-er of HEAO-er m/v Funktieinformatie De afdeling omvat 14 medewerkers. Er wordt gewerkt met een volledig geautomatiseerd systeem. De funktie bestaat uit: dagelijkse leiding en koördinatie van de werkzaamheden van de debiteuren-, patiënten- en verrichtingenadministratie; het kontroleren van de grootboekkoppelingen van diverse subadministraties; het opstellen van periodieke financiële overzichten, als mede het verrichten van werkzaamheden t.b.v. begroting en jaarrekening; het liquiditeitsbeheer; inbreng bij de opbouw van de interne budgettering. Funktie-eisen: SPD-I en/of studerend voor -II, of HEAO-administratieve richting; enkele jaren ervaring met bovengenoemde taken strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden Het salaris komt overeen met het niveau van de funktie en is afhankelijk van de mate van ervaring. De overige arbeidsvoor waarden zijn conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Informatie Telefonische informatie kan worden verkregen bij mevrouw W.M. van de Heuvel, afdeling Personeelszaken, 071 - 178255 Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties, binnen twee weken na verschijnen van dit blad, richten aan de afdeling Personeelszaken, Post bus 9650, 2300 RD Leiden, onder vermelding van vak.nr. B67-3. Jij weet hoe je dit op de juiste manier veert, maar je realiseert je ook dat het niet zo'n geslaagde combinatie is? Dan wordt het hoog tijd dat je bij ons gaat beginnen als kelner/serveester bij een restaurant in Noordwijk De werktijden zijn van 18.00-21.00 uur Van belang is dat je in bezit bent van eigen kleding en zeker een maand achter elkaar zou kunnen werken. kantinemedewerkster die tussen 12.00 uur en 16.00 uur voor kan zorgen dat alle personeelsleden na r door haar verzorgde lunch weer aan werk kunnen. Gezien het team waarmee u zult gaan werken denken we aan iemand van 35-45 jaar. Deze baan is zeker voor een maand of langer. Komt u maandag langs om u in te laten schrijven dan kunt u wat ons betreft al dinsdag aan het werk zijn. LEIDEN, BREESTRAAT 1,071-125745 ALPHEN AAN DEN RIJN, HOOFTSTRAAT 58.01720-91955

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 28