ei- IJFVFJ I4M RU PEC breekt strijd om landstitel open 3 Kasparov achterhaalt Ljubojevic illei Rusland ontsnapt aan nederlaag tegen Canada PSV met 2-0 verslagen MW mag elftal ontslaan Van der Duim naar huis LUGDUNUM LENS \TF.RDAG 25 APRIL 1987 SPORT PAGINA 15 feoos op bond iuropa-3uick Boys is boos op de bond. afgeiofEn met name op competitielei- ;i goed der Van der Waals. In verband srdag afoet, de renovatie van het hoofd- "su'en'Vcld, verzocht de Katwijkse club de KNVB om de confrontatie ïIJN met rivaal Rijnsburgse Boys 17776 voor het paasweekeinde te laten verspelen. En dat is niet ge- 12830 beurd. Voorzitter Arie Guyt 2J2jJ2jwerd aanvankelijk gerustgesteld met de mededeling dat het duel *«chi*"°P april was geprogrammeerd. .Maar omdat de winter weigerde afscheid te nemen en de aanvan- |r kelyk voortvarend gestarte com- ii, 'petitie alsnog in het honderd stuurde, was Van der Waals ge- noodzaakt het programma te wij zigen. Quick Boys-Rijnsburgse Boys werd verplaatst naar 2 mei. riaï moesten de Katwijkers net niet hebben, want op die datum eikei zou het veld allang omgeploegd imerzijn. Voorzitter Guyt was op z'n Bank zachtst gezegd teleurgesteld, v.ctoen hij van de wijziging op de Soli hoogte werd gesteld: ister itafe! "Dat betekende dat de derby op igels het tweede veld gespeeld zou moe- i fau ten worden. Daar is de veiligheid ad uk moeilijker te garanderen. We 'itsai klopten daarom bij de gemeente 58 c aan met het verzoek om na 2 mei met de werkzaamheden te begin- t ooi Het verzoek van Quick Boys werd, zij het met tegenzin, inge willigd. Arie Guyt was dan ook il k opgelucht, tot het moment dat 1089 bij secretaris Ouwehand een schrijven van de KNVB in de tafel bus plofte. Daarin deed competi- ond< tieleider Van der Waals de mede- 718- deling dat de wedstrijd Quick Boys-Rijnsburgse Boys werd verplaatst naar 9 mei. Op dat mo- Ikas ment donderde het niet in Keu tel. len, maar in Katwijk. Guyt: 7.0C "De gemeente verleende ons geen uitstel tot die datum. We tafel hebben nog gepoogd om het duel An- te verplaatsen. We hebben de rel. KNVB mogelijkheden aange reikt, maar alle voorstellen wer- den van tafel geveegd. Ik vraag mij af waarom Van der Waals zo nodig het programma door el- kaar moest husselen. Hij ont- neemt ons hiermee de mogelijk- j heid om Quick Boys-Rijnsburgse I Boys op normale wijze te laten verlopen". g, "Even hebben we nog oveYwo- ca-j gen om naar Blauw Zwart of naar UVS uit te wijken. Maar dan verlaat je je eigen honk en is er geen sprake meer van thuis voordeel. Aan dat laatste hechten we veel waarde. Het bestuur zal er op zijn beurt alles aan doen om de supporters zo goed moge lijk te ontvangen". Boos op bond (2) De man die er de oorzaak van is dat Quick Boys-Rijnsburgse Boys op het tweede veld van Nieuw Zuid wordt gespeeld. Van der Waals, schuift de schuld van zich af: "Quick Boys moet niet bij mij zijnmaar bij onze lieve Heer. Door het slechte weer zijn de pro gramma's verschoven". Dus ook uit oogpunt van vei ligheid kon er geen andere da tum worden gevonden7 Van der Waals: "Dat had gekunt, maar dan hadden er andere wedstrijden verplaatst moeten worden. En dat gaat mij te ver. Je kunt de problemen van één club niet op de anderen afschuiven. Op een midweekse avond spelen vond ik onaanvaardbaar. Dat zou com petitievervalsing zijn geweest". Kennelijk heeft zijn collega Jan Huybregts zo zijn eigen ge dachten over het verloop van de competitie, want in het betaalde voetbal worden er legio wedstrij den om veiligheidsredenen ver plaatst, of vanwege de schorsing van een speler (Jan Wouters, Ajax-Sparta) weer ineens inge last. Van der Waals kortaf: "Die vergelijking is krom". redactie: Rob Onderwater, Fred Segaar, Jaap Visser Tweestrijd Het zaalvoetbal ervaren ze bij Rijnsburgse Boys als een nood zakelijk kwaad. Althans, de be stuursleden, want de voetballers trappen in de sporthal maar wat graag tegen een balletje. Een aantal spelers van De Boys maakt deel uit van Glasbergen, de kersverse kampioen van Zuid-Holland. Volgens afspraak mogen de selectiespelers van RB zich één keer per week in de zaal begeven. Vorige maand ontstond er een relletje, toen de Rijnsburgers twee zaalvoetbalduels binnen drie dagen moesten afwerken. Tot overmaat van ramp was op een speeldag van Glasbergen een bekerwedstrijd van Rijnsburgse Boys ingelast. Tot grote ergernis van het bestuur kneep de techni sche staf een echter oogje dicht en gaf aan Hennie Koet en Johan de Kroon (Aandewiel en Hoge- woning waren geblesseerd) toe stemming' om met Glasbergen tegen Zwarte Wolf te spelen. Dat was reden voor het RB-bestuur om de regels te verscherpen. Vo rige week verscheen in De Rijns- burger van voorzitter Van Eg- mond een aanvulling op de regle menten: "Wanneer een speler een bles sure heeft, bepaalt de technische staf van RB of hij in de zaal mag spelen". "Het spelen van een wedstrijd op het veld voor RB heeft ten alle tijde voorrang". Rugby is een loodzware bezigheid. Of je nu speler of supporter bent. de sport vraagt heel wat van het menselijk lichaam. Zoals deze jeugdige aanhangers van het Engelse Old Blues op paaszaterdag aan den lijve ondervonden. Het kwartet werd geveld op het terrein van DIOK. waar de 'Ouwe Blauwen' het traditionele paastoernooi opluisterden. Maar de mannen toonden 'karakterwant hoewel zij 's middags nog 'Morsdood leken, werden zij 's avonds al weer aan de bar van het clubhuis gesignaleerd. naf X n WENEN (SID/DPA) - In de tweede wedstrijd van de dag ontsnapte we- e reldkampioen Sowjet-Unie aan puntverlies tegen Canada. Dank zij een 35 °pleving de derde periode en een doelpunt van Kroetov vlak voor het einde wonnen de Oosteuropeanen nog net met 3-2. De periodestanden waren 1-1, 1-1, 1-0. In de slotfase, die voor de 10.000 toeschouwers (uitver- m kocht) sensationeel verliep, zetten de Canadese profs de Russen nog- maals onder druk, maar zelfs een overtal situatie leverde tegen de uitblin kende doelman Milnikov geen treffer meer op. Het was de zesde achter eenvolgende overwinning van de Sowjet-Unie in dit toernooi. Eerder had Finland voor een verrassing gezorgd door de sterker geachte Zweden met 4-1 te verslaan. Morgen zal nu de beslissing vallen in de wedstrijd Canada - Finland over de vierde plaats op de ranglijst, die recht geeft op deelne ming aan de play-offs om de Europese en wereldtitel. De Finnen hebben door de overwinning van gisteren nu een punt voorsprong op Canada. Sensatie was er ook buiten de ijsbaan. Een Weense rechtbank stelde de Westduitse ijshockeybond in de kwestie van de al of niet speelgerechtig de ex-Pool Miroslav Sikora in-het gelijk, waardoor de Westduitsers de eerder deze week door de Internationale Federatie afgenomen vier winst punten weer terug kregen. Finland had een protest ingediend tegen het meespelen van Sikora omdat deze voor Polen al eens was uitgekomen in een toernooi om de wereldtitel voor junioren, hetgeen volgens de regle menten niet is toegestaan. "Wanneer een speler afwijkt van deze regels of deze negeert, wordt hij met onmiddellijke in gang geschorst tot het einde van het seizoen". Tweestrijd (2) Op Huug Aandewiel, speler van RB en Glasbergen, hebben de bestuursmededelingen nau welijks indruk gemaakt: "Ik laat mij door niemand de wet voorschrijven. Ik denk dat deze mededelingen meer te ma ken hebben met de slechte verhou ding tussen het bestuur van Rijnsburgse Boys en Nico Glas bergen. De club kan mij niets ver wijten, want ik kom altijd trouw trainen. Ook op parkeerterrein- tjes in de wintermaanden. Ik vind het zaalvoetballen leuk en ik zal het ook niet opgeven". Die houding wordt de Katwij- ker in Rijnsburgse dienst door bestuur en een deel van de sup porters niet in dank afgenomen. Aandewiel: "Ik heb wel eens gehoord: 'jullie rotten maar op bij Rijnsburgse Boys'. Dat is niet leuk. Ik begrijp die opwinding niet, want het ge beurt overal. Ik kwam Van Leeu wen en Faber laatst tegen in de zaal op de dag voor een competi tiewedstrijd van UVS. Lagen dijk, die er vroeger falikant te gen was, is kennelijk tot inkeer gekomen" De problemen kunnen zich voor Nico Glasbergen opstape len, wanneer de ploeg verder reikt in de strijd om de Neder landse titel en Rijnsburgse Boys in de race blijft om het kam pioenschap van de eerste klasse A. De coach: "Ik kan er beter maar niet te veel over zeggenanders krijg ik de publieke opinie weer tegen. Rijnsburgse Boys zoekt de proble men. Dat heeft veel te maken met afgunst. Voorlopig maak ik me nergens druk om. Als de spelers geen toestemming krijgen om bij mij te spelen, zien we wel wat er gebeurt". Lachen De zaalvoetbalcompetitie begint langzamerhand verdacht veel weg te krijgen van het theater van de lach. Met de klucht rond het overspelen van de wedstrijd Zwarte Wolf-Ceverbo leek het seizoen zijn kolderieke hoogte punt te hebben bereikt, maar het kan dit jaar niet op. Direct na het beeindigen van de 'gewone' com petitie in de diverse klassen is het opnieuw raak. Of mis natuur lijk, het is maar hoe je het be kijkt. Of alle betrokkenen de humor kunnen inzien van het 'akke fietje' dat zich de afgelopen week weer afspeelde, is echter de vraag. De Afdeling Den Haag van de KNVB vermoedelijk niet. want de bondsmedewerkers zijn het lijdend voorwerp van de kwestie, waarbij de Noordtvijkse zaalvoetbalclub Menken/Land- bouw nauw betrokken is. Afgelopen woensdagavond stond het duel van bovenge noemde Haagse kampioen tegen de Dordtse titelhouder op het programma. Het was de eerste wedstrijd in de strijd tussen de vijf afdelingskampioenen uit West II om twee plaatsen in de interregionale competitie. Het duel ging op het laatste moment echter niet door omdat de kam pioen van Den Haag nog niet be kend was. Het zaalvoetbalteam, dat luis tert naar de naam 'The Sands', vierde vorige week een feestje omdat de ploeg in de veronder stelling verkeerde in het bezit van de titel te zijn gekomen Daar bestonden geen misver standen over. De Haagse 'zalers' waren weliswaar gelijk geëin digd met Alter Boys. maar had den een beter doelsaldo en dat, zo was hen door de Afdeling Den Haag verzekerd, gaf in dergelijke gevallen de doorslag. Op het bondsbureau hadden ze evenwel een zéér belangrijke reglementswijziging over het hoofd gezien. Het voorstel van de afdelingen Leiden en Limburg, ingenomen op verzoek van de clubs, om bij gelijke eindstand een beslissingswedstrijd te laten spelen is in het voorjaar van 1986 aangenomen. Daar is uitgebreid correspondentie over gevoerd, maar 'Den Haag' wist zoge naamd van niets en verzekerde 'The Sands' dat de ploeg bij een beter doelsaldo kampioen was. Totdat competitieleider Huis man en administrateur De Wit ruim een jaar na dato alsnog ach ter de gewijzigde reglementen kwamen. 'The Sands' moest daarna worden teleurgesteld: geen kampioen en geen deelna me aan de promotiecompetitie, die afgelopen woensdag bij ge brek aan een Haagse vertegen woordiger volledig in het hon derd liep. Het andere duel tussen Bakker Sport en Menken/Land- bouw ging eveneens niet door, maar dat had weer een heel ande- ré reden. De secretaris van eerst genoemde club is niet in het be zit gekomen van het programma omdat de brief naar de oude se cretaris is gestuurd. Maar dit ter zijde. Lachen (2) De geplaagde Sjaak Stoppelen burg, die 'boven' de afdelingen staat en in die positie de verant woording heeft over het reilen en zeilen bij het zaalvoetbal, spreekt zijn verontwaardiging uit over de handelwijze van de Huisman en De Wit: "Ze waren niet op de hoogte van de reglemententswijziging. Daarom wordt aanstaande woensdag alsnog een beslis singswedstrijd gespeeld tussen The Sands' en Alter Boys, de nummer twee zeg maar. Ze zijn in Den Haag inderdaad niet erg secuur geweest". Dat is zwak uitgedrukt. Al thans. wanneer de gevolgen van het 'foutje' in ogenschouw wor den genomen. Het beslissings duel is weliswaar vastgesteld, maar 'slachtoffer' 'The Sands' lijkt vooralsnog geen genoegen te nemen met de gang van zaken en overweegt een kort geding te gen de Afdeling Den Haag aan te spannen. Daardoor is de kam pioenscompetitie voorlopig op losse schroeven komen te staan. De Haagse competitieleider Huisman, die zich in allerlei bochten wringt om zich schoon te praten, ziet echter nog moge lijkheden: "Waar de fout precies ligt, weet ik niet. Die is in elk geval niet door mij gemaakt". "Wij waren niet op de hoogte van de reglementswijziging en we hebben de clubs dus steeds ge zegd dat het doelsaldo beslissend was. Daar beroept 'The Sands' zich nu dus op. De kans is groot dat ze een kort geding aanspan nen en dat zou het niet gemakke lijker maken". Huisman ziet evenwel nog mo gelijkheden om 'Den Haag' onge schonden uit de strijd tevoor schijn te laten komen. reglementen ver melden dat er alleen een beslis singsduel moet worden gespeeld als er sprake is van promotie naar de interregionale klasse. Maar daar is geen sprake van, er moeten per slot van rekening pro motiewedstrijden worden ge speeld. Wij hebben dan ook con tact gehad met Mr. Jansen van de reglementencommissie van de KNVB in Zeist en die geeft ons gelijk". Meester Jansen is inderdaad van de kwestie op de hoogste ge steld, maar wil nog geen uitspra ken doen over hoe het nu verder moet: "Het is vrij recent aan mij voorgelegd. Maar in dit stadium kan ik er niets over zeggen. Eerst moet de Afdeling Den Haag wor den ingelicht". Of ze daar nog om dit theater stuk kunnen lachen, is zeer de vraag. BRUSSEL (GPD) - Samen hebben wereldkampioen Gary Kasparov en Ljubomir Ljubojevic het SWIFT-toernooi in Brussel op hun naam gebracht. De eerste heeft er nog hard voor moeten werken, want hij lag bij het ingaan van de laatste ronde een half punt achter. De Joegoslavische grootmeester nam tegen Anatoli Karpov geen enkel risico. In een overbekende variant van het Gesloten Spaans werden reeds na enige minuten de zetten herhaald en deelden de he ren het punt. Toen moest Gary Kasparov in elk geval van Mischa Tal winnen om een gedeelde eerste plaats te behalen en hij deed dat in een waarachtig grote stijl. Vanuit een Nimzoindische opening kwa men de witte officieren in een prachtige aanvalspositie op de ko ningsvleugel en een zwoegende, rokende Tal kon daartegen maar geen verdediging vinden. Kaspa rov confronteerde zijn illustere te genstander met een fraai paardof- fer op g7 en dat betekende het be gin van het einde. De slotaanval bood geen wezenlijke problemen nog voor de eerste tijdcon- door Hans Bouwmeester de Samischvariant van het Ko- ningsindisch voorbereid, maar Timman ging niet op de kritieke variant in. Overigens zonder met een alternatief systeem iets te be reiken. Na een scherp gevecht werd de partij kort na de eerste tijdcontrole remise gegeven. Kortsnoi had het gemakkelijk te gen Meulders. De Belgische mees ter liet in een al wat slechtere stel ling een pion glippen en daarna werd hij door een zeer energiek spelende Kortsnoi snel overrom peld. Daarmee kwam de laatste sa men met Timman op de gedeelde vierde plaats. Luc Winants vocht een aantrek kelijk duel uit met Eugenio Torre. De Belg is er vooral tegen het eind deze werden door Larsen voortref felijk opgelost. Juist voor de twee de tijdcontrole moest Short zich gewonnen geven. „Schaken is een geluksspel", pleegde Donner vroeger wel eens te zeggen. Uiteraard is dat een van zijn vele dubieuze uitspraken, maar toch... Wie aan het begin van het toernooi tegen Larsen speelde, trof een zware tegenstander, zoals Jan Timman kan getuigen. Wie hem pas aan het eind moest bestrij den, was in zekere zin een geluks vogel. Wat overigens niets afdoet aan het voortreffelijk speL dat Lju bojevic in de volgende partij ten toon spreidt. Gesloten Siciliaans 1. e4 c5 2. Pc3 Een rustige speelwijze, de witspeler de risico's ZWOLLE (ANP) - Ruud Gullit zal de technische leiding van PSV bin nenkort nieuwe voorstellen doen omtrent de speelwijze van de Eind- hovense ploeg. Na de nederlaag met 0-2 tegen PEC Zwolle, waar door de strijd met Ajax om de landstitel weer open is, spuugde Gullit min of meer zijn gal. „Tegen FC Den Bosch hebben we collec- verbeten duel uit met de Zwolse tief gewonnen en tegen PEC als zo- (fotoANPi danig verloren. Het gaat evenwel om mijn eigen manier van spelen. In het belang van de club heb ik mij voortdurend ondergeschikt moeten maken. Langzamerhand zet ik echter vraagtekens achter die instelling". Guus Hiddink, de aangeslagen PSV-coach, vond het na de neder laag nog te vroeg om het verspelen van de landstitel aan de orde te stellen. „Tegen PEC Zwolle had ik acht spelers, onder wie ook Ruud Gullit, kunnen wisselen". Tot een van de acht behoorde eveneens Hans van Breukelen. De Oranje doelman speelde vrijdagavond in Zwolle onthutsend zwak. Ook Hid dink moest dat erkennen, al wilde hij de nederlaag niet in de schoe nen van zijn sluitpost schuiven. „PEC heeft verdiend gewonnen, omdat wij te veel fouten hebben gemaakt en enkele kansen hebben laten liggen". De Zwolse ploeg speelde tegen de landskampioen blufpoker. Trai ner Co Adriaanse had Foeke Booy op Koeman gezet, Van Ankeren hield Heintze buiten de wedstrijd steeds beter in gekomen: ongetwij- scherpe varianten vermijdt, feld heeft hij van dit zware con cours veel opgestoken en de toe komst zal leren of de 23-jarige meester zich nog in positieve zin trole streek Tal de vlag. Door zijn zal ontwikkelen. Zijn partij met korte remise met Ljubo had Kar- Torre werd overigens remise. Bent lrsen wilde zich in de laat- de derde prijs te be- ste ronde kennelijk rehabiliteren. Hij zette met zwart Nigel Short pov, 2 bleek later, genoeg punten verzameld halen. Jan Timman, die zijn afgebroken sterk onder druk en na vijf u partij met Meulders niet had' kun- len leek het of de befaamde Deense had het befaamde dame-offer uit technische moeilijkheden, 2. Pc6 3. g3 g6 4. Lg2 Lg7 5. d3 e6 6. Pge2 Al ruim veertig jaar geleden be toogde Smyslov, dat 6. Le3, om 6. Pd4 met 7. Pce2! te beantwoor den, hier sterker is. 6. Pge7 7. 0-0 0-0 8. Lg5 Ongebruikelijk, maar niet slecht. 8. h6 9. Le3 Pd4 10. Dd2 Kh7 11. Lxd4. Een ongezond plan. Sterker is 11. Pdl en 12. c3 11. cxd4 12. Pb5 Db6 13. a4 Ook na 13. c4 dxc3 14. Pbxc3 Pc6 15. Tadl Pd4 staat zwart wat beter. 13. ...a6 14. Pa3 d5 15. exd5 exd5 16. Pf4 Le6 Na 16. Dd6 17. Tfel vreesde Lju bojevic het kwaliteitsoffer op e7. 17. a5 Dd6 18. c4 dxc3 19. bxc3 Dc7 20: Pbl Tad8 21. d4 Ook 21. Pxe6 fxe6 22. d4 kon in aanmerking komen. De positie van Pbl blijft ongelukkig. 21. ..Lf5 22. Tel g5 23. Pd3 Na afloop waren beide spelers het erover eens, dat het kwaliteitsoffer op e7 wit goede tegenkansen had geboden. Na 23. Txe7 Dxe7 24. Pxd5 De6 25. c4 Le4 26. Pbc3 is de positie ongeveer in evenwicht. 23. Pc6 24. Pc5 Pxa5 25. Txa5 Dxa5 26, Pxb7 Dal 27. Pxd8 Txd8 28.'Lfl? Dit achtte Larsen na afloop de be slissende fout. In zijn beste vorm zou hij ongetwijfeld in deze kwets bare positie naar een 'tweede linie' hebben gezocht. Na 28. Del Tb8 29. Pd2 Da2 30. Pfl Tbl 31. De3 kan wit nog felle tegenstand bieden. 28. Tb8 29. Ld3 Lg6 30. Lxg6+ Meer kansen bood 30. De3 Tb2 31 Pd2 Dxel+ 32. Dxel Lxd3 33. Del Tc2 34. Del 30 fxg6 31 Dd3 Tb2 32. Tdl g4 33. Kfl h5 34. Kei Lh6 35. Pd2(?) Txd2! Wit geeft het op. Morgen vindt in dezelfde toernooi- zaal de strijd om het officieuze we reldkampioenschap snelschaak en Gullit kreeg met de niemand ontziende Van Buuren te maken. Al na acht minuten leverde dat succes op. Koeman verkeek zich op een lange haal van Kamstra. waarna Van Buuren laag inschoot, 1-0. PSV leek toen al een geslagen ploeg. De thuisclub liep met name op snelheid (Van Ankeren, Doufi- kar, Verschoor) door de Eindho- vense defensie. Nielsen mocht van PEC rustig aan de bal komen. Adriaanse: „Dat hebben we opzet telijk gedaan. Nielsen kan slecht lopen, daar hebben onze spelers knap van geprofiteerd". Niemand bij de Eindhovenaren nam het commando van Gullit over, toen bleek dat Van Buuren op Italiaanse wijze de PSV-aan- voerder aan banden legde. Gullit na afloop grimmig: „Ik ben ge wend om op mijn intuïtie te voet ballen. Dat heb ik bewust opzij moeten zetten, maar ik denk dat wij het nu over een andere boeg moeten gooien". Dat PSV in Zwolle slagzij maak te lag niet alleen aan de slechte dag van Gullit en Van Breukelen, het geen met de interlandwedstrijd te gen Hongarije in aantocht weinig geruststellend is. Ook de andere vedetten gaven niet thuis. Pas diep in de tweede helft haalde Hiddink Van der Gijp en Valke naar de kant voor Thoresen en Van de Kerkhof Het gretige PEC Zwolle had toen al voor de tweede keer gescoord. Van Ankeren liep Koeman voorbij, waarna Van Breukelen en Gerets gepasseerd werden. Zelfs het slotoffensief van PSV mocht geen naam hebben. Een schot van de eveneens tegenvallen de Arnesen tegen de paal was in feite het enige wapenfeit. Hiddink wilde ook voor zichzelf nog geen consequenties aan deze nederlaag verbinden. „Daar is het nog veel te vroeg voor. Bovendien weet ik waar de mankementen liggen. Dat moet de volgende keer gewoon be ter". MAASTRICHT (ANP) - Het be stuur van de eerste divisie club MVV heeft van de directeur van het gewestelijk arbeidsbureau in Maastricht toestemming gekregen elf spelers te ontslaan. Het gaat om de voetballers: Adam, Baetsen, Van de Boogaard, Delahaye, Dries- sen. Linders, Van de Luer, Merk, i Vin- HAREN (GPD) - Het gaat goed met Hilbert van der Duim. Ruim tweeëneenhalve maand na zijn ern stige auto-ongeval in de nacht van zes februari mag de 29-jarige Fries dit weekeinde voor het eerst naar huis. In een rolstoel, dat wel, maar voor Van der Duim betekent het een welkome afwisseling nadat hij vele weken het bed moest houden. Toch zal de veelvoudig Neder lands, Europees- en wereldkam pioen langebaanschaatsen nog lan ge tijd moeten revalideren in het revalidatiecentrum Beatrixoord in Haren, nabij Groningen. Van der Duim krijgt vrijwel dagelijks hy drotherapy, omdat hij zijn heupge wricht en linkerbeen nog niet mag belasten. Volledig herstel zal dan ook nog zeker een jaar op zich la ten wachten. Aan sporten denkt de Fries nog lang niet. „De doktoren zeggen dat de vooruitzichten op lo pen wel goed zijn, maar het zal nooit meer worden zoals het ge weest is. In mijn achterhoofd hoop ik dat ik met een een paar jaar nog wat op recreatie-niveau aan sport kan doen". De komende weken zal het be stuur van MW gesprekken met de spelers voeren over hun toekomsti- ge positie bij de Maastrichtse stich ting. MW heeft tot de aanvraag tot ontslag moeten besluiten om de club financieel gezond te maken en het voortbestaan van het betaalde voetbal in Maastricht te garande ADVERTENTIE BEKIJK 'T IS GROEN WIT Zondag 14 uur DeTegelhandel

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15