NEDERLAND NEDERLAND TELEVISIE TOEGELICHT lapsaion PAGINA 36 RADIO-TV ZATERDAG 18 APRIL 1987 IN HET WEEKEINDE Evita wordt kritiekloos geado reerd en als het presidentenecht paar op het bordes verschijnt, wordt alleen haar naam gescan deerd. Zij maakt reizen naar Eu ropa waar ze ook door miljoenen wordt toegejuicht. Aan de ande re kant schuwt ze manipulatie niet. Als de macht van Peron lijkt af te nemen, zet ze een aan slag op hen in scène. Onschuldi ge mensen worden opgepakt en met behulp van martelingen ge dwongen de aanslag toe te ge- Maar aan alles komt een eind, ook aan Evita. Kanker zorgt voor een jonge dood tot opluchting van het leger. Terwijl het land wekenlang treurt, wordt achter de schermen al gewerkt aan de val van Peron. Deze is meteen een stuk minder belangrijk ge worden. Evita bleek het middel punt. Zij leeft nog steeds onder het volk. Veronica zendt vanavond in twee delen de Amerikaanse tv- film Evita Peron uit. De drie uur durende Film van Marvin J. Chomsky vertelt op chronologi sche wijze het verhaal van deze indrukwekkende vrouw. (Neder land 2. 20.50 en 23.15 uur). Evita Peron Op 33-jarige leeftijd overleed in 1952 de populairste vrouw van Latijns-Amerika: Evita Peron. Zij werd gezien als een vrouwe lijke Robin Hood. Zij kwam op voor de armen, omdat zij als geen ander begreep dat je de macht hebt als je de massa hebt. En macht wilde ze als geen ander. Zij werd in 1919 als Evita Duar- te geboren in een sloppenwijk van Buenos Aires. Grote armoe de was ook haar deel en haar werk als actrice leverde niet veel op. In 1944 komt haar organisa tietalent naar voren. Voor de door een aardbeving getroffen stad Juan, wordt een landelijke hulpactie op touw gezet. Met groot succes organiseert zij een groep acteurs en actrices die met liefdadige voorstellingen door het land trekt. Door deze werk zaamheden komt zij voor het eerst in contact met de toenmali ge kolonel Juan Peron, minister van Arbeid en Sociale Zaken van Argentinië. Een verhouding is hun deel. Een jaar later wordt Peron ge vangen genomen door het leger. Evita gebruikt haar organisatie talent om hem weer vrij te krij gen. Ze laat de verschillende vakbonden demonstreren voor de vrijheid van Peron. Vier da gen na zijn vrijlating treedt zij op 26-jarige leeftijd in het huwelijk met de toen 48-jarige kolonel. Gedane Zaken Het KRO-programma 'Gedane Zaken', dat wordt gepresenteerd door Aad van den Heuvel, is za terdagavond in zijn geheel ge wijd aan het jubileum van KRO- directeur Richard Schoonhoven. Hij kwam bij de KRO in dienst op 1 paril 1962. Thema van 'Ge dane Zaken' is het verleden, he den en de toekomst van de actua liteitenrubrieken en van de nieuwsvoorziening op de televi sie. Gasten in het programma zijn huidige en oud-medewer kers van de diverse actualiteiten rubrieken en het NOS-Journaal, zoals Carel Enkelaar, Arie Kley- wegt, Herman Wigbold, Han Mulder, Jaap van Meekren, Peter Brusse en vele anderen. Er zijn ook bijdragen te zien van buiten landse televisiestations als de BBC, Chanel Four, ABC, NBC. Aan het woord komen ook Ted Turner en Neil Postman. De laat ste is Amerikaans mediadeskun dige. (Nederland 1, 22.10 uur). Goud van Oud In het Autotron (Rosmalen) werd onlangs het Goud van Oud Live festival georganiseerd. Veronica- televisie brengt zaterdagavond een impressie van dit nostalgisch muziekfestijn. Twaalf artiesten en formaties speelden zich het vuur uit de sloffen om te laten horen hoe hun hits destijds, dat wil zeggen in de jaren zestig en zeventig, klonken. In het pro gramma zijn te zien en te horen: Q 65, The Shoes, René and his Alligators, Mungo Jerry, Dave Berry, The Fortunes, Chris And rews, Tee Set, Demis Roussos, Percy Sledge, Blood Sweat and Tears en The Pretty Things. (Ne derland 2,19.12 uur). Marathon Samen met de AVRO verzorgt de TROS zaterdagmiddag een rechtstreeks verslag van de ze vende Marathon van Rotterdam. De marathon wordt gelopen op het parcours waar de Portugees Carlos Lopes in 1985 het nog steeds geldende wereldrecord vestigde. Deelnemers zijn onder anderen Gidamus Shahanga (Tanzanië), Allan Zachariassen (Denemarken), Hendrik Jörgen- sen (Denemarken), Ralf Salz- mann (DDR), Cor Vriend (Neder land). (Nederland 2, 14.50 uur). Bodylijn Faye Dunaway als Evita Peron en James Farentino als de president t Evita, die zaterdagavond door Veronica wordt uitgezonden. Wie zich raad weet met de ver zorging van lijf en leden kan za terdagavond terecht bij Veroni ca's programma Bodylijn. Vol gens de omroep heeft Bodylijn de zomer in het hoofd. Wie graag de nieuwste badmode wil zien moet kijken. Opnamen werden voor de gelegenheid onder water gemaakt. Verder zijn er allerlei tips voor wie zijn huid op de ko mende zomer wil voorbereiden. Naast een collectie nieuwe zon nebrillen is er ook nog bruidskle ding te zien. (Nederland 2, 20.00 uur). Jeruzalem In de Amerikaanse documentai re 'Jerusalem within these walls', zondagmiddag op de NCRV-tv, wordt aan de hand van vier por tretten van inwoners een beeld geschetst van het heden en het verleden van Jeruzalem. Jeruza lem is een kleurrijke stad vol ge schiedenis. Binnen haar muren herbergt de stad 440.000 mensen van verschillende nationaliteiten en religies. Drie grote religies hebben er hun wortels: het jo dendom, het christendom en de islam. Op dit moment is Jeruza lem echter ook een verdeelde stad. De stad bestaat uit vier wij ken: een joodse, een Armeense, een christelijke en een moslim- wijk. In de documentaire komt ook de burgemeester, Teddy Koliek, aan het woord. (Neder land 1, 15.25 uur). Laatste opdracht 'I heard the owl call my name' is de oorspronkelijke titel van Amerikaanse speelfilm die is ge baseerd op het succesrijke, ge lijknamige boek van Margaret Craven. De Film, zondagavond op het NCRV-scherm, vertelt het verhaal van een jonge Anglicaan se priester die, zonder dat hij het weet, nog maar kort te leven heeft. Zijn bisschop is echter wel op de hoogte en benoemt hem, als laatse opdracht, tot priester in een verafgelen Indiaanse paro chie in Brits Columbia. (Neder land 1,19.50 uur). Elja Pelgrom en Carol van Herwijnen in Heiner Müllers 'Kwartet', zondagavond op het VPRO-scherm. (foto Kippa» Zij doden de tijd met bombas tisch verbaal geweld, voortdu rend bestoken ze elkaar in een complex spel. Ze wisselen soms van rol, verkennen eikaars geestelijke en lichamelijke gren zen. Ze oreren ogenschijnlijk heel rationeel, maar al hun ge treiter en gepeins is volstrekt zin loos: hun definitieve einde is veel te dichtbij. Het stuk moet een ware be proeving geweest zijn voor ac teur Carol van Herwijnen en me despeelster Elja Pelgrom. Taal technisch is 'Kwartet' lood zwaar; bovendien maakte regis seur Timmer het de spelers niet gemakkelijk met sommige came ra-instellingen. Bij wijze van ex periment laat Timmer het per spectief van de camera soms plotseling wisselen. Soms regi streert de lens als toeschouwer, dan weer als een spiegel, dan weer subjectief vanuit het stand punt van één van de spelers. (Ne derland 2, 23.15 uur). Rien Poortvliet 'Kwartet' De toneelstukken van de in Oost- Duitsland woonachtige auteur Heiner Müller worden geken merkt door barok, van vergelij kingen doorspekt taalgebruik. Zich baserend op historische li teratuur schildert Müller de on dergang van de mensheid. Zijn stuk 'Kwartet' wordt zondag avond door de VPRO uitgezon den. Regisseur Mark Timmer le verde er zijn tweede tv-produktie mee af. 'Kwartet' speelt zich af in 'een salon vóór de Franse Revolutie' en 'in een bunker, na de Derde Wereldoorlog'. Verschillende tij den, identieke omstandigheden: de adelstand in Frankrijk op de rand van de afgrond, na de Derde Wereldoorlog geldt hetzelfde voor de (mogelijke?) overleven den. Müllers hoofdpersonen zijn af komstig uit de roman 'Les Liai sons Dangereuses' van Daclos (1782), waarop hij zich baseerde. Een adellijke man en vrouw be vinden zich in de bunker-salon. Zij hebben niks meer te ver wachten, behalve eikaars gezel schap. door de Nederlandse geschiede nis. Geinspireerd en geleid door zijn familiestamboom laat hij het leven van gewone mensen door de eeuwen heen zien. Dankzij ei gen graafwerk spoorde Poort vliet zijn voorouders op tot 1610. Het zondagmiddag door de NCRv-tv uit te zenden program ma ontleent zijn titel aan het ge lijknamige boek dat Rien Poort vliet heeft geschreven. (Neder land 1. 16.15 uur). Ja Natuurlijk 'Ja, natuurlijk' is inmiddels al- weer aan zijn 86ste aflevering toe. De studiotuin is vandaag in gericht met wilgen, een boom soort waarvan in Nederland meer dan 150 soorten in cultuur gebracht zijn. Frank de Graaf maakte een Film over de ouder zorg bij kikkers, er is een Filmpje over de huiszwaluw, aandacht voor blauwe Texelse schapen, voor de hortus in Haren en voor de Amsterdamse hortus die alle bei met sluiting worden be dreigd. Tot slot ook een reporta ge over de Seychellen, een eilan dengroep in de Indische Oceaan, en een impressie van de boom kwekerijententoonstelling Flora Nova in Boskoop. (Nederland 1, 21.05 uur). Oskar Back De NOS brengt zondagmiddag impressies van de vioolwedstrijd 'Oskar Back'. In de uitzending de integrale weergave van het con cert gespeeld door de winnaar of winnares. Emmy Verhey speelt het Adagio in E, KV 261 van W.A. Mozyt. (Nederland 2,12.45 uur). Van Dis In het praatprogramma van •Adriaan van Dis zondagavond één gast: G.L. Durlacher, auteur van de aangrijpende boeken 'Strepen aan de hemel' en 'Dren keling' die beide handelen over zijn oorlogservaringen. (Neder land 2, 20.43 uur). Capitool 'Langs het tuinpad van mijn va der' is de titel van een documen taire waarin Rien Poortvliet de kijker meeneemt op een tocht In 'Het Capitool' wordt zondag middag onder leiding van Maar- tje van Weegen gediscussieerd over alle publieke opwinding, die er de laatste tijd is geweest over pijnlijke kwesties rond de Tweede Wereldoorlog. Kwesties, die betrekking hebben op de vraag of de doden nog langer op 4 mei, aan de vooravond van be vrijdingsdag dus, herdacht moe ten worden, op de eventuele vrij lating van Rudolf Hess en de twee van Breda en op het aanbod van de kleinzoon van Seys-In- quart om de Anne Frank Stich ting behulpzaam te zijn. (Neder land 2,12.00 uur). 1ePAASDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden KRO 10.30 Paasfeest in Rome, viering van de verrijzenis van de Heer in de basiliek van St. Pieter in Rome. Voorganger: Paus Johan nes Paulus II (Eurovisie-uitzending) 12.00 Paastoespraak en Paaszegen 'Urbl et Orbi', uitgespro ken door Paus Johannes Paulus II van het balkon van de St. Pietersbasiliek. Commentaar: Staf Nimmegeers NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden NCRV 15.25 Jeruzalem, stad der steden, Amerikaanse documentaire over de stad waar 3 wereldgodsdiensten hun heiligdom heb ben 16.15 Langs het tuinpad van mijn vaderen... Rien Poortvliet portretteert zijn voorouders 16.40 El, el, tekenfilm 16.45 (ZW) Comedycapers, serie slapsticks met Stan Laurel. Vandaag: De ober 17.00 Het speelgoedkonijn, Canadese tekenfilm. Een speel goedkonijn heeft maar één wens: 'echt' worden. Een oud hob belpaard vertelt, dat dat alleen mogelijk is, als een kind heel veel van hem gaat houden 17.25 Grote verhalen voor kleine mensen. Afl.29: Paasfeest NOS 17.30 Journaal NCRV 17.35 De Gummiberen, tekenfilmserie. Afl.: Traditie moet er zijn 17.45 60 Vleze vingertjes, Engelse documentaire over de zes ting die in 1983 werd geboren 18.30 Ander nieuws: Paasvaardig, drieluik van drie mensen die ondanks de problemen van hun werk, zich de woorden uit de gelijkenis van de verlorzen zoon hebben eigen gemaakt: Ik zal opstaan. Presentatie: Ds. Wonno Bley NOS 19.00 Journaal NCRV 19.05 De Carsons, Australische serie. Tommy komt steeds meer onder invloed van Eva Tarrant. Samen smeden zij plannen om Gerard te laten vermoorden 19.50 De laatste opdracht, Amerikaanse speelfilm uit 1973. Mark Brian is een jonge Anglicaanse priester, die zelf niet weet dat hij nog maar een jaar te leven heeft. Zijn bisschop weet dat wel en benoemt hem in een afgelegen Indiaanse nederzetting 21.05 Ja natuurlijk, tuinmagazine 22.05 Je weet niet wat je hoort, meditatief moment 22.10 Alles uit liefde, Duitse tv-film uit 1984. Karl en Sophie Kaiser zijn beiden over de zeventig en hebben geen kinderen. Als Karl een hartaanval krijgt en de moed dreigt te verliezen, geeft Sophie de strijd niet op 23.10 OekraTns paasfeest, paasdienst van de Nicolaïkerk in Utrecht m.m.v. het Utrechts Byzantijns koor o.l.v. Dr. M. Anto- nowycz NOS 23.40 Journaal 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden FEDUCO 10.00 Meer culturen In een land, Afl. 3: De taal. (herh.) 10.30 Cursus rekenen. Les 7 11.00 Medelanders Nederlanders: Programma voor Surina- mers. Afl.: Hoe raak je verslaafd en h oe voorkom je dat 11.30 Open Universiteit. Muziek: beweging en bewogenheid NOS 12.00 Het Capitool, directe uitzending waarin belangrijk binnen- en buitenlands nieuws wordt geanalyseerd en toegelicht 12.45 Middagvoorstelling: Oskar Back-Vioolconcours 1987, impressie van dit evenement. Tot slot de weergave van het slotconcert, waarin naast de winnaar of winnares ook Emmy Verhey optreedt met het Adagio in E gr.t., KV 261 van mozart. Begeleiding: Nationaal jeugdorkest o.l.v. Ed Spanjaard 15.00 (TT) Studio Sport: Wielrennen: Rechtstreeks verslag van de wielerklassieker Luik-Bastenaken-Luik IKON 17.00 (TT) Paasdienst vanuit de Domkerk in Utrecht 17.58 Een bericht van de Wilde Ganzen FEDUCO 18.00 Werken aan Werk - Dienstverlening. Afl.3: Gevangenis personeel NOS 18.25 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 De afwas In de ijskast, informatief kinderprogramma 19.00 Oskar Back-Vioolconcours 1987. Hoogtepunten uit het elfde Nationale Vioolconcours, dat de afgelopen weken in het Amsterdamse Concertgebouw is gehouden 19.30 Een dam In de rivier, documentaire over de pogingen om in The Gambia, een land op de Atlantische kust van West- Afrika, een volwaardige gezondheidszorg op te bouwen 20.00 Journaal VPRO 20.10 Monty Python's flying circus, programma vol Britse hu mor. Met: John Cleese, Terry Jones, Graham Chapman, e.a. (herh.) 20.43 Van DIs In de Balie. Een ontmoeting met gasten uit bin nen- en buitenland. Presentatie: Adriaan van Dis 21.34 The singing detective, 6-delige Engelse serie van Dennis Potter. Afl.2: Hitte. Mark Binney vraagt de singing detective om raad en Marlow brengt zijn eerste bezoek aan dr. Gibson, de hospitaalpsychiater 22.44 Hollands Signaal, programma waarin Nederlanders hun hart kunnen luchten. Presentatie: Peter van Ingen 23.15 Kwartet, dramaproduktie van mark Timmer naar het gelijk namige toneelstuk van Heiner Müller. Met: Elja pelgrom, Carol van Herwijnen, e.a. NOS 00.07 Journaal uit Cully 11.00 Eucharistieviering vanuit de kapel Notre-Dame du Haut in Ronchamp Zegen Urbi et Orbi (Eurovisie-uitzending) 12.30 Paasconcert vanuit De Doe len. voor gemengd koor. strij- 15.00 Kwizien, tips voor koken en lekker eten 15.20 Baron Münchhausen. Duitse speelfilm uit 1943 van Josef von Baky 17.00 De Paradijsvogels. Vlaamse 17.40 (ZW) Comedy Capers: De trein (Chugging'alone). korte ko mische films met Al St. John 17.55 Niews 18.00 Tik Tak 16.05 Liegebeest 18.20 Van Pool tot Evenaar, toeris tische kwis 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Nieuws 20.00 Kijk uitl Verkeerstips 20.05 Sportweekend 20.35 De kostschool (To serve them all my days), Engelse s 21.30 Roger Avermaete: een por tret. Kennismaking met deze Fransschrijvende Vlaming, the grand old man van het Vlaamse cultuurleven, als enige Vlaming lid van het Institut de France te Parijs 22.20 Nieuws met aansl.: Coda: Dwarsfluit, van Roland Jooris 22.40 Einde informatief. Met o.a. wielren nen: Luik-Bastenaken-Luik 18.00 Einde België/Frans 1 11.00 Paasmis vanuit La C Notre-Dame-du-Haut ir champ 12.00 Paaswensen en paa 'Urbi et orbi' uitgesproki Paus Johannes Paulus II ADVERTENTIE Wel 'ns opnieuw voorgesteld aan je klasgenoten? Schoolgaand en nog geen 21? Profiteer dan óók van het speciale scholierentarief op dinsdag, woensdag en donderdag. Pasfoto mee nemen en je krijgt direkt je - eigen pasje. En dan maar eens kijken of ze je straks nog herkennen ais je de klas binnenstapt! Scholierentarief wassen-knippen-drogen vanaf f 24,50 lelden: breestraat 45, tel. 071-123851 alphen a/d rijm raadhuisstraat 156, fel. 01720-73848 12.40 Charlie Chaplin in Chariot Policeman 13.00 Journaal 13.15 Dimanche musique. Jeunes solistes Dublin, concert van elf internationale musici vanuit de National Concert Hall te Dublin 14.10 Feuilleton: Le gentleman des Antipodes (The boy in the bush), serie 15.05 Billet de faveur: Peids nus dans le pare, toneelstuk 17.20 Images de Terminal 10: do cumentaire over de streek Dal- matië in Joegoslavië, deel 2 18.10 Noubanimé. kinderprogram- 18.30 Week-end sportif 19.27 Quick et Flupke. tekenfilm 19.30 Journaal 20.00 Cinéma la une 20.05 Billet doux, gevarieerd spel- programma 21.20 Monsignore Quichotte (Mon- signor Quiuzote), Engelse speel film uit 1985 van Rodney Ben nett 23.20 Laatste r 09.55 Programma-weekoverzicht, (herh.) 10.25 Ostern in Rom, de heilige mis opgedragen door Paus Jo hannes Paulus II. vanaf het St. Pieterplein. Met aansl.. zegen 13.00 Magazin der Woche. regio naal overzicht 13.30 Küken für Kairo, jeugdfilm 14.45 Und er nahm mich bei der Hand, tv-spel van Rolf Hëdrich naar de roman Among the Cin ders van Maurice Shadbolt 16.15 Umwelt hal Geschichte: Schülerwettbewerb des Bunde- sprasident, filmreportage 17.00 Lindenstrasse, -serie. Afl.: Wirklichkeit und Phantasie 17.30 Berlin unterm Hakenkreuz, Berlijn trilogie. Afl.3: De dertiger jaren 19.00 Sportschau 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau. (Teletekst on dertiteling) 20.15 Bobby Deerfield, Ameri kaanse speelfilm uit 1977 van Sydney Pollack 22.15 Hundert Meisterwerke: Hugo van der Goes: Aanbidding door de koningen vet Johannes altaar van Rogier van der Weyden 22.25 Auf der Suche nach Steven sons Schatzinsel, een filmdag boek van Werner Koch 23.10 Tagesschau 23.15 (S) Alban Berg, Het Omroep Symfonie Orkest van Saarbrüc- ken o.l.v. Myung-Whun Chung, m.m.v. Kyung-Wha Chung, viool: vioolconcert "De Anden ken eines Engels", van Berg 23.45 Klauen wir gleich die ganze Bank (The bank shot), Ameri kaanse speelfilm uit 1973 van Gower Champion 01.05 Tagesschau 01.10 Nachtgedanken, beschou wingen 09.00 (S) Programma-weekover zicht 09.30 Nun ist Christ auerstanden, Protestantse kerkdienst vanuit de Christuskerk in Salzburg 10.30'...und am siebten Tage solist Du ruh'n!' Documentaire over de dienaren van God en hun vrijetijdsbesteding 11.00 Mosaik, gevarieerd magazi ne. Vandaag: 1. Kerkramen en hun redding: Neurenberg. 2. Een witblauwe herrijzenis. Posthume ontdekking van de Beierse schil der Hans Hirschhuber. 3. Heer, zoals U wilt, herinnering aan pa ter Rupert Mayer 11.45 Das internationale Tanz- theater: ffie grossen Ballerinen. 1 Die Lieben des Théopile Gau- tier. Met: Carta Fracci, Peter Us tinov, Peter Schaufuss. e.a. (twee kanalen) 12.45 Heute 12.47 Sonntagsgesprach 13.15 Architektur am Scheideweg, informatieve serie over architec tuur. Vandaag: Stop de bulldo zer. Aansl.: Sonntags Nach- Tisch 13.45 Heidi, tekenfilmserie 14.10 Rappelkiste, jeugdserie 14.40 Der Schatz im Niemands land, serie 16.20 Kilimandscharo, bitte um- sleigen, documentaire-serie over een treinreis door Afrika. Af- 1.2: Van de Kilimanjaro naar Kaap de Goede Hoop 17.20 Heute 17.25 Tagebuch. nieuws uit de ka tholieke kerk 17.40 Die Sport-Reportage 18.50 Programma-overzicht 19.00 heute 19.10 Aus der Bundeshauptstadt: Bonner perspektiven 19.30 Der Alte: Profil von Konrad Adenauer, filmportret van deze West-Duitse politicus 20.30 (S) Faszination Musik - Das internationale Musiktheater: Otello. opera van Verdi. Uitge voerd door het koor en orkest van de Welsh National Opera Richard Armstrong of Ranchipur), Amerikaan se speelfilm uit 1955 van Jean Negulesco Protestantse Polen, een minder heid tussen de Weichsel en Bes- kiden 16.30 Ihre Heimat - unsere Heimat, programma voor buitenlanders die met behulp van de moderne techniek een oud ideaal verwe- zelijkt: vliegen 18.00 Sie kam aus dem All, Tsje chische kinderserie. Afl.: Vater erledigt dasl 18.30 Leben im Alter: Ewige Ju- gend - ein Traum? Documentai re over het ideaal van de eeuwi ge jeugd, waan/oor van alle kan ten middeltjes worden aangepre- 19.00 Aktuelle Slunde. regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau met weerbe richt 20.15 Ich trage einen grossen Na men, spelprogramma 21.00 Krimistunde: Geschichten für Kenner. 3 korte detective-ver halen: 1. Einzige Frage: Wie? Slesar. 3. Ich spiele Wand van Henry Slesar. (herh.) 21.45 So isses, live-programma 23.15 Workshop Band '86. reporta ge over de Leverkusener Jazz- dagen 1986 00.15aatste nieuws 09.55 Play School - hallo again, kleuterprogramma 10.15 Magazine voor Aziaten 12.00 Urbi et Orbi, paaszegen van de paus 12.35 Het Evangelie van Lucas 12.45 Politics of pressure: The pro fessionals 13.10 Sign extra 13.35 Farming, agrarisch nieuws 13.58 Weerbericht voor de land bouw 14.00 Nieuwsoverzicht 14.05 Bonanza, serie 14.55 Tekenfilm 15.00 Eastenders Omnibus, serie 16.00 The way west, Amerikaanse 18.00 Duke's Award, tweedelige documentaire-serie gepresen teerd door prins Edward 18.40 Animal Roadshow, informa tieve serie over dieren 19.15 You in mind. Vandaag: Change 19.25 Journaal en weerbericht 19.40 Songs of praise, geestelijke muziek op palmzondag, live van uit Salisbury 20.15 The Russ Abott show, show programma 20.45 The mirror crack'd, Engelse speelfilm uit 1980 van Guy Ha- 22.30 Mastermind, spelprogram- 23.00 Journaal en weerbericht 23.15 Heart of the matter, discus sieprogramma over morele waarden 23.50 Het Evangelie van Lucas 00.00 Video active, programma over het zelf maken van video's 00.25 WK snooker 01.25 Weerbericht 11.25 WK snooker 14.55 Rugby special 15.45 Sunday Grandstand met o.a. World Snooker en World Squash 20.15 On the house, doe-het-zelf programma 20.45 Opera Workshop 21.45 Evelyn Waugh, filmportret van deze Engelse auteur. Afl. 2 22.45 Did you see...? 23.15 Screen two: Childrend of Dynmouth 00.45 Strangers on a train, Ameri kaanse speelfilm uit 1951 van Al fred Hitchcock 02.25 Einde Sky Channel 08.00 Fun Factory 12.05 Sky Trax. Popmuziek 14.40 Ice Hockey. Quebec-Montral 15.40 International Motor Sports 17.15 Sky Trax. Popmuziek 18.15 Land of the Giants 19.10 Swiss Family Robinson 20.05 Police Woman. Silence 21.00 WWF Superstars of Wrest ling 21.55 The Deadly Ernest Horror Show. The Haunted House of Horror 23.30 Sky Trax. Popmuziek 01.00 The World Tomorrow 01.30 Closedown Superchannel 08.00 Funbus 11.30 Rox Box 12.30 Chart attack v h Simon Pot- 13.30 Armchair Adventures 14.30 High Chapparal 15.30 Super Sport with Paul McDowell 17.30 OH the wall 18.30 Supertrain 19.30 Great Railway Journeys of the World 20.30 Music Special 21.30 Saturday Night Theatre 22.30 Nightfright 00.00 The Tube 01.00 Videopix 02.00 European top 40 03.00 The Smooch 04.00 The Music Box Special 05.00 OH the wall 15.00 Sports 16.00 Cargo de Nuit 16.35 Un Homme, une Ville 17.35 A Chacun sa Musique 18.00 Récréation 18.40 Des ChiHres et des Lettres 19.00 Coeur et Piqoe 19.55 La Campagne de La Trinité 20.55 Concert Haendel 22.00 Journal Télévisé 22.30 La Prise d'Habit

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 36