Exclusief wonen in Scheveningen stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 woonhuizen makelaardij bv :W?::Wfc:WÏ!:WÏ;:W!l::ïM menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv VOORHAM MAKELAARS00 OPEN HUIS 2e PAASDAG Verkoop en informatie: ELKE ZATERDAG ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOEO ONROEREND GOEO ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED OEDONROERENDGOED •WINKELS 220 M2 WINKELRUIMTE OP A-1 LOKATIE KATWIJK - BADSTRAAT In de directe omgeving van Hema, Blokker, Etos, Didi Fas hion en de Noordzeepassage. De winkel is modern afge werkt en beschikt over een front van circa 9,5 meter. Huurprijs: f 87.500,- per jaar excl. BTW. Stationsweg 26, 2312 AV Leiden. Telex 39302 majsb-nl tel. 071-125041 Te koop in Huis ter Duin te Noordwijk si Zeewijck 5 M Royaal appartement met uitzicht over dorp. Ind.: entree, woon-/eetkamer, moderne keuken met inbouwapp., rui- Li me ouderslaapkamer, 2 slaapkamers, complete badka- m©r. aparte douchekamer, waskamer en gastentoilet. Berging en autoparkeerplaats in overdekte garage. Op- M levering in overleg. kJ Vraagprijs 450.000,- k.k. Strandwijck 24 M Royaal appartement van ca. 170 m2 op de 6e etage, met U riant uitzicht over zee, land en de boulevard. Ind.entree, Li garderobe, toilet, ruime living, complete open keuken, 3 Si slaapkamers, 2 badkamers waarvan 1 met ligbad, dub- l bele wastafel, bidet en toilet (thermostaatkranen), aparte iA berging en parkeerplaats in overdekte garage. Opleve- Lj ring in overleg. Vraagprijs 585.000,- k.k. Li VOORHAM MAKELAARS In het appartementencomplex "Belgisch Park", aan de Badhuisweg te Scheveningen worden heden 10 zeer exclusieve 2-, 3-, 4- en 5-kamerappartementen in verkoop genomen. De appartementen zijn voorzien van een beveiligde entrée door middel van een gesloten TV-circuit. Er wordt een grote verscheidenheid aan indelings- mogelijkheden geboden: Woonkamers variërend in grootte van 30 tot 64 vierkante meter, riante slaapkamers en luxe badkamers. Menig appartement heeft een tweede badkamer en diverse appartementen zijn voorzien van een open haard. Elk appartement heeft een parkeerplaats in de onderlig gende beveiligde parkeergarage In enkele gevallen is de aankoop van een tweede parkeerplaats mogelijk. PRIJZEN: Van f. 200.000 tot f. 400.000 vrij op naam HYPOTHEEKRENTE: 6.8%. 10 jaar vast en evt. 7.1%. 20 jaar vast. 20 april van 13,00 tot 15.00 uur. Melden bij de ingang van de parkeergarage, Leuvenstraat. Max Sedelaar Makelaars. Parallelboulevard 214, 2202 HT Noordwijk aan Zee, Telefoon: 01719-19316. data verhoeven Hoge Rijndijk 67. Royaal hoekherenhuis in uitste kende staat van onderhoud. Een woning waarvan u aan de buiten zijde niet de binnenruimte afziet. Gesitueerd aan de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam- Den Haag. Voorzien van zonni ge, rustige tuin met achterom. Tevens voorzien van voorzetra men (uitstekend geluid- en warmte-isolerend) en centrale kamers, badkamer douche en 2e toilet, naar: 2e etage: vlie- W. Vraagprijs f 210.000.- In het Morskwartier gelegen een gezinswoning in goede staat van onderhoud. Tuin van ca. 15 me ter op het westen. Enige tijd gele den geheel gerenoveerd. In di- rekte nabijheid van de uitvalsweg Denh mj, keuken, e i toilet. Ie Etage: 2 ka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet, terras. 2e Etage: 2 ka-' mers met 2 dakkapellen Voor- Vraagprijs 160.000.- k.k Mariën Poelstraat 23/23a Royale benedenwoning met diepe tuin op het zuidoosten. De bovenwoning is verhuurd voor ƒ2.940.- per,aar Gelegen in de direkte nabijheid van het station en het Academisch Ziekenhuis. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Ind. beg. gr woonkamer (12.80x4.00 m). slaapkamer, keuken, bijkeuken, gang. douche en toilet 1e Etage: slaapkamer. Sportaccommoda ties en parken op steenworp af stand. Vraagprijs 159.000,- k.k NIEUWBOUW IN BESTAANDE BOUW Middelste Gracht 26, 28 en 30 te Lelden 7 appartementen, waarvan 3 met tuin. Zij liggen in een gebied waarvan een groot deel van de bebouwing reeds is gerenoveerd of gerestaureerd, terwijl verdere plannen in voorbereiding zijn. Kortom, een gebied met een stuk "toegevoegde waarde". Premie C en premie D regeling van toepassing. Koopsommen: bouwnr. 1 143.000,- v.o.n. bouwnr. 2 125.000,- v.o.n. bouwnr. 3 120.000,- v.o.n. bouwnr. 4 verkocht bouwnr. 5 123.000,- v.o.n. bouwnr. 6 verkocht bouwnr. 7 109.000,- v.o.n. Documentatie op ons kantoor ter inzage. Merelstraat 15 Royaal hoekherenhuis op rustige stand in de vogelbuurt. In de di rekte omgeving van het station en het Academisch Ziekenhuis. De uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag op steen worp afstand. Momenteel ook geschikt voor dubbele bewoning i.v.m. keuken op de 1e etage. Voorzien van kleine tuin met achterom. Ind. beg. gr.: kamer en suite, oude keuken, vestibule, gang en toilet. 1e Etage: 2 ka mers. keuken, douche, toilet en 2 balkons. 2e Etage: zeer grote ruimte met dakkapellen, geschikt voor het maken van meerdere kamers. Vraagprijs 147.000,- k.k. 2e Groenesteeg 31 Stadswoning aan de rand van het centrum gelegen en in goede staat van onderhoud verkerend. De verwarming heeft plaats door middel van gasgevelkachels en de woning heeft dakisolatie. Beg. grond: 2 kamers, toilet, entree. 1e Verd.: royale eetkeuken, bad kamer met ligbad en 2e toilet, rui me overloop, vaste trap naar... 2e verd.: ruime lichte woonzol- der. Door de praktische indeling is het huis eventueel geschikt voor dubbele bewoning. Vraagprijs 119.000.- k.k. i Spieghelstraat 33 In het Morskwartier gesitueerde eengezinswoning in goede staat van onderhoud. Voorzien van tuin met achterom. De verwar ming heeft plaats door middel van gaskachels. In de direkte na bijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Ind. beg. gr.: woonkamer (8.60- x3.20 m) met houten delen op betonnen vloer, keuken, entree en toilet. Etage: 3 kamers, dou che, overloop. Vraagprijs 115.000,- k.k. Neeltje van Zuytbrouckhof 36 2-Kamerappartement met tuin op het zuidwesten en berging aan de zijkant van het komplex. Ver kerend in uitstekende staat van onderhoud. Aantrekkelijke lig ging in het centrum. Indeling: woonkamer met dubbele begla zing, open keuken, slaapkamer, badkamer met douche en toilet. Maandelijkse bijdrage aan V.v.E. 85.-. Overdraagbare premie-A- subsidie. Vraagprijs 112.000,- k.k. Bepple Nooystraat 34 2-Kamerappartement op de be gane grond, met tuin op het zuiden met vrijstaande stenen berging. Gezellig gelegen in vlek 6 van plan Stevenshof. C.v.- en warmwatersysteem stadsverwar ming. Geheel voorzien van dub bele beglazing en muurisolatie. Indeling: tuinkamer, keuken, badkamer met douche, royale slaapkamer, entree en toilet. Ser vicekosten 200,- per half jaar. Koopsom 105.000,- v.o.n. Cesar Franckstraat 36 Ruim 4-kamerappartement (voorheen 5 kamers) met c.v. in de componistenbuurt. Gunstig gelegen t.a.v. uitvalswegen, sta tion, scholen, winkelcentra en re creatiemogelijkheden. Het com plex is recentelijk opnieuw ge voegd en voorzien van een nieuw geïsoleerd dak. Balkon zo wel aan de voor- als achterzijde. Ind.: L-vormige woonkamer met open haard, 3 slaapkamers, half open keuken, badkamer met douche, wastafel en wasmachi ne-aansluiting, toilet en entree. Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 148,- per maand (uitstekende financiële positie). Vraagprijs 98.000,- k.k. Kennedylaan 6 Keurig onderhouden 4-kamerap partement op de 1e woonlaag. Zonnig balkon op het zuiden. Het komplex is voorzien van lift en blokverwarming met warmteme ters. Berging op de begane grond. Ind.: woonkamer, 3 slaap kamers, keuken, badkamer met ligbad, toilet en entree. Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 285,- per maand (incl. verwar ming. onderhoud, verzekering enz.). Vraagprijs 93.000,- k.k. Morssingel 235 Gunstig gelegen 2-kamerappar- tement op de 3e etage met cen trale verwarming en lift. Op loop afstand van het station en het centrum van Leiden. Voorzien van balkon op het zuiden met fraai uitzicht over singel. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keu ken, royale douche (mog. ligbad) met aansl. wasm., hal en toilet. Erfpachtcanon 1.381,50 per jaar (aftrekbaar). Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 90.- per maand (voor onderhoud, ver zekering enz.). Vraagprijs 90.000,- k k. gelegen sfeervolle bovenwoning. De woning verkeert in uitsteken de staat var onderhoud. Ver nieuwd zijn o.a. dakbedekking, goot, rookkanalen, de gehele achterpui, balkonhek, keuken deur en raam (hardhout). De ver warming heeft plaats d.m.v. gas kachels. Ind.: 1e verdieping: zon- nige kamer en suite met originele glas-in-lood schuifdeuren, mo derne wit-blauwe keuken, toilet, slaapkamer en balkon op het zuiden. 2e Verdieping: 2 ruime slaapkamers, badkamer met lig bad en douche, wasm.aanslui- ting, overloop en ruime berging. Vraagprijs 89.000,- k.k. Emilie Knapperthof 20. Gezellig 2-kamerappartement met aantrekkelijke ligging aan de Herengracht. In goede staat van onderhoud. Voorzien van centra le verwarming en balkon aan de zonzijde. Maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 155,- incl. verwarming. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keu ken. entree, douche en toilet, bal kon. Vraagprijs 89.000,- k.k De Laat de Kanterstraat 28a Op aantrekkelijke stand in de Burgemeesterswijk gelegen royaal bovenhuis. Aan de voorzij de wijds uitzicht over plein. Re centelijk voorzien van nieuw plat dak en elektra. In goede staat van onderhoud. Ind.: 1e etage: kamer en suite, kleine zijkamer, keuken, overloop en toilet. 2e Etage: 2 royale en 1 kleine ka mer, badkamer met ligbad. Voor zien van dakisolatie. Warmwater- apparatuur is badgeiser en keu- kengeiser. Vraagprijs 88.000,- k.k Papiermolen 118 Royaal 2-kamerappartement op de 5e etage met balkon. Voor zien van cv.. lift en dubbele beglazing. Goed onderhouden. Indeling: woonkamer, slaapka mer, keuken, badkamer met dou che en toilet, inpandige berging. Netto maandlast bij volledige fi nanciering 360,-. Maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren 250,- inklusief ver- Jos. Haydnlaan 35 4-Kamerappartement met bal kons aan voor- en achterzijde (dus ruime zonmogelijkheden) en berging onder in het gebouw. Gesitueerd op de 3e woonlaag, in Leiden-Zuidwest (Componis tenbuurt). Service- en verwar- mingskosten 225,- per maand. ling: woon- s, keuken. Voorzien van c.v. Indelint kamer, 3 slaapkamers, douche, hal, toilet. Vraagprijs 77.000,- k Decimastraat 42. Eenvoudige hoékeengezinswo- ning met tuin op het westen. Leuk aanbod voor handige doe- het-zelver in verband met enig achterstallig onderhoud. De ver warming heeft plaats d.m.v. gas kachels. Ind. beg. gr.: kamer en- suite, keuken, douche, entree. Etage: 2 kamers. Vraagprijs 75000.- k.k. Oosterdwarsstraat 10a Royale hoek-bovenwoning in de direkte nabijheid van de singels. In goede staat van onderhoud. De verwarming vindt plaats door middel van gaskachels. Balkon aan de achterzijde. Indel'ng: 1e verd.: kamer en suite, zijkamer, keuken, toilet, overloop, balkon. 2e Verd.: 2 kamers, douche en zolderruimte. Vraagprijs 75.000,- k.k. Eduard van Belnumstraat 71 2/3-Kamerappartement op de 2e woonlaag, met dubbele begla zing en nieuwe voor- en achter pui. Rustig gelegen in Leiden- zuidwest nabij winkelcentra, scholen, uitvalswegen, e.d. Inde ling: ruime hal met toilet, woon kamer (oorspronkelijk 2 kamers), keuken, 1 slaapkamer, badka mer met douche, balkon op het zuidwesten. Voorts: royale in pandige berging. Vraagprijs 68.000,- k.k. LEIDERDORP Hans Vonkstraat 45 Moderne eengezinswoning met centrale verwarming in uitsteken de staat van onderhoud. Dubbele beglazing in de gehele wonihg. Tevens voorzien van dak-en spouwmuurisolatie. Energievoor schot 125,- per maand. Prach tig gelegen met aan de voorzijde vrij uitzicht over een singel en aan de achterzijde tuin met achterom. Scholen en modem winkelcentrum in direkte omge ving. Tevens eén overdraagbare rijkssubsidie. Ind.: beg. gr.: woonkamer met parketvloer en mogelijkheid voor open haard, keuken, hal en toilet. Ie Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasm., over loop. 2e Etage: kamer, zolder berging. Vraagprijs 190.000,- k.k. Boekweitkamp 35 Moderne eengezinswoning met aantrekkelijke vormgeving in goede staat van onderhoud. Smaakvol gemoderniseerd. Voorzien van tuin aan de achter zijde en royaal balkon aan de voorzijde. Uiteraard centraal ver warmd. Ind.: beg. gr.: entree, hal. berging, badkamer met ligbad en tuinkamer/c.q. slaapkamer (oor spronkelijk 2 kamers). 1e Etage: woon- en eetgedeelte (11.00- x3.50 m) gescheiden door grijze keuken met inbouwapparatuur. Leistenen vloer, witte sierpleister wandafwerking, open haard. 2e Etage: kamer, zolderberging met c.v- en w.w.-ruimte. Voorzien Vraagprijs 185.000.- k.k. Splinterlaan 10. 3-kamerapparlement (oorspron kelijk 4 kamers) op de 2e woon laag met balkons aan de voor- en berging op de parterre. Indeling: woonkamer (10,8x3,8/3 mtr.), 2 slaapkamers, keuken en douche, hal en toilet. Maandelijkse bijdra ge aan de Vereniging van Eige naars ƒ50,-. Prachtig uitzicht aan de achterzijde. Vraagprijs 89.000,- k.k. OEGSTGEEST 3/4 kamerappartementen met zowel aan de voor- als aan de achterzijde een balkon. Voorzien van cv met moederhaard. Gele gen op diverse woonlagen. In de direkte nabijheid van het winkel centrum "Lange Voort". Service kosten 123,25 per maand. De appartementen worden geschil derd. behangen en voorzien van een nieuwe keuken. Het elektra wordt aangepast. Indeling: woon kamer 2/3 sl.kamers, keuken, douche, hal en toilet. Berging on der in het gebouw. Vraagprijs nr. 69 89.000,- k.k Vraagprijs nr. 37 79.000,- k.k. nr 7 92.000,- k.k. Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonvergunning voorrang wor- Privé: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437, mevr. N. Boelen 01751-11712; Openingstijden op zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. 10-4-87

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 34