Een baan in effecten bij de Kas-Associatie. KAS-ASSOCIATIE NV aters opgelet! De Kas-Associatie mag je gerust een zeer dynamische bank noemen. Waar immers voel je de schommelingen van de effectenhandel in Nederland en het buitenland beter en directer dan bij ons? De handel op de Effectenbeurs is er namelijk een van stemmin gen. Het ene moment is 'ie flauw. Het andere moment is 'ie levendig. Soms worden er records gebroken. De Kas-Associatie is heel nauw bij al die stemmingen betrokken. Een levendige handel betekent bij voorbeeld een evenredig groot aantal transacties en mutaties die door ons razendsnel moeten worden gecon troleerd en vastgelegd. Dat zullen er dit jaar ook weer veel zijn. Vandaar dat we op zoek zijn naar (jonge) mensen die met ons willen meegroeien. Mensen die willen weten waar effecten voor staan en dus bij de Kas-Associatie komen zitten. De Kas-Associatie is namelijk dè Bank voor de Effectenhandel, gespecialiseerd in de financiering van de handel op de Amsterdamse Effectenbeurs en de Europese Optiebeurs, het bewaren van effecten, het beheren van vermogens, de handel in geld, executele en bewindvoering. Aldus biedt de Kas-Associatie een samenhangend, gespecialiseerd pakket diensten aan een van de levendigste bedrijfstakken in ons land: de effecten handel. Kennis van zaken lijkt dus geen overbodige luxe. Reden te meer dat je bij ons een heleboel moet leren, zowel door het werken in de praktijk als het volgen van externe (veelal NIBE-)opleidingen. En in een zeer hoog tempo zelfs. Daartegenover staat echter dat je geen beter begin met je carrière kunt maken, met zeer goede mogelijkheden op de langere termijn. Centraal staat het kunnen functioneren, binnen een modern en dus geautomatiseerd administratiesysteem. Waarbij het streven naar een steeds grotere efficiency en een betere dienstverlening van groot belang is. Daarin vind je een taak die niet alleen boeiend is door het werkterrein zelf, maar ook door de snelle ontwikkelingen binnen het bedrijf en binnen de markt. Voor die taak zoeken wij medewerkers (m/v) met MEAO, PD of MBA of HAVO met Economie in het pakket Als je ons dat kunt bieden plus de nodige interesse in de effecten handel, ligt er misschien een baan op je te wachten bij een van onze groepen, zoals Beursafwikkeling, Giraal Effectenverkeer, Opties, Depotadministratie, Binnenlands of Buitenlands Betalingsverkeer e.a. Ben je geïnteresseerd in een baan bij de Kas-Associatie? Dan nodigen wij jou uit te solliciteren. Dat kan door het schrijven van een bondige sollicitatiebrief met gegevens over opleiding, interesse en even tuele ervaring aan: Kas-Associatie N.V., afdeling Personeelszaken, Spuistraat 172, 1012 VT Amsterdam. voor

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 26