PROPER de pater m "Ai menno smitsloo bedrijfsmakeiaardij bv WONEN IN MAURITSSTAETE KANTOORRUIMTE TE HUUR b.v. makelaardij o.g. jijWP8iffl»l5i8SS8»B5i88i8iMSi8ftO{l3&5li88ii>««ci8^»t»»»JwLfc(»wflwfclw«»ci!LftJ»wi«i«Swfcifc>«««AwLfcJ ELKE ZATERDAG teleloon (071) 14 49 41 r*!5m 'l'lAmliii't' 2E IIVVM V ZOETERWOUDE W. ALEXANDER STRAAT 5 Luxe. modern woonhui uitstekend onderhouden t voorzien van vele extra I Voor- en zonnige achter tuin en stenen berging, hele parterre heeft eer Ge- ■rdie- >nka- mer met aansluitend zeer luxe (Siemens) keuken met diverse mbouwapparatuur Ie Verd3 slaapkamers. ligbad. 2e Verd.grote zolder met VRAAGPRIJS 200.000,- k.k. VRIJE VESTIGING Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 M i 071-214521 min tt? LEIDEN ROSMOLEN 134 In luxe gebouw gelegen 2- kamerappartement voor zien van c v-gas. geheel isolerende beglazing en groot terras met uitzicht op het park. In het gebouw di- verse faciliteiten oa. trim- zaal. sauna, wasserette en bibliotheek. Ind. flat: hal, woonkamer met schuif- 1 wand naar terras, moderne keuken, slaapkamer, bad- I kamer met ligbad en was- I tafel, toilet en bergkast. I berging in het gebouw In het gebouw zijn liften aan wezig. de flat is gelegen op de 3e etage. VRAAGPRIJS 77.000,- k.k. Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 M ui a a i ba i n iff mi MI LEIDEN SCHUBERTLAAN 49 Luxe en uitstekend onder houden 3'4-kamerapparte- ment met fraai uitzicht over het water en groen. Ligging op de eerste verdieping. (Lift is aanwezig). De flat is voorzien van cv. berging en balkon. Indgrote smaakvolle woonkamer met granolwanden, aan- J grenzend kleine studeerka- mer. zeer luxe keuken met I div. mbouwapparatuur (ke- ram. kookplaat, turbo- oven). 2 slaapkamers, bad- I kamer met ligbad en was- tafel, toilet. VRAAGPRIJS 135.000,- k.k. VRIJE VESTIGING 1 Van Beukering Makelaardij _j Zonnebloem 72 071-214521 a a aaia a Ban 191 Ml IVf LEIDEN CORANTIJNSTRAAT woonkamer, halfopen ge moderniseerde keuken. 3 slaapkamers, toilet en dou- I che Lage energiekosten i (f95,-) en servicekosten (f 90.-) per maand Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 &3 HOOGEWAARD 134 f 225.000,- Vrijst. woonhuis (7 x 7,6 m.) met fraaie ligging aan de Rijn met mog. voor aanlegplaats voor een boot. Voorz.v. voor zij- en achtert. op het zuiden en stenen schuur. Mog. voor het plaatsen van een garage. Indel.. Vestibule, gang, toilet, kelderk.. woonkamer en suite, keuken. Ie et.: 3 kamers en berging. Het huis ver g in de oorspronkelijke kon, eetkam met balkon, moderne eiken keuken met app. en deur naar balkon, etage: overloop met c.v gasketel. portaal met wasmachine aansl 3 kamers en vliering. Geiso- leerd dak Schuurtje op de beg gr. RIJN EN SCHIEKADE 75 f 110.000. Centr. gel. woonhuis met zee achtertuin (ca. 30 mtr Z/W) uizicht over kanaal en brug. Indel.: gang, toilet, kamer en suite met gas kachels, uitgeb. keuken en aangeb. schuur. 1e et.: overloop met moge lijkheid voor badkamer, 2 kamers met gaskachels. Nieuwe riolering jkeuken e aangeb. st. schuur 1e et.: ruime overl., 2e toilet met fonteintje, bad kam met ligbad, wastaf en gr bal kon (Z), voorzijkam., voorkam met balkon over de gehele breedte, royale achterkam. 2e et. vaste trap naar ruime zolder met kamer met dak kapel, bergkast en nieuwe badgeiser Het huis verkeert in zr goede staat van onderh.. gedeelt. verbouwd in '85 met o a nieuwe badkam., nieuwe toiletten, gedeelt. Thermopane, veel kastruimte. Het huis wordt geleverd inkl. luxaflex en vrijwel nieuwe stof fering. Blijvend vrij uitzicht, Dicht bij winkelcentrum, scholen er, uit valswegen RUNSBURG HASEBROEKSTRAAT 56 f 76.000,- onderl- erf lat. gel (1e etage) in modern gebouw met lift, c.v. blok. berging en eigen parkeerterrein. Indeling: gang, woon kamer met balkon en open keuken, slaapkamer a d. achterzijde, badka mer met douche, wastafel en toilet JACOB VAi'1 CAMPENLAAN 34 f 168.000.- Zeer royale 3-kam. flat (oorspr.5 ka mers) gel. op de 1e woonlaag -met prachtig uitzicht over vijver. Voorz.v grote berging, parkeerplaats en c.v blokverwarming. Indel: Zeer grote woonkamer (10 x 3.85 x 6 m.) met 2 balkons, logeerkamer, slaapkam met balkon, badkam. met ligbad, keuken met veel kastjes WAGNERPLEIN 64 f89.000.- 4-kamer-app. gel. op de bovenste (8e) etage met fraai uitzicht. Voorz. v. c.v.-blok, liften, bergingen en par keerterrein. De flat is goed onder houden en origineel verbouwd. zijkamertje, 2 slaapkamers, badka ligbad, eetkeuken en bal- on. Servi f 270,- OEGSTGEEST GOVERT FLINCKLAAN 26 f 230.000,- Rustig gel eengezinswoning (1969) met voor- en zonnige achtertuin met schuur en achterom. Diverse scholen en winkelcentrum liggen op loopaf stand Indel.: gang, toilet, trapkast. kasten, keuken 1e et.: badkamer met ligbad en 2e toilet, 3 (sl) ka- VLIETZ.Z. 22 f 585.000,- Uitstekend onderhouden, grondig geïsoleerde luxe vrijstaande villa met achtertuin (Z) en grote garage met vliering. Indeling- entree, hall. toilet, living (46 m2) met open haard, nivo verschil naar handgemaakte, massief eiken keuken (48 m2). plavuizen, bij keuken, pantry/garderobe, C.V gas- hetelucht 1e et.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, badkamer met douche, apart toilet, waskamer 2e et.: 3 slaapkamers, bergingen 2 geisers. VOORHOUT BOEKENBURGLAAN 115 f 530.000,- Uitstekend onderhouden verkeers arm en zeer vrij gelegen vrijstaande villa met aangeb. garage, in villawijk' niet ver van winkels en grote verbin dingswegen. Indeling, hal met deur Jvtl Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden Tel. 071-143043. HERKENDE VERHUIZERS •WINKELS 65 m2 WINKELRUIMTE LEIDEN - LANGE MARE 40 In de directe omgeving van de Haarlemmer straat. De winkelruimte bevindt zich in een uit stekende staat van onderhoud. Onder andere geschikt als vestigingspunt voor dienstverleners zoals een uitzendbureau, reisbureau en een as surantiekantoor. Huurprijs: 17.000,- per jaar excl. BTW. Stationsweg 26, 2312 AV Leiden Telei 39302 maisb nl tel 071-125041 AAN DE MAURITSSINGEL TE LEIDERDORP TIJDLOOS - EXCLUSIEF - WAARDEVAST De karakteristieke wooneigenschappen vormen met de aange brachte moderne gemakken het succesvolle concept voor dit fraaie wooncomplex Gerespecteerde traditie Verfijnde ambachtelijke bouwtech niek en comfort Opvattingen van deze tijd zijn samengesmol ten in deze fraai afgewerkte appartementen. Een waardevol bezit Een uitgekristalliseerd bouwpro/ekt. Onmiskenbare kwaliteit. Opvallend compleet uitgevoerd Bijzonder aantrekkelijk ingedeeld. Een woonhuis met alle ingrediënten voor een lang, rustig en plezierig woongebeuren De eerste woningen zijn reeds be woond. KOM NU EENS KIJKEN, WIJ ZIJN IN DE MODELWONING: Woensdagmiddag van 2 tot 4 uur Zaterdagmiddag van 2 tot 4 Of/naak eens een afspraak om de modelwoning te bekijken makelaardij b.v. U BENT VAN schielandweg 7 - postbus 225 HARTE WELKOM 2740 ae waddinxveen - 01828-13822 Val I IUI H UUI I makelaardij b.v. lugNVM Vrij per 1 mei 1987 Gelegen aan Oude Vest 183 in Lelden. De ruimte bestaat uit: kantoor 50 m2), keuken, toiletgroep, ar chiefruimte. Huurprijs 700,- per maand. Voor inlichtingen N. KORENHOFF tel. 010-4372105 TE KOOP Schubertlaan 142 Leiden Zeer goed onderhouden 4 kamer flat op de 2e woonlaag. Indeling, entree, gang, toilet, douche, 3 slaapkamers, woonkamer (5.65x3.65), balkon, keuken en een ruime kelderbox. In de woonkamer is een (linke kastenwand aanwezig. De flat is voorzien van c.v. (blokverwarming). Aanvaarding in overleg. Vr.prljs 85.000,- k.k. mi. Makelaardij van Weizen W. de Zwijgerlaan 28 2341 EK Oegstgeest 071-174264 of 071-170123 MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN TE KOOP Oegstgeest, Sumatrastraat 38. Gemoderniseerd woonhuis in verkeersarme straat met voor- en zonnige achtertuin en achter om. Gunstig gelegen op centraal punt met goede verbindingen in de richting Den Haag en Amsterdam. Ind entree, gang. L-vormi- ge woonkamer met trapkast, uitgebouwde keuken, toilet. 1e Et 2 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, wastafel en was machine aansl. 2e Et.: vaste trap, ruime zolder geschikt voor het maken van een kamer. Het huis is goed onderhouden; nieuwe goten, elektra e.d. Oplevering in overleg 115.000,- k.k. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur Oegstgeest, Dorpsstraat 19. Middenwoning met voor- en zon dige achtertuin op W, stenen schuur en achterom. Nabij uitvals wegen, winkelcentra en scholen. Elektra, gasleiding en c.v. re cent vérnieuwd. Ind.: woonkamer met mogelijkheid voor open haard, keuken met verdiepte kelderkast, hal, toilet met fontein. 1e Et., slaapkamer met balkon, kleine voorkamer, achterkamer met vaste kast, doucheruimte met wastafel. 2e Et.: gedeeltelijk bevloerde vliering (stahoogte) te bereiken via een vlizotrap. Aan vaarding in overleg 162.500,- k.k. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 23. Gemoderniseerd hoekhuis met voor- en kleine achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: entree, hal, ruime woonkamer met parketvloer, open haard en systeemplafond, trapkast, uitgebouwde keuken 1e Et.: overloop. 2 voorkamers, moderne badkamer met ligbad, douche en wastafel, grote achterkamer met dakkapel over de gehele breedte, zonneterras boven uitbouw. Het huis is c.v.-gas verwarmd en goed onderhouden. Oplevering in overleg 168.000,- k.k. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur Oegstgeest, De Kerapenaerstraat 91. Vrijwel vrijstaand woon- huis met voor-, zij- en zeer grote achtertuin (ca. 35 meter). Leuke ligging in woon-winkelstraat. Ind. entree, gang, toilet, ruime woonkamer met zij-erker, gemoderniseerde open keuken, bij keuken. 1e Et.: overloop, 2 voorkamers, achterkamer, douchecel met wastafel, dakkapellen Het huis is geheel c.v.-gas verwarmd Tuin met moestuin en vruchtbomen. Totale perceel grootte circa 650 m2. Oplevering kan spoedig 210.000,- k.k. Oegstgeest, Berlicumstraat 12. Direkt nabij uitvalswegen gele gen hoekherenhuis met grote garage Totale grondopp. 339 m2, c.v.-gas. Ind grote L-vormige woonkamer met aangebouwde keuken, toilet en vestibule. 1e Et 2 kamers, waarvan één over de gehele diepte van het huis inkl. kastenwand, badkamer met ligbad, 2 wastafels, bidet en apart toilet. 2e Et.: 2 kamers met dakkapel, wasruimte met wastafel, ruime berging Aanvaarding in overleg, kan spoedig 264.000,- k.k. Oegstgeest, Sportmanstraat 3. In Oud" Oegstgeest gelegen vrijstaand woonhuis met voor-, zij- en achtertuin (Z). schuren, dubbele garage. Het pand is bijzonder geschikt als woon-prak- tijkhuis door de aanwezigheid van een kamer, gelegen achter de dubbele garage met een eigen buitendeur. Indeling: entree! gang, kelderkast, toilet, woonkamer (9.10x3.55) met parketvloer, praktijk/studeerkamer (5.50x2.70) met wastafel, keuken 1e Et. overloop. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel Veel vaste kasten Bergzolder bereikbaar d.m.v. vlizotrap Het huis wordt verwarmd met gaskachels. Oplevering in overleg 300.000,- k.k. Oegstgeest, Prins Hendriklaan 24. In Oud Oegstgeest gelegen haltvrijstaand herenhuis, prachtig vrij voor- en achteruitzicht Het pand heeft een vrijstaande garage, schuur, een voor-, zij- en op het zuiden gelegen'achtertuin, c.v.-gas. Ligging in direkte nabij heid van gezellige winkelstraat Ind.. vestibule, hal met toilet, provisie/stookkelder, L-vormige kamer en suite met serre met t ,s0|erencje beglazing naar de ach- staat. 1e Et.: 3 kamers, badkamer nig balkon over gehele breedte. 2e Oegstgeest, Pr. Beatrixlaan 16. Nagenoeg vrijstaand woonhuis met garage en schuur, voor- en achtertuin (Z), achteruitgang Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas Ind.: entree, hal met plavuizenvloer, toilet en inloopkast, Z:vormi- ge living ca. 50 m2 met parketvloer en open haard, moderne keuken met eetbar 1e Et3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, overloop 2e Etgrote zolderruimte met 2 dakramen, geschikt voor het maken van een of meerdere ka mers. Aanvaarding in overleg 470.000,- k.k. Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 79. Uitstekend onderhou den vrijstaande viila met rondom tuin en vrijstaande garage met oprit. Centrale ligging t.o.v. uitvalswegen, scholen, winkels en sportvelden. Ind.. entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, grote woonkeuken inkl. app 1e Et. overloop. 3 slaapkamers waarvan 1 met wastafel, groot balkon aan de achterzijde, balkon aan de zijkant, badkamer met ligbad en dubbele wastafel, apart toilet met fontein. 2e Et.: vaste trap, 2 slaapkamers, douche-ruimte met wastafel, veel bergruimte. Het pand is voorzien van hardhouten ramen en kozijnen, ged. dubbel glas en c.v.-verwarmd. Oplevering in overleg 575.000i* k.k. Oegstgeest, Lange Voort 56. Geheel vrijstaande, onder archi- tektuur gebouwde bungalow met rondom fraai aangelegde tuin met terras op het zuidwesten en een vrijstaande stenen garage Het huis is voorzien van isolerende beglazing en spouwmuuriso latie en wordt verwarmd dmv. hete luchtverwarming. Dit zorgt s zomers voor ventilatie. Ind.: entree, ruime hal, L-vormige woon kamer, ged. open keuken (RVS), inkl. apptoilet met tontein, ruime voorkamer met douchecel, wastafel en berging, vaste kast, badkamer met ligbad, 2 wastafels, toilet en aansl. wasapp ouderslaapkamer met garderobekamertje. Het pand is geheel onderheid (er kan eventueel een verdieping op gebouwd wor den Aanvaarding in overleg 685.000,- k.k. Lelden, Hof laan 154. Ruime 2-kamerflat (oorspr. 3 kamers) op de 2e etage. Ind.: entree, gang, woonkamer 6.40x4.50, slaapka mer 4.75x2.70 met vaste kast, douchecel, keuken 3.45x2.25. klein voorbalkon, achterbalkon, berging op de begane grond. Direkt leeg te 62.5 5,-k.k. Lelden, Roemer Visscherstraat 38A. In oudere woonwijk rustig gelegen bovenwoning met houten schuur. Ind.: entree, trapop- gang naar de 1 e etage: overloop, woonkamer ca. 17 m2.3 slaap kamers ieder ca. 5 m2 groot, balkon met bergkast op het Westen, keuken 5.6 m2 groot, badgelegenheid met ligbad, apart toilet Aanvaarding in overleg 65.000,- k.k. Lelden, Van Vollenhovenpleln 108. 2 a 3-kamerhoekapparte- ment op topetage met blijvend vrij uitzicht over onder andere aangrenzend Roomburgerpark, nabij uitvalswegen. Ind.. entree, gang met meterkast en garderobenis, toilet, keuken met inbouw- kast en barretje, doucheruimte met douche, wastafel en aansl. wasmachine, slaapkamer, woonkamer 28 m), parketvloer, inbouwkast, boekennis, balkon (ZW) over gehele breedte flat (7 m), beglazing thermopane (sik dubbelglas), c.v., deels met ther- mostaatradiatorkranen. Goed onderhouden en recent geschil derd. Servicekosten 304,- p.m. incl. voorschot verwarm, en water Aanvaarding n.o.t.k. 84.500,- k.k. Lelden, Schubertlaan 130. Rustig gelegen 4-kamerapparte- ment op de 2e etage met grote inpandige berging op de begane grond. Ind.: entree, gang, toilet, keuken, werkbalkon, douchecel met wastafel en aansl. wasapp3 slaapkamers, woonkamer, zonnig balkon aan voorzijde. De flat is goed onderhouden en wordt centraal verwarmd. Aanvaarding in overleg 88.000,- k.k. Servicekosten 225,- p.m. Inkl. verwarmingskosten. Lelden, De Wetstraat 25. In verkeersarme straat gelegen, gere noveerd woonhuis met voor- en diepe achtertuin. Ind.: entree, gang, toilet, L-vormige (9.50 m lang) met houten vloer, uitge bouwde moderne woonkeuken (6 m lang), inkl. apparatuur 1e Et 2 achterkamers met dakkapel, douchecel met wastafel, 1 grote voorkamer. Vlizotrap naar ruime bergzolder Het huis is voorzien van c.v -gas met thermostaatkranen. Riolering, gas. elektra en waterleiding vernieuwd Oplevering in overleg 121.000,- k.k. Leiden, Levendaal 135. Goed onderhouden stadshuis met plaats en vaste trap naar groot zonneterras op het zuiden Het pand wordt c.v.-gas verwarmd. Ind.: entree, gang, trapkast, L- vormige woonkamer (9.72x4.42/3.05). grote woonkeuken, dou- che/toiletkombinatie. ie Et.: voorkamer (4.11x3.84) met voor zetramen. achterkamer (4 11x2.83). overloop met wastafel. 2e Et.vliering met c.v.-opstelling. Aanvaarding in overleg 137.500,- k.k. Leiden, Ravelstraat 26. Rustig gelegen hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin. Ind.. entree, vestibule, gang, toilet met fontein, woonkamer met parketvloer, grote woonkeuken met aansluitend bijkeuken/schuur. 1e Et.: overloop, toilet, douchecel met wasta fel. 2 voorkamers. 2 achterkamers, klein balkon. Het huis wordt geheel centraal verwarmd d.m.v. een gas moederhaard. Opleve ring kan spoedig 145.000,-k.k. Lelden, Mondlanestraat 4. In moderne, rustige woonwijk gele gen woonhuis met voortuin en diepe, zeer gunstig op de zon gelegen achtertuin (Z) met veel privacy (achterzijde grenst aan voetpad en watertje) Gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen Bouwjaar 1979. Erfpachtscanon 2.230.82 per jaar. Ind.: uitge bouwde entree, hal, toilet met fontein, voorkamer met open mo derne keuken, grote trapkast en halfinpandige berging. De gehe le begane grond heeft een grijze plavuizenvloer 1e Et.: 2 achter kamers, 1 voorkamer, badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet, overloop. 2e Et.: vaste trap, overloop, 1 kamer met dak raam en wastafel C.v -gas verwarmd Aanvaarding in overleg 146.000,- k.k. Lelden, Boshuizerlaan 4. Ruim woonhuis met voor- en achter tuin, stenen schuur en achterom. Rustige ligging aan verkeersar me straat nabij winkelcentrum. Ind.: entree, vestibule, gang, kel derkast, toilet, woonkamer met glazen scheidingswand, moder ne keuken met apparatuur. 1e Et., overloop, badkamer met zit bad. wastafel en toilet. 3 kamers, vaste kasten. 2e Et.: vaste trap. berging, voor- en achterkamer, beide met dakkapel. Het huis is goed onderhouden en spoedig leeg te aanvaarden 158.000,- k.k. Lelden, Willem Pijperstraat 5. Uitgebouwde en gemoderni seerde tussenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.. entree, gang, toilet, kelderkast, over de gehele breedte uitgebouwde woonkamer en luxe open keuken inkl. app 1e Etoverloop, L-vormige achterkamer (oorspr. 2 kamers), met wastafel, voorkamer, gemoderniseerde douchecel met wastafel 2e Et.: vaste trap. 1 kleine en 1 grote kamer, beide met dakkapel over de gehele breedte. Nieuwe c.v.-gasinstallatie, gedeeltelijk 164.000,- k.k. en beschutte zonnige a Z-vormige woonkamer (ca. 46 m2), gemoderniseerde keuken, toilet. Spiltrap vanuit woonkamer naar 1e et.: overloop, toilet, 2 kamers aan de achterzijde resp. groot 2.15x3.10 en 3.55x4.30, balkon, badkamer met zitbad en wastafel, grote garderobekast, 2 voorkamers resp. groot 4 85x3.40 en 2.30x3.10. Oplevering in overleg 220.000,- k.k. Leiden, Nieuwe Rijn 59. Groot gerenoveerd grachtenpand (ca 1650 m3), bestaande uit voor- en achterhuis, gelegen in hartje stad. Het pand is voor diverse doeleinden geschikt b.v. kantoor woonhuis. restaurant, galerie, winkel (parkeergarage op 100 m afstand). Ind. woonhuis: entree, imposante hal en gang (mar mer). 2 kamers (ca. 45 m2). kelder, wijnkelder. 1e Etgrote zonnige woonkamer aan voorzijde (ca. 40 m2). achterkamer, tus- senverdieping: woonkeuken, zeer groot zonnig dakterras, dou checel, toilet. 2e Et.: grote zolder, 3 kamers, spiltrap naar 2e zolder (ca. 50 m2) Ind. achterhuis: patio, toilet, ruime inpandige berging. 1e Et 4 kamers, badkamer met ligbad, toilet, keuken In het pand zijn de originele ornamenten, plafonds e.d. bewaard gebleven. C.v -gas verwèrmd. Oplevering in overleg 450.000,- k.k. BEDRIJFSPANDEN Oegstgeest, De Kempenaerstraat 1F. Modéfne winkel, vloer oppervlak 70 m2 met kitchenette en toilet. Eigen uitstalligsruimte voor de winkel, centrale verwarming (gas). Direkt te aanvaarden Huurprijs 2.100,- p.m. excl. B.T.W. den Leiden, Smaragdlaan 308-310. Op de begane grond gesitueer de bedrijfsruimte (momenteel tandartsenpraktijk). Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud en wordt c.v.-gas ver warmd. Totale oppervlakte ca. 75 m2, waarvan'60 m2 nette ruim te resteert. Aanvaarding in overleg, eventueel spoedig 1.800,- p.m. exkl. Lelden; Breestraat 69. Gunstig gelegen modem klein winkel pand met bovenwoning in het centrum van de Breestraat. Winkel 27 m magazijnruimte 25 m2. Aanvaarding in overleg. C.v.-ver- warmd Huurprijs 2.400,- p.m. excl. B.T.W. )t bovenwoning, gelegen Leiden, Lage Rijndijk 57-59. Winkel fT in winkelstraat. Ind.: winkelruimte (ca. 75 m2). kantot keuken, toilet, werkplaats/magazijn (ca. 27 m2), frontbreedte van de winkel is 8.30 m. De bovenwoning is thans alleen via de winkel bereikbaar doch eenvoudig af te splitsen. Ind. 1e et.: 3 grote kamers, 2 keukens,-douche, toilet. 2e Et.: 4 kamers. Ople vering voorjaar 1987 in geheel lege staat 175.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP Lelden, Jan van Goyenkade 3. Stadshuis met leuke ligging aan gracht nabij universiteitsgebouwen en centrum stad. Ind entree, gang, 1 kamer doorlopend in hoekkamer, kelderkast, uitgebouw de keuken RVS, gemoderniseerde douchecel met wastafel en toilet. 1e Et.: 1 kamer doorlopend in hoekkamer met wastafel, toilet. 2e Et.: vaste trap, zolder over het gehele huis; geschikt voor het maken van kamer(s). Veel vaste kasten. Oplevering in overleg f 115.000,- k.k. Warmond, Oranje Nassaulaan 1. Op de grens van Warmond (a?Oegstgeest gelegen vrijstaand landhuis. Rondom tuin met totale privacy. Het pand is ca. 3 jaar geleden zowel in- als uit wendig geheel gerenoveerd en gelijktijdig voorzien van dak- en muurisolatie zomede isolerende beglazing. Ind.; entree, hal met toilet en garderobe, zitkamer met open haard ca. 31 m2 doorlo pend in eetkamer 16.7 m2, moderne keuken met app., bijkeuken, schuur, provisiekelder. 1e Et.; 3 slaapkamers, resp. groot 12 25 m-, 17.15 m2. 12.95 m2, badkamer met ligbad en douche, apart toilet. 2e Et.: zolder met vaste trap, geschikt voor het maken van 1 kamer. Aanvaarding in overleg 435.000,- k.k. Oegstgeest, Passage 12. Tel. 071-170741*

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 34