Gemeente Bennebroek Rabobank Q DIGROS HEEFT 'T! tempo-team tempo-team pnem heao'er met ambitie Bouwkundig adviseurs 1e instrumentenmaker speciale opdrachten (m/v) nederlandse" leidster vereniging eigen huis MEDEWERKER!STER IN DE WASSERIJ! LINNENKAMER Rabobank Oude Wetering verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een die opgeleid wil worden voor een leidinggevende functie binnen de bank. De Rabobank Oude Wetering werkt voor bedrijven en particulieren in de eigen gemeenschap. Zij is een coöperatieve bank gericht op het behartigen van de financiële belangen van haar leden en diënten. Het coöperatief bankieren vraagt daarom medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Het werkgebied van de bank omvat de dorpen Oude Wetering, Nieuwe Wetering en Woubrugge, gelegen aan het Braassemermeer en is overwegend agrarisch. De Rabobank Oude Wetering heeft 16 personeelsleden en naast het hoofd kantoor een bijkantoor te Woubrugge. Na een start als aankomend assistent van een afdelingshoofd in de beheers- technische sector belandt de HEAO'er op een kruispunt van carrière-mogelijkheden. Zo leiden er wegen naar functies als hoofd Beheerstechnische Zaken, hoofd Administratie en automatiserings deskundige. Maar dat behoeft geen eindpunt te zijn voor een ambitieuze man of vrouw, die naar wij hopen op deze advertentie reageert. In eerste instantie zal de gevraagde medewerk(st)er zich specialiseren op administratief gebied. (Jiteraard moet de bereidheid om zich verder in het bankvak te bekwamen aanwezig zijn. Wij vragen met name kandidaten vanuit de Bedrijfs Economische richting, die binnenkort afstuderen en beschikken over financiële feeling, duidelijk aanwezige leiderscapaciteiten en een vlotte, zelfverzekerde omgang met mensen. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, interessante studiefaciliteiten en een premiespaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer P. het Lam, directeur, telefoon 01713-5600. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank, Postbus 10, 2377 LE Oude Wetering. Ervaren directie-secretaresse met gedegen kennis van de moderne talen WOOPWAR11 Woodward Governor Company is het grootste en oudste bedrijf ter wereld van hydraulische en elektronische regelapparatuur voor dieselmotoren, turbine-installaties en waterkrachtcentrales. Vestigingen in Amerika, Engeland. Japan, Australië, Brazilië en Nederland. Voor onze Amerikaanse directeur zoe ken wij een full-time secretaresse m/v met enige jaren ervaring, die de zake lijke correspondentie met een grote mate van zelfstandigheid zal moeten kunnen voeren. Zij moet uitstekende kennis van de Engelse taal hebben. Verder moet zij soms uit het Duits of Frans in het Engels vertalen. Bekendheid met dicteerapparatuur is gewenst. Het voorbereiden en notuleren van vergaderingen behoort tot haar taak, alsmede het maken van reis- en hotelreserveringen. Onze belangstelling gaat uit naar iemand die na de middelbare school een secretaresse-opleiding heeft gevolgd en bij voorkeur ervaring heeft opgedaan in een internationaal bedrijf, en die in het bezit is van een rijbewijs-BE. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf de heer A.A. van Esch, afdeling Personeelszaken van Woodward Governor Nederland B.V., Hoofdweg 601, 2131 BA Hoofddorp, telefoon (02503) 1 32 41 Ons bedrijf is.per bus gemakkelijk bereikbaar. Wegens vertrek bij de afdeling gemeentewerken (bui tendienst) worden er twee medewerkers gevraagd voor de volgende funkties: een medewerker plantsoenendienst m/v (38-urige werkweek) B. een medewerker onderhoudsdienst woningen/ gebouwen m/v (32-urige werkweek) Funktie-informatie: FunktieA: - het verrichten van alle onderhouds- en andere benodigde werkzaamheden op het gebied van de plantsoenendienst, begraafplaats etc, zonodig buiten de vastgestelde diensttijden; - het verrichten van alle verder voorkomende werk zaamheden bij de buitendienst van de afdeling gemeentewerken, w.o. de gladheidsbestrijding. Funktie B: - het verrichten van reparatie-, onderhouds- en an dere werkzaamheden aan gemeentelijke woningen en openbare gebouwen; - het verrichten van alle verder voorkomende werk zaamheden bij de onderhoudsdienst woningen/gebouwen. Funktie-eisen: Funktie A: - in het bezit te zijn van een diploma op het nivo van lager beroepsonderwijs, b.v. LTS, LAS, LLS; - vermogen te hebben om in teamverband te kunnen werken; - ervaring hebben met het omgaan van machines, welke gebruikt worden ten dienste van de plantsoenen/onderhoudsdienst; - bereid te zijn, indien noodzakelijk te studeren voor aankomend hovenier; - leeftijd tot maximaal 30 jaar; - in het bezit te zijn van het rijbewijs BE; - het zgn. groot rijbewijs strekt tot aanbeveling. Funktie B: - in het bezit zijn van een diploma LTS (richting timmer- mestelwerk); - in het bezit te zijn van het rijbewijs BE; - bereid te zijn te studeren voor aanvullende kursussen; - bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5 jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijk heid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de volle werktijd. Salariëring: Het bruto salaris per maand bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervaring voor: Funktie A en funktie B: minimaal f 2.041,- en maximaal f 2.567,-- met dienst tijduitloop tot f 2.805,-- per maand (schaal 3). Een uitloop tot f 2.960,-- per maand (schaal 4) inklu- sief diensttijduitloop behoort te zijner tijd tot de mogelijkheden. Het salarispeil is van 1 juni 1985, terwijl de gebruike lijke rechtspositieregelingen van toepassing zijn. Procedure: Selektiekommissies, waarin bestuur en medewerkers vertegenwoordigd zijn, worden bij de procedure betrokken. Informatie: Informatie over de funkties kan worden ingewonnen bij de heren R. Nieuwenhuis en A.J.M. Elbertse van de afd. Gemeentewerken, telefoon 02502 - 7771. Sollicitaties: Gegadigden voor genoemde funkties worden ver zocht hun sollicitaties binnen tien dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders van Bennebroek, Postbus 48, 2120 AA Bennebroek., Heren u zoekt werk? Vanaf 16 jaar bent u welkom! Informeer bij onze bedrijfsleider. Stichting Internationaal Kinderdagverblijf Leiden In ons Internationaal Kinderdagverblijf "Sindbad" wor den ongeveer 30 kinderen van onder meer Turkse, Ma rokkaanse en Nederlandse nationaliteit opgevangen. Voor dit kinderdagverblijf zoeken wij zo spoedig mogelijk voor de peutergroep een (full-time) Leeftijd: 25 jaar en ouder De werkzaamheden omvatten: - het verzorgen en opvoeden van kinderen in groeps verband - het samen met de hoofdleidster verzorgen van kontak ten met de ouders (b.v. door middel van gezinsbezoek en ouderavonden) - het onderhouden - waar nodig - van kontakten met instellingen (b.v. kleuterscholen, kindercentra en peu terspeelzalen) - het verrichten van huishoudelijk werk Gevraagd wordt: - ervaring in het werken met kinderen van 0 tot 6 jaar - goede creatieve capaciteiten - het in teamverband samen kunnen werken - acceptatie van medewerkers, ouders en hun kinderen met hun verschillende achtergronden - bereidheid tot het verrichten van avondwerk - bereidheid om deel te nemen aan bijscholing en bege leiding - bij voorkeur een beroepsgerichte opleiding zoals bij voorbeeld opleiding M.B.O.-I.W. of Kleuterakte. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschij ningsdatum van deze advertentie richten aan: Internatio naal Kinderdagverblijf "Sindbad" t.a.v. mevrouw In den Bosch, Atjehstraat 32, 2315 CV Leiden. uitzendbureau AFDELING HORECA is een gevestigde naam binnen de Nederlandse horeCa. Wij kunnen bogen op een ruime ervaring en goede contacten met de meest uiteenlopende bedrijven. In verband met het naderende seizoen en de verwachte drukte zijn wij op zoek naar ervaren KELNERS/ SERVEERSTER De geschikte kandidaten - hebben een gedegen horecaopleiding - zijn in het bezit van een kelnerssmoking - hebben een brede, aantoonbare ervaring in de horeca - zijn 21 jaar of ouder De kandidaten wordt geboden - een afwisselende en prettige werksfeer - een vergoeding voor het woon-werkverkeer Geïnteresseerden wordt verzocht om contact op te nemen of langs te komen. Den Haag, Spui 12, 070-655912. uitzendbureau De 'vereniging eigen huis' is een woonconsumenten or ganisatie met ruim 190.000 leden. Naast financiële en juridische adviezen verstrekt de ver eniging aan haar leden adviezen op bouwkundig gebied. Onze afdeling bouwtechnoservice verleent aan leden bouwkundige bijstand bij de oplevering van nieuwbouw woningen en bij de aankoop van bestaande woningen. In verband met de toename van de aktiviteiten zoeken wij op korte termijn die een aantal dagen per week 20 a 30 uur verspreid over de hele week) op free-lance basis voor ons kunnen werken. Funktie-eisen: - opleiding op HTS-niveau en praktijkervaring (o.a. toe zicht); - goede kontaktuele eigenschappen - goede verbale en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; - belangstelling voor het eigen-woningbezit; - leeftijd vanaf 30 jaar en in het bezit van een auto. Schriftelijke reacties kunnen worden gericht aan: 'vereniging eigen huls', t.a.v. mevrouw Mr. A. M. Trip, hoofd bouwtechnoservice, Postbus 735, 3800 AS Amersfoort, met vermelding op de enveloppe 'vacature bwt'. Stichting "De Vlietstede' Protestants Christelijk Verzorgingstehuis voor Bejaarden, Oude Vlietweg 9, 2231 CN Rijnsburg, tel. 01718-20600. Ons tehuis biedt verzorging aan 60 ouderen en is enkt jaren geleden geheel gerenoveerd. Hij/zij is belast met de zorg voor de inname en uitgifte van het te wassen linnengoed, de wasserette, het strijken en mangelen en de voorkomende verstel- en naaiwerk- zaamheden. Hiervoor staat nieuwe apparatuur ter beschikking. De was wordt geheel in eigen beheer uitgevoerd. Onze gedachten gaan uit naar iemand vanaf 25 jr., die bovengenoemde werkzaamheden zelfstandig kan uitvoe ren, daarvoor een passende opleiding heeft, en een lief devolle belangstelling heeft voor de oudere mens. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden is vereist. Verder wordt gevraagd de bereidheid tot een prettige samenwerking en een bij ons tehuis passende levensover tuiging. De C.A.O. voor bejaardetehuizen is van toepassing. Uw sollicitaties dient u z.s.m. te richten aan de directie van bovengenoemde stichting. n.v. provinciale noordbrabantse elektriciteits-maatschappij C pnem 's-hertogenbosch verzorgt de stroomvoorziening (produktie, transport en voor een groot deel de distributie) voor de gehele provincie Noord-Brabant. In het hoofdkantoor te 's-Hertogenbosch, de centrales te Geertruidenberg en een aantal afdelingen verspreid over de provincie, zijn ca. ruim 2400 medewerk(st)ers werkzaam. De afdeling Comptabele Metingen te 's-Hertogenbosch draagt zorg voor aanschaf, beheer en onderhoud van comptabele meetapparatuur onder meer ten behoeve van de circa 500.000 verbruikers, circa 180.000 toon-frequentontvangers ten behoeve van de tarieven- sturing in de bediening van de openbare verlichting, alsmede 35 toon-frequentzenders. Voor de groep Binnendienst van de Afdeling Comptabele Metingen wordt gevraagd een Standplaats: 's-Hertogenbosch Functie-informatie - het controleren, onderhouden, repareren en restaureren van alle soorten uurwerken; - het (in)bouwen van synchronisatie- apparatuur in diverse uurwerken; - het controleren, onderhouden en repareren van microfilm-apparatuur, printers en aanverwante apparaten; - het verrichten van administratieve werkzaamheden. Functie-eisen - diploma MTS-uurwerktechniek; - bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen; - goede representatieve en contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - servicegerichte instelling; - ervaring strekt tot aanbeveling; - rijbewijs BE; - leeftijd ca. 30 jaar Betrokkene wordt opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en de Interprovinciale Ziektekosten Regeling. Het is de bedoeling dat men in de stand plaats of op een redelijke afstand hiervan woont dan wel gaat wonen. Bij verhuizing kan een tegemoetkoming worden verleend in de verhuis- en herinrichtingskosten. Voor nadere informatie met betrekking tot de functie kan desgewenst telefonisch contact worden opgenomen met de heer Ing. J.A.C.M. Dieben, chef van de afdeling Comptabele Metingen (telefoonnummer 073 - 154512), of met mevrouw L. van Houten, personeelsfunctionaris (telefoonnummer 073 - 154497). Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk en tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de bedrijfs directeur Sociale Zaken van de N.V. PNEM, Postbus 222, 5201 HA 's-Hertogenbosch, onder vermelding van vacaturenummer 87-T-240 in de sollicitatiebrief De PNEM wil meer vrouwen in dienst nemen. Zij worden daarom uitdrukkelijk gevraagd te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 28