DE CHINESE MUUR Leiden; Elam B.V., Haarlemmerweg 2-4, Tel. 071-121210/213341. Katwijk; Auto Bierman Katwijk, Valkenburgseweg 2, Tel. 01718-71704. r\ om fcm Aankondiging van de nieuwe chef van RENAULT Renault dealer informeert u desgewenst over financiering of leasing. Goede klassieke meubelen zijn van alle tijden.... Bij Classic Home Benthuizen vindt u een kollektie klassieke meubelen in de meest traditionele v een vorstelijke kwaliteit die hun prijs meer dan waard zijn. Meubelen waar noest vakmanschap vanat straalt. Bij Classic Home Benthuizen vindt u de gerenommeerde kollekties van Castle Furniture, Mol Geurts, Muileman, Koekoek, Hogenelst, Stylish Furniture en vele anderen. Wonen met meubelen uit de Classic Home stijlmeubel kollektie betekent dan ook stijlvol wonen. Classic Home Benthuizen Is kompleet, dat wil zeggen dat u bij ons ook de bij deze stijl passende tapijten, gordijnen, lampen en woonaccessoires vindt. Graag nodigen wij u uit voor een wandeling door onze zaak om te ontdekken hoe sfeervol wonen kan zijn! Benthuizen Dorpsstraat 70-74 079-311200 Gemakkelijk te bereiken vanaf rijksweg A12 Den Haag Utrecht (afslag Bleiswijk) DE PEKING-KEUKEN Pekingeend in vier gangen, 1 - Eendefilet met flensjes 2 - Eendesoep 3 - Gefileerde eend met groenten 4 - Gebakken eend DE SHANGHAI-KEUKEN Ng Siang Ngo Yuk: Shon Zhi Wan Yu: Rundvlees met vijf welriekende kruiden Gebakken hele Chinese vis in zoetzure saus DE KANTON-KEUKEN Ti Pan For DimSissende gevulde forel op een hete gietijzeren plaat Vogelnestje: Aardappelnestje gevuld met vlees, kipfilet, garnalen en Chinese groenten DE SZCHUAN-KEUKEN Kong Po Kai Ding: Varkensgehakt in pikante taufu Kipfilet met cashewnoten en groenten, met speciale peper bereid Van 11.00-16.00 uur: Dim-Sam (kleine hapjes voor een verfrissend smakelijke lunch) N.B. Bovendien introduceren wij wekelijks nieuwe specialiteiten! Wij hopen u binnenkort in ons restaurant te mogen begroeten. De directie Hr. S.C. Chou Bij Classic Home Benthuizen herken je klasse WINKELHOF 72 LEIDERDORP TEL. 071-413384 Dagelijks geopend van 11.00 tot 22.30 uur Oók op zon- en feestdagen Gratis 2 uur parkeren in parkeergarage! Zeer geachte heer/mevrouw, Sinds juli j.l. wordt het restaurant 'De Chinese Muur' beheerd door een nieuwe eigenaar. Dankzij uw - ondersteuning en waardering loopt de zaak voortreffelijk. Hiervoor wil ik u van harte bedanken. Om onze taak nog beter uit te voeren, zijn wij van plan een serie Chinese specialiteiten op te nemen in ons menu. Daarom deze aankondiging. China is een land dat even groot is als Europa met een bevolking van meer dan een miljard. De Chinese keuken kent gigantisch veel variaties. Wij hebben u in het verleden slechts een heel klein onderdeel van onze keuken laten proeven. Dat was onder andere te wijten aan het ontbreken van grondstoffen. Door de toenemende uitvoer van verschillend voedsel uit China is nu het juiste moment aangebroken om ook een breder scala van onze eetcultuur te introduceren. Men kent in China vier beroemde keukens: De Peking-keuken, de Kanton-keuken, de Shanghai-keuken en de Szchuan-keuken. Iedere keuken heeft zijn eigen uitgesproken karakter. /ijzigingen voorbehouden. Met de Renault 21 heeft het fenomeen Mid- «T J» denklasse haar betekenis voorgoed ver- w// loren. De grenzen met de Topklasse zijn opgeheven. Niet alleen omdat de Renault 21 zijn prijsgenoten op veel belangrijke punten ach ter zich laat. Oók omdat 'n aantal van 4n goede eigenschappen zelfs in de Tbpklasse zeldzaam zijn. Z'n comfort bijvoorbeeld. Een werkelijk formidabele ruimte voor passagiers én een grote hoeveelheid bagage. Maar ook 2n prestaties. Zo raast de GTS van 0 naar 100 in 10,7 sec., met een top vanl85. En dat zijn cijfers, waar niet alleen de meeste Middenklassers, maar ook heel wat Tbpklassers niet aan kunnen tippen. De Renault 21 dankt zijn kunnen aan een uiterst gunstig gewicht en een voortreffelijk ge stroomlijnde carrosserie (uiteraard met 5 jaar plaatwerkgarantie). Zaken die overigens ook borg staan voor een ronduit laag brandstofverbruik. Voeg daar nog eens zfn stijlvolle uiterlijk aan toe en u weet waarom de Renault 21 eigenlijk geen Middenklasser meer is. Maarja,hijheeftweldieprijs. Vandaar datwe 'm dan ook maar 't beste Promotieklasser kunnen noemen. De Renault 21 is leverbaar in 9 versies, met 6 verschillende motoren (o.a. een 2j 1 Diesel). Prijs: vanaf f 27.995,- (incl. BTW). Afleveringskosten: f 450,- (incl. BTW). U least al een Renault 21 voor f 0,27 per km (of f 699,- p.m.).

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18