UVS schiet ,1 it Z,J n slof: 0-4 Roodenburg: lof, maar geen punten Lugdunum blijft thuis kwakkelen Buit is bijna binnen MMO wacht op fout koploper Vlaardingen royaal beloond NFC kan geen vuist makei 11 Foreholte onderuit Alphen blijft goed volgen MAANDAG 6 APRIL 1987 SPORT PAGINA 13 Blauw Zwart ondanks zege nog steeds in problemen WASSENAAR - Na een serie matige resultaten behaalde Blauw Zwart eindelijk weer eens een overwinning. Tegen subtopper HMSH werd een be nauwde maar verdiende 2-1 ze ge behaald. Maar ondanks dit resultaat bevindt de ploeg van Chiel Jansen zich nog steeds in de gevarenzone van de eerste klasse. De thuisploeg begon gehan dicapt aan het duel: Ferry Jan sen ontbrak door een blessure. Ondanks een onwillige dij- beenspier was Leo Bellecom wel van de partij. Na een vlak ke eerste helft ontspon zich na de rust een aantrekkelijke wed strijd. Peter van der Ploeg zette Blauw Zwart met een fraaie goal op voorsprong: 1-0. Vlak na deze treffer kwamen de Ha genaars door Peter van Oos trum weer op gelijke hoogte. Een fel slotoffensief van de thuisploeg resulteerde echter vlak voor tijd in de tweede goal van Van der Ploeg: 2-1. VLAARDINGEN - Gezien de posi ties op de ranglijst van beide ploe gen, kan de einduitslag van Fortu- na Vlaardingen - Roodenburg (1-0) als logisch bestempeld worden. De thuisploeg bekleedt immers een toppositie in de tweede klasse, ter wijl de Leidenaars zich in de kel derverdieping bevinden. Het wed strijdbeeld echter rechtvaardigde een geheel andere score: de Kooi- club werkte een van z'n sterkste wedstrijden van dit seizoen af, maar miste het geluk om minimaal een gelijkspel uit het vuur te sle pen. Na afloop van het aantrekke lijke duel was Fortuna-trainer Jan van Baarn de eerste om dat toe te geven: „Die gasten hebben het ons vanmiddag heel moeilijk gemaakt. We hebben dit seizoen nog maar zelden zo'n goede ploeg ontmoet". Veel lof voor Roodenburg dus, maar geen punten. Al meteen in de beginfase maak te de ploeg van Harry Talsma dui delijk niet met louter verdedigen de bedoelingen in het veld te zijn gekomen: Marcel van de Burg stoof behendig langs Peter Sonne- veld en leverde een effectvolle voorzet af. Duncan Alberga kwam echter net te laat om de door doel man Den Herder losgelaten bal in te tikken. Na een kwartier was de thuisploeg bijzonder dicht bij een treffer: een vrije trap van Peter Sonneveld werd door de hoog op springende Ron Berveling fraai in- geknikt. Via de paal belandde het speeltuig vervolgens in de handen van Sjaak Nievaart. Ondanks de protesten van enkele Fortuna-spe- lers die een doelpunt gezien meen den te hebben, liet scheidsrechter Kuijt terecht doorspelen. Dat vond ook Nievaart: „Ik stopte de bal echt duidelijk voor de lijn". Vanaf dat moment kregen de Vlaardingers meer greep op het duel. Maar verder dan een schot van Maury Visser, naastgetikt door Nievaart, kwamen ze niet. De beste kansen waren dan ook voor Roo denburg, dat evenwel nog een fik se tegenvaller te verwerken kreeg: na een ongelukkige botsing met René de Haas moest Luc Kok dui zelig de kant opzoeken. Invalid Rob Pret, die vervolgens belast werd met de bewaking van Ed Ber veling, bleek evenwel geen ver zwakking. Een bevlieging van Marcel van de Burg leidde bijna tot de ope ningstreffer. Met een paar schijn bewegingen zette hij de voltallige Fortuna-verdediging op het ver keerde been, keeper Den Herder incluis, maar miste daarna de nodi ge rust om het karwei af te maken. De eerste minuten na de rust lie ten een ongekend fel Vlaardingen zien. Zo moest Nievaart al snel zijn kwaliteiten tonen bij een poeier van Ron Hofman. Even later was hij evenwel kansloos. Na een duw en trekduel tussen Nico van As en Ron Hofman legde arbiter Kuijt de bal tot veler verrassing op de stip. Van As:„ Die speler trok mij zelfs als eerste aan m'n shirt". Ron Ber veling maakte dankbaar gebruik van dit presentje en vuurde hard raak: 1-0. Maar nadat Ed Berveling nauwelijks een minuut later rake lings naast had geschoten was de koek op voor de thuisploeg. Roo denburg herstelde zich knap en drong de opponent geregeld in de verdediging. Vooral Henny de Ro- meijn vestigde de aandacht op zich door keer op keer zijn directe te genstander Jos Kersten uit te spe len. Een knal van dezelfde De Ro- meijn, na voorbereidend werk van Van As, vloog echter net naast. Ook Arno Lancel en Erwin Koree waren elk dicht bij een doelpunt, maar troffen een attent reagerende Den Herder op hun weg. Uiteinde lijk leek het offensief vlak voor tijd dan toch nog resultaat te hebben toen Robert Goodway, in het veld gekomen voor Van As alleen op het doel afstoof. Jos Kerstens had zo z'n eigen grove manier om het gevaar te bezweren. Goodway daarover: „Hij schopte me finaal onderuit". Ook trainer Jan van Baarn beaamde dat: „Het was een geheide strafschop".In dit geval liet de leidsman echter gewoon doorspelen om kort daarna drie minuten te vroeg af te fluiten. En daarmee beroofde hij Rooden burg van een verdiend gelijkspel. HERMAN JOUSTRA LEIDEN - Nog steeds kan Lugdunum thuis nauwelijks potten breken. Verloor de ploeg van Rijsterborgh dit sei zoen buitenshuis slechts vier punten, in eigen omgeving zijn de prestaties beduidend minder. Ditmaal werd een teleurstellend 1-1 gelijkspel behaald tegen het Haagse Quick. In de eerste fase van dit duel werd er aan beide kanten nogal fors gevoetbald. Al na dertig secon den leidde een onbesuisde charge van Hans Verkaart tot een blessure bij Lugdunum-doelman Wim Era- dus. In het daar op volgende kwar tier hadden ook Harm de Vos en Bert Bakker aan Leidse zijde, en Jos Vercauteren, Richard Derks en Ferry van Riet van Quick de spons van de verzorger nódig. In het ge val van Van Riet bleek vervanging zelfs noodzakelijk. Voor hem kwam Kees van Swieten-de Blom in het veld. Een grove charge van Jeroen Brussee in de 21-ste mi nuut, hetgeen hem terecht een boe king opleverde, vormde het einde van deze harde maar oninteressan- AMSTELVEEN - In alle opzichten boekte UVS gistermiddag winst in de 'knollentuin' van NFC, waar met name Gerry Jansen flink uit zijn slof schoot. Dat het 20-jarige talent met twee voltreffers de helft van de Leidse produktie voor zijn rekening nam, betekende voor oefenmeester Arie Lagendijk al winst op zich. Die winst werd nog vergroot door het sterke optreden van Walter van der Weyden. De 19-jarige middenvelder greep de ongelij ke strijd met de kwaliteitsarme degradatiekandidaat aan om zich te presenteren als een volwaardig lid van de basiself. Maar behalve over de 'door braak' van twee van zijn jeugdige pupillen kon Lagendijk uiteraard ook meer dan tevreden zijn over de voor UVS bijna unieke 0-4 score. Daarmee liepen de debutanten in de hoofdklasse een punt in op kop loper DWV, dat donderdagavond bij NFC nog maar ternauwernood een 2-0 achterstand had weten weg te werken. Vijf punten bedraagt de achterstand van UVS op het rond de voormalige Ajacied Johnny Holshuysen geformeerde team uit Amsterdam-Noord. Voorzichtig Als de inhaalbeurt bij AFC '34 donderdagavond op winst uit draait, heeft UVS met nog acht wedstrijden voor de boeg DWV weer in het vizier. "Maar het is be lachelijk om nu over een kam pioenschap te gaan praten", bleef Lagendijk ook na de ruime over winning van gisteren nog voorzich tig. De voormalige trainer van Rijnsburgse Boys mikt op een der de plaats in de eindrangschikking die hoogstwaarschijnlijk een perio- detitel oplevert omdat de num mers één en twee, DWV en EDO, al VOORHOUT - Foreholte werd in de derdeklasse door Delfia met de neus op de feiten gedrukt. De Voorhouters verloren in de thuis haven met 0-4. Tot halverwege de tweede helft kon de formatie van trainer Hans Blom nog met succes weerstand bieden aan de druk van Delfia. Doelman Paul van de Zwaan wist vooralsnog het gevaar van de ge broeders Frits en Jeroen Grons- veld te bezweren. Maar de aanval, vleugellam door het ontbreken van de geschorste Puck van der Voort en de wegens een knieblessure af wezige Loek van Kesteren, bracht te weinig lucht voor de Foreholte defensie. Aan de Delfse openingstreffer had Paul van de Zwaan schuld. Leo van Beurden won een kopduel aan de rand van het strafschopge bied en passeerde met een boog- balletje de uitgelopen Van de Zwaan: 0-1. Het mislukken van de nu noodzakelijke omschakeling zou Foreholte duur te staan ko men, want Cock de Booy zette Del fia op 0-2. De ingebrachte Loek van Kesteren zorgde daarna nog voor gevaar. Met nog twintig minuten te spelen ontving Stan Uljee van hem een uitstekende voorzet, zijn harde schot werd door Ton van Puffelen gelost, maar Ton Arroyo miste de opgelegde kans die hier uit ont stond. In plaats van de aansluittref- fer binnen te werken kreeg een aandringend Foreholte nog twee counter doelpunten van Leo van Beurden en Martij n Dorseler om de oren. zón troostprijs op zak hebben. De trainer: "We krijgen nu achtereen- Volgens AFC '34 en DWV uit. In die wedstrijden gaan we puur op de winst spelen en daarna maken we de balans op. Voorlopig blijf ik een derde plaats als het maximaal haal bare beschouwen". Niet alleen in zijn toekomstvisie, maar ook in het spel dat hij zijn spelers voorschrijft, pleegt Lagen dijk ruime veiligheidsmarges in te bouwen. Dat bleek andermaal gis termiddag tegen een ploeg waar van UVS helemaal niets had te duchten. Want nadat Harrie Reu- venkamp zich al na een minuut of tien met een ontwrichte vinger bij arbiter Lutkie had afgemeld, kon de thuisploeg in aanvallend op zicht zelfs geen kindervuistje meer maken. De arbeid die Arno Schou ten op het hobbelige veld moest verrichten, bleef nagenoeg beperkt tot het oprapen van een handvol te rugspeelballen en het weren van een paar als schoten bedoelde 'rol- lertjes'. Alleen in de openingsfase van de voor rust soms slaapver wekkende vertoning moest de doelman een keer ingrijpen. Met het been keerde Schouten een in zet van de plotseling vrij voor hem opgedoken Reuvenkamp. Diens vervanger Lex Bosboom slaagde er pas in aan de aandacht van zijn bewaker Leon Meijs te ontsnappen toen de Rijnsburger met een enkelblessure moest plaatsmaken voor Marco Kuiken. Maar ook de jeugdige invaller had weinig problemen mét Bosboom, terwijl de tweede Amstelveense spits, Lucien Linger, uit de wed strijd werd gespeeld door Arthur van Orsagen. Toch bleef voorzichtigheid nog lange tijd het risicoloze spelletje van UVS bepalen. Lagendijk daar over: "Ik had opdracht gegeven om achterin voor honderd procent op zeker te spelen. Niet uit angst voor NFC, maar wel uit angst voor het slechte veld waarop de bal de meest vreemde capriolen maakte". Demonstratie Hetgeen inderdaad gebeurde, maar dan bijna uitsluitend in de buurt van Teun Doeland, de opvol ger van de naar Ajax vertrokken Eric de Haan, die tot de 44e minuut met veel kunst- en het nodige vliegwerk zijn doel wist schoon te houden. Zo had de sluitpost over geluk niet te klagen toen centrum spits Hans de Kruys zich in het strafschopgebied had vrijgedraaid, maar de bal zag opstuiten op het moment dat hij wilde uithalen. Even later was Doeland volstrekt kansloos bij een vrije trap van de door vrije verdediger Hans Rohde ten val gebrachte Mario Faber. De middenvelder, die in de slotfase zou worden vervangen door Joop Tegelaar, mikte de bal fraai langs de Amstelveense muur, maar te gen de lat. Op slag van rust was Fa ber echter wel succesvol toen hij als eindstation fungeerde van een vlotte Leidse aanval. Voor de ver andering maakte de bal eens geen vreemde stuiter waardoor de dia gonale volley van Faber de fraaie 0-1 tot gevolg had. Na de doelwisseling wierp UVS alle misplaatste schroom voor de bal en de tegenstander van zich af en in de demonstratiepartij die volgde, kregen de gasten kans op kans. Het duurde evenwel nog twintig minuten voor Jansen de marge zou verdubbelen. Nadat hij alleen voor Doeland het hoofd op merkelijk koel had gehouden, te kende de vleugelspits twee minu ten later ook voor de derde treffer. Die kwam geheel voor zijn reke ning en was zo ongeveer een copie van de winnende treffer die Tege laar een week eerder tegen Wilhel mus had gemaakt: kappen, draaien en verwoestend uithalen: 0-3. Bij de schoonheid van de eerste drie doelpunten, viel die van De Kruys in het niet. De door Hans Licht op zijn huid gezeten spits, zag de bal in kansrijke positie voor1 zijn voeten rollen na een afgeketst schot van de door Jansen vrij voor het doel gezette Faber. De Kruys, die nog een keer de paal zou raken, promoveerde de 'terugkaatser' tot 0-4, waarmee hij een voor UVS, dat in de eerste zestien competitiewed strijden maar veertien keer doel had getroffen, gedenkwaardige einduitslag op het scorebord liet zétten. JAAP VISSER Stompwijkse Boys rekent ook af met ZLC LEIDEN - Als je er toch veertig jaar op hebt moeten wachten, maakt zo'n weekje meer of min der ook niet uit. De armen bij Stompwijkse Boys gingen na de 0-2 zege gisteren op ZLC welis waar omhoog, maar op de schou ders van de ruim honderd mee gereisde dorpsgenoten mochten de spelers nog niet. Omdat ook MMO en Oranje Groen wonnen dienf daarmee minstens een weekje te worden gewacht. Maar uitblijven kan dat eerste kampioenschap van de Afdeling niet, want daarvoor is de punten- voorsprong op de twee overge bleven concurrenten (ZLC viel gisteren als zodanig definitief af) gewoon te groot. Dat Stompwijk se Boys in het jubileumjaar voor het eerst in zijn bestaan naar de grote KNVB zal promoveren staat voor 99% vast. Of Stompwijkse Boys in die vierde klasse wat te zoeken heeft is een heel ander verhaal. In ver gelijking met de kampioen van vorig jaar, Meerburg, moet Stompwijkse Boys in kwalitatief opzicht flink wat toegeven. Het vrij jeugdige team rond routi nier-laatste man Wim Luiten moet het vooral hebben van kei hard werken. Datje daarmee, op basis van een ijzersterke conditie en een juiste instelling, in de Af deling een eind kan komen, be wezen de Boys dit jaar. De enige die zich in het gelijkop- gaande en enerverende duel met ZLC ruim boven de middelmaat kon uitwerken was linkerspits Frank Janson, een speler met een goed overzicht die tevens is begenadigd met een aardige pas seerbeweging en daarbij nog snel is ook. Van hem ging het meeste gevaar uit en het was ook niet toevallig dat hij tien minu ten na de pauze Stompwijkse Boys op het goede spoor zette. Die zal het naar zijn zin hebben in de vierde klasse. Voor rust al had hij met twee uitgekiende steekpasjes zijn me de-spitsen Edwin Develing en Nico Zalen in kansrijke positie voor ZLC-doelman Andre van Velzen gemanouvreerd, maar beide faalden in de afwerking. Twee wèl doelgerichte pogingen van de Boys vonden geen genade in de ogen van de uitstekend flui tende arbiter Cor Bey. Hij con stateerde 'duwen' en 'hands'. Nadat eerst Hans de Kruijff na mens het gelijkwaardige, maar wat té gehaast spelende ZLC, een fraaie kans had gemist brak Janson dan maar zelf de ban voor Stompwijkse Boys. Op ta melijk gelukkige wijze kreeg hij bij de middenlijn 'uit de kluts' de bal mee en alleen voor Van Vel zen maakte hij het karwei naar behoren af. Met een lage schui ver passeerde hij de uitgelopen doelman. Het spel werd daarna iets grim miger, al verloor Beij nimmer de controle op de wedstrijd. Op nieuw Hans de Kruiff kreeg na een vrije schop van Janus van der Linden voor ZLC een kans, maar al grabbelend graaide Ruud Kievit de draaiende bal nog net voor de lijn weg. Aanlei ding voor ZLC-trainer Cees Ver meulen om zijn mannen nog na drukkelijker naar voren te stu- Die druk leverde de thuisploeg weliswaar een overwicht op, maar bood aan de andere kant Stompwijkse Boys de kans om snelle uitvallen op te zetten. Uit één daarvan besliste invaller Ge rard van Rijn de partij definitief in het voordeel van de kampioen in spé. Nog fris en wel was hij na een dwarrelbal door het centrum net een stap eerder bij de bal dan Van Velzen en 0-2 was een feit. Volgende week thuis tegen Leid- sehe Boys moet het dan gebeu- AD VAN KAAM LEIDEN - Omdat MMO zijn zege- reeks niet onderbrak (Kickers werd met 2-0 verslagen) moest Stompwijkse Boys het kampioens feest in de Afdeling zondag een weekje uitstellen. De Stompwij- kers, al weken koploper, maakten ook dit keer geen fout. De 'boys' wonnen van ZLC (0-2). Oranje Groen, dat nog een klein kansje heeft, klopte SJZ met 3-2. MMO - Kickers '69 2-0 In de eerste helft legde MMO de basis voor een verdiende 2-0 over winning. In de 20ste minuut maak te Hans Disseldorp handig gebruik van een misverstand in de Kickers- verdediging (1-0). Cees vari' Rijn voegde daar in de 44ste minuut nog een treffer aan toe. Dit gebeur de na een voorzet op maat van Wer ner Pilanen (2-0). In de tweede helft hield de ploeg uit Hoogmade uitstekend stand. Met doelman Jan van Leeuwen aan het hoofd wer den de belangrijke punten in eigen huis gehouden. Ook Oranje Groen heeft nog een kansje SJZ - Oranje Groen 2-3 In de eerste minuten werd de Boshuizerkadeploeg al flink op de proef gesteld. Snel keek de ploeg van trainer Isaac van Weerlee te gen een 2-0 achterstand aan. Harry Berg en Ronald Vermont waren voor SJZ produktief. Nog voor de rust zette Oranje Groen de zaken recht. Eerst benutte Robert Abma een strafschop en even later was Alan Ruben er als de kippen bij toen de SJZ-verdediging blunder de (2-2). Oranje Groen was nog niet tevreden. Bert Jan de Ridder kreeg een van zijn bevliegingen en de 2-3 was geboren. Kort daarna had SJZ alsnog de stand gelijk kunnen trek ken, maar Wim Bos wist zich weer geen raad vanaf de penaltystip. In de tweede helft kreeg zowel SJZ als Oranje Groen enkele mogelijk heden om te scoren, maar in de stand kwam geen verandering meer. VNA - Leidse Boys 0-5 Zelfs bij VNA weet men zich niet meer te herinneren wanneer voor het laatst de vijandelijke doelman gepasseerd is. Zelfs met een toege kende strafschop wist Ronald Zandvliet geen raad. Met het oog op volgend jaar had VNA-trainer Peter Gorree enkele'A-junioren op gesteld. Maar de VNA-jeugd kon niet tegen de overmacht van Leid- sche Boys óp. Al in de derde mi nuut zag Paul Schlagwein zijn strafschop gestopt. Maar nog geen minuut later was het bij Ton de Wit wel raak (1-0). Vlak voor de pauze mocht Ed Ouwerkerk het nog eens van elfmeter proberen, ook hy had succes (2-0). De ban was gebroken en Leidsche Boys maakte in de tweede helft het karwei af. Sam Nazlomian (2x) en weer Ed Ouwer kerk voerden de stand naar 5-0 op. Alkmania - Warmunda 1-1 Doordat Ed Muller en Rik Huig- sloot voor Alkmania slordig om sprongen met de kansen en ook Warmunda aleen het houtwerk te periode. Weliswaar oogde het spel van de bezoekers wat verzorg der, maar eenmaal in de buurt van het strafschopgebied gekomen bleek de ploeg niet daadkrachtig genoeg. Op een kleine kans voor Jos Vercauteren na was er dan ook toe nauwelijks iets opwindends te beleven geweest. Een fraaie actie van Edwin Ver hoogt in de 27-ste minuut zorgde voor Lugdunum's verrassende openingstreffer. De linker-midden- velder soleerde knap door de Haagse verdediging om vervolgens Daan Kooimans in stelling te bren gen. De knal van diens linkervoet bleek doelman Alex Gerbrandy te machtig: 1-0. Na deze goal werd de thuisclub wat sterker, maar echte doelrijpe kansen leverde dit niet meer op. Na de rust was het opnieuw Lug dunum dat het initiatief greep. Maar zowel Wim van As als Bert Bakker zagen hun inzettten door de goed reagerende Alex Gerbran dy gestopt. Tegen de verhouding in kwam Quick in de 52-ste minuut op gelijke hoogte toen Daan Kooi mans zich even als doelman mani festeerde. Een fraaie kopbal van Richard Derks werd door de libe ro, terwijl Wim Eradus zich al ge slagen wist, stijlvol over de lat ge tikt: strafschop. Hans Verkaart knalde vervolgens vlekkeloos raak vanaf de kalkstip: 1-1. In de 65-ste minuut leek de thuisploeg weer op voorsprong te komen. Op een voor zet van Johan Teske vuurde Bert Bakker in kansrijke positie echter hoog over. Hierna namen de bezoe kers het heft weer in handen. Zo schoot Jos Vercauteren een kwar tier voor tijd via de paal in handen van Eradus. Ook Hans Verkaart verscheen, na fraai voorbereidend werk van Vercauteren, nog een keer gevaarlijk voor het Leidse doel. De Haagse spits schoofde bal echter slordig naast. En omdat ook de thuisploeg het doel niet meer wist te vinden, eindigde het duel in een 1-1 gelijkspel. Maar ondanks deze matige thuisbeurt handhaaf de Lugdunum zich wel in de sub top van de tweede klasse. wist te raken, gingen beide teams met een 0-0 stand rusten. In het tweede spelpart was War munda een paar dicht maal bij een doelpunt. Bij een van die gevaarlij ke counters schoot Joost van der Zwet raak voor de Warmonders. Even later bracht de jeugdige Freek van Ulden de partyen weer op gelijke voet. Warmunda, dat trainer Ferry van Haver nog een jaartje liet bijtekenen, kwam een paar maal goed weg. Maar Alkma nia bleef onmachtig. VNL - Bernardus 0-1 "Door gebrek aan trainingsar- beid in de winterstop, komen wy nu steeds iets te kort. De nederlaag had nog veel groter kunnen zijn", aldus een teleurgestelde VNL-trai- ner Cees van der Wiel. Na een zwakke eerste helft zette Bernar dus na rust de puntjes op de i. Rob Valk scoorde in de tiende minuut en de ploeg van trainer Rob Rut ten, ook hij blijft, zag dat VNL doelman Paul Goulmy driemaal de hulp van het houtwerk kreeg. LEIDEN - In de zondagvierdeklas- se A deed Alphen tijdens de inhaal- ronde goede zaken in de achtervol gingsrace op LDWS, door Teylin- gen met 0-1 te verslaan. Teijlingen - Alphen 0-1 In een rommelige eerste helft hielden beide teams elkaar aardig in evenwicht. Na de hervatting leg de Alphen het betere spel op de mat. Dat had na 17 minuten resul taat, toen Piet van Looij in de com binatie de vrijstaande Mart van Elk vond, die met eeh schitterende uit haal voor 0-1 zorgde. De wedstrijd leek gelopen, totdat Mart van Elk met nog twintig minuten te spelen wegens een tweede boeking het veld op last van de arbiter diende te verlaten. Tegen een nu verdedi gend Alphen wist Teijlingen niet echt gevaarlijk meer te worden. Wel diende Piet van Looij nog een inzet van René van der Krogt op de lijn te r Wassenaar - HW 3-4 Een spectaculaire en open wed strijd. Hans Wessel opende in de zesde minuut met een kopbal de score voor de thuisploeg: 0-1. Mid dels een strafschop en een do.or Wassenaar onnodig weggegeven goal kwam HW nog voor de rust op 1-2. Halverwege de tweede helft nam Roderik Rijsdam de 2-3 voor zijn rekening, kort daarop gevolgd door de gelijkmaker van Arie Nieuwpoort: 3-3. Nadat Ernst van der Ploeg een penalty had gemist, besliste HW het duel op de val reep in zijn voordeel: 3-4. Unitas - Randstad Sport 2-2 Een aanvullend Unitas bereikte voor de rust via tweemaal uitblin ker Henk Brandt een 2-0 voor sprong. Op slag van rust scoorde Peter Hoogdam tegen, waarna Ron de Hollander Randstad een kwar tier voor tijd alsnog aan de verdien de 2-2 hielp.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13