5 UT Deegenaars terug van weggeweest Eerste ronde om LD-cup 7 april Twee 'finales' op één dag Roemenië scoort er driftig op los Zaalteams stellen kampioenschap uit Gewichtheffer vergaart weer records aan lopende band DONDERDAG 26 MAART 1987 PAGINA 19 LEIDEN - Omdat in januari de ge steldheid van de velden het niet toeliet de geplande eerste ronde van de strijd om de Leidsch Dag blad Cup af te werken, begint het toernooi nu op 7 april. Een vijftal duels, van de in totaal vierendertig, is vastgesteldheid voor donderdag 9 april. Op het programma staan enkele als markant aan te duiden wedstrij den. Net als vorig jaar doet Ter Leede in de eerste ronde Voor schoten aan om het daar op te ne men tegen SVLV. Toch treft de Sassenheimse derdeklasser een compleet ander team tegenover zich. Dit keer namelijk dient de strijd te worden aangebonden met de zaterdagtak van de Sport Ver eniging Laurentius Voorschoten. De loting bracht ook een paar buren tegenover elkaar. Op De Vliet klimmen de spelers van LDWS over het hek dat hun terrein scheidt van dat van De Sleutels en in Oegstgeest ligt de zaak zelfs nog eenvoudiger. UDO en Oegstgeest delen immers het sportpark De Voscuyl. Het verst reizen moet SJC. Hoewel, het is nu niet be paald de wereld uit naar SVOW Oude Wetering. Het grootste kwaliteitsverschil - op papier dan - is te vinden in Ab- benes waar de plaatselijke afde lingsclub vijf klassen moet toege- Boris Becker wint met moeite BRUSSEL (Rtr) - Bij het indoor- tennistoerrtooi in Brussel zijn door het laat aankomen van onder meer Boris Becker de partijen wat door elkaar geraakt, 's Middags werden al partijen voor de tweede ronde gespeeld, terwijl Becker 's avonds pas voor de eerste ronde in actie kwam. De Westduitser nam het op tegen de Zweed Peter Lindgren en won moeizaam: 7-6 (8-6), 6-3. Lindgren is de vervanger van Bec kers landgenoot Andreas Maurer, die wegens een blessure verstek moest laten gaan. Een verrassing was de overwin ning van de Israëliër Gilad Bloom op zijn meer bekende landgenoot Amos Mansdorf: 1-6, 7-6 (7-3), 6-4. Becker had grote moeite zich te gen 'lucky loser' Peter Lindgren, de nummer 232 van de wereld, voor de tweede ronde te plaatsen. In de tiebreak van de eerste set redde de Westduitser zich twee maal op setpunt tegen. Op 6-5 in die tie-break sloeg Lindgren een heel gemakkelijke bal in het net. Overigens verloor Becker vorig jaar in hetzelfde toernooi in de eer ste ronde. De als derde geplaatste McEnroe trad later op de avond in de eerste ronde aan tegen de Italiaan Paolo Cane. De Amerikaan won met 6-3, 6-1. De partij nam slechts een uur ven op Rijnsburgse Boys. Eenzelf de verschil bestaat er in Leimuiden waar Kickers hoofdklasser UVS zal ontmoeten. Het nietige HVZ krijgt alvast vantevoren de pech- prijs uitgereikt. Vorig jaar was de 'bierploeg' compleet kansloos te gen tweedeklasser Lisse (0-7) en het zal tegen het eveneens in de tweede klasse uitkomende Al- phense Boys ditmaal niet anders zijn. Katwijk blijft in Leidse sferen. Vorig jaar trof trainer Peter Ciere Roodenburg (voor welke vereni ging hij op zondag in het zesde nog altijd een balletje trapt) nu krijgt hij te maken met Lugdunum. Het schema van de eerste ronde: Unitas (za) - Docos MVKV - Leidsche Boys Sleutels - LDWS TAW - Bernardus SVOW - SJC Katwijk - Lugdunum VTL - Noord wijk GWS - MMO Leiden - Lisse (za) Alphia - Hazerswoudse Boys ZLC (za) - Randstad Sport UDO - Oegstgeest HVZ - Alphense Boys Stompwijkse Boys - RCL SVLV (za) - Ter Leede Foreholte - Quick Boys KRV - Unitas (zo) Woubrugge - Oranje Groen Meerburg (za) - ARC LSW - Valken Abbenes - Rijnsburgse Boys SJZ (za) - DOSR Koudekerk - ASC VNL (za) - Warmunda LFC (za) - WSB VNA - Lisse (zo) Alkmania - SVLV (zo) ROAC - LFC (zo) Kickers - UyS Voor donderdag 9 april: Kickers (za) - Roodenburg VNL (zo) - Voorschoten SJZ (zo) - Alphen Meerburg (zo) - Teylingen ZLC (zo) - Altior Kagia is vrij. Alle duels beginnen om 18.45 uur. Van der Hart naar Telstar VELSEN (ANP) - Cor van der Hart zal zo goed als zeker volgend sei zoen werkzaam zijn bij Telstar. De Velsense eerste-divisieclub en de Hoofddorpse oefenmeester, nu nog in dienst van Ajax, hebben de ze week een principe-akkoord be reikt. Zoals bekend zijn Ajax en Telstar onlangs een veel omvat tend samenwerkingsverband over eengekomen. Van der Hart heeft versterking als voorwaarde gesteld voor zijn komst naar Telstar. De voormalige bondscoach zal deze week met zijn huidige werkgever praten over de mogelijkheid een aantal spelers van Ajax mee naar Velsen te ne men. ,,Ik wens hierover absolute duidelijkheid", aldus Van der Hart. LEIDEN - Op maandag 6 april valt zowel in de interregionale klasse als in de hoofdklasse van het zaal voetbal de beslissing over het kam pioenschap. In de hoofdklasse won gisteravond zowel Van der Plas als Menken/Landbouw, waardoor bei de clubs op bovengenoemde da tum in de Katwijkse Cleijn Duin hal in een rechtstreeks duel gaan uitmaken wie kampioen wordt van de Afdeling Leiden. In de interre gionale klasse wordt op dezelfde avond en op dezelfde lokatie be slist wie de titel pakt. Door het ver hes van Zwarte Wolf tegen Cever- bo zijn Glasbergen en de Dordtse ploeg op gelijke hoogte gekomen. Zwarte Wolf - Ceverbo 1-2 Een wedstrijd met een lange voorgeschiedenis. In oktober had Zwarte Wolf Robert de Roo aan zijn zijde. Onreglementair, zo bleek (veel) later. Liefst zes maanden la ter werd de wedstrijd alsnog over gespeeld. Zonder de afwezige Ben de Roo (broer van Robert) konden de Leidenaars geen vuist maken. Zwarte Wolf had pech toen de arbi ter een snel genomen vrije trap te rug floot. Gradus Roeland werd wel weggestuurd, maar de vrije trap die eerder door Piet Sloos in doelpunt was omgezet, moest overgenomen worden. Ceverbo ging met een 1-0 voorsprong rus ten dank zij Harry van der Laan. die in de rebound doelman John Erades verschalkte. Vlak na rust bracht uitblinker Peter Gijsman de stand weer op 1-1. Maar Ceverbo kwam via Ron Verhagen toch op voorsprong 1-2. Zwarte Wolf ging massaal ten aanval maar doelman Ton Bakhuis bleek een te groot struikelblok. FC Lisse - FC Grovo 5-8 Voor FC Lisse is het doek geval len. De jonge ploeg moet het vol gend jaar weer in de hoofdklasse gaan proberen. Produktief waren Parick Bon (2), Ferry Baak, Marco Elderbroek en Eric Verheyen gis teravond nog wel, maar de Wad- dinxveners scoorden driemaal meer (5-8). Bax - De Rozet 4-2 In de eerste helft kwam De Rozet al snel op een 2-0 voorsprong. Op dat moment was de ploeg uit Ro zenburg zelfs de betere ploeg. Na rust liet Bax zien wel degelijk klas se in huis te hebben. In vlot tempo brachten Cees van der Lans, Mario FabeT, Hans van Leeuwen en Jef frey Forrée Bax op voorsprong (4- 2). Hoofdklasse De Kuyper -Van der Plas 1-7 In de eerste helft brachten Jaap van Duin en Rik Curfs de koploper wel op voorsprong, maar echt flit send was het niet. Nadat Laurens van der Voort de eer voor De Kuy per had gered kWam de Katwijkse ploeg goed los. Marco van der Plas (2), Henk Langemaat (2) en Ron van der Kolk schoten Van der Plas naar een rechtstreeks kampioens duel met concurrent Menken. Menken/Lahdbouw - THB Boys 5-2 De Noordvvijkers hadden minder problemen dan aanvankelijk werd verwacht. Klaas Vink (3), Kees Nulkes en Peter Ruygrok zorgden ervoor dat het kampioenschap voor de Noordwijkers nog steeds haalbaar is. ROAC'79 - Landwer 5-9 Een van de vele doelpuntrijke wedstrijden in de hoofdklasse. Ruud Weenink (2), Johan Vane man (3), Ruud Wortman (2) en Wil- co van der Meer (2) brachten het totaal voor de Rippers op negen. Via ex-doelman Wim van Hars kamp (3) en Eric Warmerdam (2) deden de Sassenheimers toch nog iets terug. Bahlmann - Noordwijk 10-11 Net zoals twee jaar geleden werd er een doelpuntrijk feestje ge bouwd. Was de uitslag eerder 9-10, nu werd de score zelfs verhoogd tot 10-11. Albert Bosma had een goede dag en werd door zijn ploegenoten ge stimuleerd om te scoren. Zonder veel moeite lukte dat Bosma maar liefst negenmaal. Eerder hadden Geert Jan Bakker en René van Hensbergen het voorbeeld gege ven. Ook Bahlmann was produk tief. Peter Gerse (4). Nick Ver woerd (4), Rob van der Zande en Jan Verwoerd lieten het net bollen. De Hanepoel - Sloos 3-9 De Leidse ploeg begint al aardig te wennen aan grote overwinnin gen, ook nu werd tegenstander De Hanepoel met 9-3 teruggewezen. Martin de Jong (5), Ted van Berkel, Ronald van der Pot, Hans Braat en Ben Heemskerk waren voor de Leidse ploeg produktief. De broer tjes Van Klink maakten de uitslag nog iets dragelijker. Lugdunum - Van Egmond 5-0 Van Egmond had zijn dag niet en Lugdunum kon simpel de zege naar zich toe halen Albert Siera (2), Marcel Prins, Chris Gubler en Harm de Vos haalden voor de Kik kers de buit binnen. BOEKAREST - Het Roemeense voetbalelftal heeft gisterenmiddag voor ongeveer 25.000 toeschou wers in Boekarest een ruime over winning van 5-1 behaald op Alba nië in een duel voor groep één van de voorronde voor het Europees kampioenschap. De Roemenen stonden bij de rust met 3-1 voor. Al Hilse blijft aan kop in Catalonië LERIDA (ANP) - De Westduitser Peter Hilse is een stuk dichter bij de eindoverwinning van de Cata laanse week gekonjen. De rit over langzaam dalende wegen van Orca- nia naar Lerida over 179 km eindig de in een massasprint, die met overmacht werd gewonnen door de Belg Wim Arras van de ploeg van Jan Gisbers. Het was de twee de zege van Arras, die ook de eer ste rit al had gewonnen. Hilse be houdt daardoor de leiding in het al gemeen klassement met een voor sprong van zes seconden op de Spanjaard Vicente Belda. Vandaag wordt de etappe van Lerida naar Torredembarra (111 km) besloten met een individuele tijdrit over 22 km in het Catalaanse kustplaatsje. Morgen volgt de laatste etappe naar Badalona (173 km). Aangezien de Westduitser als de betere tijdrij- der bekend staat, geeft men hem de beste kansen op de eindzege. De wielerploeg van Piet Bos (Transvemij-Van Schilt) is toegela ten tot de Ronde van Italië. Woens dag kreeg de ploegleider de beves tiging van organisator Torriani, dat negen renners welkom zijn in de ronde, die van 21 mei tot 14 juni wordt gehouden. in de eerste minuut scoorde Pitur- ca. Na ruim een half uur maakte Muca echter gelijk. De vreugde bij de Albanezen was van korte duur, want Boloni (42e) en Hagi (45e uit een strafschop) hadden nog voor de rust succes voor Roemenië. In de tweede helft konden de Roeme nen nog treffers van Belodedici en Bumbescu begroeten. Daarbij lie ten de gastheren het. Roemenië heeft nu net als Span je vier punten, maar de Spanjaar den deden daar slechts twee wed strijden over tegen de Oosteuro peanen drie. De tweede onderlinge wedstrijd, in Roemenië, staat voor 29 april op het programma. Spanje won het eerste duel van de Roeme nen met 1-0. Oostenrijk is derde met twee uit twee, Albanië is na drie wedstrijden nog zonder punt en als enige land uitgeschakeld. Joegoslavië heeft gisteravond in Banja Luka een vriendschappe lijke wedstrijd tegen Oostenrijk met opvallend gemak gewonnen: 4-0. Bij de rust was het 1-0 door een doelpunt van Pancev, die in de tweede helft ook de vierde treffer voor zijn rekening nam. Daarvoor hadden Stojkovic en Tuce de score al opgevoerd. Er waren ongeveer 25.000 toeschouwers. In Tel Aviv boekte West-Duits- land een overwinning van 2-0 op Israël. Thon gaf de Westduitsers in de tiende minuut de leiding, Mat- thaus verhoogde de voorsprong elf minuten voor tijd uit een straf schop. Er waren 15.000 bezoekers. Tsjechoslowakije won de uitwed strijd tegen Zwitserland met 2-1. Bij de rust stonden de Zwitsers in Bellinzona nog voor door een doel punt van Hermann in de elfde mi nuut. Kubik bracht de winst toch nog bij de bezoekers door in de tweede helft binnen een tijdsbe- Archibald viert rentree met goal MADRID (AFP/RTR) - FC Barce lona heeft zich in puntentotaal gis teravond tijdelijk naast lijstaan voerder Real Madrid geplaatst door thuis met 4-2 van Osasuna te winnen. Daardoor kwam de ploeg van coach Venables op 47 punten, evenveel als Real Madrid, dat pas vandaag tegen Atletico Madrid in actie komt. Gary Lineker (2), de sinds kort in plaats van zijn landge noot Mark Hughes weer tot het eer ste toegelaten Steve Archibald en Francisco Garrasco maakten de doelpunten voor FC Barcelona. Real Zaragoza, de komende te genstander van Ajax in het Euro pese toernooi voor bekerwinnaars, zegevierde in de uitwedstrijd tegen het onderaanstaande FC Cadiz met 1-0. Het op de derde plaats staande Espanol verloor bij Valladolid ver rassend met 0-1. KUNSTRIJDEN - Irina Rodnina en Alexander Saitsev, die tijdens hun sportieve kunstschaatsloop baan niet alleen op het fis als droompaar te boek stonden, zijn uit elkaar na tien jaar huwelijk. Rodnina was drie keer Olympisch kampioene. In 1972 met Alexander Oelanov, in '76 en '80 met Saitsev. stek van vijf minuten tweemaal te scoren. Er waren 5300 toeschou wers. Turkije versloeg Oost-Duitsland gisteren voor 10.000 toeschouwers met 3-1 door treffers van Yuvaku- ran (eigen doel), Calinbay, Kaynak en Colak. De Olympische voetbalelftal len van Oost-Duitsland en Italië speelden gisteren in Maagdenburg voor ruim 8.000 bezoekers een wedstrijd voor de Europese groep B van het kwalificatietoernooi voor Seoel gelijk: 0-0. Beide teams blijven leiden met drie punten uit twee wedstrijden. Nederland deelt de derde plaats met Portugal, dat net als Oranje één punt uit twee duels heeft. Duitse lotto: LEIDEN - "Laten we het eerst over gewichtheffen hebben". Dio Deegenaars schrikt als het woord 'doping' .valt. "Ik snap niet waarom dat altijd in verband met krachtsport wordt gebracht. Doping komt niet meer of min der dan in andere takken van sport voor. Trouwens, als je hier over meer te weten wilt komen, dan heb je aan mij een verkeer de. Ik bedrijf mijn sport puur na tuur. Ten slotte ben ik geen var ken, waarmee allerlei experi menten kunnen worden uitge haald." door Tim Brouwer de Koning Over gewichtheffen zelf weet de 86 kilogram zware Leidenaar veel meer te vertellen dan over wat Deegenaars als "bijzaak" be schouwt. Hij behoort dan ook al tien jaar lang tot de top van Ne derland in de gewichtsklasse tot 90 kilo. Twee weken geleden werd hij in Den Haag op alle on derdelen in die categorie natio naal kampioen, met Nederlandse records trekken (145 kilo), stoten (187V2 kilo) en totaal (3321/a kilo). Daarmee is Deegenaars weer helemaal terug van weggeweest, want de afgelopen jaren was het verdacht stil rond de krachtpat ser. "Dat is allemaal gekomen door de selectie-eisen voor de Olympische Spelen van 1984 in Los Angeles. Ik heb mij toen te pletter gewerkt om aan de steeds hoger opgeschroefde limieten van de keuzeheren te voldoen. Waarschijnlijk werd het te duur om mij ook nog uit te zenden, want wat ik ook presteerde, ik kreeg geen poot aan de grond." "Ik ben toen voor de variatie maar gaan powerliften", vervolgt Deegenaars, "omdat ik het gesol met me beu was. Lekker eens even wat anders doen. Powerlif ten is een stuk gemakkelijker dan gewichtheffen, omdat daar voor nauwelijks techniek, maar alleen kracht nodig is. Uiteinde lijk heb ik toch nog een, naar la ter bleek vergeefse poging ge waagd om die limiet te halen". Steun Teleurgesteld over het negatie ve resultaat nam Deegenaars daarna een tijdje afstand geno men van het gewichtheffen. Tij dens de mentale 'crisis' kreeg de Leidse topsporter steun van zijn trainer, Dirk van 't Riet. "Ik kan altijd terugvallen op hem Hij stelt mijn programma samen, hij neemt de beslissingen. Boven dien staat mijn vrouw volledig achter me. Ik heb geen behoefte aan steun van een sportpsychia- ter, die Ferdi Oyen bijvoorbeeld, besteed. Na één bezoek aan hem had ik het wel gezien". Van het rijtje internationale kampioenschappen ziet Deege naars merkwaardig genoeg voor al uit naar de strijd om de EG- titel. "Die worden volgend jaar inMaastricht georganiseerd. Mo gelijk kan ik dan lekker dicht bij huis aan de limiet voor deelname aan de Olympische Spelen van Seoul voldoen. De negende of tiende prestatie van het WK in ,Tsjechoslowakije dienen daarbij als richtlijn. Gelukkig hoeft dat resultaat niet ter plekke te wor den behaald. Als het even kan laat ik het WK komend najaar dan ook schieten". Hobby De 25-jarige topsporter, vol gens eigen zeggen in de kracht van zijn leven, is gemotiveerder dan ooit bezig. Veel eten, drin ken, rusten en zo'n tien maal per week trainen hebben van de ten ger gebouwde puber van weleer ("Ik woog op mijn zestiende slechts 55 kilo") doen uitgroeien tot een beer van een vent. Dat al les op basis van verse sinaasap pels, gezonde mueslirepen en ex tra vitaminen en eiwitten. "En dan zit ik nog niet eens aan het einde van mijn mogelijkheden, want ik ben pas in januari weer serieus in training gegaan. De op het Marinevliegkamp in Valkenburg werkzame brand weerman brengt een groot deel van zijn vrije tijd door in de sportschool van De Spartaan in de Groenesteeg. Daar haalt hij ook ongedachte kunststukjes uit. "Het lijkt misschien vreemd, maar ballet is soms heel bruik baar voor gewichtheffers. Dat doe ik wel eens voor de lenig heid. Hopelijk kan ik ooit nog eens ongestoord naar een evene ment toewerken. Nu is het zo dat ik nog stijf van de krachtsexplo sies van de Nederlandse kam pioenschappen alweer in vorm moet komen voor de een andere wedstrijd". Degenaars doelt op de EG-titelstrijd, die te dicht op het NK volgt. Tot besluit komt het onder werp ter sprake dat Dio Deege naars het liefst zou hebben ver meden: doping "Het is een fa beitje dat gewichtheffers dat no dig zouden hebben. Trouwens, ik wil na mijn sportieve carrière Dio Deegenaars "Wat ik ook trainde, ik kreeg geen poot aan de grond" gezond en wel deel blijven uit maken van mijn gezinnetje. Als ik moet kiezen tussen verboden stimulerende middelen en mijn gezondheid dan hoef ik niet lang na te denken. Over verboden sti mulerende middelen wordt in sommige kranten veel meer op- (archiefToto) hef gemaakt dan over het ge wichtheffen zelf. Gevaarlijk is het zeker niet. Alleen de knieën worden soms zwaar belast. De enige blessure die ik ooit heb ge had was dan ook een knieblessu re. Sinds ik daarvan ben hersteld ben ik zo gezond als een vis". BUITENL. VOETBAL Uitslagen eerste wedstrijden kwartfina les: FC Luik - Anderlecht 1-0, KV Mechelen SK Beveren 2-1, SV Waregem - Cercle Brugge 1-0, FC Winterslag - Thor Water Aston Villa - Watford 1-1, Leicester Queenspark Rangers 4-1 Stand Liverpool 34-67 Tottenham 30-54 Everton 32-61 Nott. F. 33-54 Arsenal 32-55 cy - Rennes 2-0, Le Havre - Bordeaux 1-1, Toulouse - Sochaux 2-1, Brest - Samt- Etienne 1-0, Laval - RC Paris 3-1, Marseille - Lille 2-0, Monaco - Toulon 2-2 Stand Bordeaux 28-40 Auxerre 28-33 Marseille 28-40 Monaco 28-32 Toulouse 28-35 Spanje FC Barcelona - Osasuna 4-2, Santander - Real Sociedad 1-0, Mallorca - Betis 3-1, Ca diz - Zaragoza 0-1, Sabadell - Sporting Gy- De uitslagen van de gisteren in Wassenaar gehouden koersen zijn: EERSTE KOERS, 2000 m: 1. Bucky Boy (G. Hulleman) 2.45,7 - 1.22,9, 2. Bos Forest, 3. Berta Buitenzorg. Toto: winnend 10,30, plaats 1,70 2,10 1,30, koppel 170,50, trio 634,30. TWEEDE KOERS, 2000 m: 1. Zico Six (G. Huigen) 2.46,4 - 1.23,2, 2. Zero Houberg, 3. Bonita de Queen. Toto: winnend 1,80, plaats 1,30 3,00 1,70, koppel 7,90, trio 40,70 DERDE KOERS, 1609 m: 1 Zodiaque Mar- ke (C. Imming) 2.09,0 - 1.20,2, 2. Another Notice, 3. Amerie Uithuizen. Toto: win nend 10,70, plaats 1,50 1,00 1,10, koppel 12,20, trio 87,60. VIERDE KOERS. 1800 m: 1. Frev Off (J. Smith) 2.04,8, 2. Man of Kleef, 3. American Knight. Toto: winnend 4,20, plaats 2,20 1,30 1,30, koppel 4,60, trio 22,10. VIJFDE KOERS, 2000 m l. Aryo Vreden- burch (A. Knijkenburg) 2.47,0 - 1.23,5, 2. Alewyn Bush, 3. Amerlyon. Toto: winnend 7,00, plaats 3,30 1,80 1,50, koppel 23,80, trio 210,40. ZESDE KOERS, 2520 m: 1. Zefar Berkum (G. Hulleman) 3.29.4 - 1.23,1, 2. Zeb van de Lente, 3. Wodjek. Niet gestart: Zevira Oost- land. Toto: winnend 2,50, plaats 1,20 1,60, koppel 3,70, trio 21,10. ZEVENDE KOERS. 2000 m: 1. Fania (J. Smith) 2.16,3, 2. Geramon, 3. Moon Boy Toto winnend 19,10, plaats 8,00 1,80 2,10, koppel 48,10, trio 376,10. ACHTSTE KOERS. 2100 m: 1. Tempo Rara (A. Knynenburg) 2 51,0 - 1.21,4. 2. Wally- sien, 3. Unri Zuidvelde Niet gestart: Waai- palm du Bois. Toto: winnend 4,80, plaats 2,60, 2,20, koppel 9,10, trio 177,60. NEGENDE KOERS. 2000 m: 1. Zmanza Princess (R. Knaven) 2.43,3 - 1.21,7, 2. Yno TIENDE KOERS. 2000 m: 1. Yick Bu zorg (H. Langeweg) 2.41,8 - 1.20.9, 2. Youri Prince, 3. Wiske.Toogwyk. Toto: winnend 4,10, plaats 2,80 1,20, koppel 7.20, trio 57,90. VOORRONDE WK Roemenië-Albanie 5-1 3 0 0 3 0 2-10 1. Wim Arras (Bel) 4 uur, 34 minuten'en 40 ZAALVOETBAL Interregionaal Ceverbo 19-32 De Rozet Glasbergen 19-32 Neptunus Huug Aandewiel (Gl) 24 Hoofdklasse v.d. Plas 21-33 ROAC'79 Menk/Ldb 21-32 Noordwijk seconden, 2. Eddy Plat Algemeen klassem Den Bosch - Donar 104-75 TAFELTENNIS Hongarye-Nederland 0-7 Tibor Klam par - Henk van Sparye 22-20,21- 18; Zsolt Harczi - Ron van S ------ 18; Csilla Batorfi - Mirjam K 18, 21-13, Zsolt Harczi/Miklos Somosi Henk en Ron van Spanje 21-14, 21-19; Miklós SomosiyCsilla Batorfi - Henk van Spanje/Mirjam Kloppenburg 21-19, 21-15; 21-18 21-15 21- 9 SCHAATSEN - De Friese schaats- selectie zit zonder sponsor. De pro vinciale RABO-banken hebben verder besloten te stoppen als geldschieter van overkoepelende organisatie's. De Sintrale Komisje Skütsjesilen (SKS) en de Fierljep- bond moeten daardoor aan het ein de van het lopende seizoen ook op zoek naar een andere hoofdspon sor. Het bankbedrijf stak op jaar basis 160.000 gulden in de Friese sport. VOETBAL - Het Westduitse Olym pische voetbalelftal heeft woens dagavond in Tel Aviv een wed strijd tegen Israël B met 2-1 gewon nen. Bij de rust was het 1-1.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 19