Leiden lost concurrentie Stompwijkse Boys nog ongeslagen De Sleutels blijft winnen Roomburg troeft lastig Alecto af Katwijk profiteert van misstap koploper Stuivertje wisselen in afdeling Winst op hekkesluiter Hazerswoudse Boys PAGINA 16 DO/ST SPORT MAANDAG 23 MAART 1987 LEIDEN - In de Leidse zondag afdeling behaalden Stompwijkse Boys en MMO tegen Kickers (3- 1) en Leidsche Boys (1-0) ook de ze week de volle winst. ZLC haakte af tegen stadgenoot Oran je Groen (1-2) en in Zoeterwoude deelden SJZ en Bernardus de buit (1-1). VNA en VNL bleven alweer met lege handen achter. Warmunda (0-4) en Alkmania (0- 2) hadden een goede dag. ZLC - Oranje Groen 1-2 Op het zwaar bespeelbare veld aan de Mors kreeg Oranje Groen iets te veel van het goede. Paul Harteveld opende voor ZLC in de 25e minuut de score, nadat hij een effectvolle voorzet had afge geven belandde de bal tot ieders verbazing achter de verbaasde Orai\je Groen-doelman Dissel- velt. Nog in dezelfde minuut trok Ed van Klink de stand weer ge- Ujk. Ongelukkig passeerde hij zijn eigen doelman Van Velzen. Op slag van rust liet de ZLC verdediging Johan de Ridder even los. De Oranje Groen-spits liet dit buitenkansje zich niet ontnemen (1-2). In de tweede helft kwam Oran je Groen zelden in de budrt van invaller-doelman André van Vel zen. Dat kon van ZLC niet ge zegd worden. Aanval op aanval werd opgezet maar wat er ook gebeurde, de bal verdween niet achter de doellijn. Kickers'69 - Stompwijkse Boys 1-3 Ook op de 17de wedstrijddag bleef Stompwijkse Boys onge slagen. Verlangend kijkt men uit naar het einde van de competitie waar misschien een prachtig ju bileum geschenk voor de boys klaar ligt. Met een sterspeler Ed win Develing aan het hoofd klaarde Stompwijkse Boys het karwei na eerst door een doel punt van Kickers-aanvaller Peter Zwaan, na een uitstekende voor zet van Peter van der Hoek, met 1-0 achter te hebben gestaan. Daarna was er voor de thuisclub geen houden meer aan. Edwin Develing (2x) en Wim van der Bosch brachten de bezoekers op nieuw in een feeststemming. MMO - Leidsche Boys 1-0 Al in de derde minuut liet Paul Wolvers een doelpunt voor MMO aantekenen. De groenwitten sup porters gingen er al voor zitten. Toch kwamen zij bedrogen uit. Ondanks het goede aanvalspel kende MMO weinig geluk. Het voorbeeld van Wolvers werd ook in de tweede helft niet gevolgd. SJZ - Bernardus 1-1 In de eerste helft kwamen de ploegen nog tot aanvaardbaar voetbal. Peter Pieterse voor SJZ, en Jeroen van Dijk voor Bernar dus wisten het vijandelijke doel te vinden. In de tweede helft zak te het peil naar een bedenkelijk niveau. In de laatste minuut zag Wim Bos zelfs geen kans om een strafschop voor SJZ te benutten. VNL - Alkmania 0-2 Zowel VNL als Alkmania had te kampen met het wedstrijdrit me. De lange stilstand was voor al voor de thuisclub funest. Geen moment kwam VNL echt in de wedstrijd. De bezoekers daaren tegen vonden wel tweemaal het doel van de tegenstander. Freek van Ulden en Cock Bouwmees ter zorgden ervoor dat de zege mee naar Oude Wetering ging. VNA - Warmunda 0-4 Hekkesluiter VNA werd kans loos door Warmunda op zijn plaats gezet. Het benutten van kansen is nooit de grootste kracht geweest van de Boshui- zerkadeclub. De Warmonders Joost van der Zwet (2x), Theo van Velzen en Leon Kortekaas lieten zien hoe het wel moest. ZEVENHOVEN/DEN HAAG - Opnieuw een weekeinde vol ver rassingen in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal. Katwijk snoepte dankzij een 0-2 overwin ning op Die Haghe twee punten af van de achterstand op koplo per Zwaluwen Vlaardingen, dat thuis verrassend met 0-3 ten on der ging tegen Lyra. In de onder ste regionen liep Ter Leede één punt in op de naaste degradatie- concurrenten. Zevenhoven - Ter Leede 0-0 Geen van beide ploegen maak te aanspraak op de overwinning in Zevenhoven. Gedurende de negentig minuten creërden de teams op het zwaar bespeelbare veld geen doelrijpe kansen. Na twintig minuten spelen had Eric Grosman met wat meer geluk wel de enige treffer op zijn naam kunnen schrijven, ware het niet dat zijn afstandsschot op de lat belandde. Na rust kwamen de' Sassenheimers goed weg toen een overtreding van Pieter van der Plas op de spits van Zeven hoven door scheidsrechter De Jong door de vingers werd ge zien. Door deze blanco eindstand is Ter Leede op een totaal van tien punteP gekomen. Maasdijk en Die Haghe kennen met res pectievelijk 11 en 13 punten nog een geringe voorsprong op de Sassenheimers. Die Haghe - Katwijk 0-2 Katwijk koestert weer hoop na de nederlaag van Zwaluwen Vlaardingen. Hoewel de achter stand nog altijd drie punten be draagt is de hoop op een volgen de misstap van de Vlaardingers sterk gestegen. "De wedstrijd in Den Haag gaf het omgekeerde beeld te zien van vorige week. Er stond weer een ploeg in het veld" constateerde Katwijk-trainer Pe ter Ciere, die de routiniers Gidi van den Bent en Amerik van Duyvenvoorde uit de basis had gelaten. Als plaatsvervangers traden Jaap van Duyn en Henri Knetsch aan. De Katwijkse 'een heid' liep na een 0-0 ruststand uit naar een 0-2 zege, via goals van Adrie Nygh en Jaap Guyt. Nijgh's treffer betekende het eer ste competitiedoelpunt van de Katwijkse middenvelder, on danks dat hij al jaren deel uit maakt van de selectie. De score had nog verder opgevoerd kun nen worden als Jaap Guyt en Cor Haasnoot enkele inleggertjes hadden benut. Doelman, paal en lat verhinderden dit doelpunten- festijn. LEIDEN - TA W heeft in het afge lopen weekeinde de koppositie in de eerste klasse van de Leidse za terdagafdeling van het niet spelen de MVKV overgenomen. Tegen KRV werd een remise in de wacht gesleept (0-0). De stand geeft, door dat het duel MVKV-Alphia werd afgelast, een vertekend beeld. De ploeg uit Ter Aar speelde vijftien wedstrijden en behaalden negen tien punten terwijl de Katwijkers voor achttien punten 'slechts' der tien duels nodig hadden. Volop spanning derhalve in de kop van de ranglijst. In de tweede klasse werd wel een volledig programma afgedraaid, waar SVOW de veer tiende zege boekte door ZLC over tuigend met 4-0 te verslaan. TAW - KRV 0-0. Beide ploegen maken nog een redelijke kans op het kampioenschap. De angst zat er derhalve goed in en het heil werd voornamelijk gezocht in de lange trap. Een spelwijze dat de Katwijkers overigens beter ligt dan de voetballers uit Ter Aar, die het dikwijls van combinatievoetbal moeten hebben. Desondanks ver kreeg TAW de iets betere kansen, maar KRV wist op kracht de scha de tot het minimum te beperken. Na de thee kwamen de Katwijkers zelfs heel sterk terug en het was TAW dat alle zeilen moest bijzet ten. KRV zette toen een partijtje praktisch gegroepeerd voetbal neer, maar dankzij consequênt ver dedigen kon TAW de stand dub- belblank houden. De 'topper' tussen SVOW en ZLC eindigde in een ondubbelzin nige 4-0 zege voor de ploeg uit Ou de Wetering. Casper Klomp was hier de grote man. Drie treffers nam de spits voor zijn rekening ter wijl hij in de vierde een groot aan deel had. Zijn broer Wilco maakte het karwei af. HVZ was aan de beurt om VNL de oren de wassen en deed dat via een zevenklapper. Mustapha Basar, Leen Ditmars (2x) en Rinus Blij leven (2x) de re guliere Zoeterwoudse doelpunten, terwijl Leidenaar Hans Holster met een eigen doelpunt een duit in het zakje deed. Ook VNL'er Pim Giessen scoorde, zij het in het HVZ-doel. SJZ blijft dankzij een niet indrukwekkende 1-0 zege op Kickers'69 op de tweede plek van de ranglijst. De overwinning kwam wel tot stand dankzij een dubieuze penalty, waar SJZ'er John van Weerlee echter geen problemen mee kende. Abbenes had geen kind aan LFC dat dankzij doelpun ten van Rob Cornelisse (2x), Peter Tamerus (2x) en Eric Kattenberg een eenvoudige overinning op streek. René Brugman tekende voor het Leidse doelpunt. Sunter snel op 60 meter ARNHEM - Sprinter Jeroen Sun-, ter heeft zaterdag een snelle 60 me ter afgelegd. Tijdens testwedstrij den van AV Holland op Papendal realiseerde de B-junior 7.1 secon den, waarmee hij al zijn clubgeno ten te snel af was. Op de 200 meter moest hij Jaap Dirkx net voor laten gaan (23.5 om 23.4). Michel Moll won de 600 meter (1.24.0) eri Tony Pracht de 3000 meter (9.14.5). Rik Bink scoort 3-0 voor Leiden. De defensie van Hazerswoudse Boys is kansloos LEIDEN - Leiden heeft in het tref- dat de Boys r fen tegen rode lantaarndrager Ha- geschud, i wel wakker zou zijn inplaats daarvan zerswoudse Boys dankzij een 5-3 kroop de zwart-witte brigade nog overwinning alleen de kop geno men in vierde klasse B (zaterdag). Daarbij dient te worden aangete kend dat streekgenoot Oegstgeest de Leidenaren een uitstekende daarvan het logisch gevolg, dienst bewees door medekoploper Floreant op 1-1 te houden. de doeltreffende voortzetting doel werd gekozen i Henk Landwaart (2-0) tweede rondgang bleef er van de van de Leidse voortvarendheid weinig meer over. Hoewel nog steeds de mëest directe weg in de richting van het Hazerswoudse toch Lachen De zege kreeg jjjnjie.eerste drie Dat was dus lachen geblazen in kwartier gestalte. Toen spreidde de het Leidse kamp dat zich de strjjd lijstaanvoerder een grote macht heel wat zwaarder had gedacht. hoe de Leidse combinaties keer op kon Leiden eigenlijk' niet keer de Hazerswoudse defensie stuk. De enige echte tegenstander uiteenrafelden Met name Fred was het zware terrein bmaar zeifs Kanbier en Rob Bink konden zich die was meer in het voordeel van op het modderige speelveld uitle- de LeMse lichtgewichten dan van ven en waren echte plaaggeesten de met meer kilo's 'gezegende' op- voor de mmder wendbare tegen- p0nent. Een voorbeeld daarvan stander. Bovendien was het verba- werd gegeven bij de vierde treffer zend om te zien dat Hazerswoudse van eerdergenoemde Bink die Boys met wat meer inzet toonde dankzy zyn 'gewichtsvoordeel' at- precalre s,tuatie op de tenter kon reageren op een in de modder gesmoorde bal (4-0). Zijn directe tegenstander bleef als aan de grond genageld staan. Dat de Leidse voorwaartsen nog een aantal opgelegde kansen om zeep hielpen mocht de pret niet drukken. Daarmee sloop echter de nonchalance in de gelederen. In de ranglijst. Kanbier was de eerste die profi teerde van de hulpeloze houding van de bezoeker. In de 8ste minuut liet de Leidse linkermiddenvelder zijn bewaker de hielen zien en be kroonde zijn solo met de openings treffer (1-0). De verwachting was tekenen van verval. De bezoeker wist zich steeds beter in te stellen op de offensieve aspiraties van de gastheer en kreeg zelfs countermo gelijkheden. Met name als Sjaak van Dorp in de combinaties werd betrokken was er van dreiging sprake. De rossige Hazerswoudenaar, doorgekopte bal op 3-0 bracht die ooit in het elftal van eersteklas ser Noordwijk acte de présence gaf, werd voordien te weinig aan gespeeld. Hoewel Van Dorp steeds de vrije ruimte indook en zich op die manier aanspeelbaar maakte, weigerden zijn medespelers hem in het spel te betrekken. Meesten tijds kon hij dan ook slechts het eerdergenoemde Bink die hoofd schudden bij zoveel onbe grip. Dat zijn ploegmaten het niet bij het rechte eind hadden bleek wel als Van Dorp in balbezit kwam. Het werd dan prompt ge vaarlijk en de wederopstanding van Hazerswoudse Boys begon derhalve bij hem. LEIDEN - De Sleutels hebben de opgaande lijn in de vierde klasse B vastgehouden. Afgelo pen zaterdag werd DSO met 4-2 onder de duim gehouden. Valke- n'68 zorgde wederom voor een verrassing door Jodan Boys met 1-0 te verslaan en Oegstgeest hield Floreant op 1-1. Voorscho ten verloor van Rohda met 3-2 en SIZO (West I) ging met dezelfde cijfers tenonder tegen Hoofd dorp. De Sleutels - DSO 4-2. Wie- nand van Wees schonk DSO al snel een 0-1 voorsprong. Twee minuten later nivelleerde Marcel Groenendijk echter de stand (1- 1) en DSO werd op eigen helft vastgezet. De Sleutels kreeg loon naar werken toen Minnema een doorkopbal op de juiste manier taxeerde (2-1). In de loop van het duel zag de arbiter zich genood zaakt voor twee Zoetermeerse spelers 'rood' te trekken. Rick van Duyvenbode bracht DSO nog even op gelijke hoogte, maar Paul de Vos en Jan van der Berg brachten het Leidse schip in vei lige haven (4-2). Floreant - Oegstgeest 1-1. Oegstgeest nam de leiding nam toen John de Bruin in het zes tienmetergebied André Zonne- nveld zou hebben geduwd. Zon neveld verzilverde zelf de straf schop (0-1). De Bruin maakte in samenwerking met zijn ploegge noten Peter Loef en Gerrit van der Berg zijn eerdergemaakte fout echter op tijd goed (1-1). Valken'68 - Jodan Boys 1-0. Een vrije trap werd door Ton Gruijters direct ingeschoten en dat betekende de overwinning. Daarop werd de thuisploeg te ruggedrongen en op een enkele counter na kwam Valken er niet meer aan te pas, maar de stand bleef gehandhaafd. Rohda'76 - Voorschoten 3-2. André van de Meij en Peter Dantse zetten de gastheer in de 30ste en 33ste minuut op 2-0, maar Marco Ravelli en Michel Rosier trokken de stand gelijk. Joost de Bruin schonk Rohda bij een uitval de 3-2 toch nog de ze ge. Hoofddorp - SIZO 3-2. Pas vlak voor tijd ging SIZO figuur lijk de boot in, hoewel een gelijk spel een betere verhouding zou zijn geweest. Klaas Jan Vijn en Hans van Marsbergen verzorg den de Hillegomse doelpunten. Onoplettendheid Nadat over de rechtervleugel de bezoeker zich aan de omstrenge ling wist te ontworstelen werd de bal in het vijandelijke doelgebied gebracht, waar Gerard de Haas in de 73ste minuut als eerste van de Leidse onoplettendheid profiteer de (4-1). Dat smaakte naar meer en de Hazerswoudse zwaargewichten bleken nu opeens wel vooruit te branden. Nog geen minuut later werd het zelfs 4-2 door Léon Gor dijn en met nog dik een kwartier te spelen leek er plotseling nog van alles mogelijk voor Hazerswoudse Boys en de druk op het Leidse doel werd opgevoerd. Allé reden voor trainer Hennie Beerenfenger op zijn droge plaats je in de dug-out te verlaten en in de regen Leiden tot meer daden aan te sporen. Aangezien Rob Bink zich niet meer slagvaardig toonde diri geerde Beerefenger hem naar het middenveld en werd Boot in de spits geposteerd. Dat leverde niet direct rendement op want de Boys vochten nu voor elke meter en op de natte, glibberige bodem kreeg elke sliding het karakter van een aanslag. Desondanks bleven ern- Hockeyvrouwen LMHC winnen ook LEIDEN - Koploper Roomburg handhaafde zijn positie gistermiddag door de uitwedstrijd met 1-2 van Alecto te winnen. Hurley profiteerde van het zwakke spel van de Cees-Koppelaarbrigade: 4-1. De hockeyvrouwen van LMHC waren wel succesvol en blijven door de 0-2 winst op Hudito aan de leiding. De streekderby in de eerste klas se werd een 2-3 zege van Alecto op Noordwijk. stige blessures uit de wederzijdse verzorgers behoefden slechts zel den uit te rukken. Scheidsrechter Steenwijk hield het modderballet redelijk in de hand, hoewel de soppige grasmat ook op zijn conditie een zwaar be roep deed. Daardoor was hij niet altijd op tijd ter plaatse bij overtre dingen en zou Leiden zeker een pe nalty hebben toegekend toen Kan bier in een vrije kans tegen de grdnd werd gewerkt. Een tweede geval kon de spelleider echter niet ontwijken toen Boot op de solotoer ging en zijn benen in het straf schopgebied onder zich zag wegge maaid. Ditmaal zag Steenwijk het wel binnen redelijke afstand ge beuren en wees daarom gedeci deerd naar de kalkstip, voor zover die nog te zien was. Vonnis Boot mocht daarop zelf in de 85s- te minuut het vonnis voltrekken (5- 2) en er ging een zucht van verlich ting door de doorweekte Leidse supporters. Leiden maakte er ech ter de gewoonte van de marge tus sen winst en verlies zo klein moge lijk te houden en maakte in deze wedstrijd ook geen uitzondering. Vlak voor tijd ging de Leidse de fensie daarom nog even in de fout zodat Alex Otto Hazerswoudse Boys nog een extra treffer kon schenken (5-3). RUUD PATTIAPON Hurley - Leiden 4-1. Met uitzondering van Maurits Ei kenhout op de plaats van de ge blesseerde Jeroen Dubbeld kwam Koppelaar met dezelfde opstelling als verleden week binnen de lijnen. De spelers konden het vertrouwen niet waar maken, ook tegen Hurley speelde LMHC uiterst matig. Na ruim een kwartier stond de thuis ploeg op 2-0. Herman Hartevelt pushte de rebound nog naar 2-1. Maar nog in de eerste helft werd het 3-1 en door slecht uitverdedi gen van Hartevelt 4-1 die in het tweede doelpuntloze deel werd vervangen door Hans Wagener. Volgende week tegen koploper Gooische heeft Leiden de moge lijkheid om weer mee te doen in de kop van ranglijst. Alecto - Roomburg 1-2. De opsteker was in de tiende mi nuut voor de thuisploeg nadat dé eerste strafcorner van Alecto een strafbal opleverde die door Hugo Kranenburg werd benut: 1-0. Roomburg bleek echter in staat het spel te maken en voor het meeste gevaar te zorgen. Voor de doelwis- seling greep Cees Wendt de gebo den kans om via eveneens een strafpush Roomburg op 1-1 te brengen. Na de hervatting had de ploeg van Jaap Suyk ook de beste kansen, waarvan er tien minuten voor tijd één werd benut. De sterk aan de bal zijnde Bas. Koning be diende schutter Wendt die de Lei- denaars naar de 1-2 derbyzege schoot. Coach Van der Meulen sprak zijn tevredenheid uit over het optreden van zijn jonge verde digingslinie die in feite uit junioren bestaat. Zoetermeer - Forescate 0-4. Een voortdurend overwicht van het op de tweede plaats staande Forescate bracht zeer veel moge lijkheden om het doelsaldo flink op te schroeven tegen het in het nauw zittende Zoetermeer. Jelmer Siersema schoot 0-1 van de straf-- stip en Hans Riemens maakte 0-2 met een tipin. Siersema gebruikte nog een korte corner en Riemens een rebound voor de 0-4 eind stand, waarmee volgens trainer Opaas winnaar wereldbeker schansspringen OSLO (SID) - De Noor Vegard Opaas heeft gisteren in eigen land de wereldbeker schansspringen gewonnen. Op de Holmenkollen- schans in Oslo had hij, tijdens de laatste wedstrijd van het seizoen, voldoende aan de tiende plaats. Winnaar in Oslo werd de Oosten rijkse wereldkampioen Andreas Felder, die de Fin Pekka Nikkola en de Joegoslaaf Marian Tepes ruim achter zich liet. McDonald's stelt teleur LEIDEN - De vrouwenploeg van McDonalds, die vorige week nog lijstaanvoerder Jipis Tweesprong met een nederlaag opzadelde, stel de dit keer in de zaalvoetbalcom petitie teleur door met 0-1 van Zwarte Wolf te verliezen. De enige treffer in de wedstrijd McDonalds - Zwarte Wolf kwam op naam van Bettina de Boer. Zij doelpuntte in de eerste helft uit een vrije trap. Op het moment van scoren zat een speelster van McDo nalds twee minuten straftijd uit. Ji- pfs Tweesprong herstelde zich van de nederlaag tegen McDonalds door THB Girls met 9-1 te ver slaan. De Lisser equipe was overi gens verre van volledig. Eigenbrood klopte het tweede team van McDonalds met 9-3 en blijft daardoor met Jipi de dienst uitmaken in de eerste klasse. Voor Eigenbrood scoorden Marga van Kins en Corina Jansen twee keer. Ook Bianca Vonk, Tineke Datema, Jose van der Ploeg en Mary Pel grim troffen de roos. Gaby Knol, Annelies Oskam en Liesbeth Hu- genholtz schoten raak voor McDo nalds. In de tweede klasse versloeg Kraan Saloon Stompwijkse Girls 2 met 4-0. Drie doelpunten kwamen op naaam van Monique Kraan. De stand in de eerste klasse ziet er nu als volgt uit: Jipis Tweesprong 15-24, Eigenbrood 14-23, McDonalds 14-19, Zwarte Wolf 15-19, Bax 14-8, THB Girls 15-6, McDonalds 2 15-3. Stand tweede klasse: Foreholte 11-19, Bax 2 10-12, Kraan Saloon 12-13, Warmunda 12-11, Stompwfikse Girls 11-8, Stompwijkse Girls 2 12-5. Ooyevaar in scorend opzicht matig werd opgetreden. FIT - Noordwijk 1-6. De middenmoter in de tweede klasse B Noordwijk trad in Am sterdam met een goed lopende strafcorner op. Viermaal werd door Willem-Jan van Veen tegen de •plank geslagen. Erik Verdoorn maakte de twee andere treffers, waarbij hij een keer de hoge bal ge bruikte om de FIT-keeper te passe ren. De tegentreffer viel uit een strafbal. Koen Kijzer verving de aan de lies geblesseerde voorstop per Hans van Wingerden in de laat ste tien minuten. Vrouwen Hudito - Leiden 0-2. De op de één na laatste plaats ge posteerde Delftse ploeg maakte het Leiden nog knap lastig. Aan het eind van de eerste helft echter maakte Karen van der Lee 0-1 uit een voorzet van Cathelijn Kranen donk. De Oegstgeester ploeg ken de in verdedigend opzicht geen problemen en bracht Hudito in het vergevorderde tweede deel defini tief op de knieën na een solo van Aleid Viets die door Van der Lee werd afgerond tot 0-2. Noordwijk - Alecto 2-3. In de doelpuntloze eerste helft had Noordwijk-doelvrouw Lies beth Niezen geen bal te verwerken. Na de pauze kreeg zij het wel druk met het dominerende Alecto dat via Jet Kruidenier, Madeleine Ni- vard en.Annet Vasbinder naar 0-3 uitliep. Alecto-coach Hartman Kok liet Noordwijk-topscoorster Ale xandra van Kan extra bewaken, maar kon niet verhinderen dat Nic ky Brouwers en vier minuten voor tijd Renate van der Bent toch te- gen scoorden. Noordwijk moest Karin van Kersbergen missen met een tegen Tilburg opgelopen ge broken kaak. Alkmaar - Roomburg 5-2. De Leidse ploeg kwam met een wat vertekende uitslag uit het duel met koploper Alkmaar. Inge Oud- kerk Pool sloeg'uit een strafcorner nog gelijk (1-1) in het goede duel waar de aanvallen heen en weer golfden. Na 3-1 rondde Oudkerk Pool een solo af en bracht de span ning terug met de 3-2. In de laatste fase bleek Alkmaar echter de lang ste adem te bezitten en scoorde nog twee keer. Bennebroek - Forescate 2-1. Het felle Bennebroek legde met twee treffers in de eerste helft de basis voor de zege op het wat matte Forescate dat door Sabine Linn te- genscoorde. Ook in het tweede part was de thuisploeg sterker, maar kwam door enerzijds goed doelwerk van Heieen van der Berg en anderzijds falende spitsen niet verder. Vierde klasse Na enkele weken van afgelastin gen was de hervatting van de com petitie voor de Leidse Studs teleur stellend. De mannen verloren maar liefst'met 0-7 van Bleiswijk, wat mede een gevolg was van het ge mis van vijf basisspelers. De vrou wenploeg speelde op gelijk niveau met koploper Gouda. De Leidse Studs zagen hun kleine kans op promotie naar de derde klasse te niet gedaan door een Goudse tref fer op het laatste moment: 0-1. Catwijck verloor met zijn vrou wenploeg door Barendrechtse tref fers in de eerste en laatste en mi nuut en kon zelf niet scoren: 2-0. Hisalis had een goede dag. De mannen wonnen van Saxenburg door goals van Bumcan Needer: 2- 1. De vrouwen versloegen het taaie Alkemade met 2-1. Annet Huis man bracht de Lissese ploeg aan de leiding en Sascha Pool stelde na de assist van haar zus Natatlie de verdiende zege veilig. NIEK FAAS

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16