SVLV haalt LDWS omlaag Randstad en ASCgeen redding meer mogelijk Voorburg herovert bij SJC koppositie Vrouwen Ter Leede verpletteren Lyra Lugdunum dankt arbiter Verbeek Jeugd Roodenburg fors onderuit Koploper aangeslagen na 2-0 nederlaag Sportieve wraak LFC Blauw Zwart mist winst MAANDAG 23 MAART 1987 PAGINA 15 NOORDWIJK - Tegen een stug verdedigend Voorburg heeft der deklasser SJC met 1-2 het onder spit moeten delven. De Noord- wijkers misten hierdoor de aan sluiting met de toppers in 3A. Voorburg heroverde de leiding op Foreholte, dat wegens afge lasting niet in actie kwam tegen Delfia. In de eerste helft werd de aan- valslinie van SJC door een straf fe mandekking van scoren afge houden, terwijl Voorburg twee kansen doeltreffend benutte. In de twintigste minuut omzeilde Gerard Schultz bij het nemen van een vrije trap de SJC-muur. Keeper Ed Zuidhoek had het schot niet onder controle en Ton van Veer was er snel bij om de 0-1 te laten afroepen. Zeven mi nuten later kon Piet Alders een uitval van Voorburg alleen nog onderbreken door Pierre Schultz in het strafschopgebied onderuit te halen. Met een uitgekiende elf- metertrap rondde Pierre Schultz zijn aktie alsnog af. Na rust hielden de Noordwij- kers Voorburg op eigen helft, zo dat ook van achteruit verster king kon komen. Voorstopper Jan van de Berg knikte een kop bal net achter de Voorburgse doellijn. Doelman Peter de Haan werkte het leer echter heel snel weg, waarna Ruud Alkemade naast schoot. SJC bleef de druk verhogen. Een kwartier voor tijd was Van de Berg opnieuw vlak bij een doelpunt, maar hij trof de paal. De in het nauw gedreven Voorburgers konden in de slotfa se slechts met behulp van forse overtredingen overeind blijven. De strak leidende Van de San- den bestrafte Jan Linkerhof met een tweede boeking. Ben van de Zalm was ongrijpbaar voor de tien Voorburgers en zijn schot op de lat verhoogde de paniek. Vlak voor tijd werd hij tegen de gras mat gewerkt door Richard van Rijn, die het strijdperk moest verlaten. In blessuretijd kende de scheidsrechter nog een penalty wegens hands toe aan SJC, die door wie anders dan Ben van Zalm benut werd. Een teleurge stelde SJC-oefenmeester Faas na afloop: "Ik moet de jongens complimenteren met hun door zettingvermogen, maar er ont breekt bij ons een afmaker nu Marco de Ridder geblesserd is. Jammer, want hoewel ik met dit team in opbouw nog niet op pro motie zit te wachten, zou ik graag bovenin meegedraaid hebben in deze competitie". MIEP VROONHOF LEIDEN - Voor Roodenburg was er in het treffen met Ajax weinig eer te behalen. Met een 0-5 neder laag werd de Leidenaars duidelijk gemaakt dat ook in de competitie van de Landelijke Jeugd nog een aanmerkelijk verschil bestaat in de wijze van bena dering van het voetbal. Quick Boys daarentegen blijft in de eerste klasse B goed presteren. Ditmaal werd in de uitbeurt SW aan de zegekar gebonden (0-4). Volendam - UVS werd afgelast. Roodenburg - Ajax 0-5. De Leidse trainer Jan Lovink zag het na de nederlaag toch niet zo somber in. "Het is positief geweest. Technisch komen we misschien tekort tegen Ajax, maar de inzet ver goedde veel". Met vier invallers in de gelederen wist Roodenburg tegen de hoofdstedelijke bewo ners zeker het eerste half uur redelijk stand te hou den. Zelfs waren er twee kansen voor Glenn Helder en Peter Eekel, maar daarna was het gebeurd. Voor rust Wwampn Hp Amsterdammers op 0-2 en na de doelwisseling werd deze stand gedecideerd uitge bouwd naar 0-5. In de doelpuntrijke periode van ,Ajax kwamen de Leidenaars nog tot één mogelijk heid, maar Fer van Kampen zag zijn schot op de lat belanden. SW - Quick Boys 0-4. Tot aan een kwartier voor rust zetten de Schiedammers Quick Boys onder druk, maar steeds ving de Katwijkse defensie de aanvallen formidabel op. Gert Aandewiel zorgde ervoor dat de bakens daarna werden verzet toen hij profiteerde van een misverstand in de SW-defeni- sie (0-1). Toen was het de beurt aan Martin Ouds hoorn die eenzaam op avontuur ging en ondanks dat hij stevig werd aangepakt 0-2 binnenbracht. Aandewiel breidde de score nog verder uit nadat hij in het strafschopgebied onderuit werd gehaald en zelf de penalty verzilverde (0-3). Martin Rog ten slotte bepaalde de eindstand op 0-4. LEIDEN - In de interregionale klasse van het vrouwenvoetbal be haalde Ter Leede zaterdag een mooie overwinning op Lyra: 5-0. Lugdunum speelde gelijk tegen Rijnmond (1-1) In de eerste klasse verloor Hazerswoudse Girls met 4- 1 van KMD. In de interregionale klasse van de zondagafdeling dolf Alkmania het onderspit tegen GDA: 1-2. In de hoofdklasse won Randstad Sport met 4-0 van Kic- kers'69. In de eerste klasse verplet- tegen Stompwijkse Girls volledig in de hand. Voor de Noordwijkse ploeg scoorden respectievelijk: Helène van der Weijden (vier maal), Jolanda Kleverlaan (twee maal), Wendy Smit en de Stomp wijkse Connie Luk. Teylingen had duidelijk het bete re van het spel tegen Docos. Voor de Sassenheimse vrouwen troffen Dorien van Nobelen (twee maal), Jetje Werkhoven Foreholte koh niet op tegen LFC (0-3). Voor de Kanaries scoorden Diana van Putten, Franka de Boer en Corinne Galjaard. SJZ en Altior speelden gelijk: 3- 3. Voor de gastvrouwen werden de doelpunten verzorgd door Carola Vink, Bettina de Boer en Karin van der Zalm. Maijoke Slof (twee maal) en Karin Koeleman troffen voor de Ter Aarse vrouwen het doel. terde SJC met 8-0 Stompwijkse Nouland het doel. Alette Girls. Ter Leede had zaterdag duidelijk het betere van het spel tegen Lyra, dat onderaan de ranglijst staat. Al in de eerste helft werd de eind stand bepaald. Jenny van der Mark (twee maal), Maijon van der Ploeg en Annette Beerendonk scoorden voor de Sassenheimse vrouwen. Het vijfde doelpunt kwam van de voet van de uit De Lier afkomstige Linda van der Twist, die de bal in eigen doel schopte. Lugdunum was in de eerste helft van het duel tegen Rijnmond de betere ploeg, maar maakte geen ge bruik van de kansen. Na de pauze waren de krachten gelijk verdeeld. De openingsscore werd gemaakt door Sandra Bakker voor de Kik- kerpolderploeg. De Portugaalse Wendy van der Leek trok niet lang hierna de stand gelijk. In de eerste klasse deelden Kat wijk en KRV de punten: 2-2. Voor de rust scoorde Maija Dijkdrent voor de gastvrouwen. In de tweede helft kwamen de gasten op voor sprong door twee scores van Sylvia Soeverein. Katwijk kwam op gelij ke hoogte door een eigen treffer van KRV-speelster Trudy de Vreugd. Fortima voelt zich benadeeld VLAARDINGEN - De warrige lei ding van scheidsrechter Verbeek zorgde tijdens en na de wedstrijd tussen Fortuna Vlaardingen en Lugdunum (1-2) voor de nodige op schudding. Vooral de thuisploeg voelde zich ernstig benadeeld, niet in het minst door de uitsluiting van aanvoerder en laatste man Willem g. Een zichtbaar ontgoo chelde Fortuna-trainer Jan van Baarn na afloop: "Ik ben al 22 jaar trainer, maar zoiets heb ik nog nooit meegemaakt. Met zulke scheidsrechters kun je beter stop pen met voetballen. In de rust had hij zelfs het schuim op z'n mond het afgelopen weekeinde bespeelbaar waren, blijkt uit bovenstaande staan. Maar het ergste is nog, dat modderbad, onze kampioenskansen nu wel zijn de neerslag vergooid". In de opmerkingen Dat niet alle velden in de Leidse c foto, die is gemaakt op het terrein van Forehole. De 'mat' leende zich gisteren nog het best maar daar voelde zowel Foreholte als tegenstander Delfia weinig voor. De drainage heeft de vorst van de afgelopen periode nauwelijks kunnen verwerken, waardoor de wedstrijd Delftenaren moest worden afgelast. de Vlaardingse oefenmeester school zeker een kern van waar heid, maar het scheidsrechterlijke falen was zeker niet de enige oor zaak van de nederlaag: in de twee de helft verzuimde de thuisploeg gebruik te maken van de talrijke doelrijpe kansen. Hazerswoudse Girls had het eer ste gedeelte van de wedstrijd tegen KMD het heft in handen, wat resul teerde in de treffer van Saskia Ver steeg. Hierna bepaalden de Wate- ringse vrouwen het spelbeeld. Astrid Noordam (twee maal) en A1 +,„oo concurrent Alphen in de nek voelt. Paula van Reeuwijk (ook twee MWhi_n ,nrehri,inAn He VOORSCHOTEN - Uiteindelijk was de sensatie compleet, want wat niemand meer had verwacht gebeurde toch. Zo- panden als de wedstrijd tussen de beide vierdeklassers SVLV en LDWS was begonnen liep hij ook af: met een doelpunt van de Voorschotenaren, die daarmee koploper LDWS een on dubbelzinnige 2-0 nederlaag toedienden. i de thuisclub die het heft i Gevoed met SVLV is daardoor in één klap uit de degradatiezorgen en een bijna direct gevolg van die overwinning is dat de Leidse formatie van Siem der Ham nu de hete adem formatie uit Wateringen. maal) verzorgden de scores voor de den na afloop, toen enige LDWS'ers slaags raakten met hun Al: tegenstanders. De sportieve sensatie trok giste- de wedstrijd zeker niet de mindere renmiddag echter meer aandacht ploeg was. Waar de gasten echter dan de 'bijverschijnselen'. SVLV, verzuimden gebruik te maken van - hun kansen, deed Oegstgeest dit wel. Anneke Amir (twee maal) en José van der Beek scoorden. De wedstrijd tussen RAS en Val- ken'68, dat met acht speelsters in het veld stond, werd na 30 minuten bij een stand van 4-1 door scheids rechter Ratsma gestaakt. Zijn re den hiervoor was dat een speelster van Valken'68 haar naam niet wil de geven. Zij protesteerde bij de ar biter omdat de grensrechter van Valken'68 bij het vierde doelpunt voor buitenspel vlagde en Ratsma daar geen acht op sloeg. De tot dan toe gescoorde doelpunten van RAS kwamen van de voeten van Coby van Mullem (twee maal), Do rien van Ringelenstein en Jacque line Mos. Carolien Roem verzorgde de treffer voor Valken'68. genoot LDWS op een ongekend energieke manier, waarmee de Lei denaars lange tijd geen raad wis ten. Gelegenheidsrechtsback Jelle Raap stond aan de basis van de openingstreffer, die zo vroeg viel dat weinigen die zullen hebben ge zien. Binnen één minuut verstuur de hij de bal op maat naar Edward Duindam, die doelman Frans Stou ten meteen kansloos liet. Natuurlijk probeerde LDWS hierna de 1-0 achterstand zo snel mogelijk weg te werken. Maar na enkele aanvalsgolven was het op- hoge uittrappen van de voor Dolf van der Zijl in de plaats staande Marco Gerrits stichtte de Voor- schotense aanval veel gevaar in de verdediging van LDWS. De handig dribbelende middenvelder Randy Richards bracht het na een half uurtje dan ook tot een doelpunt, maar scheidsrechter Van Zuidam had een onregelmatigheid gecon stateerd en annuleerde de treffer. Het was niet de enige keer dat de Hagenaar de fluit gebruikte. In het harde, maar faire duel deed hij dat meer dan wenselijk was. Dat ingrij pen op zijn tijd noodzakelijk was, bleek uit de hersenschudding waarmee Bennie de Roo van LDWS in de eerste helft het veld moest verlaten. Met hem verdween overigens het nodige gevaar uit de aanvallen van de Leidse ploeg. De vrouwen van Alkmania moesten hun meerdere erkennen in GDA. De openingstreffer werd gescoord in het voordeel van de Oude Weteringse vrouwen. Sabine Kuipers schoot op het doel, waar op de bal via de voet van Maja Vef- fief tussen de palen belandde. An nie Visser scoorde twee maal voor de Loosduinse formatie. Koploper SJC had de wedstrijd LEIDEN - In de derde klasse A, nam LFC met een 2-1 overwin ning sportief revanche op HBS en speelt zich daarmee verder weg van de onderste plaats. FC Lisse hoeft in 3 C echt niet naar onderen te kijken, maar kon nummer twee Rapiditas geen partij bieden, na afmèlding van de zieke centrale verdediger Dennis Hogendoorn: 5-1. LFC-HBS: 2:1. Hoewel HBS een veldoverwicht verkreeg, kwam LFC op een merkwaardi ge manier aan een 1-0 voor sprong. Nog net op eigen helft mocht Dick van de Wal een vrije trap nemen. Hij verzond het leer over de ruim vijftig meter naar het doel van HBS-goalie Steven Viéee, die compleet mistasste. Dit keer lieten de Leidenaars zich niet van de wijs brengen door al het Haagse gesputter van de zijlijn. Het zou geen directe vrije trap geweest zijn. In tegen deel met een mooie aanval afge rond door Michael Maitry beslis te LFC de wedstrijd gedecideerd in eigen voordeel. Nu waren de beste mogelijkheden voor LFC. De tegentreffer van Ronald Schildkamp met nog acht minu ten te spelen was tegen de ver houdingen in. Rapiditas-FC Lisse: 5-1. Ver- dedigingsfouten en de goaltjes- dief Rob Dolman deden FC Lisse de das om. In de eerste helft op achterstand gekomen, na het verkeerd dicht klappen van de buiten spel val, kon FC Lisse door een doelpunt van Ferry Baak na de pauze Rapiditas nog even laten zien hoe het aanval lend altijd een geduchte tegen stander is. Maar met snelle uit vallen van Sjaak Lammertse, die steeds weer Rob Dolman wist te vinden kon Rapiditas de ver zwakte Lissense verdediging drie keer op rij .afstraffen. De 5-1 nam Lammertse zelf voor zijn re kening. Lengte Vanaf dat ogenblik was de trotse aanvoerder van de vierde klasse een geslagen ploeg. Het 'slotoffen- sief en de impulsen van de tweede Leidse nieuwkomer, Hassan Ver- voorn, maakten geen indruk. Al leen een dwarrelbal zou nog in de kruising zijn verdwenen, als de waakzame Gerrits er weer niet tus sen had gezeten. Aan de andere kant was de onvermoeibare Duin dam bij een rush vanaf eigen helft zelfs dichtbij 2-0, maar hij schoot in volle ren over het doel van Stou ten. Toen de negentig minuten al royaal om waren, stond rechtsach ter Raap zowaar op de linksbuiten plaats om een vloeiende SVLV- aanval met een droge knal te be kronen. Op die 2-0 viel niets af te dingen, maar daarover dacht niet iedereen hetzelfde... TIM BROUWER DE KONING Het gevecht tussen de reus en klein duimpje bleef ook na rust boeien, hoewel er toen weinig doel rijpe kansen werden gecreëerd. SVLV gokte steeds met hoge bal len volledig op de lengte van spits Duindam. LDWS werd bij wijze van uitzondering na een dik uur voor het eerst gevaarlijk, toen na een massale aanval de pal ineens vol op de paal terechtkwam. Op de andere helft trok aanvoerder Han- ny Sjardijn aan de noodrem, toen de beweeglijke Richards door de Leidse afweerwas heengedrongen. Van Zuidam kon niet anders dan een officiële waarschuwing uitde len. De streekderby naderde hierna zijn climax. Ruud van Berne gaf de eindelijk in het strafschopgebied aanbelande Erik van der Weyden het zetje dat voldoende was om de LDWS-er uit balans te brengen. Met het resultaat dat broer Bart de stand met nog tien minuten te spe len vanaf elf meter in evenwicht mocht proberen te brengen. Doel man Gerrits greep echter de gele genheid om te tonen dat hij meer kan dan hard uittrappen. Hij ran selde de zacht ingeschoten bal uit WASSENAAR - Ondanks een groot veldoverwicht slaagde Blauw Zwart er niet in mededegradatiekandidaat Spartaan '20 met een nederlaag naar huis te sturen. In een kwalitatief matige wedstrijd bleef de Wassenaarse ploeg ondanks de vele kansen steken op een 1-1 gelijkspel in de wedstrijd in de eerste klasse B. Met de wind in de rug was de thuisploeg de eerste helft opper machtig. Nadat Harald Haastrecht en Ruud Luijken in de beginfa se twee fraaie kansen hadden gemist kreeg de ploeg van Chiel Jansen in de 25-ste minuut loon naar werken: uit een pass van Ruud Luijken knalde Wijnand Bakker raak: 1-0. Ook na de rust, met invaller-scheidsrechter Wenneker voor de geblesseerd ge raakte Den Hartog, viel Blauw Zwart bijna onophoudelijk aan. Uit één van de schaarse tegenaanvallen waren het echter de bezoekers die in de 25-ste minuut na rust scoorden via Frank Schilder: 1-1. Het voetbalduel tussen de amateurs van SVW en ADO (dezelfde eerste klasse B) is gisteren een kwartier voor het einde van de wedstrijd gestaakt bij de stand 2-1. Scheidsrechter Lambregts uit Rotterdam vond het op dat moment onverantwoord het harde duel voort te zetten. De tumult begon, toen de arbiter ADO-speler Ruud Vermeer uit het veld stuurde na zijn tweede grove overtreding op SVW'er René Hammer. Op het zelfde moment gaf ADO-aanvoerder Eric Lands meer de geblesseerd op de grond liggende Jan Klein van SVW een trap in het gezicht. Ook Landsmeer kon vertrekken. De aanvoer der was het niet eens met deze beslissing en dreigde met zijn elftal het veld te verlaten. Scheidsrechter Lambregts achtte dat niet no dig. Hij staakte zelf het harde duel. Na een aarzelend begin van bei de kanten, met een klein kansje voor Gijs Collé als enige wapenfeit, deed scheidsrechter Verbeek na een twintigtal minuten voor het eerst van zich spreken door Jasper Quack van Fortuna op de bon te slingeren. Bij een vrije trap van Harm de Vos stond de geblokte middenvelder niet tijdig genoeg op de vereiste afstand naar de zin van de leidsman, die daarmee wel erg strikt de nieuwe richtlijnen vanuit Zeist hanteerde. Tot dan had het duel immers een bijzonder sportief verloop gehad. Nauwelijks vijf mi nuten later kwam de thuisploeg op voorsprong toen Wim van As vol komen onnodig een voorzet van Ron Hofman met de hand beroer de: penalty. Ron Berveling knalde vervolgens onberispelijk raak van af de kalkstip: 1-0. Vanaf dat moment sloeg de vlam in de pan. De Vlaardingse doelman Sjaak den Herder verdween even eens in het boekje, nadat hij de doorgebroken Albert Siera tegen de vlakte had geschopt.Toen vlak erna Jeroen Brussee terecht een strafschop claimde toen hij bij een luchtduel door Sjaak den Herder en Erik van Wijk eendrachtig tegen het gras werd gewerkt, liet scheids rechter Verbeek echter doorspe len. In de 40-ste minuut legde hij de bal wel op de stip na een hands bal van Ron Berveling. Albert Sie ra, dit seizoen al goed voor zes be nutte strafschoppen, zag zijn inzet evenwel gestopt door Den Herder. Het bleek uitstel van executie: even later kopte Edwin Verhoogt na een onoverzichtelijke scrimma ge de bal over de onnodig uitgelo pen Fortuna-doelman in de goal: 1- I. Nadat Harm de Vos luttele se conden later wegens spelbederf te gen een waarschuwing was opgelo pen, kreeg Lugdunum op slag van rust opnieuw een penalty te nemen toen Willem van de Berg Gijs Colle* omver kegelde. Tot verbazing van alle aanwezigen werd Van de Berg vervolgens uit het veld gezonden. De Vlaardingse aanvoerder: "Het was echt buiten het strafschopge bied en bovendien speelde ik de bal". Gijs Collé vond het wèl een overtreding: "Maar ik weet niet ze ker of het binnen het strafschopge bied was". De toegekende straf schop benutte hij onberispelijk: 1- Na de rust kroop Lugdunum her haalde malen door het oog van de naald. Trainer Rijsterborgh: "Het is echt een wonder datje zo'n wed strijd nog wint. Het leek er eerder op dat zij met een man meer speel den". Fortuna weigerde echter de meest fraaie kansen te benutten. Zo knalde Ron Berveling in kans rijke positie op de paal en haalden Brussee en Kooimans inzetten van respectievelijk Langhorst en Hof man van de lijn. Ook keeper Wim Eradus onderscheidde zich nog een paar maal. En omdat Bert Bak ker en Daan Kooimans voor Lug dunum in de slotfase nog twee fraaie kansen misten, kwam er in de 1-2 score geen verandering meer. HERMAN JOUSTRA LEIDEN - In de zondagvierdeklas- se A lijkt het doek voor Randstad Sport vrijwel gevallen. De Voor- schoter-ploeg ging zelf met 7-0 de boot in bij ROAC '79, terwijl plaats genoot SVLV een uiterst nuttige winst boekte tegen koploper LDWS. In 4B lijkt de situatie voor ASC na het 3-2 verlies in het degra datieduel tegen Quick Steps even troosteloos. Alphen - Meerburg 1-0 In dit matige duel had de thuis club de zaken goed onder controle, met in de 40ste minuut een door Marcel Verkerk benutte penalty. Daarvoor al had Meerburg-goalie Rob Hannaart een adntal malen reddend moeten optreden. In de tweede helft kreeg de wedstrijd een vrij grimmig karakter. Alphen was in de counter via Rime van Elk tweemaal dichtbij een treffer, ter wijl anderzijds Piet de Koning in kansrijke positie op doelman Mart van Dolder stuitte. Van Nispen - Teylingen Eveneens een matig duel, waarin Teylingen wel goed van start ging. Rob van Leeuwen trof daarbij de paal, Peter van Rijn zag een kopbal op de lat stuiten. Na de rust stelde Van Nispen orde op zaken. Ronald de Jong bediende in de 60ste mi nuut John van Eeden op maat, die deze mogelijkheid beheerst af rondde: 1-0. Pressie van Teylingen leidde daarna tot een tot driemaal toe door André van Eeden op de doellijn gekeerde bal. Tien minu ten voor tijd was het echter Van Nispen, dat via een snelle uitval Ruud de Klerk de fraaie 2-0 voor zijn rekening zag nemen. VTL - WSB 2-1 WSB begon goed, met in de 15- de minuut een uit een vrije schop direct binnengeplaatste bal van Ger van de Burg: 0-1. In het tweede part kwam VTL terug in de wed strijd. Marco van Iterson nam daar bij de 1-1 voor zijn rekening. Tien minuten voor tijd wist Klaas Dek ker, die eerder al enkele goede kan sen onbenut had gelaten, met een fraaie omhaal de winnende 2-1 te ROAC - Randstad Sport 7-0 Een kwartier lang kon Randstad standhouden, al waren toen al de beste mogelijkheden voor de Rip pers. Nadat Johan Vaneman in de 15de minuut uit een strafschop de 1-0 had binnengeschoven, raakte Randstad in de problemen. In de 25ste minuut prikte Wilco van der Meer vanuit een scrimmage dan ook de 2-0 binnen. Vlak voor rust nam een solerende Vaneman de 3-0 voor zijn rekening. Na de thee stortte de Voorschoter-veste volle dig in. Via Johan Vaneman en Per ry van Es (ieder tweemaal) voerde ROAC de score soepeitjes naar 7-0 op. Johan Vaneman kon het zich op de valreep dan ook permitteren een strafschop te missen. Unitas - Docos 2-1 De openingsfase was voor de gasten, met in de derde minuut een treffer van Erik Roos. Dit nadat Leo Nederpel een foutieve terug speelbal van Geroge Moesman op doelman Anton Rekelhof had on derschept: 0-1. Docos miste daarna kansen op meer (met onder andere een paalschot van Erik Roos), wat de ploeg in de tweede helft moest bezuren. In de 60ste minuut be kroonde Han Oostdam op aange ven van Chris Gubler het tegenof fensief van Unitas: 1-1. Tien minu ten voor het laatste fluitsignaal was het vervolgens Nico Lefebre die met een lobbal de 2-1 verzilverde. UDO - Wassenaar 2-2 Nico van de Salm strafte in de 15de minuut een foutje van keeper Chris van Rijn met een kopbal af: 1-0. UDO bleef de betere ploeg, zonder overigens voor de rust veel gevaar te stichten. Na de hervat ting werd Wassenaar gevaarlijker in de tegenstoten. Dat leidde in de 55ste minuut tot de gelijkmaker van Hans Wessel, na een paalschot van Benny Vrijburg: 1-1. Een kwartier later prikte Hans Wessel de 1-2 binnen, waarop Ger Ouds hoorn UDO in blessuretijd aan de verdiende gelijkmaker hielp: 2-2. Quick Steps - ASC 3-2 Omdat ASC alleen bij een over winning gebaat zou zijn, koos trai ner Boudewijn de Geer ditmaal met zijn veijongde ploeg van het begin af voor de aanval. Nadat de eerste helft met een 0-0 stand was afgesloten, Charles Robert had en kele malen fraai moeten redden, betekende een door Wildschut be nutte strafschop een minuut na de hervatting al 1-0. De zaak leek be slist na de 2-0 door Holman, maar Tjaco van Raad gaf ASC in de 65ste minuut nieuwe hoop: 2-1. Lenting zorgde een kwartier voor tijd voor 3-1. De door Benno Schoonwater verzilverde penalty kwam te laat om ASC nog te redden: 3-2. Hillegom - DSOP 1-1 Uit een vrije trap hielp Rinus Dekker zijn ploeg in de 20ste mi nuut aan de leiding. In de tweede helft kwamen de gasten sterk te rug, wat van de uiteindelijke 1-1 een logisch resultaat maakte. WB - Concordia Hillegom 2-2 Na drie kwartier spelen keek Concordia tegen een 2-0 achter stand aan. Treffers van Theo Kaag man en Gerrit Visser hielpen de ploeg echter alsnog aan het 2-2 ge lijke spel.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15