Been brengt rust in de Kuip Retourtje voor supporters Trainer en bestuur van Haarlem lopen rood aan Inter brengt de spanning terug Misstap Liverpool Spelers Zaragoza kunnen rekenen op fikse premie Berthold voor enkele weken uitgeschakeld Van Daele zorgt voor opschudding Bekritiseerde middenvelder voert tegen Den Haag show op Na wangedrag van liesdek en McGee Wullems ziet het niet meer zitten Borussia haalt uit Anderlecht ontsnapt Real Madrid loopt uit PAGINA 14 SPORT MAANDAG 23 MAART 1987 ENSCHEDE (ANP) - De 56 sup porters van de FC Groningen die gisteren per trein naar de uitwed strijd van hun club tegen FC Twen te waren gereisd, hebben niets van dit duel gezien. Bij aankomst op het station in Enschede werden ze tot hun verbazing niet naar Sta dion Diekman gereden maar aan gehouden en met bussen naar het hoofdbureau van politic gebracht. Reden voor de arrestatie van de supporters was dat ze tussen Gro ningen en Assen meubilair van de trein hadden vernield. Voor de conducteur was de situatie zo be dreigend dat hij in Assen uit de trein vluchtte. Overleg tussen de spoorwegpolitie, de officier van justitie in het arrondissement Al melo en de Enschedese politie leid de er toe de vandalen op het station in Enschede op te vangen. In het politiebureau van de Twentse stad werden de supporters toegespro ken door voorzitter R. de Vries van FC Groningen en T. van Dalen, ma nager van deze club. Zij maakten de supporters duidelijk dat ze door hun gedrag het betaalde voetbal en hun eigen club in het bijzonder een slechte dienst hadden bewezen. ZARAGOZA (ANP) - De spelers van Real Zaragoza, tegenstander van Ajax in de halve finales van de strijd om de Europa Cup voor bekerwinnaars, krijgen een premie van ruim 16.000 gulden als zij er in slagen de Amsterdamse club uit te schakelen. Bij een eventuele bekerwinst kunnen de Spanjaarden op een extra bedrag van 25.000 gulden rekenen. De spelers van Ajax ont vingen een premie van 4000 gulden voor de uitschakeling van Malmö FF. Hoeveel zij tegen Real Zaragoza kunnen opstrijken is nog niet bekend. Het optreden van de Groningers was voor FC Twente aanleiding hen de toegang tot het stadion te weigeren. Om kwart voor drie wer den zij daarom op de trein gezet naar hun woonplaats. De spoor wegpolitie en de politie van En schede zorgden voor de begelei ding tijdens de terugreis. Op de heenreis zat er geen spoorwegpoli tie in de trein omdat er voor deze wedstrijd geen combikaarten wa ren verkocht. De spoorwegpolitie zal tegen de Groningers proces ver baal opmaken wegens openlijke geweldpleging de schade aan de- trein bedroeg zo'n 7500 gulden. FRANKFORT (DPA) - De West- duitse international Thomas Ber thold mist woensdag de vriend schappelijke interland van het Westduitse elftal tegen Israel. De' speler van Eintracht Frankfurt heeft last van een voetblessure. Morgen wordt zijn rechtervoet ge opereerd. Berthold, die volgend seizoen voor Verona in de Italiaanse voet balcompetitie uitkomt, is zeker voor enkele weken uitgeschakeld. PAPENDRECHT (ANP) - De za terdagafdeling van voetbalclub Pa- pendrecht is door een eenmalig op treden van oud-Feyenoorder Joop van Daele in de bekerwedstrijd te gen GJS bij de KNVB op het matje geroepen. Het zaterdag-elftal be schikte op 14 februari tegen GJS maar over tien spelers. Van Daele, trainer van de zon dag-amateurs van Papendrecht, besloot toen als elfde man mee te spelen. Hij maakte het enige en winnende doelpunt voor de club. GJS protesteerde tegen het mee spelen van Van Daele, die Feye- noord zeventien jaar geleden aan de wereldbeker hielp tegen Estu- diantes. De KNVB verklaarde de klacht ontvankelijk. Volgens de regle menten mag een beroepskracht niet voor zijn club uitkomen. Het duel wordt binnenkort overge speeld. ROTTERDAM - Feyenoord en de Rotterdamse politie hadden hun zaken gistermiddag in orde. Waar de voetbal lers uit de Maasstad zich tegen FC Den Haag met een 4-0 zege revancheerden voor de bekernederlaag van vorige maand, hielden de door burgemeester Peper 325 opge trommelde agenten de supporters koest in de Kuip. En dat is in het betaalde voetbal anno 1987 al een prestatie op zich. Feyenoord volgde gistermiddag in het met 9861 klanten weer mager bezette stadion het voorbeeld van de Hermandad. Dat was trouwens nodig ook met het oog op de troost prijs (een UEFA-plaats), die aan het einde van het seizoen wordt uitgereikt. "Ik heb de schoenen van de jongens persoonlijk uitge trokken", sprak trainer Rinus Is rael cynisch, "zó blij was ik met de ze overwinning". Niet alleen de pas in de tweede helft tot stand gekomen zege gaf de Amsterdammer reden tot tevre denheid. "Het vertoonde spel geeft vertrouwen voor de elf wedstrijden die we nog hebben te gaan. Ik hoop EREDIVISIE FC Den Bosch - Haarlem 1-1 (0-0). 49. McGhee 0-1, 78. Steinmann 1-1. Scheids rechter: Hobé. Toeschouwers: 3500. Ro de kaart: Adriaanse (FC Den Bosch), McGhee en Liesdek (Haarlem). Gele kaart: Doesburg en Moniz (Haarlem). FC Twente - FC Groningen 0-0. Scheids rechter: Van Ettekoven. Toeschouwers: 7250. Gele kaart: Mason (FC Groningen). FC Utrecht - Excelsior 5-3 (2-1). 14. Al- flen 1-0, 30. Sórensen 1-1, 40. Willaarts 2-1, 48. Willaarts 3-1, 73. Schapendonk 3- 2, 74. Fraser 4-2, 78. Beukers 4-3, 81. Wil laarts 5-3. Scheidsrechter: Thomas. Toe schouwers: 3500. Gele kaart: Steve Wasi- man (Excelsior). Feyenoord - FC Den Haag 4-0 (0-0). 68. Been 1-0, 74 Been 2-0, 85. Been 3-0. 87 Hoekstra 4-0. Scheidsrechter: Van dei Laar, toeschouwers: 9681. Gele kaart: Barendse (Feyenoord), Van Oosten en Janssen 2-0. Scheidsrechter: Mulder, toeschouwers 4612. Gele kaarten: Lin- ford (Fortuna Sittard) en Witteveen (Go Ahead). VW - Veendam 3-2 (1-1). 15 Nugh 0-1 beek 4-2. Scheidsrechter: Reygw__ Toeschouwers: 4.000. Gele kaart: Huis tra (Veendam). Ajax - Sparta 3-0 (1-0). 7. Van Basten 1-0, 76. Winter 2-0, 83. Van Basten 3-0 Gele kaarten: Van Stee en Diliberto (beiden Sparta). Scheidsrechter. Keizer. Toe schouwers: 6000. Overkleeft, toeschouwers: 600. Gele kaart: De Ruiter (Telstar). Rode kaart (2 x geel): Hiddink (De Graafschap) Willem 2- RKC 1-0 (0-0). 86. Godee 1-0. Scheidsrechter: Geurds, toeschouwers: 3900. Gele kaarten: Maddock (Willem 2). Brard en Bosz (beiden RKC) NAC - Wageningen 3-2 (1-1). 4. Van Zan ten 0-1 (strafschop), 38. Van Helmond 1- 1. 56. Landsbergen 2-1, 80. Oosterhuis 2- 2,90. Schrijvers 3-2. Scheidsrechter: Van den Ende, toeschouwers: 2540. Gele kaarten: Van de Pol en Loupatty (beiden Wageningen) Helmond Sport - RBC 0-0. Scheidsrech ter: Luinge, toeschouwers: 1000. Gele kaarten: Kraay, Meeuwsc-n en Stock mans (allen Helmond Sport), Brood en Kerstens (beiden RBC) Vitesse - Volendam 3-3 (0-1). 19. Duif 0-1, 50. Lamers 1-1, 58. Smand (strafschop) 2-1, 74. Jonk (strafschop) 2-2. 77. Talan 3-2, 81. Van Geenen 3-3. Scheidsrechter: Van Vliet, toeschouwers: 3000. Eindhoven - MW 2-1 (1-1). 24. Tobing 1-0, 25. Van de Boogaard 1-1, 82. Ver sleeuwen 2-1. Scheidsrechter: Egbert- zen, toeschouwers: 1500. Gele kaart: Thai en Linders (MW). SW - DS'79 2-1 (2-0). 8. Sonneville 1-0, 26. Van Kapel 2-0, 90. Boogers 2-1. Scheidsrechter: De Munnik, toeschou wers: 1500. Gele kaart Oschner (SVV) NEC - Heerenveen 1-1 (1-0). 23. Janssen 1-0. 90. Kees Kist (strafschop) 1-1. (beiden NEC) en Anema (Heerenveen). van ganser harte dat de lijn wordt doorgetrokken", benadrukte Israel nog eens het belang van Europa Cup-kwalificatie. De oefenmeester realiseert zich uiteraard dat uitzicht op het finan cieel noodzakelijke toernooi de rust in de Rotterdamse tent houdt. Wat dat betreft kwam de zege in dubbel opzicht goed uit, want in de voorbije weken had Israel nogal wat 'vuil werk' op te knappen. Zo als het schorsen van René Hofman bijvoorbeeld, nadat de Limburger de Feyenoord-trainer als "de slechtste trainer, die hij ooit had gehad" bestempelde. Na zijn gedwongen afwezigheid tegen Haarlem speelde Hofman gisteren weer. Hij deed dat redelijk en stelde daarmee niet alleen Feye noord, maar ook zijn eigenaar te vreden. De spits is immers geen ei gendom van de Kuipclub, maar is aangekocht door een 'vriend van Feyenoord'. Die was bang dat Is rael de ex-speler van Roda defini tief naar de bank zou verbannen en eiste min of meer dat zijn 'bezit' zou worden opgesteld. De geld schieter vreesde voor een vermin dering van Hofmans marktwaarde. De trainer legde het per telex verstuurde verzoek glimlachend terzijde. "Hofman had toch ge speeld", legde Israel naderhand uit. "Het verzoek van de sponsor heeft hier niets mee te maken. Hof man heeft z'n straf uitgezeten. Vo rige week stond al vast dat-ie zou spelen. Het zou een mooie boel worden als ik me door dergelijke zaken zou laten beinvloeden. Met wie ik werkelijk te maken heb, zijn de mensen van het bestuur en ver der met niemand". Dat hij met het college destijds een contract voor de duur van twee jaar is aangegaan, spijt de Amster dammer zeer, al zegt hij niet met zoveel woorden. Mocht zich een club voor de 'ijzeren' verdediger van vroeger melden, dan is hij be reid om te praten. "Maar als het be stuur mij aan het contract wil hou den, dan maak ik daar geen pro bleem van. Dan blijf ik". Het tekent een beetje de sfeer van het Feyenoord van vandaag. Er is een voor eredivisiebegrippen redelijke selectie voorradig en bo vendien een ter zake kundige oe fenmeester. In Rotterdam-Zuid blijkt het echter op één of andere manier niet écht te klikken, ook al speelde Feyenoord gistermiddag een bij vlagen goede wedstrijd. De enige die uit de toon viel was Lars Elstrup. De Deen, van wie wordt beweerd dat hij kan voetbal len, raakte tegen Den Haag nauwe lijks een bal goed. "Maar hij kreeg moeilijk bespeelbare ballen", nam Israel zijn spits in bescherming. Twintig minuten voor tijd mocht Elstup de kant opzoeken ten faveu re van jeugdspeler Ed Roos. Enke le ogenblikken later startte Mario Been een kwartier durende one- man-show. In de eerste helft had de vaak be kritiseerde middenvelder de toch al onderhoudende pot met listige passjes en gerichte afstandsscho ten opgefleurd. Ofschoon de thuis club een doelpunt verdiende, wei gerde Feyenoord de kansen (Hoek stra raakte vrij voor Stam de paal) te benutten. Dat deed het stug ver dedigende Den Haag trouwens ook niet. Terwijl Joop Hiele al was ver slagen. kopte Tscheu la Ling de bal in de 35ste minuut na een afgeme ten voorzet van Albert van Oosten op de paal. De ploeg van de zich aan de zij lijn irritant gedragende Pim van Grimmig beeld uit een bijna verlaten Kuip waar zich gistermiddag geen incidenten voordeden. De in één vak ondergebrachte Den Haag-supporters moeten nablijven en zullen onder politie-begeleiding worden afgevoerd. (foto ANP) der Meent kreeg in de tweede helft nuute vrije trap vanaf 20 meter, was nog een opgelegde mogelijkheid, er eentje om in te lijsten. Maar nadat Frans Danen goed voorbereidend werk van Alfons FC Den Haag maakte het zijn te- Groenendijk had verkwanseld, genstander overigens wel erg ge- stortte Den Haag ineen door...Ma- makkelijk. De beslissing van Van rio Been. Tussen de 70ste en 85ste der Meent om libero Martin Jol minuut van de wedstrijd stelde de yoor zijn defensie te laten spelen, frêle spelverdeler hoogstpersoon- liep uit op een falikante misluk- lijk de overwinning van Feyenoord king. Van der Meent hoopte op een veilig. De tweede treffer, een be- Haags offensief, maar zag tot zijn grote afgrijzen dat Feyenoord de ene na de andere aanval in de rich ting van Stam kon opzetten. Israel was er zijn collega in elk geval dankbaar voor. Met de 4-0 uilslag (Hoekstra zorgde met een doeltref fende stiftbal voor een fraaie afslui ting) keerde de rust weer in de Kuip. Althans, voorlopig. ROB ONDERWATER DEN BOSCH (GPD) - Hans van Doorneveld wil dat het bestuur van Haarlem maatregelen neemt tegen Marcel Liesdek, die gisteren in de wedstrijd tegen FC Den Bosch (1-1) door scheidsrechter Hobé uit het veld werd gestuurd wegens het slaan van Fred van der Hoorn. De clubleiding zal zich gaan beraden over de stappen die tegen de speler moeten worden ge nomen. „Ook wij als bestuur", al dus penningmeester Beer Wen- tink, „tillen zeer zwaar aan dit inci dent. We kunnen ons veel voorstel len, maar niet dat iemand zich zo laat gaan". Bij de rode kaart van Liesdek (14e minuut na rust) bleef het giste ren in De Vliert echter niet. Zes mi nuten eerder waren Paul McGee van Haarlem en Co Adriaanse, de UTRECHT (ANP) - Hij wilde het niet met zoveel woorden zeggen, maar de uitlatingen van Henk Wullems na afloop van het duel tegen FC Utrecht (5 3) spraken boekdelen. De trainer van Excel sior heeft zich al neergelegd bij de degradatie van de kleinste Rotterdamse eredivisieclub. „Als trainer mag je nooit zeg gen: 'Ik geef het op'. Maar Excel sior komt dit seizoen op alle fron ten tekort", klaagde Wullems zijn nood. „Ik heb slechts de be schikking over twee spelers van eredivisie-niveau: Jan Sörensen en Michel Beukers. Eventueel ook Cees Schapendonk, hoewel die de laatste tijd ook niet in vorm is. Ik kom dus acht spelers tekort die eredivisie waardig zijn." De trainer met twintig jaar er varing vroeg zich in De Galgen waard hardop af of Excelsior nog toekomst heeft, als eredivisie club, of als eerste-divisionist. „We trekken soms zeshonderd toeschouwers. Dan heeft een club eigenlijk geen bestaans recht meer. Als de sponsors zich terugtrekken, wordt de situatie hopeloos. Het bestuur zal zich moeten beraden over de toe komst." Het contract van Wul lems loopt tot het einde van vol gend seizoen. Aan het begin van dit voetbaljaar, toen hij de taak van Rob Jacobs overnam, zag hij de selectie verzwakken door het vertrek van onder anderen Van Eek, Jalink, Ridderhof, Stroom- berg en De Leeuw. aanvoerder van FC Den Bosch, ook al van het veld gezonden. McGee zorgde voor de aanleiding door Adriaanse bij een duel om de bal een elleboog in het gezicht te plaatsen, waarop de Bossche cap tain zich revancheerde door de Ier na te trappen. Verder gaf Hobé de Haarlem-spelers Ricardo Moniz en Michel Doesburg nog een gele kaart. Met de drie rode kaarten even aarden beide teams de negatieve prestatie van VW en Fortuna vijf jaar geleden. Op 30 januari 1982 stuurde scheidsrechter Van dei Laar Rosmalen en Bottmer van VW en Suvrijn van Fortuna vroegtijdig naar de kleedkamer. Voor Haarlem was het de derde maal dit seizoen dat het imago van de club werd beschadigd. Op 20 augustus vorig jaar werd Luc Nij- holt in de wedstrijd tegen Veen dam weggestuurd wegens een ob sceen gebaar naar de scheidsrech ter, drie weken geleden overkwam Chris Verkaik hetzelfde, nadat hij David Loggie van AZ had nage trapt, en gisteren volgden Liesdek en McGee. Nooit eerder in de eredivisie-ge schiedenis kwam het door degra- datiezorgen gekwelde Haarlem met een dergelijk groot aantal rode kaarten zo negatief in beeld. Het elftal staat alom bekend als een ui terst voetbal-vriendelijk team. Me de om die reden won de club een paar jaar geleden tweemaal op rij de Fair Play Cup. Een beker, die overigens nooit tot de de favoriete trofeeën behoorde van Harts van Doorneveld, omdat hij van mening was dat zijn team vaak te lief speel de en daardoor kostbare punten verloor. ROME (ANP/AP/Reuter) - Inter- nazionale zorgde er gisteren voor dat de spanning in de hoogste af deling van de Italiaanse voetbal competitie in elk geval weer enigszins terug is. De ploeg uit Milaan versloeg in het stadion Giuseppe Meaza koploper Napo- li met 1-0. De 72.000 toeschouwers moes ten zeer lang wachten voor er een treffer te begroeten was. Pas vier minuten voor het laatste fluitsig naal scoorde verdediger Bergo- mi uit een voorzet van Tardelli voor de thuisploeg. Daarvoor maakte de Milaan-aanhang ban ge tijden door. De gasten bewe zen ook in Milaan op vreemd ter rein beter uit de voeten te kun nen dan in Napoli. Het was aan Inter-doelman Zenga te danken dat het doelpunt van Bergomi het enige was. Het was trouwens tnoh ep" ?oede dag voor Inter. Het uitverkochte stadion zorgde, mede door de verhoogde prijzen, voor een record-recette van 2,7 miljoen gulden. De 50 aanhan gers van Napoli die speciaal voor het duel uit New York waren overgekomen, waren daarbij te verwaarlozen AS Roma, de nummer twee, profiteerde tegen Empoli van de misstap van Napoli. De Romei nen kwamen op 1-0 door Baroni. Nadat Salvadore de stand gelijk had getrokken, zorgde Baldiere in de 58ste minuut voor de win nende treffer AC Milan, de nieuwe ploeg van Ruud Gullit, is na het gelijke spel tegen Fiorentina vrijwel kans loos. Het verschil met Napoli had kunnen worden teruggebracht tot vier punten, als de 2-0 voor sprong niet op het laatste mo ment uit handen was gegeven. HAMBURG - Een week voor de topper tussen Hamburger SV en Bayern München maakten beide topclubs geen fout. Bayern Mün chen behield zaterdag de voor sprong van een punt op de Ham burgers door de zege van 4-0 op FC Nürnberg. De ploeg uit Ham burg won vrijdagavond met 3-1 van Eintra'cht Frankfurt. Achter volger Bayer Leverkusen verloor de aansluiting door de nederlaag (0-1) in eigen stadion tegen FC Köln. Borussia Mönchenglad- bach verpletterde het record van Werder Bremen, dat in eigen sta dion 43 wedstrijden ongeslagen bleef. De club van de scheidende trainer Jupp Heynckes won in Bremen met 7-1. De laatste keer dat Werder op eigen veld verloor dateerde van 19 mei 1984 toen VFB Stuttgart beide punten in het Wesersta- dion pakte. De dadendrang van Borussia. Bij de rust leidden de Gladbachers met 1-0 door een treffer van Drehsen. Na de rust liep Borussia binnen tien minu ten uit naar 4-0 door doelpunten Rahn, Hochstatter en Criens. Pezzev scoorde daarna voor Wer- der, waarna Borussia de draad weer vrolijk oppakte. Bakalorz, opnieuw Criens en Krauss pas seerden op hun beurt doelman Burdenski, die zich een beter ju bileum (hij speelde zijp 900ste wedstrijd voor Werder Bremen) had voorgesteld. Bayern München haalde voor het eerst sinds jaren weer eens èen positief resultaat in de streekderby tegen FC Nürnberg, die door 75.000 toeschouwers werd bezocht. Geholpen door de vroege treffer van Rummenigge maakte de koploper een einde aan de zegereeks van Nürnberg, dat in de laatste vijf duels tien punten verzamelde. Onder aan voering van de middenvelders Matthaus en Dorfner bouwde de titelkandidaat de voorsprong na rust uit tot 4-0. LONDEN - Tottenham Hotspur heeft de strijd om de Engelse voet- baltitel weer geopend. De Londense ploeg versloeg nummer één Li verpool, dat daardoor- in verliespunten weer op gelijke hoogte kwam met de tweede ploeg van de Mersey-side, Everton. Tottenham be hield door de zege ook kansen op de titel. Daarvoor dient de ploeg van Glenn Hoddle wel de vier achterstallige duels te winnen.In het eerste gedeelte van het duel tegen Tottenham leek het er niet op dat Liverpool zijn eerste nederlaag sinds de kerstdagen tegemoet ging. Op het zw$iar te bespelen veld, waren de gasten vooral op het midden veld de betere ploeg. Het grote zelfvertrouwen werd ook in Londen weer duidelijk. Maar doelpunten leverde het allemaal niet op. Lang zaam kreeg Tottenham meer vat op de Liverpoolse-middenlinie. Toen het vijf man sterke Londense middenveld de controle helemaal in handen had, werden de gasten steeds verder teruggedrongen. Zes minuten voor de pauze vond international Chris Waddie het eerste gat in de defensie van Liverpool. .Doelman Grobbelaar was tegen Waddies schot van 20-meter kansloos. Arsenal is na het voorspoedige verloop van het eerste gedeelte van de competitie helemaal van slag. Watford zorgde er in de Londense derby voor dat Arsenal een kampioenschap kan vergeten' Porter en Blisset scoorden voor Watford. BRUSSEL - In de hoogste klas se van de Belgische voetbalcom petitie duurt de nek aan nek race tussen Anderlecht en KV Meche- len voort. De ploeg uit de hoofd stad versloeg in het eigen Astrid- park Lokeren na een enerverend duel met 4-3. Mechelen had het in Luik bij de plaatselijke FC wat gemakkelijker: 3-0 door drie goals van Ronnie Martens. Anderlecht lijkt na de gevoeli ge nederlaag in het eerste Europ Cup duel tegen Bayëm Mün chen, aardig van slag. Vorig week ging het duel tegen mid denmoter Beerschot met grote cijfers verloren, zaterdag was in eigen huis de hulp van arbiter Magerat nodig om Lokeren te verslaan. De gasten hadden ech ter zichzelf net zoveel te verwij ten als de scheidsrechter. Bij rust kon Lokeren, dat puur op de counter speelde, nog bogen op een 0-3 voorsprong. Anderlecht nam teveel risico en daar profi teerden achtereenvolgens Keshi, M'Buyu en Versavel van. De jacht van de gastheren in het tweede gedeelte van het duel, had al in de tweede minuut suc ces. Grün gaf de thuisploeg weer wat hoop. In de 60ste minuut maakte de IJslander Gudjohn- sen er na een solo 2-3 van. De druk op het doel van Bob Hoo- genboom werd steeds groter. Ze ven minuten voor het laatste fluitsignaal zorgde de IJslander voor de onverwachte gelijkma ker. Toen het 14.000 koppige pu bliek al genoegen had genomen met de 3-3, toog Grün nog een keer naar voren. Dat Hoogen- boom bij een poging uit te ko men zwaar werd gehinderd door enige Anderlecht-spelers, ont ging scheidsrechter Magerat. Hij kende de treffer toe, en floot di rect af. MADRID - Met de week worden de problemen bij Barcelona groter. Nadat de Catalaanse ploeg geleidelijk de voorsprong op Real Madrid zag verminderen, ziet de club nu bijna per week de achterstand op de „Koninklijke" toenemen. Dit weekeinde breidde Real de voorsprong uit tot twee punten. De ploeg van Leo Beenhakker won in eigen huis met 2-1 van Real Valladolid. Het Mexicaanse enfant-terrible bij de Madridse formatie Hugo Sanchez, maakte zijn 27e doelpunt in het De problemen bij het Barcelona van de Engelse trainer Terry Vena- bles liggen niet alleen op het veld. De dit seizoen voor zes miljoen gulden van Manchester United overgenomen spits Mark Hughes, is door de Spanjaarden van de spelerslijst gehaald. De Spaanse bond is verzocht de licentie van de spits in te nemen en de Schot Steve Archi bald weer een vergunning voor het spelen in de hoogste klasse te geven. Hughes' oude club Manchester United heeft al laten weten het verloren kind weer in de armen te willen nemen.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 14