umm IliliBEl ■III! BUSINESS SERVICE VAN HET MOTORHUIS: TBESTE KONTAKT VOOR EFFICIËNT WAGENPARKBEHEER Het Motorhuis Leiden met 6 bedrijfsaktiviteiten aanwezig op bedrijven kontaktdagen. I J1 - KONTAKTUEEL BIJZONDER BEGAAFD Als het gaat om de zorg voor uw wagenpark, biedt Business Service van Het Motorhuis Leiden een indrukwek kend pakket service op maat. Specialisten onderhouden voortdurend kontakten met alle betrokkenen en zorgen voor een perfekt gesmeerde afwikkeling van zaken. Ze zijn kontaktueel bijzonder begaafd, stuk voor stuk specialist op het terrein van zakelijk autorijden en serviceverlening aan het bedrijfsleven. Bezoek onze stand op de Bedrijven- kontaktdagen op 18 en 19 maart a.s. in de Groenoordhallen te Leiden. Vondellaan 80. 2332 AH Leiden Telefoon (071)769313 Juist door het gebruik van de pincode is dit een bijzonder bedrijfsveilig systeem. Natuurlijk kan ook van de euro Shellcard gebruik worden ge maakt. Een systeem dat landelijk werkt en ook toepasbaar is bij de stations van Het Motorhuis. De derde mogelijkheid is de giro maatpus. Medio '87 moeten alle tankstations van Het Motorhuis over dit systeem beschikken. Dit is een systeem waar bij op vertoon van de giromaatpas en wederom het intoetsen van de pin code. de klant kan tanken. Het bedrag wordt dan direkt van de rekening van de klant bij de giro afgeschreven. Een systeem dat zeker zijn aftrek bij particulieren zal vinden. Het Motorhuis, een echte paraplu. Met al deze aktiviteiten biedt Het Motorhuis een machtige paraplu waaronder het geheel van zaken m.b.t. auto's en bedrijfsleven, is samengebracht onder de naam Busi ness Service. Uit het voorgaande mag blijken dat er bij Het Motorhuis klantgericht wordt gedacht. Service staat hoog in het vaandel en er zal alles aan gedaan worden om deze, waar mogelijk, te vergroten. Tijdens de bedrijven kontaktdagen zullen de specialisten van de genoemde afcie- lingen aanwezig zijn om het bedrijfs leven zo goed mogelijk te informeren en om te laten zien dat Business Service daadwerkelijk business betekent voor de zakenman. Autoschadehuis Leiden niet alleen maar reparatie bedrijf. Ook in geval van schade kan de card- houder extra service verwachten. Het Autoschadehuis Leiden regelt alle zaken zoals het inschakelen van de expert, het repareren van de auto en zorgt voor een vervangende auto. A Hes is er op gericht de klant 'rijden de' te houdenMaar het Autoschade huis Leiden doet meer. Indien een klant een speciale belettering of reklame-uiting op de auto wil heb ben aangebracht kan hij beschikken over de vakmanschap van het Auto schadehuis Leiden. In de speciale spuitcabine kan elke gewenste uiting op de auto worden aangebracht. Of het nu gaat om logo's of striping, het Autoschadehuis Leiden regelt het in korte tijd. Shortlease. Beslist een noviteit is 'shortlease' te noemen. Shortlease is het huren van auto's op langere termijn, echter niet langer dan 1 jaar. Het shortlease-systeem, dat behoort tot de aktiviteiten van MultiRent, is ingevoerd omdatbij het bedrijfsleven de vraag naar tijdelijk jn te zetten auto's toenam. De heer Nieuwen- burg, verantwoordelijk voor Multi Rent:'Sommige bedrijven hebben voor speciale akties een auto nodig, bijv. voor de periode van een half jaar. Een auto huren op de traditio nele wijze valt dan duur uit. Het Shortlease-systeem gaat uit van een andere tariefsopbouw en kan -zeker als de auto langer dan een maand wordt 'geleasd1 voordelig zijn'. Het systeem is voor Nederland uniek ten af te sluiten. Het voordeel is dat men vooraf het kostenaspekt weet en dat bevalt in de praktijk zeer goed. Bovendien worden Kalamiteiten af gedekt. Voor grote, onverwachte uit gaven staat men niet meer. hetgeen het beheer van het wagenpark over zichtelijker maakt. Dat ook verze keringen een financieringen een rol binnen Business Service spelen is natuurlijk een duidelijke zaak. te noemenenvultduidelijkhetgatop dat ligt tussen autohuur op korte termijn en het leasen van auto's dat gebaseerd is op periodes langer dan 1 jaar". Bedrijfswagens. Een nieuwe uitbreiding binnen Busi ness Service zijn de aktiviteiten gericht op de echte bedrijfswagens, ofwel de auto's met grijs kenteken. Business Service voert een bijna komplete lijn bestelwagens, zoals Corsa, Kadett, Kadett Combo en Omega Caravan, ook de Isuzu be stelwagen en de Isuzu Trooper, als mede de Pick-up uitvoeringen wor den door Business Service geleverd. Kortom, het bedrijfsleven kan bij Het Motorhuis voor wat betreft be drijfswagens uitstekend terecht. In de toekomst -en dat is al binnen een half jaar- zelfs ook voor de lichtere typen vrachtwagens van Isuzu 3,5 tot 7 ton. Tanken op rekening. Voor een snelle gang van zaken is het tanken op rekening voor bedrijven een groot voordeel Het Motorhuis, dat zoals eerder genoemd, beschikt over vijf tank stations, waarvan één ook is uit gerust met LPG, biedt hiervoor meerdere systemen. Allereerst het lokale krediet'. Dat wil zeggen dat houders van Business cards op rekening kunnen tanken op vertoon van de card en het intoetsen van de pincode (personal identity number). Daarbij kan eventueel ook nog de km-stand worden gevoegd. MultiCare. Eveneens een noviteit is de afdeling MultiCare, voor het eerst aanwezig op de bedrijven kontaktdagen. Multi Care, geleid door de heer Orizand, houdt zich bezig met verzekeringen, financieringen en onderhoudskon- trakten. Steeds meer bedrijven gaan er toe over voor hun auto's onderhoudskontrak- Via het zusterbedrijf Multilease, dit jaar voor het eerst op de bedrijven kontaktdagen. kan in principe elk type auto worden "aangeboden. Laman:'hoewel wij het erg leuk vinden als het een Opel of Isuzu is. Multilease voor ieder type auto. LEIDEN - Het Motorhuis Leiden is tijdens de bedrijven kontaktdagen op 18 en 19 maart a.s. uitgebreid aanwezig en introduceert een aantal noviteiten, speciaal gericht op het bedrijfsleven. Alle afdelingen binnen Het Motorhuis voeren gezamenlijk het thema Business Service, dat vorig jaar werd ingevoerd. Business Service is speciaal opgezet voor het bedrijfsleven en lost alle mogelijke vervoersproblemen op. Daarnaast wordt zoveel mogelijk op de wensen van het bedrijfsleven in gespeeld. Direkteur J.H.C. Laman: "De gedachte achter Business Ser vice is een schot in de roos geweest. De bedrijven stellen hoge eisen aan hun wagenpark. Het moet altijd fiinktioneren, het zijn immers ge reedschappen waarmee gewerkt moet worden. Als deze haperen kost dat geld. Er is inmiddels zoveel ervaring opgebouwd dat we inderdaad ook elk probleem kunnen oplossen. Om wat voorbeelden te geven: Wij hebben alle informatie voorhanden die van belang is voor de aanschaf van een zakenauto, zoals prijs per kilometer, kosten van verzekering, nivovan de wegenbelasting, prijs per gemiddelde servicebeurt, kortom, alles wat men moet weten hebben wij direkt per computer beschikbaar. Maar dan hebben wij het alleen nog maar over de aanschaf. Wat te denken van leasen, het tijde lijk huren van extra auto's i.v.m. werkpieken, financiering van auto's? Al deze zaken worden door Business Service beheerst in samenwerking met de andere afdelingen van Het Motorhuis". kan elk merk via Multilease worden aangeboden. En Multilease werkt bovendien landelijk, hetgeen bij leasing beslist een voorwaarde is'. MultiRent. Een andere sterk groeiende afdeling binnen Het Motorhuis is MultiRent, verhuurmaatschappij van auto's. MultiRent heeft de beschikking over meer dan 100 auto's, die voor o.a. Business Service kunnen worden ingezet. 'Indien wij de zaken aangaande het wagenpark beheren, krijgen we ook te maken met verhuur', aldus de heer Meeder, direkt verantwoordelijk voor het Business Service-traject. Bij onderhoud of schade kan de Business Service-klant tegen een zeer voordelig tarief een auto huren. Op vertoon van de speciaal daarvoor ontwikkelde Business Service-card kan de klant direkt over een ver vangende auto beschikken. Kosten slechts 25.- (exkl. BTW en brand stofkosten), zolang de auto in repa ratie is. Maar er zijn meer voordelen van de Business Service-card. Kleine mankementen worden zon der meer direkt verholpen, terwijl de card-houder een kantoorruimte met telefoon ter beschikking krijgt, waar ook de koffie niet ontbreekt. Daar naast kunnen card-houders bij de vijf regionale tankstations van Het Motorhuis op vertoon van de card tanken, en card-houders kunnen hun auto zelfs op rekening laten wassen.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 53