Televisie-sketches om te vergelijken TELEVISIE TOEGEUCH Songfestival betaald uit sponsoring TV-RUBRIEK ZATERDAG 28 FEBRUARI 1987 RADIO-TV PAGINA 35 Beter dan God De schepping van God kent haar 'fouten'. Baby's met chromoso- matische afwijkingen werden tot voor kort zonder meer geboren. Maar de mens krijgt in hoog tem po de techniek van genetisch on derzoek onder de knie en besluit bij erge stoornissen steeds vaker tot abortus. Tot opluchting van overheid en verzekeringswezen, want elke gehandicapte die op de wereld komt. kost de staat of assuradeur 1 tot 2 miljoen gulden aan gezondheidszorg. Na de diagnose van het gene tisch materiaal is de volgende lo gische stap het beïnvloeden van de chromosomenstrucuur, het manipuleren. De mens is de weg van de veredeling van het ras in geslagen: 'Brave New World' is al begonnen. 'Beter dan God' is de titel van een driedelige documentaire van Wim Kayzer. die uitgebreid in gaat op de genetische manipula tie. Zondagavond zendt de VPRO het eerste deel uit. Op in dringende wijze laat Kayzer zien en horen hoe op dit moment de stand van zaken is en wat er op korte en langere termijn van de genetica mag worden verwacht. Nu is het nog een kwestie van zwangerschap afbreken als de vrucht een afwijking vertoont, maar binnen 20 jaar is het moge lijk door genetische manipulatie identieke kopieën van menselij ke individuen geboren te laten worden, meldt de documentaire. Een geneticus zegt daarover ..Als je ziet dat de schepping niet functioneert, dan is het toch niet onlogisch dat we zeggen: we gaan het proberen te verbete- Het eerste deel van het drieluik gaat over selectie. Hoe ver kun je gaan en hoe ver gaan we? Foe tussen met dwerggroei, waaraan de lilliputter lijdt, en mongolis- me worden steeds vaker geabor teerd. Daarbij wordt de kwaliteit van een menswaardig bestaan bepaald door de medici en de ou ders. Maar daarna? Wat te den ken van de eenarmige, de blinde, de halfblinde, het kind met de hazelip? Mevrouw Yvonne de Brok, een spastische vrouw, zegt daarover ..Ik ben zelf bang dat als je er eenmaal aan begint, de grens steeds wordt verlaagd. Je begint met de allerzwaarste gevallen, maar als die weg zijn, zijn er wéér allerzwaarste gevallen". Een ver gelijking met nazi-Duitsland dringt zich op. Mevrouw de Brok: ..De argumenten die toen zijn gehanteerd, zijn ook nu weer terug te vinden. Ik denk dat ik zo bang ben de vergelijking te trek ken. dat ik me er maar voor ver stop". De geneticus. ..Ik zou niet we ten waar de grens ligt. Maar waarom moeten de deskundigen die grens bepalen? Genetisch on derzoek krijgt steeds meer de steun van de politiek en de zie kenfondsen De overheid moet zoveel mogelijk leed voorkomen dat is een eenvoudige kosten-ba- ten-analysc". Het eerste deel van 'Beter dan God' met als ondertitel 'Een kou de rekensom' is zondag te zien op de VPRO op Nederland 2 om 22.56 uur. Boven m'n pet Als u stoelen kunt laten dansen of als u uw overovergrootmoeder die allang dood is nog regelmatig spreekt, dan bent u de aangewe zen persoon om als gast op te tre den in Ted de Braaks nieuwe show. Want vanaf vandaag pre senteert hij vier zaterdagavon den lang 'De boven m'n pet show' waarin gewone mensen over ongewone belevenissen ver tellen en waarin goocheltrucs van groot kaliber worden ge toond. Dat beloven spannende en vooral verbazingwekkende avonden te worden. De show bestaat uit een aantal vaste onderdelen In de 'Magi sche cirkel' vertellen mensen over hun bovennatuurlijke erva ringen. „Dat kunnen interessan te, leuke en soms gevoelige ver halen zijn", zegt Ted de Braak. ,,We nemen de verhalen wel alle maal serieus, het is niet de be doeling dat wij ze hier in onze show gaan ontmaskeren Het BRUSSEL (GPD) - Het Eurovisie Songfestival, dat op 9 mei in Brus sel wordt gehouden, zal geheel worden gefinancierd uit sponso ring. Van de 13 miljoen gulden, die het zangfestijn gaat kosten, moet 9.1 miljoen gulden worden opge bracht door de (semi)overheid. en bijna vier miljoen gulden door het particuliere bedrijfsleven. De orga niserende omroep RTBf betaalt zelf geen frank. De grootste sponsor is de Belgi sche Lotto, die bijna drie miljoen gulden uittrekt. Instanties als de Brusselse en Waalse regio, de Franstalige gemeenschap, het Vlaamse toeristenbureau en de Vlaamse deelregering betalen elk tussen een half en een heel miljoen gulden. Ook de Europese Commis sie trekt acht ton uit om Europa te promoten. Want met hun sponsoring kun nen deze instanties in feite zendtijd kopen. Tussen de liedjes door zul len korte filmpjes worden ver toond waarin België zich kan aan prijzen. De EG krijgt het beste tijd stip (terwijl de jury's zich beraden) om 'reclame' te maken voor de dit voorjaar 30 jaar bestaande Europe se Gemeenschap. Voor elk van de toeristische re clamefilmpjes moet vijf miljoen frank (275.000 gulden) op tafel wor den gelegd, ofwel ongeveer 100.000 gulden per minuut. Er zijn er mo menteel echter pas twaalf 'ver kocht', twee aan Vlaanderen, een aan de EG, drie aan Brussel en zes aan de diverse Waalse regio's, want het Eurovisie-Songfestival is dit keer in handen van de Franstalige omroep RTBf. RTBf-directeur Robert Stephane hoopt volgende maand de financie ring helemaal rond te hebben. Met name wacht men nog op belang stelling uit Vlaamse hoek. Maar die lijkt niet groot, nadat de RTBf eerst ruzie maakte met de Vlaamse omroep BRT over de organisatie en vervolgens de indruk wekte een geheel Waalse benadering van het feest te willen. De Vlaamse deelregering heeft nog niet beslist of zij bereid is 20 miljoen frank (1,1 miljoen gulden) uit te trekken voor vier toeristische promotie-filmpjes. Maar minister Deprez zei onlangs, dat het ook niet goed is als straks de indruk wordt gewekt dat België alleen uit een door Franstaligen bevolkt Wal lonië en Brussel bestaat. De 20 mil joen frank noemde hij 'belachelijk weinig' in de wetenschap dat straks 500 miljoen mensen de toe ristische reclame zullen zien. moet een mysterie bbjven want anders is de lol er van af. De show biedt dus geen oplossin gen; het blijft entertaiment maar wel serieus entertainment" Elke week laten amateurgoo chelaars en proffesionals leuke trucs zien Een aantal daarvan wordt verklapt, zodat de kijkers het, als ze dat willen, zelf kunnen uitproberen. Andere trucs wor den gebracht in het onderdeel 'Table Magie'. Hierbij hangt een camera vlak boven de tafel waar op het onverklaarbare wordt ge demonstreerd. Ted de Braak hoopt dal de kijkers zullen gelo ven dat het geen trucage is wat ze zien. „Nederlanders denken toch al gauw dat ze voor de gek wor den gehouden vandaar dat we de camera alles laten registeren". De wereldbekende David Berglas treedt als vaste gast op in 'De boven m'n pet show? Velen zullen hem nog kennen van eer dere optredens op de Nederland se televisie. Toen stond iedereen versteld van zijn paranormale begaafdheden Ted de Braak ver wacht dat dat in zijn shows net zo zal zijn- Maar het is niet alleen hel on verklaarbare dat de klok slaat. Zo wordt er in elke show ook 'ge woon' gezongen en gedanst. Ted de Braak zal af en toe ook regel matig een duetje zingen. In de uitzending van vanavond doet hij dat met de zangeres Sandra Reemer. Verder brengt de Waal se zanger Adamo zijn nieuwe lied 'Ailleur ten gehore. Rene Shumann zingt zijn nieuwste hit 'Young girls and cadillac cars (Nederland 1, 20.28 uur). Eichmann 'De jacht op Eichmann' is een spionagefilm over de ontvoering van een oorlogsmisdadiger. Het verhaal begint in 1960, als bij de Israëlische' veiligheids dienst het bericht binnenkomt dat de beruchte oorlogsmisdadi ger Adolf Eichmann is gesigna leerd in Argentinië. Hij houdt zich schuil in een voorstad van Buenos Aires. De Israëlische re gering geeft haar toestemming voor een gewaagd plan. Dc vei ligheidsagenten gaan de misda diger opsporen. Een strijd tussen ex-nazi's en de geheime dienst kan daarbij niet worden voorko men. (Nederland 1, 21.00 uur). Youp van het Hek De cabaretier Youp van het Hek verloor begin deze maand een weddenschap in een Fries café. Er stond hem niets anders te doen dan de Elfstedentocht te rijden. Het probleem was dal Van het Hek helemaal niet kan schaatsen. Toch volbracht hij zijn belofte al was het weliswaar op een iets andere manier dan t Hek tijdens zijn 'Elfstedentocht' (Zaterdag Nederland 2 gebruikelijk.. Alle elf steden deed hij aan per gemotoriseerde vierwieler. Hij maakte er een theatermarathon van. Veel be vriende artiesten hielpen hem daarbij. De VARA heeft er een reportage van gemaakt en zendt deze vanavond uit. (Nederland 2. 23.15 uur). Tévé-kontakt Tévé-kontakt is een produktie van het NCRV-programma 'Rondom tien'. Presentator Hans Sleeuwenhoek probeert in dit nieuwe programma mensen met elkaar in contact te brengen via het televisiescherm. Mensen die zijn of in een isolement geraakt en geen zin hebben om zo verder te leven kunnen een beroep doen op Sleeuwen- hoeks programma. Maar niet al leen zij; ook personen die ande ren willen oproepen tot allerlei activiteiten kunnen meedoen aan Tévé-Kontakt. (Nederland 1. 20.15 uur). Capitool In het NOS-televisieprogramma 'Het Capitool' zal zondag van ge dachten worden gewisseld over het onderwerp 'Overheid en pers' naar aanleiding van recente ontwikkelingen rond het Belgi sche blad De Morgen en de Ach ter het Nieuws-Rudi Carrell-af- laire. De discussie staat onder leiding van Fred Verbakei. (Ne derland 2, 12.00 uur) 'De jacht op Eichmannmet in de hoofdrol Topoi Een Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Peter Collin- son. Als de Israëlische veiligheidsdienst hoort dat de oorlogsmisdadiger Adolf Eichmann zich ophoudt in een van de voorsteden van Buenos Aires besluit zij tot een gewaagd plan. (Zondag. Nederland 1. 21.00 UUT). (foto GPD) Wie gedacht had dat Rudi Carrell afgelopen zondag in zijn Tages- show zou terugkomen op de Chomeini-rel, kwam bedrogen uit. Hij wikkelde zijn normale programma af, en een van de be tere sketches was die met Horst Tappert oftewel Derek, die als beroemdheid in een restaurant zit en last krijgt van twee dames die op alle mogelijke manieren naar hem beginnen te loeren. De- rek gaat dan op zijn beurt terug loeren, en de ober struikelt met de spaghetti die Derek over zich heen krijgt... Ik vat het even kort samen. U denkt nu misschien: nee, hij vergist zich, hij haalt twee pro gramma's door elkaar, dat was niet in de Tagesshow van Rudi Carrell, maar in de Ep Oorklep show van André van Duin! En de beroemdheid was niet Derek maar Marco Bakker! En die da mes waren in werkelijkheid André van Duin en Hans Otjes! Allemaal waar, of beter ge zegd: ook waar, want deze sketch kwam in beide programma's voor: eerst zondag bij Rudi, daar na donderdag bij André. De voor de hand liggende conclusie is na tuurlijk, dat André van Duin het heeft afgekeken bij Rudi Carrell en er toen gauw-gauw een Ne derlandse versie van gemaakt heeft, onder het motto: dat merkt toch geen mens! Maar zo simplis tisch zit de wereld niet in elkaar. Een krant kan in een dag ge maakt worden, een televisies- ketch niet. Joop van den Ende heeft het nnj uitgelegd. Zowel Rudi als André betrekken (veel van hun) materiaal van de Engel se tekstschrijver Brad Aston. De meeste teksten van sketches ko men nog steeds uit Engeland, de Engelsen verdienen op het ogen blik goudgeld in Amerika, waar al die oude Engelse televisiesket- ches gerecycled worden voor nieuwe shows, vertelde Joop van den Ende. De spaghettiscène werd half december al opgeno men, en was bestemd voor het eerste Ep Oorklep-programma dat aanvankelijk al op 1 januari gepland was. maar werd uitge steld. De banden waren echter al naar Rudi Carrell gestuurd, die op zijn beurt de banden met zijn shows naar André van Duin (of Joop van den Ende) opstuurt. Sommige sketchs daarvan wor den dan in Moordspel gebruikt, bijvoorbeeld die waarin Ron Brandsteder een man tekort komt in het koor, de toneelmees ter opdraaft, enfin, u herinnert het zich waarschijnlijk wel. Rudi had die scène ook al gebruikt, met als clou dat de koorleden weglopen en Rudi achterin op een laddertje blijkt te staan. Om er nog een eigen accent aan te ge ven werd dat in Moordspel-3 ver anderd, door Ron Brandsteder niet op een trapleertje te laten staan, maar door de toneelmees ter van het podium te laten afdu- Enfin, zo werkt dat dus in de showbizwereld, die net zo inter nationaal is als (ik noem maar wat> de geldwereld. met onder linge vertakkingen en belangen Het kwam nu even vervelend uit dat deze scène (wie hem eerst bij Carrell had gezien kon hem bij Van Duin stap voor stap volgen, alsof hij meelas met de parti tuur!) in een en dezelfde week in beide programma's te zien was, hoewel dat aan de andere kant ook wel weer leuk was, want wie ze allebei heeft gezien kan nu bij wijze van warenonderzoek zijn voorkeur voor een van beide uit spreken. Zo werd in een grijs verleden, 1949/1950, ook Arthur Millers beroemde toneelstuk 'De dood van een handelsreiziger' door twee verschillende beroeps gezelschappen tegelijk opge voerd, door Comedia met John Gobau als Willy Loman, en door het Amsterdams Toneelgezel schap met Louis Saalborn als Willy Loman. Ik gaf de voorkeur aan de tweede voorstelling. Ik wil de spaghettiscène niet verge lijken met Millers stuk, maar wat ze wel gemeen hebben is dat je de beide versies mooi kon verge lijken... Volgende keer meer over de Ep Oorklepshow. want ik mag niet verzuimen even te wijzen op programma's. aantal Zoals het filmportret dat Ger Poppelaars maakte over de Bel gische danseres Anne Teresa de Keersmaeker (ik nam me voor naar haar eerstvolgende voor stelling te gaan, en dat is, hoewel niet het eerste doel van een kunstprogramma, toch een van de mooiste resultaten die je er mee kunt bereiken). Voorts heb ik met plezier gekeken naar een van de aardigste 'In de hoofdrol len' van Mies Bouwman, dankzij de weerbarstige opstelling van hoofdrolspeler Alexander Pola. waar Mies aanvankelijk niet veel raad mee wist, tot ze besloot ook maar een beetje van zich af te bij ten. Het bleef allemaal in het be schaafde hoor, maar ondertus sen! Maar het mooist van al was toch de documentaire 'Staat van verzorging' over Neuteboom (89) en mevrouw Versteegen (66), ook weer, wat mij betreft, een Zilve ren Nipkowprijskandidaat, van Maarten Schmidt en Thomas Doebele. Je kon er om lachen en je kon er om huilen. En je kon je afvragen of onze verzorgings staat wel doelmatig functioneert. Maar het meest van al kon je je toch verbazen over de veer kracht, de levenswil tegen de klippen op, van mensen die het beter met zichzelf dan met de wereld hebben getroffen. Prach tig! ZATERDAG Radio 1 na 18 uur NOS: leder heel uur nieuws TROS: 18.03 Coulissen NOS: 19.02 NOS Jazz Platform 20.02 Langs de lijn. 22.02 Metro's Music 23.05 Met het oog op morgen Radio 2 na 18 uur NOS leder heel uur nieuws. KRO 18 03 Echo. 18 15 (S) Levenslief en levensleed 19 00-07 00 Zie Ra- KRO 20 00 Nieuws 20 02 KRO- Klassiek op zaterdagavond, met om 20 02 Pianomuziek, 20.40 Mu ziek uit Finland 22.00 Orgelru briek 22 20 Laudate. 23 00 KRO- Literair Spektakel IOS: 18 10 Arabisch programma EO. 18 30 Kayen Rasja. 18.45 lyi Haberler NOS 19.00 Programma voor buitenlandse werknemers EO: 20 30 Laat ons de rustdag wij den 21 14 EO-Metterdaad Hulp verlening 21 15 Reflector 21 35 Radio 3 na 18 uur NOS leder heel uur nieuws. 18.03 De Avondspits. NCRV 19.02 Kop loper 20 03 Harro de Jonge. 23.02 OMROEP RIJNLAND 15.00-17.00 Dagredactie 17.00-19.00 Dance Flash (Rijn lands Hitparade) 7 02 Ontbijtshow 7 53 Ter over weging. EO 8 05 Groot Nieuws TROS. 9.02 TROS/VERONICA Sport. VARA 11.02 De Schuur papier 11.30 Zout op zondag NCRV: 13.05 Hier en nu. NOS. 14.02 Langs de Lijn. VPRO 18.02 Borat. AVRO: 19.02 Buut vrij. 19.30 Hersengymnastiek 20.02 Uit studio en theater 21.02 Toppers van toen. 22.02 Nederlands op AVRO 1 en 2 NOS: 23.00 Nieuws en medede lingen. 23.05 Met het oog op morgen TROS 0.02 De Nacht wacht 4 02 Krieken met Adje Radio 2 NOS leder heel uur nieuws VA RA 8 02 Vroege Vogels 10 02 Tony van Verre ontmoet Benno Premsela AVRO 10 30 Snot neus ahoy 10 40 AVRO's Kin derkoor o.l v Paul Poulissen 11 02 Duyscotheek 12 02 AVRO-magazine. 14.02 Zondag urn. 19 00 Zie Radio 1 Radio 3 NOS leder heel uur nieuws KRO 8 02 Hurrie-up 9.02 Zin in pop 10.02 Het Egmond Complex 12 02 KRO-Miniparade 13.02 Het weeshuis van de Hits 15 02 Tijd voor Toen. 16.02 'Lieve Paul' 18.02 KRO's Hitweek. 19 02 Pop-eye 20.02 Radio Thuisland. 21.02 De krijsende tafel 22.02 Op slag van maan- NOS 8 00 Nws 8 02 H vier 9 00 Musica religiosa en profana 9 50 Programmaoverzicht KRO 10 00 Eucharistieviering NOS 11 00 Fur Elise 13 00 Nieuws 13 02 Opera Matinee 14 10 On der de groene linde 14 15 Con cert op de zondagmiddag. Ne derlands Kamer Orkest met viool. (14 55-15 15 Praten over muziek). 16 30 Diskotabel 18.00 Nieuws. 18 02 Musica Nova TROS 19 00 Continu klassiek 20 00 Nws 20 02 Specialiteiten a la carte 22.00 Koren en Korp sen Bachkoorconcours 22 30 Kamerconcert: Orlandofestival 1986. 23 00 Finale Radio 5 NCRV 9 00 Nieuws. 9 02 Woord op zondag. 9.30 Te Deum Lau- damus NOS: 9 55 Waterstan den 10.00 Nws IKON 10 02 Hoorspel voor de jeugd 10 10 Kerkdienst 10 58 Wilde ganzen 1100 De andere wereld van zondagmorgen VOO 12 00 Nws 12 05 Het zwarte gat IKON 17 00 Kerkdii Wilde ganzen. 18.00 Nieuws 18 10 Mensen 18 25 Liturgie en kerkmuziek IOS 18 40 Neder lands programma. NOS 19.00 Programma voor buitenlandse werknemers. 19 20 Suara Malu ku 19 55 Tambu 20 30 Zorg en Hoop 21 20 NOS Cultuur Spe cial 22.00 Dichter bij de dichter 2 3 f 3 7 V V ■V 9 D V V #1 t 3 V V k V V V V V 11> V V V V v *1 V- V V V s 19 V 70 V V V V 23 Horizontaal: 3. advertentie om officier te worden?, 8. we lezen het van de boom, 9. krom onder de schoenen in alle richtin gen slaan, 11. kan omslaan in liefhebben, 12. behaal de zege op de heilige zonder verlies, 16. opblazen van het slot deden we vroeger, 17. het land waar iedereen alles voor een ander over heeft is marge heeft niet veel te be tekenen, 6. een klap daar mee haalt je huid goed open, 7. een jongen met wei nig vrolijks over zich, 10. met de vorst op zee in een stoomboot, die groeien wel. 13. in een boot en door el kaar, 14. achter een bevesti ging staat de waterplant, 15. een benedenhuis krijg je weer, 17. laatsleden is om die plaats heel wat te doen geweest bij het diner, 18. ie mand gaf mij een drukker, 20. een voertuig, maar dan wel een dure. een-utopie, 19. is deze bocht vervelend dan aanraken als hij gevoelig is, 21. als de brieven geruild worden moet u betalen, 22. achter u omkeren in medelijden. 23. op avonturen is de prijs ge komen. Verticaal: 1. als je geen dak boven je hoofd hebt kun je mis schien in 15 terecht, 2. schaamteloze pronkers in uw tuin, 4. draag de zode weg, 5. symptoom in de De prijs van 25,- werd toegekend aan W. Krop-van den Berg, W. War- naarlaan 7, 2171 HA Sassenheim De prijs wordt de winnaar toege zonden. Oplossingen onder vermelding van 'Puzzel' voor donderdag op briefkaart of in enveloppe zenden aan Redactie Leidsch Dagblad. Postbus 54. 2300 AB Leiden OMROEP RIJNLAND 11.00-11.30 Sassenheim Lokaal 11.30-12.00 Voorhout Lokaal 12.00-13.00 Noordwijkerhout Lokaal 13.00-14.00 Lisse Lokaal 14.00-19.00 Rijnland Sport 19.00-20.00 Snel Buffet (muzi kaal Intermezzo) 20.00-22.00 Tijdmachine LOKALE OMROEP ALPHEN 20.00-21.00 Alphens Nie gazine 21.00-22.00 Sportcarrousel aktuallteiten, berichten en verkeersinformatie 12.00-13.00 Lunch-uur me progr -aank service- rubr., weerber verkeersinf land- en tuinbouwinf de kwis Hebbes en de voorstelling van de dag MAANDAG Radio 1 voor 18 uur NOS; leder heel uur nws NCRV 7 03 Hier en nu. 7 15 Het levende woord 7.22 Lichte muziek (NOS 7 30 NwsNCRV. 7.33 Hier en nu 8 32 Maandagmorgen Magazine met om 9.30. 10 30 en 1130 Nieuwsoverzicht Hier en nu 12.00 Nieuws 12 05 Boer en tuinder 12.30 Nieuwsoverzicht Hier en nu 12 32 Over kopen gesproken 12 50 Moment NOS 12 56 Me- ded voor land- en tuinbouw NCRV 13.05 Hier en nu VOO 14.05 Veronica Nieuwsradio Radio 2 voor 18 uur NOS leder heel uur nieuws TROS: 7 02 Een goede morgen met Ron Brandsteder (8 03-8 15 Tros Aktua 9 03 De TROS Gou we Ouwe Club 10 03 Op volle Toeren Bingo zeven op een rij 11 03 Te gast bij Herman Emmink 1203 André van Duin. 13.06 TROS Aktua. 13.15 Raad een lied of niet. 14.03 Muziek uit duizen den EO 15.03 Met muziek het he le land door 15.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 16 03 Open huis 17.03 Ronduit-radiokrant Radio 5 voor 18 uur NOS leder heel uur nieuws AVRO 7 03 Dit is de AVRO-Maan- dag 9 03 Arbeidsvitaminen 11 03 Muziek met Meta 12 03 Hollands l 03 Toppop Radio-1 The rape of Lucretia. opera var Britten 13 40 The Julian Bream Consorl 13 50 Over kunst en kul- 4 00 De vrije keus 14 45 lÉHMÉBB maandagi 16 03 Toppop Radio-2 Radio 4 voor 18 uur KRO: 8.00 Nws. 8.02 Aubade 9.30 Daar word ik stil van 10 00 KRO- Klassiek op maandagmorgen, pia- KRO-Klassiek dag 16.00 In antwoord op schrijven 16 50 KRO-Literair Over poezie VARA 17 00 Van Midde leeuwen tot Klassicisme tiel 9 25 Waterstanden RVU 9 30 Alternatie geneeswijzen VARA 10 00 Hoor Haar! 11 00 En dat op maandagmorgen NOS 12 00 Nieuws HUM VERB 12 05 Het voordeel van de twijfel NOS 13 00 Nws VARA 13 10 Ander zout in de pap 14 00 Leef-tijd-genoeg - Extra. 15 00 Leef-tijd-genoeg en Vrouwen boven 40 16.00 Lucht ruim. NOS 16.30 NOS Kinderma gazine 17.00 Wat een taal 17 25 NOS Cultuurmagazine OVER HEIDSVOORLICHTING 17 46 Bi- zascoop NOS 17 56 Mededelin gen en Nws

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 35