L gevorderde assistenten- accountant m/v Administratief medewerk(st)er 3 M.Seher&Co vertegenwoordiger.» Motel Sassenheim zoekt jonge enthousiaste medewerkers Verheij Assurantiën b.v D1REKTIE- ASSISTENTE (m/v) Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Horst en Vliet" leidinggevende (36 uur) BOOKKEEPER/ASSISTANT JOJHE CONTROLLER (v/m]_ 1/1/11/ MEDEWERKER STUDIEADVISEUR M/V BEDRIJFSLEIDER Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Witte Singel 1 Postbus 54 2300 AB Leiden Een werkmaatschappij van Damiate Holding In verband met uitbreiding van de werkzaamheden op onze adver tentie-boekhouding kunnen wij op korte termijn een serieuze admini stratieve kracht (m/v) plaatsen. Het betreft een part-time baan (werktijden van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.00 uur). De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het meten van geplaatste advertenties en het invoeren van deze gegevens via een beeldscherm. De nieuwe collega dient bereid en in staat te zijn in voorkomende gevallen (tijdens ziekte of vakantie) zijn/haar collega te vervangen, waardoor tijdelijk langere werktijden kunnen ontstaan. Onze gedachten gaan uit naar iemand met MAVO of een gelijkwaardige opleiding, een goede typevaardigheid en een grote nauwkeurigheid van werken. Indien u meent aan deze functie-eisen te kunnen voldoen, dan verzoeken wij u binnen een week schriftelijk te solliciteren bij onze afdeling Perso- /|H# _1 de heer A G van der Qpek neelszaken, ter attentie v 3 V Technische Handelsonderneming Importerende grooihandel op het gebiei ADMIRAAL HELFRICHWEG 2A POSTBUS 190 2900 AD CAPELLE A/D IJSSEl TELEFOON 010-4509255 Op korte termijn zoeken wij een voor onze Afdeling Elektrotechniek Het werkgebied omvat het deel van Nederland boven de li|n Hoek van Holland - Amersfoort - Hardenberg. De Afdeling Elektrotechniek van Seher voert ruim 50 jaar in Nederland materialen en componenten voor de bouw en revisie van elektromotoren en voor de bouw van transformatoren. De produkten van Seher liggen goed in de markt, maar u zult uw kapaciteiten echt nodig hebben. Als vertegenwoordiger zult u dagelijks kontakten onderhouden met bestaande en nieuwe relaties. U zult hen moeten voorlichten over de vele mogelijkheden en in overleg moeten bepalen welke produkten het beste bij hun wensen passen. Deze baan is uitermate geschikt voor een jonge zelfstandige vertegenwoordiger, die woonachtig is in bovengenoemd gebied, een opleiding MTS-E volgde, en bereid is, onder begeleiding van zijn verkoopleider zich voor 100% in te zetten. Pioniersgeest en doorzettingsvermogen zijn belangrijke criteria waaraan voldaan moet worden. Wij bieden u een interne produkttraining, een interessant salaris, aangevuld met diverse secundaire arbeidsvoorwaarden, een prettige werksfeer binnen een klein team en de zekerheid van een gezond bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v., kunt u richten aan onze directeur, de heer B. R. Haslinghuls, die voor nadere informatie telefonisch te bereiken is onder nummer 010 - 450 92 55 of privé 01856 -15 76. de Tombe/Melse co is een maatschap van register accountants met 25 ves tigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in België bestaat een intensieve samenwerking met een groot aantal accountantskantoren in de wereld. In kantoorverband wordt samengewerkt met Melse co, belastingadvi seurs, Additief, administra tieve dienstverlening en TM consult, adviseurs voor organisatie en automati sering. Er bestaat behoefte aan voor onze vestiging Leiden. Zij zullen worden inge schakeld bij de uitvoering van gevarieerde en interes sante kontrolewerkzaam- heden voor onze kliënten. Ruime ontplooiingsmoge lijkheden zijn aanwezig voor aktieve jonge mensen, leeftijd 23-35 jaar, met een basisopleiding op VWO- of HEAO-niveau. Vereist is verder een gevorderde NIvRA- of SPD-studie, alsmede enige jaren praktijk ervaring. Onzerzijds wordt deze studie ondersteund door een kontinu kursusprogram- ma binnen onze organisatie. Geboden wordt een goed salaris, uitstekende sekun- daire arbeidsvoorwaarden en een studiekostenver goeding. Wij zien uw schriftelijke sollicitatie gaame tegemoet op ons kantooradres: Zoeterwoudsesingel 62, Postbus 402, 2300 AK Leiden. T.a.v. de heer A.de Jong RA. Tel. 071 - 14 44 51. de Tombe/Melse co accountants 25 vestigingen in Nederland in internationaal verband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland. in ambulante dienst voor avonden door de week en/of de weekeinden. Leeftijd 18 tot 21 jaar. Sollicitatie na telefonische afspraak. Tel.: 02522-19019. Verheij Assurantiën B.V. is gespecialiseerd op het gebied van bedrijfsverzekeringen en pensioenadvisering. Ons relatiebestand behelst middelgrote ondernemingen in het gehele land. Ons accent ligt in de eerste plaats op objectieve advisering. Gezien de aard van onze werkzaamheden is het verkrijgen van een vertrouwensrelatie van het allerhoogste belang. Uw schriftelijke reakties worden tege moet gezien door de heer D. Westra. Doezastraat 15, 2311 GZ LEIDEN Het bedrijf vraagt voor het kantoor i Leiden: De funktie omvat: onderhouden van kontakten met cliënten; na een gedegen inwerkperiode zal zij volledig het kantoor moeten la ten funktioneren; coördinatie van de werkzaamheden van de buitendienst; werken met P.C. Degene die wij zoeken moet: - zeer zelfstandig zijn - flexibel - punktueel - onder druk kunnen werken - verzorgd en representatief zijn Vereisten: minimaal HAVO en Sekretaresse- opleiding; 23 tot 28 jaar; bij voorkeur enige ervaring in het verzekeringsvak. "Horst en Vliet" is een instelling met de werkvormen Algemeen Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging. In de afdeling Gezinsverzorging werken ruim 450 gezinshelpsters verzorgsters onder leiding van 19 leidsters, verdeeld over drie werkgebieden, te weten: Voorschoten, Leidschendam en Wassenaar. Tot de werkzaamheden behoren: organiseren van korte en langdurige hulpverlening; begeleiden van uitvoerende krachten, individueel en in groepsverband; verzorgen van rapportage en bijkpmendeadministratieve werkzaamheden; onderhouden van contacten met cliënten. Wij vragen iemand die: zo mogelijk ervaring heeft in een leidinggevende functie; goed kan organiseren; stressbestendig is; een prettig collega is. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Welzijnswerk. Inlichtingen en sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan mevrouw A. van Bergen-Schuijt, Personeelszaken, postbus 114,2250 AC Voorschoten. Tel. (01717) 49 95. to join our enthusiastic team providing sales and marke ting services to our international companies in the water- sport industry. You should have either MBA; Praktijk Diploma Boekhou den; SPD; MEAO; HEAO etc., and have at least 3 years accounting experience. Part-time employment could also be considered. This is a growing function of a pio neering nature. Knowledge of English is essential. Please reply to Mr. I. Wiebenga, Gaastra International Services, P.O.Box 24, 2360 AA Warmond, enclosing your C.V. in English or Dutch. Female applicants are especially welcome. A, ,r 11,',1-, ','fi emveka bv Wij zijn een assurantiekantoor vnl. werkzaam t.b.v. be drijven, gevestigd door het gehele land en particulieren in Leiden e.o. Wij zoeken: a MEDEWERKSTER voor onze acceptatie afdeling (leeftijd 18 t/m 20 jaar) die met onze computer moet werken en contact on derhouden met onze cliënten en verzekeraars. Gevraagd: Kantoorervaring, bij voorkeur in het assurantievak. b BUITENDIENSTMEDEWERKER (leeftijd 22 t/m 24 jaar) voor beheer en uitbreiding van ons particulieren cliënten bestand. Gevraagd: Een man, die na ervaring op een assurantiekantoor, naar buiten wil. Uw schriftelijke sollicitatie dient u binnen 14 dagen te richten aan Emveka - Rijndijk 137/Postbus 102 - 2394 ZG Hazerswoude/Rd. Voor nadere telefonische informatie kunt u zich tijdens de ochtenduren wenden tot Mw. Develing 01714-4000 toestel 19. MET SPOED GEVRAAGD: WIM DE MOL Riool- en afvoerontstoppingen Industrieweg 1 - 2224 RG Katwijk - 01718-25989 De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge oplei dingen op een breed terrein van het algemeen en beroepsonderwijs. Deze opleidingen zijn binnen de LOI-organisatie ondergebracht bij divisies, waarbinnen gespecialiseerde sectoren. Per sector vindt de administratief/organisatorische begelei ding van cursisten plaats door het cursistensecre- tariaat. Voor het secretariaat van de sector TALEN en COMMUNICATIEVE OPLEIDIN GEN, zoeken wij op korte termijn een die na een inwerkperiode zal kunnen worden be noemd tot groepsleider binnen dit secretariaat. De taak bestaat voornamelijk uit mondelinge en schriftelijke contacten met adspirant-cursisten en cursisten, zowel voorlichtend als begeleidend, or ganisatie van mondelinge lessen en alle bijko mende administratieve werkzaamheden. De juiste kandidaat, in de leeftijd tussen 22 en 28 jaar, heeft een opleiding op het niveau HAVO/ VWO of MEAO, liefst aangevuld met Nederland se bedrijfscorrespondentie. Hij/zij is representa tief en beschikt over een gedegen vaardigheid in het corresponderen en goede contactuele eigen schappen. Enige ervaring in een adviserende en/of voorlich tende functie strekt tot aanbeveling.- Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie, met uitvoerige omschrijving van oplei ding en eventuele ervaring, te richten aan de af deling Personeelszaken leidse onderwijs instellingen Leldsedreef 2 2352 BA Leiderdorp 071-45 12 16 Erbi is een trendsettende specialist in het ontwerpen, fabriceren en verkopen van kwali- teitsprodukten voor keukeninrichtingen. Wij hebben een eigen produktiebedrijf welke op in dustriële wijze en met behulp van moderne technieken en CNC-gestuurde machines hoofdzakelijk aanrechtbladen vervaardigt van hout, kunststof, tegels en corian. Met het oog op de voor ons gunstige marktontwikkeling zoeken wij een die in staat is "zijn" mensen te stimuleren en te motiveren en het hoge kwaliteitsniveau, dat wij onszelf opgelegd hebben, te waarborgen. Hij regelt, coördineert en is het centrale aanspreekpunt voor zowel het hoofd van de "werk vloer", de inkoopafdeling als het verkoopapparaat. Als lid van het managementteam wordt van hem een belangrijke inbreng verwacht op het terrein van nieuwe produktiemethoden en -machines. Wij denken aan een kandidaat, die reeds een zeer brede ervaring heeft opgedaan in de hout-, metaal- of kunststofsektor en die aan de volgende eisen kan voldoen: minimaal MTS opleiding of gelijkwaardig niveau organisatorische- en leidinggevende capaciteiten goede kontaktuele eigenschappen voldoende kennis van de Duitse- en Engelse taal leeftijd vanaf 30 jaar Ziet U een uitdaging in deze boeiende en dynamische funktie dan verzoeken wij U Uw schriftelijke sollicitatie met een uitvoerig curriculum vitae te zenden aan Erbi b.v., t.a.v. de heer A. J. M. Heemskerk Postbus 129, 2400 AC Alphen aan den Rijn. De mooiste keukenbladen komen uit Alphen aan den Rijn

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 26