Haags kunstleven toe aan verio Halfslachtige George' bij Dansproduktie Culturele hoofdstad bijna uit de nood Miljoenenopdracht orgelbouwers Exposities Concerten Leiden Den Haag Amsterdam Rotterdam VRIJDAG 27 FEBRUARI 1987 PAGINA 21 w Dansproduktie met 'George'. Cho reografieën van Bianca van Dillen, Angela Linssen en Denies Louwerse op muziek van George Antheil. Ge zien op 26 februari in het LAK, Lei den. LEIDEN - Fascinatie voor een onderwerp kan een goed motief zijn om tot een voorstelling te ko men, maar 's geen garantie voor een bevredigend resultaat. Bian ca van Dillen, Angela Linssen en Denies Louwerse voelen zich sterk aangetrokken tot de mu ziek van de Amerikaanse compo nist George Antheil, die in de ja ren twintig van deze eeuw als een punk avant la lettre tekeer ging in de muziekwereld. Zijn grillige klankenreeksen, waarin aanzetten tot romantiek al snel door mechanische uitbarstingen in de kiem kunnen worden ge smoord, deden muziekminnaars de haren ten berge rijzen. Het is muziek die tot op zekere hoogte verwantschap vertoont met de bij Dansproduktie ontwikkelde dansstijl. 'George' is geen collectief werkstuk. Ieder van de drie cho reografen maakte op de muziek van Antheil drie of vier dansen, die op een zeer merkwaardige manier aan elkaar zijn geregen. Telkens als een dansfragment is afgelopen wordt een onbeholpen toneelstukje opgevoerd. De dan sers trekken kledingstukken aan of uit, schuiven met stoelen, schenken een glas prikwijn in, staan op en gaan weer zitten. Ook de twee muzikanten die alle dans live begeleiden, worden daarbij niet gespaard. Dat gehan nes in de marge zorgt voor een valse dynamiek die de voorstel ling volledig gaat beheersen. Bo vendien gebeurt het op de zoge naamd ongedwongen manier van iemand die vanuit het hospi taal naar huis belt om te melden dat alles prima gaat. De dans komt in zo'n ontmoe digende omgeving sterk in de verdrukking. Met name voor de bijdragen van Bianca van Dillen is dat jammer. Haar solo 'Gift' heeft daar nog het minste onder te lijden, omdat het het ope ningsstuk is. Haar tweede solo gaat echter volledig kopje onder. En dat terwijl Kathy Dekker er een knappe vertolking van gaf, met trefzeker priemende benen, goed gedoseerde energie en een royaal gebruik van de ruimte. Het aandeel van Angela Linsen is het minst opgewassen tegen de muziek. In de eerste twee stukken tracht ze Antheil te pa reren met een lang opgerekte mi me, die tegen zijn onstuimigheid het onderspit delft. Haar finale heeft meer dynamiek, maar werd om zeep geholpen door de zeer slordige uitvoering. Denies Louwerse houdt zich als jonge choreograaf behoorlijk staande te midden van zijn meer ervaren collega's. Zijn jonge hon den-aanpak komt tot uiting in een stuk waarin de man-vrouw verhoudingen worden verwis seld en vooral in een verrassend acrobatische dans voor twee mannen, die bovendien sterk werd neergezet. Zijn benadering lijkt de vinger op de zere plek te leggen. 'Geor ge' aarzelt tussen de strenge zorgvuldigheid van Bianca van Dillen en de onbekommerde in stelling van de jonge dansers, met als gevolg dat alles aan de voorstelling halfslachtig is. Tot aan het decor toe, waarbij het ef fect van vloer en achterdoek te niet werd gedaan door de blauwe toneelgordijnen langs de flan ken. Dansproduktie in de over gang, een dubbeltje op z'n kant. ARIEJAN KORTEWEG DEN HAAG (GPD) - Het Cir custheater en het Nederlands Congresgebouw mogen het nieuwe Haagse Muziektheater aan het Spui geen concurrentie aandoen. Daarom zal het Cir custheater zich op grootschalig amusement (zg. .Carré-bespe ling') moeten toeleggen en het Congresgebouw op congressen en exposities. In dat laatste complex zou het wereldver maarde North Sea Jazz Festi val eigenlijk geen onderdak meer moeten krijgen. Deze aanbevelingen staan in een cultuurnotitie van de Haagse wet houder Jack Verduyn Lunel. Daar in beschrijft hij zijn beleidsvoorne mens tot het jaar 1990. Er moet in Den Haag een .swingender' cul tuurleven komen. De stad moet zich meer dan voorheen nationaal en internationaal presenteren Voorrang moet worden gegeven aan gedurfde en originele initiatie ven. In veel opzichten is het Haag se kunstleven aan een verjongings kuur toe. De wethouder wil af van het ongezonde beeld dat in de resi dentie om zes uur de gordijnen dichtgaan en op zondagavond vei lig een kanon kan worden afge schoten. Te eenzijdig is tot nu toe aandacht geschonken aan tradi ties. Om het Spui, met de te verrijzen onderkomens voor Residentie Or kest en Nederlands Dans Theater alsook het Theatercentrum voor het margetheater, nauwer bij de Mondriaan kan 8 miljoen opbrengen AMSTERDAM (ANP) - De geschatte veilingopbrengst van het schilderij 'Compositie met twee lijnen' van de schilder Mondriaan bedraagt 5,5 tot acht miljoen gulden. De expert moderne - en hedendaagse kunst, A. van der Werff van het veilinghuis Sotheby's heeft dat in overleg met collega experts in Londen en New York vastgesteld, zo heeft het veilinghuis in Amsterdam bekend gemaakt. Het schilderij 'Compositie met twee lijnen' is eigendom van de gemeen te Hilversum. Het college van B en W van die gemeente wil het kunst werk verkopen, om het geld voor de bouw van een cultureel centrum te gebruiken. Hiertegen is echter al van diverse kanten geprotesteerd. De kleine linkse fracties van de provincie Noord-Holland hebben Gedepu teerde Staten gevraagd, indien de Hilversumse raad met de verkoop van de Mondriaan in zou stemmen, het raadsbesluit ter vernietiging aan de Kroon voor te dragen. Vermogen Warhol in kunststichting AMSTERDAM (GPD) - Het ziet er naar uit dat de manifestatie Am sterdam Culturele Hoofdstad toch nog met enige allure gevierd kan worden voor wat betreft de evene menten van het Nederlands Thea ter Instituut. Er ontbreekt welis waar nog vier van de elf miljoen gulden, maar het geld stroomt nu binnen. Bovendien heeft het Thea ter Instituut een aantal hoopgeven de toezeggingen gekregen voor fi nanciële bijdragen van bedrijven en buitenlandse overheden. Volgens de directeur van het Ne derlands Theater Instituut, Steve Austen, wordt de kans dat de eve nementen daadwerkelijk kunnen worden gerealiseerd steeds groter Tijdens een bijeenkomst gisteren in Amsterdam wist Austen ook te vertellen dat de financiering van het aandeel van het Holland Festi val eveneens voorspoedig ver loopt. Begin dit jaar werden de organi satoren van de cultuurmanifestatie opgeschrikt door het nieuws dat zij het met minder geld moesten doen dan zij verwachtten. De cultuur wethouder van Amsterdam me vrouw M. Luinstra (CDA) kondig de aan dat de stad niet meer dan 1,3 miljoen gulden kan bijdragen aan Amsterdam Culturele Hoofdstad. Het Rijk had niet meer in petto dan drie miljoen gulden. De manifesta tie zou dus vooral tot stand moeten komen dank zij deelneming van bedrijven, instellingen en buiten landse overheden. De twee grootste sponsors die het Nederlands Theater Instituut tot nu toe heeft gevonden, zijn de KLM en de Volkskrant. Beide zor gen voor ongeveer vier ton. Austen zei geen groter beroep te willen doen op de gemeente Am sterdam die slechts voor anderhalf miljoen gulden zorgt. „We realise ren ons dat Amsterdam er slecht voorstaat en we willen geen aan slag doen op het kunstbudget dat voor andere doeleinden bestemd De fondswerving van het Neder lands Theater Instituut gaat door totdat de slotmanifestatie Amster dam Culturele Hoofdstad voorbij AMSTERDAM - Voor de achtste Europese Antiquarenbeurs kan men tot en met 1 maart in het Amsterdamse hotel Krasnapolsky terecht. Op deze foto bekijken enige geintersseerden een deel van de Atlas Major van Blaeu. een handgekleurde atlas uit 1660. De waarde van dit topstuk is 285.000.-.- <r0to anp» NEW YORK (AP) - De Amerikaanse pop-artkunstenaar Andy Warhol, die zondag op 58-jarige leeftijd in New York overleed, heeft in een 1982 opgemaakt testament beschikt dat zijn vermogen in een nieuw op te richten stichting voor beeldende kunst gestoken moet worden. Warhols vermogen wordt geschat op tussen de 10 en 15 miljoen dollar, die geinvesteerd zijn in onroerend goed, effecten en een kunstcollectie In het testament heeft Warhol verder vastgelegd dat zijn manager Frede rick Hughes een bedrag van 250.000 dollar krijgt. Warhols broers John en Paul Warhol krijgen maximaal 500.000 dollar Wethouder Verduyn Lunel wil met alle middelen tegengaan dat zijn stad verstoken blijft van opera. Hij gaat er dan ook vanuit dat de Nederlandse Opera garant blijft voor 30 voorstellingen per jaar in Den Haag. Gebeurt dit niet. dan zal hij contacten leggen met de opera huizen in Düsseldorf en Brussel of eigen Haagse produkties stimule- De muziekafdeling van het Ge meentemuseum moet als zelfstan dig Nationaal Muziekmuseum in het nieuwe gebouwencomplex aan het Spui gaan fungeren Aan lite raire activiteiten in Den Haag wordt prioriteit gegeven; in verge lijking tot Amsterdam (SLAA) en Rotterdam (Poetry International) gebeurt er in de residentie te wei nig. DEN HAAG (GPD) - De orgelbou wers Jan en Peter van den Heuvel uit Dordrecht hebben een miljoe- nenopdracht voor de bouw van een orgel in de beroemde Victoria-Hall in Genève gekregen. Het is de tweede grote buitenlandse order binnen een jaar: voorjaar '86 maak te premier Chirac van Frankrijk persoonlijk bekend dat de broers waren aangezocht om voor 2,5 mil joen gulden een 18 meter hoog or gel te bouwen in de Parijse St. Eus- tache-kerk, het grootste orgel van het land. In Genève gaat het om een groot orgel in een concertzaal die bekend staat om zijn buitengewoon goede akoestiek. Het gebouw dateert uit 1894. werd ontworpen door John en Mare Camoletti en ging in 1984 door brand grotendeels verloren. Het orgel, waarop vermaarde orga nisten als Jeanne Demessieux, Karl Richter en Lionel Rogg con certen gaven en platenopnamen maakten, werd volledig verwoest. Het nieuwe orgel krijgt 70 stem men, verdeeld over 4 klavieren en pedaal. Onder de stemmen bevin den zich twee 32 voets-registers waarvan de langste pijpen onge veer 10 meter lang zijn. De traktuur zal mechanisch worden naar het voorbeeld van het door de broers Van den Heuvel in 1983 gebouwde orgel in Katwijk aan Zee. Het vele houtsnij- en beeldhouwwerk aan de kast van mahoniehout wordt voorzien van een laag 23 karaats bladgoud. Met de bouw van het instrument is een bedrag van bijna 2,5 miljoen gulden gemoeid. Hel orgel moet worden opgeleverd in 1991. Een adviescommissie koos uit offertes van 5 gerenommeerde internatio nal^ orgelbouwers het ontwerp van^Se Dordtse firma i andere culturele centra van de stad te betrekken, zal een Jooproute' van Voorhout naar Spui worden gecreëerd. Daarin zal dan geen plaats meer zijn voor de .gewone' markt zoals die 's zomers aan het Voorhout wordt gehouden. Voor het kleinschalige theater is na de sluiting van het HOT-theater en het dichtgaan-op-termijn van het Theater aan de Haven in Sche- veningen de situatie nu minder zorgelijk, doordat Het Gebeuren het nieuwe Margetheater aan het Spui gaan runnen Bovendien wordt Korzo aan de Prinsestraat tot een volwaardig vrij en onafhan kelijk theater verbouwd De Koninklijke Schouwburg heeft een face-lift nodig: het ge bouw moet er beter gaan uitzien en aantrekkelijker voor het publiek worden. Dat de Haagse Comedie zelf door de wringer gaat, was al bekend. Van de gemeente Den Haag krijgt De Appel extra geld om grote produkties te blijven ge- AMSTERDAM - In het Rijksmuseum Vincent van Gogh opende gisteren een tentoonstelling met schilderijen van Jan Voerman (1857-1941) Op deze expositie, die tot en met 12 april duurt, werd het boek 'Broeden op een wolk' gepresenteerd. Op de foto v.l.n.r. Jan Voerman jr.. Liselore Gerritsen en Henk van Ulsen. die het boek mede tot stand, hebben gebracht. «foto anpi Leiden Rijksmuseum Boerhaave - Steen straat, 'Balans van een eeuw', Neder landse natuurwetenschappen en ge neeskunde in de 19e eeuw. t/m mid den '87; di. t/m za. van 10-17 uur. z van 13-17 uur. De Lakenhal - Oude Singel, aanwin sten moderne kunst, t/m 26/4; di. t/m za. 10-17 uur, zo. 13-17 uur Rijksmuseum voor Geologie en Mine ralogie - Hooglandse Kerkgracht. 'Dieren, vroeger en nu', t/m 26/4; ma. t/m vr. 10-17 uur. zo. 14-17 uur Rijksmuseum van Oudheden - Ra penburg, tentoonstelling over de Va ticaanse bibiotheek. t/m 9/3; di. t/m za. 10-17 uur, zo. 13-17 uur. Galerie Denise Stephan - Bakker- steeg, tekeningen van Jan Vegter en beelden van Frans Letterie, t/m 15/3; vr. t/m zo. van 10-22 uur. Antiquariaat van Paddenburgh Diefsteeg. kinder- en dieretsen va Minnie Dronkers, 1/3 t/m 31/3 t/m 5/4; dag. 10-17 t Caeciliastraat 18 - expositie Ine Elzin- ga. Gardien de Groot, Bernie Autse- ma, Ans Zuyderhout, tot 15/3; ma., di.. za. 13.30 tot 16.30 uur. Galerie-atelier Treetje Lager - hoek Oude Rijn/Pelikaanstraat, o.a. mono- typieën, potloodtekeningen en lino's van Henny Hartevelt, Angela Tulfer en Marjan van den Bosch, 4/3 t/m 27/3; woe. en vr. 13.30-18 uur; za. van 12.30- 17 uur, do. van 13.30-18 uur en van 19- 21 uur. Sylviuslaboratorium - aquarellen en pentekeningen van Prof. Gaillard, t/m 13/3; ma. t/m vr. 8.30-18 uur. Galerie Fotomania - Koppenhink- steëg, expositie van Henk Tas, t/m 21/ 3; woe. t/m za. 13-17 uur. LAK-galerie - Cleveringaplaats, Henk Fakkeldy, schilderijen en tekeningen, t/m 6/3; ma. t/m vr. 10-17 uur. Piggelmee - Janvossensteeg 59, Mar tin van Dijk en Peter Panders, olie verfschilderijen, dag. beh. zo van 9-18 't Huys Benee - Nieuwe Rijn 3 - per manente tentoonstelling van werk van Leny Noyen, vr. 14-16 uur en za. en zo. van 12-16 uur. Zaailing - Hooigracht 41, Lidie Bos sen, olieverven, acryls en pastels, tot pasen; di. t/m za. 9-21 uur Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, collages van Heieen Kerdijk And ré Sloos. zeefdruk, t/m 18/3; di. t/m vr. 14-1P uur, za. 9.30-12.30 uur. Bibliotheek - Gordijnsingel, schilde rijen van Jacqueline de Jong, t/m 6/3; ma. 19-21 uur, di. en woe. 14-17.30 uur, do. 10-12 uur, vr. 14-17.30 uur en 19-21 Warmond Galerie De Pomp - Dorpsstraat, kera miek van Nel Breeschooten. aquarel len van Hetty Doorenbos en fotogra fie van Arnold Trippelaar. t/m 5/3; woe do za en zo 14-16 uur. Het Oude Raadhuis - Dorpsstraat, aquarellen van Arnold Trippelaar. t'm 5/3; woe., do., zo 14-16 uur, za 10-16 Alphen Rhijnkade elf - Rijnkade 11, naïeve kunst, grafiek en schilderijen uit Ne derland, Duitsland, Frankrijk en Joe goslavië, t/m 5/3; di. t/m za. 10-17.30 uur, vr. van 10-21 uur. Galerie Alba - Kortsteekterweg 42, Betsy van der Meer, schilderijen en aquarellen; Vera de Groot, schilderij en, t/m 29/3; vr., za.. zo. van 10-20 uur Voorschoten Bibliotheek - Wijngaardenlaan, aqua rellen met impressies uit China van Hannie Bal. tot 12/3; openingsuren van de bibliotheek. Herman Brood and his Wild Roman Klassiek De uit Frankrijk afkomstige violiste Roseline Piveteau geeft vanavond sa men met de pianist Jaap Dieleman een concert in de Kapelzaal van K&O Het programma opent met twee Ro mances van Ludwig van Beethoven Daarna volgen sonates van Schubert en Krenek. Van Chausson wordt de Poème gespeeld en van Tartini de Duivelstriller-sonate. Al deze werken mogen tot de hoogtepunten van het vioolrepertoire worden gerekend Roseline Piveteau kreeg haar oplei ding aan het conservatorium in Pa rijs. Ze vestigde zich in Nederland toen ze werd benoemd tot concert meester van het Nederlands Ballet Orkest. Aanvang 20.15 uur. De pianist Alwin Bër zal maandag avond in de Kapelzaal het eerste con cert van een uit drie delen bestaande Chopin-cyclus verzorgen. Het pro gramma vermeldt de Nocturnes ops 32 nr.2 en opus 48 nr.l, de Scherzi nrs.1,2,3 en 4 en de Sonate nr.l, opus 4 De volgende Chopin-recitals zijn op 23.maarft en 6 april. Aanvang 20.15 Pop Het zoldercafe van het Leids Vrije- tijds Centrum is vrijdagavond gere serveerd voor de Haagse band Hi-Nel- ly. De band speelt swingende 'wave' met hier en daar Cure en Talking Heads invloeden. Aanvang 23.00 uur. Breestraat 66. Herman Brood and his Wild Roman ce treden zaterdag op in het Leids Vrijetijds Centrum. Alles is al wel ge zegd en geschreven over de Godfa ther van de Nederlandse rock roll Begonnen als pianist bij Cuby and the Blizzards klom Herman Brood op tot muzikant, componist, tekstschrij ver en performer. Zijn groep de Wild Romance bestaat op dit moment uit David Hollestelle, Danny Ladema- cher, Rudy Englebert en Ani Meer man. Aanvang 23.00 uur. Breestraat 66. In het Haagse Paard is vrijdag de En gelse groep The Fall uitgenodigd Zanger en tekstschrijver Mark Ed ward Smith is de onbetwiste leider van dit gezelschap. Vroig jaar ver scheen de dertiende elpee: 'Bend Si nister'. Aanvang 23.00 uur, Prinse gracht 12-14, Den Haag. In hun vaderland Zimbabwe stond The Bhundu Boys maar liefst drje maanden op de eerste plaats van de hitparade met de single 'Hatisitose' Muziek gemaakt om op te dansen. Za terdagavond verzorgen ze een optre den in het Paard Aanvang: 23.00 uur, Pnnsegracht 12-14, Den Haag. Zondag 1 maart tussen 16.00 en 21.00 uur vindat in dat zelfde Haagse Paard een popfestival plaats met optredens van Pqrstuvw, Pyranja, Wall of Silen ce, The beautiful people. Three Alley Cats. Lezing In het kader van de OKW-lezingen over Primitieven en Primitivisme staat donderdag 5 maart prof. dr. Etty Mulder op het programma. Zij is hoogleraar musicologie aan de Nij meegse universiteit. Mulder zal het gaan hebben over het hoe en waarom van de oriëntatie op primitieve voor beelden in de muziek en dans van de 20ste-eeuw Dit zal zij illustreren aan de hand van Stravinsky's Sacre du Pnntemps Aanvang 20.15 uur. Burcht Burgsteeg 14. Leiden Schouwburg vr 27. 20.15 uur. Peter Faber met 'Cu- za 28. 20.15 uur. Laurens van Rooyen brengt 'La grande parade' ma 2. 20.15 uur. 'Madame Arthur', musical van Jos Brink en Frank San ders. di 3. 20.15 uur. Grote solisten. Het Rijnlands Mannenkoor. Judith Bosch en William C Ruivenkamp presente ren: meesterwerken van opera tot operette. woe 4, 20.15 uur. Danskern brengt 'Suspension' van May O'Donnel. 'Dav on earth' van Humphry en 'Rooms' en 'The troubled sleeper' van Anna So- kolow. do 5. 20.15 uur. gezelschap De Salon met 'Macbeth' van Shakespeare in een bewerking van Edwin de Vries en Rob Klinkenberg. 20.15 uur, Het Trojaanse Paard zo 1, 15 uur, kindervoorstelling Cees Brand. 'Willie Wiebel'. woe 4. 20.30 uur, Theaterschoolpro- duktie: 'Boys and Girls' do 5. 20.15 uur. LEST 'The Typists' Microtheater vr 27. za 28. 2Ï uur. Imperium Salo me', bewerking van Bart Vieveen naar het stuk van Oscar Wilde. De Burcht di 3. woe 4. 20.30 uur. 'Madre Eroina', gespeeld door Gerda Havertong, re gie: Rosamana Rinaldi Waaggebouw ;_4, do 5, 20.30 uur, Leidse Jonge- Kon. Schouwburg za 28 t/m vr 6. 20.15 uur. zo 1, 14 uur, Haagse Comedie speelt 'Spoken' van Henrik Ibsen. Appeltheater Pinter Circustheater vr 27, za 28. 20 15 uur, 'Drie is te veel klucht met o.a. Joop Doderer, Nelle- ke Burg en Diana Dobbelman. Nederlands Congresgebouw vr 27, 20.15 uur, Nederlands Philhar monisch Kamerorkest o.l.v. Istviin Parkényi. viool; Nobuko Imai, alt zo 1. 20 uur. Showorkest van het Is raëlische Leger o.l.v. maestro Zicc Graziani, m.m.v. Mike Burstyn. woe 4. 20.15 uur, optreden country- en .vesternzangeres Tammy Wynette die met 'Charing Cross Road Diligentia vr 27, za 28. 20.15 uur. Robert Paul en 'Gekkenwerk'. zo 1.14.30 uur, Gregono Nardi, piano. werken van Liszt en Chopin woe 4, 20.15 uur, Ted de Braak in "t Verschil' Nieuwe Kerk za 28, 19.30 uur. Residentie-Orkest speelt werken van Webern. t/m za 7. 20.15 uur, beh. zo/ma, Paul van Vliet 'Over leven', m.m.v. Ben van der Linden, John Eskes. Gerda Havertong in het stuk 'Ma dre Eroina', dat dinsdag en woens dag in Leiden wordt gespeeld. kest o.l.v Charles Dutoit za 28. 15 uur. Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Sergiu Comissiona m.m.v. Ronald Brautigam, piano, zo 1.14.15 uur, ma 2. 20.15 uur. Neder lands Philharmonisch Kamerorkest o.l.v. Istvan Pérkényi, viool; Nobuko Jazzmen di 3, 20.15 uur. Nederlands Philhar monisch Orkest, m.m.v. Peter Frankl. Ken-Ichiro Kobayashi. Het Muziektheater vr 27, za 28,20.15 uur, Martha Graham Dance Company. di 3. za 7, 19 uur, zo 1. 13.30 uur. De Nederlandse Opera met 'Der Rosen- kavalier' van Richard Strauss Nieuwe De La Mar Theater zo 1, 20.15 uur, Het Werkteater 'Altijd wat!' van Wim T. Schippers, ma 2, di 3, 'Een bijzonder prettig v gezicht' met Mary Dresselhuys, Petra Laseur en Leen Jongewaard Stadsschouwburg vr 27, za 28, 20.15 uur, Theatr Persona 'De naam Oedipus-zang van het ver boden lichaam' van Hélène Cixous. zo 1, 20.15 uur, Werkcentrum Dans. ma 2, di 3, 20.15 uur. Jan Decleir met 'Wolfsklem' woe 4, 20.15 uur. Introdai De Doelen vr 27, 20.15 uur, Meesters aan het kla vier Andrei Gavrilov, piano, zo 1. 11 uur. Pia Becfc en Little WiU> Artis Kartet. do 5, vr 6, 20.15 uur, Rotterdams Phil harmonisch Orkest o.l.v. Roelof van Driesten. Theater Zuidplein za 28, zo 1, 20.15 uur, Nederlands Volkstheater 'Boefje', vr 6, za 7, 20.15 uur, 'De Huisbewaar der' van Pinter met Kees Brusse Luxortheatcr vr 27. za 28. 20.15 uur. Jules Deeldei met de première van zijn nieuwe show 'Ja Deelder' ma 2,20.15 uur, Jasperina de Jong 'De gekkin van de gracht' di 3 t/m za 7, 20.15 uur, Jenny Arean met 'En voort gaat ii

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 21