Leython draait nog niet Docos begint aan avontuur Heldenrol Schaap 53LT BC Leiden-2 nu titelkandidaat Leiden heeft meer nodig dan sponsor Katwijkse wint basketbalderby voor MSV Zaalhockeyers verrassend sterk PAGINA 14 DO ST MAANDAG 26 JANUARI 1987 LEIDEN - In de Volleybalcom petitie kunnen de mannen van Leython hun draai na de winter stop nog niet erg vinden. In een experimentele opstelling werd nu verloren van Compaen. Ook NOVO redde het niet helemaal. Tegen het geroutineerde Radius 2 kwamen de Noordwijkers tot een 2-3 overwinning en met enig geluk had er nog meer ingezeten. Gemini deed zijn uiterste best. maar moest de zege aan US 2 la ten. Bij de vrouwen waren er in de tweede divisie alleen maar verrassingen te noteren. Gemini bezorgde haar aanhang een pret tige dag. want het versloeg met 2-3 Allides. Leython ging met de zelfde cijfers tenonder tegen Ka- linko. NOVO bleef met 3-2 de meerdere over Purvo en Gemini 2 had steeds een goed uitzicht op winst, maar redde het net niet te gen van Santen. De Leythonmannen probeer den tegen Compaen een 1-5 op stelling uit. iets wat er op de trai ningen leuk uitzag. Spelverdeler Rob Mudde kreeg echter derma te slechte passes dat de aanval bij voorbaat al een stuk verras sing miste. Ook de aanvallen vanaf de driemeterlijn sorteer den weinig effect. Compaen had daarom alleen in de eerste set enige moeite (15-11). in de andere sets was het verschil ruimer met 15-1 en 15-8. Gemini werkte erg hard om US 2 op de knieën te krijgen, maar slaagde daar in de vijfde set net niet in. De eerste vier sets ontliepen de ploegen elkaar bit ter weinig getuig de setstanden: 12-15. 12-15, 15-12 en 15-12. In die beslissende vijfde set brak het gemis aan Kees de Ridder Gemi ni danig op, daar de ploeg condi tioneel stuk zat (9-15). Het geroutineerde Radius 2. een verzameling van oud eredivi siespelers met de niet af te stop pen Bert Reparon in de hoofdrol, en NOVO wikkelden een voor het publiek zeer aantrekkelijk duel af. waarin van veel klasse- verschil geen sprake was. NOVO nam via 12-15. 15-12 en 11-15 een 1-2 voorsprong, maar zag in de vierde set de volledige winst ver loren gaan, 16-14. De uitstekend spelende Cees Ouwehand leidde zijn team echter naar een ver diende zege (13-15) en dus 2-3. In de promotieklasse stond bij voorbaat vast dat Zovoc nog een paar maatjes te groot zou zijn voor NOVO 2. Tel daarbij dat door blessures, vakantie en werk diverse spelers niet aanwezig konden zijn en de 3-0 via 15-5. 15- 12 en 15-10 is verklaard. Leython 2 vertoonde niet zijn beste vorm tegen het veel hoger geklasseer de VOY. maar dat weerhield het team er niet van toch de overwin ning te grijpen. Aan het eind van de sets was Leython 2 net iets vaster en koelbioediger dan VOY, terwijl Herman Smeele serverend ook het nodige bij droeg (12-15. 15-10. 15-17 en 13- 15). Donar presteerde het om zon der Rolf Groen en Ubo Brouwer en met George Hageman, op ge woon schoeisel (had zijn spurt schoenen vergeten), een 2-3 winst weg te slepen bij DOS. Het begon zelf erg sterk met in negen minuten, de eerste set binnen te halen met 4-15. Daarna kon Do- nar 2 sets niet doordrukken 15-8. 15-9). maar in de laatste twee sets was Donar weer helemaal terug met 10-15 en 3-15. Gemini 2 dacht al dat de ont moeting met Velo niet door zou gaan, want twee minuten voor lijd was de tegenstander nog niet in de zaal. Wellicht daardoor in slaap gesust was Gemini 2 even niet bij de les, met het gevolg dat Velo snel de eerste set pakte (6- 15). Een op twee plaatsen gewij zigd team hield daarna met agressief spel en een gesloten verdediging Velo 2 sets goed on der druk (15-4. 15-11). In de 4e set leek Velo zich te herstellen (1-5). een donderspeech van coach Wattimury bracht hen weer op het rechte spoor (15-9 en 3-1). Vrouwen Bij de vrouwen zag Gemini coach Casper Brussee het na twee verloren sets niet meer zo zitten (15-4 en 15-7). Met enige welgekozen bewoordingen kwam er in de derde set een her boren Gemini in het veld dat met flair en durf en aanvankelijk met enig ongeloof tegenstander Alli des wegspeelde. Het sterke col lectief leek een twee klassen be tere ploeg in het veld te brengen Ook in de volgende sets kon Alli des het tij niet keren en met tweemaal 15-8 was de winst voor Gemini Voor Leython was de ontmoeting tegen Kalinko een belangrijke. Kalinko verdedigde goed en het wist Leython steeds met prikballen te verschalken. Na een 11-5 verlies kwam Ley thon goed terug met 15-10. Dat het spel erg wisselend was bleek hierna: 7-15, 15-8. Leython moest daarna ook de laatste set uit han den geven: 10-15 en 2-3. Opnieuw behaalden de NOVO- vrouwen een 3-2 overwinning, nu op het taaie Purvo. Na de eer ste set verloren te hebben (13-15), moest NOVO nog een 12-14 stand wegwerken om gelijk te maken (16-14). Purvo nam daar op weer het initiatief (9-15), maar kon het steeds beter draaiende NOVO met de uitblinkende Es ther en Ingrid van de Niet niet meer van zich af houden (15-2, 15-11). Gemini 2 stond elke set goed voor tegen Van Santen, maar leed vooral door persoonlijke fouten toch verlies. In de derde set werd de moed helemaal opge geven (13-15, 13-15 en 9-15). In de promotieklas speelde LUSV erg nerveus tegen Netwerk, dat in de competitie slechts één punt meer bezat. Voordat het in zijn ritme was was de eerste set al klaar (15- 0). Een voorsprong in de volgen de set was ook al geen garantie voor winst (15-10). In de derde set kreeg LUSV loon naar werken met 5-15 en leek dit uit te bouwen in de 4e set. Een 11-14 bleek ook nu niet genoeg want de zenuwen sloegen toe en Net werk won (16-14 en 3-1). WW en Agon (Boskoop) wik kelden een spannende en op goed niveau staande strijd af die na vijf sets nipt door Agon ge wonnen werd. WW weet het verlies van de laatste set aan wat onderlinge misverstanden en deelt nu de derde plaats met Agon 05-9. 13-15, 15-4. 9-15, 13- 15). Leython 2 wist onder leiding van haar nieuwe coach Tine de Bloois een even verrassende als verdiende zege te boeken op de nu. vier van de ranglijst. DVC. Een goede aanval en een prima verdediging vormde de basis van het geheel, waarin Annemiek Oudshoorn aanvallend een hoofdrol greep. (15-9. 15-12 en 15- 9). Door dit resultaat heeft Ley thon 2 weer volop mogelijkhe den de degradatie te ontlopen. RVV behaalde tot slot een zwaar bevochten 2-3 winst weg bij Rid- derveld. GER RENES Eerste punten in eredivisie LEIDEN - Tafeltennissers zijn dit weekeinde met frisse energie weer aan de competitie begonnen. De in de eredi visie debuterende Docos-vrouwen startten met een 3-7 ne derlaag tegen Irene. De Scylla-vrouwen kwamen aanmer kelijk beter uit de startblokken door Vitac met 3-7 te pak ken. De mannen van Oegstgeest sleepten direct 16 punten binnen in hun openingspot tegen De Veluwe. Het spannende avontuur is voor de vrouwen van Docos begonnen. Ga degeslagen door een nieuwsgierig en op het hoogste niveau nog niet verwendpubliek moesten de "Leidse" vrouwen hun eerste ere divisie-optreden verzorgen. Met name Angelique van den Bos ken de geen plankenkoorts. Middels drie prima wedstrijden (waarvan zij er slechts één eervol verloor) gaf zij zonder schroom haar visitekaar tje af. Ook Merijn Olden gaf plank gas, en wist eenmaal te winnen. De enige die. keihard knokkend, punt loos ten onderging was de normaal gesproken "starring Lady" Tessa Brocker. Hoewel zij drie maal aan de winst mocht ruiken (in haar eer ste partij, waarin al bij 16-12 in de eerste game de tijdregel inging, verloor zij de derde game met 25- 27), bleek zij geen enkele keer in staat het karwei af te maken. Het uiteindelijke 3-7 verlies (trainer/ coach Ed Fallaux: "Achteraf ge zien had er een gelijkspel ingeze ten") kent toch ook een lichtpun tje: ook bij de vrouwen telt nu elk punt mee in de totale puntentel ling. Docos heeft dus zaterdag drie punten gescoord, en staat daardoor direct op een vijfde plaats Scylla KATWIJK - Uiteindelijk was er zaterdagavond toch nog een Katwijkse basketbalster die stralend van het veld stapte. Annelies Schaap, de talentvolle Katwijkse tiener in Noord- wijkse 'dienst', had hoogstpersoonlijk MSV aan een belangrijke overwinning geholpen op aartsrivale Grasshoppers: 75-76. Schaap scoorde naast de winnende treffer nog eens 37 punten (tegen 60%) en was daarmee goed voor meer dan de helft van de Noordwijkse produktie. Grasshoppers begon bijzonder ge motiveerd aan de derde aflevering van de beladen kustderby in de promotie. De bond had het protest tegen de uitslag van de wedstrijd tegen Groningen gedeeltelijk toe gewezen, waardoor Groningen de winstpunten kwijtraakte en het duel zonodig overgespeeld moet worden. De uitspraak opende nieu we perspectieven voor de Katwijk- sen, die bij winst op MSV weer uit zicht zouden krijgen op een toppo sitie. Datzelfde gold in sterkere mate voor MSV. Sponsors De presentatie van sponsors (Het Motorhuis, sport zaak Pluimgraaf en bouwbedrijf De Raad. nota bene de ex-sponsor van MSV) en het startsein voor de feestelijkheden in verband met het 15-jarig bestaan, leek de voorberei ding van de Katwijksen op het cru ciale treffen niet te doorkruisen. Geconcentreerd en doeltreffend kwam Grasshoppers uit de start blokken: 21-9. De Katwijksen had den vrije doorgang naar de basket, waarvan met name Marja Schaap goed gebruik maakte. Bij een 38-20 voorsprong voor Grasshoppers leek de strijd al beslist. De Noordwijksen vonden nog voor de rust hun evenwicht (44-31) en kwamen daarna in recordtijd weer in de wedstrijd: 50-35, 52-49. Petra van der Oever, de absolute uitblinkster bij de thuisploeg, zorg de na een time-out voor enige lucht (56-49). Het offensief van MSV stokte. Anneke van Brakel liep te gen haar vijfde fout aan en met na me Grasshoppers-coach Ed Zaal verviel in zijn gebruikelijke rol als hekelaar van de arbiters. Het duo Jacobs/Van Nussen was inderdaad niet consequent in zijn optreden. Eerst werden verkapte worstelpartijen toegestaan, later was een uitgestoken pink voldoen de voor een fout. De fouten werden echter gelijk verdeeld (28/27), maar Grasshoppers kwam met maar ze ven speelsters in de problemen. Zaal ging zelf overigens in de fout door vier minuten na zijn eerste ti- me-out ook zijn tweede te verbrui ken. MSV profiteerde en toen An nelies Schaap, goed voor diverse balonderscheppingen, en Marjo lein ter Laak MSV op 66-64 brach ten en bij Grasshoppers de teleur stellende Anja Aandewiel uitviel, leek de strijd opeens in het voor deel van MSV beslist. Waarde Petra van der Oever (35 punten) toonde op dat moment haar grote waarde. Onverstoorbaar mikte Van der Oever haar vrije worpen door de ring,' plukte rebounds van het bord en nam de taak van spelver- deelster op zich. De voorsprong bleef daardoor gehandhaafd (68-64. 73-66, 75-70). Het met succes pres sende MSV drong via Schaap nog steeds aan, maar toen ploeggenote LEIDEN - Een driepunter van center Bert Kragtwijk vormde zaterdagavond het dubieuze 'hoogtepunt' van het basketbal- treffen tussen BS Leiden en het Dordtse Rowic. Het matig acte rende Leiden hield de bezoekers probleemloos achter zich (79-60) De nochalance van de Leide- naars gaf met de wedstrijden te gen Rotterdam-Zuid (thuis ver liezend van Flash) en koploper Gunco/AMVJ in hel verschiet echter te denken. Hoewel de vorige week 29 jaar geworden Kragtwijk de laatste weken beduidend minder sterk speelt, was hij andermaal de steunpilaar van Leiden. Dankzij Kragtwijk doet Leiden nog mee in de titelrace in de eerste divisie, zonder de ex-international zou de ploeg wellicht zelfs geen titel kandidaat zijn in het rayon West Het behoud van Kragtwijk dient dan ook centraal te slaan in de toekomstsplannen van Leiden, dat aanstaande vrijdag de naam van een nieuwe sponsor bekend maakt. Die (kleine) geldschieter moet het voortbestaan op enig niveau garanderen, maar dt ploeg heeft behalve geld ook ver sterking nodig. Coach Broekhof zag zijn wis selmogelijkheden zaterdag tot een minimum beperkt door ziek te en afwezigheid van drie spe lers. Leiden had anders eerder en duidelijker afstand had kunnen nemen. Een tussensprintje van Kragtwijk bracht het sukkelende Leiden op voorsprong (13-17, 25- 21), maar ook na rust (39-27) ble ven de Dordtenaren knokken voor de winst. Die bleef ondanks het slordige Leidse spel uit, om dat de thuisploeg op de beslis sende momenten de verdediging goed afsloot. Kragtwijk (35 pnt 10 reb), die zich grijnzend een ge miste dunk kon veroorloven maakte de partij af met een 'drie punter-op-verzoek': 79-60. Van der Geest kwam tot 16 punten. De vrouwen van Lisse waren in de promotiedivisie kansloos tegen Groningen: 57-96. De be zoeksters hadden bij rust al een riante voorsprong te pakken (16- 36) en kwamen verder niet meei in moeilijkheden. Mary van No- beien (21 pnt) was de enige speel ster van Lisse die een voldoende haalde. BOB bezorgde de Blitz de zeventiende derlaag: 111-77. De laatste hoop van de Voorschotenaren is nu ge vestigd op de ontmoeting met Argus volgende week. Argus won dit seizoen slechts één wed strijd. Van Blitz. Hillegom, de gradatiekandidaat in het rayon Noord-Holland, boekte een 79-73 overwinning op het eveneens met problemen kampende Kin- heim Marianne Ruigrok haar score (75- 74) bestraft zag met een doordring- fout, leek het duel ten derde male beslist. Opnieuw in het voordeel van Grasshoppers. Petra van der Oever mocht naar de vrije worplijn, maar kreeg op dracht van Zaal om de bal aan de zijkant in te nemen. Een moeilijke en opmerkelijke beslissing, zeker gezien de effectiviteit van Van der Oever. In de verwarring zette Gras shoppers de aanval niet goed op en in de haast de bal te transporteren pakte Marja van Duijn de bal tij dens haar dribbel op en stuiterde daarna opnieuw: second dribbel en balbezit voor MSV. „Geen twijfel mogelijk", ondersteunde MSV- coach Flapper de arbitrale .beslis sing, die Zaal tot een enorme woe de-uitbarsting bracht. Beheerst Annelies Schaap kreeg de kans het vonnis te voltrekken. Koel en beheerst schoot ze de winnende treffer door het netje (75-76), waar na Grasshoppers, nog maar met drie speelsters in het veld, de reste rende seconden zonder overtui ging en agressie uitspeelde. Het eindsignaal werd door de Noord- wijksen met feestgedruis begroet, terwijl Zaal zich naar de scheids rechters spoedde. „Wij zijn besto len", stelde de oefenmeester, die in dreigende taal de schuld voor de nederlaag geheel op de arbiters schoof. Ten onrechte. Grasshop pers, dat in de slotfase nog een voorsprong van zeven punten overhad, had de winst zelf uit han den gegeven. Niet alleen Annelies Schaap maakte overigens een abrupt einde aan de feestelijkheden. De mannen raakten eerder op de middag hun ongeslagen thuisrecord kwijt en misten door de 93-108 (42-45) ne derlaag in de draafwedstrijd tegen Lokomotief de aansluiting met de kopgroep van het rayon. Grasshop pers wist tot vlak voor de rust in het spoor te blijven van de Rijswij- kers (24-27, 36-33), maar miste in de aanval de benodigde organisatie om het karwei af te maken. De Jong Bij Grasshoppers ontbrak spel maker Peter de Jong. De korps chef van de plaatselijke politie, die voor zijn komst naar Katwijk in 1978 (samen met de onvermoeibare Ed Zaal) uitkwam voor Bona Stars/ BS Leiden en VAK Stars, heelt zijn bijna 28 jarige loopbaan een jaar eerder dan gepland moeten afbre ken. „Vocht in mijn knie", gaf De Jong, als secretaris de grote man achter de in samenwerking met de gemeente uitgewerkte renovatie plannen van de jubilerende club, als reden voor zijn lijdzaam toe zien. „Misschien dat ik nog één keer meespeel en daarna een jaar tje ga afbouwen in hel tweede Vol gend jaar word ik veertig, dan is het is genoeg geweest" HANS JACOBS "In een autootje helemaal na^r Vinkeveen". De Scylla-vrou wen reisden dit weekeinde in "het autootje" van begeleider Dick de Roode naar het Vinkeveense Vitac. Een reis die niet voor niets was. Corine de Jong, Judith Lepelaar en Heide de Haas hadden in de rust periode niet stilgezeten. De stevige training moet (hardop gezegd) zor gen voor handhaving in de eerste divisie, maar moet (stil gedacht) re sulteren in promotie. In dat kader is de 3-7 overwinning op Vitac een hoopgevende start. Heide de Haas walste genadeloos al haar tegen standsters plat. Judith Lepelaar toonde slechts medelijden bij één tegenspeelster en Corine de Jong pakte één winstpartij. Het dubbel zorgde er tenslotte voor dat de eer ste zeven punten binnen waren. Oegstgeest De 16-2 overwinning van de mannen van Oegstgeest verraadt niet dat het team met een invaller aantrad. Direct moet hier dan aller eerst bij vermeld worden dat de in valler Ron Schipaanboord heette - een getalenteerde speler met enige ervaring in de eerste divisie. Ten tweede moet gezegd worden dat de tegenstander, het Apeldoornse De Veluwe, eveneens een invaller in de gelederen had. Hoe het ook zij: Oegstgeest startte^de tweede com petitiehelft meer dan overtuigend. Kantebeen, Rademakers en Schip- aanboord (hij viel in voor de met ijspretblessures uitgeschakelde Herman van der Broek) wonnen ie der viermaal. Friso Reitsma vergis te zich één keer. en ook het dubbel Rademakers/Reitsma kende een negatief eindresultaat. Het voor het eerst in de tweede divisie spelende Docos moest dui delijk wennen aan dit niveau. Te gen Irene werd met 6-4 verloren. Prashad wón nog twee maal, Van Veen bewees eenmaal de sterkste te zijn en Englebert was kansloos. Ook hief echter telt elk punt, waar door Docos toch blij mag zijn met de vier gescoorde punten. Hoewel heel tafeltennissend Ne derland zich"'weer in competitiepe rikelen heeft gestort moet de eredi visie-mannen hier nog een hele tijd mee wachten. In verband met de wereldkampioenschappen is de start van de hoogste divisie vastge steld op 7 maart. Vooral voor de spelers die niet deelnemen aan de WK is dit wel een hele lange rust periode. WOUTER LANGEVELD Vooral in de eerste J'ase van de baskelbalderby tussen Grasshopppers en MSV-was er bij de duels onder de basket veel toegestaan. MSV-speelster Arine Vlieger (5) ziet haar doelpoging afgestopt door een haag van Katwijkse verdedigsters. Petra van der Oever 18) kijkt alvast naar de scheidsrechter. (foto Van Boven) LEIDEN - De landelijke badmin- toncompetitie heeft het afgelopen weekeinde wel een bijzondere wending gekregen. Dit gaat vooral gaat op voor de ploegen die uitko men in de eerste en de tweede klas se. BC Leiden 2 (derde klasse) heeft zich. door een overwinning van 7-1 op Rotterdam 3. bij de kam pioenskandidaten weten te voe gen. Het wachten is op het moment dat het uit Zoetermeer komende Eridos 2 een steekje laat vallen. derlaag. Het enige punt werd be haald door het gemengddubbel- duo Sandra Kroon/Dick Oostergo, dat dit punt behaalde door opgave van de tegenstander. sing in het competitieverloop ge zorgd door met 8-3 te winnen van SIO. De ploeg heeft hierdoor stui vertje gewisseld met Vlietwijk dat thans in degradatiegevaar ver keerd. De Lissenaren danken deze waardoor "de Le>denaa"'dè° kop overwinning vooral aan het goede spel van Gijs Pichel die al zijn par tijen won met als belangrijke over winning zijn singlepartij tegen Henry Hogendorp 15-12/15-7. Voor* beide ploegen valt volgende week de beslissing. Lisse speelt uit tegen het onderaanstaande Velsen en kunnen In de vierde klasse speelde De Spotvogels gelijk (4-4) tegen Aigis waardoor eerstgenoemde ploeg veilig staat. Ditzelfde gaat niet op voor Lisse 3 en Lisse 4. In sporthal 'De Fluit' in Leidschendam leed het derde team een gevoelige ne derlaag tegen SIO 5. Alle partijen gingen verloren, hetgeen een stand 8-0 tot gevolg had. Het vierde team. dat thuis tegen koploper Water land moest aantreden, deed het niet beter. Deze partij ging met 1-7 verloren. Beide teams staan onder aan en moeten met nog een wed strijd te spelen degradatie zien te voorkomen. Het Voorschotense Vlietwijk Vlietwijk gaat een moeilijke wed strijd tegemoet tegen Flair. BC Leiden moest in het Den Hel der aantreden tegen SV Noordkop De Leidenaars, die zich twee we ken geleden nog bij de beste drie uit de tweede klasse mochten voe gen, leden tot tweemaal toe een ne derlaag. waardoor ook voor hen het degradatiegevaar loert Tegen Noordkop ging Leiden kopje on der met 6-2. Slechts één punt is no dig om zich te kunnen handhaven in de tweede klase. Dat punt moet volgende week worden behaald in de belangrijke thuiswedstrijd te gen SIO 2. Merenwiek stelde niet teleur. Dit keer was het Pijnacker dat eraan moest geloven. De wedstrijd werd ruim gewonnen met 2-6, waardoor Merenwiek een derde plaats heeft bereikt. In die positie zal vermoe delijk geen verandering meer ko- Het derde team van Leiden (vier de klasse) stoomt rechtstreeks af op promotie naar een hogere klas se. Tegen Aristo 2 haalde zij uit met een 8-0 zege. Team-aanvoerder Je roen Leupe behaalde een mooie overwinning met 15-8/15-1In een halve competitie zal de ploeg met nog drie andere tegenstanders (nog niet bekend) moeten uitmaken wie uiteindelijk promoveert. Vlietwijk 2 (tweede klasse) ver loor met 7-1 van DKC. De Voor schotenaren bezetten een veilige middenmootpositie. DEN HAAG - Het Nederlands zaalhockeyteam heeft zich opval lend sterk gepresenteerd door het internationale zaalhockeytoernooi van HDM te winnen. Het team van speelde het afgelopen weekeinde coach Harry Delmee zegevierde in i Spijkenisse tegen koploper De Ritte. Bij een zege zou Vlietwijk, dat met twee punten voorsprong op Lisse op de derde plaats van on deren prijkt, uit de gevarenzone zijn ontsnapt. Het werd echter een ware veldslag waarin Vlietwijk te ruggewezen werd met een 10-1 ne- de finale met speels gen Engeland. Na een ruststand van 8- 1 draaide het wat minder, maar de 10-4 mocht zeker gezien worden. Australië werd derde door Schot land met 10-6 te verslaan. Bij de vrouwen was de finale tus sen HGC en Engeland tol het einde zeer spannend. De 3-4 achterstand werd door HGC in de laatste fase nog omgebogen naar 5-4, waar door het de eerse prijs greep. Oos tenrijk werd derde en HDM kwam op de vierde plaats. Noordwijk won gisteravond in de Northgohal met 2-1 van Te Wer- ve. De snelle 1-1 stand werd pas in de laatste minuut door Koen Keij- zer veranderd door uit een strafbal raak te pushen. Het andere tweede klasseduel eindigde in 4-4 tegen Cartouche. Bij een voorsprong van 4-3 miste Koen Keijzer de kans op 5-3 uit een strafbal, waarna de Voorburgse ploeg alsnog langszij kon komen. De zaalhockeyvrouwen van Hi- salis zijn zaterdagavond niet in ac tie gekomen. De tegenstandsters in de Haagse sporthal Overbosch kre gen telefonisch te horen dat er door omstandigheden geen Lisses team kon worden geformeerd. Het niet op komen dagen gaat Hisalis tenminste honderd gulden kosten

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 14