INGEN TELEVISIE TOEGELICHT DONDERDAG 22 JANUARI 1987 RADIO-TV PAGINA 23 Dit is de 55-jarige Westduitse pi loot Calin Rosetti kort voor zijn vertrek vanaf het Parijse vlieg veld Le Bourget met zijn een- motorige Piper Malibu. Samen met de 48-jarige Amerikaanse piloot Richard Northon uit Phi ladelphia wil hij een vlucht rond de wereld maken via de Noord- en Zuidpool. Rosetti houdt zich bezig met de navigatie van satellieten voor de European Space Agency ESA. (foto API NEGEN DAGEN HIK - Uitge put en 5 kilo lichter is Wiel Dac- kus (42) uit het Limburgse Amby na 9 dagen van zijn hik af. Wiel was hikkend bijgekomen uit een narcose na een kleine operatie aan een spatader. Als gevolg van een kleine 1000 hikken per uur raakten zijn maag en slokdarm totaal van streek. „Ik werd er echt bijna gek van. Ik wilde in die ijskoude nachten vorige week gewoon naar buiten rennen, en als het nog langer had geduurd, weet ik niet wat er ge beurd zou zijn". Alle huismiddel tjes tegen de hik werden gepro beerd, maar niets mocht baten. Na eerst ontslagen te zijn uit het ziekenhuis met de mededeling dat het 'wel over zou gaan' kwam hij eT enkele dagen later toch - weer terecht. "Ik sliep niet meer en kon ook geen voedsel binnen houden. Onderzoek wees uit dat Dackus inmiddels uitgebreide ontstekingen aan slokdarm en maag had opgelopen. Medicijnen daarvoor'hielpen hem er uitein delijk van af. HAPKLAAR BROKJE - Een li beraal lid van het Britse Hoger huis, de 58-jarige Lord Avebury, heeft laten weten dat hij de Lon- dense straathond na zijn dood een hapklaar brokje nalaat: zich zelf. Lord Avebury zei dat hij zijn stoffelijk overschot testamentair zou vermaken aan het zwerfhon denasiel van Battersea. „Ik ge loof er in dat alles wat bio-af- breekbaar is, opnieuw gebruikt moet worden", zei de onlangs tot het boeddhisme overgegane Peer. „Ik vind het begraven of veras sen van stoffelijke overschotten een vreselijke verkwisting", al dus Avebury. De directeur van het asiel wees het aanbod op eti- sche gronden af. Overigens ver biedt de Engelse wet zich anders dan door begraven of cremeren van een lijk te ontdoen. PUNK-PRIESTER Een e.\ punker uit de zuidwest-Engelse stad Cheltenham is toegelaten tot de priesteropleiding van de Anglicaanse kerk. De 20-jarige Brian Ralch had zijn zwartleren pak. zware kettingen en scheer mesjes al vier jaar geleden aan de wilgen gehangen, maar pas nu heeft de bisschop van Tewkes bury en Gloucester zijn aanvraag gehonoreerd. Ralch heeft zijn punkkapsel behouden en zal dat ook als priester blijven doen. "Normaal ziet het er zo gek uit", zegt hij. TWEEDE TAAL Up vier scholen in de Westduitse deel staat Nedersaksen staat Neder lands in plaats van Frans als tweede taal op het lesrooster. Op verscheidene andere scholen kunnen de leerlingen in groepjes Nederlands leren Vanaf de eerste klas van de middelbare school kunnen de kinderen in het district Weser- Ems in Nedersaksen het Neder lands als derde taal leren, als ten minste 12 kinderen daar belang stelling voor hebben en een gedi plomeerde leerkracht beschik baar is. Boudewijn Büch De bibliotheek van Rotterdarr heeft de grootste Erasmus-col lectie ter wereld. Het probleem if dat de collectie dringend aar. res tauratie toe is. Boudewijn Bucf laat vanavond zeldzame werker zien die gewoonlijk niet beschik baar zijn voor .normaal' publiek Dit zullen zowel gerestaureerde als ongerestaureerde boeken en handschriften zijn. Boudewijn heeft een gesprekje met de be heerster van de collectie me vrouw Han van de Roer. Zij ver telt dat er niet genoeg geld is voor het herstel van het klassie ke bezit. Op dit moment is er maar één boekbinder aan het werk. Maar hij alleen kan in nog geen honderd jaar doen wat ge daan zou moeten worden. Bou dewijn Büch heeft een gesprekje met deze restaurateur Jan Schol- laart. Verder in .Büch' aandacht voor het Spinoza-huis in Rijns- burg dat op instorten staat en Pierre Janssen bespreekt een schilderij van de in Amerika wo nende schilder Willem de Koo ning (Nederland 2, 19.12 uur). 'Arabesque' Arabesque. Zo heet de speelfilm die de VARA vanavond uitzendt. David Pollock is een professor klassieke talen en lijdt een geza pig leventje als docent aan de universiteit van Oxford. Zijn rus tige bestaan wordt ernstig ver stoord als hij het verzoek krijgt een oud hiërogliefenschrift te ontcijferen. Bij de opdrachtge ver. de schatrijke reder Besh- raavi. ontmoet Pollock de beeld schone Yasmin. gespeeld door Sophia Loren. Zij vertelt hem dat de opdrachtgevers hem na het ontcijferen van het schrift om zeep willen helpen Samen vluchten ze met het belangrijke document. Het dringt langzaam tot Pollock door dat hij te maken heeft met een spionagezaak. Hij vraagt zich alleen af wat voor een rol Yasmin daarin speelt (Neder land 2. 19.52 uur). Kerk en Apartheid In oktober nam de machtige Ne derduits Gereformeerde Kerk in Zuid-Afrika (anderhalf miljoen leden) een besluit aan tijdens haar synode, waarin 'apartheid als politiek systeem' werd afge wezen. Een kerk waar 90 procent van de leden van de regering-Bo- tha lid van is. De synode nam daarmee afstand van een 40-jari- ge praktijk van volgzaamheid aan het blanke bewind, die erop neer kwam een theologische rechtvaardiging voor het apart heidssysteem te vinden. De Evangelische Omroep besteedt donderdag in de Toren van Ba- bel aandacht aan deze opmerke lijke kerkelijke In de studio praat EO-redac- teur drs. A. Knevel met de voor zitter van de NG-Kerk in Zuid- Afrika, prof. J. Heyns. Liever had de omroep een discussie ge wild met Heyns en de synode- voorzitters van de Nederlandse Gereformeerde en Hervormde Kerk (Kouwenhoven en Huting). maar de Nederlandse predikan ten weigerden. Zij vinden dat de Zuidafrikaanse kerk eerst maar in debat moet gaan met de zwar te kerken in hun eigen land en de daad bij het synodebesluit moet voegen. Kouwenhoven wees er verder op. dat de NG-Kerk in de jaren '70 het contact met de (sy nodale) Gereformeerde Kerk heeft verbroken en dat een nieuw contact niet in de vorm van een publiek debat moet wor den hersteld (Nederland 1. 22.27 uur) Tijdsein In EO's actualiteitenrubriek .Tijdsein' van vanavond wordt aandacht besteed aan de verkie zing van de manager van het jaar. Prof. Van Zuthem gaat in op de vraag hoe de wereld eruit zou zien als alles om efficiency zou draaien. Voorts feiten en menin gen rond het juridisch ingewik kelde proces dat in het Ameri kaanse Hackensack speelt tus sen een draagmoeder en de con- tractouders; de draagmoeder eist het kind alsnog op. Verder is er in Tijdsein van de nieuwe Zuidafrikaanse ambassa deur in ons land. Quint, de op merkelijke uitspraak te verwach ten dat er voor hem als kleurling „grenzen zijn aan het Zuidafri kaanse regeringsbeleid dat hij zou kunnen verdedigen". Ten slotte duikt de EO nog eens in de kabinetsplannen voor euthana sie aan de hand van een analyse door anaesthesist Smelt van de Vrije Universiteit in Amsterdam (Nederland 1, 21.50 uur). Konsumentenman Frits Bom als de konsumenten man onderzoekt vanavond de kwaliteit van de wegenwacht. Bovendien kijkt hij hoe het met de algemene dienstverlening van onze ANWB is gesteld. Hij heeft daarom een interview met alge meen directeur van de bond de heer Nouwen. In het programma wordt verder de kwaliteit van verschillende merken schaatsen met elkaar vergeleken (Neder land 2, 21.32 uur). De presentatie van de nieuwe langspeelplaat ,'n jaar later' van Danny de Munk had gistermiddag plaats in de nieu we restauratie van het Centraal Station in Am sterdam. Robert Long bood Danny het eerste exem- Hel Engelse dagblad The Inde pendent meldde dezer dagen dat Sarah als voornaam in Engeland bezig is aan populariteit te ver liezen. In 1984 en 1985 stond Sa rah nog bovenaan bij de geboor teaankondigingen in The Times, maar in een jaar lijd is ze bij de 'eerste voornamen' zelfs uit de Top-Tien verdwenen! Ook zakte Sarah twee plaatsen, van de 6de naar de 8ste. op de lijst van AL LE voornamen die aan de 5.321 babies (2.778 jongens en 2.538 meisjeswerden gegeven wier ge boorte in The Times werd ver meld. Dat maakt namelijk ver schil, de populariteit van de eer ste namen, en die van de tweede of derde kortom overige voorna men. Zo bleef Elizabeth voor het 11de achtereenvolgende jaar de populairste naam als alle voor namen in beschouwing werden genomen, maar bleef Charlotte de populairste eerste naam in 1986! Bij de jongens bleef James nu al voor het 23ste jaar de popu lairste voornaam, hij staal ook weer bovenaan bij de populair ste eerste namen. Richard en Mi chael winnen aan populariteit. Robert is aan de verliezende hand. In de Top Tien van meisjs- voornamen hebben Lucy en Em ma de plaats van Victoria en Alexandra overgenomen. Hier volgt de Engelse Top Tien van po pulairste eerste namen: 1 James en Charlotte 2. Thomas en Emma 3. Alexander en Laura 4. Edward en Emily 5. William en Alice 6. Charles en Lucy 7. Nicholas en Sophie 8. Oliver en Kathenne 9. Robert en Alexandra 10. Christopher en Elizabeth Over Diana wordt niet gerept' Charlotte slaat overigens ook in Nederland bovenaan, althans- ...bij de baby's wier geboorte in NRC Handelsblad werd gean nonceerd. Elders absoluut niet' Met onbegrijpelijke, maar ver heugende standvastigheid heeft namelijk weer een aantal lezeres sen (en een lezer) de stand van 1986 voor ons allen bijgehouden Christina Strik-van der Heijden uit Oldenzaal (NRC Handels blad). mevrouw B. Cramer-Post uit het Friese Waaksens. me vrouw Monega-Gras uil Utrecht, mevrouw C.J Langbroek-Knop uil Leeuwarden. Nelleke Zuiderduin uit Hillegom. en de 14-jarige Harro Ranter uit Goes, die ook NRC Handelsblad na ploos en van de resultaten zo waar een mooi boekje maakteIk voel me, zoals u begrijpt, als een slecht betalende werkgever met zes man overijverig personeel Het aardige van deze versche. denheid is intussen, dat we enig inzicht krijgen in de verschillen de smaken ten aanzien van voor namen naar gelang men in een andere streek woont of een ande re krant leest. Neem de naam Charlotte, die in Engeland in 1986 zegevierde. Christina Strik, die het landelijke dagblad NRC Handelsblad als bron gebruikte, noteerde 20 maal Charlotte, te gen 13 keer in 1985 en 8 keer m 1984. Charlotte zit dus in de lift (naar boven). Harro Ranter trof Charlotte, eveneens in NRC Han delsblad. 33 keer aan. tegen 25 keer in 1985. Zulke verschillen bij gebruik van dezelfde bron hoe ven niet te wijzen op plichtsver zuim of slordigheid, maar kun nen veroorzaakt worden door het al dan niet meetellen van tweede en derde en vierde namen, die aan een kind gegeven worden Maar Charlotte stond bij Christi na Strik wel bovenaan en bij Harro Ranter op de 4de plaats, achter Elisabeth/Elizabeth met 59 (50 9). Maria met 49 en Sofiel Sophie mt 34 (3 31). Hoe dan ook, Charlotte is populair bij de lezers van NRC Handelsblad Maar dezelfde Charlotte krijgt bij Nelleke Zuiderduin. die haar gegevens putte uit het Haarlems Dagblad, editie Bollenstreek geen poot aan de grond'. Haar lijst ziet er als volgt uit (tussen haakjes het aantal keer dat de naam in 1985 aan een bollen- streekmeisje werd gegeven 1 Laura 12 (8) 2 Kim 11 (8) 3. Linda 10 (7) 4 Chantal 9(101 5. Danielle 9 113) 6. Elisabeth 9 (4) 7. Michelle 9 (3) 8. Stephana- 9 (10) 9. Priscilla 8 (3) 10. Tamara 8 (3) Na die bollenstreek-Tap Tien komen nog Esther. Judith. Maai ke en Wendy met 7, en Anne. De- nise. Lotte, Maria en Tessa met 6. Charlotte is in geen velden of we gen le bekennen.' Dat geldt, blij kens de notering van mevrouw E. Monega-Gras, ook voor de stad Utrecht, waar de lste plaats ge deeld wordt door Susanne en Kim met elk 16 noteringen, ge volgd door Stephanie met 14. Sa- mantha en Joyce met elk 13, An na, Sanne, Eva en Maria met elk 11, en Lotte en Danielle met elk 10. Chantal met 8 en Priscilla met 6 vernoemingen zijn vergele ken met 1985. toen ze allebei nog op 13 stonden, uit de Utrechtse Top Tien weggevallen Charlotte kreeg niet meer dan 3 vernoemin gen in Utrecht' Ook mevrouw B Cramer-Post uit Waaksens trof Charlotte niet bij de Friese Top Tien aan, even min als mevrouw C.J. Lang broek-Knop uit Leeuwarden Ma ria scoort bij hen het hoogst, ge volgd door Anna en Nienke of Nynke. In de komende dagen ko men de jongensnamen aan de beurt (u kunt nu dus vast m de familiekring een pooltje maken van het klassement), en de namen van de overledenen! NEDERLAND 18.15 Het gezin, deel 2 Pro gramma van de Islamitische Omroepstichting TELEAC 18.30 Cursus Statistiek. Les 6 (herh EO 19.00 Nathalie, tekenfilmse rie Deel 4 Werk aan de winkel 19.24 Jong geleerd, muziek programma waarin de jeugd musiceert NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Drang naar vrijheid. Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Erik Jacobson Raul had een moeilijke jeugd Na zijn diensttijd in Vietnam sticht hij zijn eigen gezin. Maar zijn kung-fu stu die is belangrijker voor hem Als hij op een avond thuis komt en zijn vrouw met kin deren niet aantreft is hij ten einde raad 21.57 Tijdsein, actualiteiten rubriek 22.27 Afscheid van de apart heid? Een Toren van Babel- discussie met o.a Prof Jo- han Heijns voorzitter van de blanke Nederduitse Gerefor meerde Kerk in Zuid-Afrika NOS 23.22 Journaal 23.27 Nieuws voor doven en slechthorenden VRIJDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden RVU 14.00 Een Nieuwe Wet Wij zer, programma over de stelselherziening sociale ze kerheid. Afl. 4 TROS 14.30 Sons and daughters, Australische serie Afl.145 Bert's drankprobleem geeft wrijving bij de Hamiltions. De feestelijke opening van de koffieshop wordt ver stoord door Paul's komst. En Wayne ligt overhoop met Patricia 15.35 Rosco leest voor. tele- visieprentenboek 15.55 De stop en stap show, kinderprogramma Afl.: 12: Bij de wilde spinnen af 16.20 Bassle en Adrlaan en het geheim van de schat kaart Afl.4: Het gestolen schilderij 16.45 TROS Pop Formule, popmuziek vanuit disco theater Escape te Amster dam NOS 17.30 Journaal TROS 17.46 TROS Sport, sportma- gazine NEDERLAND 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Joego- slaven 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal. (T T 19.00 Journaal VARA 19.12 Büch. gevarieerd infor matief programma over boe ken. muziek, beeldende 19.52 Arabesque. Ameri kaanse speelfilm uit 1977 van Stanley Donen naar de roman The Cipher van Gor don Cotler Professor David Pollock krijgt het verzoek van zijn regering Nejin Beshraavi. een oliemagnaat te bespioneren. Dit brengt hem in gevaarlijke situaties 21.32 De Konsumentenman, consumentenrubriek gepre senteerd door Frits Bom NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden VRIJDAG FEDUCO/ROF 10.00 Teleboerd: Wat higet dér? NOS/NOT 11.00 Schooltv-weekjour- naal 17 11.30 Einde NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.05 Plons All Plons en de zon neblom (herh.) 18.10 De zeven van Blake (Blake s seven), Britse science-lictionse- 19.45 Nieuws 20.10 Kunst-zaken 20.20 Hoyc-Lager spelprogra 21.00 Panorama 21.50 Dallas Amerikaanse serie over het wel en wee van de fami lie Ewing met Larry Hagman. Linda Gray. Victoria Principal e a All Pari per Sue Sue Ellen wil J R in verleneheid brengen door een zaak in erotische vrou wenkleding le starten Cliff Bar nes probeerl goede maatjes te worden met Jack Ewing om zo controle te krijgen over Jacks belangen in Ewing Oil 22.40 Nieuws met aansl Serena- 14.00 Schooltv 16.00 Einde 17.00 Schooltv 18.00 Carrefours 18 02 L 18 33 Micro-deli 18 4 tion spéciale Boston) 19.27 Quick et Flupke. tekenlilr 19.30 Journaal 20.00 Filmfestival van Brussel 20.05 Autapt de savoir. consumen tenmagazine Vanavond. Medi caments génériques 20.25 Le grand pardon. Franse po- woordigende partijen Gespre leiders Reinhard Appel en fv t.n Schulze 22.00 Der 7 Sinn 22.03 Tropicana muzikaal amu ibseb Met o a Finn Kvalem. liv UHmann en Marie Louise Tank Ellida is getrouwd met Dr Wan- gel Wanneer plotseling een ïling de moeilijkheden. Zij heelt hem vroeger namelijk iets beloofd 01.20 Tagesschau 01.25 Nachtgedanken. beschou- lenkampff 20.15 Drei Tage vor der Wahl. dis cussieprogramma met de lijsl- trekkers van de in de Bondsdag pel en Martin Schulze 22.00 heute-iournal 22.25 Eine Arl von Zorn, tv-film naar de gelijknamige roman van Eric Ambler Mel o a Rolf Za- cher. Caroline Berg en Bernhard Wicki Wanneer een Iraakse ge heim-agent in Zwitserland wordt vermoord, is de enige getuige spoorloos verdwenen Piet Maas journalist van een sensa tie-blad krijgt opdracht deze Lu cia op te sporen Zij blijkt de 18.45 Luister met je ogen Les 17 Drank 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische se rie Met Rowena Wallace. Pat McDonald Peter Phelps e a Patricia gaat te ver als ze Marga ret probeert om te kopen 19.23 Intermezzo 'Chanson dans la nuit' van Carlos Salzedo, uit gevoerd door Gyde Knebusch, harp (herh 19.25 Oshm. Japanse serie mei Yukiko Okamoto en Sugako i 1982 v Arcady Met Roger Hanin Jea Louis Trintignant. Bernard Gir< deau In de Parijse misdaadwe reld heeft sinds de Algerijnse VRIJDAG oorlog een nieuwe generatie de oude opgevolgd Aan hun hoofd 10.00 Tagesschau und Tagesthe- staat Raymond Bettoun. een men grote, doorgaans joviale man met al en toe heftige woedeaan zicht orogra 22.35 Le monde du cinema filmru- bnek van Selim Sasson 23.25 Laatste nieuws 23.55 Politieke uitzending Les VRIJDAG 14.00 Schooltelevisie 15.30 Teletekst 16.50 Schooltelevisie 17.20 Vacaturebank 17.30 Nouba kinderprogramma 10.23 Tiere vor der Kamera 11.10 Jurgen von Manger Also aaahrlich 11.55 Umschau 12.10 Aus Forschung und Techn.k 12.55 Pers-overzicht 13.00 Tagesschau 13.15 Diese Woche im Europai- 10.00 Zie Duitsland 1 13.15 (S) Teletekst-o 14.50 Programma-ov rzicht 15.00 (ZW) Maria Theresia. Oos tenrijkse speelfilm uit 1951 van E E Reinert Met o.a Paula Wessely. Fred Liewehr en Ma- Schönauer Aansl Heu- te Rote Lippen - blaue Bohnen (Vous pigez) Frans Italiaanse speelfilm uit 1955 naar de gelijk namige roman van Peter Cheny Mel Eddie Constantin Maria Frau Yorik Royan e.a Regie Pierre Chevalier Lemmy Cau tion, detective en hartenbreker heeft een uitnodiging van Pro fessor Romano aangenomen om op diens landgoed bi| Turijn vakantie te houden Daar aange komen wordt Lemmy als begroe ting door onbekenden neerge slagen De professor is ontvoerd en alle documenten van de be roemde chemicus, die aan de vervaardiging van kunstdiaman ten werkt, zijn gestolen 21.45 lm Spucknapf der Geseli- schaft. documentaire over diens- laatste |aar van het leven van de vijftienjarige Isabell. die aan kan ker overleden is 23.00 Em Pariser Baumeister aus Koln. reportage over het leven en werk van de architect Jakob Ognaz Hittorff (1792-1867) 23.45 Tips fur Leser Aansl Laaf 23.00 Question Time 00 00 Matt Houston Amerikaanse irsley Pamela 09.55 Regionaal nieuws 10.00 Journaal en weerbericht 10.05 Day to day 10.45 Advice line 11.00 Journaal met ondertiteling 11.05 Neighbours 11.25 Phillip Schofield 11.30 Play School 11.50 Ivor the engine 11.55 Five to eleven 12.00 Journaal en weerbericht 0 Journaal en weerbericht 0 Tom O'Connor Roadshow 5 Regionaal journaal en weer 14.45 See-saw 15.00 Knots landing 16.50 Children s BBC met 10.52 Schooltelevisie HSOOJoi naai en weerbericht) 15.20 Panorama repod 16.00 Journaal en weerbericht 16 03 Wild World 16.50 Journaal, regionaal nieu' Sky Channel 18.00 I dream of Jeanme 18.30 Hazel 19.15 Hogan s Heroes Lady Chit terlys Lover - deel 2 20.00 My Favourite Marti of the Movies 20.30 A country Pracl'ce 2.15 The 1987 Pans to Daw Rally 22.30 Ford Ski Report 23.30 Italian Football 00.30 Sky Trax Popmuziek 01.00 Closedown VRIJDAG 07.30 The DJ Kat Show 08.30 Sky Trax Popmuzie 12.10 Sofl N Romantic 13.10 Skyways 14.00 City Lights 14.30 Fashint TV - FTV 15.00 Sky Trax Popmuzie 17.00 The DJ Kat Show 19.45 Nie 20.10 Kwidam videospellet|e met Marleen Gordts 20.20 Titus Andronicus. toneelstuk i Shakespeare Met Howell De Romeinse veldheer Titus Andronicus voert Tamora koningin van de Goden, en haar drie zonen in gevangenschap naar Rome Als offer voor zijn ei gen gesneuvelde zonen beveelt 18.25 Losberg, serie gabtausch 19.00 Detektivburo Roth. serie Afl Ehrenwerte Herren 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau (Teletekst on dertiteling) 20.15 Drei Tage vor der Wahl. dis cussie met de lijsttrekkei de in de Bondsdag vertegen- 22 02 TROS Country 23 02 Ses- |un Vanavond Tribute to Louis Armstrong en Benny Goodman OMROEP RIJNLAND 11.00-12.00 programma DONDERDAG Radio 1 Na 18 uur 18 05 Man en paard 18 30 Derde Wereld 19 02 KRO's Country Ti me 19 55 Maria ter Steeg VARA 20 02 Voor wie niet kijken wil NOS" 23.05 Met het oog op mor gen VPRO 0 02 VPRO s Nachtle ven, mét om 0 02 Het koude zweet, 1 02 Musica Exotica 3.02 Encore 5 02 0.0 le O 19 00 Zie Radio 1 Radio 3 Na 18 uur NOS: 10.03 De Avondspits. TROS 19.02 Ferry Maat s Soul- en Disco Show 21 02 De CD en L P Show 18.00 Nws 18 02 De beweging 20 00 Nws 20.02 De wandelende tak 21.30 Het concert 22 30 Met Pierre op locatie. 23 00 Muziek van Na 18 uur KRO 18 10 KRO-literair Lezen voor de lijst. IOS 18.40 Turks pro gramma. NOS: 19.00 Programma voor buitenlandse werknemers (19 00 Turks 19 20 Marokkaans 19 50 Spaans 20 00 Portugees Kaapverdiaans TELEAC 20 30 Tekenen en schilderen Les 2 21 00 Structuur in Basic, introduk- tieprogramma 21 30 Por Favor. Spaans. Les 14.22.00 Ca Va? Les 18.00-19.00 Ga jij de klas maar in. onderwijsprogramma 19.00-20.00 Kunstuur 20.00-23.00 Muziek uit Leiden (onder voorbehoud) VRIJDAG Radio 1 voor 18 uur NOS leder heel uur nws VPRO 7 03 Het Gebouw (Met om 7 03 Dorrestijns persagentschap Afde ling Binnenland: De tafel van NL Het spoor: Euroburo. Muziek uit Het Gebouw 11 05 NL 12 05 Af deling binnenland NOS 12 56 Me dedelingen vo 7 03 Het levende Woord 7 12 (S) Ontbi|tshow 8 50 Pater Adn Maat 9 03 (S) Adres onbekend 10 03 (SI In antwoord op uw schrijven 11 03 (S) M V - Magazine 11 50 Pater Adri Maal 12 03 (S) Van Twaalf tot Twee (13 03 Echo) 14 03 (S) Ratel 15 03 (S) KRO Fa miliehoorspel De uil kraste twee maal, hoorsp TROS 15 30 Gera 17 03 De Nederl; VARA 16 05 De Rode Dra Radio 3 voor 18 uur NOS leder heel uur nws VOO 7 02 Ook goeiemorgen 9 02 Goud van oud 11 02 Erik de Zwart 13 02 Rinkeldekinkel 15 02 De De top 40 VARA 8 00 Nws 8 02 Vroeg Och- lendconcert 9 00 Het Internationa le Concertcircuit 10 20 Kamermu ziek van Brahms 11.25 Filharmo nisch Orkest van Monte Carlo o.» v 14jD0 Orgelbespeling 14 30 Klem bestek 15 30 Uit de schat der eeu wen 16 00 Creme du Baroque 17 20 De cantates van Bach Voor 18 uur NOS 9 00 Nieuws 9 02 NOS- Spo-tiel 9 25 Waterstanden RVU 9 30 De lange weg AVRO 10 00 Meer dan Muziek 11 00 Hobby-vi- taminen NOS 12 00 Nieuws RVU 12 05 Toegift FEDUCO 12 15 Wiizer op 5 NOS 13 00 Nieuws AVRO 13 10 Vrijzinnig Vi zier 13 30 De berg 14 00 Destol- uiger 4 25 1500 OVERHEIDS VOORLICHTING 17 46 Onder an- enmgen DickenAshworth(GunnStar)enJosetleSimon L> ma) in een aflevering van 'Blake's Seven' vanavond op BRT 1 18.10 uur. (foto anp)

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 23