content ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt Arboiiw ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS M/V junior product-manager (v/m) 5 ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V SHULTON -ir randstad uitzendbureau -tr randstad uitzendbureau (para)medisch fH uitzendbureau content SUB-H00FD Klinische Neurofysiologie Deze afdeling vraagt voor zo spoedig mogelijk een A. laborant klinische neurofysiologie m/v (full-time) vac.nr. 87.M.02.A.03.LD B. laborant klinische neurofysiologie m/v (part-time 20 uur per week, wisselende tijden) vac.nr. 87.M.02.B.03.LD Functie-inhoud: - zelfstandig registreren en beschrijven van EEG's. EP's. ENG's, HTG's, nachtslaapregistraties en 24-uurs re gistraties; - het assisteren bij EMG's. Functie eisen: Functie A: - diploma EEG-laborant A/B, ofwel di ploma laborant klinische neurofysio logie of studerend hiervoor; - interesse voor wetenschappelijk on derzoek, waaronder slaapregistra- ties. Functie B: - diploma EEG-laborant A/B, ofwel di ploma laborant klinische neurofysio logie; - belangstelling voor slaaponderzoek. Salaris: max. f 3271 bruto per maand bij een volledige aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Prof. Dr. H.A.C. Kamphuisen (071-263960) of mevr. I. Keulen-Nelissen (071-262104) of bij mevr. M.H.M.M. Hooijmans, perso- neelsconsulente (071 -263143). Klinische Oncologie Bij deze afdeling kan worden geplaatst een mouldroom- technicus m/v vac.nr. 87.V.04.03.LD Functie-inhoud: - het nemen van gips- of alginaataf- drukken bij oncologische patiënten; - het vervaardigen van kunststof fitatie- maskers; - het vervaardigen van metalen stra- lings-afschermingen; - het vervaardigen van individuele hulpstukken t.b.v. oncologische pa tiënten. Deze functie geschiedt onder verant woordelijkheid van de hoofdtechnicus. Functie-eisen: - bij voorkeur een M.T.S.-opleiding; - kunnen omgaan met patiënten; - inventief kunnen werken; - ervaring met het werken met kunst stoffen alsmede in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. 3601 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C.J. Hagoort (071-263545) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071-262544). Polikliniek Longziekten Voor deze polikliniek wordt gevraagd een administratief medewerker m/v (0,8 dagtaak) vac.nr. 87.V.05.03.LD Taak: Het samen met andere collega's ver richten van administratieve secretariële werkzaamheden zoals: - het maken van afspraken en bijhou den van agenda's; - ontvangen en te woord staan van pa tiënten (zowel telefonisch als aan de receptie); - typen van medische corresponden tie; - bijwerken van medische dossiers. De nadruk van deze functie zal liggen op het maken van afspraken en het recep- tiewerk. Vereist: - MAVO/HAVO-diploma; - opleiding tot medisch secretaresse, danwel doktersassistente; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met het werken van dicta- foon; - het kunnen werken in teamverband. Salaris: max. f 2725 bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling zal voorshands geschieden voor de duur van 1 jaar. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.J. de Vries, polikliniekmanager (071- 262248) of mevr. L. Niepoth (071- 261930) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 -262544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ZIEKENHUIS LEIOEN 03 03 c 'd Tjj 0 <13 c c 3 O m 3 (1) Aannemings en Bouwbedrijf Arbouw b.v. is een te Leiderdorp gevestigd aannemingsbedrijf. Ter versterking van de administratie zoeken wij op korte termijn: voor de volgende funkties: 1. Een aankomend medewerker/ster die zal worden belast met relatief eenvoudige administratieve werkzaamheden zoals het coderen van bank en giro en het boeken van inkoop- en verkooplakturen, kas, bank en giro. Hij/zij zal 20 jaar, in het bezit van een Havo-diploma en studerend voor PD-diploma moeten zijn. 2. Een ervaren medewerker/ster die zal worden belast met diverse werk zaamheden op administratief gebied waaronder de (mede-)verantwoor- delijkheid voor het computersysteem alsmede de projektenadministratie Hij/zij zal tussen de 25 en 30 jaar en in het bezit van het PD-diploma moeten zijn alsmede studerend voor het M B A.-diploma. Geïnteresseerden kunnen hun schrittelijke sollicitatie met curriculum vitae sturen naar onderstaand adres t.a.v. de heer J. A. van Grootet. Postbus 30, 2300 AA Leiden Damiate Holding bv Damiate Holding b.v. gevestigd te Haar lem is de overkoepelende organisatie van een aantal zelfstandige dagbladen in het westen van het land en uitgever van: Haarlems Dagblad met zijn edities IJmui- der Courant en Beverwijkse Courant, het Leidsch Dagblad met zijn editie Alphens Dagblad. Dagblad voor de Zaan streek, De Typhoon en de Nieuwe Noordhollandse Courant. Deze dagbladen hebben een gezamenlijke oplage van ruim 150.000 ex. Voorts van een aantal huis-aan-huisbladen met een totale oplage van bijna 300.000 ex. Ter versterking van de afdeling Marketing zoeken wij op korte termijn een junior product-manager (v/m) voor de oplagemarketing. die wil doorgroeien naar de funktie van product-manager. Aktiviteiten o.a. - het signaleren, analyseren en rapporteren van ontwikkelingen op de markt in het algemeen en in de mediabranche in het bijzonder, - het analyseren van markt- en mediaonderzoek, - het initiëren van hieruit voortvloeiende akties, - het verstrekken van essentiële informatie aan de hoofden oplage-exploitatie van de werkmaatschappijen, - de budgetbewaking, - het zorgdragen voor de maandrapportage. Criteria: - leeftijd: ca. 24 jaar, - opleiding: HEAO-CE, NIMA-B of gelijkwaardig, - enige ervaring, bij voorkeur opgedaan in de mediabranche, - grote mate van zelfstandigheid, - creativiteit, - service-gerichte instelling, - representatief voorkomen en goede contactuele eigenschappen, - ervaring: bij voorkeur bekend met marktonderzoek en gebruik van p.c. Wij bieden een salaris gerelateerd aan leeftijd, opleiding en ervaring: 25 vakantie dagen, 8% vakantietoeslag, IOV2 roostervrij-dagen, winstdelings-, studiekosten en gratificatieregeling. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met <Je heer P. Bluijs, marketing manager, telefoon 023-319053 tst. 135. PLASTIPANEL B.V. - een dochteronderneming van Carrosseriefabriek Kees Mulder B.V. is een snel groeiend produktiebedrijf waar o.a. polyester sandwich panelen worden vervaardigd welke onder meer hun toe passing vinden in de carrosserie- en koelcelbouw. Voor de afdeling Boekhouding vragen wij een; Opleiding: Mavo/Havo - P D. (of hiervoor stud.) Leeftijd: tot plm. 25 jaar. Kennis van en ervaring met een geautomatiseerde admi nistratie is een pré. Uw schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, werkervaring en leeftijd kunt u richten aan: Plastipanel B.V. Steenbakkerstraat 12 2222 AT Katwijk Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met on ze heer P. de la Rie. tel. 01718-27486. na 19.00 uur 071-894857. et een sterke marktpositie. Het in alle instellingen in de gezond- i snel groeiende vraag te kunnen Katex Projekt Service B.V. is een snel groeiende handelsonderneming r produktenpakket omvat non-food artikelen voor civiele- en linnendiensten v heidszorg (ziekenhuizen, bejaardenhuizen, verpleeghuizen, etc Om aan d voldoen, willen wij ons verkoopteam versterken met: Ziekenhuis-/instellings vertegenwoordigers m/v en zoeken voor de rayons N/Z-Holland en N.O. Nederland mensen met: min. middelbare opleiding, leeftijd tot 35 jaar goede kontaktuele eigenschappen, waardoor niet alleen bestaande verkopen worden voortge zet, doch aktief aan de groei wordt meegewerkt. meerdere jaren ervaring in de verkoopbuitendienst, bij voorkeur verkoop aan instellingen, met aantoonbare resultaten. kennis van textiel is een pluspunt. Geboden wordt een kans op een zeer zelfstandige funktie met vast salaris en omzetprovisie reis- en autokostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties voorzien van C.V. aan directie van Katex Voor onze produktie-afdeling zoeken wij op korte termijn een aantal produktiemedewerksters op full-time basis. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verrichten van inpak- en produktiewerkzaamheden. Wij pro duceren voor een groot aantal landen binnen Eu ropa een breed assortiment van toiletartikelen on der bekende merknamen. Leeftijd 18-35 jaar. Reacties kunt u schriftelijk richten aan: Shulton B.V. Rooseveltstraat 49 Postbus 1230 2302 BE Leiden T.a.v. mevr. T. Galjaard, Afd. Personeelszaken. Administratief medewerker Voor een klein handelskantoor in Voorschoten zoeken wij een enthousiaste jongen of meisje van 18-21 jaar, die alle voorkomende werkzaamheden gaat verrichten. Deze werkzaamheden bestaan uit o.a. typen, telexen, invoeren van gegevens, telefoon aannemen, facturen, filen enz. We verwachten, dat je minimaaf een MAVO-diploma hebt (en eventueel Schoevers), dat je een goede ty pevaardigheid hebt, flexibel bent en full-time voor lange re tijd beschikbaar bent. Secretaresse Wij zoeken voor een organisatie in Leiden een secreta resse, die ervaring heeft rrtet een IBM-visietekst. De werkzaamheden bestaan vooral uit het uitwerken van rapporten. Aanvang: zo spoedig mogelijk. Duur: enkele dagen. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoorpersoneel 071-14 95 41 MV Mensen werken voor mensen. Voor een' instelling in Katwijk kun jij ERVAREN VERPLEEGHULP (M/V) met ingang van 28 januari aan de slag. Deze baan is voor langere tijd. Heb je circa 2 jaar ervaring en kun je alle diensten draaien dan word jij na sollicitatie bij ons vast en zeker een contente kracht. Het salaris wordt volgens NZR-normen be paald. a> c Yjabrirj Voor meer informatie kun je terecht op on derstaand adres LEIDEN, BREESTRAAT 1,071-125745 ALPHEN AAN DEN RIJN, HOOFTSTRAAT 58,01720-91955 Sint lacob In 1976 heeft Sint Jacob de beschikking gekregen over een zeer modern nieuw verpleeghuis. Thans Is er een vakature voor de funktie van Het betreft een licht psycho-geriatrische afdeling van 30 bewoners. Voor deze funktie komt in aanmerking een ervaren verpleegkundige B of A en B. Ervaring in leiding geven, alsmede bekendheid met het verpleeg huis is noodzakelijk. Voor deze funktie is het nodig dat men be schikt over organiserend vermogen, alsmede in staat is om op kollegiale wijze leiding te geven. Daarnaast verwachten wij dat men in staat is om een goede leef- en werksfeer op de afdeling te bevorderen. Arbeidsvoorwaardendeze zijn volgens de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Salariëring: funktiegroep 45. Voor nadere informatie kunt u bellen 020-254962 (toestel 201). Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling personeelszaken van arden ver zorg ings- en verpleegtehuis Sint Jacob Plantage Middenlaan 52 1018 DH Amsterdam

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16