Technische Dienst vraagt H.T.S.'er. Casema VEDIOR product-manager(v/m) %?L.- Assistent Systeembeheerder (m/v) die zijn werk serieus neemt maar zijn werktijden niet VASTE INVALKRACHTEN m/v SERVICEMONTEUR (M/V) Casema „0nó ^Belang KANDIDATEN ~sr fMWffi /:VHil|;l*.<7:17 <H1 1 Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv vervaardigt tijdschriften, zoals Adformatie, Binnenlands Bestuur en het Weekblad voor Leraren. Maar ook losbladige uitgaven, boeken, reclamedrukwerk en formulieren De ca. 250 medewerkers van Samsom- Sijthoff maken daarbij gebruik van de meest moderne produktiemidde- len. Wij zijn op zoek naar een Binnenkort wordt ons systeem voor informatieverwerking verder uitge breid. Reden waarom onze systeem beheerder dringend behoefte heeft aan uw hulp. U gaat als assistent systeembeheerder (medeverant woordelijkheid dragen voor het ope rationeel houden van het systeem. Een verantwoordelijkheid die niet om 17.00 uur ophoudt De werkomgeving Er wordt gewerkt met een Siemens mainframe, capaciteit 8 mb intern geheugen en 2,5 gigabite opslag, 7 Siemens PC's met (per begin 1987) 41 terminals. Deze worden opgesteld bij onze klanten (o.a. Sam- som Uitgeverij) en toeleveranciers, en on-line gekoppeld aan het systeem. Uw taken U geeft leiding aan 4 operators (die in twee shifts werken) en aan 2 gra fisch programmeurs. U instrueert ge bruikers, vervangt waar nodig de systeembeheerder en doet de planning van de batch-verwerking. Storingen moeten snel, eventueel met inschakeling van derden, wor den opgelost. Uw profiel U heeft minimaal twee jaar automati seringservaring en kennis van main frames en netwerken. We denken aan een professionele gebruiker of een goede operator die vooruit wil. U bent contactueel ingesteld, accu raat en stressbestendig en u heeft geen moeite met Duitstalige manu als. Enige administratieve kennis is een pré. Wij bieden Een zelfstandige baan binnen een moderne, gezonde organisatie. Samsom-Sijthoff grafische bedrijven maakt deel uit van een expansief, internationaal opererend concern. Salaris en secundaire voorwaarden zijn uitstekend. Uw reactie Voor verdere informatie kunt u bel len met de heer A.D.M. van Leusden, telefoon (01720) 6 23 28, of privé: (03402) 6 40 69. Schriftelijke sollicitaties zenden aan: de heer J.P. de Neijs, afdeling Personeel Organisatie van Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv, Postbus 111, 2400 AC Alphen aan den Rijn. Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv maakt deel uit van de Wolters Samsom Groep nv DE KRUISVERENIGING LEIDEN vraagt zo spoedig mogelijk bereid en in staat zijn om in voorkomende gevallen een team van wijkverpleegkundigen en wijkziekenverzorgenden te versterken en "op afroep" beschikbaar te zijn. Verpleegkundigen en ziekenverzorgenden, bij voorkeur in het bezit van het diploma MGZ/HBOV of applicatiecursus voor ziekenverzorging, kunnen ons laten weten of zij op een zo te noemen "oproeplijst" geplaatst willen worden. Gegadigden dienen het liefst in Leiden of direkte omgeving woonachtig te ziin. Uiteraard gaat de voorkeur uit naar sollicitanten met enige wijkervaring. Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO Kruiswerk. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofdwijkverpleegkundigen, tel. 071 -134604 Sollicitaties kunt u richten aan het Centraal Buro van de Kruisvereniging Leiden, Middelweg 38, 2312 KJ Leiden. LEDERLAND ZOEKT VERKOPERS (M/V) We zoeken enthousiaste medewerkers met een behoorlijke verkoopervaring. Werktijden: zaterdag; verder oproepbaar. (overeen te komen). Kandidaten schrijven naar: LEDERLAND t.a.v. dhr. J. Handgraaf, Meubelplein 8, 2353 EX Leiderdorp. De Technische Dienst is organisato risch opgebouwd uit 3 hoofdsectoren, n.l. Bedrijfsvoering (ca. 80 medewer kers), Technisch Bureau (ca. 20 mede werkers) en de Medisch Instrumentele Groep (ca. 10 medewerkers). Het Technisch Bureau ressorteert rechtstreeks onder het hoofd van dienst. In het bureau zijn vakadviseurs, werkvoorbereiders, tekenaars en pro jectopzichters werkzaam. Het bureau is verantwoordelijk voor de realisering van bouw- en installatieprojecten vanaf de voorbereiding tot en met de oplevering. Daarnaast speelt het bureau een be langrijke rol in het mede-organiseren en bewaken van het onderhoud van het ziekenhuis, hetgeen met de ingebruik neming van de 1e fase van de nieuw bouw extra aandacht vergt. Verder geeft het bureau technische adviezen in ruime zin. Binnen het Technisch Bureau bestaat de volgende vacature: vakadviseur/project coördinator m/v werktuigbouwkunde vac.nr. 87.A.07.03.LD De werkzaamheden bestaan vnl. uit het: - mede verantwoordelijk zijn, binnen het betreffende vakgebied, voor het instandhouden van de werktuigkun dige installaties; - aangeven van richtlijnen binnen zijn vakgebied m.b.t. de kwaliteitsbewa king; - geven van adviezen op vaktechnisch gebied in ruime zin; - opstellen voor wat betreft het vakge bied van p.v.e.'s met bijbehorende kostenramingen voor diverse projec ten, al of niet in overleg met derden. De projecten kunnen zowel betrek king hebben op nieuwbouw, ver bouw, alsmede onderhoudsprojec- ten en installatie-aanpassingen; - coördineren, voorbereiden en realise ren van diverse technische projecten, incl. bewaking budget en planning. E.e.a. in nauw overleg met de overige vakdisciplines; - inventariseren van exploitatie-voor zieningen met de daaraan verbonden kostenopgaven t.b.v. de jaarbegro ting; - voeren van overleg met derden over installatie-ontwerpen en de daarbij behorende kostenopgaven. Algemene en specifieke functie- eisen: - meerdere jaren ervaring in vergelijk bare functies; - ervaring in management en automati sering strekken tot aanbeveling; - leeftijdsindicatie 30-35 jaar; - HTS-W of gelijkwaardig, bij voorkeur aangevuld met T.V.V.L. Salaris: volgens Rijksregeling, tot max. f 5221 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Ing. A. Wols, hoofd Technische Dienst (071- 263291) of de heer K. Buit, hoofd Tech nisch Bureau (071-2627 48). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. academisch ziekenhuis leiden is het grootste landelijke bedrijf gespecialiseerd op het gebied van kabeltelevisie Bij de groep Technische Exploitatie van de regiobeheersgroep Voorhout, afdeling Netbeheer. ontstaat de vakature van (vakaturenummer 8701 N) TAKEN/VERANTWOORDELIJKHEDEN: - het analyseren en opheffen van storingen (ook periodiek buiten kantoortijd volgens een dienstrooster); - het uitvoeren van periodieke onderhoudswerkzaamheden aan komponenten en antennemasten, - het vastleggen en rapporteren van storings- en onderhoudsgegevens. - in beperkte mate aanlegwerkzaamheden FUNKTIE-EISEN: - MTS- of LTS-e!ektrotechmek. - kursus VEV/Cai-techniek; - enige ervaring met voornoemde werkzaamheden. - rijbewijs B. - gevoel voor goede dienstverlening; - leeftijd ca. 23 jaar. SALARIS: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voorts uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals studiekostenvergoeding en premievrij pensioen. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: mevr. A. C. Braat-van der Marei, N. V. CasemaPostbus 670, 2280 AR Rijswijk. centrale antenne systemen exploitatie maatscnappij Bij Vedior gaat 't om kwaliteit en specialisme. Dit betekent dat we mensen zoeken die I niet alleen graag, maar vooral ook goed willen werken. Dit betekent ook dat we voor die mensen vaak de beste banen hebben, bij de beste bedrijven Wij zoeken een programmeur Pascal Het bedrijf: Fabrikant/leverancier van wetenschappelijk^ apparatuur, gevestigd in Zoetermeer. De baan: Als programmeur werken in Zoeterwoude en zo nu en dan in Vlissingen, waarde gegevensverwerking van een bedrijf geautomatiseerd moet worden. De duur van de opdracht is 4 maanden Voor wie: Enthousiaste man of vrouw die taal Pascal beheerst en die het geen probleem vindt om zo nu en dan naar Vlissingen te reizen. Informatie: Voor méér informatie kunt u contact opnemen met Annemiek Coesel van on$ filiaal: Kort Rapenburg 12 a. 2311 GC Leiden, 071 - 12 57 41 Het bestuur van WONINGBOUWVERENIGING roept op voor het bestuur en de Raad van Commissarissen. W.b.v. 'Ons Belang' is belast met sociale woningbouw te Leiden. Zij beheert 1050 woningen in de Druiven/Ker senstraat, het Noorderkwartier en het Haagwegkwartier. De administratie en technische werkzaamheden van de •vereniging worden respektievelijk verzorgd door de Stichting Centrale Technische Dienst Woningbouw (C.T.W.) en door de Stichting Centrale Boekhouding Woningcorporaties (C.B.W.). De woningbouwvereniging heeft daarbij twee medewer kers in dienst. De taak van het bestuur is het besturen van de vereni ging. De bestuursvergaderingen vinden éénmaal per week plaats op maandagavond. De Raad van Commissarissen is belast met het alge meen toezicht op het functioneren van het bestuur Beide functies zijn onbezoldigd. In verband met mogelijk vermenging van functies komen ambtenaren van de Gemeente Leiden in principe-niet in aanmerking voor een bestuurs-/Raad van Commissaris sen functie. Inlichtingen zijn, na 19.00 uur, te verkrijgen bi/: dhr. Th. van Heijningen (tel.:217597) dhr. C. Annard (tel.: 21852Q) Zij, die schriftelijk wensen te reageren, worden verzocht zich te richten aan de secretaris van de vereniging: dhr. C. Annard, Maresingel 22, 2316 HB Leiden. Damiate Holding bv Damiate Holding b. v. gevestigd te Haar lem is de overkoepelende organisatie van een aantal zelfstandige dagbladen in het westen van het land en uitgever van: Haarlems Dagblad met zijn edities IJmui- der Courant en Beverwijkse Courant. Het Leidsch Dagblad met zijn editie Alphens Dagblad. Dagblad voor de Zaanstreek De Typhoon en de Nieuwe Noordhol landse Courant. Deze dagbladen hebben een gezamenlijke oplage van ruim 150.000 ex. Voorts van een aantal huis-aan-huisbladen met een totale oplage van bijna 300.000 ex. Ter versterking van de afdeling Marketing zoeken wij op korte termijn een enthou siaste product-manager v/m voor de advertentie-markeling. Aktiviteiten o.a. - het signaleren, analyseren en rapporteren van ontwikkelingen op de markt in het algemeen en in de mediabranche in het bijzonder - het analyseren van markt- en mediaonderzoek - het initiëren van hieruit voortvloeiende akties - het verstrekken van essentiële informatie aan de hoofden advertentie-exploita tie van de werkmaatschappijen - de budgetbewaking - het zorgdragen voor de maandrapportage Criteria: - leeftijd: tot 28 jaar - opleiding: HEAO-CE, NIMA-B of gelijkwaardig - enige ervaring, bij voorkeur opgedaan in de mediabranche - grote mate van zelfstandigheid - creativiteit - service-gerichte instelling - representatief voorkomen en goede contactuele vaardigheden - ervaring met het gebruik van een p.c. is een pré. Wij bieden een salaris gerelateerd aan leeftijd, opleidingen ervaring: 25 vakantie dagen, 8% vakantietoeslag, IOV2 roostervrij-dagen, winstdelings-, studiekosten en gratificatieregeling. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bluijs. marketing manager, telefoon 023-319053 tst. 135. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, voor 1 februari a.s., richten aan het Hoold Peiso- neelszaken, Damiate Holding b.v., Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 14