PROPER stickers RIJNSBURG Max Sedel axSedelaar LEIDEN /V de laat-|- kromhout A^sCs. 1 ZUIDDUINEN 2 nieuw gebouwde droomvilla's b.v. makelaardij o.g. menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv NOG SLECHTS 4 WINKELUNITS IN HET BIJNA VOLTOOIDE STUDIO SCHERP LUXE, TWEE-ONDER-EEN- Op een terrein, gelegen tussen de Evertsenstraat en de De Ruyterstraat in plan "De Hoek" te Rijns burg is gestart met de bouw van een aantal luxe twee-onder-één-kap woningen met een hoge kwalitatieve afwerking en een perfecte isolatie. Vermoedelijke opleveringsdatum: Zomer 1987. KOOPSOMMEN VANAF 293.000,- V.O.N. Indeling: Beg. grond: 3 zijden tuin met garage of schuur, hal, toilet, L-vormige woonkamer met open keu ken, 52 m2.1e Etage: overloop, 3 ruime kamers, luxe badkamer met ligbad en douche. 2e Etage: overloop, grote zolderruimte, geschikt voor 1 a 2 kamers. Op voornoemd terrein een KAVEL GROND VAN ca. 300 m2, waarop in overleg een vrijstaande woning te realiseren is. Inlichtingen: Planciusplantsoen 12 Winkelcentrum „Noord-Hofland" 2253 TS Voorschoten 071-311241 makelaardij o.g. afstand van strand e worden binnenkort 2 nieuwgebouwde droomvilla's opgeleverd. De villa's welke een warm, nostalgisch karakter uitstralen, hebben de volgende Indeling: entree, hal met bordestrap, ruime eetkeuken, living, 45 m, dubbele garage. 1e Etage: 3 ruime slaapkamers, 2 badkamers. Zolder met 4e slaapkamer er hobbyruimte. OPLEVERING: direkt KOOPSOM 740.000,- v.o.n. Parallelboulevard 214, 2202 HT Noordwijk, tel. 01719-19316 H. Dunantplem 26, 2181 EM Hillegom, tel. 02520-22484 MAKELAARS MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Lelden, Hoge Rijndijk 107a. In goede staat van onderhoud ver kerende bovenwoning op de 1e en 2e elage, voorzien van c.v - gas en gedeeltelijk dubbel glas (voorzetramen). Ind.: entree, trap naar 1e etage, 1e et.: overloop, woonkamer (11.05x3.35), keu ken inkl apparatuur, toilet, zijkamer 2e et.: 3 slaapkamers, was kamer. badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel, overloop, apart toilet In totaal 3 balkons (Z). Aanvaarding in overleg 97.000,- k.k. n de tsenhok. toilet, g; kamer mei keukenblok. Alles is verhuurd met uitzondering twee kamers, keuken, toilet en douche op de 1e etage Huurop brengst bedrijfsruimte 416,50 p.m. exkl.. huuropbrengst boven voor- en achterhuis 925,- inkt. energiekosten, 1e et.: bestaat uit: L-vormige woonkamer, gang, keuken, toilet, achterkamer, douche-cel met wastafel, achterkamer, trap naar begane grond. 2e et.: voorhuis, 3 kamers, overloop, zolderberging met granito aanrecht (achterhuis), voorkamer (oorspr. 2 kamers), keukentje. 135.000,- k.k. Leiden, Grevenstraat 2a/hoek Oude Vest. Geheel gereno veerd grachtenhuis met kleine, zonnige achtertuin. Centrum stad. Ind. zij-ingang, hall, woonkamer (28 m2) met diagonaal gelegde houten vloer en open haard, moderne open keuken inkl alle app. en aanrecht van lavasteen, moderne badkamer met douche, wastafel en toilet met travertin-betegeling. hardhouten trap vanuit de hall. 1e et.: woon-/slaapkamer over de gehele etage (32 m2), antieke spiltrap naar 2e et: werk-/slaapzolder met dakkapel en dakramen. Geheel c.v.-gas verwarmd en goed geï soleerd. Oplevering in overleg. 165.000,- k.k. Leiden, Warmonderweg 17. Ruime middenwoning met voor- en beschutte zonnige achtertuin, achteruitgang, houten schuur. Het pand wordt verwarmd d m v. c.v.-gas installatie, is voorzien van dakisolatie. Grondopp. van 210 m Ind.: entree, hal, ruime Z-vormige woonkamer (ca. 46 m2), gemoderniseerde keuken, toilet. Spiltrap vanuit woonkamer naar 1e et., overloop, toilet, 2 kamers, aan de achterzijde resp. groot 2.15x3.10 en 3.55x4.30, balkon, badkamer met zitbad en wastafel, grote garderobekast, 2 voorkamers resp. groot 4 85x3.40 en 2.30x3.10. Oplevering in overleg 220.000,- k.k. een goede staat van onderhoud, c.v.-gas, ged. dubbel glas en spouwmuur-isolatie. Ind.: entree, ruime hal, woonkamer met par ketvloer 9 07x4.94/3.81, keuken 3.14x2.21, toilet en kelderkast. 1e et2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met zitbad en wastafel, apart toilet, overloop. 2e et.: 2 kamers met dakkapel en raam in zijgevel, overloop met wastafel, veel bergruimte Aan vaarding in overleg 285.000,- k.k. 50 m2 WINKELRUIMTE LEIDEN - BREESTRAAT 89 De winkelruimte is gelegen op uitstekende win kelstand recht tegenover V en D. Tevens 140 m2 magazijnruimte beschikbaar. Huurprijs 30.000,- per jaar excl. BTW Stationsweg 26. 2312 AV Lelden. Telex 39302 majsb-nl tel. 071-125041 Met o.a. Digros-supermarkt, Albert Heijn-vestiging, Cency-drogist, etc. Totale oppervlakte ca. 4.650 m2. Nog vestigingsmogelijkheden voor: DHZ, mode, horeca, sport, dibevo, chemische reini ging. hakkenbar, fotozaak, CD-shop, platenzaak, Indische specialiteiten, dienstverlening, etc. Geheel gerenoveerd en uitst. onder houden woonhuis me achtertuin. Centraal gel. in verkeers- vlakbij station e.d. Indel.: gang, toilet, I kastjes, royale woonkam. (30 m2) met parket en schuifpui. 1e et.: rui me overloop, 3 kamers, moderne badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet en aansl. voor wasapp. Vlie- zotrap naar flinke bergzolder met c.v.-gasketel en badgeiser. Voorz.v. Thermopane beglazing in hardhouten Flink woonhuis met voor- en grote achtertuin, gunstig gel. in de Vogel wijk, vlakbij de Leidse Hout, winkels en station. Voorz.v. nieuwe c.v.-gas en elektra. Indel.: gang,.kelderk., toi let, woonkamer met open haard en parket, open keuken met glazen er ker. 1e et.: badkamer met ligbad en douche, 3 kamers. 2e et.: zeer royale zolderruimte met voor- en achter dakkapel (gesch. voor 2 kamers). Schuurtje in de voortuin. Gunstig t.o.v alle voorzieningen ge legen luxe, onder architektuur ge bouwde vrijstaande villa <bj. '79) met i achtertuin en garage v Indeling: hal, garderobe, woonkamer met open keuken met al le app., studeerkamer, deur tuin, toilet, grote droge betegelde kelder met C.V.gas (hetelucht) ketel en gasboiler. Bordestrap r t wastafel. 1e et.: 2 slaap kamers met inpandig balkon, 2 bad kamers met ligbad, ap. toilet, waska mer, zolder met mog. voor 2 extra kamers. Voorzien o.a. van dubbele beglazing, spouwmuurisolatie en gets, plafonds. TASMANSTRAAT 72 f 129.000,- Geheel gerenoveerd hoekhuis met royale achtertuin (W), schuur en overdekte zijtijn. Rustig en verkeers vrij gel. met uitzicht op plantsoen. Alles prima onderhouden, kan zo be trokken worden. Indel.: gang, woon kamer met parket en schouw voor o- penhaardkachel (kachel ter overna me), uitgeb. moderne keuken (eiken) en toilet, leverd.: overloop, douche, balkon, 3 slaapkamers. Steektrap naar zolderkamer met dakramen. B.v.k. in ruil met huurflat in Mors- kwartier of Zuid-West. MEISJESPOORT 1 135.000,- 5 MEIPLEIN 148 f79.000- In het centrum gel. appartement met berging en flinke gemeensch. binnen tuin. Gelegen vlak achter de Haar lemmerstraat met alle voorz. vlakbij. Indel.. Entree, gang, toilet, moderne keuken, woonkamer met breed bal kon (Z) met bergnis. 2e et.: 2 slaap kamers, ruime overloop, 3e et.: over loop, slaapkamer, bergkast met c.v.- gasketel, badkam. met douche, was tafel en aansl.v. wasautomaat. Ser vicekost. f 318,- per kwartaal. Winkel-woonhuis, gelegen in het hartje van de stad, nabij winkels scholen en haven en met fraai uit zicht over het water op Houtmarkt en Oude Vest. Indeling: emree, 2 grote ruimtes (5x13 en 3x10) 3 toi letten, magazijn en keuken. 1e et.: woon/eetkamer met openhaard, toi let, moderne keuken, slaapkamer met binnenplat met trap naar zonne terras, moderne badkamer met ligbad en douche. 2e et.: voor- en achterka mer, kitchinette, douche en toilet. Luik en ladder naar royale vliering (stahoogte) .C.V.gas met radiator thermostaten. Nieuwe kap. Zowel ge schikt voor zakenpand als voor parti- kuliere bewoning. Op 1e etage gelegen 2/3 kamerappar tement met berging onder het ge bouw, zeer centraal gelegen boven modern winkelcentrum. Indeling: ge meenschappelijke hal/trappenhuis, voordeur, gang met toilet met fon teintje, voorzijkamer met deur naar balkon, voorkamer met C. V. moeder- haard, en suite met achterkamer, bal kon over hele breedte (z), keuken, douchecel met wastafel en aansl. wasmachine. WILLEMSTRAAT 4 f 95.000.- In verkeersarme straat gel. hoekhuis, geheel gerenoveerd en uitst. onder houden. Met achtertuin en achterom. Indel.: Entree, gang, toilet, woon kamer rtiet parket, doorloop naar uit geb. keuken en bijkeuken/berging met wasmach. aansl. 1e et.: ruime o- verloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche en wastafel, luik naar flinke zolder. Lichtleiding, riolering eet. zijn vernieuwd en isolatie. Erfpacht f 1190, PLATIJNSTRAAT 126 f45.000,- BREDERODE 17 f 186.000,- In gebouw "Cronestein" gel. 2 ka mer-serviceappartement (12e et.) met groot balkon en berging. Indel.: hall, toilet, kitchinette, woonkamer, slaapkamer en badkamer. In het ge bouw zijn recreatiezalen, logeerka mers, bibliotheek eet. Servicekst.: f 900,— p/m, p/p inkl., warme maal- PRINSENSTRAAT 70 f 69.500,- In rustige sti*aat gelegen hoekhuis met plaats en schuur. Voorzien van geheel vernieuwd en geisol. dak en vernieuwde elektra. Indel.: Entree, gang, voor- en achterkamer, keuken en toilet. Ie et.: 2 flinke, zonnige ka- SCHELPENKADE 36 f 279.000.- Groot, geheel verbouwd stadshuis met voor- en zonnige, vrije achter tuin, fraai gel. met uitzicht over de Vliet. Het huis is op vele punten ver nieuwd en uitstekend onderhouden. Indel.: gang, kelder, grote woonka mer (12 mtr.), open haard en uitgeb. open keuken. 1e et.: 3 slaapkam.. balkon, badkam. met douche en zit bad, 2e toilet, waskamer. 2e et.: 2 slaapkam., studeerkam., ruimte met c v.-ketel en boiler, 3e toilet. Het huis heeft royale maten en veel kast- Aan plantsoen gelegen woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: entree gang, kel derkast, toilet met fonteintje, mo derne keuken, doorzonkamer met open haard en deur naar tuin. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, veel kasten. 2e et.: vaste trap, bergkamertje met dak raam, grote kamer met dakkapel en berging. C.V.gas, gasgeiser, thermo pane beglazing, dakisolatie. Overdraagbare premie f 14.000,- to taal. Oegstgeester gegadigden genie ten de voorkeur. In gezellige straat gel. woonhuis met poort naast het huis en grote achter tuin met schuur. Alle voorz. liggen vlakbij. Indel.: gang, woonkamer met parket en open haard, moderne keu ken met app., moderne badkamer met ligbad en toilet. 1e et.: 2 ka mers, balkon en douche met 2e toi let. Voorz.v. c.v.-gas. Flink woonhuis met voor- en diepe achtertuin, houten schuur en achter om. Voorzien van C.V.-gas. Indeling: parterre: vestibule, gang met kelder kast en toilet, keuken en woonkamer (suite). 1e etage met 3 slaapkamers, balkon en kamer met douche. 2e etage: achterkamer, zolder en doka. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur V WASSENAERLAAN 4 f 75.000- In stille laan, vlakbij winkels en bus halte, gelegen 3-kamerhoekapparte- ment op 1e verdieping met fietsen berging op begane grond. Indeling: gang met luik naar ruime, groten deels bevloerde zolder, kamer en sui te met balkon, zijraam, stookgelegen- heid en 2 ingeb., slaapkamer met bal kon met bergkast, keuken, badkamer met douche, toilet en aansl. wasapp. VOORHOUT Halfvrijstaande herenhuis op mooie, rustige en vooral groene stand. Voor zien van C.V., geïsoleerde beglazing en spouwmuur. Apart staande garage met hobbyruimte (30 M2) en aan 3 zijden tuin. Alles in perfekte staat van onderhoud. Parterre: gang, toi let, uitgeb. L-vormige woonkamer (46 M2), luxe keuken met alle appa ratuur. Ie Etage: 3 royale slaapka mers, moderne badkamer met bad, 2e toilet. 2e Etage: grote studeerka mer (23,5 M2), kleine slaapkamer en berging. Zeer bijzondere woning, dient van binnen gezien te worden. THUISWEIDE 26 f 395.000- Optimaal onderhouden modern hoekhuis met fraai aangelegd voor- en achtertuin en aangeb. stenen stenen schuur met zij-ingang. Inde ling: halletje, toilet met fonteintje, woonkamer over de hele breedte aan de tuinkant met deur naar tuin en trapkast, moderne keuken. 1e et.: 3 kamers met kast, badkamer met douche. 2e et.: ruime en hoge zolder (mog. voor kamer) met C.V. gasketel met warmwater voorz. Voorzien van thermopane, spouw- en dakisolatie en fraaie plavuizenvloer op parterre. Geschakeld herenhuis (1980) in per fekte staat van onderhoud. Veel ex tra voorz. zoals vloerverw. volledige isolatie, plavuizenvloererr, hardh. ko zijnen. Bevat parterre hall, gardero be, studeerkamer, uitgeb, woonka mer (50 M2) met schuifwand naar tuin en terras, open haard, eetkeuken met alle apparatuur, toilet. Op ie en 2e etage 4 slaapkamers, 2 badkamers, groot atelier met veel licht en balkon over gehele breedte. Prachtig huis met royale afmetingen. Prima bereik baar vanaf rijksweg Amsterdam-Den Haag/Rotterdam. Garage mogelijk. Lid van de Ned.-Ver. van Makelaars in onroerende goederen. 071-76.09.31 TE KOOP GEVRAAGD ruim herenhuis in Oegstgeest hoek- of vrijstaand tot 400.000,-. Langere leve ringstermijn geen bezwaar. Eventueel ruil moge lijk. Inl.: tel. 071-170497. TE KOOP GEVRAAGD Vrijstaande villa of derg. in omgeving Lei derdorp, min. 4 slaapk. Prijsidee 450.000,-. Br. o. nr. 09250 bureau van dit blad.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 36