Q 3 Q TELEVISIE TOEGELICHT! NEDERLAND NEDERLAND Kapsalon NEDERLAND RADIO-TV PAGINA 34 ZATERDAG 10 JANUARI 1987 De Nederlandse Bouw en Houtbond bestaat 70 jaar. Ter ge legenheid hiervan heeft de bond een zusterorganisatie in Zambia geadopteerd. Het programma wordt muzikaal omlijst door zan geres Abeti Masikiini uit Zaire (Zaterdag, Ned.l, 22.40 uur). Brandpunt In de KRO-televisierubriek Brandpunt een reportage over de Tsjechische mensenrechten groep Charta '77 en een gesprek met de Amerikaanse onderhan delaar in Gèneve, Kampeiman, over de recente ontwikkelingen in het Oostblok. Voorts een re portage over het experiment met nachtelijke verpleging van ern stig zieken aan huis en aandacht voor het rapport dat het Atoom bureau in Wenen heeft opgesteld over de veiligheid van de Neder landse kerncentrale in Borsele. Tot slot een samenvatting van de voetbalwedstrijd tussen de En gelse clubs Manchester United en Manchester City. (Zaterdag, Ned.l, 17.41 uur) So Fine Andrew Bergman werd doctor in de Amerikaanse geschiedenis, maar kon geen werk vinden en nam daarom tijdelijk een baantje aan op de publiciteitsafdeling van United Artists. Gestimu leerd door dat wereldje, besloot hij om 's avonds in z'n vrije tijd aan een filmscenario te gaan werken. Dat verhaaltje werd in 1974 gekocht door Warner Bro thers, waarna Mel Brooks er een film naar maakte: 'Blazing Sadd les'. Deze produktie werd een groot succes en naar een baantje hoef de Bergman verder dan ook niet meer te zoeken. In 1981 mocht hij niet alleen het scenario leve ren voor 'So Fine' - zaterdag te zien bij de AVRO - maar tevens ook zijn debuut als filmregisseur maken. Ryan O'Neal speelt in deze film een intellectuele schlemiel spelen. Hij is Bobby, de zoon van de confectiefabrikant Jack Fine (Jack Warden), die steeds dieper in de schulden komt te zitten. Het geduld van zijn geldschieter mr. Eddie (Richard Kiel, de enge Jaws, die een paar maal het pad van James Bond kruiste) raakt echter op. Deze gangster, die de hele stad beheerst, laat dan Bob by opdraven, want dat is volgens hem de ideale man om het be drijf te redden. Bobby weet echter niets van De zangeres Abeti Masikiini uit Zaire, zaterdagavond in de 'Ver van mijn bed show". de confectiebusiness en schenkt zijn aandacht liever aan de aan trekkelijke vrouw van Eddie. De ze Lira (Mariangela Melato) is Italiaanse en had operazangeres willen worden, maar werd door de mafia aan Eddie beschikbaar gesteld. Ze voelt zich nogal ver waarloosd en Bobby wil haar graag troosten. Na bijna met Lira in het huis van Eddie te zijn betrapt, doet Bobby bij toeval een enorme vondst. Als hij uit een haastig van Lira geleende spijkerbroek scheurt, bedekt hij zijn zichtbaar geworden blote billen met door zichtig plastic en lanceert aldus, zonder dat hij er zelf erg in heeft, de doorkijkjeans. Die blijken een groot commercieel succes en het confectiebedrijf wordt over spoeld met orders. Bobby blijft ondertussen Lira het hof maken, hetgeen Eddie niet ontgaat. Tij dens een opvoering van Verdi's opera Othello zal dit uiteindelijk tot een luidruchtige achtervol ging leiden. (Zaterdag, Ned.2, 20.40 uur) Studio Sport In de NOS-televisierubriek Stu dio Sport zijn zaterdag (Ned. 2, 22.40 uur) beelden te zien van de schaatsmarathon in Deventer, de wereldkampioenschappen bobs leeën in Sankt Moritz, de Neder landse judokampioenschappen in Nieuwegein en de Nederland se kampioenschappen kunstrij den op de schaats in Zoetermeer. Zondag in Studio Sport (Ned. 2,19.00 uur) skiën (reuze-slalom), w.k. bobsleeën, wielrennen (om de Superprestige Cup) in Asper, de halve marathon van Egmond aan Zee, rugby, paardensport en waterpolo, alsmede schaatsen om de Worldcup in Innsbruck. Capitool In het NOS-televisieprogramma Het Capitool vanmiddag een dis cussie over de knelpunten in het verkeer, mede naar aanleiding van de plannen voor de aanleg van een tweede Coentunnel. Aan het gesprek onder leiding van Pieter Vink nemen deel me vrouw A. Jorritsma, woordvoer der verkeersbeleid WD in de Tweede Kamer, prof. H. Wig- gerts, verkeerskundig planoloog aan de TU in Delft, E. Glasius, hoofd externe betrekkingen van de RAI, en W. van Grondelle, woordvoerder initiatiefgroep „Wijs op weg". (Zondag, Ned.2, 12.00 uur) Mooie plekjes Om 18.25 uur vanavond neemt het programma Weg van de snelweg" een kijkje in de Pro vence. Marcel Quartel, de maker van deze aflevering, volgde een route langs mooiè plekjes in dit stukje Frankrijk. Hij begon in de stad Orange vanwaar de weg leidt naar plaatsen als Chateau- neuf-du-Pape, Avignon, Aries, Gordes, Lourmarin en als eind punt, Aix-en-Provence (Zondag, Nederland 1, 18.25 uur). Hier en Nu In de NCRV-televisierubriek Hier en Nu wordt vanavond te ruggekeken op het door de Ver enigde Naties uitgeroepen jaar van de vrede 1986. Via reporta ges uit het zuiden van Libanon, Canada, Woensdrecht en Cam bodja worden mensen gevolgd die met hun individuele inspan ningen de vrede levend proberen te houden. (Zondag, Ned.l, 21.55 uur). Marlon Brando en Jean Simmons in 'Guys and Dolls', zaterdagavond op de AVRO-televisie. (foto Kippai Guys and Dolls 'Guys and Dolls' is een muzikale filmkomedie uit 1955. Het was oorspronkelijk een Broadway- musical, die door Jo Swerling en Abe Burrows werd geschreven naar een novelle van Damon Ru- nyon. De muziek was van Frank Loesser. In New York liep sinds de première eind 1950 de musical geweldig en werd een van de succesvolste shows. Na drie jaar lang uitverkochte theaters in New York, volgden er toernees door Engeland en de Verenigde Staten, met gevolg dat de musi cal in de eerste vijf jaar maar liefst een recette van meer dan zestien miljoen dollar haalde. Om de filmrechten te verwer ven, moest producent Samuel Goldwyn een miljoen dollar neertellen, waarna hij viereneen half miljoen dollar over had voor de filmproductie. Tot verbazing van velen nam hij Joseph L. Mankiewicz als regisseur. Dat was wel een gedegen vakman, maar op het gebied van filmmu sicals had hij geen ervaring. Ver der lukte het Goldwyn om Mar lon Brando en Frank Sinatra, toentertijd twee van de populair ste acteurs, en de actrice Jean Simmons te strikken. Ook deze keuze wekte opzien, want zowel Brando als Simmons hadden op muziekgebied geen ervaring. Volgens Goldwyn was het 'dub ben' van zangnummers echter niet nodig, want de sterren zou den het best zelf aan kunnen. Verder werden onder meer Vi vian Blaine, Robert Keith en Stubby Kaye aangetrokken. Sinatra speelt in de film de rol van Nathan Detroit, de eigenaar van een beruchte goktent in New York. Hij wordt op de huid geze ten door de politie en ondanks zijn beloftes aan zijn verloofde Adelaide (Vivian Blaine) dat hij het gokken op zal geven, is hij op zoek naar geld waarmee hij een nieuw gokonderkomen kan rea liseren. Hij ziet een oplossing in Sky Masterson (Marlon Brando), een van zijn klanten. De twee gaan dan de weddenschap aan dat Sky niet in staat is om Sarah Brown (Jean Simmons), een sol date van het Leger des Heils, mee te krijgen naar Havana, een stad met een wild uitgaansleven. Als Adelaide dit hoort verbreekt zij prompt haar verloving, die al 14 jaar duurt. Voor Marlon Brando was het inderdaad een ongebruikelijke rol en van de critici kreeg hij wel wat te horen. De overige sterren bleken echter uitstekend geko zen. De film is een weelderig aan geklede komedie, waarin aardig wordt geacteerd en ook op een onderhoudende manier het ver haal wordt verteld. Daarbij draait het natuurlijk om de lied jes. Naast de titelsong 'Guys and Dolls', zijn ondermeer 'A woman in love', 'Fugue for tin horns', 'Follow the fold', 'The oldest es tablished', 'Luck be a lady' en 'Adelaide' te horen. Extra aan dacht verdient de kostelijk voor gedragen 'Sit down, you're roc king the boat', een onvergetelij ke song. Daarvoor zorgde Stub by Kaye, die met zijn rol ook in de Broadway-productie op de planken stond. (Zaterdag, Ned.2, 23.15 uur) Ver van mijn bed In de vierwekelijkse 'Ver van mijn bed show' van de KRO deze keer een gesprek met de Lim burgse pater Jacques Maessen die al 18 jaar op Borneo werkt en zich nu zorgen maakt over het transmigratiebeleid van de Indo nesische regering. ZATERDAG NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden KRO 15.00 Muppet Baby's. Aft.14: Het doe-boek van Piggy 15.25 Het verhaal, bijbelserie de jeugd. Afl.: De val 15.45 Het geheimzinnige ei land, Engelse speelfilm uit 1961 van Cy Raker Endfield naar de roman van Jules Veme. Een stel ontsnapte krijgsgevangenen ontsnap pen met een luchtballon en landen op een onbewoond eiland NOS 17.30 Journaal KRO 17.41 Brandpunt Zaterdage ditie, actualiteiten, achter grondinformatie en om 18.00 uur voetbal Na 18 uur 19.00 De Fabeltjeskrant, kin derprogramma 19.05 Battlestar Galactica, Amerikaanse science-fic- tionserie. Afl.: De landing van de Cylons II NOS 20.00 Journaal KRO 20.28 De Soundmixshow, gepresenteerd door Henny Huisman 21.52 In 't holst van de nacht, Amerikaanse politie serie. Afl.: Rijk en Misdadig. Een poging tot brandstich ting brengt Giambone en O'Brien in aktie 22.40 De Ver Van Mijn Ned Show, praatprogramma van Han van der Meer over der de- (en andere) Wereldza ken KRO/RKK 23.30 Punt komma, een tekst om bij stil te staan. Van avond: Jesaia 23.33 Alfred Hitchcock pre senteert, Afl.15: Opgeruimd staat netjes. Lisa is een on zekere jonge vrouw die vol ledig steunt op haar echtge noot John NOS 00.02 Journaal 00.07 Nieuws voor doven en slechthorenden 12.00 Studio Sport: W.K. Skiën afdaling vanuit Gar- misch Partenkirchen 13.45 Einde 17.15 Paspoort voor Marok kanen FEDUCO 17.45 Medelanders Neder landers. Programma voor Koerden: Ka Kurdistana min? (Waar is mijn Koerdis- tan?) Na 18 uur NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Italianen 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal AVRO 19.12 Tussen kunst en kitschg, experts vertellen over kunst en kitsch, van daag vanuit Rijksmuseum Twenthe te Enschede. Pre sentatie: Cees van Dronge- len 19.50 Prijs je rijk, spelpro- gramma gepresenteerd door Fred Oster 20.40 So fine, Amerikaanse speelfilm uit 1981 van And rew Bergman. Boddy Fine wordt door de gangster Mr. Eddie gedwongen mededi- rekteur van zijn vader's noodlijdende confectiefa briek te worden. Ondertus sen begint hij een verhou ding met diens vrouw Lira. Waneer dit uitlekt, komt het tot een climax tijdens een opera voorstelling 22.17 AVRO's column, de toestand in de wereld, door G.B.J. Hiltermann 22.30 Journaal 22.40 Studio Sport AVRO 23.15 Guys Dolls, Ameri kaanse speelfilm uit 1955 van Joseph L. Mankiewicz Sky Masterson gaat met Na- tahan Detroit, een berucht gokker, de weddenschap aan, dat hij willekeurig welke vrouw, niet mee kan krijgen naar Cuba. Dit wordt Sarah Brown, aanhangster van het Leger des Heils.. 01.45 Einde Marseille: Arrivée a Marseille Herh 16.00 (ZW) Zondagsoplichters (too many crokks), Engelse speelfilm uit 1958 van Mario Zampi (Origi nele versie met Nederlandse on dertiteling). De blunderende bende van Fingers wil Billy Gor don van zijn zwart geld beroven, maar vangt bot. Ze wil dan Gor- donds dochter ontvoeren 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kinderprogramma Afl.: 64. (herh.) 18.05 Plons. Afl.: Plons en de ster Herh. 18.10 Speel op sport. Reeks jeugdprogramma's waarin op speelse wijze een bepaalde sporttak wordt toegelicht Af 1. Acrogym. Presentatie: Gert Ver hulst en Wilfried Mostinckx 19.00 Joker-trekking 19.05 Boeketje Vlaanderen, toeris tisch magazine met Toeristisch portret; dit leuke land en agenda Presentatie: Gerty Christoffels 19.35 Lottotrekking, paardekoer- sen, mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Nieuws 20.15 Kunst-zaken 20.25 De laatste ontsnapping den hebben in het lecen i gengestelde weg gekozen: John Thompson zit een levenslange straf uit in de nor, terwijl Red hai- nes carrière heeft gemaakt bij de politie. Voor Haines op welver diende rust gaat, wil hij nog én opdracht vervullen: Thompson 22.00 Terlopps, een aparte kijk op de wereld 22.45 Sport op zaterdag 23.00 De octopus (La piovra), tuurfilmserie gepresenteerd door Arlette Vincent 20.30 L'avare, Franse filmkomedie uit 1980 van Louis de Funès en Jean Glrault. Met: Louis de Fu nès, Michel Galabru, Bernard Menez, e.a. De gierige Harpa- gon verzet zich als vader tegen Ravanusa i Afl.:2. Cattani ïaar Sicilië. Bankier i procureur Terrasi- at Cattani terugge- Paola keerd is om de dood i te wreken 23.50 Nieuws, met paardekoersen. Aansl.: Coda: Pièce en forme d'habarera, van Ravel, uitge voerd door Mark van Aken, cello en Katrien Verbeke, piano 00.10 Einde België/Frans 1 12.00 Rox Box, Gevarieerd jonge renprogramma gepresenteerd door Ray Cokes. Met o.a. The The 13.00 Tribune économique et so ciale, economisch magazine 13.30 Le coeur et l'esprit, katholiek magazine, (herh.) 14.00 Théètre Wallon: Li pwète di 15.10 Onbekend 16.30 Frank, chasseur de fauves (Bring 'm back alive), Ameri- ï.Afl.: La c 17.25 Noubanimé, kinderprogram ma met o.a. Muppets Babies. Afl.: Sneeuwwitje en de 7 Mup pets 17.50 Bouquins, boekenmagazine 18.25 Coup de film, filmmagazine 18.40 Joker 18.45 Télétourisme, toeristisch magazine door Guy Lemaire 19.21 Lotto en Joker 19.27 Quick et Flupke, tekenfilm 19.30 Journaal 20.00 Le jardin extraordinaire, na- zijn kinderen. Zijn dochter Elise wordt benaderd door Valère, die bij haar vader gaat werken. Ver der heeft zijn zoon Cléante een oogje op het buurmeisje Marian ne. Maar Harpagon vreest voor zijn geld en heeft ook plannen Vandaag: Ingrid Bergman. Aan sl.: Lotto en Joker 23.25 Laatste nieuws 12.10 Auslandsjournal 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 Programma-weekoverzicht 13.45 Pflege am Ende des Lebens. reportage over het ziekenhuis voor Langdurige zieken in Hub 14.30 Sesamstraat 15.00 Morenga, driedelige serie naar de gelijknamige roman van Uwe Timm. Met. Jacques Breuer, Edwin Noel, Jürgen Holtz, e.a. Afl.2. (Herh.)(Tele- tekst ondertiteling) 16.30 Das Beste vom Bahnhof, muziekprogramma van Alfred 16.45 Australien Express, van Frank Arnold. Met: Louise Clark, Priscilla Weems. Michael Caton, e.a Afl.: Gefahrlicher Feind WDR 17.30 Hier und Heute unterwegs 18.00 Tagesschau 18.05 Die Parteien zur Wahl, poli tieke uitzending 18.08 Sportschau met o.a. Duitse kampioenschappen kunst- 18.57 Parteien zur \!vahl, politieke 20.15 Weltberühmte Künstler - Un- sterbliche Melodien, een feeste lijke gala-avond m.m.v. René het Staatsorkest Hessen o.l.v. Heinz Fricke. Aan sl.: Die Parteien zur Wahl 22.1*0 Trekking van de lottogetallen 22.15 Tagesschau 22.25 Das Wort zum Sonntag, me ditatie van pastoor Fritz Harrie- feld. Aansl.: Die Parteien zur Wahl 22.35 Mein Name ist Gator (Ga tor), Amerikaanse speelfilm uit 1975 van Burt Reynolds. Met: Burt Reynolds, Lauren Hutton. Jack Weston e.a. Gator McKlus- key, een whiskey-stoker, laat zich na zijn ontslag uit de gevan genis met tegenzin door de FBI gebruiken in de strijd tegen de corruptie. Pas wanneer hij merkt hoe gewetenloos zijn voormalige schoolvriend Barna McCall te werk gaat raakt hij overtuigd 00.20 (ZW) Dracula, Amerikaanse speelfilm uit 1931 van Tod Brow ning. Met: Bela Lugosi, Dwight Freye, Helen Chandler e.a. De jonge, onwetende Renfield be zoekt graaf Dracula, voor wie hij een kasteel in Engeland heeft gehuurd. Hij valt ten prooi aan de vampier en reist samen met hem als willoze dienaar terug naar zijn vaderland. De bloeddorst van Dracula is echter bij lange 01.35 Tagesschau 01.40 Nachtgedanken, beschou wingen door Hans Joachim Ku- lenkampff Europa, infor matief magazine voor buitenlan ders en Duitsers. (13.00 Portu gal. 13.30 Italië) 14.00 Diese Woche, nieuwsover zicht. (Ondertiteld voor doven en slechthorenden) 14.20 Damals: Vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. Van- 1945/46 daag: De hongerwinl 1.30 Umwelt 19.57 Programma-overzicht 14. 15.00 (S) Ihr Musikwunsch, vuld door Trudeliese Schmidt en Christian Boesch. Met o.a. Maria Callas, Anna Moffo en Siegfried Jerusalem ADVERTENTIE Wel 'ns in de spiegel gekeken zonder jezelf te herkennen? Nee? Dan wordt het tóch tijd om eens naar Tom Westen te gaan, heren Want daar be kijken ze de haarmode voor mannen nu nét even met wat meer "schwung" dan je misschien gewend bent. Eén keer proberen en je kunt er zeker van zijn dat je 'n vaste bezoeker wordt. Je hebt 't dan immers zelf gekonstateerd: het kan best andersl wassen, knippen, drogen v.a. f 29,50 leiden: breestraat 45, tel. 071-123851 alpher; a/d rijn: raadhuisstraat 156, tel. 01720-73848 15.40 1. Stille Nacht, toneelstuk van Harald Muller. Met: Ida Ehre en Knut Hinz. Met Kerstmis be zoekt Werner zijn oude moeder in het Bejaardentehuis. Zij ver langt terug naar de geborgen heid van het gezin, maar haar zoon heeft daar geen aandacht voor: hij scheept haar af met de beste wensen en een televisie toestel. 2. Nie solist Du mich.bef- ragen, komedie van Paul Barz. Met: Ida Ehre en Axel von Am- besser. Lohengrin en zijn Esla van Brabant staan voor hun gou den bruiloft. Hij drinkt bier en zijn wast de vlekken uit zijn over hemd. Beiden blijken nogal wat wantrouwen tegen over elkaar te koesteren 17.19 Danke schön, verslag van de Aktion Sorgenkind met aan- Der grosse Preis, bekendma king v i de v 17.25 Heute 17.30 Landerspiegel, actueel ma gazine 18.20 Könlglich Bayerisches Amts- gericht: Einheirat, serie met Hans Bauer, peter Brand. Maxi Graaf e.a. 18.57 Programma-overzicht 9.00 Heute. Aansl.: Parteien zur Wa 19.30 (S) Na. sows! Muziek en gasten bij Thomas Gott- schalk. Met: Steve Marriot en Ali son Moyet 20.15 Fackeln im Sturm, zesdelige tv-film naar de roman North and South van John Jakes. Met o.a. Patrick Swayze, James Read en Lesley-Anne Down. Afl.4: Liebe und Hass. Op een bal ter ere van de familie Hazard sluipt Virgilia uit het feestgedruis, bereikt zij het slavenonderkomen en leert Grady kennen. Zij helpt hem ontvluchten, wat tot een groot schande voor de fami lie leidt. Zij houdt echter van hem en besluit met hem trouwen 21.45 Heute. Aansl.: Parteien zur Wahl 21.50 Das aktuelle Sport-Studio. Met handbal: IHF-bokaal: Vfl Gummersbach-SC Magdeburg Aansl.: Lotto-uitslagen 23.25 Der phantastischen Film: La byrinth der Angst (Phobia), Ca nadese speelfilm uit 1980 van John Huston. Met o.a. Paul Mi chael Glaser, Susan Hogan en John Colicos. Dr. Peter Toss is een jonge dynamische psychia ter in Toronto. Hij heeft een ge heel eigen, zelfs eigenzinnige therapie vóór ogen: patiënten met angsten worden in een film zaal geconfronteerd met beel den die angst oproepen Wan neer bij een bomaanslag één van de patiënten sterft, rijst de vraag of de arts zich wel zo ge- Iiegd gemaakt heeft - bij colle ga's en patiënten (Twee kana len) 00.50 Heute 15.35 Teletekst-overzicht 16.00 tele-ski, tips voor piste en loi pe (9) 16.30 Telekolleg II: cursus psycho logie. Afl.: Der gegenstandsbe- reich der Psychologie Herh 17.00 Telekolleg II: cursus wiskun de. Afl.: Quadratwurzeln. Herh 17.30 Der stumme Dialog, informa tieve serie over hedendaagse techniek. Afl. 1 Gentechniek, of Het einde van het toeval Englisch tur Anlanger, cursus En gels. Afl. A driving lesson 18.30 Gut drauf. live vanuit de stu- 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau met weerbe- 20.15 Sport im Westen 21.00 Gott und die Welt: Magazin 21.30 Musik im Fernsehen: Prima la Musica, programma t.g.v. de 30e sterfdag van de dirigent Ar- turo Toscanini. Met: het NBC-Or- chestra, het Robert Shaw-Koor, Zubin Mehta, SirGeorg Solti, Lo- rin Maazel, Herbert von Karajan e.a. Herh. Spatvorstellung: Liebe niemals ei- nen Fremden (The rain people), Amerikaanse speelfilm uit 1968 van Francis Ford Coppola. Met: Shirley Knight, James Caan, Ro bert Duvall e.a. Zonder aanwijs bare reden verlaat Natalie haar argeloze man. Tijdens haar zwerftocht hoopt ze na te kun nen denken. De verantwoorde lijkheid voor haar toekomstig kind jaagt haar angst aan. On derweg neemt ze een lifter mee. die sinds een ongeval moeite heeft zich in het leven staande te houden. (In het Duits nage synchroniseerd) 00.40 Laatste r 13.15 Grandstand: nieuwsover zicht, weerbericht, rugby (John Player Cup Finale) en autoraces (Haydock Park) 18.05 Journaal weerbericht en 18.20 Perfect Strangers, Ameri kaanse comedyserie over een jongen uit de provincie die voor het eerst in de stad komt. Met: Bronson Pinchot en Mare Lynn- Baker 18.45 Jim'll fix it, Jimmy Saville vervult hartewensen van kinde- 19.20 Hi-de Hi, serie. Afl. Who kil led Mr. Partridge? 19.50 Bob's full House, quizpro gramma. Presentatie: Bob Monkhouse 20.25 The Pauf Daniels Magic Show 21.10 Bergerac: The memory man. Afl.2 22.05 Jasper Carrott, serie. Afl.2 22.40 Journaal sport en weerbe- 22.55 Cagney and Lacey, politie serie. Afl.: Culture Clash 23.45 Reportage dartswedstrijden 00.15 Oh God, Amerikaanse speelfilm uit 1977 van Carl Rei ner met o.a. George Burns en 14.30 Teletekst 14.35 Saturday Cinema. A hole in the head, speelfilm met Frank Si natra en Edward G. Robinson 16.30 Laramie: The stranger 17.00 The Embassy World Profes sional Championship: kampioen schappen dartsspelen 17.20 Royal Institute Lectures FRankenstein's quest 19.45 Newsview en weerbericht 20.25 Proust remember 22.35 Cricket-wedstrijden te Syd ney 23.00 Heaven's Gate, speelfilm met o.a. Kris Kristofferson, Cristopher Walke 02.35 Einde Sky Channel 18.15 Land of the Giants. The Gol den Cage 19.10 Swiss Family Robinson ling 22.00 The Deadly Ernest Horror Show. Ghost Story - Death's head 23.00 The World Music Video 02.00 Closedown 13.00 ITN News 13.05 Saint and Greavise 13.30 Wrestling 14.20 Scarecrow and Mrs. King 15.15 Comedy Classic: Please Sir. (herh.) 15.45 Snooker 17.45 Results Service 18.00 ITN News, followed oy wea- 18.05 Walt Disney Present 18.15 Blockbusters 18.45 The A-Team. (herh.) 19.45 Cannon and Ball Show 20.15 Me and My Girl 20.45 The Price is Right 21.45 ITN News, followed by Wea- 22.00 Dempsey and Makepeace (herh.) 23.00 The Big Match 00.00 Snooker 01.15 Shepherd's Pie, followed by Closedown 16.00 Cargo de Nuit 16.30 Elaeis ou 17.40 Télétourisme Na 18 uur 18.00 Récréation 18.40 Les Chiffres et les Letttres 19.00 Cargo de Nuit 19.40 Elaeis ou 20.30 Concert Bela Bartok 22.00 Journal Télévision 22.30 La Matiouette 12.10 Sky Trax. Popmuziek 14.45 Ford Ski report 15.40 Shell International Motor Sports 1986 16.50 Transformers 17.15 Sky Trax. Popmuziek ZONDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden KRO 11.00 Eucharistieviering vanuit de omroepparochie te Amersfoort 11.50 Einde NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.25 Doelgericht onderne men, les 3 13.55 Ca va?, cursus Frans, les 8 NCRV 15.30 Vrouwtje Theelepel, te kenfilmserie 15.40 Comedy Capers, serie slapsticks. Afl.: de politie agent 15.50 Kids, Canadese serie over kinderen uit zomaar een straat in Toronto. Afl.: Benjamin en de hond 16.15 Grote verhalen voor kleine mensen, kinderpro gramma. Afl. 15: De barm hartige Samaritaan 16.25 Een Dik uur Dlck, ge varieerd zondagmiddagedi tie met actuele zaken en amusement. Presentatie: Dick Passchier NOSI17.30 Journaal NCRV 17.35 De Wuzzels, tekenfilm serie. Afl.: de wensdag van Oliroe 18.00 De Gummiberen, te kenfilmserie 18.15 Dit is Disney extra. Nieuwe avonturen van Do nald; Mickey en Goofy en bekende popmuziek met beelden uit Disney-films 18.20 Meditatief moment 18.25 Weg van de snelweg, toeristische informatie. Afl.2: De Provence NOS 19.00 Journaal NCRV 19.05 Midwinterfilms: Volgas met Herbie, Amerikaanse speelfilm uit 1974" van Ro bert Stevenson. Herbie zet zich in om het huis van de oude mevrouw Steinmetz van de sloop-te redden 20.30 The Cosby Show, co medyserie. Cliff doet mee aan een hardloopwedstrijd. Wanneer hij een vrouwelijke tegenstanders krijgt is het hek van de dam 20.55 Ja Natuurlijk, informa tief programma over natuur en natuurbescherming. Pre sentatie: Antoon van Hoof, Jan Just Bosch e.a. 21.55 Hier en nu, actualitei- tenmagazine 22.20 Meditatief moment, korte overdenking door ds. Hegeman-Hubatko uit Utrecht 22.35 St. Elsewhere, Ameri kaanse serie over een zie kenhuis in een volkswijk. De komst van een postituée brengt opschudding en Dr. Ehrlich zoekt een partner NOS 23.25 Journaal 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden MAANDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden VARA 14.30 Howard's way, dertien delige Engelse serie over een rijke Engelse familie. Af- I.6: De plaatselijke politie houdt zich bezig met Jack's ongeluk en Lynne heeft ie mand gevonden om mee te zeezeilen 15.20 Eastenders, Engelse serie over het lief en leed rond Albert Square, hartje Londen. Afl.5 15.50 Film van Ome Willem, kleuterprogramma met Ed- win Rutten 16.11 Zeg 's AAA, comedyse rie met Sjoukje Hooy- maayer, Manfred de Graaf, Carry Tefsen, e.a. Afl.9. (herh.) 16.32 Jem, Amerikaanse te kenfilmserie over twee con currerende popgroepen 16.54 Lucky Luke, tekenfilm serie. Afl.: De Grootvorst

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 34