mededelingen gemeentebestuur I 1 12 t/m 16 januari 1987 1 AMIKKA. L s&EMre UNIEKE WOON- MOGELIJKHEDEN VOOR SENIOREN M/V SAUTER concours CASINO LEYDSE CLUB LEIDEN nTW. BARNING. all round koelmonteurs KASSIER/VERKOPER Gemeenteraad Maandag 12 januari a.s. om 20.00 uur Agenda: Benoeming bestuurslid Stichting Welzijn Leiden Leiden kemwapenvrij Schenking door Total Nederland N.V. Exploitatie-overeenkomst met BANERO- Spaarneveste B.V. voor het Zoutkeetter rein Uitgifte in erfpacht van grond voor de wo ningbouwplannen contingent 1986 Schadevergoeding Stichting Prof. J. Mul derkliniek Uitgifte in erfpacht pand Middelstegracht 5/7 Organisatieverordening Brandweer (in trekking Organisatieverordening Raads besluit d.d. 15 maart 1971, no. 80) Aankoop perceel grond en water aan de Rijndijk t.b.v. de aanleg van een brug Nota Basiseducatie Ontheffing Wet geluidhinder Pieterswijk (Breestraat) Voorbereidingsbesluit Damastroos 10 Evaluatie kredieten civiel-technische werken 1986 Vaststelling Kampeerverordening Groot-onderhoud 101 woningen Woning bouwvereniging Leiden (Gravenstraat, Druckerstraat) Parkeermaatregelen ing. de Evaluatienota parkeerregulering binnenstad; wijziging Parkeer(geld)verordening Uitgifte in erfpacht perceel grond aan de N. Bohrweg (De Raad B.V.) Vaststelling vergoeding vakonderwijs bij zondere scholen g.l.o./buitengewoon on derwijs over 1981 Krediet bouwkundige voorzieningen r.k. basisschool Damlaan 22 Ontslag directeur openbare basisschool De Noorderkring Krediet verleggen rioleringen c.a. in de Paulus Buysstraat Krediet bouwrijpmaken v.m. terrein Wer- nink Wijziging gemeentebegroting Algemene Dienst en de begrotingen C.W., G.D.S.W. en Grondbedrijf 1986 Voorzieningen t.b.v. openbare scholen Rekening 1985 van de Algemene Diensi Uitgifte in erfpacht van grond in De Waard aan Jobo N.B. Op de publiekstribune van de raadzaal In het Stadhuis is een ring leiding voor slechthorenden aanwe- zig. N.B. Voortaan zal een half uur voor afgaande aan elke raadsvergadering overleg plaatsvinden met fraktie- voorzitters (om 19.30 uur). Commissie vergadering Commissie voor Volkshuisvesting en Sport Donderdag 15 januari om 20.00 uur In ka mer 23/24 van het Gulden Vlies, Bree straat 125. Agenda: Exploitatie Zijloever Uitgifte in erfpacht perceel grond in de Waard aan Jobo Krediet verleggen rioleringen c.a. in de Paulus Buysstraat Krediet ten behoeve van het bouwrijpma ken voormalig terrein Wemink Ontwikkeling lokatie Aquamarijnstraat/Ho ge Morsweg Verkoop grond grenzend aan het onroe rend goed Hooigracht 59 Groot-onderhoud van 101 woningen wbv Leiden Bovenstaande vergadering is open baar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daar voor terecht in het informatiecen trum in de hal van het Stadhuis. Diversen Kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van Provinciale Staten Dinsdag 3 februari van 's-ochtends negen uur tot s-middags vijf uur kunnen bij de voor zitter van het hoofdstembureau of bij het door deze aan te wijzen lid van dat bureau, lijsten van kandidaten voor de op 18 maart 1987 te houden verkiezing van de leden van Provinciale Staten kunnen worden ingele verd in kamer 10 van het Stadhuis. De voor de kandidaatstelling benodigde for mulieren zijn kosteloos verkrijgbaar bij de di rectie burgerzaken. Deze directie is hiertoe geopend van maandag t/m vrijdag van 08.30 uur tot 15.00 uur. Nadere informatie omtrent het vorenstaande of over de verkiezing in zijn algemeenheid is verkrijgbaar bij genoemde directie in kamer 10 van het Stadhuis of telefonisch onder 254112 Of 254111. Bureau Bijzondere Wetten Het bureau Bijzondere Wetten van de Politie aan de Langegracht 11 is voortaan voor publiek uitsluitend op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur geopend. Bijzondere Wetten is telefonisch onder num mer 258877 te bereiken. Kandidaten gezocht voor één huurwoning Voor een bij WBV Leiden in beheer zijnde éénkamerwoning in het centrum zoekt de Di rectie Woonruimteverdeling kandidaten c.q. de woningbouwvereniging adspirant-huur- ders. De huurprijs van deze op zeer korte termijn beschikbaar komende woning be draagt 492,- "kaal" per maand. Wie komen voor deze woning in aanmerking? Woning zoekenden niet ouder dan 27 jaar en in het bezit van een geldig registratiebewijs met minimaal 120 punten. Serieuze belangstel lenden worden verzocht binnen een week schriftelijk te reageren bij de Directie Woonruimteverdeling, Langegracht 74, 2300 PC Lelden onder vermelding van de ze advertentie, correspondentienummer en huishoudgrootte. Over de uiteindelijke toewijzing die op grond van het hoogste puntenaantal zal plaatsvin den, kan geen schriftelijke of telefonische in formatie verkregen worden. Bij acceptatie van de woning komt het registratiebewijs te vervallen. Koffiekamer tijdens gemeenteraadsvergaderingen geopend voor publiek Vanaf 1 januari j.l. is het mogelijk om een gemeenteraadslid te spreken over één of meerdere te behandelen agendapunten van de gemeenteraadsvergadering. U dient zich vooraf bij de avondportier vaan het Stadhuis te melden (ingang Stadhuisplein), welke u verder zal ven/vijzen naar de koffiekamer. Werkzaamheden aan de Marebrug A.s. maandag, 12 januari, wordt begonnen met werkzaamheden aan de Marebrug in het kader van de verbetering aanlooproutes. De Marebrug is gelegen over de Oude Vest, tussen de Oude Singel en de Oude Vest, ter hoogte van de Leidse Schouwburg. De werkzaamheden bestaan uit het verbreden van het trottoir aan de oostzijde, en het Ver smallen van de rijbaan. Het trottoir zal 1,50 meter breder worden, de rijbaan komt daar door op een breedte van 5 meter. De brug zal niet hoeven worden afgesloten. De werk zaamheden zullen ongeveer 3 weken in be slag nemen. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 9 en 11 ma. 12 jan. Wijk 10 en 12 wo.14jan. Wijk 13 en 15 do. 15 jan. Wijk 14 en 16 vr.16jan. Belangrijk!!! De grofvuilregeling zoals In bovenstaand schema aangegeven geldt niet meer voor wijken waar minicontainers In gebruik zijn. Bewoners uit die wijken dienen zelf de Reinigingsdienst te bellen om hun grofvuil af te laten voeren. Bouwplannen Si Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 17 en 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8 van de Woningwet: Heemskerkstraat 63, verbouw woning Langegracht 79, verbouw pakhuis tot wo ning Boommarkt 23, 24 verbouwing en uitbrei ding hotel met een kap Gerrit Doustraat 27, verbouwen pand Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Jan van Houtkade 25, verbouw woning Rapenburg 35, restauratie kap Maredijk 87, verbouw woning Brahmslaan 2, plaatsen hekwerk Pr. Frederikstraat 19, verbouw woning Cronesteynpad, plaatsen hoogspannings- kast Haarlemmerstraat 19, verbouw winkelinte- Herensingel 51, 51a, verbouw woning Vollersgracht 44, verbouw woonhuis Bloemistenlaan 20,erbouw woonhuis Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 12 januari 1987 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. In die pe riode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wet houders ondanks de ingediende bezwaar- schriften en de eventuele toelichting in de commissie voor ruimtelijke ordening, uitein delijk toch een bouwvergunning verlenen krijgen de indieners van bezwaarschriften hiervan bericht. Welstands commissie Maandag 12 januari a.s. om 20.00 uur in kamer 12 van het Gulden Vlies, Bree straat 125. Agenda: Prins Frederikstraat 19, verbouwen wo ning Brahmslaan 2, plaatsen hekwerk terrein kerkgebouw Maredijk 87, verbouwen woning (wijzigen van de achtergevel) Nieuwsteeg 1restaureren winkelpand (wijzigingstekening) Apollolaan 264, wijzigen ingangsdeuren Langegracht 79, verbouwen begane grond tot woonhuis Van derTasstraat 12, wijzigen raamkozijn in een deur in de achtergevel Polderpark Cronesteyn, plaatsen hoog spanningsstation (kast) Wassenaarseweg/Rijnsburgerweg, bouw 17 wisselwoningen St. Jorissteeg/hoek Levendaal, bouw 60 senioren-woningen en bijzondere ruimten Klimroos 17, plaatsen dakkapel voorge- veldakvlak Julianakade 11plaatsen dakkapel achter- geveldakvlak (wijzigingstekening) Kortenaerstraat, bouw 7 woningen (wijzi gingstekening) Evertsenstraat (hoek Heemskerk- en hoek Tasmanstraat), bouw 13 woningen (wijzi gingstekening). Bovengenoemde bouwplannen liggen maandag a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur ter inzage bij de secretaris van de Welstands commissie, kamer 116-A van het Stads bouwhuis, Langegracht 72. Voor teleforfische inlichtingen en aanmeldin gen spreekrecht kunt u bellen met telefoon- r 254543, b.g.g. 254559. LESKI MEUBELEN Hogerijndijk 313-Zoeteiwoude Tel. 071 899356 Afslag Zoeferwoude Rijndijk. 24e-36c OBSERVATIE ROULETTE EN NATUREL-21 SPEL. Bij Chinees-restaurant Chang Yung, Steenstraat 55. Iedere dag geopend v.a. 16.00 uur harte welkom in onze speelclub, waar het koude en warme buffet voor u klaar staat. leder nieuw ingeschreven lid ontvangt ter kennismaking 25,- gratis aan fiches 24c roulette fiches v.a. 1 s sfeervol Casino. Correct gekleed en legitimatieplicht. STUDIO AMERICA 071126767 ZEEFDRUK-STICKERS T-SHIRTS SKtA L I 1CKERS T SHIRTS SWEATSHIRTS DISPLAYS HET KWALITEITSMERK SAUTER ORGANISEERT HET AARDIGSTE CONCOUBS..VAN 1987 U kent Sauter Piano's en Vleugels toch zeker? Dit vooraanstaande Duitse merk speelt een prominente rol in het (openbaré) muziekleven. Vandaar ook dat Sauter een spraakmakend concours in het leven geroepen heeft. Spraakmakend, omdat het nu eens niet gaat om jonge toptalenten met podiumambitie, maar meer om enthousiaste muziek-amateurs zoals u! Alle muziek-genres in diverse leeftijdsgroepen. Als we zo'n brede groep muzikale amateurs willen aanspreken, dan ligt het voor de hand dat - behalve het klassieke repertoire - óók het populaire genre aan bod moet komen. Tevens vraagt een dergelijk concours om indeling in leeftijdsgroepen. Welnu, dit gebeurt dan ook. U schrijft in voor de volgende kategoriën: Kategorie 1tot 13 jaar. Kategorie 2: van 13 tot 17 jaar. Kategorie 3:17 jaar en ouder. (De leeftijd op de datum van inschrijving is geldend). Voorronde in Leiden. Sluitingsdatum inschrijvingen 17 januari a.s. Haal dus vlug een inschrijvingsformulier en schrijf in, natuurlijk: alleen bij De Leidse Pianohandel sinds 1921 Stationsweg 11-17, Leiden 071-122858 Koeltechnischburo Van Ravesteijn vraagt: Sollicitatie na telefonische afspraak. Katwijk Cleyn Duinplein 24. Tel. 01718- 16290. ZELFSERVICE STATION LEIDERDORP RIJKSWEG A-4, vraagt een Wisselende diensten. Telefoon 071-411054. >4pe leeuw liei4eIV

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 22