DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v.: GEMEENTEPOLITIE LEIDEN SHULTON B.V. DOORSMEERDER/ ONDERHOUDS MONTEUR Demmenie Beheer b.v. Administratieve medewerker(ster) V. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER afdelingshoofd 2 parkeercontroleurs v/m ERVAREN BOEKHOUD(ST)ER "Huize Willibrord" tr randstad uitzendbureau randstad uitzendbureau B.V. L.I.A.M. Mercedes-Benz dealer voor kuststreek, bollenstreek en Rijnstreek, gespecialiseerd in totale personen- en bedrijfswagenservice vraagt voor haar bedrijfswagenwerkplaats te Leiden een Voor hen die bijzondere belangstelling voor bedrijfsauto's hebben en er aan mee willen werken dat deze "zware jongens van de weg" onderhouden worden, is dit de kans op een interessante baan. Ervaring is niet beslist vereist, maar zij die reeds op andere wijze kennis van bedrijfwagens hebben opgedaan, genieten de voorkeur. Een flinke dosis enthousiasme en verantwoordelijkheidsgevoel achten wij zeer belangrijk. Nader informatie verkrijgt u bij de heer E. Coster, tel. 071-76 93 03, toestel 25. Eventueel schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan B.V. L.I.A.M., postbus 25, 2300 AA LEIDEN. vraagt voor de administratie van de Demmenie Groep een aktieve de eisen die wij stellen aan deze funktie zijn: inzicht in het voeren van een administratie van een middelgrote onderneming. ervaring in het gebruik van een computer leeftijd 22 tot 30 jaar. Wij bieden U een moderne efficiënte werkruimte. alle moderne hulpmiddelen. een prettige werkkring. Schriftelijke sollicitaties aan: Demmenie Beheer b.v. Rietschans 68, Leiderdorp Postbus 109, 2300 AC Leiden. De Stichting Openbare Bibliotheek Leiderdorp zoekt per 1 februari 1987 een voor I6V2 uur per week. Deze zal meehelpen met het innemen en uitlenen van boeken en de daaruit voortvloeiende werkzaamheden. Daarnaast zal enig administratief werk verricht worden. Wij vragen: - opleidingsniveau HAVO - gevoel voor dienstverlening - kunnen werken in teamverband - interesse in het bibliotheekwerk - leeftijd: niet ouder dan 40 jaar. Rooster: ma.: 14.00-16.30 uur ma.: 19.00-21.00 uur di.: 14.00-17.30 uur wo.: 14.00-17.30 uur vr.: 19.00-21.00 uur za.: 9.00-12.00 uur Salariëring vindt plaats volgens de CAO Openbare Bi bliotheek in schaal 18. De functie zal voorlopig een tijde lijk karakter dragen. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij mevr. S. Kukler, hoofd Openbare Bibliotheek Leiderdorp, tel. 071-890849. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: St. Openbare Bibliotheek Cor Gordijnsingel 3 2353 GB Leiderdorp t.a.v. Mevr. Kukler. Ons verpleeghuis biedt plaats aan ISO somatische patiënten In 1987 wordt een uitbreiding in gebruik genomen van 60 bedden psychogeriatne. Op één van de verpleegafdelingen is op korte termijn plaats voor een verpleegkundige m/v Van het afdelingshoofd verwachten wij: - het ontwikkelen, uitvoeren en bewaken van het verzorgingsbeleid op afdelingsniveau; - het begeleiden van en leiding geven aan de afdelingsmedewerkers; - het mede begeleiden en beoordelen van leerling ziekenverzorgenden. De volgende punten strekken tot aanbeveling: - ervaring in de genoemde taakvelden in een somatisch verpleeghuis; - leeftijd tussen 30 en 40 jaar; - diploma ziekenverpleging A of AB; - voltooide kaderopleiding; - leidinggevende organisatorische kwaliteiten; - goede contactuele eigenschappen. Inlichtingen te verkrijgen bi] mevrouw H. Brouwer, hoofd verplegingsdienst, telefoon 070-949228. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, te richten aan de directie van het verpleeghuis "Huize Westhoff", Postbus 223, 2280 AE Rijswijk. secretaresse hoogleraar (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-414/1158 Taak: - Bijhouden van de agenda van de hoogleraar; - verzorgen en zelfstandig afhandelen van de dagelijkse postbehandeling; - typen en verzorgen van de algemene corresponden tie alsmede het typen van artikelen t.b.v. de hoogleraar en assistenten; - het coördineren van werkzaamheden binnen het se cretariaat; - regelen deelname aan congressen en nascholings cursussen; - verzorgen van vergaderingen en notuleren alsmede het uitwerken ervan; - coördineren van stages voor studenten in samen werking met bureau onderwijs MFL; - overige administratieve werkzaamheden. Vereist: - HAVOA/WO diploma; - medische secretaresse opleiding; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring en kennis van tekstverwerkende appara tuur/automatisering; - goede kennis in woord en geschrift van de Nederlandse en E Salaris maximaal 3271,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder HAIG/AZL, Dr. C. de Visser, Code C 5 - Q, Gebouw 1AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA LEIDEN. Bureau Onderwijs- en Studentenzaken, sectie Studentenzaken, van de Faculteit der Geneeskunde administratief medewerker (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-349/1158 Taak: - Het bedienen van een terminal en de verdere controlewerkzaamheden van een geautomatiseerde studenten- en examenadministratie; - verzorgt gedeeltelijk de correspondentie van de afdeling; - assisteert bij diploma uitreikingen; - bijhouden van het afdelingsarchief; - bespreekt zaalruimten voor tentamens; - voorts zal betrokkene ook dienen te assisteren bij de overige werkzaamheden w.o. het op zakelijke en prettige wijze informatie verstrekken aan studenten. Vereist: - HAVO-opleiding; - type-diploma; - bekendheid met tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2960,— brut® per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten met uitzicht op een vast dienstverband. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Bureau Werving Informatie van de Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, Postbus 9500, 2300 RA LEIDEN. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bij het.bureau parkeerpolitie kunnen op korte termijn worden geplaatst voor elk 18 uur per week. Controle op de naleving van de parkeervoorschriften. Functie-eisen: De voorkeur gaat uit naar personen in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, die in het bezit zijn van een Mavo-4 diploma of een vergelijkbare opleiding hebben genoten. Kandidaten dienen bereid te zijn hun werkzaamheden in wisselende (dag- en avonddiensten te verrichten, van maandag tot en met zaterdag. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en opleiding liggen tussen f 987,63 en f 1.402,11 bruto per maand. Voor de onregelmatige dienst wordt een toeslag gegeven. De gemeentelijke rechtspositionele regeling is van toepassing. Kandidaten dienen be reid te zijn deel te nemen aan een psychologisch onderzoek. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan de Korpschef van Politie, post bus 9101, 2300 PC Leiden. Vrouwen wordt nadrukkelijk verzocht te solliciteren. is de Nederlandse vestiging van Shulton Inc., een dochter onderneming van het Amerikaanse concern American Cyanamid Company. Wij produceren voor de Europese markt vooraanstaande toiletartikelen zoals Old Spice, Desert Flower, Blue Stratos en Breck. Wij zoeken op korte termijn voor onze boekhouding een op M.B.A. of vergelijkbaar niveau, die na gebleken ge schiktheid zal worden aangesteld als afdelingschef van de financiële administratie binnen een groep van 5 medewer kers. Geboden wordt een zelfstandige funktie in een klein team, een prettige werksfeer, een goed salaris en bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in deze funktie nodigen wij u uit schriftelijk te reageren aan onderstaand adres. SHULTON B.V. Rooseveltstroat 49 Postbus 1230 2302 BE Leiden. T.o.v. mevr. T. Goljaard, afd. Personeelszaken. te Wassenaar Voor ons verzorgingshuis met een capaci- teit van 144 bewoners vragen wij een INSTELLINGSKOK M/V Funktie informatie: De instellingskok werkt onder leiding van het hoofd van de keuken en is mede verant woordelijk voor de gang van zaken in de keuken. Hij/zij kan ook met andere werk zaamheden worden belast, zoals o.m. het doen van bestellingen. Er wordt 7 dagen vers gekookt. De werkzaamheden worden verricht in een 40-urig rooster. Funktie vereisten: - een afgeronde opleiding instellingskok - bij voorkeur in het bezit van het diploma of studerend voor dieetkok - kunnen werken in teamverband - bereid eens per 14 dagen een weekend dienst te vervullen. Geboden: Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens de CAO-bejaardentehuizen, max. 2704,- per maand. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door dhr. R.G. Seijsener, hoofd keu ken, tel. 01751-10500 toestel 46. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan dhr. Fr. N. Walta, alge meen direkteur van de Stichting "Beheer Huize Willibrord", Poortlaan 20, 2242 GN Wassenaar. "V A- verpleegkundige Met ingang van 13-1-'87 kunnen wij een verpleegkun dige plaatsen op de afdeling verloskunde van een zie kenhuis in Leiden. Tevens zijn wij op zoek naar een verpleegkundige, die ervaring heeft met kinderen. Bei de funkties zijn full-time in een wisselend dienstrooster. B- verpleegkundige Met spoed zoeken wij een B-verpleegkundige voor een opname afdeling van een psychiatrisch ziekenhuis in de omgeving van Leiden. Het dienstrooster wordt in overleg samengesteld. Boekhouder MBA-niveau m/v Voor diverse bedrijven en instellingen irr Leiden zijn wij op zoek naar ervaren boekhouders. De werkzaamhe den variëren van het opmaken van proef- en saldiba- lans, de winst- en verliesrekening tot het coderen van grootboekrekeningen. De werktijden kunnen in onder ling overleg worden vastgesteld. Het aantal te werken uren ligt tussen de 20 en 40 uur per week. Typiste Nederlands en Engels m/v Bij een bedrijf in Voorschoten kunnen wij een tuil-time typiste Nederlands en Engels plaatsen. Werkzaamheden: - typen van correspondentie en rapporten - telexen - behandelen van de telefoon Kandidaten tussen 18 en 22 jaar met enige werkerva ring kunnen voor deze baan in aanmerking komen. Kelner of serveerster Voor een specialiteiten restaurant in Leiden zoeken wij een ervaren kelner ot serveerster. De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen van gasten, serveren van gerechten en wijnen en opruimen van het restaurant. Werktijden van 16.00 tot sluit. Gezien de samenstelling van het team genieten jonge mensen de voorkeur. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoorpersoneel gezondheidszorgpersoneel Leiden, Boommarkt 3a technisch personeel industriepersoneel 071-14 95 41 071-14 94 46 071-12 15 41 071-14 65 46

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18