AZC stelt kandidatuur Limiet voor Maaike Parrel Zijl/LGB valt buiten de prijzen Joegoslaven brengen publiek in extase Guyt is crossvorm niet kwijt Superzege Stamsnijder in Overijse Bult schakelt Jan Doggen uit Bridgetitel WAC voor Winst bij landskampioen VZC MAANDAG 22 DECEMBER 1986 SPORT PAGINA 15 LEIDEN - René Guyt demon streerde zaterdag tijdens de wie- lerveldrit in het Limburgse Huls berg de vorm nog niet kwijt te zijn. De Katwijkse veldrijder kwam, na een lange tijd zeer spannende koers, uiteindelijk achter winnaar Marcel Gerritsen als tweede over de meet. Op het geaccidenteerde par koers wist Guyt zich goed te we ren in de kopgroep, waarin Rei- nier Groenendaal aanvankelijk het tempo aangaf. Nadat diverse renners onder het tempo van Groenendaal hadden dienen af te haken, kwam deze vervolgens zelf de man met de hamer tegen. Guyt bleef na het afhaken van de Brabander samen met Peter Kant en Marcel Gerritsen over m de strijd om de ereprijsen. In dit duel betoonde de pas 19-jarige Gerritsen zich de sterkste. Op toch nog ruime achterstand van de winnaar wist René Guyt nog wel als tweede over de meet te komen. Casper van der Meer reikte gis teren in het Duitse Bocholt naar een vijfde stek. De Swift-renner uit Roelofarendsveen richt zich hoofdzakelijk op de koersen in het buitenland en overweegt zelfs zich het volgende seizoen met het oog op het crossen 's winters in Zwitserland te gaan vestigen. De tweede serie veldrit- ten in de interclubcompetitie van Swift leverde zaterdag een totaaloverwinning op voor Frank van Veenendaal uit Sassenheim. In de derde rit moest de Bollen streek-renner de ere-plaatsen overigens laten aan de winnende Cees Slingerland, met Axel Her mans en Jan-Hendrik Lagerweij als de nummers twee en drie. LEIDEN - De eerste klap is een daalder waard. Dit gold gisteren voor de Zijl/LGB-zwemster Maaike Par rel, die in haar eerste 400 meter wisselslag van dit sei zoen meteen een limiet voor de NWK binnenhaalde. De twaalfjarige Parrel tikte na 5.38.5 aan, terwijl de limiet voor de meisjes jaargang 1974 is vastgesteld op 5.43.0. LZ'1886 werkte in eigen bad lange-baan wedstrijden af. De 1500 meter werd gewonnen door Antoine van Weerden in een «jd van 17.46.8. De Zijl-zwemmer Mar- co Blokpoel tikte veertien seconden later als tweede aan. Op de 800 meter voor vrouwen was er een derde plaats^ weggelegd voor Maaike Parrel van De Zijl in Z en PC Katwijk zwom mee om de Jan Stender- trofee. Deze wedstrijden werden in Hilversum afge werkt bij het organiserende HZC De Robben. De gast heer zelf reikte niet verder dan een vierde plaats. Kat wijk behaalde een verdienstelijke tweede plaats ach ter WZ en PC uit Purmerend. Sjouke Dijkstra schreef de 100 meter vrije slag man nen op zijn naam in 55.7. Christiaan Fischer won bij de jongens jaargang 1976 dezelfde afstand in 1.11.0. Jessi ca Rebel deed hetzelfde bij de meisjes onder veertien jaar in 1.05.1. Tevens zwom zij de 100 school als snelste in 1.24.0. Het Noordwijkse NZ en PC organiseerde een kersttoernooi en nodigde onder andere AZC Alphen, en het Bodengravense BZ en PC uit. De Alphenaren gingen met de zege strijken, door onder meer dubbele overwinningen van Robert Jan Bakker op de schooi en de rugslag en van Tamara Matheeuwsen op de rug en vrije slag. Schoolslagzwemmer Onno Joustra heeft zaterdag bij wedstrijden in Uden het nationale adspirantenre- cord op de 100 meter schoolslag (25-meterbanen) ver beterd. De zwemmer van de Zeeschuimers tikte aan in 1.06,0. Het oude record stond sinds vorig jaar novem ber (Lelystad) op naam van Egbert Janssen met 1.06,1. Het is de 71ste nationale recordverbetering van dit sei- OVERUSE (ANP) - Hennie Stam snijder is een perfectionist. Neder lands beste veldrijder boekte giste ren in Overijse zijn tweede Super Prestige-overwinning en bewees andermaal de beste cycle-crosser te zijn van dit moment, maar de man uit Enter beantwoordde alle hulde met de nuchtere mededeling dat het allemaal nog beter kan. "Ik verkeer in goede conditie, maar de topvorm heb ik nog niet bereikt. Desondanks komen de overwin ningen vrij gemakkelijk tot stand", zei Stamsnijdef. Zaterdag, eén dag voor de overwinning in Overijse, won hij met overmacht een inter nationale veldrit in Munte-Merel- beke. Vorige week won hij de Su per Prestige-rit in Oss. Het succes van Stamsnijder tij dens de eerste Super Prestige-vel- drit van dit seizoen in België was een prestige-overwinning. 's We relds vermaardste veldrijder, Ro land Liboton, kon zijn grootste ri vaal voor eigen publiek lange tijd bijhouden, maar haakte twee ron den voor het einde af na een val partij. Het duo sprong kort na het begin weg uit het peloton en dicteerde de wedstrijd. Martin Hendriks kon aanvankelijk aansluiten, maar de wereldkampioen van de militairen kon het hoge tempo niet volhou den. In de zesde ronde kreeg de Belg Ludo de Rey aansluiting bij de twee toppers. TSvee ronden voor het einde gleed Liboton uit. Hij raakte vijftien seconden achterop en zag de kloof daarna slechts gro ter worden. Enkele tientallen me ters voor de finish reed Stamsnij der vrij eenvoudig weg van De Rey. In Munte-Merelbeke werd de Belg eveneens tweede. Roland Li boton werd derde op 28 seconden. Onder de nummers een tot en met tien waren nog drie Nederlan ders. Frank van Bakel, Huub Kools en Hendriks werden achtereenvol gens vijfde, zesde en zevende. Rei- nier Groenendaal werd geplaagd door rugpijn, reed op halve kracht en eindigde als twaalfde. Roger de Vlaeminck, die zich veel had voor gesteld van zijn deelneming in de Super Prestige maar tot dusver weinig opvallend presteert, stapte na drie ronden af. Hij lag op dat moment al minuten achter op Stamsnijder en Liboton. De uitslagen zijn: Superprestige-veldrit Overijse: 1. Hennie Stamsnijder (Ned), 2. Ludo de Rey (Bel) op 0.15, 3. Roland Liboton (Bel) 0.28, 4. Ivan Messelis (Bel) op 0.50, 5. Thielemans (Bel), 9. Rudy de Bie (Bel), 10. Johan Ghyllebert (Bel), 12. Reinier Groe nendaal (Ned), 18. Jean-Paul van Poppel (Ned). Stand superprestige na vijf van de acht wedstrijden: 1. Stamsnijder 69 pun ten. 2. Hendriks 57, 3. Van Bakel 55, 4. Kools 48, 5. De Rey 46, 6. Messelis 37, 7. Henk Baars (Ned) 31,8. Groenendaal 30,9. Liboton 23. Internationale veldrit Munte: 1. Stamsnijder, 2. De Rey op 0.53, 3. Messe- 1.05, 4. Ghyllebert zt, 5. Adri van der *i) op 1.55,6. Danny de Bie (Bel), 7. (Bel). ROTTERDAM (ANP) - De En- schedese hoofdklasser Henny Bult heeft zaterdagavond bij de voort zetting van het nationale drieban- dentoernooi in Rotterdam, waar voor de biljarters geldprijzen zijn te verdienen, opnieuw voor een verrassing gezorgd. Bult schakelde in de tweede ronde de 69-jarige bondsridder Jan Doggen uit. Nog opmerkelijker was echter zijn par tijgemiddelde. De Enchedeër, die in de eerste ronde ook al ereklasser Ad Broerders de baas bleef, had voor de vijftig caramboles slechts 27 beurten nodig, wat 'hem het fraaie moyenne opleverde van 1,851. Bult stond na twee pogingen al met 8-3 voor om via 33-18 (17) en 45-24 (23) te eindigen op 50-29. Doggen verweerde zich derhalve ook met een gemiddelde van meer dan één. Aan de andere tafel schaarde Arie Weijenburg zich bij de laatste acht. Hij versloeg Aart Gieskens in 42 beurten. Vorige week hadden Piet de Jong en Wim van Crom- voirt zich al geplaatst voor de kwartfinales. TILBURG (ANP) - Het Tilburgse WAC, bestaande Piet van Besouw, Huub Bertens, Jan Kolen en Ton Lucassen, heeft zondag beslag ge legd op het Nederlands kampioen schap voor bridgeteams via verras sende winst in de finale van de play-offs op het Haagse Studiecen trum (Hans Kreijns, Hans van der Haar, Berry Westra en Enri Leuf- kens). Een Haagse nederlaag werd door niemand verwacht, daarvoor had Studiecentrum zich tijdens de competitie te oppermachtig ge toond. De Hagenaars raakten door een rampzalige start uit balans. Na twee spellen stonden ze al met 33-0 achter, een achterstand die na veertien spellen was opgelopen tot 78-12 en na 28 spellen tot 121-14. De verkregen marge werd niet meer uit handen gegeven, waarmee de landstitel voor het eerst in de ge schiedenis buiten de randstad be landde. Eindstand na 112 spellen: 306-228. Den Haag/Zaandam - Voor de wa- terpoloërs zit de reguliere competi tie erop. Na de nu beginnende win terstop wordt pas in maart met de play offs gestart. De Zijl/LGB slaagde er zoals verwacht niet in zich bij de bovenste vier te plaat sen. Wel wonnen de Leidenaars met 9-12 van Zian/Vitesse maar omdat ook HZC/de Robben won gaan de Hilversummers wel en de Zijl/LGB niet over naar de kam- pioens play offs. LZ'86 stelde te leur door in Zaandam ruim te ver- liezen van Nereus. De 11-8 eind stand was zelfs nog geflatteerd. Vi- vax versloeg koploper Raket met 9-7 en Katwijk bond De Gouwe met 8-5 aan de zegekar. In de derde klasse versloeg WZK Sassenheim met 3-6. De vrouwen van LZ'86 verloren met 16-5 van de Skelp en de Zijl/LGB won het toptreffen van ZPB met 5-7. De Zijl/LGB heeft het dus niet gered. De ploeg van coach Frits Welling won zelf wel van Zian/Vi tesse. De vrij moeizaam tot stand gekomen zege had echter geen waarde omdat concurrent HZC/de Robben deed wat werd verwacht namelijk AZPC met 8-17 ruim te verslaan. Jammer, want een ploeg die de titel-favorieten AZC en VZC kon bedwingen en uit tegen HZC de Robben 6-6 speelt hoort eigen lijk bij de bovenste vier thuis. De nederlagen in eigen huis tegen Po lar Bears en HZC/de Robben in een periode dat de ploeg stroef draaide, hebben de Leidenaars de das om gedaan. Voor degradatie behoeft men niet te vrezen, omdat zowel AZC/Vitesse hun lot niet meer kunnen ontlopen. Frits Welling kan dus in maart al gaan werken aan volgend De wisselspelers kunnen meer speeltijd krijgen. Dan zal er wel be ter gespeeld moeten worden dan zaterdag tegen Zian/Vitesse. De eerste twee perioden haperde de zone verdediging die was opgewor pen om Anton Heiden op de mid- voorplaats niet in balbezit te laten komen. De Hagenaars lieten zich echter niets opdringen en scoorde er lustig op los. Halverwege de tweede periode stond het zelfs 7-4. Op tijd echter werd de Zijl/LGB wakker. De laatste twee'perioden werd de zone ingewisseld voor een press en de Hagenaars bleven het antwoord schuldig. Na drie perioden was de stand nog 9-8, maar in de vierde pe riode dicteerde de Zijl/LGB de wedstrijd. De 9-12 was een logisch gevolg. Periodestanden: 3-2, 8-7, 9- 8, en 9-12. Doelpunten Zijl/LGB: Mare v. Belkum 4, Hans Nieuwen- burg 4, Edwin Redegeld 2, Henk Harteveld en Hans Treisburg 1. LZ'86 stelde teleur door in Zaan dam te verliezen van Nereus. De ploeg van coach Hans Parrel speelt wel bij de promotie play offs maar leverde zaterdag twee kostbare punten in. De 11-8 uitslag is zelfs nog geflatteerd omdat in dë laatste periode bij een 10-4 stand R. Boon van Nereus uit het water werd ge stuurd zonder vervanging. In die laatste twee en halve minuut kon LZ'86 de stand nog een wat draag lijker aanzien geven. In de aan vangsfase leek er geen vuiltje aan de lucht. LZ'86 was veel sterker en kansen waren er genoeg. Het is een oud verhaal maar juist met de ver- zivering hadden de Leidenaars grote moeite. Daarom stond het na één periode pas 0-1. Nereus her stelde zich goed en gesterkt door de geringe achterstand trokken de mannen van Jan Evert Veer ten aanval. LZ'86 verloor de greep op de wedstrijd, aanvallend ging van alles mis en nereus liep (dus) mak kelijk weg. na drie perioden was er al een onoverbrugvare 7-2 achter stand opgelopen. De laatste perio de was niet veel meer dan een for maliteit. Periodestanden: 0-1, 4-2, 7-2, 11-8. Doelpunten LZ'86 Wilco v.d. Zeeuw 2, Jan de Graaf 2, Rene v.d. Zeeuw, Frans v.d. Brink, Ruud Muusse en Michel v.d. Zeeuw. Vivax leverde een prima presta tie. Zonder jack Frauenfelder (ziek) en Dick Langerhorst (vakan tie) werd koploper Raket met een 9-7 nederlaag naar huis gestuurd, door deze overwinning plaatsen de Oegtstgeestenaren zich bij de bo venste vier. Vivax besliste de wed strijd in de derde periode. Met de ondanks een liesbelessure uitste kend keepende Joep Duynhoven als motor bereikte men, een 8-4 voorsprong. In de laatste periode kon Raket nog wei iets terug doen maar verder dan 9-7 kwam men niet. Goals: Jeroen Plasmeyer 3, Marcel Rompes 3, Dick v.d. Bosch 2 en Hans Zandvliet. Katwijk bewees zich zelf een goede dienst door met 8-5 van de Gouwe te winnen. In dit degrada tie duwl viel de beslissing ook in de derde periode. Van 2-2 werd het 6-2. In de laatste periode werd de kostbare voorsprong zorgvuldig gekoesterd. Doelpunten: Martin Jonker 4, Hans Schaap 2, Albert v.d. Plas en Eddie Hoek. In de derde klasse troffen Sas senheim en WZK elkaar. De Sas- senheimers spelen verder in de de gradatie groep en WZK is nog de enige ploeg die koploper RZV kan bedreigen. Twee parten kon Sas senheim de Wassenaarders vogen (3-3). In de derde en vooral vierde periode deed WZK wat het aan zijn stand verplicht was en nam af stand. Einduitslag 3-6. Doelpunten WZK: Ermond v. Beek 3. Evert Bregman, Frans Toonen en Johan Lagerberg. De vrouwen van LZ'86 zijn al voor de play offs zeker van degra datie. Uit veertien wedstrijden konden slechts twee punten wor den behaald. Zaterdag werd met 16-5 verloren van de Skelp. Goals: Janet de Jong 2, Agenita Haitsma 2 en Monique v. Leeuwen 1. De vrouwen van de Zijl/LGB gaan als koploper de play offs in. Het top treffen tegen ZPB 2 werd in Baren- drecht met 5-7 gewonnen. Na een wat zenuwachtig begin werd onder aanvoering van de met scherp schietende Marion Rijsbergen het initiatief genomen en verdiend ge wonnen. De ploeg staat nu 1 punt voor op ZPB en Donk. Goals: Ma rion Rijsbergen 6 en Esther Rede- geld 1. DIRK KLOOS John Jansen van AZC in fel duel gewikkeld om de bal. De Alphenaren wonnen met 6-7 bij VZC. VEENENDAAL - Hoewel de play offs nog moeten beginnen, lijkt de beslissing in de strijd om de natio nale waterpolotitel reeds gevallen. AZC besliste zaterdagavond in Veenendaal de bikkelharde strijd om de hegemonie tegen landskam pioen VZC in zijn voordeel (6-7) en vergrootte daardoor de voorsprong tot drie punten. "Er moet een won dertje gebeuren, willen wij nog kampioen worden", legde VZC- coach Harm Drenth zich bij de fei ten neer. De Alphenaren bejubelden de zwaar bevochten overwinning in het Vallei-bad dan ook alsof zij het kampioenschap reeds heroverd hadden. Slechts coach Fred Kran stauber maande zijn ploeg nog tot enige voorzichtigheid. "Het voor deel is er, maar we zullen het straks ook moeten waarmaken. In de eer ste competitiehelft verloren we ten slotte ook van Polar Bears". Maar ook de Hagenaar in Alphense dienst verwacht eigenlijk geen hin derlijke obstakels meer. "Als ze dit vast weten te houden, is er inder daad geen vuiltje aan de lucht". Kranstauber toonde zich tevre den met de manier waarop zijn for matie het titanengevecht winnend afsloot. "Ik moet een groot compli ment aan de ploeg maken. De spe lers hebben totaal niet gereageerd op de scheidsrechters. En daar was toch alle aanleiding toe. Want er mocht in het water abnormaal veel", constateerde hij met de vier- honderd aanwezigen. De AZC-coach legde meteen de vinger op de zere plek. Het arbitra le duo Fred van Dorp en Andy Hoepelman lieten de topper na een strakke opening uit de vingers glij den, waardoor de emoties (vooral aan VZC-zijde) zo nu en dan hoog oplaaiden. Veel zware overtredin gen lieten de mannen in het witte pak in de middenfase van de wed strijd onbestraft. In de eerste perio de traden zij daar nog wel strak te gen op. Maar gaandeweg wuifden zij protesten vrolijk weg, om in de finale toch weer stevig op de fluit, te blazen. Kortom: het inconse quente beleid riep irritatie op en belette beide ploegen om er een mooi spektakel van te maken. Niet dat het show-element voor op stond. Drenth: "Het is een wed strijd met een hoop fouten gewor den. Maar als er zoveel belangen op het spel staan, kun je dat verwach ten. Voor ons was verliezen heel slecht. De scheidsrechters deelden in het foutenfestival. Dat is trou wens de hele competitie al zo. Ik vind ze hautain. Het lijkt wel of ze vantevoren de uitslag al kennen. Neem nou Fred van Dorp. Bij de wereldkampioenschappen in Ma drid fluit hij de finale. Het lijkt wel of hij hier de concentratie niet kan opbrengen om voor honderd pro cent te fluiten". Van Dorp was na de wedstrijd snel in de duisternis verdwenen. "Er hebben zich geen voorgedaan. Wat dat betreft kun je zeggen dat de scheidsrechters het duel in goede banen hebben ge leid. Maar beide ploegen zijn niet in staat geweest behoorlijk polo te spelen. In het water werd veel te veel toegelaten", vond Kranstau ber. Aanvankelijk was er weinig op de leiding aan te merken. In de eer ste periode verdwenen zeven spe lers voor 45 seconden naar de kant. AZC haalde daar het meeste rende ment uit en nam een 2-3 voor sprong. De Alphenaren hadden voortdurend het initiatief en lieten zich niet van de wijs (Kranstauber: "wij hebben ons aangepast aan het fluiten") brengen. Ook al was de foutenverhouding (5 om 1) in het vervolg in hun nadeel. Pielstroom en Otto van Noort bepaalden het scoreverloop in de tweede fase, waarin VZC terugkwam tot 4-4. Beide spelers moesten snel daarna met hun derde fout naar de kant. In de derde periode legde AZC Intervam, met een hardwerkende Stan van Belkum en een uitste kend keepende Ruud Misdorp, VZC z'n wil op. De Veenendaalse equipe kon een overtalsituatie niet benutten, terwijl Verboom en top schutter Jansen middels mooie velddoelpunten wel konden sco ren: 4-6. Stan van Belkum liet in de beginfase van het laatste kwart een fraaie lobbal achter VZC-doelman Alex Boegschoten ploffen: 4-7. Daarmee leek het pleit beslecht. Toch kwam VZC nog terug in de wedstrijd. Arbiter Hoepelman deelde twee strafworpen, waarvan de laatste dubieus, uit aan VZC, waardoor met een kleine twee mi nuten te gaan de topper toch een climax kreeg: 6-7. Nog twee keer kreeg VZC de kans op een gelijkmaker. Nadat Van Winsen op de paal had gescho ten, leed Van Zeeland (slechte pass) echter snel balverlies. En na een omkeerfout van Van Belkum werd een inzet van Van Es door Misdorp uit het doel gehouden. In de laatste 24 seconden hield AZC de bal goed in bezit, zodat de winst verdiend naar Alphen ging. "Ja," vond ook Drenth. "We hebben slecht ingespeeld op het spel van Alphen. Een voorwaarde om nog een kans op de titel te maken is nu bij AZC thuis winnen. En dat zal niet meevallen". Scoreverloop VZC - AZC: le periode: 0-1 Jansen (m.m.), 1-1 Witters (m.m.), 1-2 Pielstroom (m.m.), 1-3 Jansen (m.m.), 2-3 Van Zeeland (m.m.) 2e periode: 2-4 Pielstroom, 3-4 Otto van Noort (m.m.), 4-4 Otto van Noort (m.m.) 3e periode: 4-5 Verboom, 4-6 Jan- 4e periode: 4-7 Van Belkum, 5-7 Witters (strafw.), 6-7 Van Zeeland (strafw.) WIM VAN WANROOY KRANJSKA GORA (AFP) - Bojan Krizaj en Rok Petrovic hebben za terdag tijdens de slalom van Kranjska Gora enorm enthousias me teweeg gebracht bij vijftiendui zend toeschouwers. Voor eigen pu bliek eindigden de Joegoslavische skiërs als eerste en tweede. Pirmin Zurbriggen en Richard Pramotton, de nummers een en twee in het klassement om de wereldbeker al pine-ski, werden in de eerste man che gediskwalificeerd vanwege het missen van een poortje. Stand wereldbeker slalom: 1. Stenmark 60 punten, 2. Krizaj 49,3. Nilsson 31,4. Joel Gaspoz (Zwi) 26, 5. Ivano Edalini (Ita) 25. Stand wereldbeker alpine-ski: 1. Pirmin Zurbriggen (Zwi) 112,2. Ri chard Pramotton (Ita) 108, 3. Mar kus Wasmeier (WD1) 104, 4. Sten- mark 91,5. Gaspoz 88. Erifca Hess, met haar 24 jaar al een veterane skisport, hield giste ren de Zwitserse hegemonie bij het slalom-skien voor vrouwen in stand door in het Italiaanse Val Zoldana te zegevieren. De eerste zege op de speciale slalom in het nieuwe seizoen (er zijn vijf wed strijden gehouden) bracht het to taal aantal overwinningen voor Hess op éénentwintig. Zaterdag won Maria Wallister in het Italiaan se Vazoldana. De voor Nederland uitkomende Christa Kinshofer ein digde in de eerste manche op de 53ste plaats. De Westduitse skiër Armin Bitt- ner won gisteren de eerste wereld beker-slalom uit zijn loopbaan. Bittner had op de piste van de Oos tenrijkse wintersportplaats Hinter- stoder na de eerste afdaling langs de 69 poortjes nog een kleine ach terstand op de succesvolle Joego slaaf Krizaj en de plaatselijke favo riet Mader, die later zou uitvallen. De 22-jarige Beier was in de twee de manche zijn concurrenten ech ter te snel af en finishte met bijna een seconde voorsprong op Krizaj en de Italiaan Tötsch, die dankzij een uitstekende tweede afdaling een fikse sprong maakte in het klassement. De zege van Bittner was de eerste van de Westduitse skiselectie sinds 1979, toen Chris tian Neureuther in Kitzbühel een slalom voor de wereldbeker won. Stand wereldbeker algemeen: 1. Pramotton 118 punten, 2. Pirmin Zurbriggen (Zwi) 112, 3. Markus Wasmeier (WD1) 104,4. Gaspoz 100, 5. Ingemar Stenmark (Zwe) 91, 6. Krizaj 69. Stand wereldbeker slalom: 1. Kri zaj 69,2. Stenmark 60.3. Bittner 39, 4. Gaspoz 38, 5. Jonas Nilsson (Zwe) 31. Officials van de internationale ski-federatie (FIS) hebben de Olympische piste van Mount Allen voorwaardelijk goedgekeurd. De organisatie van de Winterspelen in Calgary heeft toegezegd de baan nog op enkele plaatsen aan te pas sen om de veiligheid te vergroten. „Zodra dat gebeurd is, is het zo goed als zeker dat het onderdeel al pine-ski in Mount Allen plaats heeft. Ik ben ervan overtuigd dat PARIJS - De Belg Jean-Marc Renard (r) heeft zaterdagavond in Parijs de piste een van de beste van de zijn Europese bokstitel in het zwaar-veder gewicht met succes verdedigd. wereld wordt", zei de official Mare Het duel tegen de Fransman Daniel Londas, die in de tweede ronde twee Hodler na de inspectie. maal naar het canvas moesteindigde na twaalf ronden onbeslist (foto AP)

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 15