content verkoper buitendienst m/v ~ir randstad uitzendbureau ierhabv industrie Randstad zoekt scholieren en studenten die in drie dagen tijd een heleboel op kunnen nemen. VERKOPER AUTOMOBIELEN *1 AUTOMONTEUR ADMINISTRATEUR m/v menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Hoofd Verzorging en Verpleging (m/v) 1 uitzendbureau content a. ziekenverzorgende en b. bejaardenverzorgende docent kantoorpraktijk m/v VftKflTURES VAKATURES VAKATURES VflKftTURES VAKflTURES VAKATURES VflKATURES VftKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKftTURES VflKflTURES VflKflTURES ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur Int. bij owe adverlentie-aldeling telefoon (071) 14 49 41 Samsom Kantoorefficiency in Alphen aan den Rijn ontwikkelt en levert organisatiemiddelen voor het moderne kantoor in de informatie maatschappij. Organisatiemiddelen als administratie-, opberging- en planningsystemen en computer- supplies. Het totale assortiment omvat zo'n 7.000 artikelen. Deze vinden hun weg naar de consument via persoonlijke verkoop en direct mail. Binnen het verkoopapparaat vormt het team van vertegen woordigers een belangrijke schakel met de afnemers. Voor dit team zijn wij op zoek naar een De werkzaamheden Na een ruime begeleidingsperiode zal de nieuwe verkoper buitendienst onder meer de volgende werkzaam heden gaan verrichten: - Het bezoeken van in zijn rayon bestaande en potentiële klanten - Het nauw samenwerken met de verkoop binnendienst m.b.t. het verkrijgen van afspraken met bestaande en potentiële klanten, het opstellen van routeschema's en het behandelen van offertes en orders. - Het bezoeken van voor zijn vakgebied relevante instanties - Het deelnemen aan aktiviteiten rond beurzen, exposities e.d - Het houden van nauw kontakt met de binnendienst m.b.t. orders, adres- of andere mutaties inzake klanten, reakties en klachten van klanten en aktiviteiten van konkurrenten. Opleiding, ervaring en leeftijd Voor deze funktie denken wij aan een dynamische man of vrouw van rond de dertig jaar met een opleiding op MEAO/HAVO-niveau. Iemand die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen. Ervaring in de direkte verkoop of met de doelgroep is een duidelijke pré Overige informatie De juiste man of vrouw kan rekenen op een goede honorering, op basis van een vast salaris plus provisie. Tot de overige faciliteiten behoren: een auto van het bedrijf, een onkosten- en telefoonvergoeding alsmede opname in het pensioen fonds. Voor meer informatie over de funktie kunt u bellen met de heer A. Henny (01720) 6 25 50. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Samsom Kantoorefficiency bv, tav. de heer M E M. Brans, Postbus 316, 2400 AH Alphen aan den Rijn Samsom Kantoorefficiency bv Samsom Kantoorefficiency bv maakt deel uit van de Wolters Samsom Groep nv Autobedrijf Bellcar b.v. zoekt een enthousiaste met ruime ervaring in het monteursvak, die na een be paalde inwerkperiode zelfstandig werk kan verrichten. Daarnaast bieden wij de juiste persoon een goed salaris en een prettige werkkring. Bel/of schrijf naar Autobedrijf Bellcar, Vaikenburgseweg 28a, 2223 KD Kat wijk, t.a.v. dhr. J. van Duijn. administratie-servicekantoor Voor een van onze kliënten, een groot snel groeiend tuincentrum in de Bollenstreek, zoeken wij een Voor deze zelfstandige funktie denken wij aan iemand op M.B.A.-nivo met een aantal jaren ervaring. Leeftijd: 25-35 jaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Serka b.v. Zijlweg 328 2015 CP Haarlem tel. 023-277283 In onze onderneming is nog plaats voor een SECRETARESSE in de leeftijd van 18 tot 22 jaar Tot haar werkzaamheden behoren: - correspondentie - algemeen secretariaatswerk - het ontvangen van relaties - het beantwoorden van de telefoon Vereisten voor deze functie zijn: - een goed humeur - een Havo-diploma alsmede een secretaresse-op leiding inclusief steno - een representatief voorkomen. Ervaring met het werken op een IBM-personal com puter strekt tot aanbeveling. U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de heer J.M.Jansen. Stationsweg 26, 2312 AV Lelden. Telex 39302 me|eb-nl tel. 071-125041 In 'Huize Adegeest' te Voorschoten, Bachlaan 21, uitgaande van de Stichting Bejaardenzorg Voorschoten, een verzorgingshuis van 96 bewo ners, ontstaat wegens vertrek van de huidige functionaris de vacature van: Functie-inhoud: - leiding geven aan en coördineren van de werkzaamheden van het verzorgend perso neel, in totaal circa 25 medewerkers: - het bevorderen van een prettig leef- en werk klimaat voor resp. bewoners en medewer kers: - het in voorkomende gevallen vertegenwoor digen van de Stichting in overlegorganen. Functie-eisen: - verpleegkundige opleiding A/B; - leidinggevende en organisatorische kwalitei ten; - goede contactuele eigenschappen: - een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; - leeftijd ca. 30 tot 45 jaar; - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke func- Geboden wordt: - een boeiende en verantwoordelijke positie, vooralsnog in tijdelijk dienstverband; - de mogelijkheid, dat de functie zal uitgroeien naar de functie van adjunct/directeur,'trice; - salariëring volgens de CAO. voor Bejaar dentehuizen, overeenkomstig capaciteiten en ervaring; - opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Van de aan te werven kandidaat wordt verwacht dat deze de christelijke signatuur van de Stich ting onderschrijft. Een psychologisch onderzoek kan deel uitma ken van de selectieprocedure. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring te richten aan de voorzitter van de Stichting Bejaardenzorg Voorschoten, de heer A. L. Oskam, J. W. Frisolaan 212252 HC Voorschoten. MV Voor een aantal relaties in Leiden en om geving zoeken wij MAGAZIJN MEDEWERKERS Een bepaalde opleiding of ervaring is niet nodig, als je je handen maar uit de mou wen wilt steken. De banen gaan een paar weken duren. De werktijden zijn van 8.00 uur tot 16.30 uur met een half uur lunchpauze. Koffie krijg je van het bedrijf, brood moet je zelf meenemen. Als je 20 jaar bent verdien je 286,- net to per week bij 40 uur, exclusief vakantie- Leiden, Breestraat 1, 071- 125745 Deins je er niet voor terug om in de kerstvakantie drie dagen te werken? Heb je een fiets, een brommer of een auto, ben je 17 jaar of ouder en heb je minimaal MAVO? Dan kun je 29, 30 en 31 december aan het werk. Randstad zoekt voor verschillende plaatsen mensen om meterstanden op te nemen. Drie dagen van 8.30 uur tot 18.00 uur (eventueel tot 20.00 uur). Als het je wat lijkt, bel dan of kom langs bij één van de onderstaan de Randstad-vestigingen. Neem je paspoort of rijbewijs mee. Haarlem, Hoofddorp, Lisse. Gedempte Oude Concourslaan 30, Kanaalstraat 100, Gracht 71, tel.:02503-3 44 11. tel.:02521-1 91 40, tel.: 023-31 92 96. Katwijk, Nieuw-Vennep, Voorstraat 62, Venneperstraat 8, tel.: 01718-7 50 41. tel.: 02526-7 28 44 Stichting Protestants - Christelijk Bejaardencentrum "Rustoord" Rustoordlaan 1 - Telefoon 02521-17050 2161 GC Lisse Voor ons bejaardencentrum vragen wij een gediplo meerde voor 40 uur per week. Wij verwachten van haar/hem: een positief protestants-christelijke levensovertuiging - naast het diploma enige ervaring hebbend - leiding kan geven aan één van de afdelingen (funktie A) - bereikbaarheidsdienst kan draaien evenals alle voor komende diensten - belangstelling hebben voor de oudere mens Wij bieden: - salariëring volgens C.A.O.-bejaardentehuizen - een leuke maar verantwoordelijke baan - prettige werksfeer Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de direkteur van de Stichting. Onder het motto BMW maakt rijden geweldig" manifes teert BMW zich met succes op de Nederlandse markt. In Leiden en omgevirig draagt Rob Gorris bv daar dage lijks het zijne toe bij. In ons modern georgani seerde en ruim opgezette dealer- bedrijf werken zo'n 23 mensen. Rob Gorris bv, BMW automobieldealer voor Lelden en omstreken, zoekt Ier versterking van zijn verkoopstaf een verkoper automobielen (m/v) die samen met een col lega verkoper de uildaging aandurft het huidige verkoop- aantal verder uit Ie bouwen. Onze voorkeur gaal uil naar een dynamisch en en thousiast manager met verkoopenraring in de automobiel- branche. Leeftijd lot 35 jaar, woonachtig in Leiden en om streken. U kunt, naast een aantrekkelijke honorering, rekenen op een intensieve begeleiding en ondersteuning van de importeur BMW Nederland bv en van de directie en mede werkers van Automobielbedrijf Rob Gorris: Als u belangstelling hebt voor deze functie, kunt u zich schriftelijk richten tot onze directie. ROB GORRIS HOGE RIJNDIJK 278. 2314 AL LEIDEN, TELEFOON 071-896000 Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Quatro is één van de 4 behandelsectoren van En degeest. Er vindt specifieke vervolgbehandeling van psychiatrische patiënten plaats. Om dit te rea liseren werken er 52 medewerkers verdeeld over diverse disciplines in 4 verschillende teams. GEDRAGSTHERAPIE is één van deze teams. Hier is plaats voor een b-verpleegkundige/ mbo-v'er/hbo-v'er m/v voor 36 uur per week Het afdelingsteam van GEDRAGSTHERAPIE bestaat uit 14 medewerkers. Er is plaats voor 22 bewoners. Door het enthousiasmeren en aanmoe digen van deze mensen wordt stapsgewijs gestreefd naar het realiseren van praktische doe len. Hierbij wordt gebruik gemaakt van gedrags therapeutische principes. In de nabije toekomst wordt een dependance gestart. Hier kunnen 8 tot 10 bewoners permanent blijven wonen. Door de organisatiestructuur van Endegeest en de aard van deze functie wordt in grote mate een be roep gedaan op de eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid van elk teamlid. Wij hechten daarom veel waarde aan zaken als: praktischgericht werken; het kunnen improviseren; stimuleringsvermogen; creativiteit in denken en handelen. Kandidaten die zich hiertoe aangetrokken voelen nodigen wij vooral uit om te solliciteren. Meer informatie over de bovengenoemde functie kan gevraagd worden bij Rob Groenendijk, team coördinator GEDRAGSTHERAPIE, toestel 502/503. Schriftelijke sollicitaties voor 19 december 1986 sturen aan Hans van Diepen, personeelsconsulent team P.O.O., postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest, ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* De gemeente Leiden vraagt voor de informa- tica-opleiding voor herintredende vrouwen, die 1 februari 1987 van start gaat, een voor totaal 18 klokuren Het betreft een part-time beroepsopleiding compu tergebruik in de administratieve sfeer voor vrouwen vanaf 25 jaar met vooropleiding op l.b.o./mavo niveau. Taken het verzorgen van lessen kantoorpraktijk, bedrijfsadministratie, typen en Nederlands (met name handelscorrespondentie); splitsing en/of combinatie van vakken behoort tot de mogelijkheden; verder ontwikkelen van het lesprogramma. Functie-eisen opleiding op h.b.o.-niveau; didactische vaardigheid (formele bevoegdheid niet vereist); werkervaring in kantoorpraktijk; affiniteit met de doelgroep. Geboden wordt een aanstelling voor de duur van het project (minimaal 11 maanden), verlenging is afhankelijk van verdere subsidiëring. Aan deze functie is een salaris verbonden van maxi maal f 4705, (schaal 9) bij een 38-urige werk week. Algemene informatie Salarisinpassing zal plaatsvinden afhankelijk van opleiding en ervaring. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten voor rang in die functies waarin zij duidelijk onderverte genwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadruk kelijk verzocht te solliciteren. Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij mevr. M. van der Meij of mevr. A. Juffer (coördina tor resp. consulent van de opleiding) tel. 071-254307. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van vacaturenummer OND 905.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 20