jÜQ J 3M TYPISTE/ RECEPTIONISTE secretaresse marketing zMT INTERS ELECT Commerciële diehstverlener m/v geïnteresseerden voor de opleiding tot ziekenverzorgende 1 ir randstad uitzendbureau hoofd administrateur (m/v) SECRETARIEEL MEDEWERKER M/V VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 ELKE ZATERDAG Siurtingst'id voor advertenties fj donderdagmiddag 15 30 uur t \m-\mA telefoon 4071 14 49 41 Bemer Hoenson Produkties verzorgt de promotie van winkelcentra en bedrijvenconcentraties door geheel Nederland. Tevens verzorgt ons bedrijf orkesten, artiesten en attrakties voor personeelsfeesten, beurzen, jaarmarkten etc. Op korte termijn zoeken wij een: die al het voorkomend typewerk op zelfstandige wijze verzorgt. Tevens neemt zij de telefoontjes aan en is daarmee dus ons gezicht naar buiten We zoeken iemand die: - 20 jaar is - de Nederlandse taal foutloos beheerst in woord en schrift - een opleiding heeft op Havo-nivo - zelfstandig kan werken Wij bieden een dynamische werkkring en over het salaris worden we het wel eens. nedenland b.\ Onze relatie. Servier Nederland B.V. in Zoetermeer. is de Nederlandse verkooporganisatie van het gelijknamige multinationale Franse moederbedrijf. Men houdt zich bezig met de marketing en verkoop van geneesmiddelen voor cardiovasculaire, respiratoire en stofwisselingsaandoeningen. Op basis van omzetontwikkeling nam het concern vorig jaar wereldwijd de derde plaats in binnen de farmaceutische industrie. Voor dit succesvolle bedrijf zoeken wij voor de product managers een zelfstandige en initiatiefrijke U vormt met 2 jonge artsen, die als product manager elk een pro- duktgroep farmaca managen, een soepel samenwerkend team. Naast de gebruikelijke en belangrijke secre taressewerkzaamheden, zoals het ver zorgen van (medische) correspondentie en archivering, het notuleren van vergade ringen en het bijhouden van agenda's, wordt ook van u verwacht dat u de product mana gers bij het opzetten en uitvoeren van de mar ketingplannen ondersteunt. Tevens verzorgt u de contacten met drukwerkleveranciers in ver band met mailing en drukwerkactiviteiten (offertes aanvragen, opdrachten afhandelen en toezien op tijdige levering). Uiteindelijk komt het erop neer dat u er samen met de product managers voor zorgt dat alle op een farmaceutische marketing-afdeling voorkomende werkzaamheden goed gecoördineerd, tijdig en vlot verlopen. Kortom, een echte secretaressebaan in een jong en hecht team. U heeft een middelbare schoolopleiding (minimaal H.A.V.O./M.E.A.O.), aan gevuld met een opleiding tot (medisch) secretaresse. Uw leeftijd ligt tussen 24 en 28 jaar. U heeft belangstelling voor of affiniteit met de gezondheidszorg. Engels als voertaal vormt voor u geen probleem, als u ook Frans spreekt is dat mooi meegenomen. U bent een sterke persoonlijkheid, die op natuurlijke wijze een prettige sfeer weet te scheppen. v werk streeft u kwali- Vanzelfsprekend stelt onze relatie tegenover uw inzet een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een reiskostenvergoeding. Bent u al enthousiast? Stuur dan uw curriculum vitae met een brief, waarin u uw sollicitatie motiveert, naar M.A. de Zwart van Interselect Werving en Selec tie, Oeverkruid 13, Postbus 250, 4940 AG Raamsdonksveer. Voor meer infor matie kunt u ook bellen, tel.nr. 01621- 21500* WERVING EN SELECTIE i maakt deel uit van de interselling groep m lid v Waarschijnlijk kent u ons van naam, in elk geval komt u ons elke dag tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende namen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waar onder medische produkten, magneti sche media, zelfklevende tapes, micro- filmapparatuur en schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn verantwoordelijkheden. De functie: Als verkooporganisatie liggen de belan gen van onze klanten ons na aan het hart. Van een groot aantal zeer profes sionele salesrepresentatives tot en met een geolied lopend magazijn zijn wij als bedrijf aan het werk om onze klanten tevreden te stellen én te houden! Een spilfunktie in deze taak vervult de verkoopbinnendienst. Maar liefst 18 medewerk(st)ers staan daar dage lijks telefonisch en schriftelijk met onze klanten in contact. Niet alleen produkt- informatie, ook leveringstijden, order acceptatie, prijzen e.d. komen aan de orde. Een accurate administratieve verwerking door deze medewerkfstjers completeert het proces. Wij zoeken: Voor dergelijke veeleisende, soms over- beladen, doch vooral ook boeiende en uitdagende functies jonge ambitieuze mensen die: - Een opleiding afgerond hebben op MEAO-CE niveau of vergelijkbaar. - Goede verbale en kommunikatieve eigenschappen bezitten. - Flexibel, ambitieus en commercieel ingesteld zijn. - Enkele jaren ervaring hebben in commercieel/administratief werk. - Een leeftijd hebben tussen de 25-35 jaar. Geïnteresseerd? Degene die een uitdaging aandurft, wil werken in een omgeving met vergaand geautomatiseerde systemen en die bezig is aan het opbouwen van een carrière, kan binnen 10 dagen een bondige brief met c.v. sturen naar onderstaand adres onder vermelding van vacaturecode LAD 86127. Stuur hem t.a.v. mevrouw F. de Vette, afdeling Personeelszaken. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE verphul UHN LLUOCSR 5LUUTM 'Van Wijckerslooth te Oegstgeest is een modern verpleeghuis voor soma tisch zieken en maakt deel uit van de "Stichting R.K Verpleeghuizen Leiden en omstreken". Het heeft een kapaciteit van 108 bedden verdeeld over vier afdelin gen en beschikt als reacti veringscentrum over een uitstekend ingerichte revalidatie-afdeling. Lang durige zieken en revalidatie- patiënten vinden hier een prettig woon-, behandel- en leefklimaat Tevens beschikt het ver pleeghuis over een goed funktionerend centrum voor dagbehandeling Het verpleeghuis is gemak kelijk met openbaar vervoer te bereiken en beschikt bo vendien over een perso- neelsflat met 32 apparte menten Gevraagd t.b.v. de opleiding tot ziekenverzorgende, welke start 9 maart 1987 Zet nu een stap in de richting van een zekere toekomst! Wij bieden: - een gedegen opleiding, waarvan het theore tische gedeelte wordt verzorgd door de Centrale Opleidingsschool: - een individuele begeleiding tijdens de prak tische leerperiode; - een 36-urige werkweek; - een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd bij aanvang van de praktische leerperiode; - salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen Wij vragen: - leeftijd tenminste 16 jaar en 8 maanden, - in het bezit van een diploma HAVO - MAVO - INTAS- LHNO (min. 2 vakken op C-niveau) of een gelijkgesteld diploma. En nou jij weer. - Als je geïnteresseerd bent in het beroep van ziekenverzorgende stuur dan je sollicitatiebrief naar het Verpleeghuis van Wijckerslooth Post bus 34, 2340 AA Oegstgeest, t.a.v. mevrouw J.M. Wilderink. Desgewenst kan bovengenoemde u meer infor matie verstrekken. Zij is daarvoor iedere middag bereikbaar tussen 14.00 en 17.00 uur onder te lefoonnummer. 071 -171234, toestel 224, I Schoonmakers M/V Voor een instelling in Leiden zoeken wij schoonmakers voor verschillende diensten. De werktijden zijn van: 7.30-12.00 uur 7.30-16.00 uur 16.30-20.00 uur 12.30-21.00 uur Het werk kan korte of langere tijd gaan duren. Magazijn medewerkers MA/ Voor een keukenbedrijf in Leiden zoeken wij magazijnmedewer kers die kunnen helpen inventariseren. De werktijden zijn van: 7.45-16.45 uur. Het werk zal beginnen op maandag 1 december en gaat 2 weken duren. De gevraagde leeftijd: 18/20 jaar. Magazijn medewerker Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een magaziin mede werker die o.a. orders gaat lopen, laden/lossen van vrachtwa gens en inpakwerk gaat verrichten. De werktijden zijn van 8.00- 16.30 uur Het bedrijf zoekt een jonge, gemotiveerde kracht die langere tijd voor hen kan werken Leiden, Kort Rapenburg 6. Kantoor personeel, 071-149541. Medisch personeel, 071-149446. Leiden, Boommarkl 3a. Industrie personeel, 071-146546. Technisch personeel, 071-121541. k consult Onze opdrachtgever is een in de regio Leiden gevestigd bedrijf dat kantoorinrichtingen en computersystemen levert. Daarnaast behoort de exploitatie van een drukkerij tot de aktiviteiten. Op dit moment bestaat de vacature van De funktie-inhoud is: leiding geven aan de afdeling administratie; zorg dragen voor de periodieke verslaglegging; het uitbouwen van de budgettering; het verder ontwikkelen van het automatiseringssysteem. De aan de funklionaris te stellen eisen zijn: opleiding op S.P.D./H.E.A.O.-niveau; 'organisatorische en leidinggevende vaardigheden; enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie; •voldoende ervaring met automatisering; goed in teamverband kunnen werken. Geboden wordt een zelfstandige funktie in een dynamisch bedrijf. De arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op het niveau van de funktie. Een psychologische test zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden dienen hun schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van de advertentie te richten aan TM consult te Utrecht, t.a.v. drs. J. Noordermeer U gelieve op de enveloppe te vermelden nr. A869. TM consult, adviseurs voor organisatie en automatisering werkt in een kantorongemeenschap samen met: de Tombe/Melse en co, accountants, Melse co, belasting adviseurs, Additief BV. administratieve dienstverlening. In internationaal verband wordt samengewerkt met Grant Thornton International onder de naam Grant Thornton Nederland Australiëlaan 14a - 3526 AB Utrecht, Tel. 030-89.50.20. Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden De dagkliniek "de Keerkring" is een sociothera- peutische gemeenschap. Er wordt gewerkt met 5- daagse, 3-daagse en 2-daagse groepen. Naast de vier behandelgroepen zijn er in het kader van crisisinterventie vijf plaatsen voor acute dag opvang. Bij de dagkliniek is een vacature voor een crisis-medewerk(st)er voor 28 uur per week. De functie bestaat uit het leveren van een, relatief grote, bijdrage aan de acute dagopvang. Daar naast begeleidt zij een behandelgroep en geeft invulling aan een aantal programma-onderdelen van andere behandelgroepen. We zoeken voor deze functie iemand met een HBO-opleiding MW of IW. Ervaring in acute psy chiatrie, groepswerk en relatiegesprekken is zeer gewenst. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid is vereist. Het werk vraagt iemand die met enthousiasme in een multidiscipli nair team kan werken. Er is sprake van enerzijds di rectief en steunend optreden, anderzijds van non directief begeleiden. Een groot deel van de 28 uur moet op dinsdag, woensdag en vrijdag worden ingevuld. Inlichtingen over deze functie bij de teamcoördina tor, M.J. van Ooyen. Telefoon 071 - 179 330 of 179 334. Schriftelijke sollicitaties, voor 11 december a.s., sturen aan H L. Wiersema, coördinator POO, Psy chiatrisch Ziekenhuis Endegeest, Postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schrifte lijk/mondelinge opleidingen op een breed terrein van het algemeen vormend en beroepsonderwijs. De informatieve en organisatorische contacten met cursisten en adspirant- cursisten worden verzorgd door gespecialiseerde secretariaten. Voor het secretariaat van onze sector INFORMATICA-OPLEIDINGEN zoeken wij een die, binnen een klein team van collega's, met gevoel voor dienstverlening, wil meewerken aan een goede administratief/organisatorische begeleiding van onze informaticacursisten. De voorlichting aan cursisten wordt telefonisch en schriftelijk verstrekt, maar ook in directe contacten in onze receptie en een enkele maal op beurzen. Voor een doelmatige administratie beschikken wij over geavanceerde kan toorapparatuur; met het gebruik daarvan kunnen wij u snel vertrouwd maken. Aan verdere vakgerichte ontwikkeling geven wij alle steun, zodat de func tie goede ontplooiingsmogelijkheden biedt. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker van ongeveer 20 jaar, met als opleiding HAVO of MEAO, accuraat en vrij zelfstandig, met zowel mondeling als schriftelijk een goede taalvaardigheid en goede contactuele eigen schappen. Typevaardigheid is gewenst. Is dit de afwisselende baan die je zoekt? Een brief, met doelmatige omschrijving van opleiding en ervaring, wordt be langstellend tegemoet gezien door onze afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA LEIDERDORP, 071-45 12 16.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22