ir/jj>iri:ij»rvi Weddenschap Reker inspireert FC WV Kansen Clerc klein V an der Duim breekt record Utrecht bezuinigt Hooligan Trainer moet naar huis lopen... 80 kilometer Nederlaag tennisteam LUGDUNUM RKAVV ;ATERDAG 29 NOVEMBER 1986 SPORT PAGINA 15 Kaashallen Humprey Naarendorp kon afge lopen zaterdag niet voetballen met de regionalen van Quick Boys. De 17-jarige Katwijker moest op die dag in Maarssen het kaas promoten in een super markt. Voor die werkzaamheden had Naarendorp zich op zijn school, het Rijnlands Instituut voor Ondernemersonderwijs (RIO), samen met een klasgenoot opgegeven. Door de schoollei ding werd hij vorige week naar de provincie Utrecht gestuurd en kon daardoor in de wedstrijd te gen Feyenoord niet meedoen. Een week eerder bracht Naren dorp trainer Henk Krauwel op de hoogte van zijn afschrijving. Naarendop: "Dat vond-ie niet zo heel erg leuk. Krauwel zei dat ik maar niet naar Maarssen moest gaan en gewoon moest voetballen. Na tuurlijk vond ik het rot dat ik niet kon spelen, maar ik kon het ten opzichte van mijn maat niet maken op niet te gaan. Dan had hij alleen in die supermarkt moe ten staan". Een dag voor de wedstrijd deed Krauwel nog een poging om Naarendorp over de streep te trekken. Zonder resultaat. De voetballer: "Ik was niet thuis. Hij kreeg m'n moeder aan de lijn. Tegen haar heeft-ie gezegd dat als ik niet kwam ik direct uit de selecie zou worden gezet". Naarendorp bleef echter bij zijn besluit. Veel maakte de af wezigheid van de Katwijker ove rigens niet uit, want Quick Boys won met 4-0 van Feyenoord. De ploeg 'beloftes' was volgens de Katwijksche Post "een verade ming". 'Verslaggever' Jaap Sip, Quick Boys-man in hart en nie ren, stelde in zijn stuk de 'zaak Naarendorp' aan de orde: "Humprey Naarendorp vond zaterdag het verkopen van kaas- ballen belangrijker dan het schoppen tegen lederen ballen". Dus ook de club nam hem min of meer kwalijk dat hij niet voor het voetballen had gekozen. Naarendorp legde de kritiek van Quick Boys en Krauwel terzijde en was van plan Nieuw-Zuid te mijden. Rijdend op de flets door de kustplaats kruiste Naaren dorp het pad van sportleraar Krauwel. "Hij vroeg of ik van plan was om te komen trainen. Ik zei nee omdat ik zoals gezegd uit de se lectie was gegooid. Krauwel be weerde dat-ie daarover niets had gezegd. Mijn moeder houdt echter vol dat Krauwel heeft gezegd, dat-ie mij uit de selectie zou gooi en, als ik niet kwam voetballen. Nou ja, nu zei Krauwel dus dat ik wèl mocht trainen. Ik ben ge gaan en na de training hebben we wat gebabbeld. Hij vertelde me dat-ie het niet kon maken om me in de regionalen op te stellen. Zaterdag speel ik in Al. Krauwel eiste van me dat ik mijn excuses aan de groep zou aanbieden. Ik zie wel of ik dat doe". Moeder Naarendorp raadt haar zoon aan géén verontschuldigin gen aan te bieden. Zij: "Wat denkt die man wèl. Mijn zoon heeft afgeschreven en daar om hoeft hij zijn excuses toch niet aan te bieden. Die Krauwel denkt zeker dat-ie alles mag. Z'n school gaat voor. Zo is dat en niet anders". Versnipperd De leden van Quick Boys heb ben er lang op moeten wachten, maar in het laatst verschenen clubblad verschenen weer de vertrouwde snippers. Onvermij delijk nam auteur Jaap Sip 'ri vaal' Rijnsburgse Boys' weer op de korrel: "Import-doelman Ruud Spie- rings van Rijnsburgse Boys zal na afloop van de wedstrijd tegen Marken waarschijnlijk gezongen hebben: 'Och was ik maar bij CW ofPPSC gebleven". "Zijn trainer Arie Kurver ver dedigde de evenals Ron Carli meegekomen doelman hartstoch telijk en zei: 'Al douwt hij zeven ballen in zijn eigen doel, dan nog laat ik hem staan". "De volgende vereniging waar Arie Kurver een trainerscontract tekent, weet in ieder geval wat voor doelman hij in het doel krijgt". "In een interview beweerde trainer Arie Kurver van Rijns burgse Boys vorig seizoen al voor 99 procent rond te zijn met Quick Boys. Inderdaad is Kurver op Nieuw-Zuid geweest. Het betrof alleen een sollicitatiegesprek, zo als dat ook met verschillende an dere kandidaten is gehouden". Henk Krauwel tegen Humprey Naarendorp: "Als jij zaterdag niet komt, dan gooi ik je uit de selectie". (foto Loek Zuyderduln) Bij FC Den Haag zijn het vooral de jonge supporters die het voet bal een zo mogelijk nog negatie ver aanzien geven. De gemiddel de leeftijd van de supporters van de 'Midden-Noord' komt de tróntig niet te boven. Heel an ders dan bij de Nijverdalse ama teurvereniging SWN, die zater dag in Westenholte de topper speelde tegen WVF. Na afloop van dat duel in de tweede klasse van het district Oost werd scheidsrechter Terink belaagd door een supporter van de Nijverdalse 'spionkop'. Vol gens de Twentse regionale krant Tubantia was de 'hooligan' van de bezoekende club minstens 75 jaar. Het zal je opa maar wezen. Na afloop van de wedstrijd, die 'zijn' club een 3-2 nederlaag op leverde, zou de bejaarde suppor ter arbiter Terink met een para plu hebben geraakt. De spellei der stortte daarna ineen en on dervindt momenteel nog steeds hinder van de klap. Terink: "Ik heb er nog behoorlijk veel last van. Ik heb me nog niet onder dokersbehandeling laten stellen, maar als die pijn blijft, moet ik me toch even laten onderzoeken. Ik heb in elk geval voor de ko mende twee weken afgeschreven. Ja, ik heb aangifte gedaan bij de politie. Ik vind dat iedere scheidsrechter dat zou moeten doen". "Omdat ik van achteren werd aangevallen, heb ik de man al leen in een flits gezien. Ik ging meteen door m'n knieën. Daarna ontstond het nodige tumult, maar dat is volledig langs me heen gegaan. Iets dergelijks heb ik nog nooit aan de hand gehad en ik laat me er dan ook niet door uit het veld slaan. Ik ga gewoon door". Volgens de Brummense arbi ter was er geen enkele aanleiding voor de ongeregeldheden: "Want het was een leuke partij. Alls vijf de goals waren glaszui- ver. De opwinding is waarschijn lijk ontstaan door het scorever loop. SVVN stond lange tijd met 1-2 voor. Ze hebben op het laatst ontzettend lopen rekken. Ik heb alle tijd keurig bijgeteld. In de blessuretijd verloren ze de wed strijd alsnog met 3-2 en.dat zat ze waarschijnlijk niet lekker. SWN-secretaris Nieuwen- huis is direct na afloop op zoek gegaan naar de identiteit van de dader. Nieuwenhuis: "Maar dat leverde nogal wat problemen op. Die man was enorm over z'n toeren en moest door onze verzorger tot kalmte worden gemaand Hij was een hartaanval nabij. Daardoor kon hij zijn naam niet noemen. Wij kenden hem immers niet. Nee, echt niet. Het schijnt dat de man, die ik 75 jaar schat, de laatste weken wel eens komt kijken. Maar hij komt niet voor op de le denlijst. Ik ben later bij hem op bezoek geweest en ben dus alsnog achter zijn identiteit gekomen. Hij had er spijt van". "Ik heb van alle kanten ge hoord dat die scheidsrechter schandalig floot, maar dat is na tuurlijk geen reden om te slaan. We vinden het heel erg dat dit is gebeurd, maar als bestuur heb je zoiets niet in de hand. We moeten een daad stellen. De man wordt in het vervolg de toegang ont zegd". Valse noten De Volkskrant presenteerde vo rige week zaterdag onthullend cijfermateriaal, verzameld door Herman van der Meer. Deze Haarlemse opvoedkundige heeft een rapport samengesteld waar uit blijkt dat de belangstelling voor de voetbalsport schrikba rend terugloopt. Als de door Van der Meer gesignaleerde ontwik keling zich voortzet zal het aantal leden van de KNVB (bijna een miljoen) in 1991 zyn gehalveerd. Van der Meer heeft door zyn uitgebreide onderzoek, waarmee hij maar liefst zo'n vijf- tot zes duizend uur zoet is geweest, nog een aantal opmerkelijke conclu sies kunnen trekken. Bijvoor beeld over het gedrag van club- scheidsrechters, van wie maar het verenigingsbelang. Hoe erg het is gesteld met de clubgrensrechters (alleen in het betaald voetbal, by de zondag- hoofdklassers en zaterdageer steklassers wordt de scheids rechter geassisteerd door neutra le grensrechters) is door Van der Meer niet becijferd. Vandaar dat wy een drietal clubgrensrechters hebben benaderd met de vraag hoe eerlijk zij zyn. Chris van Tongeren, tweede jaars vlaggenist bij het eerste elf tal van zondagtweedeklasser Lugdunum, is er van overtuigd dat er geen clubgrensrechters zijn te vinden die honderd pro cent eerlijk zijn. "Maar tussen eerlijk en gemeen zit nog een heel verschil", weet de voormalige bonds- scheidsrechter van de afdeling Den Haag. "Tot voor kort heb ik zelf geflo ten, maar je hebt snel genoeg in de gaten of je in de maling wordt genomen. Dat geldt zeker voor de scheidsrechters die Lugdunum fluiten, die zijn over het alge meen van een kaliber dat ze zoiets onmiddellijk in de peilihg hebben. Natuurlijk heb je er ook tussen die wat minder zijn en dan kan het gebeuren dat mijn collega aan de overkant bij elke gevaarlijke aanval z'n vlag om hoog steekt. Als zo'n scheidsrech ter daar steeds op reageert dan ga ik van de irritatie ook gemeen zootje van maken, maar dat wil natuurlijk nog niet zeggen dat ik honderd procent eerlijk ben", moet Heijmans toegeven. "Iedere grensrechter pikt wel eens. Dat gebeurt in het belang van de vereniging. Als de tegen stander gevaarlijk wordt en er doet zich een twijfelgeval voor dan heb je die vlag soms al om hoog gestoken voordatje er erg in hebt. Dat compenseer je dan weer door bij een minder gevaarlijke situatie voor de tegenstander te vlaggen. Dat zijn zo van die foef jes...". Waar Ger Keijzer niets van moet hebben. De 52-jarige 'grensjager' van zaterdagvier deklasser De Sleutels weigert de aandacht van de scheidsrechter te trekken als hy er niet absoluut van overtuigd is dat er sprake is van overtreding van de spelre gels. Keyzer: "Wat word ik er nou wijzer van als ik een leuke aanval van de te genpartij ga staan afvlaggen? Niets toch, ik kan alleen maar een zooi kritiek van de suppor ters van de tegenstander over me heen krijgen. Ik weet dat er ge noeg grensrechters zijn die daar anders over denken, maar daar heb ik geen boodschap aan. Ik heb er waardering voor als de te genstander een mooi doelpunt scoort en ik zie het beslist niet als mijn taak om de tegenstander dwars te zitten". Zelfs niet als de collega aan de overzyde van het veld er de na druk op legt dat hy bij de tegen partij hoort? Keyzer: biecht Van Tongeren op. Maar zelf beginnen met vals spelen, is tegen de principes van de club man in hart en nieren. Van Tongeren: "Ook al heb ik een groen-wit hart, ik durf rustig van mezelf te zeggen dat ik zo objectief moge lijk vlag". Dat durft Aad Heijmans ook. De voormalige eerste elftalspeler van LFC draaft al weer negen jaar langs de lijn by de zondag- derdeklasser. "Soms word ik er door spelers op attent gemaakt dat de grens rechter van de tegenpartij met succes onsportief staat te vlag gen. Maar dan verdom ik het om mee te gaan doen. Ik ga er geen "Dan nog niet. Mijn der, Rob Groenendijk, de keeper, die vraagt wel eens: 'Joh Ger, zie je dat, de andere vent vlagt wel bij elke aanval?'. 'Nou en', ant woord ik dan, 'daar heb ik mooi niks mee te maken'. Ze hebben mij vorig jaar gevraagd om te gaan vlaggen omdat ze niemand konden vinden. Ik heb toen 'ja' gezegd, maar er meteen aan toe gevoegd dat ik het alleen maar zo objectief mogelijk wilde doen. En dat lukt me heel aardig, want ik heb nog nooit na een wedstrijd het verwijt gehoord dat ik oneer lijk zou hebben gevlagd". Conclusies kunnen er aan de ontboezemingen van dit drietal natuurlijk niet worden verbon den, duidelijk blijkt wel dat ie dere grensrechter er een ander idee over neutraliteit op na houdt. Over één ding zijn de 'as sistenten' het eens: "Wij vormen eigenlijk een noodzakelijk kwaad, maar de clubgrensrechter zal blijven be staan, want bij de bond hebben ze immers al de grootste moeite om voldoende scheidsrechters bij elkaar te krijgen". VENLO (GPD) - De teloorgang van Feyenoord kende gis teravond in de Koel van Venlo een triest dieptepunt. Een 3-0-nederlaag gekoppeld aan abominabel slecht voetbal leidde slechts tot één conclusie: Feyenoord heeft voor de genen die daar nog niet van overtuigd waren definitief ge- |kapt met het verleden. plek in de formatie, die overigens al veertien wedstrijden ongewij zigd is. Dat is misschien wel het grootste voordeel ten opzichte van onze tegenstander. Wij zyn nog nooit echt in de problemen ge weest; tactisch staat de ploeg". WV had weining moeite een Vessem terug te zullen lopen (80 steentje aan de verdere ontmante- Neaerland zal moeten de bescheiden middenmoter Feye- hoord. Zo bescheiden, dat WV geen moment problemen kende. Een overwinning waarop niets valt Bf te dingen. Voor de winnende coach Jan Reker, die zyn spelers beloofde by winst naar zijn huis i kilometer) een gezonde stap in de sportieve toekomst en een lange ling van de Rotterdamse formatie bij te dragen. Feyenoord, in het sta- nacht voor de boeg. Hij had beter dion de Koel nog altijd 'goed voor moeten weten, toen hij de wedden schap aanging. „Ik hoop dat ik maandag op tijd terug ben voor de training", merk te Reker op. Om vervolgens uit te (leggen waarom Feyenoord finaal pnder de voet werd gelopen. „Ik heb de zaak behoorlijk opgeklopt. paar duizend toeschouwers tra (in totaal waren er 10.000 kij kers) gaf nadrukkelijk blijk de sta tus topclub te hebben verruild voor de kwalificatie grauwe mid denmoter. Een modaal elftal dat door een enthousiaste tegenstan der in de grootste problemen kan [Het begon in de bus tijdens de te- worden gebracht, rugreis na onze wedstrijd tegen En de thuisploeg was enthou- Excelsior. De hele week is dat op- sjast D00r de weddenschap met jennen doorgegaan; de uitbarsting trainer jan Reker op de juiste tem- kwam op tijd. Mijn ploeg het geschikte moment klaar jhet karwei. Er zat geen zwakke peratuur gebracht, zorgde WV er voor dat Feyenoord geen moment in de wedstrijd kwam. Wel had de UTRECHT - Nol de Ruiter gaat aan het einde van dit seizoen weg als trainer van FC Utrecht. De belangrijkste kandidaat om hem op te volgen is huidige oefenmeester van AZ, Han Berger, met wie een bestuursdele- gatie van de Utrechtse eredivisie-club volgende week in Vinkeveen om Be tafel gaat zitten. „Maar naast Berger zijn er nog twee andere kandidaten. Voor ons is ook het prijskaartje van belang, we kunnen ons geen bokkesprongen permit teren", aldus FC-voorzitter Theo Aalbers, in aansluiting op de medede ling van sponsor Nissan om de financiële inbreng bij de club met bijna de helft te verminderen. Han Tjan, woordvoerder van de sponsor: „We betalen voor prestaties pn die zijn niet geleverd door de club. Ik wil er niet geheimzinnig over (doen, we hebben de keuze gemaakt tussen twee vragen: moeten we stop pen of is het rendabel om nog een jaar door te gaan? Er is gekozen voor het laatste maar als hoofdsponsor bieden we vijftig procent minder dan pe aanbieding die nog geldt voor het lopende seizoen". jNAC Het bestuur van voetbalvereniging NAC heeft gisteren de weg vrijge maakt voor een groep zakenlieden, die de Bredase club uit de zorgen wil halen. Voorwaarde voor de hulpactie was onder meer het aftreden van het bestuur. Dat besloot daarop demissionair te worden en zich alleen nog bezig te houden met lopende zaken. verlate komst van scheidsrechter Jan Keizer - mist en files leidden tot een vertraging van een kwartier - geen nadelige uitwerking op de dadendrang van WV. Een kwar tier had de thuisploeg nodig om de openingen te forceren en slechts twee kansen waren voldoende voor Norbert Ringels en Gerrie van Rosmalen om VW weer vroegtij dig in een uiterst riante positie te brengen. Tegen die tijd had Jan Reker al lang bedenkelijk getest of zijn schoeisel bestand zou zijn te gen de wandeling die in het ver schiet lag. De coach zal in elk geval over een grotere actieradius dienen te beschikken dan de Feyenoord-spe- lers. Want loopvermogen was het grote manco bij de Rotterdam mers. Daarnaast verdedigde de for matie van Rinus Israel volslagen ongedisciplineerd, waardoor keer op keer Venlonaren in vrije posi ties kwamen. Het feit dat Antal Roth beste Rotterdamse aanvaller was, zegt voldoende over Feye- noords huidige offensieve kwali teiten. De beste kans voor de be zoekers kwam, illustratief voor het Rotterdamse spel, van de voet van VW-verdediger Frans Nyssen. Zwaar gehinderd door Antal Roth schoot de Venlonaar tegen de paal van het eigen doel. Ook de Hongaar kon zijn ploeg niet uit de malaise halen. Integen deel, doordat Roth en Wijnstekers voornamelijk op plaatsen waren te vinden, waar ze eigenlijk niet thuishoren, werd de chaos voor het doel van Joop Hiele alsmaar gro ter. Desondanks kon er bij Rinus Is rael nog iets dat schyn had van een compliment af voor Roth, Hiele en Wijnstekers. „Wat moet ik veel zeg gen? Het is elke week weer hetzelf de liedje. Het spel dat Van Herpen momenteel speelt, wordt langza merhand een groot probleem. Maar ja, er zijn er zoveel die ik ver wijten ka'n maken. Van Herpen is heus niet de enige". Voor de definitieve beslissing te kende ex-RKC-speler John Lam- mers in zijn debuut voor eigen pu bliek. Voor Jan Reker het sein om zich op te maken voor een uren du rende mars. Een tijdspanne die zyn vakbroeder Israel zeker nodig zal hebben. In het splinternieuwe Thialf Ijsstadion in Heerenveen neemt Hilbert van der Duim na zijn geslaagde recordjacht triomfantelijk de toejuichin gen in ontvangst van het 12.000 koppige publiek. (foto anp> HEEREN VEEN (GPD) - Het nieu we Thialf heeft zyn eerste record te pakken. Hilbert van der Duim ging er voor op pad gedurende een solo van zestig minuten. In de schitte rende hal, die volstroomde met 12.000 nieuwsgierigen, weerklonk melodieuze popmuziek met toe passelijke teksten. „It won't be long" van Crosby, Stills, Nash and Young en de Moody Blues inspi reerden hem met „Go now". Het was Van der Duims eigen favoriete muziek, die hy op een cassette bandje had gezet. Een bandje met een speeltijd van een uur. Toen de muziek was afgelopen en een pi stoolknal het einde van de race af kondigde had Hilbert van der Duim er in zyn 99ste omloop pre cies 39 kilometer, 492 meter en 80 centimeter opzitten. „Dit nooit weer", waren zijn eer ste woorden, terwijl hy zijn rug met moeite kon strekken. Het leek hem zo gemakkelijk af te zyn ge gaan. Zijn tred bleef immer soepel, in de rondetijden zaten amper schommelingen. Maar het ging hard, dat zeker. Slechts zes keer kwam hij even in de 37 seconden, de rest bleef daar onder. Zijn eerste tien kilometer ging in 15.03,3, de volgende in 15.12,5 en de laatste volle 10.000 meter altijd nog in 15.15,3. Ruim 500 meter ontbraken om zijn eenzame jacht uit vier op- GRONINGEN (ANP) - De kaarten lijken geschud. Na de zestiende ronde van het toernooi om het we reldkampioenschap dammen in Groningen, zijn de kansen op de wereldtitel voor de Nederlandse fa voriet Rob Clerc aanzienlijk ver minderd. De Nederlandse kam pioen kwam tegen de Ivoriaan Kouame niet verder dan remise, terwijl de Sowjet-grootmeesters Dibman en Baljakin wel tot winst kwamen. Dibman versloeg Van den Borst en kwam daardoor op 23 punten, één punt meer dan zyn Baljakin die tegen Galperin ook geen fout maakte. De Sowjet-equi- pe was toch uitermate slagvaardig. Ook Gantwarg en Mitsjanski kwa men zegevierend achter het bord vandaan. Alleen de wat grieperige Korenevski speelde, binnen het kwartier, remise tegen Vermin. Van der Wal, Kane en Jansen wa ren de resterende winnaars in deze ronde. De damhelden worden ver moeid. Dat blijkt de laatste dagen steeds vaker. De juist in de slotfase van een dergelijk langdurige dam- evenement nodige concentratie neemt af. Dat alles speelt de Sov jet-grootmeesters duidelijk in de kaart. Zij zijn in eigen land dit soort langdurige tournooien ge wend. Met de daarin opgedane rou tine zyn zij duidelijk in het voor deel ten opzichte van alle overige deelnemers. Zelfs wereldkam pioen Anatoli Gantwarg blijkt in deze fase weer in zyn oude vorm te komen. Hij heeft door drie over winningen in een veek zijn positie in het klassement aardig weten te verbeteren. Stand: 1. Dibman 23, 2. Baljakin 22, 3. Clerc 21, 4. Korenevski en Van der Wal 20, 6. Gantwarg en Mitsjanski 19,8. Jansen en Vermin 18, 10. Koeperman en Kouame VALKENSWAARD (ANP) - De Nederlandse vrouwenploeg heeft gisteravond zijn eerste wedstrijd voor het toernooi om het Europees teamkampioenschap verloren van Zwitserland. Dat resultaat stond al vast na de twee partijen in het en kelspel, die beide voor Nederland verloren gingen. Eerst verloor Ca- rin Bakkum in drie sets van Lilian Drescher en vervolgens ging Ma rianne van der Torre eveneens in drie sets ten onder tegen de Zwit serse nummer één Christiane Jolis- saint. Hagenaar Van Boeckel be reikte de halve finales van het mannentoernooi door winst op Beutel: 7-5, 6-3. eenvolgende tien kilometers te la ten bestaan, of te wel veertig kilo meter. Maar dat die grens zeer na bij is, staat vast na de eerste ge slaagde test onder het Thialf-dak. De onttroonde recordhouder Jan Kooiman voorzag dat Van der Duim zou slagen. Kooiman bracht het in Inzeil op een avond in maart 1983 tot iets meer dan 38,5 kilome ter. Ook hij had geen last van de wind. Gisteren was het de beurt aan Van der Duim, de smaakma kende ex-allrounder en ook de man van de vogelpoep, het regen- boogpak en het rondje te weinig. Het dak bood bescherming tegen vogels in hoge nood en Van der Duim kon geen rondjes genoeg rij den. De bedenkers van het enige spandoek in de enorme hal met een oppervlakte van twee voetbal velden hadden dat ook begrepen. „Hup Hilbert, 't record moet er aan op deze anti-vogelpoepbaan", hiel den ze hun rondcirkelende idool voor de neus. Van der Duim kon rustig naar zyn eigen muziek luisteren, tot na ongeveer een half uur de pyn in zijn rug toesloeg. Even rechtop staan was er niet by, zyn ritme zou onherstelbaar worden verstoord. Van der Duim: „Na een paar keer diep ademhalen en een paar ande re kleine bewegingen er tussen door ging het weer een beetje. Daarna ben ik alleen nog maar de ronden gaan aftellen. Het mocht in deze entourage gewoon niet mis lukken. Stel je toch eens voor. Ja, het zou wel in mijn carrière hebben gepast". „Ik heb me hier twee maanden- op geprepareerd. Maar vandaag heb ik in Assen gewoon les gegeven. Na schooltijd ben ik ondergedoken in een hotel en in de kleedkamer heb ik me warm gere den op een fiets". ADVERTENTIE DE KIKKERS DOEN 'T OP ZONDAG! a.s. ZONDAG 14 UUR DeTegelhandel

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 15