WSB en VTL laten steek vallen in vierde klasse LFC nog verder in de problemen Zon schijnt voor Stompwijkse Boys UVS doet aan Oranje denken Eindelijk weer zege Roodenburg Blauw Zwart mist de winst MAANDAG 24 NOVEMBER 1986 SPORT PAGINA 13 LEIDEN - Hoewel storm en re gen gistermiddag niet tot voetbal uitnodigden werd in de derde klasse A toch een volledig pro gramma afgewerkt. Er kwam enige tekening in de ranglijst. Er is nu een kopgroep van vier teams, waaronder Foreholte, dat afgetekend won van Celeritas: 3- 0. LFC kreeg van rode lantaarn drager Altior nog een extra kou de douche in de vorm van een 5-0 nederlaag. SJC verloor van Gou da, zodat de drie streekgenoten LFC, Altior en SJC zich in de ge varenzone bevinden. FC Lisse (dat uitkomt in West I) kreeg in de uitbeurt tegen NEA het aan vallende ritme weer te pakken, maar liet verdedigend een paar steken vallen: 4-3 nederlaag. Foreholte-Celeritas 3-0 De thuisclub vierde de rentree van de vlot herstelde Loek van Kesteren. Met Puck van der Voort, nu als rechtsbuiten, wa ren de Foreholte-aanvallen ge vaarlijker dan die van Celeritas. ue Hagenaars veroverden door hard werken wel veel balbezit, maar konden de Foreholte-ver- dediging niet echt in verlegen heid brengen. In de twintigste minuut bevestigde Loek van Kesteren op aangeven van Ton Arroyo de feiten en scoorde 1-0. Tot de rust ging de strijd daarna gelijk op, maar in de tweede helft was Foreholte heer en meester. Door een schitterend doelpunt viel de beslissing. Cock van Leeuwen naderde, naar de rech terkant uitgeweken, het Celeri- tas-doelgebied. Zijn pass werd door Puck van der Voort in kans rijke positie gelaten aan Loek van Kesteren, die er nog beter voorstond: 2-0. In de laatste vijf minuten verkreeg en benutte Cock van Leeuwen nog een pe nalty. Altior-LFC 5-0 De gevolgen van de wedstrijd tegen HBS lijken LFC op te bre ken. De KNVB schorste Marco Moenen voor vier- en Eric van de Wijngaard voor twee duels. LFC hield slechts twintig minuten stand. Met drie doelpunten van Frans de Boer en één van Henk Bader vierde Altior voor de rust al een feestje. In de tweede helft moest LFC nog een treffer van Peter Ouwerkerk toestaan. SJC-Gouda 0-1 De equipe van trainer Jan Faas heeft het deze competitie tegen behoudend spelende teams moeilijk. SJC kon gistermiddag nauwelijks goede doelkansen af dwingen. In de tweede helft was Marco de Ridder toch vlakbij de zo begeerde openingstreffer, maar hij zag de bal door de lat gekeerd. Vijf minuten voor tijd onderbrak doelman Ed Zuid hoek een counter van Gouda on- regelementair. Arnold Mandjes haalde voor Gouda vanaf de stip de twee winstpunten binnen. NEA - FC Lisse 4-3 FC Lise speelde weer een aan vallende partij. Voorstopper Ro nald van Dijk kon met een mooi lobje de NEA keeper verschal ken. De voorsprong was echter wel tegen de verhoudingen in. NEA kwam daarna terecht op een 2-1 voorsprong dank zij twee kopballen van Hans Peters. Wim Bouckaert trok de zaken voor FC weer recht: 2-2. Lisse trok daarna weer massaal in de aanval, maar vergat te verdedigen, waardoor Martin Koers voor NEA gemak kelijk de weg naar het doel van Mark van Berkel kon vinden: 3-2. Met een mooi afstandsschot kon Fred van de Hulst de stand gelijk maken, maar vlak voor het einde kreeg het team opnieuw een te gentreffer te verwerken. MIEP VROONHOF WASSENAAR - Blauw Zwart blijt punten bij elkaar sprokkelen in de zondageersteklasse. De ontmoe ting met het vorig jaar uit de hoofd klasse gedegradeerde CW leverde de formatie van trainer Chiel Jan sen gistermiddag een 0-0 gelijkspel op. Daarmee deed Blauw Zwart zichzelf eigenlijk nog tekort, want halverwege de eerste helft kreeg Marcel l'Ami een uitstekende mo gelijkheid om zijn ploeg op voor sprong te zetten. Nadat Frank Voorham door de uitstekende CW-doelman Boro Brandl in het strafschopgebied was 'omhelst', schoot l'Ami de bal vanaf elf meter hoog over het Rotterdamse doel. In de tweede helft was Blauw Zwart nogmaals dichtbij een treffer maar Brandl redde fraai op de kopbal van Erik ter Mors. LEIDEN - In de afdeling Leiden (zondag) werd het voor Stomp- wijkse Boys toch nog een zonni ge dag. Zelf was de ploeg te sterk voor Alkmania (1-0) en van de achtervolgers bracht alleen ZLC het tot een goed einde. De Mors- ploeg trakteerde VNL op een 4-0 nederlaag... Oranje Groen ver slikte zich in Warmunda (1-3) en Kickers en SJZ kwamen remise overeen (0-0). Bernardus heeft de smaak goed te pakken. Nu moest Leidsche Boys er aan ge loven (3-2). MMO-VNA werd af gelast. Oranje Groen - Warmunda 1-3 De Leidenaars spelen de laat ste weken erg wisselvallig. De thuiswedstrijd tegen Warmunda werd onnodig verloren. Het goed counterende Warmunda maakte dankbaar gebruik van de Leidse onmacht. Sjaak Zwetsloot open de voor rust de score voor de Warmonders (0-1). Dit had voor Oranje Groen een waarschuwing moeten zijn. Toch bleven de Bos- huizerkade-bewoners slordig op de helft van de tegenpartij acte ren. Toen Vincent de Winter voor Warmunda na 20 minuten een hoekschop mocht nemen, draai de de bal met behulp van de Oranje Groen-doelman in het doel (0-2). Vlak na deze gelukki ge goal scoorde Maurits de Bruin voor Oranje Groen de aanslui tingstreffer (1-2). Verdedigend paste Warmunda zich hierna be ter aan op het inmiddels onbe speelbare veld. Wat resulteerde in een knap doelpunt van Mare van Grieken (1-3). Leidsche Boys - Bernardus 2- meer valt te spotten. De zege van de Rijndijkers was misschien niet helemaal verdiend, maar de inzet van de ploeg van trainer Rutten was uitstekend. Jos Dis seldorp (2x) en Henk Zoutebier waren voor Bernardus de doel puntenmakers. Richard Kooien uit een strafschop en Ton de Wit scoorden voor de thuisploeg, die nog twee keer op het houtwerk Stompwijkse Boys - Alkma nia 1-0 Weer twee waardevolle punten voor de ploeg uit Stompwijk die niet alleen achtervolger Alkma nia terugwees, maar ook de an dere concurrenten punten zag verspelen. Lang heeft het er naar uit gezien dat Alkmania een de ling zou afdwingen. Maar de laat ste vijf minuten werd voor de ploeg uit Alkemadé noodlottig. Edwin Develing haalde de volle buit alsnog binnen voor het veer tig-jarige Stompwijkse Boys (1- 0). De ploeg hoopt op een kam pioenschap als cadeau voor het veertig-jarig bestaan. Het zou voor het eerst zijn dat 'Stomp wijk' KNVB-ploeg wordt. Kickers '69 - SJZ 0-0 Beide ploegen speelden leider Stompwijkse Boys aardig in de kaart door het samen niet eens te worden wie de zege naar zich toe zou mogen halen. Een echte 0-0 wedstrijd waarbij Huib Visser voor Kickers een behoorlijke kans om zeep bracht. ZLC - VNL 4-0 Nu Wil de Vos ingestemd heeft om tot het einde van het seizoen het doel van ZLC te verdedigen, is voor trainer Cees Vermeulen het keepersprobleem in elk geval opgelost. De ex-Lugdunum doel man hield ook tegen VNL zijn doel weer keurig schoon. Een tweede zorg van de Morsclub is om het verloren gegane terrein zo spoedig mogelijk te herove ren. Want koploper Stompwijkse Boys is al drie punten van de Leidse club verwijderd. Voor de rust kon VNL aardig tegenspel bieden. De 0-0 ruststand ver baasde dan ook niemand. In de tweede helft was het Paul Harte- veld die met twee doelpunten VNL de genadeklap gaf. Edwin Stikkelorum en Theo van Klink voerden de score zelfs nog tot 4-0 op. Bloedeloze 0-0 tegen Unitas LEIDEN - In de Kikkerpolder gingen de gedachten gister middag terug naar woensdagavond. UVS en Unitas lever den een gipsafdruk af van de interland tussen Nederland en Polen. Onder precies dezelfde omstandigheden werk ten UVS en Unitas exact dezelfde partij af en kwamen na negentig minuten net als in het Olympisch Stadion op 0-0 uit. Ook gisteren in Leiden was er een ploeg te zien die beste wilde maar niet kon (UVS) en een elftal dat best kon, maar niet wilde (Unitas). Voor het eerst sinds lange tijd had trainer Pim Verbeek weer eens de beschikking over zijn sterkste for matie, maar die kon weinig uitrich ten waardoor in de Kikkerpolder hetzelfde beeld ontstond als in Amsterdam. UVS kon gelijk Oranje in het Olympisch stadion bogen op een zogenaamd optisch overwicht maar miste op het moeilijk be speelbare veld (ook in dat opzicht ging de vergelijking op) de creati viteit om de defensief ingestelde Gorinchemse ploeg naar een ne derlaag te spelen. Er was echter één opmerkelijk verschil tussen het hoofdklasse duel en de midweekse interland. Het Nederlands elftal was tevreden met het troosteloze gelijkspel, maar de UVS'ers spraken na af loop hun teleursteling uit over de deling. Begrijpelijk, want de ploeg had in 'DHC-vorm' geen kind ge had aan Unitas. Hadden de Leide naars tegen de kampioen van het vorig jaar in aanvallend opzicht een beetje vernuft getoond dan was de Gorinchemse ploeg op een nederlaag getrakteerd en had UVS nu zich samen met DWV (dat net als Wilhelmus verloor) aan de kop van de hoofdklasse A gevestigd. Dat dat nu niet was gebeurd stemde de ploeg tot ongenoegen, maar aan de dikke nederlaag van de koploper uit Amsterdam-Noord kon ook de positeve conclusie wor den verbonden dat DWV niet onverslaanbaar is en dat UVS in het verdere verloop van de compe titie dus best nog eens een rol zou kunnen gaan spelen. Het spel van gisteren in de wed strijd tegen Unitas wees niet in die richting, maar de stand op de rang lijst ziet er momenteel hoopvoller uit dan ooit tevoren. Verrassing Unitas-trainer Pim Verbeek sprak na afloop van het bloedeloze duel, dat de thuisclub wel meer uit zicht op een zege had geboden dan Unitas, de verwachting uit "dat UVS best wel eens de verrassing van dit seizoen zou kunnen wor den". "Het is een goede ploeg", stak hy de Leidenaars in navolging van ve le collega-trainers een pluim op de hoed. "Maar dit is geen veld voor die jongens. Het maakte goed voet bal onmogelijk. Als ze de bal kun nen laten lopen, zijn ze op hun best. Door de omstandigheden kon dat niet, maar wij hebben ze het ook moeilijk gemaakt door heel kort te dekken", liet de oud-voet baller van Sparta niet na ook zijn eigen team te complimenteren. Niet ten onrechte. Althans, waar het ging om de verdedigende kwa liteiten van zijn ploeg, die "op ka rakter" (aldus Verbeek) een gelijk spel had weggesleept. Hoewel de 30-jarige oefenmeester ontkende dat zijn elftal voor een punt naar de Kikkerpolder was gekomen ("We spelen altijd om te winnen"), had het et toch alle schijn van dat Uni tas vooraf een gelijkspel als 'heilig' had beschouwd. Door te stellen "dat we in een moeilijke hoek zitten en daardoor minder risico's hebben genomen", gaf de Unitas-trainer later min of meer toe dat hij het gelijkspel te gen de Leidse promovendus als het hoogst haalbare had ingeschat. Niet onbegrijpelijk, want zijn for matie heeft een heel moeilijke aan loop-periode gehad. Unitas begon de competitie met nul punten uit vier duels. Kampioen "Maar we komen er bovenop", geloofde Verbeek heilig in de mo gelijkheden van zijn ploeg, die vo rig jaar nog glansrijk afdelings kampioen werd en daarna ook in de competitie om de algemene amateurtitel een rol van betekenis speelde. Die kampioenscompetitie was er volgens Veerbeek de oor zaak van dat zijn ploeg dit jaar een valse start maakte. "Dat heeft heel veel krachten ge- Aad Neuteboom veert hoog op, (rechts) kijkt toe. r Unitas-doelman Eric Plieger plukt de bal uit de lucht. Hans de Kruys (foto Loek Zuyderduin) vergd. Nippius mis ik nog steeds en Rüter en Van Eek waren er de eerste vier wedstrijden niet bij. Dat scheelt enorm. Vandaag waren m'n broer (Robert Verbeek) en Op- schoor (hij werd een kwartier voor het einde vervangen door Bie- mans) niet fit. Maar ik ben ervan overtuigd dat we het dit jaar ge woon gaan redden". UVS mist in de defensie al we ken Fred Filippo en diens vervan ger Jeroen Desar en moest het ook gisteren doen zonder de geschorste Arthur van Orssagen. Laatstge noemde wordt straks 'afgelost' door de gisteren opnieuw sterk spelende Leon Meys, die drie boe kingen op zijn naam heeft en dus eveneens wegvalt. De opengeval len plaatsen werden gistermiddag door Ronald Bremmer en Paul Rieken in verdedigend opzicht op nieuw weer waargenomen, maar beide invallers missen de aanval- lande kwaliteiten van Filippo en Van Orssagen. Omdat Rob Vermeer het ook nog eens moeilijk had tegen de snelle ex-prof Arie Romijn en de door gaans sterk spelende Aad Neute boom en de niet fitte Cock van Weerlee (vlak na rust vervangen door de gepasseerde Theo van Seg- gelen) fel op de huid werden geze ten door de Unitas-middenvelders, stagneerde de opbouw vaak in een vroeg stadium. Belandde de bal eenmaal voorin, dan kon Hans de Kruys nog wel eens iets uitrichten. Meer in elk geval dan Mario Faber en Marcel van der Blom. Het meeste gevaar kwam feite lijk van Hans van Leeuwen, die veel minder moeite had met de overschakeling van de zaal naar het veld dan Faber (hij werd in de tweede helft vervangen door Ron van der Weijden). Beiden zijn vrij dag teruggekeerd uit Boedapest, waar ze met het Nederlands zaal voetbalteam een internationaal toernooi hebben gespeeld. Strafschop Dat was aan Van Leeuwen niet te merken. De UVS-aanvoerder stond meestal aan de basis van het schaarse aantal goede aanvallen, waaruit de ploeg ook enkele kan sen peurde. In de beginfase van de eerste helft knalden en De Kruys en Van der Blom kort na elkaar op doelman Plieger. Laatstgenoemde verdiende even daarna een straf schop nadat Opschoor hem had ge veld, maar arbiter Molleman stond erbij, keek ernaar en liet vervol gens doorspelen. Een goede knal van Leon Meys daargelaten waren het zo ongeveer de enige hoogte punten in het eerste part. Na de pauze verhoogde de thuis club de druk op de Unitas-defen- sie, die onder leiding van Robert Veerbeek van geen wijken wilde weten. Verder dan kansen voor De Kruys, Van der Blom en een goede kans voor diezelfde Van der Blom (hij zag de bal gestopt door de at tente Plieger) kwamen de Leide naars niet. Te vaak werd de weg door het midden bewandeld, waar door de gasten de bal telkens kon den oppikken en uitbreken. Het le verde Unitas counter-kansen op voor Rüter Romijn en Opijnen, maar resultaat bleef uit. FRED SEGAAR GUUDA- Roodenburg heeft lang moeten wachten op z'n tweede competitie-overwinning. Na de ge slaagde seizoens-opening in Naald wijk waar Westlandia op een ne derlaag werd getrakteerd, boekte de ploeg van Harry Talsma aanvan kelijk louter nederlagen. De laatste weken echter begon de twee deklasser weer wat beter te draai en, hetgeen resulteerde in drie op eenvolgende gelijke spelen. Giste ren kon eindelijk weer eens een overwinning begroet worden: met 0-2 werd het Goudse Olympia ver slagen. Zodat na het verdwijnen van de aasgieren de eerste zwaluw kon worden waargenomen. De voetballers uit de Kaasstad, die uit de voorgaande wedstrijden slechts één schamel puntje hadden weten te verzamelen, maakten dui delijk dat zij niet voor niets regel recht op degradatie afstevenen. Maar ook Roodenburg acteerde in dit sleutelduel aanvankelijk op een bedroevend niveau. De eerste vijf enveertig minuten boden de toe schouwers nauwelijks meer dan een afgelaste wedstrijd zou hebben gedaan. De beide elftallen opereer den tijdens de eerste helft in een wandeltempo en maakten niet de indruk geïnteresseerd te zijn in de uitslag. Zomeravondvoetbal op een gure regenachtige herfstmid dag derhalve. Bijna alles wat mis kon gaan ging mis. Het gladde, maar redelijk bespeelbare veld, kon daarvoor nauwelijks als ex cuus aangevoerd worden. Het was dan ook illustratief, dat de goal van Robert Goodway, een toevalstref- "er was. Goodway: "Dat was ge woon mazzel. Ik wilde een voorzet geven, maar raakte de bal helemaal verkeerd." Met een boog verdween de bal over de verbijsterde Koos van Elleswijk in het doel. Dat ge beurde allemaal op slag van rust. Tot dan toe waren er nauwelijks uitgespeelde kansen geweest. In de tweede helft liep alles veel gesmeerder bij de Leidenaars. Het enige gevaar van Olympia, rechts buiten Erik van Zeis, werd door ge legenheidsback Arno Lancel goed ingedamd. Hij nam de positie in van de geblesseerde Luc Kok. Kok: "Ik heb gisteren nog gepro beerd te trainen, maar het ging niet. Volgende week denk ik er echter wel weer bij te zijn." De te ruggekeerde Henny de Romeijn leek het plotseling naar z'n zin te hebben en speelde geregeld zijn di recte tegenstander Erwin Mandjes uit. Omdat ook rechtsback Erwin Koree langs te zijlijn begon op te stomen en Robert Goodway met fraaie passes begon te strooien, was het één en al Roodenburg dat in de tweede helft de klok sloeg. Na ruim een kwartier resulteerde dat in een tweede Leidse treffer. En ook hierby had de Kooi-club over geluk niet te klagen. De Olym- pia-sluitpost van Elleswijk liet om onduidelijke redenen de bal uit z'n handen vallen, waarna Marcel van de Burg dacht toe te kunnen slaan. Juist toen hij uit wilde halen, haal de Van Elleswijk hem echter neer: strafschop. Arno Lancel liet zich dit buitenkansje niet ontnemen en vuurde laag en hard raak: 0-2. De thuisclub probeerde hierna nog wel van alles, maar werd slechts zelden gevaarlijk. De beste kansen waren voor het naar harte lust counterende Roodenburg, dat evenwel weigerde deze te benut ten. Duncan Alberga scoorde nog een keer met een fraaie lob, maar deze goal werd terecht wegens bui tenspel afgekeurd. Uiteindelijk bleef het dan ook bij 0-2, zodat Roodenburg na Westlandia einde lijk weer eens een feestje kon gaan bouwen. Maar hoewel de eerste zwaluw gisteren werd waargeno men is het nog lang geen zomer. Daarvoor staat Roodenburg nog te laag geklasseerd. HERMAN JOUSTRA (20.00 uur) Woensdag Ter Specke Lisse; FC Lisse Neptunus (20.30 uur) Norhgo Hal Noordwük; Menken/L. - Van der Plas (21.00 uur) De Gaasbak Voorhout; Bax - FC Grovo (20.35 uur) De Tweesprong Alkemade; ROAC '79 - Noordwijk (20.30 uur); De Hanepoel - THB Boys (19.30 uur) De Rijnstreekhal Alphen; Bahlmann - Van Egmond (20.30 uur) 3 Octoberhal Leiden; Zwarte Wolf - Silva Boys (20.00 uur); Lugdunum - Sloos Sport (21.00 uur) LEIDEN - Alphen heeft dankzij een 0-2 winst bij ROAC '79 de leiding genomen in de zondagvierdeklasse A. Mede-kop lopers WSB en VTL bleven namelijk beide steken op een gelijkspel tegen res pectievelijk Teijlingen en SVLV. De Voorschotense ploeg kon het punt tegen VTL goed gebruiken om de nodige af stand op plaatsgenoot Randstad Sport te bewaren. De steeds heviger wordende regenval deed in veel duels de tweede helft tot een waterballet ontaarden. VTL - SVLV 1-1 In de vierde minuut was het reeds prijs voor VTL, toen Fred van Haarlem een terugspeelbal van een uitglijdende Edward Duindam onderschepte en het leder achter keeper Dolf van der Zyl in het net schoof: 1-0. Gedurende het ver dere verloop van de wedstrijd zocht SVLV voortdurend de aanval, waarmee de ploeg pas in de slotfase succes had. Wim Oranje, die kort daarvoor al de paal had getroffen, rondde een kwartier voor Randstad Sport - LDWS 2-6 Een uitslag, waarmee het grote over wicht van de Vliet-bewoners goed tot uitdrukking werd gebracht. LDWS ïtartte voortvarend, met in de zevende minuut een vrije trap voor Cees de Roo- le, waarop Randstad-goalie Wim Tjeb- Des zich volledig verkeek: 0-1. Onver vacht kwamen de Voorschotenaren in ie 25ste minuut op gelijke hoogte. Hen- lie van Duuren benutte na een handsbal /an Erik van der Weijden de toegekende strafschop, die door Frans Stouten in perste instantie nog werd gekeerd: 1-1. 1'ien minuten voor de rust kopte Ger Nagtegeller de bal uit een goede aanval Dp maat voor de voeten van Ger de Roo- ie, die geen problemen* met de afron ding kende: 1-2. Een slecht genomen doeltrap bood Erik van der Weijden kort na de rust de kans op 1-3. Met fraaie tref fers voerden Wil Akerboom en Ger de Roode de score vervolgens naar 1-5 op, a Cees Hulsbos in de 85ste minuut voor Randstad een draaglijker gaf: 2-5. Op de valreep bepaalde Ger de Roode de eindstand op 2-6. Docos - Meerburg 2-1 Naarmate het veld slechter bespeel baar werd, kreeg het duel een grimmiger karakter. Docos zegevierde uiteindelijk op basis van de meeste inzet. In de eer ste helft had Meerburg nog een licht overwicht. Op slag van rust tikte daarbij tion van de Post vanuit een onoverzich telijke situatie de 0-1 achter doelman Wilfred Hensing, waarbij Leo van de Krogt de bal nog van richting verander de. Direkt na de hervatting stond het weer gelijk, dankzij een door Cock van Bohemen uit een vrije trap direkt inge schoten bal: 1-1. Vanuit een scrimmage nam Cock van Bohemen vlak voor het einde met een simpele beweging tevens de 2-1 voor zijn rekening. Unitas - Van Nispen 0-3 De thuisclub keek al na twee minuten tegen een achterstand aan, toen keeper Anton Rekelhoff zich volledig had ver keken op een schot van Rob Ras: 0-1. Nadat Jan Kromwijk al snel op last van de arbiter het veld had dienen te verla ten (inkomen met gestrekt been), ge raakte Unitas flink in de verdrukking. Ruud de Klerk zette Van Nispen nog voor de rust op 0-2, terwijl De Klerk de score na de hervatting spoedig naar 0-3 opvoerde. Het tegenoffensief van Unitas kon daarna niets meer aan de score ver anderen. WSB - Teijlingen 1-1 De Sassenheimers maakten het hun gastheer voor de rust knap lastig en kre gen diverse kansen. Robert van Leeu wen nam daarbij de 0-1 voor zijn reke ning. In de tweede helft ging WSB op zoek naar een tegendoelpunt. Die ver diende treffer kwam er middels Ger van de Burg: 1-1. UDO - Quick Steps 1-0 Geplaagd door diverse blessures wis ten de Oegstgeestenaren dankzij veel in zet alsnog aan het langste eind te trek ken. Een van richting veranderde bal van Ron Wetselaar vormde daarbij al in de eerste minuut een prima opsteker: 1- 0. Gedurende het eerste part had UDO het initiatief stevig in handen, maar ver der dan een kopbal van Gert-Jan van Rijn tegen de paal kwam de Holl-briga- de niet. Na de rust had UDO minder grip op het spel, al kregen Peter Stuifzand en Nico van der Zalm bij utivallen nog wel de beste kansen. Keeper Michel van Haaren viel in de 65ste minuut na een ongelukkige botsing geblesseerd uit en diende met een zware hersenschudding naar het ziekenhuis te worden overge bracht. Wassenaar - DWO 1-1 Wassenaar opende fortuinlyk, toen in de tweede minuut een inzet van Hans Wessel via de voet van de DWO-libero het doel in caramboleerde: 1-0. Na de rust kwam DWO. dat eerder al da naai had getroffen, sterk terug. Een handsbal van Roderik Rijsdam in de 67ste mi nuut, leidde ertoe dat keeper Leo Pies- sens op de toegekende strafschop het nakijken had: 1-1. Concordia Hillegom - Waterloo 0-1 In de eerste helft had Concordia (West I) met de wind in de rug nog een over wicht, maar het kwam daarbij niet ver der dan een paalschot van Rob Mol. Na de hervatting kreeg keeper Rob Peters het nakyken op een verdwaalde inzet van de tegenpartij: 0-1. DSS - Hillegom 5-1 Aanvankelijk wist Hillegom nog goed tegenspel te bieden en haalde de ploeg de rust met een 0-0 stand. Na de wegens buitenspel aangevochten openingstref fer van de thuisclub in de 55ste minuut, raakte Hillegom en in het bijzonder kee per Roy Keur, van slag af. Pas toen DSS de score naar 5-0 had opgevoerd, zorgde Jan van Lierop vanuit een vrije schop voor de enige tegentreffer: 5-1.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 13