Zijn moment,
ons verhaal!
USBMMMÊ
Wij houden u
op de hoogte
LEIDSCH DAGBLAD
PAGINA 18
SCOREBORD
MAANDAG 10 NOVEMBER 1986
BETAALD VOETBAL
EREDIVISIE: Excelsior-FC Den Haag ge
staakt bij 01. FC Utrecht-FC VW 1-2, AZ-
Feyenoord 2-0, Ajax-FC Den Bosch 3-1,
Sparta-Roda JC 1-1, PSV-Haarlem 5-0,
Fortuna S.-PEC Zw. 2-5, Veendam-FC
Twente 0-2, GA Eagles-FC Groningen 1-0.
Ajax 15 12 2 1 26 46-14
Kop tweede periodestand:
Ajax 7-14 Den Haag
PSV 7-13 Feycnoord
Twente
7-
Sparta
RCL
EERSTE KLASSE B: Nw.Lekkerland-
ESA 2-2, GVVV-Altena 3-1, Roda Boys-
Spakenburg 1-2, IJsselmeervogels-Lunte-
ren 5-0, Vallei vogels-DO VO 3-2, ASWH-Ko-
zakken Boys 0-2, Bennekom-RWH 5-0.
EERSTE KLASSE C: Angelslo-DOS K. 2-
Zwerver 2-1.
Vitesse 10-17 Excels.P. 10-10
Or.Wit 10-13 's-Grav.SV 0- 8
Monster 10-12 FC Lisse 10- 7
DUNO 9-11 Xerxes 10- 7
Zwerver 10-11 PPSC 10- 7
SportL 10-11 SHO 10- 4
DERDE KLASSE A: SVPTT-Zevenhoven
2-1, JAC-Katwijk 1-3, HVO-Lyra 5-1,
HBSS-Ter Leede 4-0, Maasdijk-Zwaluwen
VI. 2-2, 's-Gravenzande-Die Haghe 1-0.
Z wal. VI. 10-14 HBSS 10-10
SVPTT 10-13 Lyra 10- 9
Katwijk 10-12 HVO 10- 9
JAC 10-11 Maasdijk 10- 8
Zevenh. 10-11 's-Gravenz. 10- 8
Die Haghe 10-11 Ter Leede 10- 4
Tonegido 9-14 Quick
VCS 9-13 LENS 10-8
RKAVV 8-11 Den Hoorn 10-6
Fortuna 9-10 Roodcnb. 9-5
Lugdunum 10-10 Olympia 8-1
Westl.
9- 9
Den Bosch 15 8 3 4 19 20-15
Sparta 15 6 5 4 17 30-21
FC Twente 15 5 7 3 17 20-18
Roda JC 15 6 5 4 17 20-23
Den Haag 14 4 6 4 14 19-19
Groningen 15 5 4 6 14 29-23
PEC Zw. 14 4 5 5 13 30-26
Fortuna S. 15 4 5 6 13 21-27
GA Eagles 14 4 4 6 12 11-18
FC VW 15 3 6 6 12 15-27
FC Utrecht 15 4 3 8 11 22-29
Veendam 15 2 7 6 11 15-22
AZ 15 3 3 9 9 10-24
Excelsior 14 3 2 9 8 11-32
Haarlem 15 3 2 10 8 10-33
7-7
DERDE KLASSE A: VFC-SJC 2-1, HBS-
ONA 5-1. DOSR-Delfia 1-0, Celeritas-Voor-
burg 1-0, LFC-Foreholte 1-1, Gouda-Altior
10- 9
Gouda 10-11 DOSR 10-9
VFC 10-11 LFC 9- 8
Foreh. 10-11 SJC 9- 8
Dclfia 9-10 Altior 10- 5
DERDE KLASSE C: FC Lisse-Pancratius
1-2, KBV-NEA 1-1, De Germaan-Argon 2-3,
R.Sranang-P&T Expres 0-0, SDZ-Roda'23
1-2, Rapiditas-Neerlandia 0-3.
Ncerl. 10-18 Argon 10-9
Rapidit. 10-14 Pancrat. 9-8
FC Lisse 10-13 Roda'23 10-8
Sranang 10-12 KBV 10-7
ggBfe 9-5
10-4
RES VIERDE KLASSE A: LFC 2-DOSR 2
1-3, Wassen.2-GDA 2 0-3. VCS 2-Mcci b.2 2-
1, SVLV 2-Lugd 3 0-2. ROAC 2-UVS 4 2-2.
Altior 2-Docos 2 1-2.
RES.VIERDE KLASSE B: HBS 2-RAVA 2
2-0, GDS 2-Scheven.2 1-3, VUC 3-D.Hoorn
2 5-2. Wilhclm.3-ODB 2 2-1. Docos 3-
H.v.Holland 2 1-2. RVC 3-Lens 3 1-5.
a-junioren
EERSTE KLASSE A: Roodenburg-UVS
afg, AFC'34-Telstar 0-1, FC Lisse-Volen-
dam 2-7, Volewijckers-DCO 1-0, Ajax-UVV
2-1, DWV-Elinkwijk 3-1.
Volendam 10-17 FC Lisse 9-8
Ajax 9-14 Telstar 10-8
Elinkwijk 10-13 Roodenb. 9-7
UW 10-13 Volcw. 10-7
DWV 10-12 AFC34 10-6
UVS 9-10 DCO 10-1
EERSTE KLASSE B: Fcyenoord-TSC 4-1,
RKC-Quick Boys 1-2, RBC-Excelsior 0-5,
Unitas-LONGA 2-2, Willem II-DS'79 2-0,
RVC-SVV 1-2.
Excels. 10-18 Unitas 10-9
Quick B. 10-16 RKC -10^8
SVV 10-14 RBC 10-7
Willem II 9-12 LONGA 9-5
Feyenoord 10-11 RVC 10-5
DS'79 10-10 TSC 10-5
kir - Ankaragucu 1-0, Galatasaray - Sa-
Samsunsp. 12-16 Besiktas 11-13
Galatas. 11-15 Ankarag. 11-13
Trabzonsp. 12-15 Fencrb. 11-13
PSV eerste periodekampioen.
EERSTE DIVISIE: Wageningen-MVV 1-2,
De Graafschap-RBC 3-3, DS'79-RKC 2-3,
NEC-Vitesse 2-2, Heracles-Volendam 1-3,
SVV-Helmond Sport 3-1, Telstar-Eindho
ven 1-4, NAC-Cambuur 0-0, Heerenvcen-
Emmen 3-1.
Cambuur 13 7 5 1 19 24-12
DS'79 15 6 7 2 19 31-20
Willem II 14 8 2 4 18 30-20
Volendam 14 8 2 4 18 27-21
Heerenveen 14 7 3 4 17 19-14
Vitesse 14 8 1 5 17 26-21
RKC 14 7 3 4 17 22-23
Graafschap 15 5 7 3 17 23-19
RBC 14 5 5 4 15 31-24
MW 14 6 3 5 15 28-23
NAC 14 4 5 5 13 16-18
NEC 13 5 2 6 12 26-31
SW 14 5 2 7 12 22-28
Emmen 14 3 5 6 11 16-22
Eindhoven 15 4 3 8 11 27-29
Helmond Sp. 15 4 3 8 11 20-27
Wageningen 14 5 0 9 10 21-28
Telstar 14 3 4 7 10 12-26
Heracles 14 1 4 9 6 15-30
Kop tweede periodestand:
Volendam 6-10 Eindh. 6-8
Willem II 5-8 Telstar 5-7
Cambuur 5- 8 RKC 5-7
DS'79 eerste periodekampioen.
TOPSCORERS: l.v.Basten (Ajax) 15;
2.Bosman (Ajax) 13; 3.Booy (PEC Zw.) 11;
4.Koolhof (PSV) 10; 5/7.Bóck!ing (Sparta),
Keur (Haarlem) en Gullit (PSV) allen 9;
8/9.Lengkeek (Sparta) en Morley (Den
Haag) beiden 8; lO.Houtman (Groningen)
r 2, NAC 3, NEC 3, DS'79 2.
TOTO GELIJK: 4-8-12-13-26. Toege
voegd: 10.
LOTTO: 2-7-15-21-22-31. Reservegetal:
23.
Cijferspel: 49 79 92.
BELGISCHE LOTTO: 1-21-22-33-35-37.
Reservegetal: 15.
Jokernummer: 4 82 41 72.
DUITSE LOTTO: 3-5-8-23-43-48. Reser-
vegetal: 44.
Docos 1-0, Van Nispen-VVSB 1-1, Alphen-
Unitas L. 9-0, SVLV-ROAC'79 0-0.
Alphen 10-14 Meerburg 10-9
VTL 10-14 ROAC 10-9
VVSB 10-14 Docos 10-8
LDWS 9-13 Unitas 10-7
V.Nispen 9-12 SVLV 10-5
Teyl. 10-12 R'st.Sp. 10-1
VIERDE KLASSE B: DWO-RAVA 3-3.
ASC-Wassenaar 0-2, Vredenburch-GDA 0-
2, Cromvliet-Duindorp 1-1, Quick Steps-
HVV 1-2, Naaldwijk-UDO 1-1.
DWO 10-16 Naald w. 10-9
Duindorp 10-15 Wassen. 10-8
GDA 10-14 HVV 8-7
UDO 10-12 Crqmvl. 10-7
RAVA 9-11 Q.Steps 10-6
Vredenb. 9- 9 ASC 10-2
da 0-0, Hillegom-TYBB 1-2, Renova-DSS
2-2, Terrasvogels-DIO 1-0.
DCO 10-13 TYBB 10-10
G.Wit 10-13 De Brug 9- 9
DSOV 10-12 DIO 10- 8
Ripperda 10-12 Terrasv. 10- 7
Rënova 9—11 Bloemend. 9- 6
DSS 9-10 Hillegom 10- 5
VIERDE KLASSE E: Moordrecht-DSO 2-
2. Unio-GSV 3-1, ESTO-Groeneweg 0-3,
Nieuwerkerk-Nieuwkoop 2-2, Floreant-
Bodegraven 0-1, DONK-VEP 0-2.
Bodègr. 9-13 VEP 9-9
DSO 10-13 ESTO 9-9
DONK 10-11 GSV 9-9
Nieuwkoop 10-11 Moordr.10-9
REGIONALE JEUGD
Katwijk-ADO 1-1.
Quick 10-18 Olympia 11-11
ADO 10-14 Katwijk 11-10
Noordwijk 10-13 VIOS 9- 8
Westl 11-13 ARC 11- 6
Rijswijk 11-13 Lckkerk. 10- 5
DHC 11-11 Lugdunum 11-4
b-junioren
KLASSE B I: RKAVV-DSO gestaakt,
ADO-RVC 2-2, Quick Boys-Feyenoord 0-4,
UVS-Spijkenisse 2-0, Sparta-Excelsior 1-
2, DHC-VVSB 3-1.
Excels. 11-21 ADO 11-11
Feyenoord 11-20. RVC 11-10
10- 3
DHC 11-13 DSO 10- 3
Quick B. 11-11 WSB 11- 2
KLASSE B II: VUC-Nieuwerkerk 0-3,
RWH-VCS afg, Xerxes-ARC 2-1, Slie-
drecht-Roodenburg 1-1, Wilhelmus-Ba-
rendrecht 1-0, Alblasserdam-FC Lisse 0-0.
VCS 10-19 Roodenb. 11-10
ARC 11-17 Barendr. 11-10
VUC 10-12 Nieuwerk. 10- 9
Wilh. 11-11 Alblass. 10- 6
RWH 9-10 Xerxes 11- 6
Sliedr. 11-10 FC Lisse 11-6
VROUWENVOETBAL
Stedoco-Heukelum 4-1, Lyra-MVV'27 0-2,
Ter Leede-DSVP 2-2, Rijsoord-Zwart Wi-
t'28 5-0, Lugdunum-Berkel 0-2.
KRV-Woubrugge afg, TAVV-MVKV 0-1, Ter "Leede
Kagia-GWS afg, Alphia-SVLV 4-0. HOV
MVKV 9-14 KRV 10-11 Zwart Wit
TAW 10-13 LSVV 11-11 Stedoco
Alphia 11-13 Woubr. 10- 9 DSVP
SVLV 9-11 GWS 10- 4
Kagia 9-11 Meerb. 11- 3
8-15 Rijnmond
9-15 Berkel
8-14 MW
9-12 Heukelum
Lugdunum
Spiel 77: 7 93 87 07.
W-5 SPEL: 9-5-7-1-5.
KNVB-AMATEURS
sior M. afg, RCL-RKAVIC 2-2, ARC-Spij-
kenisse 2-0, Barendrecht-Rijnsburgse
Boys 0-0, Quick Boys-Heerjansdam 1-1,
NSVV-Marken 1-1, DSVP-Oostkapelle 2-1.
Noordwijk 9 7 1 1 15 19-10
Rijnsb.Boys 10 5 4 1 14 22-12
Marken 10 5 3 2 13 24-17
DSVP 10 5 1 4 11 15-17
Barendrecht 9 4 2 3 10 22-16
Heerjansdam 10 3 4 3 10 16-16
ARC 10 2 4 4 8 14-17
Spijkenisse 9 2 2 5 6 9-15
Excelsior M. 9 2 2 5 6 4-22
RKAVIC 10 0 4 6 4 9-20
Oostkapelle 10 0 3 7 3 10-22
TWEEDE KLASSE: HVZ-Abbenes 2-2,
LFC-SVOW afg, SJZ-VNL 8-0.
SVOW 8-16 HVZ
SJZ 10-13 Kickers
ZLC 7-10 LFC
Abbenes 7- 8 VNL
10 0 3 7 3 15-27
8-7
8-7
7-3
9-0
RES.EERSTE KLASSE: Leiden 2-ARC 4
2-4, Quick B.6-MVKV 2 7-1.
ZONDAG
EERSTE KLASSE: Leidsche Boys-VNL 8-
2, Stompwijkse Boys-Or.Groen 2-2, Kic-
kers-Warmunda 0-2, MMO-Bernardus 1-1,
ZLC 11-14 Kickers 11-10
Or.Gcoen 11-14 Warmunda 11-9
MMO 11-14 Bernardus 11- 5
Alkmania 11-12 VN A 11- 4
SJZ 10-11 VNL 11-3
RES.EERSTE KLASSE: UDO 2-Rooden-
b.4 3-1, SJZ 2-Alphen 2 0-0, Bernardus 2-
Kickers 2 2-1, MMO 2-Teyl.2 2-1, Alph.Boys
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Moerkapelle - Sportief: 0-2. Oudewater -
Soccer Boys: 0-0. Schoonhoven - Zwam-
merdam: 1-1. WDS - Linschoten: 2-1. Siveo
- Aarlanderveen: 3-2. Rijnstreek - CVC
Reeuwijk: 2-1.
Linsch. 10-14 Aarl.veen 10-9
Oudew. 10-14 CVC R.
KFC
Celeritas
Haastrecht
Nieuwkoop
6-12 Oliveo
8-12 RKDEO
7- 8 Vlaardingen
8- 7 Bloemhof
Altior
Celeritas
KFC 2
9-14 Sleutels
9-14 SJZ
10-13 Wilhelmus
7-12 Kickers
10-12 GDA 2
10-8
10-8
Siveo 10-10 Schoonh. 10-7
Rijnstr. 10-10 Socc.B. 10-7
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Gouderak - Oudewater: 2-1. Stolwijk - Ni-
colaas Boys: 1-1. Waddinxveen - Moerka
pelle: 0-1. Cabauw - Bergambacht: 0-0.
RVC - Schoonhoven: 4-2.
Moerk. 10-16 Schoonh. 9-7
Bergamb. 9-13 RVC R. 9-7
Cabauw 9-12 Nic.B. 8-6
Ammerstol 8- 9 Stolwijk 8-6
Wad'veen 9- 9 Oudewaler 8-2
Gouderak 9-
Koudekerk afg.
ROHDA 10-14 Voorsch. 10-11
Floreant 10-13 Sleutels 9- 8
DEVJO 10-13 Jodan B. 10- 8
Leiden 10-12 Hazw.Boys 10- 7
Oegstg.
DSO
VIERDE KLASSE B WEST I: De Geuzen-
SCW afg, Beursbengels-SIZO 1-2, Zand-
yoort'75-SMS afg, Halfweg-DSC'74 0-2,
9-9
SMS 8-12 SIZO 9-9
Zandvoort 9-12 SVJ 10-9
Beursb. 9-11 Swift 9-7
Aalsmeer 10-11 SCW 9-5
DSC'74 9-10 Halfweg 9-2
ZONDAG
HOOFDKLASSE A: Unitas-RVC 0-1,
Elinkwijk-Wilhelmus 0-2, RCH-DWV 0-0,
Stormvogels-AFC 2-3, AFC'34-NFC 3-1, De
Spartaan-EDO 0-6, DHC-UVS 1-3.
DWV 10 7 2 1 16 21- 5
Wilhelmus 10 6 3 1 15 17- 7
UVS 10 5 4 1 14 11- 5
AFC'34 10 5 3 2 13 18-11
DHC 10 5 2 3 12 17-13
AFC 10 4 4 2 12 15-14
Elinkwijk 10 4 3 3 11 14- 9
EDO 10 4 1 5 9 19-13
RCH 10 3 3 4 9 6-8
NFC 10 4 1 5 9 13-19
Stormvogels 10 2 3 5 7 14-21
RVC 10 1 4 5 6 10-20
Unitas 10 1 3 6 5 8-18
De Spartaan 10 0 2 8 2 6-26
EERSTE KLASSE B: Spartaan'20-ADO 2-
drecht-SVW 4-2, Blauw Zwart-Hermes
DVS 3-1, CVV-Sparta 2-1.
Papendr. 10-16 DFC 10-10
Xerxes 10-13 CW 10- 9
HMSH 10-13 Bl.Zwart 10- 8
VUC 10-11 ADO 10- 7
Nieuwenh. 10-11 Sparta 10- 7
ARC 2 9-13 RWH 2
ASWH 2 10-13 Barendr. 10-8
Spyk.2 9-12 TOGR 2
Rijnsb B.2 8-11 Zwerv.2
Lisse 2 10-10 Zw.Wit 2 9-0
RES.TWEEDE KLASSE A: Quick B.3-Ro-
zenb.2 3-1, Capell.2-Gravenz.2 1-0, HVO 2-
Katw.2 0-2, Excels.2-Lyra 2 3-1, Noordw.3-
Zwal.2 1-0, Vit.Delft 2-B.Fair 2 1-0.
RES.TWEEDE KLASSE B: Kozakk.B.2-
Katw.3 3-1, Heerjansd.2-ASWH 3 4-1, Ro-
RES.DERDE KLASSE B: Lisse 3-Zeven-
h 2 afg. RCL 2-SportI.3 5-0, Zwal.3-Oegstg 2
1-1. T.Leede 2-ARC 3 afg. Quick B.4-HVO 3
2-1, DSS 2-Vlaard.2 4-2.
RES VIERDE KLASSE B: DSO 2-Koude-
k.2 4-0, Hazersw.B.2-Floreant 2 1-1, Voor-
sch.2-Schooh.2 1-0, Rynsb.B.3-Jodan B.2
afg, Rohda 2-Zwal.5 1-0, Gravenz.3-RCL 3
2-1.
RKAW 2-DHC 21-0, Wilhelm.2-Sliedr.2 4-
2, Lens 2-Papendr.2 1-1.
RKAVV 2 10-14 Mussch.2 8-9
Papcndr.2 10-14 Unitas 2 9-8
Nept.2 10-12 Sparta 2 9-8
Lens 2 9-11 Sliedr.2 10-7
Wilhclm.2 9-10 DHC 2 10-6
UVS 2 10-10 DFC 2 10-5
RES.TWEEpE KLASSE B: EBOH 2-Vol-
h.2 3-1, Exccls.2-CVV 2 0-0, Xcrxes 2-Her-
mes 2 0-1, Zwyndr.2-Roodcnb.3 1-0, HOV
2 Nieuwenh.2 3-0, Excels.3-Ovcrm.2 2-1.
RES.DERDE KLASSE A: Lugd.2-RKAVV
3 3-3, HMSH 2-B1.Zwart 3 3-0, Westl 3-VCS
21-1. VVSB 2-Toncgido 2 2-4. SJC 2-Lissc 2
2-1. UVS 3-DSO 2 0-3.
RES.DERDE KLASSE B: RKDEO 2-
TOGB 2 2 3. VEP 2-Alph.B.2 1-0. DHL 2-
Mannen
EREDIVISIE
Den Bosch - Zaandam 99-75, Weert -
Haaksbergen 82-72, Den Helder - BC
Markt 93-76, DAS - Orca's 67-68.
Den Helder 12-20 Donar 11-12
Haaksber. 12-16 N Canadians 11- 6
Den Bosch 11-16 DAS 12- 6
Orca's 12-16 BC Markt 12- 6
Weert 12-16 Zaandam 1'2- 0
AMVJ 63-79, Ceres - Flash 76-82.
AMVJ R'dam 9-18 Flash
BS Leiden 9-14 Rowic
Rotterdam 9-12 Land slake
ASVU 9-10 Ceres
Rayon West
2 74-96, Binnenland - Zoebas 69-98, MSV -
Grasshoppers 90-66, BOB - OSG 93-79.
Leiderdorp 8-14 DAS-2 9-10
BOB 9-14 OSG 9- 8
Voorburg-2 9-12 MSV 8- 6
Grasshopp. 9-12 Midland 9- 6
Binnenland 9-12 AMVJ-2 8- 4
Lokomotief 8-10 Argus 9- 2
Zoebas 8-10 Blitz 8- 0
TWEEDE KLASSE A
Binnenland 2 - Rotterdam Zuid 2 58-87,
Green Eagles 2 - Cady '73 83-70.
TWEEDE KLASSE B
River Trotters - Bourgondiê 97-86, ASV
-LUSV 72
MSV 2 - Lt
Vrouwen
EREDIVISIE
Rotterdam Zuid - US 68-47, Den Bosch -
PROMOTIEDIVISIE
Sea Devils - Lisse 45-82, Green Eagles -
Zeemacht 58-54, Grasshoppers - Jolly
Jumpers 57-84, MSV - Groningen 66-77.
Jolly Jump. 7-14 Lisse 7- 8
Groningen 7-12 Sea Devils 7- 4
MSV 7- 8 Green E. 7- 4
Grasshopp. 7- 8 Zeemacht 7- 0
9-10 Lyra
EERSTE KLASSE: KRV-KMD 0-2, Valke-
n'68-Oegstgeest 3-2, RAS-Katwijk 2-2,
Hazerswoudse Girls-Alphen 4-3.
KMD 7-14 Alphen 8-8
Haz.Girls 8-12 Katwijk 9-6
Oegstgeest 9-12 RAS 9-3
Valken 9-11 KRV 7-0
TWEEDE KLASSE: Bernardus-LSW'70
2-1, Sportief-Katwijk 2 3-1, Valken'68 2-
Ter Leede 2 1-2, Katwijk 3-Siveo'60 1-4, Al
phen 2-Woubrugge 0-10.
ZONDAG
INTERREGIONAAL: Alkmania-Oliveo 2-
2. KFC'71-Vlaardingen 14-0, Nieuwkoop-
Haastrecht 2-2, Bloemhof-Celeritas 0-2,
Groeneweg-RKDEO 3-1.
Groeneweg 9-16 GDA
HOOFDKLASSE: GDA 2-SJZ 0-4, Kicker-
s'69-Wilhelmus 2-2, Altior-Iduna 2-0,
Randstad Sport-KFC'71 2 1-0.
10-1
EERSTE KLASSE: Stompwijkse Girls-
Docos 1-0, Teylingen-UVS 5-1, Alkmania
2-UDO 1-3, FC Lisse-LFC 1-2, SJC-Fore-
holte 5-0.
SJC 10-20 Lisse- LO-6
Teylingen 10-16 Foreholte 10-6
UVS 10-10 UDO 5-5
LFC 8- 8 Alkm. 2 7-5
TWeIdiF KLASSE SVLV-Altior 2 tl!
Teylingen 2-Roodenburg 0-1, UVS 2-VTL
0-3, Iduna 2-Randstad Sport 2 7-0, LFC 2-
Bernardus gestaakt.
DERDE KLASSE: Docos 2-FC Lisse 2 3-3,
Alkmania 3-ROAC79 2-1, Sleutels 2-Kic-
kers'69 2 2-0. Lugdunum-UVS 3 0-4. Oran
je Groen-Meerburg 1-4, Roodenburg 2-SJC
2 0-0.
BUITENL. VOETBAL
BELGIE: AA Gent - Racing Jet 0-1, Ber-
chem-Lokeren 0-1, Seraing - Beerschot 3-
0, Kortrijk - Club Brugge 0-0, RWDM -
Charleroi 0-2, Club Luik - Standard L. 1-1,
Cercle Br.-Antwerp 4-0, Anderlecht - Wa-
1-0, Beveren-Mechelen 0-0.
Cl.Brugge 10-17 Beveren10-13
WEST DUITSLAND: FC Homburg-Frank-
furt 1-1, Bl.Weiss B.-Leverkusen 0-1,
Mannheim-Bayern M. 3-3, FC Köln-Nürn-
berg 3-1, Düsseldorf - Hamburger SV 3-2,
Sclialke-Bor.M'gladbach 1-2, Stuttgart -
Werder Br. 4-0, Uerdingen - Bochum 3-1.
- Leverkusen 13-19 Werder 13-17
Bayern M. 13-18 Stuttgart 13-15
Hamb.SV 13-17 Kaisersl. 13-15
ENGELAND: Arsenal - West Ham 0-0, Co
ventry-Nottingham F. 1-0, Everton - Chel
sea 2-2, Leicester-Newcastle 1-1, Manches
ter City - Aston V. 3-1, Norwich - Totten-
ham 2-1, Oxford - Manchester Utd. 2-0,
QPR-Liverpool 1-3, Sheffield-Southamp
ton 3-1, Watford - Charlton 4-1, Wimble
don-Luton 0-1.
Liverpool 14-26 Norwich 14-25
N.Forest 14-26 Luton 14-23
Arsenal 14-25 Coventry 14-23
FRANKRIJK: Nice St.Etienne 1-0, Bor
deaux - Laval 1-1, Sochaux-Lens 0-0, Le
Havre - Monaco 1-1, Nancy - Marseille 0-0,
Paris SG - Toulouse 2-3, Lille-RC de Paris
0-1, Toulon - Metz 2-0, Nantes-Brest 0-0,
Rennes-Auxerre 1-3.
Marseille 16-23 Auxerre 16-19
Bordeaux 16-23 Pans SG 16-19
Toulouse 16-19 .Nice 16-19
Overkanters
H. Zuiden
Danaïden
8-11 Achilles
9-11 OSCR
9-11 Zuiderkw.
8-10 Rozenburg
a 2-Fides Pacta 2 5-12
VZC 8-12 DZV
P.Bears 8-12 Zian V. 8-1
Zijl/LGB 8- 9 AZPC 8-1
EERSTE KLASSE A: Merwede-Flevo 11-
5, LZ'86-Esca 10-8, ZPB-Nereus 10-9, ZPA-
8-13 Nereus
8-12 Esca
8-11 ZPA
8-11 Flevo
TWEEDE KLASSE D: Raket-WVZ 10-6,
Vivax-DSZ 8-7, Gouwe-De Ham 6-5.
DERDE KLASSE H: Koudekerk-Sassen-
heim 17-4, DKD-WZK 8-9, Aquarijn-AVZV
4-2, RZV-Woerden 9-5.
EREDIVISIE: Eindhoven-Valkenswaard
H.Verona 1-0, Inter M.-Torino 2-1, Juven-
tus - Napoli 1-3, AS Roma-Udinese 4-0,
Sampdoria-AC Milan gestaakt bij 1-1.
Napoli 9-14 AS Roma 9-12
Juvcntus 9-12 Como 9-11 8, SKF-Eindh.2 7-J
Inter M. 9-12 AC Milan 8-10
SPANJE: Athl.Bilbao - Valladolid 1-0, Se-
villa - Real Madrid 0-1, Sabadell - Espanol
1-1, Cadiz - Murcia 0-1, Mallorca - Las Pal-
mas 4-0, Santander-Sp.Gijon 1-2, Barcelo
na - Zaragoza 0-0, Osasuna - Betis S. 2-1,
Atl.Madrid - Real Sociedad 1-0.
Real M. 13-19 Atl.Madr. 13-16
Barcelona 13-18 Sp.Gijon 13-15 I
Espanol 13-16 Bilbao 13-15
Gaand.2-Shot W. 4-14, Zwolle-Veluwe 2 12-
EERSTE DIVISIE: Docos-Scylla 5-5, Mid-
delburg-Avanti 2 5-5, Vitac-Hoonh.2 6-4,
Noordkop-Hoonhorst 2-6.
Rayon West
EERSTE KLASSE
Silvertown Lions - AMVJ 57-60, Goba - Lei
derdorp 71-66, Red Stars - Green Eagles 2
74-52, Spakenburg - Gymnova 58-35, BOB -
Argus 91-64, Hurricanes - Rotterdam Zuid
2 44-81.
TWEEDE KLASSE
LUSV - Cangeroes 2 44-62, Cady '73 - Loko-
EERSTE KLASSE
Rowic - OSG 47-i.lO, Gregn Eagles - New
Stars 101-62, Red Stars - BVO Alphen 73-
49, Sparta - Voorburg 79-68, Rotterdam
Zuid - Grasshoppers 57-37.
TWEEDE KLASSE
DAS - Waddinxveen Flyers 106-81, Rijnval
ken - Springers 79-73, Binnenland - MSV
78-63, Dunckers - Jumpers 136-48, BOB -
Bhtz-56-58 (gestaakt), Goba - Argon 115-51.
Meisjes junioren
EERSTE KLASSE
Charlois - Dunkinn 36-120, Dragons - MSV
51-78, BOB - Rijnvalken 55-45, AMVJ -
BVO 70-57.
OVERGANGSKLASSE A
Gooische - Rotterdam 1-1, Geel Zwart -
Union 3-1, Hurley - Gron. Studs 1-1, Wa
geningen - HIC 1-1, Groningen - Leiden
Leiden 18-14 Geel Zwart 18-
Gron. Studs 10-13 HIC 10- 8
Groningen 18-13 MOP 18- 8
Wageningen 10-11 HOD 10- 4
Hurley 10-11 Union 10- 4
TWEEDE KLASSE A
Cartouche - Aeolus 2-0, Pollux - Foresca-
te 1-4.
Roomburg 8-13 Aeolus 8-6
Evergreen 8-10 Cartouche 8-5
Alecto 8-10 Pollux 8-1
TWEEDE KLASSE B
Xenios - Scheijbeeck 8-0.
Alkmaar 8-15 Rood Wit 8-7
Eechtrop 8-11 Xenios 8-7
Bennebroek 8- 8 Scheijbeeck 7-3
HOOFDKLASSE
DOS'46-Fortuna 8-9, LDO-Allen Weerbaar
6-9, Rohda-Die Haghe 9-10, Deetos-SCO 2-
5, PKC-Oost Arnhem 3-6
PKC 18-16 DOS'46 10-9
SCO 10-14 Deetos 10-9
O. Arnhem 10-14 A. Weerbaar 10-6
10-13 Die Haghe 10-5
Rohda 18- 9 LDO
ZUID WEST IB
De Overkanters-Achilles 10-8, Vlaardin-
gen-OSCR 10-5, Rozenburg-De Danaïden
6-7, Het Zuiden-Ready afg.
Dinto
5-15
Purvo
5- 7
Amsterdam
8-13
NOVO
5- 4
Zaan 2
5-13
Polisport
5- 4
Armixtos
5-10
Volendam
5- 3
Krovo
5*10
US
5- 1
Simokos
8-10
Unitas
5- 0
8-8
EERSTE KLASSE A: HZC/R.-Skelp 7-4,
LZ'86-KZC 5-10, Bubble-Ravijn 8-6, Mer-
latya - Samsunspor 1-0, Ekisehirspor-AI-
tay 0-1, Trabzonspor-Besiktas 1-0. Gen-
clcrbirligi - Zonduldakspor 1-0, Diyarba-
EREKLASSE: AAC-RCH 7-22, HRC-NFC
0-6, DIOK-Dukes 68-10, 't Gooi-Castricum
12-30, USRS-REL 0-50.
Castricum 10-20 REL 9-10
DIOK 18-18 AAC 18- 6
RCH 9-12 Dukes 8- 2
NFC 10-12 Gooi 9- 2
HRC 8-10 USRS 9- 0
Valken 1-WW 2 3-1, Ridderv. 4-Blok 4 3-
0, NOVO 8-DAC 5 2-2.
Klas 3A:
Meerb. 1-GGV 2 3-0, Setumup 1-LUSV 3
InUpGo 2-LUSV 4 2-2, DAC 6-NOVO l
1-3, Scarabee 1-Liusna 3 3-1.
Klas 3C:
VCO 3-NOVO 6 2-2, Donar 2-VCS 2 0-3,
SKC 4-Blok 3 0-3, Leython 8-Utopia 2 0-3,
InUpGo 3-Fadjar 1 2-2, Liusna 2-Orion 4
3-0.
0-3, WW 4-Scarabee 3 2-3.
Klas 4E:
InUpGo 5-VCS 4 0-3. S '70 2-Valken 2 0-3,
Scarabee 2-Balken 2 Valken 2 n.o.
EERSTE KLASSE (afdeling 2): Flair-Vliet-
TO
den 6-1
MANNEN
2e divisie D:
V. Santen-Volendam 0-3, Leython-Blok-
keer 1-3, Kalinko-OVRA 1-3, Voorburg-
Tornado 3-1, Phoenix-Allides 2-3, Ra-
dius-Compaen 3-0.
Radius 6-16 Compaen 4- 6
Volendam 5-13 Tornado 5- 6
Allides' 5-11 Blokkeer 5- 6
OVRA 5- 9 Leython 5- 4
Voorburg 5- 8 Phoenix 5- 3
V. Santen 5- 7 Kalinko 5- 1
keer 2 0-3, Zevenhuizen 2-Gem/K 3-2,
SVC-US 2 2-3, Vlaardingen 2-Radius 2 3-
2, NOVO-Tonegido 3-1.
NOVO 5-13 Molenwiek 5- 7
Zevenhuizen 2 5-13 Tonegido 5- 6
Ekspalvo 2 5-12 Radius 2 5-6
Vlaardingen 5- 9 Blokkeer 2 5-5
SVC 5- 8 Gem/K 5- 4
US 2 5-7 VSC 5- 0
Promotieklas A:
Ariston 1-DOS 3 0-3, Skania 1-SOS 1 3-0,
Donar 1-Gem/K 2 3-1, Jupiter-Velo 1 3-0,
Radius 3-Kalinko 2 3-0, Inter Amicos 2-
LUSV 1 2-3.
Jupiter 6-18 Gem/K 2 5- 7
Donar 6-14 LUSV 4- 6
Skania 5-13 Velo 4- 4
Inter Amicos 5- 8 SOS 6- 4
DOS 3 5-8 Kalinko 2 5-3
Radius 3 5-8 Ariston 5- 0
Zovoc 6-18 NOVO 2 4-6
DOS 2 4-9 DAC 2 5-6
Punch 5- 9 Leython 2 5-4
Inter Amicos 5- 9 GSC 5- 3
VOY 8- 8 Skania 2 5-6
Agon 4- 7 DOS 4- 1
'deling 6): Marathon-Vlietwük 2 5-3
>£RDE KLASSE (afdeling 8): Leyton-
e 2 6-2, Flash 3-Merenwiek 1-7
De uitslag van de schaatsmafathon van
Groningen is:
1. Andries Kasper (Driel), 2. Ruud Christof-
fers (Vlaardingen), 3. Dirk Maarssen (Rüs-
enhout), 4. Robert Vunderink (Raalte), 5.
Yep Kramer (Oudeschoot), 6. Richard van
Kempen (De Hoef), 7. Hein Vergeer (Haa
strecht), 8. Hilbert van der Duim (De Kni-
pe), 9. Gerard Kemkers (Eelde), 10. Alex
Jansen (Leiden), 11. Jan Eise Kromkamp
(Oldeholtpade), 12. Aijan Bakker (Schoon
hoven), 13. Bert Koopmans (Norg), 14. Her-
bert Dijkstra (Pesse), 15. Frans Boon
(Hem), 16. Evert van Benthem (Sint
Jansklooster), 17. Lubbert van der Molen
(Nuis), 18. Wim Vos (Kockengen), 19. Her
man Fokker (Kockengen), 20. Klaas Vriend
(Grootebroek).
De stand na twee van de 23 marathons is: 1.
Kasper 57,1 punten, 2. Van Kempen 49,1,3.
Vunderink 47,0, 4. Christoffers 44,0, 5. Van
der Duim 43,0, 6. Dijkstra 30,0, 7. Henri
Ruitenberg (Oldebroek) 26,0, 8. Maarssen
25,0, 9. Gerard Rietveld (Ouderkerk aan de
Amstel) 24,0,10. Jan Kooiman (Ammerstol)
22,0.
Dames: 1. Petra Moolhuizen (Weesp), 2.
Boukje Keulen (Irnsum), 3. Lilian van Tol
(Nes aan de Amstel). Stand: 1. Moolhuizen
20,2, 2. Van Tol 16,0,3. Erna Uitham (Zuid
laren) 13,0.
Toernooi Polar-Cup te Lier: Jong Noorwe-
gen-Frankrijk 14-13, Polen-Nederland 19-
18. NoorwegenA-West Duitsland 26-22.
Eindstand:
Noorwegen A 5-10 W.Duitsl. 5-4
Polen 5- 8 Jong Noorw. 5-2
3 0-3.
VCS 1 5-10 LISC 1 5- 4
Leython 3 5-9 RW 1 5- 4
Aarlv. 5- 8 Orion 1 5-4
Ridderv. 1 5- 7 DAC 3 6-3
Donar 2 5-6 InUpGo 1 5- 1
Gem/K 3 5-6 WVC 1 5- 0
2-2, Setumup 1-SKC 1 2-2, Utopia 1-Fad-
jar 1 0-3, NOVO 3-Blok 1 1-3.
Klas 3A:
Salvo 1-Orion 3 8-3, VCS 3-DVO 3 1-3,
Klas 3B:
GGV 1-MVKV 1 0-3, Aarlv. 2-SKC 3 1-3, S
'70 1-WW 2 3-0, Orion 4-InUpGo 2 2-2,
NOVO 5-RW 3 1-3..
Klas 3C:
LPSV 1-VCS 4 3-1, WW 3-S '70 2 2-2,
WVC 3-DAC 7 3-1, Scarabee 1-Meerb. 1 2-
Orion 5-SKC 4 3-0.
Klas 4C:
Utopia 3-Aspasia 2 0-3, RW 5-Scarabee 3
VROUWEN
2e divisie:
V. Santen-Molenwiek 3-0, VSC-Brother 2
3-0, Zevenhuizen-RVC 0-3, Compaen-
DFC 1-3, Madjoe-Allides 1-3.
V. Santen 5-14 Molenwiek 5- 7
Compaen 5-11 RVC 5- 5
Brother 2 5-9 Gem/K 1 4- 4
VSC 5-10 Agus 4- 3
DFC 5- 9 Madjoe 4- 2
Allides 5- 9 Zevenhuizen 4- 1
3e divisie G:
V. Santen 2-Ekspalvo 2-3, VSC 2-Leython
0-3, Thornax 2-Utrecht 3 1-3, Kalinko-AV
'40 0-3, Be Faii^-Jupiter 3-2.
Be Fair 5-14 Leython 5- 7
Ekspalvo 5-13 Gem/K 2 5-6
Utrecht 3 4-11 Jupiter 5- 5
Thornax 2 5-10 Intermezzo 5- 2
AV '40 5- 9 Kalinko 4- 1
V. Santen 5- 8 VSC 2 5- 1
5- 6 Frankrijk
Eindstand Haarlemse handbalweek:
Nederland 5 4 0 1 8 119-101
Noorwegen 5 4 0 1 8 131-114
IJsland 5 3 0 2 6 122-102
Israel 5 2 0 3 4 119-135
Jong Oranje 5 2 0 3 4 106-125
Ver.Staten 5 0 0 5 0 91-111
Handbal
Afdclings Eerste Klasse Vrouwen: HEC-
Olympia'72 9-14, Wings 2-Schipluiden 12-
15. CWP-HVV'70 6-9, Northa-ODIS 6-6.
Athene-DSO 8-22, Eerste Klasse Mannen:
Westlandia-Wings 2 18-11. EDH 2-HVV70
PAARDESPORT
Uitslag wereldbekerwedstrijd Jumping
Amsterdam na twee manches en barrage
(maximale hindernishoogte 1,60 meter): 1.
Wiljan Laarakkers (Ned) Up to Date 0 -
32,66; 2. Rob Ehrens (Ned) Oscar Drum 0 -
33,34; 3. Lisa Tamapol (VSt) Adam 0 -
34,07; 4. Nelson Pessoa (Bra) 0 - 35,02; 5.
Pierre Durand (Fra) Jappeloup 0 - 35,25; 6.
Marcus Fuchs (Zwi) Puschkin 3 4 - 33,11; 7.
Linda Southern (Can) Solo 8 - 33,01; 8. Ro
bert Smith (GBr) Belharbour 12 - 35,89.
Na twee manches:
9. ex aequo Ad van de Wetering (Ned) A1
Capone, Joan Scharffenberger (VSt) Win
nipeg, Albert Voorn (Ned) Concern, John
Whitaker (GBr) Hopscotch en Stanny
Paesschen (Bel) Intermezzo alien 4 straf-
punten; 14. Philippe Rozier (Fra) Jiva 8; 15.
Erie Wauters (Bel) Grando 8,5; 16. Wout-
Jan van der Schans (Ned) Olympic Treffer
11,5.
Tussenstand klassement voor de wereld-
beker in de Europese zone na de concour
sen hippique van Helsinki en Amster
dam: 1. Wout-Jan van der Schans (Ned) 21
punten, 2. Wiljan Laarakkers (Ned) 20, 3.
Eric Wauters (Bel) 19, 4. Rob Ehrens (Ned)
WASSENAAR (ANP) - De uitslagen van
de zaterdag op Duindigt gehouden paar-
denkoersen zijn:
EERSTE KOERS, 2000 meter: 1. Angeliqu
Grolloo (M. Eeken) 2.49,2 - 1.24,6, 2. Aubis-
que Montana, 3. Alexis. Toto: winnend f.
1.70, plaats f. 1.10 f. 1.00 f. 1.10, koppel f.
4.10, trio f. 11.30.
TWEEDE KOERS, ren over 1800 meter: 1.
Dalot (A. de Vries) 2.20,4, 2. Short Look, 3.
Hollow Dance. Toto: winnend f. 4.90, plaats
f. 1.60 f. 2.50 f. 3.40, koppel f. 9.20,
111.60.
DERDE KOERS, 2000 meter: 1. Always
Supreme (C. Wortel) 2.50,2 - 1.25,1, 2. Ar-
nie's Apple, 3. Antunnis Boszorg. Toto:
winnend f. 8.00, plaats f. 1.70 f. 2.20 f. 2.50,
koppel f. 20.20, trio f. 282.90.
1. Agatha
34.90, trio f. 1017.81
VIJFDE KOERS, ren over 1800 meter: 1.
Celtic Gem (M. Watlow) 2.06,4, 2. Flower of
Sidon, 3. Bronzfleld. Niet gestart: Floris.
Toto: winnend f. 15.80, plaats f. 3.80 f. 9.20 f.
3.50, koppel f. 31.40, trio f. 627.60.
ZESDE KOERS, 2000 meter: 1. Zmanza
Princess (R. Knaven) 2.47,1 - 1.23,6, 2. Yvo
Hazelaar, 3. Yunior Society. Toto: winnend
f. 9.00, plaats f. 2.60 f. 6.20 f. 11.20, koppel f.
44.90. trio f. 10.347 00.
ZEVENDE KOERS, 1609 meter: 1. Yzella
Hanover (J. de Leeuw jr.) 2.11.6 - 1.21.8, 2.
Zazou Supreme, 3. Zilma Vredebest. Niet
gestart: Yoke Fortuna. Toto: winnend f.
49.20, plaats f. 2.90 f. 1.10 f. 1.80, koppel f.
33.80, trio f. 339.60.
ACHTSTE KOERS, ren over 1300 m: 1. Ma
Fleur (T. Cain) 1.28,7, 2. My Mabel, 2. Saros
Delta. Toto: winnend f. 2.20, plaats f. 1.00 f.
1.20 f. 1.40, koppel f. 5.80, trio f. 41.90.
NEGENDE KOERS, 2100 meter: 1. Zeus
Buitenzorg (M. Vergay) 2.51,5 -1.21,7,2. Vi
negar Joe, 3. Zonnestraaltje. Toto: win
nend f. 1.50, plaats f -1.00 f. 1.80 f. 1.30, kop
pel f. 6.10, trio f. 29.00.
TIENDE KOERS, 2000 meter: 1. Ymola
Hanover (M. Eeken) 2.42,6 - 1.21,3, 2. Ys-
wind, 3. Wendy H. Niet gestart: Wacky Wo
man. Toto: winnend f. 2.50, plaats f. 3.00 f.
2.80 f. 6.10, koppel f. 22.00, trio f. 756.30.
ELFDE KOERS. 1609 meter: 1. Walko B
(C. Wortel) 2.06,7 - 1.18,7, 2. Woensdag, 3.
Wil van de Lente. Toto: winnend f. 4.20,
plaats f. 2.50 f. 1.30 f. 1.50, koppel f. 7.70,
Woensdag
Transvaalhal Den Haag; Afdelingswed
strijd Den Haag - Leiden
19.45 uur jeugd, 20.45 uur dames, 21.45 uur
heren
Opstelling mannen team;
Nico Groeneweg, Hans van Leeuwen, Ma
rio Faber, Jeffrey Forree (allen Bax), Ed
Zuidhoek (Menken L.), Hennie Koet (Glas
bergen), Gepi van Rooyen (THB Boys) en
Bennie de Roo (ZW Sport).
ADVERTENTIE
2, DOS 2-V. Santen 3 3-1, DVC 1-Tomado
1 1-3, Zovoc 1-Ridderv. 1 3-0, AV '40 2-
Tonegido 2 2-3.
Zovoc 5-15 DOS 2 5-7
Tornado 5-15 Leython 2 5-4
Dosko 5-10 RW 5- 4
Ridderveld 5-10 AV '40 2 5-6
Tonegido 2 5- 8 V. Santen 3 5-3
Netwerk 1 2-3.
Skania 5-15 Agon 4- 6
Orion 5-15 DOS 5- 6
SVC 5-13 Netwerk 6- 6
Blokkeer 5- 9 LUSV 5- 3
VOY 6- 9 Velo 8- 1
WW 5- 7 B.-diensten 4- 0
InUpGo 1-NOVO 3 3-0, LUSV 2-Blok 1 0-
3, S '70 1-Leython 4 3-0.
NOVO 3 6-8 Gem/K 4-5
VCO 1 5-7 DVO 1 5-5
InUpGo 1 5-7 Liusna 4-3
S '70 1 8-7 Blok 1 5-3
Leython 3 6-7 LUSV 2 5-2
NOVO 2 8-6 Leython 4 6-2
Hèt moment waar iedere sporter voor vecht.
De overwinning, via een prima samenspel in het team, het
uitschakelen van de tegenstander of het overtreffen van
jezelf.
Zijn moment, ons verhaal.
Onze journalisten zijn erbij.
Alert op een goed verslag van de wedstrijd, alert op de
ontwikkelingen in de sport, alert op de achtergronden die
zo bepalend zijn voor een topprestatie.
Als u niets wilt missen, neem dan 'n abonnement.
Gewoon even de bon invullen en opsturen naar het:
'Leidsch Dagblad, Antwoordnummer 10050,2300 VB
Leiden. Of bel 071-144941.
Ja, Ik wil uw krant.
7 weken op proef voor slechts 25,-!
een kwartaalabonnement voor 68,95
(ik krijg 'm eerst 2 weken gratis in de bus!)
Naam: Tel.:
Adres:
Postcode: Woonplaats: