'We staan bovenaan in de tweede periode' 5™ RB laat overruling glippen Quick Boys met gedachten nog bij zege op RB Bezield ARC ldopt Spijkenisse FC Lisse zorgt bijna voor stunt bij koploper MAANDAG 10 NOVEMBER 1986 PAGINA 15 BARENDRECHT - Rijnsburg- se Boys heeft snel afgerekend met de katerige gevoelens die resteerden na de zo rampzalig verlopen streekderby tegen Quick Boys. In en tegen Baren- drecht leverden de geelzwarten een degelijke, onderhoudende partij voetbal af die zij in hun voordeel hadden kunnen be slissen als zij vooral na rust de kansen eenvoudig te baat had den genomen. Maar de schoen punten van de Rijnsburgers wilden met de bal alle kanten op behalve tussen de palen en zo werd het duel afgesloten met een kalme remise (0-0), waar mee de Barendrechters terecht meer in hun sas waren dan Rijnsburgse Boys. Zonder nog altijd Driebergen en'Toet (hij kwam er halverwe ge de tweede helft in) hield de Rijnsburgse defensie zich dit keer goed staande, maar die was dan ook anders samenge steld dan vorige week: De Kroon, Dick Heemskerk, Ma- nuputty en Aandewiel als laat ste man. Alleen bij hoge ballen toonde die lijn voor rust af en toe wat zwaktes. Het was vreemd dat Barendrecht met lange spelers als Verhagen en Schuitemaker via de hoge voorzet daar niet meer profijt van probeerde trekken. Voorin werkte Rijnsburgse Boys vooral met Ron Carli en Martin de Louw, maar ook Koet acteerde (voor rust) heel aanvallend, evenals Merbis. In de tiende minuut had dat le vendige Rijnsburgse aanvals- spel de openingstreffer moeten opleveren. Goed doorzetten van Koet dwong doelman Van Driel tot een redding op het nippertje, de bal spatte voeten van Carli die alleen nog een Barendrechtse verdediger in de doelmond voor zich had. Van vijf meter afstand schoot Carli ongeveer zes meter óver het doel. Barendrecht prikte terug met een hoekschop van Verhagen, waaruit de bal op een nogal zonderlinge manier aan ieder een voorbij ging, maar in elk geval niet aan de op de doellijn staande Aandewiel. En Rijns burgse Boys bofte bepaald toen diezelfde Verhagen na een half uur gebruik maakte van een moment van geestelijke absen tie in de geelzwarte defensie en van dichtbij slechts de onder kant van de lat raakte. Na rust kreeg RB duidelijk meer greep op het spel van Ba rendrecht. En met een béétje schotvaardigheid in de gelede ren hadden de de Rijnsburgers zeer beslist de winst naar zich toe kunnen halen. Binnen vijl minuten kreeg Martin de Louw twee parels van kansen, beide malen had hij alleen nog doel man Van Driel voor zich, maar beide keren slaagde hij er niet in de laatste hand te leggen aan het voortreffelijke voorberei dende werk van met name Car li en Merbis. De Louw had be paald zijn dag niet, in de laatste fase werd hij vervangen door Hans Zwaan. Rijnsburgse Boys was voel baar sterker, zonder echter Ba rendrecht onder druk te kun nen zetten. Daarvoor had de thuisclub toch te veel kracht in het centrum. Van der Wal illu streerde dat in aanvallend op zicht nog even met een schot tegen de lat. Aandewiel en zijn companen konden geen mo ment de aandacht laten ver slappen. Halverwege de tweede helft werd Arie van Dijk gewisseld voor Toet, waarna Manuputty op rechts naar voren schoof om daar voor wat meer dreiging te zorgen. Maar hoe diep men ook doordrong in de Barendrechtse defensie, alles liep stuk op de matige afwerking. En ten slotte zat het de Rijnsburgers ook ab soluut niet mee. In de slotmi nuten manoeuvreerden Koet en Carli heel handig bij een hoekschop, Merbis werd in stelling gebracht en die vuurde in één rechte lijn langs doel man Van Driel. Maar dit keer was het achterspeler Brienen die de bal in een reflex van de doellijn haalde. Na afloop viel er bij de Rijns burgers een lichte teleurstel ling waar te nemen. "Voor de wedstrijd hadden we getekend voor een punt, maar ja, als je dan ziet wat voor kansen we krijgen...." Enfin, de competitie is nog lang genoeg om te sleute len aan de schotvaardigheid. RUUD PAAUW LEIDERDORP - De argeloze fietser of wandelaar die zich op die gure zaterdagmiddag per ongeluk ergens ophield in de buurt van sportpark De Bloemerd moet ongetwijfeld het idee hebben gekregen dat zich daar heel wat afspeelde. In alle toonaarden waren de 'aaahhhs' en 'oooohhhs' niet van de lucht zodat de indruk van een spannende, hoogst enerverende en mogelijk zelfs fantastische partij voetbal niet anders dan gewekt kon worden. Uit de verte moest het haast wel lijken op een ware happening die eigenlijk wel uitnodigde tot een, zij het verlaat, bezoekje aan RCL tegen RKAVIC. Het is niet te hopen dat er alsnog mensen waren die uitsluitend en alleen op het geluid zijn afgegaan. Zij zullen, nog meer al dan de drie honderd die er van het begin af aan bij waren, hun ogen hebben uitge keken en dat geldt dan niet be paald in positieve zin. Het ge schreeuw van die handvol 'vaste' tribuneklanten kwam, bij nader in zien, namelijk niet voort uit loyali- teits-overwegingen, maar was puur gebaseerd op wat eerder het tegen deel genoemd mag worden. Uit verveling, uit desinteresse, ja zelfs uit cynisme. Ze, die supporters, hadden gewoon even niks beters te doen. Omdat het gebodene zich nu eenmaal totaal niet leende voor het uiten van welgemeende harte-kre- ten. Bedenkelijk En dat is dan nog zacht uitge drukt. Als er één ding hier duide lijk werd - dat dan de vier goals, eerlijk verdeeld over beide partij en, ten spijt - is het wel dat zowel de toekomst van RCL alsook die van nieuwkomer RKAVIC op het hoogste zaterdagniveau er onder hand bedenkelijk uitziet. Geen mo ment kon één van beide ploegen in dit duel tussen de nummer laatst en voorlaatst de schijn ophouden het eersteklasserschap nog langer waardig te zijn. Zelfs de meeste fer vente roodwitter zal het, want zijn cluppie betreft, daar onderhand wel over eens zijn. Natuurlijk, het is best mogelijk dat RCL, zoals in voorgaande jaren al evenzeer het geval was, zich na ,de winterstop toch weer plotseling zal oprichten en met een uiterste krachtsinspanning de degradatie- dans alsnog en opnieuw ontsnap pen. Zolang als die bal rolt is er nog van alles mogelijk en hoeft ook RCL zich niet bijvoorbaat bij de feiten neer te leggen. Maar in ver gelijking bijvoorbeeld met vorig jaar, toen het aanvankelijk ook niet van een leien dakje ging maar de rijen zich net op tijd sloten, ziet het er dit keer toch somberder uit. Toen namelijk liep op De Bloe merd nog een jongen rond als Cees Ruis, hét toonbeeld van onverzet telijkheid. Met zijn vertrek naar Quick Boys is dat aspect meteen ook geheel uit het spel en met na me de verdediging van de Leider dorpers verdwenen. Toen ook was er nog iemand als Sieto Schalkers, hét voorbeeld van grilligheid en onvoorspelbaarheid. Met zijn ver dwijnen naar ARC is elke verras sing voorgoed uit de aanval ver dwenen. Toen ook liep er speler als Peter Siera, hét type dat een heel veld kan bestrijken en alleen al door zijn voorbeeld anderen om zich heen beter kan doen lijken dan ze zijn. Laatstgenoemde is er nog altijd en, spelend in de tweede helft als laatste man, zorgde hij één minuut voor tijd tegen RKAVIC koppend voor de verlossende gelijkmaker waar RCL na de aansluitingstreffer van Leo van de Wetering (kopbal uit een corner van Siera) vanaf de 35ste minuut aapjoeg. Met name door die laatste treffer zou de in druk gevestigd kunnen worden dat de kleine zwoeger nog niets aan élan heeft ingeboet. Het hele veld bestrijken, toch Was dat voor RCL maar waar. Zelfvertrouwen Hij deed het wel, maar niet zoals voorheen. Hij deed het tegen RKA VIC op de wijze die typerend mag heten voor het enorme gebrek aan zelfvertrouwen waarmee de ploeg van Mouter momenteel kampt. Zonder een greintje overleg han teerde RCL het: 'weg-is-weg' als de alleen zaligmakende taktiek en het was soms schrijnend om te zien hoe toch bekwame en door de wol geverfde spelers als Siera en Braat juist in die spelwijze voorop gin gen. Vaak zonder te kijken, zonder op zoek te gaan naar een (voet- baDoplossing kogelden zij de bal len blind naar voren. Van een door dacht patroon, van een beetje logi sche opbouw was daarbij totaal geen sprake. Een en ander werd uiteraard een beetje in de hand gewerkt door de barre omstandigheden (wind, kou en een glad veld) en de 0-2 achter stand waartegen RCL al na een half uur opkeek. Dat laatste was ze ker niet te verdienste van RKA- VIV, dat zich zaterdag deed ken nen als veruit de zwakste tegen stander die RCL tot nu toe trof, maar dat dankzij twee pure toe valstreffers veel meer kreeg dan het qua spel recht op had. Ook al geen enkel risico nemend sloegen de Amstelveneners het midden veld gewoon over om met lange trappen de twee spitsen aan het werk te zetten. Een taktiek die weinig kans van slagen zou hebben, ware het niet dat de factor geluk een prominente rol speelde bij de tot stand koming van de twee goals. Invaller Turken burg (na tien minuten al moest Veldhuizen met een wondje onder het oog het veld verlaten) zag als meest vooruitgeschoven man op gegeven moment geen afspeelmo- gelijkheid meer naast of voor zich. Vanaf dertig meter kogelde hij daarom maar lukraak op doel. Tot zijn niet geringe verbazing vloog de bal pardoes in de rechter-boven- hoek. En vier minuten later had RKAVIC opnieuw succes toen lin kervleugelverdediger Twickler de bal uit de kluts per ongeluk voor zijn voeten kreeg. Het was daarna niet moeilijk meer om doel te mis sen omdat elke rugdekking bij RCL ontbrak. Knullig Dat de thuisclub na die tegenval lers vervolgens koos voor de kort ste weg naar het doel was op zich wel logisch. Mede omdat Van de Wetering al snel de aansluiting vond leek het zelfs gerechtvaar digd om met hoge ballen snel voor paniek te zorgen. Alleen, naarmate het duel vorderde bleek steeds na drukkelijker dat het spelplan meer uit onkunde was geboren dan uit vooropgezette bedoelingen. De uit voering, zoals ook het tegenspel van RKAVIC, was namelijk van een dermate knullig kaliber dan het publiek zich op bepaald mo ment niet langer aan stilzwijgend toekijken gebonden voelde. Elke zoveelste mislukte poging tot het meer dan driemaal achter een doortikken van de bal, elke zo veelste bal loodrecht richting lood zware hemel werd na de pauze be geleid met gekrijs, gejuich of hand geklap. Aan dat opportunisme deed Bram Brandt, de oud-doel man en voormalige exponent van het RCL in betere tijden, als loyaal supporter uiteraard niet mee. Na de late gelijkmaker van Siera ver liet hij hoofdschuddend de tribu ne. "Niet om aan te zien, maar ook niet om aan te horen". AD VAN KAAM ALPHEN AAN DEN RIJN - Er zijn pedagogen, die beweren dat ei van een flink pak slaag een heilza me werking uit kan gaan. ARC toonde zaterdag aan dat die stel ling inderdaad soms wel eens op gaat. De tot nu toe moeizaam pun tjes vergarende Alphenaren kre gen afgelopen dinsdag van twee deklasser Excelsior Pernis, in ei gen huis nota bene, flink voor de broek (1-5), met het gevolg dat er dit weekend tegen Spijkenisse weer eens een bezield ARC viel te aanschouwen. Aangezien het elan bij de opponent ontbrak, zagen de voetballers van Jan Kroese hun da dendrang beloond worden met de tweede overwinning van dit sei zoen: 2-0. Kroese na afloop: "Donderdag tijdens de training kon je al mer ken dat de jongens geladen waren. Er is in tijden niet zo scherp ge traind. Vandaag heb ik die instelr ling opnieuw aangetroffenen ge lukkig heeft dat succes opgele verd". En dat had de Racing wel nodig ook, want het had er de laatste tijd alle schijn van dat de met zichzelf tobbende ploeg met de week slech ter ging spelen. Tegen Spijkenisse, na het echec tegen Excelsior, werd die neerwaartse spiraal derhalve een halt toegeroepen, al dient wel vermeld te worden dat het niveau van het gebodene van een matig gehalte was. Bovendien trof ARC in Spijkenisse een tegenstander, die dit jaar maar moeilijk zijn draai kan vinden. Oefenmeester Sijm Beuk: "Het loopt helemaal niet. We spelen zon der enige overtuiging. Normaal ge sproken hebben wij een fanatiek spelende ploeg, maar momenteel mis ik het heilige vuur. De over winning van ARC is dan ook wel terecht. Zij hebben er tenminste voor geknokt en op die manier de winst afgedwongen". Overwicht Het zag er in de eerste helft overi gens niet naar uit, dat de Racing aan de confrontatie met de Beuk- brigade twee punten zou overhou den, Gesteund door de straffe wind had ARC weliswaar een flink vel- j doverwicht, doch van dreiging was nauwelijks sprake. De pas zestien jarige libero John Stougje en de zij nen stonden de Alphenaren voor rust slechts twee kansen toe. Hal verwege de eerste helft dook 'Ed Graper, na een korte combinatie met Johan Boer, plotseling alleen voor goalie Wim Veenman op, dié de inzet van de middenvelder uit de benedenhoek tikte. De tweede mogelijkheid was voor Ruud van Es. die na eeh vrije trap van René Lammers bij de tweede paal teveel tijd nodig had om af te werken, zo dat ook deze kans teloor ging. Spij kenisse stelde er drie scoringsmo- gelijkhcdcn tegenover. Bij twee daarvan was ARC-voorstopper Pe ter Borst betrokken. Tot tweemaal toe'werkte Borst een voorzet onge lukkig weg, precies voor de voeten van linkerspits Willem Mulder. Die schoot echter beide malen niet erg nauwkeurig en daar had ARC ge luk mee. De derde maal dat de be zoekers gevaarlijk waren, voor kwam Cor Prook een treffer door "]op tijd uit zijn doel te komen bij een doorkopbal van Edwin Ver hoeven, die anders voor de voeten van de handige rechterspits Robert de Heer terecht zou zijn gekomen. Zo bleef het tot aan de pauze dus 0-0 en leek er voor de Spijkenissers na rust, met de wind mee, meer in te zitten dan een gelijkspel. (Beuk: "Halverwege dacht ik zeker niet dat we hier zouden gaan verliezen, integendeel".) De thee had ARC [evenwel kennelijk goed gedaan, want de Alphenaren kenden in de tweede rondgang een bliksemstart, resulterend in een vroege treffer. Na slordig uitverdedigen van Niels van Hamburg belandde het speeltuig voor de voeten van René Lammers, die vanaf de rand van het strafschopgebied middels een fraaie lob over alles-en-icdercen heen 1-0 liet aantekenen. Lam mers' goal dwong Spijkenisse in de achtervolging te gaan. De pupillen van Beuk slaagden er al snel in ARC op de eigen helft vast te zet ten, maar aan het creëren van uit- Matige vertoning op Nieuw Zuid: 1-1 KATWIJK - Quick Boys - Heer- jansdam was een wedstrijd om snel te vergeten. "Ik ben van die ploegen beter gewend", vond ook bondscoach Ron Groenewoud, wiens aandacht speciaal uitging naar de amateurinternationals Floor van Duyn en Steef Buys. Op Nieuw Zuid, waar de harde wind dwars over het veld stond, hielden de teams het op 1-1. Een juiste sco re, want geen van twee verdiende te "We hebben een serie goede wedstrijden achter de rug", stelde Quick Boys-trainer Hans van der Zee, "met natuurlijk als hoogte punt de overwinning op Rijns burgse Boys. Die reeks is nu dus onderbroken door een wat minde re prestatie, we hebben zwak ge speeld. Belangrijk is echter dat we niet verloren hebben, we blijven meedoen in de strijd om de titel. En vergis je niet, dit Heeijansdam is een lastige ploeg. Die jongens zijn vorig seizoen natuurlijk niet voor niets kampioen geworden. De eerste helft vond ik trouwens nog wel meevallen. In de tweede zijn we teruggevallen, maar dat kwam mede doordat Johan Jonker en Arie van Duyn door blessures moesten afhaken". De kwetsuur van Jonker kwam tot stand op een moment dat hij moederziel alleen achter een bal aanholde met de bedoeling die te rug te spelen op doelman Theo Guyt. "Ik voelde ineens wat knap pen", herinnerde de voorstopper zich het gebeurde. "Achter in mijn dij, net als tegen Excelsior Maas sluis, maar dan in mijn andere been". Gelukkig voor Jonker en Van Duyn hebben zij veertien da gen de tijd om te herstellen. Vol gende week staat de bekerontmoe ting tegen VCS op het programma. Een week later volgt de heel wat belangrijker confrontatie met Mar ken, dat er zaterdag overigens voor zorgde dat de kloof tussen Quick Boys en lijstaanvoerder NSW niet groter werd. Massief De wedstrijd in Katwijk was nog maar vijf minuten oud, toen Heer- jansdam al de leiding nam. Ron van der Neut, een massieve spits van het type Kees van Kooten, was op rechts aan de aandacht van be waker Jonker ontsnapt en bracht de bal voor het Katwijkse doel. Al daar was linkerspits Martin Beuk, aan wie Teun van der Plas. de han den meer dan vol had, ter plaatse om in te tikken. Quick Boys ant woordde enige minuten later met een kopbal van Dennis-Jan Mieras op de lat. De aan deze actie vooraf gaande voorzet kwam van Frenk van der Kley, die op rechts was doorgebroken. De rossige aanval ler zou in het verdere verloop van het duel voornamelijk opvallen door soloacties, die geen enkel ren dement opleverden. Toch was het diezelfde Van der Kley die aan de basis stond van de gelijkmaker. In de 33ste minuut ging hij achter een pass aan van Floor van Duyn. In het vijandelijke strafschopgebied aangekomen trachtte hij Rene Freen te omspe len, hetgeen niet lukte omdat een uitgestoken been in de weg zat. 'Penalty', besliste arbiter Van Eg- dom, die zich tot dan toe had on derscheiden door pietluttigheid en het niet toepassen van de voordee regel. Jonker knalde de strafschop onberispelijk in, reden waarom de ploegen, volgens de speaker al thans, "weer helemaal opnieuw konden beginnen". Quick Boys had kort voor rust nog alle geluk van de wereld dat Van Egdom op advies van zijn grensrechtèr een tweede goal van Beuk afkeurde wegens buitenspel. Het merendeel van de aanwezigen had geconstateerd dat de vleugel spits op het moment van spelen nog achter laatste man Kees Ruis stond. Had het doelpunt geteld, dan was de ex RCL-speler onge twijfeld de gebeten hond geweest, want hij had dé bal gemakkelijk kunnen onderscheppen. De twee de helft had voor hetzelfde geld schriftelijk afgedaan kunnen wor den. Guyt kreeg in het Katwijkse doel twee keer de gelegenheid zijn kwaliteiten te tonen bij schoten van Rob Snijders en Arie van den Berg. Middenveld Zijn Poolse collega Bogdan Ko- panicki had het nog rustiger. Hij kon zijn handen zestien minuten voor het einde pas warmen aan een kopbal van de dit keer onopvallen de Leen van der Plas. Voor het ove rige speelde de strijd zich af op het middenveld, waar de foute passes elkaar met de regelmaat van een klok opvolgden. Uiteraard waren de omstandigheden verre van opti maal. Maar om daaraan het zwakke optreden van de ploegen geheel te wijten, is een wat al te simpele op lossing. Voor Quick Boys gold nog het excuus dat het al snel Jonker zag uitvallen. Zijn plaats werd in genomen door Wim van der Plas. Later werd na een kopduel ook Arie van Duyn afgevoerd. Hij werd vervangen door Martin van der Plas, die als linkerspits ook al wei nig aan de feestvreugde had bij te dragen. De wedstrijd ging dan ook uit als de bekende nachtkaars. "Misschien hebben we toch een beetje te veel nagenoten van de overwinning van vorige week", blikte Van der Zee terug op de trai- ningsweek. En over de wedstrijd: "Normaal gesproken had ik in de slotfase voor eigen publiek waar schijnlijk wat meer risicós geno men om toch de overwinning te be halen. Maar na die gedwongen wis sels zag ik dat niet zitten. Daarvoor is Heeijansdam té gevaarlijk". CHRIS HARTMAN gespeelde kansen kwam men niet toe. Toch werd het enige malen ge vaarlijk voor het Alphense doel. Nerveus Nadat Cor Prook wegens een rugblessure had moeten afhaken, toonde invaller Roy van der Hoek, in het sterk draaiende reserveteam excellerend, voor het standaard elftal nog niet over de vereiste ze nuwen te beschikken. Tweemaal liet de jeügdigé' ballenvanger het leder na een voorzet glippen, twee-, maal liep het voor de Racing net goed af. Met een stijlvol geplukte kopbal van De Heer herstelde Van de Hoek zich enigszins. Ruim tien minuten voor tijd besliste ARC de wedstrijd. Een prima counter via de sterk spelende Niek Oosterlee eindigde bij Jacques Keij, die al leen nog Veenman voor zich had. Keij bewees een capabel meteoro loog te zijn. Zijn lob over Veenman heen zou onder normale omstan digheden ruimschoots over het doel zijn gegaan, maar de stevige wind die ARC nu tegen had deed het leder enige centimeters onder de lat en achter de doellijn belan den: 2-0. Het wanhoopsoffensief van Spij kenisse, dat De Heer door arbiter Wolfswinkel wegens pralen ge boekt zag worden, leverde nog wel wat hachelijke momenten voor het doel van Roy van de Hoek op, maar een doelpunt bleef uit, zodat libero Jelle Koolstra ("Eindelijk eens nul tegen") en de zijnen content van hel veld konden stappen. De woor den van Kroese ("Ik ben hier heel blij mee. Misschien is dit ook een doorbraak naar beter voetbal") en Van Es ("We staan bovenaan in de tweede periode onderstreep ten die tevredenheid. Waartoe een debacle al niet kan leiden NICK VERWOERD DELFT - FC Lisse heeft koplo per Vitesse Delft afgelopen weekeinde doen wankelen. De leider in de tweede klasse B, die na negen wedstrijden al een voorsprong van vijf punten bezat op de uitgebreide middenmoot, moest één punt inleveren bij de Lisser-formatie, die tot vijf minu ten voor het eindsignaal nog een 2-3 voorsprong koesterde. Mid dels een door doelman Cock Kaak veroorzaakte strafschop kwamen de Delftse oud-eerste klasser alsnog op 3-3. De Ter-Specke bewoners on dergingen afgelopen zaterdag een ware metamorfose. Door slecht spel en onvoldoende inzet was de ploeg van trainer Hans van der Vlist binnen enkele we ken vanuit de subtop teruggeval len naar één van de onderste po sities. Een plaats die Lisse, het aanwezige spelersmateriaal in aanmerking genomen, niet waar dig is. "Nog belangrijker dan het be haalde punt, is het feit dat we als ploeg weer op de goede weg zijn", verwoordde Gerard van Rooyen na afloop van het gelijke spel de stemming in de spelers groep. Dat de ploeg inderdaad had gevochten voor de punten, mag blijken uit het feit dat Lisse een 2-0 achterstand in een 2-3 voorsprong wist om te zetten. Door een te zacht geschoten te rugspeelbal van Arnold Vermeu len maakte Aad Buitendijk al na twaalf minuten de eerste treffer voor Vitesse Delft: 1-0. Een half uur later bouwde diezelfde Bui tendijk de voorsprong uit tot 2-0, een stand die op dat moment de juiste verhoudingen weergaf. Lisse-verdediger Ron Mesman scoorde in de blessure-tijd van de eerste helft, uit een hoek schop van Leo van Kampen, de aansluitingstreffer: 2-1. Lisse putte weer moed uit deze belangrijke treffer, want na rust bleef er niets meer over van het superieure spel van de Delftena ren, zoals ze dat voor rust hadden laten zien. De formatie van trai ner Van der Vlist had de weds- tijd geheel in de hand en kwam, na een kwartier langszij, doordat Richard Mulder een verdedi- gingsfout koelbloedig afstrafte: 2-2. Nadat eerst een treffer van Henri van der Weyden wegens buitenspel werd afgekeurd, kwam Lisse tien minuten voor tijd toch op een terechte voor sprong door invaller René van Hensbergen: 2-3. Een verkeerd beoordeelde situatie van de sluit post Cock Kaak in de laatste mi nuten van deze enerverende ver toning, verstoorde het feest van de herboren Lissenaren nog ge deeltelijk. Ronald Vermeulen van Vitesse Delft verzilverde de terecht gegeven strafschop en weerhield zijn ploeg van de eer ste seizoennederlaag. René Lammers: terug met treffer.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 15