Avanti moeiteloos bij laatste vier United zakt weg PSV zet opmars voort LFC en Foreholte delen: 1-1 Overwinning Guimaraes Oude wijn in nieuwe zakken Rellen in buitenland PAGINA 12 SPORT MAANDAG 10 NOVEMBER 1986 LISSABON (AFP/Reuter) - Onder toeziend oog van FC Gronin- gen-trainer Rob Jacobs won Vitoria Guimaraes gisteren met 2-1 van het in de Portugese voetbalcompetitie laag geplaatste Rio Ave. Guimaraes verstevigde daardoor zijn positie op de nationale ranglijst: de derde plaats, die het bezet achter koploper FC Porto en Benfica. Voor trainer Vincente Miera van Atletico Madrid kreeg de uit schakeling door Guimaraes nog een staartje. Vier dagen na het echec werd hij op staande voet ontslagen bij de Spaanse club. Miera. tijdens de wereldtitelstrijd in Mexico assistent van de Spaanse coach Munoz. was de vijfde trainer in de competitie, die dit seizoen werd weggestuurd. Er zijn nog maar dertien ronden in de competitie gespeeld. Zaterdag won Atletico met 1-0 van Real Sociedad. Daardoor klom de ploeg naar de vierde plaats. Miera is nauwelijks drie maanden in dienst geweest bij Atletico, vorig seizoen nog verlie zend finalist tegen Dinamo Kiev in het Europese toernooi van de bekerwinnaars. EREDIVISIE Ajax FC Den Bosch 3-1 (2-0). 14. Bos man 1-0,35. Wouters 2-0.48. Gillhaus 2-1. 70. Van Basten 3-1. Scheidsrechter: Blankenstein. Toeschouwers: 15.000. Gele kaart: Bosman (Ajax). AZ - Feyenoord 2-0 (1-0). 31. Loggie 1-0, 69. Loggie 2-0. Scheidsrechter De Mun- nik. toeschouwers: 5600. Gele kaart: Ja- link (AZ) en Heus (Feyenoord). FC Utrecht - VVV 1-2 (0-1). 27. Berghuis 0-1, 49. Fraser 1-1, 68. Reynierse 1-2 (strafschop). Scheidsrechter: Mulder. Toeschouwers: 3000. Gele kaarten: Patti- nama (FC Utrecht), Ringels, Valckx en Lammers (VW). Go Ahead Eagles - FC Groningen 1-0 (0- 0). 65. Boerebach 1-0. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschouwers: 4000. PSV - Haarlem 5-0 (2-0). 30. Van der Gijp 1-0, 44. Koolhof 2-0, 48. Vanenburg 3-0, 70. Koolhof 4-0, 75. Gullit 5-0. Scheids- Booy 2-5. Scheidsrechter: Van Etteko- ven. Toeschouwers: 4.200. Gele kaarten: Thijssen en Eleveld (Fortuna Sittard) en Leussink (PEC Zwolle). r Van Swieten. Toeschouwers 4.200. Excelsior - FC Den Haag r bij stand van 0-1 gestaakt (0-1). 41. Mor- ley 0-1. Scheidsrechter: Bakker, toe schouwers: 4000. EERSTE DIVISIE SW - Helmond Sport 3-1 (2-0). 3. Kóne man 1-0 (strafschop), 12. en 81. Sonnevil- le 2-0 en 3-0. 84. Van Tilburg 3-1 (straf schop). Scheidsrechter: Luinge. Toe schouwers: 400. Gele kaart: Van Kapel (SVV) en Meeuwsen (Helmond Sport). Telstar - Eindhoven 1-4 (0-2). 6. Koster 0-1, 45. Vroomans 0-2, 65. Schoo 1-2, 70. Van Aerts 1-3 (strafschop), 90. Vroomans 1-4. Scheidsrechter: Bulthuis. Toeschou- Graaf (Teister). r 0-0. Scheidsrechter: Eg- bertzen. Toeschouwers: 2550. Gele kaart: Van der Borgt (NAC) en Haver kort (Cambuur). Wageningen MVV 1-2 (l-£). 16. Adam 0-1. 30. Vincent 0-2, 32. Kelderman 1-2. Scheidsrechter: Schuurman. Toeschou wers: 1500. Gele kaarten: Lok (Wagenin gen), Mommertz en Merk (beiden MW) De Graafschap - RBC 3-3 (1-2). 2. Bas- tiaansen 0-1,24. Voets 0-2,44. Leeuwerik DS '79 - RKC 2-3 (2-1). 12. Van de Niet 1-0, 27. Kuldsom 2-0, 39. Van Velzen 2-1. 50. Kruys 2-2, 78. De Kok 2-3. Scheids- da en Brard (RKC). Heracles - Volendam 1-3 (1-1). 17. Jonk 0-1,40. Schepers 1-1,53. Duif 1-2,74. Van Dorpel 1-3. Scheidsrechter: Kempers. Van der Brom 2-2. Scheidsrechter: Van de Niet. Toeschouwers: 2400. Gele kaar ten Brookhuis (NEC) en Smand (Vites- EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de goede vorm van de laatste we ken in de thuiswedstrijd tegen Haarlem zonder zichtbare moeite kunnen vasthouden. Met speels ge mak versloegen de Eindhovenaren het team van trainer Hans van Doorneveld. 5-0. Een uitslag die het klasseverschil slechts voor een deel weergeeft. PSV, dat van meet af zeer aanval lend speelde, gebruikte in de be ginfase echter te weinig snelheid en daardoor lag het tempo voor Haarlem laag genoeg om het bij te kunnen benen. Met Linger op Gul lit. Baas op Koolhof en Nijholt op Van der Gijp hield de ploeg het precies een half uur vol. Haarlem kreeg zelfs enige kansen, maar Van Breukelen reageerde attent. Aan de andere kant zorgden vooral combinaties tussen Vanenburg en Van der Gijp voor gevaar. Na een half uur scoorde Van der Gijp. Eerst lanceerde hij (opnieuw) Van enburg, die de bal koppend terug legde. Op de droge knal was Met god kansloos (1-0). Na de openingstreffer schakelde PSV over op een hogere versnel ling, hield Haarlem daarmee onder druk en kreeg kans op kans. Vlak voor rust leidde dat tot de tweede treffer. Metgod kon de bal uit een hard schot van Van der Gijp slechts half pareren en Koolhof stond op de goede plaats: 2-0. Vrijwel de hele tweede helft was identiek aan de slotfase van de eer ste. Al na drie minuten stond het 3-0. Metgod trapte fout uit. Van der Gijp reageerde attent en bediende onmiddellijk Gullit. Uit de voorzet had Vanenburg weinig moeite in te koppen. Haarlems verdediging stond na het derde doelpunt volle dig open. maar de ploeg had het ge luk dat PSV niet te scherp schoot en dat doelman Metgod wel ruim schoots het eredivisieniveau haal de. Bij één van de kansen blesseerde Valke zich. Hij moest, met een ge scheurde wenkbrauw, worden ver vangen door Van Rooy. Uit het rit me gebracht door dit voorval, ha perde de PSV-machine even, om daarna weer op volle toeren door te draaien. Nog twee doelpunten wa ren het resultaat, één van Koolhof en een schitterende van Ruud Gul lit. Lucht Groeit de afstand tussen de kop lopers Ajax en PSV enerzijds en de rest anderzijds alleen maar, aan de andere kant van de ranglijst veran derde veel. Behalve AZ wonnen ook VW (1-2 bij Utrecht). PEC Zwolle (2-5 bij Fortuna) en Go Ahead Eagles (1-0 tegen Gronin gen). De winnaars, zelfs AZ, kre gen even lucht, maar leven verder in de zekerheid dat dit seizoen vier clubs bij de degradatie zijn betrok ken, waarvan er twee een herkan sing krijgen tegen ploegen uit de eerste divisie. Eerste divisie Cambuur veroverde de kopposi tie in de eerste divisie. De noorde lijke club speelde zelf in een uit wedstrijd zonder doelpunten gelijk tegen NAC. DS 79 verloor thuis na een voorsprong van 2-0 uiteinde lijk met 2-3 van RKC. De derde ge gadigde voor de eerste plaats, Wil lem 2, speelde niet. De negen wedstrijden trokken in totaal 19.000 toeschouwers. Er wer den 21 gele kaarten gegeven. Bij Telstar - Eindhoven viel zaterdag avond in de eerste helft het licht gedeeltelijk uit. De ontmoeting werd onderbroken. Toen bleek, dat het defect aan de lichtinstallatie op korte termijn niet verholpen kon worden, werd in het halfduister verder gespeeld. Eindhoven won met 4-1. De spelersraad van NEC be klaagde zich via de plaatselijke pers over het bestuur van de Nij meegse - eerste divisieclub. De Raad vindt het bestuur onkundig en eist. dat er een manager wordt aangesteld. Club-voorzitter Mr. Bergamin neemt het de spelers kwalijk dat de grieven op deze wij ze naar buiten zijn gebracht. Niete- min heeft hij in de loop van de week een gesprek aangekondigd tussen spelersraad en clubbestuur. Poolse tegenstander veel te zwak HAZERSWOUDE-DORP - De vrouwen van Dextro/Avanti hebben zaterdagavond slechts een geringe inspanning hoeven te doen om het zwakke Poolse Jastrzebie uit de Europese beker voor landskampioenen te kegelen. Het Hazerswoudse tafelten,nistrio had amper twee uur nodig om een aan duidelijkheid niets te wensen overlatende 5-0 score op te bouwen. Daarmee bereikte Avanti moeiteloos een plaats bij de laatste vier. 'Waar ben ik in vredesnaam aan begonnen', lijkt Alec Ferguson zich af te vragen. De nieuwe manage Manchester United zag zijn ploeg met 2-0 verliezen van Oxford. Ex-topper Bobby Charlton keek mee. <fc LONDEN (Rtr) - De verandering van manager bij Manchester United heeft geen direct succes "gebracht. Bij het bescheiden Oxford United, dat in zijn bestaan minder in spelers investeerde dan de 24 miljoen gulden van Manchester United in dé laatste zes jaar, verlo ren de Mancunians met 0-2. De ploeg van de Schot Alec Ferguson was in feite hetzelfde elftal als dat van Ron Atkinson, kortom oude wijn' in nieuwe zakken. Ferguson, die een contract voor vier jaar heeft, had in twee dagen niets kunnen veranderen. Het elf tal was gespannen en onzeker en het in alle opzichten modale Ox ford bepaalde wat er op het veld gebeurde. Vóór de openingstreffer, die ruim een kwartier op zich liet wachten, en zeker er na. De hoog gewaardeerde spits John Aldridge schoot voor Oxford raak van de strafschopstip. Van dat moment wist Manchester United het echt niet meer. Ferguson voelde het aan, verliet zijn plaats in de loge voor een minder comfortabele ze tel in de dug-out, maar ook in de nabijheid van zijn elftal vond hij geen oplossing voor de twijfels van de spelers. Tien minuten voor het einde legde Oxford de duurste de gradatiekandidaat uit de eerste di visie opnieuw over de knie. Neil Slatter deelde de beslissende tik uit. Het verlies van United kreeg nog meer accent door de punt- winst van andere laaggeplaatsten als Newcastle United. Chelsea en de overwinning van Manchester City. Aan de andere kant van de rang lijst verloor Nottingham Forest bij Coventry City, dat sinds jaren niet tegen degradatie strijdt, maar vlak achter de topploegen meedraait. Coventry, één van de slechtst sco rende ploegen in de eerste divisie, gemiddeld een doelpunt per wed strijd, had aan de traditionele ene goal, negen minuten na rust van Nick Pickering, voldoende voor de winst in een opwindend duel. Het verlies van Nottingham bracht Liverpool op»gelijke hoogte. De kampioen speelde met Queen's Park Rangers en stond na een kwartier al op 2-0 door Ian Rush en Steve Nicol. Even leek het erop of Rangers de spanning terug zou kunnen brengen, maar de tegen treffer van Gary Bannister werd vrijwel onmiddellijk gevolgd door een doelpunt van Craig Johnston. Spanje Na Juventus te hebben uitge schakeld sloeg Real Madrid ook in de Spaanse competitie toe. Voor de eerste keer sedert veertien jaar slaagde de ploeg van Leo Beenhak ker er in te winnen in Sevilla. De thuisclub verloor voor 60.000 toe schouwers met 0-1 door een doel punt van Gallego in de 28e minuut. Door de overwinning nam Real de leiding over van Barcelona. De Ca talanen moesten zaterdag het eer ste punt afstaan in een thuiswed strijd. Real Zaragoza hield Barcelo na op 0-0. Uitblinker in Sevilla was weder om Real-doelman Buyo. Afgelopen woensdag loodste hij zijn club naar de kwartfinales in het Europese bekertoernooi door twee straf schoppen van Juventus te stop pen. Zaterdag zorgde hij voor een stunt door veertien minu ten na de hervatting een strafschop van international Francisco met een flitsende reactie uit het doel te ranselen. Daarvoor had Real de wedstrijd gedicteerd. West-Duitsland De dertiende competitieronde betekende zaterdag voor de toon aangevende ploegen in de eerste Bundesliga een ongelukkige episo de in de strijd om het landskam pioenschap. Bayern München speelde moeizaam gelijk tegen Waldhof Mannheim (3-3), Hambur ger SV verloor met 2-3 van staart- ploeg Fortuna Düsseldorf en Wer- der Bremen werd overtroffen door ViB Stuttgart (0-4). Koploper Le- verkusen behaalde een minimale overwinning op de zwakke debu tant Blau Weiss Berlin. De enige Berlijnse club in de Bundesliga moest zich troosten met een toprecette. Naar het duel tegen de koploper keken 34.000 toeschouwers. Een deel van hen stond nog in de rij voor een kaartje, toen de enige treffer viel. In de MUNCHEN/DARLINGTON (SID! AFP) - Bij voetbalrellen in Mün chen en de Engelse plaatsen Dar lington en Torquay zijn zaterdag diverse gewonden gevallen en wer den talrijke vandalen gearres teerd. In München was de balans na afloop van de wedstrijd voor de Beierse liga TSV 1860 München - Bayreuth 20 licht gewonde politie agenten en zeven arrestaties. Een groep van 250 fans van de thuis club koelde zijn woede nog voor het einde van het dueldat de "leeu wen" met 1-3 verloren (eerste ne derlaag van het seizoen), op alles, wat los en vast zat. Daarbij ge bruikten de relschoppers ook traangas. Pas nadat leden van de verkeerspolitie ter versterking wa ren aangerukt konden de rellen de kop in worden gedrukt. Ook in Darlington, waar de plaatselijke derde divisieclub het tegen lijstaanvoerder Middles brough moest opnemen, was het raak. De moeilijkheden begonnen al voor het duel toen dertig bezoe kende fans op de tribune in hel door supporters van de thuisclub bezette gedeelte waren doorgedron gen. Bij de daarop losbrekende ge vechten raakten zes mensen ge wond. Zij moesten naar een zieken huis worden vervoerd. In totaal ne gentig personen werden gearres teerd. vierde minuut scoorde middenvel der Schreier. De thuisclub zette Leverkusen vervolgens onder druk, maar slaagde er nauwelijks in gevaarlijk te worden. De international Brehme be hoedde landskampioen Bayern München voor de tweede neder laag van dit seizoen. In de laatste minuut van de wedstrijd tegen Waldhof Mannheim maakte hij 3-3. Daarmee kreeg Mannheim eigen lijk een punt te weinig. De thuis club speelde agressief en bepaalde het beeld van de wedstrijd. Gaudi- nio en Walter zorgden voor de rust stand van 2-0. De vaak bekritiseer de Hoeness bracht de ploegen in evenwicht, waarna Scholz de un derdog weer aan een voordelige stand hielp. België Anderlecht achterhaalde op de tiende speeldag in België koploper Club Brugge. De ploeg van Arie Haan versloeg zaterdagavond met veel moeite het bescheiden geklas seerde Waregem met 1-0. Een dag later verspeelde Club Brugge een punt in en tegen Kortrijk (0-0). Anderlecht had tegen Waregem de succesvolle trip naar Roemenië nog in de benen. Öp slag van rust maakte Pier Janssen uit een hoek schop van Vercauteren het enige doelpunt. Na de hervatting pakte Waregem de zaken energieker aan. Anderlecht bleef met veel fortuin op de been. In Kortrijk hield oud-Ajax-doel- man Hans Galjé koploper Club Brugge van doelpunten af. Galjé verkeerde in blakende vorm. In hel harde duel vielen een rode en drie gele kaarten. Luc Beyens van Club Brugge werd zeven minuten voor het einde van het veld gestuurd na een meer dan onfatsoenlijke over treding op Kortrijker Van Houck. Italië Financieel gaat het Juventus voor de wind. Voor de tweede keer binnen vijf dagen was de Stadio Communale in Turijn met 71.000 toeschouwers uitverkocht en no teerde de schatbewaarder ander maal een toprecette. Sportief leed de 'oude dame' een dubbele neder laag. Woensdag werd het door Real Madrid door strafschoppen uitge schakeld in het Europese be kertoernooi, gisteren verloor het de leiding in de Italiaanse competi tie door de nederlaag tegen Napoli (1-3). Het was de eerste nederlaag van Juventus in dit seizoen en de eer ste overwinning van Napoli in Tu rijn sedert 1957. De Deen Laudrup bracht de thuisclub kort na de rust aan de leiding (1-0). In het laatste kwartier stortte de thuisclub in en scoorden Ferrario, Giordano en Volpecina driemaal. Mirjam Kloppenburg, speciaal door Avanti ingehuurd voor de Eu ropese klussen, hoefde maar één keer achter de tafel te verschijnen. Zij trof het daarbij dat zij in Vero nica Stelmach uitgerekend de minst zwakke van de Poolse ploeg tegenover zich kreeg. Dat was in ie der geval nog de moeite van het spelen waard. Stelmach mag zich international noemen en was in staat om Kloppenburg tenminste een game af te snoepen. Het ge beurde in de derde partij van de avond, nadat Stanislawa Lastowka en Dorota Paluch tegen Ellen Bak ker en Bettine Vriesekoop nauwe lijks hadden kunnen imponeren. Het game-verlies van Kloppenburg was dan ook meer aan concentra tieverlies te wijten dan aan ideëen- rijke vondsten van Stelmach. Kloppenburg won op dat inciden tje na namelijk eenvoudig: 21-14. 10-21,21-12. Direct daarna gaf Vrie sekoop les aan Lastowka (21-4 en 21-6), zodat Ellen Bakker tegen de zelfde Stelmach de zaak kon afron den. De dochter van coach Gerard Bakker deed dat op geheel eigen wijze. Het verdedigen heeft zij al enige tijd afgezworen om haar heil als aanvalster te zóeken. Maar te gen Stelmach viel Ellen Bakker met succes terug op haar defensie ve spelletje. De Leidse studente slaagde er op die manier in om uit een bijna kansloze positie (15-21, 12-16) terug te komen. Omdat Bak ker afwisselend voor de aanval en de verdediging koos, wist Stel mach zich ineens geen raad meer. Bakker raasde van 12-16 naar 21-16 en liet zich in de derde game niet meer van haar stuk brengen. Via 10-8 en 16-10 won Bakker met 21- 13. En omdat zij in de openingspar tij Lastowka al probleemloos van zich had afgeschudt (21-9, 21-10) kon haar avond niet meer stuk. Gerard Bakker complimenteer de zijn dochter terecht. "Ze heeft aardig gespeeld en het is leuk dat ze ongeslagen is gebleven. Ellen viel terug op haar oude spel en als je dat ziet, kan ze dat eigenlijk hardstikke goed. Je zag Stelmach kijken: valt ze nu aan of gaat ze ver dedigen? Ze wist het werkelijk niet". De Avanti-coach was ook over Bettine Vriesekoop te spreken. "Ze heeft een moeilijke periode ge had, maar het gaat nu weer goed. We hebben een hele. discussie ge had over hoe ze moet gaan spelen. Dat weten we nu weer. En het be langrijkste is dat we dat ook willen. Het was op een gegeven moment een kwestie van moeten, maar dan kom je er niet. Ik heb ook tegen haar gezegd dat ze het moet willen. We zijn weer op de goede weg". Zo eenvoudig als Avanti langs Jastrzebie kwam, zo moeilijk krijgt het team het straks (in februari) in de halve finale. Daarin ontmoet de Hazerswoudse ploeg niemand minder dan Statistika Boedapest. Deze Hongaarse formatie slaagde er in de laatste zeventien jaar in om zestien keer de Europa Cup te winnen. "Zeg maar dat we nu te gen de Hongaarse selectie moeten. Zeker als we in Boedapest spelen - dat weet ik nog niet - zullen we van hele goede huize moeten komen om te winnen. Maar bevreesd zijn we niet. Het kan 5-3 voor ons of 5-3 voor hun worden", toont Bakker toch weinig ontzag voor het super team uit Boedapest. Over de wijze waarop de man- nenploeg tegen SVV Reutlingen een dag eerder voor de Europa Cup 2 werd uitgeschakeld (0-5) was hij minder te spreken. "Winst zat er sowieso niet in. Maar je hoopt toch wel een of twee partijen te winnen. Omdat Podpinka in de eerste partij tegen Stellwag slecht speelde, was het toen al bekeken. We moeten veel secuurder gaan spelen én be ter het geduld opbrengen om pun ten te pakken. Al moet die bal twintig keer heen en weer, zeker tegen een verdediger. Het ging al lemaal te gehaast eri onzorgvul dig", vond Bakker. Ten overstaan van achthonderd toeschouwers werd de jonge Avanti-ploeg door het geroutineerde Reutlingen-trio Stellwag. Mesaros en Krumtünger hard op de feiten gewezen. Uitslagen: Stellwag - Podpinka 21-10, 21-15, Mesaros - Bakker 21- 13, 21-17, Krumtünger - Turk 21-17. 21-17. Mesaros - Podpinka 19-21, 21-13. 21-18, Stellwag - Turk 22-20. 21-19. WIM VAN WANROOY Ellen Bakker had een prima avond. Hier opent ze met een overtuigende zege op Stanislawa Lastowka. (foto Nanno Bioupoti LEIDEN - Tien speeldagen in de derde klasse A hebben nauwelijks enig verschil in de stand aan het licht gebracht LFC dat vorige week nog koploper Voorburg ver sloeg, kwam tegen Foreholte niet verder dan een 1-1 gelijkspel en blijft daardoor in de benedenste helft van de ranglijst, waar het streekgenoot SJC naast zich vindt. De Noordwijkers moesten de pun ten bij VFC in Vlaardingen laten. FC Lisse is na verlies tegen Pan- cratius (1-2) voorlopig geen bedrei ging meer voor Neerlandia, de één in 3 C. LFC - Foreholte 1-1 Bij Foreholte ontbrak der Loek van Kesteren, die met een knieblessure tobt. De Voor- houtse ploeg schakelde daardoor minder snel uit de verdediging naar de aanval over dan gebruike lijk. LFC nam van de aftrap af het initiatief en het overwicht leverde tien minuten voor rust een voor sprong op. Eelco Philemon scoor de, na een voorzet op maat van Emiel van Beek. Daarna drong Foreholte de thuisclub op eigen helft. Op slag van rust gebeurde dat dusdanig dat zelfs het uitstekende keepers werk van Dick Akerboom de ge lijkmaker niet kon verhinderen. Hij keerde een schot van Joost Deutekom, maar de weggeslagen bal kwam voor de voeten van And- re van de Berg. Die schoot op nieuw, maar vond wederom Aker boom op zijn weg. In derde instan tie was het Ton Arroyo, die defini tief de LFC verdedigers aftroefde: 1-1. In de tweede helft kon geen van beide ploegen de wedstrijd naar zich toe trekken. Het meeste balbe zit was voor LFC, maar de uitval len van Foreholte leverden nog de betere doelkansen op. VFC - SJC 2-1 De Noordwijkers, die sterk be gonnen, misten bij VFC te veel kansen. De schoten van Ben van de Zalm waren hard genoeg, maar net over of naast. John Peschier teisterde aanvankelijk ook nog de lat. VFC beperkte zich voorlopig tot counteren en deed dat effectief. Eric Teunissen verzorgde de twee beslissende passes, die na de twin tig minuten spelen afgerond wer den door Harry Schuiten en Jacky Mostert. Pas in de tweede helft kon SJC iets terug doen. Marco de Ridder werd in het VFC strafschopgebied neergelegd. Ben van de Zalm liet zich dat buitenkansje niet ontne men: 1-2. Met nog ruim een half uur te spelen bleef SJC voor een beter resultaat werken, maar doel man Piet van de Hoeven verkeerde in goede vorm. FC Lisse-Pancratius 1-2. In de eerste helft ging de ploeg van trainer Andre Wahlen nogal nerveus te werk. Edwin Stolwijk voor Pacratius hield daarentegen wél het hoofd koel en scoorde met een mooie schuiver dwars door de melee voor de Lissense goalie. Daarna hervond Lisse zich en zórg de Pim Hoekstra op aangeven van Jan van Duin met een fraaie kop bal voor de gelijkmaker. Maar om dat de thuisclub niet doorzette ro ken de bezoekers hun kans. Ed Smit liet uiteindelijk de winnende treffer aantekenen. MIEP VROONHOF

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12