Wie krijgt het hier sti voor ALGEMEEN BEDRIJFSLEIDER m/v TWEE AFDELINGSCEHFS M/V VERKOPER m/v ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt SOUS-CHEF DE CUISINE M/V VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 150 Medewerkers, 2.000 m2 winkel en ca. 8 concessionaires. Wie daaraan leiding geeft heeft heel wat in zijn mars. Hij is zeker van zijn beslissingen en kombineert zakelijkheid met gezond verstand. Hij beschikt over de nuchterheid van een zakenman en de diplomatie van een burgervader. Heeft oog voor detail zonder hoofd zaak met bijzaak te verwarren en behoudt altijd het volledige overzicht over deze 'super-stad'. Het lijkt alsof een goede bedrijfsleider al bij zijn geboorte deze bijna bovenmenselijke kombinatie van eigenschappen heeft meegekregen. Waarschijnlijker is, dat'hij in de praktijk het klappen van de zweep heeft leren kennen. Dat hij daarbij van huis uit over de nodige 'talenten' beschikt valt niet te ontkennen. Dit alles maakt hem tot de persoon aan wie men in vol vertrouwen zo'n super Multimarkt overlaat. In de wetenschap dat hij al het goede in zichzelf èn in zijn medewerkers naar voren weet te brengen. Hij is een leiderde bedrijfsleider van een Digros Multimarkt. Uit het bovenstaande wordt in grote lijnen duidelijk wie wij zoeken. De volgende omschrijving geeft u een nog scherper beeld van persoon en werkzaamheden: Leeftijd Niet ouder dan 40 jaar. Opleiding U heeft hoger beroepsonderwijs gevolgd. Ervaring Wij denken daarbij aan commerciële ervaring in de detailhandel als initiatiefrijk bedrijfsleider van een grote supermarkt of als rayonleider in een detailhandels-organisatie. Taken Bij de algehele leiding over de multi markt ligt het zwaartepunt bij: - personeelsopleiding en -begeleiding - verkoopplanning en -presentatie - het geven van verkoopinstructie Toekomst Wie over de gemelde kwaliteiten beschikt, durft verder te kijken. In onze organisatie behoort doorgroei naar een uitgebreidere managementsfunctie tot de mogelijkheden. Salaris Aan de juiste persoon stellen wij zware eisen. Naast heel veel werkplezier behoort daar ook een goede financiële beloning tegenover te staan. Als indicatie noemen wij een salaris van f50. a f60.000,- bruto op jaarbasis, (excl. vakantiegeld). Past de bovenstaande omschrijving u en heeft u interesse in de functie, zend dan uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide beschrijving, t.a.v. de directie, die een en ander vertrouwelijk zal behandelen. Digros B.V. Postbus 187 2160 AD Lisse Telefoon (02521) 190 03 •I Een van onze opdrachtgevers is een vooruitstrevend en modern bedrijf in de provincie Utrecht. De organisatie is reeds 10 jaar binnen Nederland gevestigd, waarbij in 1985 en 1986 een enorme groei is doorgemaakt. Binnen het bedrijf werken thans 65 personen waarvan 30 in een drieploegendienst, waardoor het bedrijf gedurende 5 da gen per week 24 uur is geopend. Doordat aan het bedrijf in toenemende mate eisen worden gesteld aan het leveren van kwalitatief goed werk, heeft de bedrijfsleiding een stuk ondersteuning nodig. Dit met name van leidinggevenden die in direkt kontakt staan met de werkvloer. Daarom is besloten tot het aanstellen van: Na een gedegen opleiding waarbij o.a. alle behandelingsmethodie ken die het bedrijf uitvoert worden bijgebracht, zullen de afde lingschefs worden belast met de leiding van een produktiegroep waarbinnen ongeveer 10 mensen in ploegendienst werkzaam zijn. De zelfstandigheid waarmee de funktie vervolgens "waargemaakt" moet worden vereist kommercieel ingestelde kandidaten die een behoorlijke dosis lef hebben, over een M.B.O. opleidingsnivo be schikken en kunnen bogen op tenminste enige jaren ervaring in een leidinggevende funktie op minimaal uitvoerend nivo. Het werken met cijfers zal niet vreemd moeten zijn. De leeftijd zal gezien de aard van de funktie dienen te liggen tussen de 30 en 35 jaar. Het bedrijf biedt de juiste kandidaten een uitdagende funktie met doorgroeimogelijkheden, bemiddeling bij het verkrijgen van huisves ting, goede sekundaire arbeidsvoorwaarden en een plezierige werk omgeving. Salaris bij aanvang vanaf 2684,- tot 3500,- (schaal 7) per maand. Door de aanwezige funktieverruiming doorgroei mogelijk naar schaal 8 2884,- tot 3892,-) per maand. Wij verzoeken om gemotiveerde kandidaten binnen 10 dagen na publikatie van deze personeelsadvertentie, een sollicitatiebrief met levensloop te zenden aan: iDvjaniiatic. 8 tTiuoneeC c^fduiEiHruio cMaatjwtcj 258 2324 XtUtn Dei. nv. 071-313908 Onder vermelding van: AFD. 2Fr. VANDERGEEST WONEN zoekt op korte termijn ervaren MEUBEL EN WONINGTEXTIEL Wij bieden u naast een goed salaris een zelf standige baan met verantwoordelijk en af wisselend werk. Vragen naar de heer J. v.d. Geest V.d. Geest Wonen Noordeinde 35 Roelofarendsveen 01713-2436. M V Voor een installatiebedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar C.V.-MONTEURS m/v Het werk is in Leiden en direkte omgeving. Je gaat hier c.v. en aanverwante installa ties monteren aan de hand van tekenin gen. Gewenste opleiding: LTS-metaal aangevuld met een opleiding tot c.v.-mon- teur of een S.O.K. opleiding. We zoeken voor dit projekt een 1e MONTEUR m/v en een HULPMONTEUR m/v Je vertrekt om 07.00'uur vanuit Leiden naar je werkplaats, vervoer is geregeld. Wel moet je in het bezit zijn van handge reedschap, salaris ligt voor de funktie van 1e monteur, afhankelijk van leeftijd en er varing, rond 3.000,- bruto per maand ex clusief vakantietoeslag. De baan is voor minimaal 3 maanden, je kunt direkt langs komen voor meer informatie. EU uitzendbureau content Leiden, Breestraat 1, 071- 125745 Thorax-Chirurgie Op deze afdeling is ontstaan een vaca ture voor een voedings- en huishoudassistent m/v (part-time, 16 uur per week) vac.nr. 86.L.01.45.LD De functie omvat o.m. het: - onderhoud van de afdelingskeuken; - serveren van maaltijden en andere verstrekkingen aan patiënten; - verrichten van voorkomende huis houdelijke werkzaamheden. Werktijden: van 7.30-16.00 uur op za terdag en zondag. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Th.M.M. de Best, verpleegkundig sectorhoofd (071-262337) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071- 262720). verpleegkundigen voor de opleiding tot operatie-assistent(e) (studierichting Anaesthesie) vac.nr. 86.L.02.45.LD Bij de afdeling Anaesthesie kunnen op korte termijn geplaatst worden gediplo meerde A-verpleegkundigen voor de opleiding tot operatie-assistent(e) (stu dierichting Anaesthesie). De normale opleidingsduur is 3 jaar. In dien men in het bezit is van het diploma A-verpleegkundige kan men tot het 2e studiejaar van de opleiding worden toe gelaten. Tot aan het begin van de opleiding die in september 1987 begint zal plaatsing op de afdeling Anaesthesie als zoge naamde "voorwerkfase" gelden. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. H.J. Beekman, verpleegkundig hoofd afde ling Anaesthesie (071-263877), mevr. S. Defilet, cursusleidster (071-263227) of door de heer H.L.P. Mauer, perso neelsconsulent (071 -262720). Cardiologie Hartcatheterisatie Op deze afdeling ontstaat een vacature voor een full-time verpleegkundige/ doktersassistent m/v vac.nr. 86.V.02.45.LD Taak: - o.a. het assisteren bij hartcatheterisa- ties, pacemakerimplantaties en an- giografieën; - tevens het bedienen van apparatuur. De werkzaamheden worden in team verband verricht met cardiologen, ver pleegkundigen en doktersassistenten. Geen avond- of weekenddiensten, wel worden beschikbaarheidsdiensten per semafoon verricht, gemiddeld 1x per 5 a 6 weken.' Verlangd: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - diploma doktersassistent. Salaris: - voor verpleegkundige max. f 3118 bruto per maand; - voor doktersassistent max. f 2725 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C.A. van Ëgmond, verpleegkundig sectorhoofd (071-262245) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 - 262544). Mondziekten en Kaakchirurgie Het Academisch Ziekenhuis Leiden vraagt ten behoeve van de subafdeling Mondziekten en Kaakchirurgie een medewerker m/v vac.nr. 86.L.03.45.LD Taak: - assisteren bij kaakchirurgische ingre pen, zowel klinisch als poliklinisch; - voorbereiden van de behandelingen; - zorg voor het instrumentarium. Vereist: - diploma doktersassistente/tandarts assistente; - bereidheid om bij toerbeurt beschik baarheidsdiensten te verrichten; - zelfstandige inzet op de volledige functie geschiedt na een ruime in- werkperiode. Salaris: max. f 2725 bruto per maand. De aanstelling zal geschieden in tijde lijke dienst voor de duur van 2 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof. Dr. C. Lek- kas (071-262371) of mevr. C. Vrij-van Egmond (071-263616) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071-262720). Stichting Klinisch Genetisch Centrum De Stichting Klinisch Genetisch Cen- trum Leiden (Stichting K.G.C.L.) heeft als doelstelling het voorbereiden en het geven van genetisch advies. In de Stichting zijn gebundeld het cen trum voor erfelijkheidsadvisering, het voor deze advisering noodzakelijke cyto genetisch (chromosonale- en bio chemisch) onderzoek en de afdeling prenatale diagnostiek. Vóór de administratie van de Stichting zoeken wij een administratief medewerker m/v (voor 20 uur per week) vac.nr. 86.R.02.45.LD die na een inwerkperiode zelfstandig de onderhavige functie kan gaan vervullen. De werktijden kunnen in onderling over leg in de ochtend- of de middaguren verricht worden. Werkzaamheden: - grootboekadministratie; - debiteuren- en crediteurenadmini stratie; - facturen typen; - assisteren bij de opstelling van de be groting en de jaarrekening; - onderhouden van contact met rela ties van de Stichting (o.a. ziekenfond sen, artsen). (In de loop van 1987 zal worden overge gaan op een geautomatiseerd systeem) Eisen: - MEAO, praktijkdiploma boekhouden of gelijkwaardige opleiding; ,- type-diploma; - goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheden. Salaris: max. f 2960 bruto per maand. Aanstelling zal in eerste aanleg geschie den voor de duur van 1 jaar. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer C. de Groot (071 -26 29 05 of 071 -2625 27). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. academisch ziekenhuis leiden RESTAURANT DE BISSCHOP Kloksteeg 7, 2311 SK Leiden, vraagt een Die bekend is met de moderne kooktechnieken, een 5- jarige SVH-opleiding heeft genoten en plm. 25 jaar is. Informatie: 071-125024/131120 de heer H. van der Zee. PenChemie Producent in reinigings- en technische onderhoudspro- duklen vraagt VERTEGENWOORDIGERS M/V voor de verkoop van voornoemde produkten aan bedrij ven, instellingen en detaillisten. Geboden wordt: een hoog vast salaris, provisie en on kostenvergoeding. Sollicitaties richten aan: PenChemie, Postbus 32,1687 ZG Wognum. Telefoon 02297-2498

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 24