leiden ZilverenKruisVGCN datatypiste m/v EG leiden KOK M/V RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN Hoofd Liquiditeitsbeheer st-bernardus leerling ziekenverzorgende Wie kan een leiding gevende middenkader functie aan in een modem en interessant bedrijf? aankomend groepschef (para)medisch, verpleegkundig personeel ziekenverzorgenden b-verpleegkundigen z-verpleegkundigen mbo/hbo-iw'ers a-verpleegkundigen q SP E i émmi ENVICO SECRETARESSE m/v ENVICO Bij de directie Woonruimteverdeling is de functie vacant van voor 20 uur per week gedurende de middaguren De directie Woonruimteverdeling houdt zich bezig met o.a. registratie van woningzoekenden en toewijzingen van woningen. Functie-inhoud invoeren en muteren van computergegevens correspondentieverzorging tekstverwerking Functie-eisen ervaring met soortgelijke werkzaamheden MAVO-niveau Het salaris verbonden aan deze functie is maximaal f 2.725,— bruto per maand (schaal 4) bij een 38-urige werkweek. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de salarisinpassing plaatsvinden. Nadere informatie betreffende de functie kan worden ingewonnen bij de heer H. van Nop pen (telefoon 071-254367). Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te wor den aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van vacaturenummer 86.071, binnen twee we ken na verschijning van dit blad. "Het Spektrum" voert de Wet Sociale Werkvoorziening uit ten behoeve van 7 gemeenten in de Bollenstreek. Het omvat 3 produktiebedrijven: een industrieel technisch, een administratief grafisch en een cultuur technisch centrum, met in totaal ca. 365 medewerkers. In de filosofie van "Het Spektrum" zijn deze bedrijven grotendeels self supporting, waarbij produkten en diensten geleverd worden van kwalitatief hoog niveau. Dooreen efficiënte, kostenbewuste organisatie met markt gerichte benadering en een evenwichtige sociaal beleid, wordt systema tische rendementsverhoging en continuïteit nagestreefd. productiemanager die leiding gaat geven aan de afdeling electronica, electromontage en ver pakkingen met in totaal 110 medewerkers, werkzaam onder leiding van 6 werkmeesters. Gezien de werkzaamheden die hier verricht worden is een H.T.S.-niveau, richting electronica, vereist. Daarnaast dienen kandidaten te beschikken over uitgesproken leiding gevende eigenschappen, goede contactuele vaardigheden met gevoel voor juiste werk- en inspraakverhoudingen alsmede commercieel inzicht. Aan toonbare ervaring in verwante werkzaamheden vormt een belangrijke pré. De leeftijd ligt tussen de 30 en 35 jaar. Geboden wordt een sterk afwisselende werkkring waarin, onder leiding van de bedrijfsdirecteur, een belangrijke bijdrage geleverd moet worden aan de verdere ontwikkelingen. Het maximaal te bereiken brutosalaris bedraagt incl. 7,5% vakantie toeslag f60.000,-- per jaar. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Zijn nadere informaties gewenst, dan is de heer H.G. Kluit, bedrijfs directeur I.T.C., te bereiken onder nummer 13750. Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 14 dagen r het verschijnen van dit blad te richten aan: "Het Spektrum" T.a.v. de heer H. W. J. Kolkman Postbus 109 2170 AC Sassenhelm Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 474 bedden. In de Centrale Keuken van ons Ziekenhuis ontstaat een vacature voor een Voor deze functie denken wij aan een kandidaat, die een voltooide instellingskok-opleiding (SVH) heeft - bij voorkeur niet langer dan 2 jaar gediplomeerd'is - zelfstandig in een partie werkzaam kan zijn goed in teamverband kan werken. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, maxi maal f. 2.567,- bruto per maand bedragen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vpor telefonische infdrmatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot de heer L. Lindeman, chef-kok, tel. 023- 339030, toestel 2203. Uw sollicitatie met vermelding van vacaturenummer 86-120 zien wij graag binnen 10 dagen tegemoet op onderstaand adres. Uitsluitend schriftelijke soMicitaties te richten aan Drs. E.R.L. Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken^ Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. De Dienst Sociaal-Wetenschappelijk Onderzoek van de Rijksuniversiteit te Leiden zoekt voor het afnemen van interviews ten behoeve van verschillende onderzoeken: interviewers (m/v) De uit te voeren onderzoeken handelen, in de meeste gevallen, over maatschappelijke problemen op het gebied van arbeidsvraagstukken en welzijn, energie-en milieuvraagstukken, ruimtelijke ordening en volkshuis vesting, veiligheid en vrouwenstudies. Interviewervaring strekt tot aanbeveling. Interviewers worden intern opgeleid. Het interviewwerk voor de DSWO wordt op free-lance basis uitgevoerd. Interviews worden zowel overdag als 's avonds uitgevoerd. De aangeboden hoeveelheid werk is afhankelijk van het onderzoeksaanbod dat de Dienst krijgt. Over het algemeen zal men enige weken achter elkaar intensief bij een onderzoek ingeschakeld worden. Zowel gestructureerde als open interviews en observaties behoren tot de mogelijkheden. Vereist: - opleiding op HAVO- of vergelijkbaar niveau - leeftijd tussen 20 en 50 jaar - accuratesse - goede contactuele eigenschappen - flexibele instelling en organisatorische capaciteiten - beschikbaar voor enkele jaren - bereidheid tot reizen, eventueel overnachten. Uitsluitend schriftelijke reacties te richten aan: DSWO, Afdeling Veldwerk Middelstegracht 4 2312 TW LEIDEN t.a.v. J. Fahrenfort Zilveren Kruis VGCN is met ruim 740.000 verzekerden de grootste ziektekostenverzekeraar in Nederland. Snelgroeiende nevenactiviteiten zijn schade- en levensverzekeringen, terwijl ook Alarmcentrale EuroCross tot de Zilveren Kruis VGCN Groep behoort. Het aantal medewerkers' bedraagt nu ruim 650 waarvan zo'n 250 bij de over geheel Nederland verspreide regiokantoren. Voor de afdeling Financiële Administratie zoeken wij een Naast de dagelijks leiding over een zevental medewerkers is hij/zij verantwoordelijk voor de in- en uitgaande geldstromen met betrekking tot de premie- en schadebetalingen. Daarnaast behoort het cash-management tot zijn/haar aandachtsgebied. Funktie-eisen: opleiding HAVO- met aansluitend HEAO-BE of SPD, NIBE-kursus, leidinggevende capaciteiten. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, minstens 5 jaar ervaring in een boekhoudkundige funktie. Zilveren Kruis VGCN heeft een goed pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, studiekostenvergoeding en hypotheekregeling, en is gehuisvest in een modern pand. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeel Er Organisatie, bij wie u ook telefonisch (01719 702321 nadere inlichtingen kunt krijgen. Van de Mortelstraat 4 Postbus 71 2200 AB Noordwjk Samenwerkend met Alarmcentrale EuroCross Sit] Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 In ons 114 bedden tellende verpleeghuis, vindt de opleiding plaats voor die per maart 1987 weer van start gaat. Voor deze opleiding kunnen wij nog een aantal jonge mensen van minimaal 17 jaar plaatsen, die minstens een L.H.N.O. opleiding, waarvan 3 vakken op C-niveau en de andere vakken op B-niveau, met goed gevolg hebben afgelegd. De opleiding nieuwe stijl begint met een pré-klinische periode van 30 weken theoretische basisopleiding. Tijdens deze pré- klinische periode ontvangt u een bruto zakgeld van 395,- per maand en kunt u aanspraak maken op kinderbijslag of een studie-financiering. Daarna wordt de opleiding 2 jaar voort gezet in de vorm van het z.g. inservice-systeem. In deze periode gelden salariëring en secundaire arbeidsvoor waarden volgens de CA.O.-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen over deze opleiding kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd opleiding mevrouw A.B. Wildoër-van der Werf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan de heer P.H.J.M. ter Linde, koördinerend hoofd verplegingsdienst. Makro is een moderne zelfbedieningsgroot handel die in de sectoren Food en Non Food een uitgebreid assortiment levert aan afnemers uit detailhandel, ambacht, grootverbruik en horeca. Makro heeft 6 vestigingen in Nederland, te weten in Amsterdam, Best. Breda. Delft, Duiven en Nuth. Door de groei van ons bedrijf kunnen wij een flink aantal ambitieuze jonge mensen een interessante loopbaan aanbieden. De vestiging Delft wil daarvoor een aantal kandidaten aanstellen voor de functie van De groepschef-functie is het leidinggevende middenkader niveau van Makro. De groepschef draagt de verant woording voor een afdeling waarvan afhankelijk van de grootte, het aantal medewerkers varieert van ca 10 tot 30 en het omzetniveau ligt tussen de 10 en 50 miljoen gulden per jaar. De belangrijkste verantwoordelijkheden en taken zijn ondermeer: - het zorgdragen voor een optimale presentatie van de goederen, - een goed voorraadbeheer, - een juiste beheersing van de personeelskosten, - een juiste beheersing van de derving, - het begeleiden van de medewerkers bij hun taken De kandidaten (m/v) die wij zoeken zijn tussen de 25 en 30 jaar en hebben na hun middelbare opleiding een aantal jaren leidinggevende ervaring opgedaan in de distributie Het is de bedoeling dat de kandidaten gedurende de periode van ongeveer een jaar worden ingewerkt. Is uw belangstelling gewekt? Schrijf dan een sollicitatiebrief naar de heer H.G.M. Bierens van onze personeeldienst. Ook kunt u bij hem eventuele aanvullende informatie verkrijgen. Personeeldienst Makro Zelfbedieningsgroothandel Delft cv Schieweg 104, Postbus 188,2600 AD Delft, telefoon (015) 56 92 28 Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Op korte en langere termijn zoeken wij: die full time. onbepaalde tijd en voor alle diensten be schikbaar zijn. Er zijn echter ook mogelijkheden voor part timers, voornamelijk voor ziekenverzorgenden. Ben je pas over enkele maanden beschikbaar? Dan kun ie je ook nu al laten inschrijven. Dat geeft ons gelegen heid vantevoren iets passends voor je te zoeken. Beloning conform NZR-CAO. Tevens zoeken wij die hun mogelijkheden voor de toekomst willen uit breiden. Kandidaten moeten wel voor onbepaalde tijd, full time en voor alle diensten beshikbaar zijn. Neem voor meer informatie contact op met: Kort Rapenburg 2 2311 GC Leiden 071 - 146147 Environment Control B.V. gespecialiseerd in milieu- en procesinstrumenta tie vraagt een De volgende werkzaamheden zullen tot haar taak behoren: - verzorgen van inkomende en uitgaande post - internationale telefoonbehandeling -telexen - zelfstandig verrichten van de correspondentie - tekstverwerking - voorraadadministratie - orderbehandeling Voor deze functie is gewenst: - HAVO-diploma -secretaresse-opleiding - goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - bij voorkeur ervaring met tekstverwerking op een personal com puter - organisatorisch inzicht - eigen initiatief en zelfstandig kunnen optreden - ervaring vereist met secretariaatswerkzaamheden - goede contactuele eigenschappen Uw brief, voorzien van pasfoto met gedetailleerde gegevens over opleiding, loopbaan etc. kunt u richten aan de heer J. Tetteroo. Environment Control B.V. Postbus 8, Zuidbuurtseweg 42 2380 AA Zoeterwoude-Dorp TEL. 01715.9308., Telex 39456.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 16