'n Goed pensioen. 'n Goed pensioen. Nissan Vanette Via Interim uitzendburo voor de gezondheidszorg Die mooie rooiervan de week op TV was dat ook een SieMatic keuken? SieMatic ssssr Leidse School voor MEAO, met beide benen in de maatschappij Bij goed management hoort Tijdens het carrièremaken pensioenbreuk(en) opgelopen? We hoeven u dan niet te vertellen, dat 'n laag oudedagspensioen bijna altijd 'n nog lager weduwenpensioen impliceert. Uw pensioen heeft dus aandacht nodig. Wij kunnen uw pensioenfeiten op een rijtje zetten. En als u dan aanvulling wenst, adviseren wij u over de mogelijkheden. Dat zijn er vele, bijvoorbeeld de Betaalbaar Aanvullend Pensioen-polis. Voor uw pensioenfeiten op een rijtje, belt u met: assurantiekantoor Riinsburgemeg 143 2334 BN LEIDEN yji assucom g 071-155439 cl 0I7IB- Tel. 071-171141 132150129905 Graag helpen wij u op weg naar etfr Nederlands mooiste collectie exclusieve oude vloeren Antieke Schouwen Showroom geopend Vr. 14.00-17.00 en 19.00-21.00 uur. Zat. 9.00-17.00 uur en na tel.atspraak. 'illem de Zwijgerlaan 8, Oegstgeest Tel. 071-173983 nabij de Leldse Buurt Vananten -gesloten bestelwagen - 5-persoons dubbele cabine -5-persoons combi - 8-persoons minibus -8-persoonstaxi Specificaties - 2.0 diesel- of 1.5 liter benzinemotor - laadvermogen Diesel 790 kg (benzine 870 kg» - laadvolume 3.8 m3 - laadlengte max. 275 m - vijfversnellingsbak met overdrive op Diesel - 2 schuivende zijlaaddeuren (benzine uitvoering laag dakl) - verhoogd dak leverbaar Prijzen Diesel: V.e. 17.550,- excl. BTW (20.885,- md BTW) Benzine: v.o. 14.800,- exd. BTW (17.612,- ind. BTW) Prijzen af importeur. F! NISSAN BIJ UW NISSAN DEALER: AUTO HEEMSKERK LEIDEN Lammenschansweg 128 071-310811 ROELOFARENDSVEEN Aikemadelaan 1 01713-2866-2073 heeft direct werk voor BEJAARDENVERZORGENDEN VERPLEEGKUNDIGEN A/B/Z HBO-IW'ers of HBO-J'ers HB0/MB0-V'ers ERV. VERPLEEGHULPEN ZIEKENVERZORGENDEN Diensten in overleg dag, -nacht, -weekend. Wilt u werken alle diensten, part-time of alleen tijdens de week enden? Bel of kom langs bij Via Interim, Leiden: Bree- straat 12, tel.: 071-143145, Bollenstreek; Sassenheim: Teylingerlaan 7, tel.: 02522-17234 in Den Haag tel.: 070- 649914. Via Interim. Het gediplomeerde werk in de ge zondheidszorg. In het Nos TV-proqramma "Voor niets gaat de zon op" gebruikte men inderdaad één van de nieuwe SieMatic modellen. Dat bewijst eens te meer dat SieMatic uitzonderlijk mooie keukens maakt Een SieMatic geeft u jarenlang het rijke gevoel het beste te hebben gekozen Dat kost u minstens 5000 gulden Maar dan hebt u ook een echte SieMatic Wij laten u de kollektie graag zien. NogmooierdanopTV. 't Liefst een SieMatic. Goedhart Bouwhuis Hoorn 126a (tegenover Avifauna) Alphen a/d Rijn. Tel. 01720 - 22100 Openingstijden: 8.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur. Zaterd. 10.00-16.00 'n Nieuwe telg met eigen wensen Wij zorgen voor de mooiste GEBOORTEKAARTJES snel gedrukt, grote keuze in teksten en lettersoorten. Ook verwelkomen wij uw baby met een felicitatiepakket!!! Monsterboeken gratis op zicht. Drukkerij "Halpa" In het afgelopen jaar waren weer veel bedrijven en instellingen bereid om leerlingen van onze school een stageplaats te bieden. Voor die bereidwilligheid en vooralle tijd die door velen werd besteed aan het begeleiden van onze stagiaires, willen wij u hartelijk danken. Ook volgend jaar hopen wij weer op uw medewerking te mo gen rekenen. 2e Afd. Dir. Belastingen A.B.N. Leiden A.B.N. Sassenheim A.N.W.B. Beverwijk A.N.W.B. Gouda A.N.W.B. Leiden A.N.W.B. Schiedam A1 Computergroep AMRO Leiden Avifauna A.Z.L. Commerc.Afd. A.Z.L. Heelkunde A.Z.L. Hoteldienst A.Z.L. afd. pers.adm. BBDO Industrieel Bel Air Berg Reizen Beuk Reisbureau Beuk Reisbureau Lisse Beuk Reisbureau Leiden Zoeterwoude Lisse Alphen a/d Rijn Leiden Sassenheim Beverwijk Schiedam Leiden Leiden Alphen a/d Rijn Leiden Leiden Leiden Leiden Amstelveen Rotterdam Naaldwijk Zee Bibliotheek Katwijk Bodegraven aebr. NV Bodegraven Reisbureau Boer de Bureau Boer de Wendel BV Boer de Wendel BV Bontour Reisburo Borgadorff Reisburo Bospark Chr. S.G. Bovo Tours Brandweer Leiden Brook's Reisburo Carrier BV Chaudron Co. Ciggaar Bel. Adv. buro Coleman Benelux Inc. Collection Guillaume Copex Beverwijk Credit Lyonnais Bank Cuilenburg v. Acc. Kant. Databank Datema Air BV De Hertekamp Dennis A. Egan Makelaar Digros Dijk van Flora BV Dir. Gen. Milieuhygiëne Driessen P.H. Ass. BV Drift v.d. Oudshoorn Duinrell BV D'oude Deift Elisabeth Ziekenhuis EMI-HiFi Energiebedrijf Delfland Everaardt en Laan BV Fasson Fasson Nederland BV Finata Bank NV Flora Veilingver. G.A.K. Gem. Accountantsdienst Gemeente Alphen Aut. M. Gemeente Benthuizen Gemeente Hazerswoude Gemeente Katwijk Gemeente Leidschendam Gemeente Leimuiden Gemeente Lisse Gemeente Nieuwveen Gemeente Noordwijk Gemeente Rijnsburg Gemeente Ter Aar Gemeente Voorschoten Gemeente Woubrugge Gemeentebedr. Katwijk Gemeenteplantsoenen Gemeentepolitie General Steam Reisburo Ginkel Reisbureau v. Glasbergen Elek. BV Naaldwijk Noordwijk Lisse Leiden Noordwijk Katwijk Nieuwkoop Bodegraven Nieuwkoop Heemstede Hoofddorp Culemborg Monster Alphen a/d Rijn Roelofarendsveen Leiden Rijswijk Hazerswoude Rd. Alphen a/d Rijn Sassenheim Zoeterwoude Rd. Noordwijk Beverwijk Leiden Schiphol Heemstede Wassenaar Lisse Den Hoorn Leidschendam Den Haag Leiden Wassenaar Delft Leiderdorp Zoeterwoude Delft Leiden Oegstgeest Nieuw Vennep Hazerswoude Rd. Leiden Leiden Rijnsburg Leiden Leiden Alphen a/d Rijn Benthuizen Hazerswoude Katwijk Leidschendam Leimuiden Lisse Nieuwveen Noordwijk Rijnsburg Ter Aar Voorschoten Woubrugge Leidschendam Rotterdam Waddinxveen Leidschendam Hiep Assurantiën Hilverda Bloemen BV HMVL Acc./Belast.buro Hobie CAT Nederland Holiday Tours Holland Globetrotters Holland International Hollander/Van Duyn Holweda Reisburo Hoogkamer Assurantiën Hotelplan I.T.C. Ico-Athibu Ingersoll Rand Nederl. Inside Cleaning Service Insp. Belasting Alphen Inst. v. Ned. Lexicologie Intermezzo Org. Bur. Iselmar Recreatie Item International BV Jansen BV Adviesbureau Jansen Katwijk Jansen P.J. Ass.knt. Jansen Reisbureau Jong de Intra Vakanties Jungheinrich Ned. BV Junior Noordwijk K.L.M. SPL/GS K.L.M. ind. bemanningen K.v.K. "Rijnland" Kamsteeg Zuid BV Kesteren Adm. Kant. v. Klynveld Kraayenhof Co. Koppes Makelaardij BV Korthofah BV Koudijs Reizen Kramer drs. D.E.J. R.A. Krol Schoenbedrijven BV Kuijper C.A. Leeuwen van Acc. Kant. Leeuwenhorst BV Leidsch Dagblad BV Leidsche Duinwater Mij. Luba Beheer BV Luchtmachtstaf Luhrs L. Deurwaard. Kant. M 2000 Marskamp v.d. Leden Met Reis en Passageburo Middelhoek BV Midden Rijnland St. Min. V.R.O. Min. van Onderwijs Min. Just. Oir. Politie Min. v. Financiën inv/acc Min. V.R.O.M. Molenaar Assurantiën Motorhuis I Muller Co. Re Multilease BV N-Z.Holl. Vervoer Mij. N.J.H.C. N.M.B. Aalsmeer N.M.B. Alphen N.M.B. Lisse Nat. Nederlanden NV NBM BV Aann.Bedr. Ned. Buro v. Toerisme Ned. Hervormde Kerk Normad Reklamebureau NRV Holiday Number One org.bur. Xlphen Pannenschuur Recr.Centr. Pharmachemie BV Pinkse Jos Plas van der BV Plasthill BV Postbank Den Haag Postdistrict Den Haag Zoeterwoude Leiden Noordwijk Aalsmeer Rijswijk ZH Noordwijk Den Haag Oegstgeest Rijswijk Katwijk Den Haag Lisse Rijswijk ZH Alphen a/d Rijn Amsterdam Schiphol Leiden Zoeterwoude Rd. Zoetermeer Alphen a/d Rijn Leiden Leidschendam Hoofddorp Voorburg Amersfoort Hillegom Leidschendam Katwijk Den Haag Rijnsburg Ridderkerk Alphen a/d Rijn Noordwijk Schiphol Amstelveen Leiden Oegstgeest Katwijk Haarlem Alphen a/d Rijn Katwijk aan Zee Gouda Leidschendam Alphen a/d Rijn Nieuwveen Alphen a/d Rijn Noordwijkerhout Leiden Leiden Leiden Den Haag Den Haag Amsterdam Alphen a/d Rijn Oegstgeest Leiden Hazerswoude Rd. Zoetermeer Zoetermeer Den Haag Leiden Leidschendam Sassenheim Katwijk Den Haag Leiden Haarlem Amsterdam Aalsmeer Alphen a/d Rijn Lisse Den Haag Den Haag Leidschendam Leidschendam Alphen a/d Rijn Nieuwkoop Leiden Schiphol Lisse Leiden Alphen a/d Rijn Nieuwvliet Haarlem Voorschoten Katwijk aan Zee Prince Cladding BV R.U.L. Raad M. de Zn. Raad van Arbeid RABO Alphen a/d Rijn RABO Hoofddorp RABO Katwijk RABO Leiden Oegstgeest RABO Nieuwkoop RABO Noordwijk RABO Noordwijkerhout RABO Oude Wetering RABO Ter Aar RABO Voorhout RABO Voorschoten RABO Zoeterwoude RABO-bank Katwijk Zee Rekencentrum Leiden Rent a Casa Rhee Guyt en Ruwaard Rijksuniversiteit Beh. Roest Adviesgr. BV vd Roggeberg de Rooij van Reisb. BV Sailspirit BV Samsom Sijthoff Schouten-Jongenburgi Schreiner Airways BV Servire Uitgeverij BV Sikkens BV Sjaardema BV Slotboom Plaatwerk SMD Uitgeverij Special Products BV Staalduinen Reisburo 'Steijn's Emballage B Stenfert Kroese Uitg. BV Stolp S.M. Acc.kant Stougie Acc.Knt. Sudtours Tebodin Tolk Co. Tombe Melse Co. Rijswijk Tombe de /Melse Co. Torarica Reizen Transalpino BV Travel Team V D Leiden V D Reisburo V.A.M. Stichting V.N.G. V.V.V. Alphen V.V.V. Appelscha V.V.V. Delft V.V.V. Den Haag Zoeterwoude Leiden Noordwijk Hoofddorp Katwijk a/d Rijn Leiden Nieuwkoop Noordwijk Noordwijkerhout Oude Wetering Roelofarendsveen Sassenheim Nieuwveen Voorhout Voorschoten Zoeterwoude Katwijk aan Zee Bleiswijk Leiden Leiden Zoetermeer Katwijk aan Zee Leiden Alphen a/d Rijn Appelscha Alphen a/d Rijn Breskens Alphen a/d Rijn Leiden Katwijk Sassenheim Leiden Katwijk aan Zee Leiden Lisse Wateringen Voorschoten Leiden Leiden Hoofddorp Amsterdam Den Haag Alphen a/d Rijn Rijswijk Leiden Rotterdam Amsterdam Den Haag Leiden Haarlem Voorschoten Den Haag V.V.V. Dokkum V.V.V. Haarlem V.V.V. Hoorn V.V.V. Katwijk V.V.V. Leiden V.V.V. Lemmer V.V.V. Noordwijk V.V.V. Sneek V.V.V. Vlieland V.V.V. Lauwersmeer Oost Vandien Verzekeringen Vastgoed Verf en Drukinkt Fabr. Verkerk Reizen BV Vink en Veenman Vlietstreek de Vos Co. Handelmij Vrij Uit Wabco Westinghouse BV Welzijn Stichting Witte Reizen Centrale Wolters Reisbureau Wolters Reisbureau Wolters Reisbureau Zeetours Zilveren Kruis het Dokkum Haarlem Hoorn Katwijk Lelden Lemmer Noordwijk Alphen a/d Rijn Nieuw Vennep Wassenaar Uithoorn Noorden Leidschendam Alphen a/d Rijn Badhoevedorp Capelle a/d IJsset Leiden Amsterdam Leiderdorp Voorschoten Leiden Rotterdam Noordwijk i verder nog een aantal niet met name genoem- Grafiek stageplaatsen Groei van het aantal leerlingen betekent een grotere behoefte aan stageplaatsen. De grafiek brengt de ontwikke ling van de afgelopen 10 jaar in beeld. Vragen staat vrij U wilt wel eens wat meer weten over een stageplaats? Dat kan natuurlijk. Graag zal een van de stagecoördinatoren, mevrouw drs. A. de Jong, E.J. Maasdijk of drs. C.J. Stoop u vrijblijvend informeren. Vul de bon in of bel meteen even voor het maken van een afspraak. Bon Ik wil met u - vrijblijvend - I een gesprek over stageplaatsen. I Bel mij voor het maken van een af- I spraak I Bedrijf/instelling Contactpersoon Straat Postcode Plaats Telefoon In ongefrankeerde envelop sturen naar Leidse School voor MEAO, antwoordnummer 10449 2300 WB Leiden. Vraag vrijblijvend de brochure aan, een telefoontje is voldoende 071-76 92 03. Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden, Postbus 9033, tel. 071-7692 03 Middelbare Beroepsopleiding voor Administratieve, Bestuurlijke, Commerciële, Secretariële en Toeristische functies

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14