Ruim baan voor ouderen Voorschoten 'Houdt doorgaand verkeer uit dorp' Weinig weerstand uitbreiding kabelnet Ton extra verlies in zwembad Leiderdorp Vlechtwerk moet crocussen redden Leden van Kunstkring laten eigen werk zien Dodenherdenking Leiderdorp anders PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 7 NOVEMBER 1986 Info gemeente Leiderdorp in ander medium? LEIDERDORP - De gemeentelijke mededelingen, die nu nog weke lijks bijna een pagina van het Lei derdorps weekblad beslaan, wor den in de toekomst mogelijk op een andere manier onder de aan dacht van de burgers gebracht. Er zal worden onderzocht welke mo gelijkheden er zijn. Wellicht een ei gen gemeentelijk periodiek, een re gelmatig terugkerende folder of een wekelijkse advertentie in een ander medium. Met een krappe meerderheid (vier tegen drie) stemde de raads commissie bestuurszaken gister avond in met het voorstel om naar andere wegen te zoeken om de Lei derdorpers te informeren. Het voorstel is afkomstig van VVD- raadslid De Waard. Hij is niet te vreden over de inhoud van het blad waarin de gemeentelijke ad vertentie nu wekelijks prijkt en wil weten of het ook anders kan. LEIDERDORP De politiek zal de plannen om het Leiderdorpse kabelnet uit te breiden tot twin tig zenders - waarvan voorlopig nog twee 'reserve'kanalen - waar schijnlijk geen strobreed in de weg leggen. Vanuit de raadscom missie financiën kwam gister avond in elk geval weinig weer stand tegen de voorgestelde re novatie en uitbreiding van het kabelnet, waarmee zo'n 1.800.000 gulden is gemoeid. Een deel van het benodigde bedrag wordt be taald uit de reserves van het plaatselijk kabelbedrijf, een an der deel wordt gefinancieerd. Wel vroeg een aantal sieleden zich af hoe 'hard' het uitgangspunt is dat de tarieven niet verhoogd worden. Wat ge beurt er bijvoorbeeld als Leider dorp straks auteursrechten moet betalen voor het doorgeven van een aahtal kanalen? Is dat geen zwak punt in het verhaal? De PPR/PSP stelde bij monde van woordvoerder Jacobi dat het ge- lijkblijven van de tarieven voor zijn partij een randvoorwaarde is om met de uitbreiding akkoord te gaan. Wethouder Bezemer kon nog weinig zeggen over de auteurs rechten-kwestie. Wel wist hij dat commerciële zenders als bijvoor beeld Filmnet juist betalen om in het kabelnet te worden opgeno- Bovendien is het Leiderdorps kabelbedrijf allesbehalve arm. Men is er bij de vraag of de kabel rendabel zou zijn altijd vanuit ge gaan dat tachtig procent van de Leiderdorpers op het kabelnel zou zijn of worden aangesloten. Maar dat aantal blijkt zelfs ne gentig procent te zijn. Met name in nieuwbouwwijken is het aan- sluitpercentage 99,9999 procent. De winst van het kabelbedrijf zit dus in die extra tien procent en daarmee kan steeds de nodige re serve worden gevormd. Boven dien, zo betoogde Bezemer. heb ben burgemeester en wethou ders bij het opstellen van het col legeprogramma uitgesproken dat de woonlasten niet mogen stijgen als er geen dringende re den voor is. Dat geeft enige ze kerheid dat de tarieven voorlo pig niet verhoogd worden, vond hij. Het is de bedoeling dat de uit breiding en renovatie van het ka belnet per 1 juli 1987 een feit is. De Leiderdorpers zullen dan kunnen beschikken over Neder land 1. 2 en 3. BRT 1 en 2. een info-kanaal, Europa TV. Abon nee TV. RTB 1. TV 5. Skv Chan nel. Duitsland 1, 2 en 3, BBC 1 en 2, Anglia TV en Music Box. LEIDERDORP - Het Leiderdorpse zwembad 'De Does' heeft vorig jaar bijna een ton meer verlies op geleverd dan was begroot. De te korten van het buitenbad stegen van ruim 72.000 naar 105.000 gul den. die van het binnenbad van 336.000 naar 376.000 gulden. Het geen PvdA-raadslid Keijzers gis teravond tijdens de vergadering van de raadscommissie financiën deed verzuchten dat 1985 voor het zwembad "een rampjaar" moet zijn geweest. Het zwembadbestuur voert oor zaken als een sterke stijging van energiekosten en prijsstijgen aan voor het grotere tekort. Daarnaast werden er minder 'losse' kaartjes verkocht voor het buitenbad en werd het bestuur geconfronteerd met teruglopende inkomsten uit VOORSCHOTEN - Langs de Voorschotense Kerksloot komt een 220 vierkante meter grote ruimte waar de plaat selijke ouderen ongeveer de helft van de week gebruik van kunnen maken. De rest van de tijd is hij beschikbaar voor de bewoners van de 56 bejaardenwoningen, die rond en boven de zogenaamde ruimte-plus worden gebouwd op het schiereilandje naast de Koninklijke Marinelaan. De zaal kan door schuifwanden in legen ligging van het gebouw, drie even grote ruimtes worden maar werden echt woedend toen ze verdeeld, waardoor verschillende zagen dat de grote recreatiezaal gebruikers tegelijkertijd kunnen raamloos zou worden. Tijdens een 'plussen'. Voorop staat wel dat het protestbijeenkomst bij wethouder woongenot van de omwonenden niet gestoord mag worden. Belang rijke gebruiker van de centraal ge legen zaal wordt de UW, die niet tevreden is over haar huidige ac commodatie, het cultureel cen trum. Aanvankelijk voelde de in stelling ook niets voor de ruimte- plus die de gemeente zo'n 170.000 gulden kost en jaarlijks 7.000 aan exploitatielasten opslokt. Maar ze draaide bij toen er mechanische ventilatie werd aangebracht, het verwarmongssysteem werd gewij zigd en er wat akoestische voorzie ningen kwamen. r De Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO) is minder tevreden. De ouderenclub wil de plus-ruimte weliswaar gebruiken voor de uitbreiding van de activi teiten, maar blijft in het cultureel centrum zitten totdat men een ei gen gebouw heeft. De plannen voor een dergelijk gebouw dateren al uit 1984 en zijn nogai ambitieus. Op een plek in het centrum wil de ANBO een recreatiezaal annex ont moetingscentrum neerzetten, com pleet met een dienstencentrum en 30 woningen voor bejaarden en mindervaliden. "Het is niet het meest haalbare project in Voor schoten op dit moment aldus wethouder L. Marselis in de verga dering van de raadscommissie voor welzijn deze week. In hemelsnaam Naast de twee grote clubs kun nen ook andere gebruikers in de ruimte plus. B en W denken aan een beperkte wijk- of inloopfunc tie. Verschillende raadsleden stip ten toen aan dat 250.000 een be hoorlijk bedrag is voor de ruimte- plus en de aanleg van een tuin tus sen de bejaardenwoningen. En het CDA vroeg zich af wat de gemeen te in hemelsnaam doet. Eerst liet ze het cultureel centrum voor een miljoen opknappen, vooral voor ouderen. En nu willen die ouderen allemaal weer weg. Aikens (D66) antwoordde hierop dat de ouderen nooit om het cultureel centrum hadden gevraagd. En dat is nog zacht uitgedrukt. Ze protesteerden al tegen de afge- Raak op rijksweg LEIDERDORP - Op de rijksweg 14 ter hoogte van Leiderdorp hebben zich gisteravond, kort na elkaar, twee botsingen voorgedaan. Bij de ene botsing waren drie auto's be trokken, bij de andere botsing twee. In beide gevallen hadden na derende auto's niet door dat zij een file voor zich hadden. Er vielen geen gewonden. Fietster onderuit na drankgebruik Marselis weigerden ze de Parkzaal, waar ze naar toe gingen nadat de (nood)ruimte aan de Molenlaan in stortte, te verruilen voor "die bun ker". Een officiële huurovereenkomst is nog niet gesloten en het is nog niet helemaal duidelijk wie de zaal beheert. De PvdA/PPR-fractie zou er in ieder geval moeite mee heb ben wanneer de Stichting Gecoör dineerd Bejaardenwerk dat zou doen: "Dan wordt hun enige taak het volkrijgen van de tent: leuke dingen doen. Men kan naast de UW gpan staan en een soort con current worden", zei woordvoer der G. Both. "Ik begrijp die man niet", was hierop het UVV-com- mentaar. De gemeenteraad beslist later deze maand over het beschik baarstellen van geld voor de ruim te-plus en de tuin. het leszwemmen, het schoolzwem men en de verhuur aan verenigin gen. De leden van de commissie fi nanciën probeerden gisteravond naar verklaringen te zoeken en al ternatieven te vinden voor het gro te verschil tussen begroting en uit eindelijke opbrengst. Zo vroegen CDA-raadslid Roest en PvdA'er Keijzers zich af of de entreegelden niet te hoog worden ingeschat. Keijzers pleitte er ook voor 'iets' aan de entreegelden te doen. PPR/ PSP-man Jacobi wilde wel eens weten hoe het tekort kon worden uitgesplitst in de verschillende on derdelen van het zwembad (schoolzwemmen, het verenigings- gebeuren, recreatiezwemmen). Dan kan worden bekeken welke onderdelen het duurst zijn en of sommige eventueel kunnen wor den geschrapt. Het bestuur zal worden gevraagd of zo'n analyse kan worden gemaakt, zegde wet houder Bezemer toe. Maar men besefte weinig anders le kunnen doen dan akkoord te gaan met de extra post van 100.000 gulden die de gemeente op tafel moet leggen. De entreegelden zijn in het recente verleden al eens ver laagd, zo betoogde ambtenaar Lab- bé, maar de extra toeloop die het zwembad daardoor kreeg kon het grotere verlies niet compenseren. Uiteindelijk 'beloofde' wethou der Bezemer wel dat er zal worden gekeken of er een frequentere kaartjescontrole kan plaatsvinden. De kaartjes worden nu maar één keer per jaar gecontroleerd, zo stipt ook de accountant aan, en dat moet volgens CDA-raadslid Roest vaker gebeuren. VOORSCHOTEN - Om dere ramp met de plant te voorkomen, heeft de ge meente Voorschoten een enorm vlechtwerk aangebracht langs de Van Beethovenlaan. Wanneer er t auto overheen rijdt Beethovenlaan, Karei Doorman laan en Trompweg in totaal 120.000 crocussen gepoot. Het ging om ro bijn-purperen exemplaren en blau we crocussen met een gouden hart. voor een bedrag van 10.000 gulden. Kort nadat wethouder J. Visser of- den de beschermende graszoden ficieel wat bolletjes in de grond niet langer omgehaald en kraaien had gestopt, reed een vrachtwagen zouden zo geen zin in spitten heb- over het gras bij het Adegeester ben, aldus een woordvoerder van parkje, de afdeling beplantingen. Begin oktober werden langs Van Graszoden werden losgewipt en door de stormen verder opge waaid. Kraaien, die dol zijn op cro cussen, zagen snel hun kansen. En de beplantingsdienst greep in. Tot dat de graszoden vast zitten, blij ven de netten liggen. De woord voerder hoopt dat de ramp beperkt is gebleven, maar durft geen schat ting te maken ("de tijd zal het le ren"). Bijplanten was in ieder geval niet mogelijk. Grote aantallen cro cussen moeten maanden van tevo ren worden besteld. LEIDERDORP - Burgemees ter Bruggeman heeft gister avond de tentoonstelling ge opend waarin zes leden van de Leiderdorpse Kunstkring zich presenteren. Aanleiding voor de expositie is het eerste lus trum van de Kunstkring. Toten met 30 december hangen de werken van Wim Boer (acryl- schilderijen), Hans Bos (plas tieken), Adrienne Hoogenberk (aquarel/gemengde technie ken), Corrie van der Kroft (col lages), Henriette Schimmel (pa- pydurplastieken) en Ton Wil- lemsen (olieverfportretten) in de centrale hal van het ge meentehuis. Het gaat om vier Leiderdorpers en twee Leide- naars en dat gegeven vond bur gemeester Bruggeman "zeer treffend, omdat hieruit blijkt dat Leiderdorp geen eiland op zichzelf is als het gaat om de Kunstkring". De Kunstkring heeft in vijf jaar tijd een -bestand van 80 le den opgebouwd. Of de vereni ging daar tevreden mee is? De burgemeester dacht van niet. Volgens hem is in een snel groeiende gemeente als Leider dorp beslist ruimte voor uit breiding van het ledenbestand. In de achterliggende jaren ondernam de Kunstkring ini tiatieven op velerlei gebied. Zij was het die de aanzet gaf tot de komst van een oudheidkamer, die nu is gevestigd in de Hol- Een van de Kunstkring-werken die momenteel in het Leiderdorps gemeentehuis zijn tentoongesteld. Het betreft 'blauw hardsteen' van Leiderdorper Hans Bos (foto Holvast) landsche Tuyn. De vereniging organiseert tentoonstellingen in het gemeentehuis en de Mu- zenhof en kunstmarkten in de Hollandsche Tuyn aan de Hoofdstraat. Voorts heeft de Kunstkring plannen voor een permanente beeldententoon stelling in park de Houtkamp, zijn er viaducten en bushokjes in Leiderdorp beschilderd. Doel van de Kunstkring is het bevorderen van de belangstel ling voor kunst. En dat in zo breed mogelijke zin. HILLEGOM - Een 21-jarige vrouw uit Hillegom is gisteravond rond elf uur gewond aangetroffen bij het kruispunt Hoofdstraat/Weerestein- laan/Van den Endelaan in haar wobnplaats. Volgens de politie is de Hille- gomse waarschijnlijk door nog on bekende oorzaak ten val gekomen LEIDERDORP - De jaarlijkse Do toen zij over het kruispunt fietste, denherdenking m Leiderdorp zal Zij had, zo constateerde de politie, «n de toekomst mogelijk op een an- sterke drank gebruikt. dere leest worden geschoeid. Op advies van een plaatselijke D66 er Jollv pleitte gisteravond tij o arts werd het gewonde meisje dens de commissie bestuurszaken algemener karakter te gev< overgebracht naar het Diacones- voor een andore opzet. Nu heeft de senziekenhuis in Heemstede. De Dodenherdenking nog voorname- Burgemeester Bruggeman toon aard van het letsel is niet bekend, lük het karakter van een kerk- de zich aanvankelijk wat gepi- De tentoonstelling in het Leiderdorps gemeentehuis is tot 30 december op werkdagen tussen acht en vijf uur te zien. Van 21 november tot 8 januari hangt het werk van Mary van Delft, Ine Groot, Riet Hor- stink, Janny van der Linden en Ylonka Rector-Wilhelmus in de Muzenhof aan de Cor Gor dijnsingel. Deze tentoonstel ling is geopend op werkdagen van een tot zes uur en daarbui ten na afspraak (tel. 071- 410957/896894). ZOETERWOUDE - Het doorgaan de verkeer moet uit de dorpskern van Zoeterwoude geweerd worden en het bestemmingsverkeer moet gedwongen worden met een lage snelheid in de dorpskern te rijden. Over dit principe was men het in de commissievergadering openba re werken en volkshuisvesting gis teravond wel eens. Ook vond men dat als alle reacties op het Ver- keersveiligheidsplan van burge meester en wethouders werkelijk heid zouden worden, er geen ver keer meer zou zijru Over het hoe oost-west en noord zuid sluitverkeer geweerd moet worden werd verschillend ge dacht. Omdat de Jan van Ban- ningstraat erg smal is, wenst de heer Mulder (VVD) dat er éénrich tingsverkeer wordt ingesteld rich ting Nieuweweg. Het verkeer ko mende van de Nieuweweg moet gedwongen worden om via de Zwetkade of de Schenkelweg rich ting Omleidingsweg te gaan. De heer Roessen (CDA) wil het ver keer vanaf de Nieuweweg juist de Jan van Banningstraat indwingen. Door het plaatsen van verkeers lichten die in die richting erg lang op rood moeten blijven staan, hoopt hij de automobilisten die van deze sluiproute gebruiken ma ken te ontmoedigen. Op deze ma nier worden ook voetgangers en fietsers beveiligd. De heer Ringers- ma (PZ) wil het sluipverkeer al bij de bron aanpakken nl. in de buurt van Benthuizen en Zoetermeer. Op de Broekweg wordt met onverant woord hoge snelheden gereden, terwijl ook op de Weipoortseweg vaak gevaarlijke situaties voorko- dienst. "Maar als je de realiteit van de huidige maatschappij in ogen schouw neemt, is dat wat exclu sief, veronderstelde Jolly, die er- r pleitte de herdenking een wat keerd door de opmerking 'exclu- ge willen laten".Wel verklaarde de sief. "Ik heb wat moeite met dat burgemeester met de Oranjever- woord, gezien het grote aantal eniging te willen overleggen. Geza- mensen dat nu naar de Dodenher- menlijk kan dan worden gezocht denking komt én gezien de relatie naar een vorm waarin niet-kerke- van de herdenking met de jaren lijk gebondenen zich ook kunnen 1940-1945. Ik bedoel: de kerken vinden. Of het zo goed was? waren toen vol. Ik zou de kerkelij- Jolly: "Ik wilde dat ik het zo had ke viering dus zeker niet achterwe- gezegd". VRIJDAG i speelgoed, 19.30-20.30 l Lokhorstkerk - Pieterskerkstraat, dhr. J.G. Fijnvandraat over 'Godsaktivisten', 20 uur. Gebouw SSL - Valkenpad, Dwali-vie- ring, 19 uur. Aula scholencomplex - Valkenpad, bin go Majorettenvereniging The Koper Girls, 20 uur. Schouwburg - Hoofstad Operette met 'Der Bettelstudent', 20.15 uur. Microtheater Imperium - 'Een Sneeuw', 20.15 uur. Kapelzaal K&O - concert Udo Falkner i.k.v. Internationale Pianistenserie, 20.15 uur. Warmond Trefpunt - Herenweg, bazar Hervormde kerk. 19-22 uur. ZATERDAG Leiden Groenoordhallen - Custom Car Show, 10-22 uur. Clubhuis Swift - Roomburgerweg, Buit- lopen (trimloop), vanaf 9.30 uur inschrij ven, start om 10.30 uur. Koudekerk Sportcentrum Ridderhof - Kerkstraat, regionale vogelwerk- Nieuw platform voor onderwijs ZOETERWOUDE - De raadscom missie onderwijs in Zoeterwoude, die is opgegaan in de commissie welzijn, zal waarschijnlijk op een andere manier verdergaan. De le den van de voormalige commissie onderwijs willen nu opgaan in een platform. Daarin zullen raadsle den, ouders van schoolgaande kin- vlechtwerk ter bescherming deren en schoolbesturen/leidingen (foto wim Dijkman) praten over Zoeterwoudse onder wijszaken. Advies aan de raad zul len zij, in tegenstelling tot de com missie oude stijl, niet uitbrengen. Voordeel van het platform is ech ter dat de raadsleden eerst hun fractie én het platform kunnen raadplegen voordat zij hun stand punt kenbaar maken in de com missie welzijn. In het verleden kwam het voor dat raadsleden al leen hun eigen standpunt vertolk ten in plaats van dat van de fractie. Dat is gisteravond door de leden van de voormalige raadscommissie onderwijs afgesproken tijdens een besloten vergadering. Het voorstel wordt in een van de eerstkomende commissie- of raadsvergaderingen besproken. In een nota die begin volgend jaar zal verschijnen, zullen B en W maatregelen voorstellen waardoor vóór en achter de dorpskern het vlot doorstromen van het verkeer wordt verhinderd. In de dorpskern zullen verkeersremmende maatre gelen worden getroffen. Dit zal niet alleen door sluizen en drempels ge beuren. ook hel plaatsen van ver keerslichten wordt niet uitgeslo ten. De noodzaak van deze maatre gelen werd nog eens bevestigd toen bij een politiecontrole op de Noordbuurtseweg, in korte tijd 20 automobilisten werden betrapt die met snelheden tussen de 65 en 80 km. reden. Voor het Watertje zullen voorals nog geen maatregelen worden ge troffen, omdat er geen klachten zijn over de bereikbaarheid en over het verkeer. Gaat men er te snel rij den, dan denkt men aan het plaat sen van afneembare fietsdrempels. Dit laatste om aan de wensen van het Wielercomité tegemoet te ko men. Voor de Weipoortseweg is er een reconstructieplan waarin snel- heidsremmende maatregelen zijn opgenomen. De financiële positie van de provincie is echter zodanig, dat er niet op een snelle uitvoering van dit plan gerekend kan worden. Wel wordt er van gemeentewege van alles aan gedaan om de provin cie te bewegen tot een snelle be slissing. Tot het zover is, kan de ge meente niet veel anders doen dan het plaatsen van waarschuwings borden. De veronderstelling dat er te veel zwaar verkeer over deze weg rijdt werd door een politiecon trole niet bevestigd: er waren vrij wel geen vrachtauto's die zich ten onrechte op de Weipoortseweg be vonden. De burgemeester kon degenen die 950.000,- voor het totale ver- keersveiligheidsplan te veel von den geruststellen. Het plan zal in fasen worden uitgevoerd, waarbij in eersteinstantie de dorpskern aan de beurt komt. Het motto hier bij zal zijn: het doorgaande verkeer weren, het bestemmingsverkeer langzaam laten rijden, het parke ren ordenen en veel aandacht voor de veiligheid van voetgangers en fietsers. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Janssen, Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld en de Ruiter: za 8 uur tot zo 8 uur: J.A. Verhage. Pluimzeggekreek 3. Leiderdorp, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: H. Meyer, Stokroos 1. tel. 215510. Groep 2 - Bergmeyer. Pieterse, v. Gent. Taytelbaum. v. Luyk, Klaassen, Rus. Kruis en De Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Rus. Middelste- gracht 129, tel. 132500. zo 8 uur tot 24 uur: R. Taytelbaum. tel. 120266; spreekuur Hogewoerd 138. Groep 3 - Pleiter, J. v. Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg en Muijsenbergh: J. Stolk, Burggra- straat 11, tel. 141225. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer. v.d. Waardt, Arnou, J.G. Zaayer en R.E. Zaayer: za 8 uur tot zo 8 uur: G.J.P. Bénit. Brahmslaan 315. tel. 720404; spreekuur Kennedylaan 24. zo 8 uur tot 24 uur: E. Nieuwenhuis- Smalbraak, tel. 768918; spreekuur Be vrijdingsplein 60. Groep 5 - Schaefer. Jasperse. Crul, Kooyman, De Jong, Prince. Reinders, D. Hammerstein en A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Reinders, G. Brandtstraat 29, tel. 760947. zo 8 uur tot 24 uur: H.C. Jasperse. Witte Singel 72. tel. 124961. Leiderdorp za. F. Kemme. Grotiuslaan 12. tel. 893139; zo, M.B. Landsmeer, Grotius laan 57, tel. 413913; za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op Florijn 10, tel. 891000. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur D.L.P. van Overvest, Terweeweg 152. tel. 173994. Voor de praktijk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten za, W. van Dam, Palestinalaan 29. tel. 3960; zo. A. Meiman. J.W. Fnsolaan 13. tel. 2493. Warmond L. Lempers, Churchilllaan 13. Voor hout. tel. 02522-10140. Wassenaar za. M.F. v.d. Feen. tel. 18309; spreekuu radres Hofcampweg 65; zo, E.J.J. Op 't Landt, tel. 13056; spreekuuradres Mid delweg 21. Zoeterwoude via het antwoordapparaat van een van de Zoeterwoudse huisarten, tel. 01715- 1219 of 1614, verneemt u welke huisarts de weekenddienst waarneemt. APOTHEKEN De avond-, nacht de apotheken vaargenomen der 7 tot vr 14 r ber door: Zuider Apotheek, Lammenschansweg 7. Leiden, tel. 123553. Apotheek Boehmer, Florijn 21. Leider dorp. tel. 894400. Roest: G. Roest, Ockenrode 14, Leiderdorp, tel. 890405. Voor de praktjk van Vestjens. v.d. Wouw: R. Koster. Narcisstraat 47. Voorschoten, tel. 01717-3836. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260. Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt. Homanstraat 1. Rijnsburg, tel. 173266. Voorschoten R. Koster, mevr. Koster-Stoker, Narcis straat 47, tel. 3836; Mevr. C.E. Birnie- Heringa, Wilhelminalaan 27. Leidschen- dam, tel. 070-275450. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden. Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: H.J. van Iterson, Rhijngeesterstraatweg 56. Oegstgeest. tel. 170729 LEIDSCH JÊb DAGBLAD Hoofdkantoor - Redactie Exploitatie - Produktie Witte Singel 1Leiden Telefoon 071-144941 Postadres: Postbus 54 2300 AB Leiden Nabezorging 071-123143 Sleuteltjes 071-143545 Per exemplaar 1,20

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2