Hun moment, ons verhaal! Bayer stoot Bayern van troon Bundesliga Koolhof snoert PSVers de mond Scores in profvoetbal Beljavski flikt Karpov in Tilburg een kunstje Den Bosch klimt op Kieft op schot in Turijn Wij Houden u op de hoogte Jacobs zet Houtman op de reserv ebank Topspelers van Pireaus disciplinair geschorst LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 12 SPORT MAANDAG 3 NOVEMBER 1986 Vier treffers bij Roda KERKRADE (ANP) - Op niet mis te verstane wijze heeft Jurrie Koolhof zaterdagavond zijn medespelers de mond gesnoerd. De laatste weken was er vanuit de selectiegroep van PSV veel kritiek gekomen op het functioneren van de spits en afgelopen week nog zaten trainer Hiddink en aan voerder Gullit met Koolhof om de tafel. EREDIVISIE PEC Zwolle - Veendam 1-1 (1-01. 35 Ver- schoor 1-0, 58. Klompstra 1-1. Scheids rechter: Reygwart. toeschouwers: 4.000. Gele kaart: Van Buuren (PEC). Haarlem - Excelsior 0-1 (0-1). 41. Scha pendonk 0-1, scheidsrechter: Geurds, Toeschouwers: 1.200. Koda JC - PSV 0-4 (0-1). 18. Koolhof 0-1. 7tj. Koolhof 0-2.78. Koolhof 0-3.84. Kool hof 0-4. Scheidsrechter: De Munnik. toe schouwers: 8.500. FC Utrecht - AZ 0-0. Scheidsrechter Ban net. Toeschouwers: 4.000. Gele kaart: Pattinuma (FC Utrecht). Feyenoord - Ajax 2-3 (1-2). 2 Witschge 0-1.11. Been 1-1, 20. Van Basten 1-2. 52. Barendse 2-2. 64. Witschge 2-3. Scheids rechter Van Ettekoven. toeschouwers: 51.000. Gele kaart: Hoekstra (Feyenoord) - FC Den Haag 1-2 (1-1). il Berg- schouwers: 6000. Gele kc dijk (FC Den Haag) FC Twente - Go Ahead Eagles 1-1 (0-1). 21. Hofstede 0-1. 55. Willems 1-1 Scheidsrechter: Blankenstcin. Toe schouwers: 6800. FC Groningen - Sparta 1-1 (1-0). 42. 8436 FC Den Bosch - Fortuna Sittard 3-1 (2- 1). 1 Kruzen 1-0. 29 Gillhaus 2-0. 45 Janssen 2-1. 64. Van Duren 3-1. Scheids rechter: Keizer. Toeschouwers 4025. Ge le kaart Stcinniann (FC Den Bosch) en Linford (Fortuna S). EERSTE DIVISIE DEN HAAG (ANP) - De karakteristie ken van de wedstrijden, die zondag in de eerste divisie zon gespeeld RBC - DS '79 1-1(0-0». 73 Vos 1-0. 89. Slagboom 1-1. Scheidsrechter Uilen berg. 3000 toeschouwers. Volendam - Heerenveen 2-1 (0-0). 75. K Kist 0-1. 79. Van Gecnen 1-1. 82. Tol 2-1 Scheidsrechter Mulder. 2800 toeschou wers. Gele kaart: De Jonge (Heeren- Vitesse - Heracles 3-2 (0-1). 3. Galgen beid 0-1. 4b. Van der Brom 1-1. 60. Bud ding 2-1. 73. Galgenbeld 2-2. 84. Kreile- man 3-2. Scheidsrechter Modderman. 1200 toeschouwers. Gele kaart: Goble (Heracles). Eindhoven - NAC 2-2 (2-1). 13 en 25. Vro- mans 1-0 en 2-0, 28. De Ley 2-1. 53. Van der Borgt 2-2. Scheidsrechter Hobé. 1250 toeschouwers. MVV - De Graafschap 3-1 (2-1). 4. Dries- sen 1-0, 16. Van den Boogaard 2-0, 28. Douglas 2-1. 70. Vroegop 3-1. Scheids rechter: Van Vliet, toeschouwers: 1600. Gele kaarten: Vroegop en Thai (beiden :chter Hou ben. 2800 toeschouwers. Ge le kaarten: Waalderbos (Emmen) en Tol lenaar (Wageningen). Cambuur - NEC afgelast. RBC - DS '79 1-1 (0-0). 73. Vos 10. 89. Slagboom 1-1. Scheidsrechter Uilen berg. 3000 toeschouwers. Volendam - Heerenveen 2-1 (0-0). 75 K Kist 0-1. 79. Van Geenen 1-1. 82. Tol 2-1 Scheidsrechter Mulder. 2800 toeschou wers. Gele kaart: De Jonge (Heeren- Vitesse - Heracles 3-2 (0-1). 3. Galgen beid 0-1. 48. Van der Brom 1-1. 60. Bud ding 2-1, 73. Galgenbeld 2-2, 84. Kreilc- man 3-2. Scheidsrechter Modderman. 1200 toeschouwers. Gele kaart: Goble (Heracles). Eindhoven NAC 2-2 (2-1). 13 en 25. Vro- i 2-0. 28. De Ley 2-1. 53 Van Helmond Sport). ROME (SID) - Willem Kieft heeft zich dit weekeinde aan de kop van de topschutterslijst van de Ita liaanse competitie genesteld. De spits van Torino scoorde in de eer ste helft tegen Avellino (4-1) een onvervalste hattrick en bracht zijn totaal daarmee op vijf. De ex-Aja- cied deelt de koppositie samen met Altobelli van Inter Milan. Napoli en Juventus, de twee koplopers in de serie A. speelden gelijk. In Napels zagen 80.000 toe schouwers, goed voor een recor drecette van ruim 2,5 miljoen gul den, geen doelpunten in het duel tussen Napoli en Inter. Diego Ma- radona had pech, toen hij de 25e minuut op de paal schoot. Juven tus kwam ook niet verder dan 0-0 in de uitwedstrijd tegen Como. Het leidersduo heelt in acht wed strijden twaalf punten verzameld, twee meer dan de vijf achtervol gers. AC Milan voegde zich bij dat groepje door de zege (3-0) op Fio- rentina. Aanvaller Paolo Virdis scoorde twee keer. Ook AS Roma en Verona kwamen op tien punten. Roma, aanvallend gehavend door het ontbreken van de geschorste Pruzzo en de geblesseerde Conti, won met 3-1 van Empoli. Johnnie Ekström, de nieuwe aanwinst van Empoli, maakte opnieuw een zwakke indruk. Bij de rust stonden TILBURG (ANP) - Anatoli Karpov is met de wereldtitel ook zijn on aantastbare positie in de Russische schaakwereld kwijtgeraakt. Bel javski was zich zaterdag in de elfde ronde van het Interpolistoernooi uiteraard bewust van Karpovs gro te staat van dienst, maar vond dat geen reden de oud-kampioen te ontzien. Toen Karpov rond de 25s- te zet, toen hij een puntendeling binnen handbereik had, een op grootmeesterniveau zeldzaam voorkomende rekenfout maakte, werd hij door Beljavski van het bord geschoven. Een dergelijk kunstje is Karpov de afgelopen ja ren buiten de Sowjet-Unie slechts eenmaal geflikt: door Joesoepov, zijn aanstaande tegenstander in de finale van het kandidatentoernooi. Beljavski, die het Tilburgse eve nement begon met twee nullen, stootte meteen door naar de met Ljubojevic gedeelde koppositie door met nauwkeurig manoeuvre ren in de hangpartij uit de tiende ronde de Joegoslavische groot meester diens tweede nederlaag toe te brengen. Het vervolg van de drakenvariant van het Siciliaans vergde nog 27 zetten. In eerste zit ting was Ljubojevic op de 15e zet gekomen met het nieuwtje Dd8-b8, dat slecht beviel. Hij kwam in ver loren positie terecht. Maar de be slissende klap bleef uit( omdat Bel javski twee zetten verwisselde en Ljubojevic met 28.... f6-f5 nog net kon voorkomen, dat hij op de h-lijn werd mat gezet. Op zijn beurt mis te de Joegoslavische grootmeester in de tijdnoodfase een zekere kans op remise. Hij liet zijn c-pion weg slaan inplaats van door te stoten naar de tweede lijn. Het berouw kwam - zoals meestal - te laat. De afgebroken stand bleek geforceerd verloren. Door het mislukken van de uit loop-poging van Ljubojevic bleef de achsterstand van Karpov op het DEN HAAG (ANP) - Achter Ajax en PSV klom FC Den Bosch op naar een met Feyenoord gedeel de derde plaats door op eigen veld met 3-1 te winnen van Fortuna Sit tard. Fortuna had de afweer ver sterkt, maar dat concept werkte niet meer, toen Krüzen al na veer tig seconden de openingstreffer aantekende. Na een half uur zorg den Gillhaus en Fortuna-verdedi ger Eleveld met een gezamenlijke trap voor 2-0. Omdat Janssen kort voor rust zowaar tegen scoorde, bleef Fortuna nog enige tijd over eind tot Van Duren er in de 64 ste minuut 3-1 van maakte. Achter dit viertal gaapt een gat. Groningen en Sparta hielden het op een gelijkspel: 1-1 met treffers van Roossien en Ridderhof. FC Den Haag klom enigszins door in Venlo met 2-1 te winnen van WV. Berghuis verzorgde hier de ope ningstreffer voor de thuisclub, Groenendijk maakte 1-1 en Bou- wens 1-2. FC Twente en Go Ahead Eagles deelden het punt: 1-1 (doel punten van Hofstede en Willems), evenals FC Utrecht en AZ: 0-0 en PEC Zwolle - Veendam 1-1 (doel punten Verschoor en Klompstra). met enige moeite in geslaagd kop loper te blijven van de Engelse eer ste divisie. De club van Johnny Metgod zegevierde op eigen veld met 3-2 over Sheffield Wednesday en bleef zodoende buiten bereik van ook op de troon jagende clubs als Liverpool (6-2 tegen concurrent Norwich City) en Arsenal (2-0 te gen Charlton Athletic). Forest moest in de tweede helft hard werken om drie punten aan het treffen met Wednesday over te houden. Bij de rust was het 2-0 voor de thuisclub door treffers van Webb en Pearce (strafschop). Webb vond voor het eerst weer het net na een produktieve periode in het begin van de competitie. Wed nesday kwam terug door Chap man, die scoorde in de 55e en 80e minuut. Dank zij Webb kwam de winst toch bij Forest terecht. Liverpool nam wraak op zichzelf voor het beschamende verlies van vorige week bij Luton Town (1-4). Norwich City zal zich het treffen aan Anfield Road nog lang heugen. De 6-2 was tevens een beloning voor speler-trainer Kenny Dalglish, die in de 73e minuut in viel en daarmee zijn 500e wedstrijd voor Liverpool volmaakte. Walsh (3), Rush (2) en Nicol scoorden voor Liverpool. West Ham United versloeg zon dag op eigen veld Everton met 1-0. Het rechtstreeks op de televisie uitgezonden duel werd beslist in de 49e minuut door het doelpunt van Dickens. Door de overwinning nestelde West Ham United zich naast Norwich op de vierde plaats. De Spaanse landskampioen Real Madrid heeft zich op uitste kende wijze ingespeeld voor de be langrijke Europa-Cupwedstrijd van woensdag tegen Juventus. De ploeg van coach Leo Beenhakker, leidende tweetal beperkt tot een die een aantal van zijn basiskrach- half punt, zodat nog lang niet zeker ten spaarde, won zaterdagavond is, wie er aan het eind met de met 4-0 van het onderaanstaande de Romeinen nog achter. Na de hervatting boog Baldieri die stand binnen zes minuten in het voordeel van Roma om. Jeugd-international Desideri bracht de eindstand op het scorebord. Verona, zonder het aanvalsduo Larsen en Rossi, won met 2-1 van Atalanta. Onderin heeft Udinese de nega tieve seizoenstart (begonnen met -9 punten door het omkoopschan daal) bijna weggewerkt. De ploeg bracht de thuiswedstrijd tegen As- coli tot een goed einde, winst van 3-0. Udinese heeft nog slechts vier punten achterstand op Brescia, met drie punten de nummer vijf tien op de Rjst. Engeland Nottingham Forest is ër zaterdag hoofdprijs van 20.000 gulden door zal gaan. Na de achtereenvol gende nederlagen in de zevende (Beljavski), achtste (Portisch) en negende (Miles) ronde hield Jan Timman het vrijdag en zaterdag op korte remises tegen Hübner en Ljubojevic. Hij schiep zich daar door een vrije zondag. Sabadell. De doelpunten van internationale makelij. De Me xicaan Hugo Sanchez scoorde twee keer, de andere doelpunten kwamen van de Argentijn Jorge Valdano en de veteraan Juanito. Real kwam door de zege op gelijke hoogte met koploper Barcelona, dat bij Sporting Gijon 0-0 speelde. Hèt moment waar iedere sporter voor vecht. De overwinning, via een prima samenspel in het team, het uitschakelen van de tegenstander of het overtreffen van jezelf. Hun moment, ons verhaal. Onze journalisten zijn erbij. Alert op een goed verslag van de wedstrijd, alert op de ontwikkelingen in de sport, alert op de achtergronden die zo bepalend zijn voor een topprestatie. Als u niets wilt missen, neem dan 'n abonnement. Gewoon even de bon invullen en opsturen naar het: Leidsch Dagblad, Antwoordnummer 10050,2300 VB Leiden. Of bel 071-144941. Ja, ik wil uw krant. 7 weken op proef voor slechts 25,-! een kwartaalabonnement voor 68,95 (ik krijg 'm eerst 2 weken gratis in de bus!) Naam: Tel.; Adres: Postcode: Woonplaats: Zaterdagavond, na de uitwedstrijd tegen Roda JC in Kerkrade, is die kritiek echter op slag verstomd. Koolhof nam in zijn eentje name lijk de hele Eindhovense produktie voor zijn rekening. Eén treffer voor rust (18e minuut) en een hattrick in de tweede helft (76e, 78e en 84e mi nuut) betekenden.uiteindelijk een simpele zege van 4-0 voor de lands kampioen Met een minimum aan inzet be reikte PSV op zijn dooie gemak een maximaal resultaat tegen een Roda JC, dat nu al weken lang ver geefs naar de juiste vorm loopt te zoeken. Voor het treffen met de Eindhovenaren had trainer Rob Baan zijn formatie aangepast aan de tegenstander, door Piet Wild schut als mandekker op Gullit het veld in te sturen. De ex-PSV'er kweet zich uitstekend van zijn taak, maar hij moest machteloos toezien hoe zijn ploegmakkers keer op keer in de fout gingen. PSV maakte zich niet al te moe in Kerkrade. Zeker niet nadat Koolhof in de 18e minuut vanaf de linkerflank de bal hoog en hard te gen de touwen had geschoten. Ge steund door die voorsprong kon de ploeg het zich permitteren, te wachten op de fouten die de tegen stander zou gaan maken. Als PSV in die fase enige druk had uitgeoe fend op de tegenstanders, zou het duel al voor de rust beslist zijn. Nu de verlossende tweede treffer ech ter achterwege bleef, mocht Roda blijven hopen op een eervol resul taat. Veel kansen daartoe gaf PSV overigens niet weg en doelman Jos Smits had het heel wat drukker dan zijn collega Van Breukelen aan de andere kant. In de tweede helft veranderde er eigenlijk niets. PSV bleef, niet al te geconcentreerd, zoeken naar ope ningen, terwijl Roda zich ertoe moest beperken achter de tegen standers te blijven aanhollen. Tot aanvallen kwam de ploeg nage noeg niet. Gullit kon slechts één keer gevaarlijk worden, bij een vrije trap in de 70e minuut. Doel man Smits dook echter de keihard ingeschoten bal bekwaam uit de hoek. Zes minuten later begon de triomftocht van Koolhof pas echt. Na een pass van Vanenburg ver scheen hij alleen voor Smits en schoof de bal voor de tweede keer tegen het net. Twee minuten later, bij een uittrap, knalde Smits de bal tegen de rug van René van der Gijp, waarna Koolhof opnieuw al leen voor de doelman verscheen, 0- 3. Weer zes minuten daarna tikte de spits de bal voor de vierde keer in het doel. Het voorbereidende werk kwam ditmaal van de rech tervleugel, van invaller Van de Kerkhof. „Pas na de tweede treffer van Koolhof speelden we het voetbal dat mij dit seizoen voor ogen staat", liet PSV-trainer Hiddink la ter weten. Koolhof zelf voelde zich de koning te rijk: „Ik speelde de laatste weken te veel in dienst van de ploeg en vergat zelf een beetje te scoren. Ik hoop nu dat er meer evenwicht komt in mijn spel. Het is natuurlijk een fijn gevoel vier keer te scoren. Ik heb zelf de hoop nooit opgegeven, maar wellicht kan ik vanaf nu weer helemaal vrij uit gaan spelen". Dolle vreugde bij de spelers van Bayer Leverkusen na de sensationele zege op Bayern München. De tweevoudi ge doelpuntenmaker Falko Götz in de verdrukking bij Christian Schreier en Alois Reinhard rechts). (foto dpa) MÜNCHEN (ANP/SID) - Op de twaalfde competitiedag in de Bun desliga heeft Bayer 04 Leverkusen alle aandacht op zich gevestigd door Bayern München van de troon te stoten. Bayer deed dat door in het bolwerk van Bayern, het met 47.000 toeschouwers ge vulde Olympisch stadion Oberwie- senfeld, een klinkende overwin ning van 3-0 te behalen. Bayern was sedert 8 maart in negentien Bundesligawedstrijden achtereen zonder nederlaag geblevën. In de stand is het trouwens dringen, want Bayer, HSV, Bayern en Wer- der hebben zeventien punten. Dank zij een doelsaldo plus GRONINGEN (GPD) - Net was de Studio-Sportreportage over FC Groningen-Sparta gisteravond afgelopen, of Houtman keek even met stomme verbazing in de richting van het tv-scherm. Hij had het echter wel degelijk goed gehoord. De spits van FC Groningen zou woensdag in de Uefa-Cupreturn tegen Xamax Neuchatel niet spelen, zo werd meegedeeld. "Een beetje vreemde gewaarwording was het wel, maar ja, dan weten we dat ook weer," was de wat laconieke reactie van Houtman. "Ik had me wel enorm verheugd op deze wedstrijd, want per slot van rekening ben ik Europees topscorer". Trainer Rob Jacobs houdt de spits aan de kant, omdat hij denkt aan de voet van de Zwitserse Jura beter met het duo Eykelkamp- De Koek uit de voeten te kunnen. "Tegen PSV heeft Houtman 85 minuten niets gedaan en hij vindt zelf ook dat hij nutteloos is, wanneer hij voornamelijk in de buurt van de middellijn bivak keert", motiveerde Jacobs zijn besluit. "Bovendien denk ik dat er daar in Neuchatel voorin nogal wat ruimte komt te liggen en De Koek is met zijn snelheid bij uitstek geschikt om daarvan gebruik te maken". De beslissing van Jacobs hangt nauw samen met het gegeven, dat Houtman bij Groningen nauwelijks goed kan worden benut door gebrek aan vleugelspelers. Zijn rol kwam dan ook aan de orde in een 'verhelderend' gesprek, dat Jacobs afgelopen donder dag met zijn selectie voerde na de 6-1 nederlaag bij PSV. "Ik heb toen tegen Jacobs gezegd dat ik het idee had dat ik er in die wed strijd 85 minuten voor Jan Lui heb bijgelopen, maar blijkbaar heeft hij dat wat al te letterlijk opgevat", aldus een lachende Hout man. "Jacobs zei toen nog, dat hij dat gegeven in de toekomst misschien wel zou kunnen gebruiken. Maar nu gebruikt hij het wel erg snel, haha". De Groninger spits leek allerminst aangedaan door de beslissing van de trainer. "Nou, ik vind het best vervelend, maar wat moet ik er verder van zeggen? Ik heb het al zo vaak meegemaakt. Het is het eeuwige dilemma voor de trainer, want ik functioneer nu een maal het best wanneer er mensen over de flanken doorkomen. Aangezien dat bij ons nauwelijks gebeurt, kom ik niet tot m'n recht. Als de trainer denkt dat deze maatregel ten goede komt van het team, dan moet dat maar. Ook ik wil graag een ronde verder komen". achttien mag de club uit Leverku sen zich koploper noemen. De overwinning van Bayer was volledig verdiend. "De ploeg heeft een uitstekende indruk op mij ge maakt", zei bondscoach Franz Bec- kenbauer na afloop. "Met deze overwinning heeft Bayer zijn aan spraken op de eerste plaats volle dig waargemaakt". Götz scoorde tweemaal (in de 13e en 87e mi nuut), Hausmann liet de 2-0 in de 79e minuut aantekenen. Alleen in het eerste deel van de tweede helft oefende de thuisclub zware druk uit. Maar de defensie van Bayer bleef overeind en uiteindelijk kon men zich uit de omklemming be vrijden. Werder Bremen bleef voor de veertigste keer voor eigen publiek ongeslagen. Dit keer droop Bayer Urdingen met 1-5 af. Rudi Voller scoorde drie keer. Dat was trou wens twee keer minder dan de "man van de dag" Frank Hart- mann van 1. FC Kaiserslautern. Hij nam bij de 5-1 tegen zijn voormali ge club Schalke '04 alle vijf treffers voor zijn rekening. Borussia Mönchengladbach, woensdag in de Kuip tegenstander van Feyenoord, zette zijn jacht op een positie in de top onverminderd voort. Tegen VfB Stuttgart werd het op de Bökelberg 4-0 na een ruststand van 1-0. Dit keer kwam de overwinning overigens niet tot stand door fraai voetbal. Het peil van de wedstrijd stond op een laag niveau. In de stromende regen, die niettemin door 20.000 toeschou wers werd getrotseerd, gaf Rahn de thuisclub voor rust de leiding tegen het door blessures (Allgö- wer, Sigurvinsson en Schroder) ge plaagde VfB. Borussia schroefde na de hervatting het tempo op, het geen doelpunten van Thiele, Bo- rowka en Criens opleverde. In vier wedstrijden heeft Borussia nu in totaal twintig doelpunten gefabri ceerd. Hamburger SV bleef bij de top- vier door thuis met 4-2 van Borus sia Dortmund te winnen. Voor 15.000 toeschouwers maakten Okonski (2), Jusufi en Balzis de treffers voor HSV. België In de tweede ronde van het toer nooi om de Belgische beker is één club uit de eerste klasse uitgescha keld door elftal uit lagere regionen. Beerschot verloor op eigen veld met 1-2 van Waterschei, dat vorig seizoen uit de hoogste klasse de gradeerde. Bij de laatste zestien zit ook nog één club uit de derde klas se. Die eer viel Westerlo te beurt, dat op eigen terrein na verlenging met 3-2 van FC Diest (tweede klas se) won. Vijf tweede klassers ble ven overeind: Waterschei, Een dracht Aalst, FC Beringen, Tonge ren en Winterslag. Alleen Water schei kwam verder via een hoger geklasseerde club. Opvallend was zondag, dat er vier spelers uit het veld gestuurd werden: doelman Deleu van RWDM, Fierens van Lierse SK en twee spelers van Kortrijk: Schwa- be en Kieckens. Deleu kreeg rood nadat hij de Zeeuw Angelo Nijs- kens van Lokeren binnen het straf schopgebied ten val had gebracht. Nijskens scoorde overigens twee keer. RWDM-speler Mergan ging in het doel staan, kon de uit de ac tie van Deleu voortkomende straf schop niet keren en werd nog een keer gepasseerd (0-4). ATHENE (ANP) - Twee van de topspelers van Olympiakos Pi raeus, de aanvallers Anasto- poulos en Mitropoulos, bleven gisteren in het duel tegen AEK aan de kant. Coach Panagou- lias heeft Anastopoulos na de vechtpartij in de kleedkamer bij het Europese bekerduel Ajax-Olympiakos voor twee wedstrijden geschorst. Giste ren was zijn tweede beurt op de tribune. Mitropoulos, zeer uit vorm in de ogen van Panagou- lias, is wegens gebrekkige con ditie zelfs buiten de A-selectie gezet. Hij traint momenteel bij de assistent van Panagoulias. In Piraeus verwacht niemand Mitropoulos in het elftal, dat woensdag tegen Ajax de ach terstand van 0-4 moet proberen goed te maken. Ook de positie van steraan valler Nikos Anastopoulos staat voor dat duel ter discus sie. Zijn schorsing is weliswaar voorbij, maar Panagoulias toonde zich na de winst op AEK (1-0) tevreden over de prestatie van zijn huidige elftal. In die ploeg heeft ook de Uru- guayaan Barrios zijn plaats ge kregen. Die bleef in Amster dam verrassend aan de kant. Later gaf Panagoulias toe, dat hij in dat geval een vergissing had gemaakt.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12