UITDAGING TEKENEN MUZIEK, verkoopster lunkemöller ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt bernard schulte b.v. cv techniker m/v "c7monWrsm7v"" uitzendbureau content a. medewerker m/v kreatieve aktiviteiten b. assistent medewerker aktiviteiten m/v BOUCHERIE B.V. VftKftTURESl Keel-, Neus-, Oorheelkunde Op deze afdeling ontstaat bij het Audio- logisch Centrum een vacature voor een audiologie- assistent m/v (voorshands 24 uur per week) vac.nr. 5884.L.15.p.44.LD De werkzaamheden, welke in team verband verricht worden, omvatten hoofdzakelijk: - het verrichten van gehooronderzoek bij kinderen en volwassenen; - medewerking aan gehoorrevalidatie; - assistentie bij vestibulair onderzoek. Tevens behoort inschakeling bij het electro-audiometrisch onderzoek tot de mogelijkheden. Gedacht wordt aan kandidaten met: - het diploma audiologie-assistent(e) (S.A.O.); - accuratesse; - goede contactuele eigenschappen in de omgang met slechthorende kinde ren en volwassenen en binnen team verband. Ook zij die bereid zijn de opleiding tot audiologie-assistent(e) te volgen, kun nen reflecteren (toelatingseisen tot de opleiding (S.A.O.): HAVO met wis- en/of natuurkunde). Salaris: max. f 2960 bruto per maand, bij een full-time aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij ir. J.A.P.M. de Laat (071 - 262417) of de heer H.L.P. Mauer, per soneelsconsulent (071 -26 27 20). Centrale Prikdienst Op deze afdeling ontstaat per 1 decem- ber1986een vacature voor een medewerker m/v (voor 15 uur per week) vac.nr. 1478.F.71.p.44.LD Taak: de werkzaamheden richten zich in klein teamverband op het veneus en micro afnemen van bloed op de patiën tenafdelingen. Vereist: opleiding doktersassistente/ verpleegkundige. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 8.30-11.30 uur. Kandidaten dienen bereid te zijn om in dien nódig de werktijden aan te passen. Salaris: max. f 2725 bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. W. Roden burg, coördinator Centrale Prikdienst (071 -262363). Bloedbank Bij de administratie van de Bloedbank wordt gevraagd een administratief medewerker m/v (part-time voor 24 uur per week) vac.nr. 3775.F.04.p.44.LD Taken: - ontvangen van donoren en zorgdra gen voor het inschrijven; - de uitgifte van bloed inclusief de hier aan verbonden administratie; - verwerken van, van de afdeling af komstige gegevens m.b.t. verstrekte bloedf lessen. Vereist: - MAVO/HAVO; - vlotte.typevaardigheid; - accuratesse; - goed organisatievermogen. Werktijden: van maandag t/m vrijdag tussen 12.30-17.30 uur. Salaris: max. f 2960 bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mevr. M. van Duyvenbode, hoofd van de administra tie (071-263818). Longziekten Op deze afdeling ontstaat een vacature vooreen verpleegkundig teamlid v/m (full-time, alle diensten) vac.nr. 4599.V.124.44.LD De afdeling omvat 31 bedden en is ver deeld over twee units. Er worden pa tiënten behandeld en verpleegd die aan ziekten van de ademhalingsorganen lij den. Verlangd wordt: - diploma A-verpleegkundige of H.B.O.-V; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: max. f 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A. Lang- hout, verpleegkundig hoofd (071 - 262212) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 -262544). Anaesthesiologie Ten behoeve van deze afdeling zoeken wij een verpleegkundige voor de verkoeverkamer m/v vac.nr. 2583.L.125.44.LD De werkzaamheden worden met name verricht binnen het centrale operatieka mercomplex en op de verkoeverkamers Keel-, Neus-, Oorheelkunde en Oog heelkunde door middel van een roule rend systeem. Vereist: - diploma A-verpleegkundige; - ruime chirurgische ervaring met een intensive care- of anaesthesie-oplei- ding. Werktijden: van 8.30 tot 17.0Ö uur of van 9.30 tot 18.00 uur. Salaris: afhankelijk van opleiding en er varing voorshands max. f 3601 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. H.J. Beek man, verpleegkundig hoofd Anaesthe siologie (071 -263877) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071-262720). Keel-, Neus- en Oorheelkunde Op deze afdeling zijn vacatures ont staan voor verpleegkundige teamleden m/v (full-time of 0,8 dienst verband, alle diensten) vac.nr. 5898.L.124.44.LD De afdeling heeft 45 bedden en 10 dag behandelingsbedden, dit is verdeeld over 4 teams t.w. algemeen KNO, On cologie, Klasse- en Kinderafdeling. Wij vragen enthousiaste medewerkers die inzetbaar zijn op alle teams. Als teamlid ben je verantwoordelijk voor de toegewezen patiënten onder supervisie van een teamleider. Begeleiding van patiënt en familie wordt als een belang rijk onderdeel van de taak gezien. Te vens houd je je bezig met werkbegelei ding van leerling-verpleegkundigen en stagiaires van de diverse disciplines. In zet wordt ook gevraagd m.b.t. het mee helpen/meedenken tot verbetering van teamverpleging. Vereist wordt: diploma H.B.O.-V, M.B.O.-V of A-verpleegkundige. salaris: afhankelijk van ervaring max. f3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer P.J. van Schie, verpleegkundig hoofd K.N.O. (071-262419) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071 - 262720). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Centrale verwarmings- en technisch installatieburo vraagt met spoed Inlichtingen: Herenstraat 126, 2215 KL Voorhout, tel. 02522-11306 de heer B. Schulte. Mensen werken voor mensen. Per direkt voor een onbepaalde tijd (maxi maal 6 maanden) hebben wij in een ver pleegtehuis in Leiden plaatsingsmogelijk heid voor meerdere ZIEKENVERZORGENDEN (MA/) De afdeling waarop je kunt komen werken zijn een algemene afdeling, een afdeling geriatrische verzorging erv een somatische afdeling. Ben je gediplomeerd ziekenverzorgende en kun je alle diensten draaien, dan kun je, wat ons betreft gelijk aan de slag. Het salaris wordt volgens de NZR-normen berekend en bedraagt als je 2 jaar ervaring hebt opgedaan na je diplomering 2532,- incl. vakantietoeslagen en excl. onregel matigheidstoeslagen. Het verpleegtehuis is makkelijk met het openbaar vervoer te bereiken of met de fiets. Als je meer over deze baan wilt weten, kom dan zeker bij ons langs. Wij geven je graag meer informatie. Leiden, Breestraat 1, 071- 125745 Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser 'I Hooft Scholengemeenschap voor VWO, HAVO en MAVO Kagerstraat 1 2334 CP Leiden tel. 071-171661 met dependance te Leiderdorp Gevraagd per 1 december 1986 een docent 1e of 2e graads, 5 uur, op maandag 1e graads, 3 uur, op donderdag STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Voor het aktiviteitencentrum GADING te Leiderdorp zoeken wij een voor 40 uur per week en een voor 32 uur per week Gading is een centrum waar 40 lichamelijk gehandicapte volwassenen overdag mogelijkheden vinden tol velerlei vormen van aktiviteiten als alternatief voor arbeid. De aktiviteiten zijn gericht op persoonlijke en sociale ontplooiing van de deelnemers en hun (re)integratie in de maatschappij. TAKEN (algemeen) Wij zoeken medewerkers die samen met een kollega ingezet worden bij verschillende aktiviteiten. Om er enkele te noemen: koken, muziek, algemene ontwikkeling, administratieve bezigheden, sport en spel en handvaardigheid. Begeleiding van deelnemers in en het mede opzetten van de aktivi teiten vormen de hoofdtaken. Daarnaast kan hij/zij ook ingeschakeld worden bij andere aktiviteiten en bezigheden (bijvoorbeeld verzorging en hulp bij het eten). Voorts verwachten wij dat hij/zij aktief zal deelnemen aan overleg vormen binnen het aktiviteitencentrum. Funktie A: - naast de bovengenoemde algemene taken zal deze medewerker in hoofdzaak worden belast met het begeleiden van deelnemers in hun omgang met en begeleiding van peuters (crèche- en kinder verzorging aktiviteiten); - één van de volgende diploma's is vereist: MBO-AB MBO-Bezigheidstherapie MBO-IW Mikojel - enige ervaring in de sektor van de lichamelijk gehandicaptenzorg is gewenst; - minimum leeftijd 22 jaar; - salarismaximum I 3.222,33 bruto per maand, afhankelijk van er varing. Funktie B: - deze medewerker zal aanvullend op verschillende aktiviteiten in gezet worden/Daarbij zal in de loop der tijd tot een keuze worden gekomen voor meer specifieke aktiviteiten (o.a. afhankelijk van eigen interesse en vaardigheden); - een opleiding van lager of middelbaar niveau is vereist, zoals; Havo, Mavo-IV, MHNO, MBO-CD (2-jarig), Kinderbescherming A; - enige ervaring in de sektor van de gehandicaptenzorg is gewenst; - minimum leeftijd 20 jaar; - salarismaximum I 2.910,88 bruto per maand bij een full-time dienst verband, afhankelijk van ervaring. Overigen: De CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toe passing. Inlichtingen kunnen op werkdagen tussen 9.00 en 16.00 uur telefonisch worden ingewonnen bij Nico Pronk, hoofd van het aktiviteitencentrum, telefoon: 071, - 410 444. Gemotiveerde sollicitaties, vergezeld van een*overzicht van opgedane relevante ervaring en gevolgde opleidingen, binnen 10 dagen te richten aan de direkteur van de Stichting, de heer T.L.J. van Emmerik, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. Hunkemöller is een grote winkelketen met meer dan honderd filialen. Het assortiment bestaat uit lingerie, foundations, bad- en strandkleding. Voor ons filiaal te Leiden zoeken wij op korte termijn een enthousiaste met voldoende kwaliteiten om eventueel door te groeien naar de functie van le verkoopster. Onze verkoopsters werken in een klein en hecht teamverband. Zij staan onze klanten terzijde met uitgebreid advies en de daarbij behorende service. Om hun taken optimaal te kunnen vervullen; worden onze verkoopsters ondersteund door een interne opleiding. Tot die taken behoort ook het op orde houden van de winkel en het verzorgen van een aantrekkelijke presentatie. Van u verwachten we dat u over de nodige verkoopervaring beschikt. Daarnaast heeft u natuurlijk enig gevoel voor mode en kunt u taktvol met mensen omgaan. Uw leeftijd is tussen de 22 en 28 jaar. Wij stellen hier een goed salaris en prima secundaire voorwaarden tegenover. Gezien de aard van het artikelpakket komen uitsluitend vrouwelijke kandidaten in aanmerking. Denkt u dat de juiste vrouw voor ons bent? Dan belt of schrijft u naar: De Filiaalleidster Hunkemöller, Mevr. D. de Maat, Breestraat 99, 2311 CL Leiden. Tel.; 071-121770. De groei zit er in. Gevestigd in Hoogvliet Supermarkt vraagt voor de kwaliteitsslagerij een HALFWAS SLAGER M/V Tevens voor onze kwaliteitsslagerij in Sassenheim vra gen wij met spoed LEERLING VERKOOPSTERS M/V ERVAREN VERKOOPSTERS M/V Sollicitaties en Inlichtingen bij onze chef de heer G. Boekei sr., tel. 02522-16930. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Boucherle b.v., Binnenweg 31, 2101 JB Heemstede. LANGSTRAAT 33^^WASSENAAR Tel. 01751 10710

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22