'Ik ben te goed voor reserves Manchester' VS roepen op tot hamsteren van olie Timman pareert aanval Karpov Organisatie van kerncentrale wordt verbeterd Squashteam in problemen Steures verrast Misdaad floreert in Mexico Ziekenfondsraad bekijkt bezuinigingen via eigen bijdragen ZATERDAG 25 OKTOBER 1986 Jesper Olsen wil absoluut weg uit Engeland MANCHESTER (GPD) - Twee jaar geleden werd Jesper Olsen nog op handen gedragen bij Manchester United, maar aan die hoogtestage is dit seizoen definitief een einde geko men. De 25-jarige Deen heeft zijn status als basisspeler bij de legendarische Engelse voetbalclub moeten inleveren en is door manager Ron Atkinson gedwongen zich te schikken in de rol van pendelaar tussen de bank en het veld. De 'vlo', zoals de kleine linkerspits in zijn Ajax-tijd werd genoemd, maakte twee weken terug zelfs een dieptepunt in zijn voetballoopbaan mee, toen hij door teamgenoot Re- my Moses op de training knock out werd geslagen en met een open linkerwenkbrauw moest worden afgevoerd. Elf hechtingen waren noodzakelijk om de gapende wond te dichten, waardoor Olsen voor de zoveelste maal in deze jaargang uit beeld verdween. „Nog altijd begrijp ik niet", zo zoekt de ex-Ajacied naar een expli catie voor het incidént, „hoe dit heeft kunnen gebeuren. Moses en ik heb nooit problemen met elkaar gehad. Het gebeurde na een kop duel. Op de een of andere manier was hij kennelijk geïrriteerd ge raakt en riep me iets toe in de trant van mafketel. Toen ik vroeg wat er aan de hand was, haalde hij ineens uit. Hij sloeg me twee keer achter elkaar in mijn gezicht. Hoewel voor Olsen het voorval' met Moses is afgedaan („Ik ben al leen even zijn vriend niet meer'), heeft de linkerspits toch zijn buik meer dan vol van Manchester en het Engelse voetbal. Zijn sportieve verblijf op het Britse continent is vooral na zijn ongebruikelijke reeks reservebeurten op zo'n grote teleurstelling uitgelopen, dat hij aan het einde van dit seizoen het voetballand, dat hij vóór zijn komst zo hoog taxeerde, per se wenst te verlaten. „Ik ga hier abso luut weg", zo benadrukt hij. „Aan het einde van dit seizoen loopt mijn contract af en dan wil ik pro beren elders aan de slag te komen. Ik vind mezelf te goed voor de re serves. Ik schik me voorlopig in de situatie, omdat het nu eenmaal voor een voetballer niet goed is midden in een seizoen te vertrek- kén". Olsen heeft zijn blik gericht op West-Europa en dan Italië of West- Duitsland in het bijzonder. „In die landen wordt er gespeeld zoals ik bij Ajax gewend was te doen. Dat is veel beter voor mijn ontwikke ling. In Engeland is de dekking heel stringent en dien je je te be perken tot hard werken en vechten om de bal. Niemand zoekt de com binatie. Het zijn allemaal lange trappen. Je krijgt er pijn van in je nek. Het is jammer dat er niet meer spelers rondlopen als Glenn Hodd- le bijvoorbeeld. Hij zoekt echte voetbaloplossingen en dat is voor een type zoals ik ben, heel belang rijk. Op die manier kom ik het best tot mijn recht. Toen Arnold Müh- ren bij Manchester speelde, klikte het ook uitstekend. Nee, op deze manier gaat het plezier er heel snel af'. Ajax komt niet meer in het toe komstperspectief van Olsen voor, „want", zo beweert hij met grote WARMOND - Het voortbestaan van de vrouwen van Dekker Squash in de eredivisie hangt aan een zijden draad. De Warmondsen moeten vol gende week winnen van het Amsterdam DS om het verblijf in de hoogste afdeling te prolongeren. Dekker verloor gisteravond met 1-3 van ESRC uit Veldhoven, waardoor de ploeg m moeilijkheden kwam. Warmond wist dat tegen Huegeline van Hoorn alle punten ingeleverd moesten worden, maar het verlies van Nolly Bennink tegen Dorine van der Voorst was niet ingecalculeerd (9-1, 9-6, 9-6). Problemen kwam er toen Esther Lieben een 2-0 game en 7-1 voorsprong in de derde partij verspeelde tegen Nora Phillips om uiteindelijk te verliezen (2-3). Liz Wea- re won haar partij, maar Mary Gillies ging in de slotontmoeting ten onder tegen Van Hoorn. De mannén van LSRC wonnen in de vierde divisie van Dekker 3 met 4-0. stelligheid, „het wordt toch nooit meer hetzelfde. Bovendien gaan er steeds spelers weg. Kijk maar naar Koeman en Vanenburg en straks misschien Van Basten. Er is ken nelijk geen geld of men wil het niet uitgeven. Dat weet ik niet. Ik heb er een geweldige tijd gehad en ont zettend veel geleerd, maar ik denk niet dat het verstandig is om terug te gaan wanneer Ajax belangstel ling mocht tonen. Daar komt bij, dat er in Nederland nauwelijks competitie is. Dat is vergeleken met Engeland een enorm verschil. Elke wedstrijd moet je op scherp staan. Tien maanden lang zonder winterstop, anders lig je eruit". Voor Jan Mölby die bij het veer tig kilometer verderop gelegen Li verpool speelt, is het vergeleken met Ajax net de omgekeerde we reld. Terwijl Olsen in Amsterdam probleemloos overeind bleef, was zijn landgenoot vaak niet meer dan een oproepkracht. In Engeland zijn de rollen omgedraaid. „Mölby komt hier veel beter tot zijn recht", zo meent hij. „Als middenvelder hoefje niet telkens veertig meter af te leggen. Bovendien is hij fysiek sterk en heeft hij een goede pass in de benen. Daarom is hij bij Liver pool geslaagd". Mölby geniet bovendien het ver trouwen van manager Kennv Dalglish, dat Olsen bij Ron Atkin son is kwijtgeraakt. „Als persoon heb ik geen moeite met die man, wel als manager. We verschillen gewoon van inzicht over het voet bal dat hij met Manchester voor staat. In dat opzicht zit ik meer op de lijn van Linder, De Mos en Pion- tek. Zij propageren een concept, waarin ik het beste kan functione ren. Van hun krijg ik een vrije rol. Bij Atkinson moet ik veel te plaats gebonden spelen", aldus de Deen, die door alle negatieve ervaringen van de laatste tijd door bonds coach Piontek niet is geselecteerd voor de EK-kwalificatiewedstrijd van volgende week woensdag te gen Finland. De positie van Atkinson staat bij TILBURG (ANP) - Met briljant vertoon van verdedigingskunst heeft Jan Timman gisteren de aan val van Anatoli Karpov op zijn toppositie bij het Interpolis-toer nooi in Tilburg afgeslagen. Hij hield zich staande in een stelling, waarin Kasparov tegen dezelfde Anatoli Karpov op een verschrik kelijke manier onderuit ging. Het handelde om de zeventiende partij van de laatste match in Leningrad, die aan het begin stond van het wonderbaarlijk herstel van Kar pov. De stand 1. Timman 3 pnt en 1 afg. partij, 2. Karpov 3 pnt, 3. Ljubojevic 2M> pnt en 1 afg. partij, partij, 8. Portisch IV2 pnt. De Deen Jesper Olsen is het bankzitten beu. De ex-Ajacied is op zoek naar een nieuwe werkgever. Ajax valt echter buiten beschouwing: „Het wordt nooit meer hetzelfde". Manchester United overigens al enige druk onder druk. Weliswaar is de lucht door de lichte opgaande lijn in de resultaten van de afgelo pen twee weken iets opgeklaard, maar United bivakkeert nog altijd óp een voor de gefortuneerde club onwaardige plaats in de League. Sinds zijn bewind investeerde hij een slordige 17 miljoen gulden in spelers. Ondanks al die investe ringen wacht United al twintig jaar op een landstitel. De enige succes sen, die Atkinson binnenhaalden, waren de twee FA-Cups in '83 (te gen Brighton) en in '85 (tegen Ever- ton). In de verschillende Europa Cup-toernooien moest de miljoe nenformatie eveneens met be scheiden prestaties genoegen ne men. De meest in het oog springen de verrichting was de halve-finale- plaats in het EC-toernooi voor be kerwinnaars begin vorig jaar, waarin Juventus vervolgens een te grote hindernis bleek. Het supporterslegioen heeft de ploeg nog niet laten vallen, maar wordt wel steeds ongeduldiger. Toch loopt de publieke belangstel ling terug. Vorig jaar haalde Uni ted een gemiddelde van 46.000 toe schouwers, maar dat aantal is in middels gezakt naar 40.000. Voor het eerst sinds lange tijd leed de (foto GPD) club vorig seizoen zelfs een fors verlies van 2,5 miljoen gulden, het geen werd opgevangen door de re cordtransfer van Mark Hughes (naar Barcelona voor 7 miljoen). Bovendien werd een deel van dat bedrag gebruikt om de renovatie van het ouderwetse stadion Old Trafford te financieren (1,5 miljoen gulden). werd een rem gezet op de aankoopdrift van Atkinson, maar na de zwakke seizoenouver ture van de Reds stond de manager zonder succes bij de leiding al weer aan de klaagmuur. „Voor mijn ge voel", zo luidt de analyse van Ol sen, „zijn we te laat met de voorbe reiding begonnen. Pas drie weken voor de competitie zijn we bij el kaar gekomen om vervolgens di rect tegen topploegen als Flumi- nense. Real Sociedad en Dynamo Kiev te spelen. Ik denk, dat we be ter net zoals in Nederland het geval is tegen amateurclubs hadden kun nen oefenen om in het ritme te ko men en het nodige zelfvertrouwen op te bouwen. Iedereen liep nu echt op zijn tenen. Van die zware inspanningen hebben we in het be gin van de competitie een forse te rugslag gekregen en in feite beta len we daar nu nog steeds de tol Sindsdien geldt die Gruenfeld- Indiër onder schakers zo ongeveer als de zevende Symphonie van Beethoven. Een schitterend werk stuk, inclusief pion-offer. „Helaas op de zeventiende zet al verloren voor zwart, zodat we hem waar schijnlijk nooit terug zullen zien op het schaakbord", oordeelden de grootmeesters Raymond Keene en Lev Gutman in het werk, dat zij aan de match wijdden. Karpov en Timman volgden exact het illustere voorbeeld, waar na Timman op de acttiende zet na de witte rochade voortzette met e7- e5, inplaats van Kasparovs a7-a5. Die zet werd ten tijde van de match in Leningrad algemeen gezien als een verbetering, maar niet afdoen de als wit zou voortzetten met 19. Le3. Dat was precies wat Karpov deed. En wat deed Timman. Hij voegde iets toe aan de theorie van Titelstrijd bodybuilders LEIDEN - Het Antonius-clubhuis in Leiden is morgenmiddag vanaf twaalf uur het domein van de bo dybuilders, de mannen en vrou wen die door een uitgebalanceerd dieet en hard werken met gewich ten hun spieren en lichamen op hun voordeligst willen tonen. De Leidse sportschool 'The Champ' organiseert de open-Zuidhollandse kampioenschappen, waarvan de fi nales morgenavond om half acht beginnen. Speciale gasten bij de ti telstrijd zijn Europees kampioen Bill Richardson en zijn vrouwelij ke collega Mary Zegeling. het schaakspel door zich ook in die precaire situatie met zwart staande te houden. Tot de 27ste zet contro leerden beide spelers de huis-ana lyses. Toen verraste Timman de oud-wereldkampioen. Karpov had rekening gehouden met 27Pd5, cxdö en wit wint. Inplaats daarvan deed Timman Ta8-b8. „De enige zet, die niet tot verlies leidt", ver trouwde Karpov na afloop gast- grootmeester Sosonko toe. Het was een begin van een remise-me chanisme, waar wit niet door heen kon komen. Op de 33ste zet volgde inderdaad de verwachte deling van het punt. Timman behield daarmee de lei ding met 3 punten en een afgebro ken partij tegen Karpov drie pun ten. De hangpartij tussen Timman en Ljubojevic uit de vierde ronde zal hoogstwaarschijnlijk in remise eindigen. „De winstkansen zijn zo klein, dat ik daarvoor mijn vrije zondag niet opoffer. Ik ga alleen verder als ook de partij tegen Kortsjnoi wordt afgebroken", al dus Timman. EEDE (ANP) - Willy Steures is na vier ronden van de nationale titel strijd bandstoten in Eede de ver rassende koploper van poule A. De 36-jarige syteemanalist is de enige deelnemer die alle tot dusver ge speelde partijen won. Gisteravond versloeg hij Ad Koorevaar met 150- 84. Steures is zelf ook verwonderd over zijn hoge klassering. „Ik ben zonder illusies naar Zeeuws-Vlaan deren gekomen. In de weken voor het toernooi heb ik gedurende de weekeinden een paar uur getraind. De gebrekkige voorbereiding blijkt, mede door het matige peil in deze groep, voldoende te zijn ge weest." Christ van der Smissen kwam door de misser van Vultink tegen De Bruijn aan kop in de zware B poule. De speler uit Sint-Wille brord versloeg zijn jonge plaatsge noot Dick Jaspers, met wie hij rigens nooit veel contact heeft ge had, in zestien beurten met 150-99. Evenals donderdag speelde Van der Smissen constant, maar slaag de hy er niet in lange series te ken. Willy Steures is de verrassende mede-koploper in poule A. MEXICO STAD - Het rustige pro vincieleven in Sinaloa, in het noor den van Mexico, behoort tot het verleden. Sinaloa is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een walhalla voor handelaars in verdovende drijven geteld. Gewapende over middelen. En de evenredig toege- vallen, verkrachtingen, ontvoerin nomen criminaliteit overschaduwt gen, moorden. Nog geen tien pro de plaatselijke verkiezingen die er cent is opgelost, morgen worden gehouden. trale zelf onderzocht is. Ook be zocht het team de trainingssimula tor in het Duitse Essen (waar ook de PZEM oefent) en de KEMA in Arnhem (adviseur van de PZEM bij splijtstofwisseling en metin gen). is bang geworden en gaat na het vallen van de avond alleen nog de straat op als het echt nodig is. Er worden gemiddeld drie doden per dag geteld. In totaal zijn er dit jaar al meer dan 30.000 zware mis- MIDDELBURG (GPD) - De perso nele organisatie van, de kerncentra le in Borssele zal worden verbe terd. De NV Provinciale Zeeuwse Energie-Maatschappij (PZEM) heeft de permanente personeelsbe zetting van de regelkamer met on middellijke ingang uitgebreid van drie naar vier man. De alarmplan nen binnen en buiten de centrale zullen beter op elkaar worden afge stemd. Er zal versneld een systeem van' kwaliteitszorg worden inge voerd. Ook de opleiding en het do- cumentatiebeheer worden verbe terd. Een en ander is een gevolg van de inspectie die een team van het Internationale Atoomagent schap (IAEA) de afgelopen drie weken in de centrale hield op ver zoek van de Nederlandse regering. Algemeen-directeur ir A. Tiktak van de PZEM liet gisteren weten dat uit gesprekken met de leden van het inspectieteam is gebleken dat de Borsselse kerncentrale - vandaag precies 13 jaar in bedrijf - in technisch opzicht volledig bij de tijd is. „Uit onzq contacten leiden we af dat in het rapport van het in spectieteam vriendelijke dingen komen te staan over de technische toestand van onze centrale", zei be drijfsdirecteur produktie ir U. H. Banga. „We verwachten wel op het gebied van de organisatie en de verdeling van de mensen enkele opmerkingen", voegde Tiktak er aan toe. Het Operational Safety Review (OSAR)-team van de IAEA begon 6 oktober met de inspectie in Bors sele. Dat gebeurde, met als aanlei ding de ramp in een Russische kernreactor bij Tsjernobil, op ver zoek van de Nederlandse regering. Het team zal ook te zijner tijd aan de regering rapport uitbrengen. PZEM-directeur Tiktak beklem toonde dat zijn bedrijf dan ook nog AMSTELVEEN (GPD) - De Zie- gaat, zal het bestaande stelsel dras- niet beschikt over een rapportage kenfondsraad bespreekt volgende tisch veranderen. 1 het OSAR- week een advies om te bezuinigen 1 de kosten van de ziekenfonds- "De napeo's hebben zich de staat toegeëigend en tonen dagelijks hun onschendbaarheid", aldus het commentaar van José Angel Cha vez, hoofdredacteur van een van de plaatselijke kranten. Maar op het Culiacan, de lokale hoofdstad, is boerenland heeft de handel in ver een broeinest geworden van hoe- dovende middelen behalve meer renkasten en 'cantinas'. Elke nacht geweld ook de nodige vooruitgang zijn er schoten te horen. Iedereen gebracht. Maisvelden hebben door Rob Sprenkels plaatsgemaakt voor marihuana planten en papaverbollen. En in de meest miserabele dorpjes worden nu kleurentelevisies verkocht. In de Verenigde Staten is Anto nio Toledo Corro, de huidige gou- 1 de staat, al meerdere malen genoemd als een van de me deplichtigen bij de narcotica-busi- ness. Roberto Robles Rendon, een van de rechterhanden van de gou verneur, trad vorig jaar af als hoofd van de plaatselijke recherche na dat hij door Amerikaanse kranten was ontmaskerd als een van de voormannen van de drugs-mafia. Maar de vroegere politiechef loopt nog altijd op vrije voeten rond. Bij de stembusslag van morgen wordt de opvolger van Toledo Cor ro gekozen. Maar ook al is bijna ie dereen in Sinaloa ervan overtuigd dat de vertrekkende gouverneur een van de verantwoordelijken is voor de huidige stand van zaken, bijna niemand verwacht dat er in de nabije toekomst daadwerkelijk wat zal veranderen. De almachtige PRI, de Revolu tionaire Institutionele Partij die Mexico al sinds 57 jaar regeert, heeft een zware man ingezet: Fran cisco Labastida Ochoa, tot voor kort als minister van energie en in dustrie nog een van de kandidaten om in 1988 president Miguel de la Madrid op te volgen. Zijn belang rijkste tegenstander is Manuel Clouthier, een vooraanstaande per soonlijkheid uit het lokale zakenle ven die nu met de vlag van de PAN zwaait, de rechtsgezinde partij van nationale actie. Labastida Ochoa zal winnen, als het niet eerlijk kan dan zal het ze ker oneerlijk gebeuren, zo hebben woordvoerders van de PAN al voorspeld. Maar toch zal de handel en wandel van de drugs-mafia waarschijnlijk zijn stempel op de verkiezingen drukken. Voorspeld wordt dat een grote meerderheid van de kiezers uit Sinaloa dit keer gewoon niet stemt, een soort van spontaan protest zo lijkt het. Geen van beide kandidaten heeft zich namelijk duidelijk durven uit te spreken over de drugssmokke laars. Oppositie-leider Clouthier verzekert dat iedereen weet wie de narco's zijn maar durft hen niet bij naam te noemen. „Wat willen jul lie, dat ze een kogel door m'n kop jagen?" Ook Labastida Ochoa, de officië le kandidaat, erkent het bestaan van het probleem maar heeft even min als zijn tegenstander duidelij ke stappen aangekondigd. LONDEN (RTR) - De Amerikaanse minister van energie, John Her rington, heeft het Westen opgeroe pen grote olievoorraden aan te leg gen teneinde te voorkomen dat het weer afhankelijk wordt van de lan den van de OPEC (Organisatie van Olie-Exporterende Landen) voor de aanvoer van olie. Herrington, die in Londen een conferentie over olie bijwoonde, zei gisteren dat de OPEC „één doel heeft, namelijk de prijzen beheersen door beheersing van de produktie". TEHERAN - Gezien de aanhoudende oorlog tegen Irak heeft Iran dringend behoefte aan vervanging aanvulling van de parate troepen. Inde hoofdstad Teheran worden daarom cursussen voor vrouwelijke vrijwil- kartel „ongezond ligers opgezet. Op de foto drie vrouwen bezig met het in elkaar zetten van schietwapens. Hij voegde eraan toe dat het hier bij gaat om hogere prijzen. Her ringtra noemde de rol van het olie- onaanvaard baar". Hij zei dat de VS een strate gische olievoorraad hebben opge bouwd van 560 miljoen vaten, waardoor het mogelijk is om in ge val van nood 2,5 miljoen vaten per dag op de markt te brengen. Vol gens de Amerikaanse minister ligt het in de bedoeling deze reserves te vergroten tot 750 miljoen vaten teneinde zelfs drie a vier miljoen vaten per dag te kunnen inzetten. Herrington zei dat het Westen zich ten doel moet stellen om in to taal ongeveer zes miljoen vaten op de markt te kunnen brengen, in dien nodig. Hij waarschuwde er voor dat een drastische verminde ring van de exploratie-activiteiten ertoe zou kunnen leiden dat de OPEC in 1995 haar aandeel in de olie-aanvoer in de wereld zal heb ben vergroot tot 65 procent, waar van de landen rondom de Perzi sche Golf de helft voor hun reke ning nemen. Het aandeel van de OPEC in de olie-invoer van de VS is toegenomen tot veertig procent en Herrington zei te vrezen dat dit aandeel nog wel groter zou kunnen worden. De Amerikaanse minister deelde mee dat zijn land bezig is uit te zoe ken hoe bij het olietransport vanuit het Midden-Oosten de strategische Straat yan Hormuz, de smalle uit gang van de Perzische Golf, kan worden omzeild. Irak heeft in zijn oorlog met Iran herhaaldelijk doe len jn deze zeestraat onder vuur ge nomen en er wordt gevreesd dat het land zelfs zal proberen deze doorgang af te sluiten. i de bevindingen v team. De conclusies die de PZEM heeft getrokken, berusten op ge- verzekering, sprekken. Hoewel de inspectie als 1 spannende episode c eerste drie dagen te vragen (psy- eigen bijdrage voor medicijnen, chiatrische ziekenhuisopname uit- Wel wordt de zogeheten receptriks zyn de PZEM-directieleden niet ter aantal zogeheten eigen bijdra- ongelukkig over het verloop en de gen, zoals de suggestie honderd uitkomsten. Ir. Tiktak prees de inzet, ervaring gulden per dag voor de eerste drie ligdagen in het ziekenhuis. Totaal deskundigheid van de tien moet de komende jaren f 600 mil teamleden (en één waarnemer). Hij joen aan 'ombuigingen' worden Staatssecretaris Dees (volksge zondheid) heeft met spoed ge vraagd om het aangeven van moge lijkheden om de kosten van de zie kenfondsverstrekkingen te ver minderen. Over het algemeen zal men zich wel tegen enkele van df- ze nieuwe risico's kunnen herver zekeren. gezonderd). Dat levert per jaar f gehandhaafd, 300 mfljoen op. Als een tientje per wordt dat bedrag verwij skaart van huisarts naar spe- heid te koppelen cialist wordt geheven, ontstaat een opbrengst van f 45 miljoen. Betaalt men bovendien de huisarts zelf f medicament overtreffen' 2,50 per visite en consult, dan scheelt dat f 85 miljoen. gesuggereerd 1 een hoeveel- niet meer aan het recept alleen. Alleen mag de bijdrage dan niet de prijs van het vertelde dat interviews zijn gehou- opgebracht. Het advies komt tot den, de logboeken en diverse rap- een mogelijke 'opbrengst' porten zyn bestudeerd en de een- Gesuggereerd wordt per zieken huisdag een betaling van de pa- een half miljard. Als dit door- tiënt van honderd gulden voor de Wordt voor een bezoek aan de fy siotherapeut vijf gulden gevraagd, dan is de opbrengst f 95 miljoen. Bovendien zouden wijzigingen In tegenstelling tot aanvankelij ke verwachtingen wordt niet voor gesteld de verstrekking van de an ti-conceptiepil uit het ziekenfonds pakket te schrappen. Daartegen al felle protesten gerezen. kunnen worden aangebracht in de Maar de ZFR-commissie heeft be rekend dat die maatregel geen zo den aan de dijk zou zetten. Haar advies is overigens niet eenstem mig. Mogelijk zal een krappe meer derheid van de Ziekenfondsraad met deze 'technische oplossingen' akkoord gaan. Wijzigingen zijn, bij de behandeling op 31 oktober, niet onmogelijk. Duidelijk lijkt wel dat de vakbewegingsvertegenwoordi gers zich fel zullen verzetten tegen de eigen bijdragen. Maar ook zon der meerderheid kan worden vol daan aan de eerste wens van de overheid: het aangeven van moge lijkheden, waaruit dan te kiezen valt. WVC is gehouden volgend jaar in ieder geval f300 miljoen om te bui gen op dit terrein. De tyd om maat regelen door te voeren, is krap, ge zien ook het feit dat de Tweede Ka mer zich daarover nog moet uit spreken. Omdat de Ziekenfonds raad wat laat aan de gestelde limiet (1 november) voldoet, is het voor de Kamer nauwelijks nog mogelijk de voorstellen volgende week bij de begrotingsbehandeling te be spreken.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 15