msm Ade leeuw u PROPER SASSENHEIM NIEUWBOUW VILLA'S jm MAKELAARDIJ VOSKUIL EN BERG Noorlander Beheer b.v. Nederland RECEPTIONISTE/TELEFONISTE/TYPISTE Tweeverdieners hypotheek hypotheek. Illllllll \u gemeente \y voorschoten Illlllllllllllllll TE KOOP OEGSTGEEST LEIDEN I ONROEREND GOED ONROERENDGOED TE KOOP: TE HUUR: I b.v. makelaardij o.g. I BIM n OEOONROEREND GOED DE LEEUW MAKELAARDIJ BV BIEDT AAN: LEIDEN, WOONARK "MARIA" t/o Sterflat f 115.000,-kk Zeer fraai, in de Rijn gelegen, dubbeldekse woonark m. gr. tuin en ligplaats. Ind.: entree, toilet, keuken, woonkamer met open hardhouten trap; le et.: overloop, douche, 2 slpkrs. LEIDEN, DAMLOPERWERF 19 f 152.500,-kk Ruime eengezinsvroninjm.carporten tuin». lnd.:entrM. toilet, woonkr.m.open keuken; leet.:gr.ou- derslpkrs., 2 ruime slpkrs.. inp. badkr. m. ligbad. 2e toilet zelderkr. m. dakkapel. LEIDEN. DONSVLINDER 24 f 265.000,-kk Modern herenhuism. garage, veelluxeen ruimeafm. Ind.: woonkr. m. open haard en vtoerverw. ruim ter- rasen tuin (w). woon/eetkeuken m. balkon; leet.: 3 slpkrs. m. balkon, 2 badkrs.; 2eet.: kr. m. dakterras. LEIDEN, HAAGWEG 96 f 129.000,- kk Zeer fraai op 2e woonlaag gelegen ruim 4 kamerappartement met fantastisch uitzicht en veel extra's. Ind.: entree, keuken, badkr. m. zitbad, gr. woonkr. (voormalig 2 krs.) m. balkon (w), 2 slpkrs. LEIDEN, ONAFHANKELIJKHEIDSWEG 66 f 96.000, «kk Zeer fraai gelegen moderne maisonette met terras (z) Ind.: entree, woonkr. m. plavuizen, keuken; le et. badkr.m. douche, 2 slpkrs., berging, vliering. LEIDEN, ROSMOLEN 168 79.000,-kk Terrasflat met liften wiijds uitzicht. Ind.: entree, keuken m. div. extra's, badkr. m. ligbad, toilet, woonkr. en halfopen slpkr. Het verkrijgen van een huurgarage is mogelijk. LEIDEN, WOLMARANSSTRAAT 18 f 57.000.--kk In doodlopende straat gelegen eenvoudige tussenwoning. Ind.: woonkamer met trapkast, open keuken, toilet met douche; etage: voorzolder. 1 slaapkamer, veel bergruimte (kamer mog.). RIJNSBURG. BERKENPAD 10 f 199.000,-kk Schitterend gelegen tussenherenhuis m. garage, gr. achtertuin, voll. therm. Ind.: toilet, Z-kr. m. plav., luxe open keuken m. app.; le et.: 3 slpkrs., 2 m. balkon, badkr., 2e toilet; 2e et.: slpkr., berging. RIJNSBURG, GRAAF FLORISLAAN 140 f 152.000,-kk Op prachtig punt gelegen 3-kamerapp. m. prachtig uitzicht en gr. garage. Ind.: entree, gang m. parket, 2 slpkrs., badkr., L-kr. m. zonnig balkon, keuken, toilet. RIJNSBURG,MOLENEIND t/o 35 WOONBOOT MENUETf 73.500,-kk Gezellig gelegen totaal verbouwde woonark met kunststof kozijnen, betonnen casko en goed isolatie. Ind.: entree, hal, toilet, douche, schuurtje, woonkr., 2 slpkrs., wastafel, grasgazon, steiger. VALKENBURG, FRANKENBURG 1 350.000,-kk Vrijstaande semi-bungalow m. garage. Ind.: entree, hal. doorzonkr. m. open haard. eenv. open keuken, bijkeuken; le et.: badkr. m. douche. 3 slpkrs. waarv. 1 m. badkr.; 2e et.: gr. bergzolder. VALKENBURG, HOOFDSTRAAT 78 f 225.000,-kk Vrijst. dubbel woonhuis op 396m* grond m. 2 gr. schuren, tuinzw. Beneden: entree, woonkr. m. luxe ei ken open keuken, bijkeuken, 2 slpkrs,, douche en toilet; Boven: 2 slpkrs., gr. geisoleerde zolder. Voor de woningen in de gemeente Rijnsburg genieten inwoners van en economisch gebondenen aan deze gemeente de voorkeur. SJÊÊÊÊÊÊË 1M Tyrr*"IT——— Rijnsburg - Rijnsburger weg 100 01718-29301 Leiden - Steenstraat 43 -071-142045 (ook zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur) In het plein "Postwijk" wordt binnenkort begonnen met de bouw van 8 luxe twee-onder-één-kap villa's met garage en vrij uitzicht over weilanden. Dit type woningen waarvan er reeds 16 zijn gebouwd en verkocht kunt u ter plaatse bezichtigen Prijzen vanaf 365.000,- vrij op naam. De woningen worden gebouwd in verschillende typen. De totale grondoppervlakte varieert tussen plm. 325 en plm. 450 m2, terwijl de basismaten van de woningen zijn: 8 meter breed en 10 meter diep. De opleve ring van deze woningen zal omstreeks het 2e kwartaal 1987 plaatsvinden. INDELING: ruime hal met garderobe en toilet, 40 m2 living met schuifdeuren naar tuin aan waterpartij, eventueel extra kamer (3.70x4.70 m), zeer luxe keuken met alle inbouwapparatuur, aansluitend grote bijkeuken. 1e Verdieping: 3 slaapkamers, grote luxe badkamer, aparte douche en toilet. 2e Verdieping: royale zolder met mogelijk heid voor een zolderkamer. Gevels en dak worden uitermate goed geïsoleerd. Het gehele pand wordt voorzien van dubbele beglazing. Inbreng uwerzijds t.a.v. de indeling alsmede de afwerking is mogelijk. Ook kunnen wij een hypotheek tegen gunstige rente aanbieden. Inlichtingen en dokumentatie via: Hoofdstraat 89, 2171 AS Sassenheim. Tel.: 02522-15050/10992 Indien u dit wenst kunt u via onze bemiddeling en op afspraak één van deze woningen eventueel ook van binnen bekijken. Dit is een projekt van De Coöperatieve Vereniging Bedrijfsgezondheidsdienst voor Leiden e.o. U.A. is verantwoordelijk voor de uitvoering van de bedrijfsgezondheidszorg voor 14.000 werknemers in haar regio. Per 1 december a.s. vaceert de funktie van Vereisten: - Voltooide M.A.V.O. of gelijkwaardige opleiding. - Type-diploma. - Accuraat kunnende werken. - Kunnen funktioneren in teamverband. De werkzaamheden omvatten een volledige werkweek. De B.G.D.-Leiden heeft een rechtspositiereglement gestoeld op de N.Z.R.-regeling. Inlichtingen te bevragen bij en sollicitaties te richten aan Bedrijfsgezondheidsdienst Leiden e.o. Opaalstraat 3 - 2332 TA LEIDEN Tel.nr.: 071-312821 - onder vermelding van R.T.T. ■■■■■■■■Hl U hebt twee inkomens voor een hypo theek beschikbaar. Helaas tellen de meeste financiers het inkomen van één van u beiden maar voor de helft mee. En u moet ook nog pxtra aflossen. Behalve bij Bouwfonds. Die teil uw twee inkomens gewoon op. Zo kunt u een hogere hypotheek krijgen en zijn de maand lasten vaak toch nog lager Meer weten? Bel dan gratis op werkdagen tot 19.00 uur.zaterdags tot 12.00 uur: 06-0556 U koopt veilig meteen hypotheek van het Bouwfonds. Bij de directie openbare werken, afdeling weg en waterbouw, reiniging en grondbedrijf, wordt gevraagd een FLINKE KRACHT (MA/) die vooral zal worden belast met het ophalen van huisvuil. De nieuwe kracht zal verder worden ingescha keld bij alle andere bij de reiniging en gemeente werken voorkomende werkzaamheden. Het bezit van het groot rijbewijs is vereist. Ervaring in het te verrichten werk strekt tot aan beveling. Leeftijd bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar. Salaris: afhankelijk van geschiktheid en erva ring. Voor een goede kracht is een salaris van f 2600,— bruto per maand bereikbaar (schaal 3 inclusief toelage voor vuil werk). Bij gebleken geschiktheid kan na één of twee jaar tijdelijke dienst een vaste aanstelling volgen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich telefonisch wenden tot de heer G.H. Preuter 01717-2141, toestel 355. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van er varing, leeftijd enz. binnen 10 dagen te richten aan burgemeester en wethouders van Voor schoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden: vacature 8622. MENS MAKELAARDIJ B.V. Heereweg 231,2161 BG Lisse, Telefoon 02521 -19135*' Leiderdorp Achthovenerweg 43 "Hoogkraan" Een van de acht buitenplaatsen op ca. 7.500 m2 grond aan de Oude Rijn, daterend uit de 17e eeuw met heden daags comfort. De bouwwerken te weten: woning met aanbouw, aangebouwde stal 19x8 m, en naastliggende stal van 27x14 m, verkerend in- en uitwendig in goede staat van onderhoud. De woning is zeer ruim met 2 werkelijk grote stijlvolle woonvertrekken, studeerkamer, keuken, kelder, 3 slaap kamers, badkamer, gastenverblijf en zolders. De woning is v.v. c.v.-gas en waterontharder, alsmede nieuw elec- tra. Voorts stallen voor meerdere doeleinden te gébrui ken. Het geheel is zeer stijlvol met inrijpoort, oprijlaan, vijvers en boomgaard, temidden vgn weilanden. Vraagprijs 975.000,- k.k. Nieuw-Vennep - Rijnlanderweg 1414 Groots landhuis (in 1979 verbouwde boerderij) met dub bele garage aan rustige weg in de Haarlemmermeer, nabij Nieuw-Vennep. Stijlvol aangelegde siertuin van ca. 4.000 m2 met vijvers. Het geheel is werkelijk groots en zeer, zeer ruim. Naast riant wonen is er dan ook een uitgebreide bestemmingsmogelijkheid, o.a. voor een ex clusieve besloten presentatie, architectenbureau, kan toor of praktijk aan huis enz. De uitvoering is luxe met 6 slaapkamers, 2 badkamers, biljartzaal, annex bar/sau na, ruime woon- en werkvertrekken. Zeer goed onder houden, discrete ligging. Vraagprijs 795.000,- k.k. Sassenheim - Nijenburg 14 Voor 55 jaar of ouderen klein intiem woninkje met schuurtje, geschikt voor 1 of 2 personen. Dit woninkje is gelegen op zeer korte afstand van de winkels en het openbaar vervoer. Uitzicht op keurige gemeenschappe lijke tuin. Indeling: entree, toilet, keuken, woonkamer met deur naar terras, 1e étage: 2 slaapkamers en dou che, tuin en terras op het zuid-oosten. Verwarming d.m.v. gaskachels. Vraagprijs f 72.000,- k.k. Lisse - Burg. de Graafplein 6 Aantrekkelijk gelegen en goed onderhouden modern he renhuis met garage, bouwjaar 1977 op 260 m2 grond met een inhoud van ca. 500 m3. Indeling: entree, ruime hal, doorloop naar toilet, en bijkeuken, inpandige garage met eigen zolder. Ruime woonkamer met open haard en zeer luxe moderne keuken, geheel in eikenhout met in- bouwapp. Gehele parterre voorzien van plavuizen vloer. 1e etage: 2 ruime slaapkamers en een zeer grote slaap kamer, 6.60x3.25, luxe badkamer met ligbad en toilet en wastafel. Vaste trap naar ruime zolder met dakkapel. Hier staat de c.v. ketel en warmwatér voorziening. Vrije tuin op het westen. Geïsoleerd zijn de muren, het dak en de ramen gedeeltelijk. Zeer lage verwarmingskosten. Vraagprijs 315.000,- k.k. Lisse - Trompenburg 19 (Vuursteeglaan) Zeer aantr. hoekwoning op rustige eerste klas lokatie direkt bij het centrum, bwj. 1975. Grondopp. ca. 190 m2. Staat van onderhoud binnen en buiten uitstekend. Inde ling: entree, toilet met fontein, meterkast. L-vormige woonk. met hardhouten spiltrap en half open keuken, tot ca. 43 m2, geheel met plav. vloer, luxe open haard, zeer uitgebr. massief donker eiken keuken (Bulthaup), met koelk., diepvr., el. oven en kookpl., afzuigkap en vaatw., alsmede plintladen en veel bergkasten. 1e etage: grote overl. en 3 ruime sl.k., waarvan één met balkon. Voorts badk. met ligb., aparte douche, toilet en wastafel. 2e etage: te bereiken met hardh. spiltrap, hal, grote zolderk. met berging en dakkapel, c.v. en wasruimte tevens strijkk. Geïs. daken. Geheel voorzien van mooie stoff. en luxaflex. Garage voorzien van elektra en zolder. Zonnige fraaie achtertuin vrij gelegen op z-o en zijtuin op zuiden, het zonnesch. alsmede tuinhuisje met rieten dak en ver lichting. Vraagprjs: 279.000,- k.k^ LD 18-10-'86 Dulnglchtstraat 16. Keurig onderhouden tuaaenwoning met diepe achtertuin op Z., achterom, c.v.-gas, etc. Ind.: entree, gang, toilet, diepe woonkamer (10x3,4), moder ne witte keuken, douche. Op etage: 4 slaapkamers, be tegeld balkon Vraagprijs: 146.000,- k.k. (Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur). Karet Ooormanlaan 24. Gunstig nabij winkelcentrum gelegen goed verbouwde 3/4 kamerappartement op de 3e etage (top) met cv., balkon, veel granol en schuur- werk, berging in de onderbouw. Ind.: entree met plavui zen, fraaie woonkamer (8.5x5 ged. 4 mtr.). 2 ruime slaapkamers, eetkeuken, douche toilet. Servicekosten 110.- p.m. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur Vraagprijs: 95.000,- k.k. Haarlemmerweg 5b. Nabij centrum zeer apart nog te (ver)bouwen bijna vrijstaand woonhuis met patio en op de beg.grond nog 2 aparte ruimtes (evt. apart apparte ment) totaal opp. ca 145 m2. Met de wensen van koper t.a.v. indeling e.d. kan nog worden rekening gehouden. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Magdalenamoonstraat 50. In aantrekkelijke buurt gele gen geheel zojuist door aannemer gerenoveerd huis met tuin en cv gas. Ind.: gang, ruime woonkamer, nwe. keu ken, tuin. 1e etage: 2 ruime slaapkamers met grote dak kapel, toilet, nwe. badkamer. Gehele pand verkeert bouwkundig weer in goede conditie. Vraagprijs: 107.000,- k.k. Langegracht 40. Leuk verbouwde in centrum gelegen tussenwoning v.z.v. cv-gas, plaats en mog. tot huur/ koop tuin v.d. gemeente. Ind.; gang, toilet, leuke woon kamer, ruime keuken, douche, schuurtje. Op etage: rui me overloop, 3 slaapkamers. Bijz. alle installaties ver nieuwd. Vraagprijs: 98.000,- k.k. Morsweg 160a. Nabij centrum gelegen ruime bovenwo ning met 2 balkons en leuk uitzicht op de Rijn. Ind. 1e et.: overloop, ruime kamer en-suite, kabinet, toilet, keuken en terrasgedeelte. 2e et.: 2 voorkamers, achterkamer met terrasgedeelte, kitchenette, overloop met douche, veel kastruimte. cv-gas. Vraagprijs: 87.500,- k.k. Leliestraat 60. Nabij centrum gelegen tussenwoning met diepe achtertuin (20 m). Ind.: gang, woonkamer, uitgeb. eetkeuken, badkamer met ligbad, toilet. Op eta ge: overloop, berging, 2 slaapkamers, vliering Vraagprijs: 86.000,- k.k. Hasebroekstraat 29. Centraal gelegen, geheel gestof feerde luxe 2-kamerappartement, op 3e etage met o.a. lift, c.v., eigen parkeerplaats, aparte berging, etc. Ind.: entree, nwe. badkamer met ligbad, toilet, woonkamer met fraaie nwe. inb.keuken, balkon, slaapkamer. Servi cekosten 220,- p.m. incl. o.a. c.v. (mog. voor vrije ves tiging) Vraagprijs: 79.500,- k.k. Sumatrastraat 100. Nabij centrum gelegen woonhuis met leuke grote zonnige achtertuin. Ind.: entree, gang toilet, kast, kamer en-suite (9,2x3,2 mtr.), keuken mei douche, slaapkamer. 1e et.: 1 slaapkamer. 2e et.: 1 slaapkamer. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Hansenstraat 12c. Nabij centrum gelegen goed onder houden bovenwoning, v.z.v. o.a. eigen berging. Ind.: en tree, trap, overloop, douche, toilet, keuken, balkon, rui me woonkamer, 2 slaapkamers. Vraagprijs: 67.000,- k.k. Inlichtingen: VAN BEEK PISON MAKELAARDIJ O.G. Nieuwe Rijn 67. Lelden tel. 071-130841 bulten kantoortijden 071-121713-769823 ■I I H| IIII Hooghkamer 38, Voorschoten. Splitlevel met garage. Ind.: ruime entree met gardero be, toilet, woonkamer met plavuizen en open haard, 1 niveau lager de tuinkamer met open keuken en een schuifpui naar de 15 meter diepe achtertuin met achteromgang. Onder het huis is een grote hobbyruim te, berging en garage aanwezig. 1e verd.: overl.. grote slaapkamer met veel kastruimte. badkamer met toilet, ligbad en dubbele wastafels, wasm. aans. 2e verd.: 3 slaapkamers, douche en wastafel en een stookhok met cv-ketel en boiler. Dit pand is zeer rustig gesitueerd aan een verkeersarme straat met uitzicht op een vijver en een oude boerderij. Vraagprijs 340.000,- k.k. L. van Oudpoelgeest 12, Oegstgeest. Ruime vooroorlogse tussenwoning met achteromgang. Ind entree, gang. kelderkast, toilet, keuken, grote woonkamer met open haar en stolpdeuren naar de tuin. Voor- en achtertuin met stenen schuur. 1e verd.: overl., 3 kamers waarvan een met balkon over de ge hele breedte, badkamer met ligbad en wastafel. 2e verd.: zolder, 2 kamers met wastafel. 3e verd.: grote zolderberging boven de bestaande zolder. Het pand is uitgerust met cv en is t.a.v. de kap geïsoleerd. Opleve ring in overleg. Vraagprijs 275.000,- k.k. Mandenmakerssteeg 13 en 15, te Leiden. Dit betreft 2 winkelruimten van plm. 30m2 in het cen trum van Leiden. De winkels zullen in overleg met ver huurder worden aangepast aan de branche die dan van toepassing zal zijn. Appartement in het centrum van Leiden. Huur: 915,- p.m. excl. Dit appartement zal m.i.v. 1 januari 1987 betrokken kunnen worden. [nvm| |nl. MAKELAARDIJ VAN WELZEN Willem de Zwijgerlaan 26-28, 2341 EK Oegstgeest. 071- 174264. MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Lelden, Oostdwarsgracht 6. Kleine middenwoning met binnen plaats, grondopp. 39 m2. Pand moet zowel in- als uitwendig op geknapt worden. Ind.: entree, woonkamer 4.40x3.20, keuken met douche, resp. 2.60x1.85 en 2.00x1.05, apart toilet en bin nenplaats. 1e Et.: 2 kamers, overloop, balkon, vliering. Opleve ring kan spoedig 62.500,- k.k. Lelden, Hoge Rijndijk 107a. In goede staat van onderhoud ver kerende bovenwoning op de 1e en 2e etage, voorzien van c.v.- gas en gedeeltelijk dubbel glas (voorzetramen). Ind.: entree, trap naar 1e etage. 1e Et.: overloop, woonkamer (11.05x3.35), keu ken inkl. apparatuur, toilet, zijkamer. 2e Et.: 3 slaapkamers, was kamer. badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel, overloop, apart toilet. In totaal 3 balkons (Z). Aanvaarding in overleg 97.000,- k.k. Lelden. Morssingel 265. Op de 5e et. gelegen 2-kamer hoek- appartement met inpandige berging en lift. Hel appartement wordt c.v.-gas verwarmd d.m.v. eigen installatie. De staat van onderhoud is goed. Ind.: entree, hal, woonkamer met zijraam, zonnebalkon, open keuken met eetbar, bergkast, toilet, badka mer met ligbad, wastafel en aansl. wasapp., slaapkamer (van woonkamer gescheiden d.m.v. een schuifwand). Erfpachtsca non 1.381.44 p.j. Aanvaarding in overleg 98.000,- k.k. Servicekosten 110,- p.m. Lelden, Kagerstraat 24. Nog geheel in originele staat verkeren de hoekwoning, met voor-, zij- en achtertuin, opp. 189 m2, ste nen schuur. Pand moet zowel in- als uitwendig geheel gereno veerd worden. Ind.: zij-Ingang, L-vormige woonkamer 38 m2 (voormalige suite), keuken. 1e Et.: voorkamer, voorzijkamer, grote aparte berging, achterkamer met balkon en wastafel, apart toilet, badruimte. Aanvaarding direkt 112.500,- k.k. Lelden, Rijndijkstraat 99. Ruime middenwoning met achtertuin, achteruitgang, inpandige berging, fietsenberging. Ind.: entree met toilet, woonkamer met houten dekvloer, uitgebouwde mo derne Poggenpohl keuken met diverse apparatuur, bijkeuken annex berging. 1e Et.: voorkamer met verbinding naar moderne badkamer met ligbad, overloop, 2 achterkamers. 2e Et.: vaste trap naar bevloerde en beschoten zolder (met stahoogte). Pand wordt d.m.v. gaskachels verwarmd. Aanvaarding in overleg, kan eventueel spoedig f 116.000,- k.k. Lelden, Willem Pijperstraat 9. Rustig gelegen middenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achteruitgang. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud en wordt ver warmd d.m.v. gaskachels. Ind.: entree, gang, tollet, kelder, woonkamer 6.20x3.48. keuken 2.37x1.98. 1e Et.: 3 slaapka mers, douche-ruimte met wastafel, balkon aan de achterzijde. 2e Et.: 1 grote slaapkamer met dakkapel over de gehele breedte (isol. beglazing) en veel bergruimte. Aanvaarding in overleg 124.500,- k.k. Lelden, Korte Mare 12-12a. Grachtenhuis in het hartje van de stad. Bestaande uit winkel met keuken, fietsenhok, toilet, gang, kamer met keukenblok. Alles is verhuurd met uitzondering van twee kamers, keuken, toilet en douche op de 1e etage. Huurop brengst bedrijfsruimte 416,50 p.m. exkl. huuropbrengst boven voor- en achterhuis 925,- inkl. energiekosten. 1e Et. bestaat uit: L-vormige woonkamer, gang, keuken, toilet, achterkamer, douchecel met wastafel, achterkamer, trap naar begane grond. 2e Et.: voorhuis, 3 kamers, overloop, zolderberging met granito aanrecht (achterhuis), voorkamer (oorspr. 2 kamers), keukentje 135.000,- k.k. Lelden, Lange Mare 46. Enige jaren geleden geheel nieuw op getrokken hoekwoning in centrum van stad, in direkte nabijheid van winkelpromenade. Het pand wordt d.m.v. c.v.-gasinstallatie (kombi-ketel) verwarmd en heeft een moderne elektrische instal latie. Ind.: entree/hal met plavuizenvtoer, eetkeuken, eveneens met plavuizenvloer, berging, toilet met fontein. Ie Et.: woonka mer met dakterras. 2e Et.: voorkamer, achterkamer, overloop, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Spoedig leeg oplever- baar 149.000,- k.k. Lelden, Jacob van Campenlaan 158. Groot 3-kamer apparte ment (oorspronkelijk 5 kamers) gelegen op de 7e etage met lift. Inpandige berging onder het gebouw. Indeling: entree, gang. toilet, zeer grote L-vormige woonkamer (ca. 50 m2) met weids uitzicht en balkon, keuken, badkamer met ligbad en wastafel, 2 slaapkamers. De flat wordt verwarmd d.m.v. c.v.-blokverwar- ming. Oplevering in overleg 165.000,- k.k. Lelden, Gravenstraat 2a/hoek Oude Vest. Geheel gereno veerd grachtenhuis met kleine, zonnige achtertuin. Centrum stad. Ind.: zij-ingang, hal, woonkamer (28 m2) met diagonaal gelegde houten vloer en open haard, moderne open keuken inkl. alle app. en aanrecht van lavasteen, moderne badkamer met douche, wastafel en toilet met travertin-betegeling, hardhouten trap vanuit de hal. 1e Et.: woon-/slaapkamer over de gehele etage (32 m2), antieke spiltrap naar 2e et.: werk-/slaapzolder met dakkapel en dakramen. Geheel c.v.-gas verwarmd en goed geï soleerd. Oplevering in overleg 165.000,- k.k. Lelden, Nieuwe Rijn 59. Groot gerenoveerd grachtenpand (ca. 1650 m3), bestaande uit voor- en achterhuis, gelegen in hartje stad. Het pand is voor diverse doeleinden geschikt b.v. kantoor woonhuis. restaurant, galerie, winkel (parkeergarage op 100 m afstand). Ind. woonhuis: entree, imposante hal en gang (mar mer), woonkamer aan voorzijde (ca. 40 mz), achterkamer, tussenver- dieping: woonkeuken, zeer groot zonnig dakterras, douchecel, toilet. 2e Et.: grote zolder, 3 kamers, spiltrap naar 2e zolder (ca. 50 m2). Ind. achterhuis: patio, toilet, ruime inpandige berging. 1e Et.: 4 kamers, badkamer met ligbad, toilet, keuken. In het pand zijn de originele ornamenten plafonds e.d. bewaard C.v.-gas verwarmd. Oplevering in overleg 450.0 Lelden, Rapenburg 116. 18e Eeuws praktisch vrijstaand gere noveerd monumentaal grachtenpand met zonnige achtertuin, zij uitgang, schuur/annex fietsenberging in het centrum van Leiden. De staat van onderhoud is uitstekend. Het pand wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas en is op diverse punten van isolatie voorzien. Ind gang met marmerenvloer, grote voorkamer met parketvloer, lichte woonkamer aan tuinzijde met open haard en parketvloer en trap naar vide met studeerkamer, groot toilet, luxe moderne woonkeuken, wijnkelder. Tussenetage: 2e achterkamer met wastafel, overloop. 1e Et.: grote badkamer met ligbad, aparte douche, toilet, bidet, dubb. wastafel, wasm. aansl., grote voorka mer. 2e Et.: achterkamer, grote zolderkamer met keukenblok, aparte douche, apart toilet, c.v.-ruimte. Aanvaarding in overleg 485.000,- k.k. Leiderdorp, Florijn 49. 2-Kamer top appartement met inpandi ge berging. Leuke ligging aan plein nabij groot winkelcentrum. Ind.: entree, hal, toilet, slaapkamer, badkamer met douche, was tafel en aansluitingen wasapp., woonkamer met open keuken, balkon met bergkast. De gehele flat heeft een gebeitste houten vloer. C.v.-gas verwarmd. Premie A is overdraagbaar. Vrije ves tiging 102.000,- k-k. Rijnsburg, Rijnsburgerweg 124. Vrijstaand woonhpls met gro te bedrijfsruimte, gelegen op centraal punt in Rijnsburg. Ind. woonhuis: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer met parket vloer, woonkeuken, bijkeuken. 1e Et.: 2 voorkamers, 2 achterka mers, badkamer met douche en wastafel, berging. Grote aange bouwde bedrijfsruimte: 390 m2 met zolder 95 m2. toilet groep, voor diverse doeleinden geschikt 360.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP Lelden, Kruisbes 23. Modern, in goede staat verkerend woon huis met voor- en achtertuin, de achtertuin grenst aan een voet pad en een waterpartij. Ind.: entree, hal, toegang tot berging, toilet met fontein, grote woonkamer (Z-vormig) en moderne open keuken (totaal 50 m2) inkl. alle apparaten, schuifpui naar tuin. 1e Et.: overloop. 3 grote slaapkamers (1 met wastafel), toilet met fontein, badkamer met ligbad, wastafel en douche. 2e Et.: vaste trap, overloop, wasruimte met c.v.-opstelling, 1 kamer met deur naar groot dakterras. Het pand is voorzien van spouwmuurisola tie en heeft hardhouten kozijnen. Aanvaarding in overleg 279.000,- k.k. Oegstgeest, Passage 12. [Rfll Tel. 071-170741' llf Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur llid NVMJ

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 26