sl mmhm «li Michels selectief met bellen spelers India heeft nog kans Amsterdam zonder stem Kees Kerdel Real wil Van Basten ZATERDAG 11 OKTOBER 1986 SPORT PAGINA 15 Ben ik te min? (5) Het heeft lang geduurd, maar eindelijk heeft de zaterdagsectie van Meerburg een trainer. Hans Ruijtenberg stond de afgelopen week voor het eerst voor de groep in Zoeterwoude. Daar zijn ze tevreden met de 45-jarige oe- fenmeester die notabene uit Zwijndrecht afkomstig ïs en in het bezit is van een B-diploma. Het lijkt er waarachtig op alsof het bestuur van Meerburg plot seling een hele andere koers is gaan varen. Één waarbij geld geen rol speelt. Is het soms de bedoeling van de clubleiding om, nu het met de zondagtak niet naar wens verloopt, alle aan dacht op de zaterdagvoetballers te richten? In werkelijkheid blijkt Ruij tenberg helemaal niet zo'n dure trainer. 'Normaal' gesproken zouden de salariseisen van de Zwijndrechter te hoog zijn ge weest voor Meerburg. Maar wat wil het geval? De oefenmeester is aan het begin van dit seizoen in conflict geraakt met het be stuur van vierdeklasser Putters- hoek, waar Ruijtenberg drie jaar werkzaam is geweest. De oefen- meester is in het gelijk gesteld en krijgt zijn salaris tot het einde van dit seizoen gewoon doorbe taald. De trainer: "Ik had voor het vierde jaar bijgetekend. Maar door bepaalde omstandigheden zijn we aan het begin van dit seizoen \iit elkaar gegaan. Puttershoék is verplicht om mij tot het einde van het sei zoen door te betalen. Het was voor mij onmogelijk om nog bij een club aan de slag te gaan. Alle verenigingen waren in die perio de natuurlijk voorzien. Toen een collega mij attent maakte op die advertentie heb ik gereageerd". Normaal gesproken was Ruij tenberg nooit bij Meerburg te recht gekomen. "Nee, want voor het geld dat ik krijg, trek ik m'n schoenen nog niet aan. Omdat het voor mij een aanvulling is op m'n salaris bij Puttershoék, ben ik akkoord ge gaan". Strontgrieten "Strontgrieten". Basketbal-scheidsrechter Vol kers nam het vorige weekeinde tijdens de wedstrijd tussen, de vrouwen van Groningen en Grasshoppers geen blad voor zijn mond. De uitdrukking was gericht aan het adres van de Kat- wijkse ploeg, die in het hoge "Als ik zulke taal had geuit was ik uit het veld gestuurd en voor enkele wedstrijden ge schorst. Na de wedstrijd herhaal de hij zijn opmerkingen in de kantine. Dat kan niet, vandaar dat er een brief naar de bond gaat", merkte Grasshoppers-coach Zaal maandag in. deze krant op. Wat lag volgens hem ten grondslag aan de uitlatingen van Volkers? "Volgens mij spruit het voort uit het voorgaande duel tegen Groningen. Dat was een wed strijd in een nacompetitie om plaatsing in de promotiedivisie. Toen was hij ook scheidsrechter en ook toen hebben we problemen met hem gehad. Het zijn over het algemeen ruwe wedstrijden tus sen Groningen en Grasshoppers". Ook de laatste aflevering. Dat wordt het best geïllustreerd door de blessures van Anja Aande- wiel, die een elleboog in haar ge zicht kreeg, en van Maija Schaap, die een gekwetste enkel opliep. Zaal: "Die scheidsrechter liep te sla pen. Op het moment dat een speelster van ons een elleboog in haar gezicht kreeg, reageerden wij. In plaats van het spel direct dood te leggen, liet hij doorspe len. Pas later floot hij af. Zoiets vind ik raar. Daar hebben we te gen geageerd. Maar gescholden hebben we niet. Hij wel. Volkers noemde onze meisjes tot twee keer toe "strontgrieten" en zei tegen mij dat ik "een lui" was. Hij ver telde erbij dat ik dat de vorige keer ook al was". De Groningse scheidsrechter Volkers geeft ruiterlijk toe dat hij speelsters en coach van het in de promotiedivisie uitkomende Grasshoppers heeft uitgeschol den. "Ik zeg niet waarom ik dat heb gedaan. Dat hou ik binnenshuis. Maar ik kan u wel vertellen dat ik er een reden voor had. Ik blijf dan ook achter die woorden staan. Ik heb het willens en we tens gezegd. Het was geen opvlie ging of zo". Volkers vervolgt: "Ik fluit bij wijze van spreken 100.000 duels per jaar. Daar zit ten altijd een paar vervelende tussen. Toevallig twee keer een wedstrijd waar Grasshoppers bij betrokken was". Sumo is een lijvige sport en duur ook. Twee Japanse worstelaars met het vliegtuig naar Parijs halen, betekent drie betalen. Deze sumo's, met een gemiddeld gewicht van ruim 120 kilogram, zijn op weg naar de Franse hoofdstad om daar deel te nemen aan een groot worsteltoernooi. (foto api Is dat toeval, of...? "Grasshoppers verloor. Dat zal ze wel geïrriteerd hebben. Wat de aanleiding was van mijn reactie kan ik niet zeggen. Wat ik wel kwijt wil is dat de waarheid in mijn ogen gehoord mag worden". Dubbelslag De klap kwam zaterdag hard aan op Pomona. Niet alleen bij de scheidsrechter, maar ook bij de Jongeren Activisten Groep, JAG dus. In de ontmoeting met het achtste elftal van Noordwijk raakte een voetballer van JAG 1 dermate over zijn toeren dat hij de scheidsrechter bewusteloos sloeg. Het slachtoffer is inmid dels weer op de been, maar be stuursleden van de Surinaamse voetbalvereniging zijn nog altijd teneergeslagen. "Jarenlang zijn we bezig ge weest om een goede naam op te bouwen. Die zijn we nu klap kwijt, want veel zien de gebeurtenissen van zater dag natuurlijk als een bevesti ging van hun vooroordelen tegen Surinamers", vrezen bestuurslid August Kanhai en voormalig bestuurslid en speler van het tweede elftal Jozua Lalloesingh. "Natuurlijk is het verschrikke lijk wat die scheidsrechter is overkomen", voegen zij er aan toe, "maar laat één ding duidelijk zijn: er was hier sprake van een incident. Het eerste in het achtja rig bestaan van JAG en hopelijk het laatste". JAG werd aan het eind van de jaren zeventig opgericht door on der andere Robbie Braam, Par Messar eri August Kanhai. "In eerste instantie met de be doeling om de Surinaamse jonge ren van de straat te houden". kan Lalloesingh zich herinne- "Die hingen in.die tijd vooral rond in de Kopermolen en zorg den daar voor nogal wat over last. Op dit moment heeft JAG trouwens nog steeds een sterke so ciale functie". Wat blijkt uit de i op het bestuur zich over de 'da der' van zaterdag heeft ontfermd. Kanhai: "De speler in kwestie is door ons voor onbepaalde tijd ge schorst in afwachting van de be handeling van zijn zaak door de KNVB. Door zijn daad heeft hij zichzelf min of meer buiten de ge meenschap gezet, want de andere spelers hebben al laten weten dal zij niet meer met hem willen voet ballen. Als bestuur zijn wij echter van mening dat we die jongen niet aan zijn lot mogen overla ten. We willen voorkomen dat hij ook in sociaal opzicht uit de ge meenschap wordt gestoten. We zullen met hem gaan praten en zoveel mogelijk begeleidenr. Kanhai, zelf nog actief in het tweede elftal, en Lalloesingh wa ren zaterdag opmerkelijk genoeg getuige van het incident op Po- "We moesten met het tweede te gen KRV spelen. We werden daar niet zo prettig behandeld en kre gen tot overmaat van ramp ook nog te maken met een club- scheidsrechter. Toen die binnen tien minuten een speler van ons uit het veld stuurde, was de lol er af en zijn we met z'n allen van het veld gestapt". Op het eigen complex was er voor het JAG-duo vervolgens nog een rol van betekenis wegge legd. Nadat de dienstdoende bondscheidsrechter tegen het gras was geslagen, werd hij door Kanhai en Lalloesingh ijllings naar het ziekenhuis gebracht en na behandeling weer thuis afge zet. "Het bestuur van JAG heeft me prima opgevangen". kan de 38-jarige Leidse arbiter zich dan ook herinneren. De 'man dn het zwart' wil zijn naam echter niet iri de krant zien en ook zijn ervaringen op Pomona wil hij niet prijsgeven. "Ik wil alleen kwijt dat voet ballers ééns moeten beseffen dat wij er voor hun plezier zijn en niet andersom. Zonder ons zou den zij niet eens kunnen voetbal len". "Ik heb af en toe nog wat pijn in m'n hoofd, maar voor de rest gaat het goed. Ik ben van plan om weer gaan te fluiten en over deze kwestie wil ik verder niet praten. Ik heb tegen die speler een aanklacht wegens mishande ling ingediend, dus de zaak is nu in behandeling bij justitie en de KNVB". Bonnen "Het is weer fijn langs de lijn", zongen de toeschouwers zon dag bij de voetbalwedstrijd Wal- cheren-Aardenburg, een duel in de eerste klasse afdeling Zee land. Hun uitbundigheid was be grijpelijk, want bij het betreden van het complex van Walcheren kregen de supporters drie con sumptiebonnen overhandigd. Uit de Provinciale Zeeuwse Cou rant: "De KNVB doet er evenals vo rig seizoen alles aan om het voet bal te promoten en houdt daar om allerlei acties. De verenigin gen zitten ondertussen ook niet stil, zo bleek zondagmiddag. De Vlissingse afdelingsclub Walche ren deed het entreebewijs voor het duel van het eerste team ver gezeld gaan van drie consump- tiebonneri en dat ging er wel in bij de 400 toeschouwers". Kennelijk zit Walcheren er warmpjes bij, om de toeschou wers op deze ongebruikelijke manier te onthalen. "Maar het heeft ons geen cent gekost. Onze sponsor heeft alles betaald", legt secretaris Feijen uit. Hij vervolgt: "Het leek ons een aardige geste naar het publiek toe". Walcheren had vooraf geen re clame gemaakt voor de stunt. Feijen: "Nee, het leek ons beter om de actie niet aan te kondigen. De kans was dan groot geweest dat er heel veel publiek was gekomen. En dat was ook weer niet de be doeling. Nu waren er zo'n 250 toe schouwers en geen 400 zoals in de krant stond vermeld. Dat aantal staat normaal langs de kant bij ons". Niemand die er dus over dacht om na afloop van de door Wal cheren gewonnen wedstrijd rich ting huis af te reizen. Feijen: "Het was drukker dan nor maal. Het effect van de actie was duidelijk te merken. Het was een aparte zondag. De mensen bleven langer in de kantine hangen". Dus bij een volgende thuis wedstrijd wéér consumptiebon nen uitdelen? Feijen: "Nee, nee, het was een eenmali ge zaak. Het bestuur van Walche ren vond het eens een keer leuk om zoiets te doen. Trouwens, ik denk dat de sponsor er weinig trek in heeft om er een gewoonte van te maken. We hopen met de actie een voorbeeld te hebben ge steld voor andere clubs. Want Walcheren is van mening dat el ke vereniging moet meewerken aan de actie 'Het is weer fijn langs de lijn'. Kieft en Metgod niet, Tahamata wèl in Oranje PAPENDAL (GPD) - Teleurstelling bij de één, blijde verrassing bij de ander. Terwijl John Metgod het Nederlands elftal onder het beheer van Rinus Michels vermoedelijk definitief de rug moest terugkeren en Wim Kieft vinnig reageerde op zijn 'afvallen', sloot Simon Tahamata zijn late selectie gretig in de armen. De linkerspits van Feyenoord werd gisteren alsnog opgeroepen, ter vervanging- van de niet geheel fitte Michel Valke, voor het eerste EK-kwalifïcatieduel tegen Honga rije en beschouwde die mededer ling als 'een erg leuke surprise'. "Want ik vind het nog steeds een eer om erbij te zijn", was de reactie van Tahamata, 30 jaar en tot nu toe 19 keer international. "Ik reken er ook op, dat dit mijn 20e interland wordt, maar als dat niet zo is, heb ik daar geen problemen mee. Deze selectie is al mooi meegenomen, ook als ik in Boedapest op de bank moet zitten". Daarvoor voelde zijn twee jaar jongere collega John Metgod zich te oud. Omdat Rinus Michels de centrale verdediger van Notting ham Forest geen basisplaats wilde garanderen, liet Metgod de selectie verder voor wat die was. De bonds coach had "begrip voor dat besluit, maar geen van de spelers kan een basisplaats claimen, dus ook Met god niet", zo motiveerde hij zijn weigering de laat opgeroepen 'bui tenlander' tegemoet te komen. Metgod zelf vond het 'jammer' dat het zo was gelopen. "Maar ik wist wat de consequenties waren van mijn verhaal en die heb ik geno men", legde hij na terugkeer in En geland uit. "Het enige wat ik nog wel wil zeggen is dat ik niet de ar rogante Metgod ben, zoals die in de Nederlandse kranten is afgeschil derd. Ik ben neergezet als de jon gen met de grote bek, die even overkwam en gelijk zijn stempel op het geheel wilde drukken met zijn eisen. Maar zo was het per se niet. Ik wilde alleen een eerlijke kans". Of Oranje voor hem nu een geslo ten boek is, zoals Michels eerder liet doorschemeren, wist hij niet. "We zyn in goede verstandhouding uit elkaar gegaan. Ik kan ook nie mand een verwijt maken. Goed, als er vooral contact met me was opge nomen, was dit niet gebeurd en was ik ook niet naar Papendal ge komen, maar ook dat is geen ver wijt. De werkwijze van Michels is nou eenmaal dat hij persoonlijk met de spelers wil praten, dus er is geen sprake van schuld". Overbodig Wim Kieft toonde zich wel ver bitterd over de gang Van zaken en het gebrek aan persoonlijk contact. Na de interland tegen Tsjechoslo- wakije in Praag had de spits welis waar geroepen dat hij er weinig voor voelde om in Hongarije op de bank plaats te nemen, maar nushij om die reden uit de selectie werd gestoten, kwam dat toch hard aan. Michels wil de Hongaren met HEERLEN (GPD) - Real Ma drid onderzoekt momenteel mogelijkheden om Ajax-spits Marco van Basten in te lijven. Reeds eerder deze week ont stonden er geruchten dat Real de onderhandelingen met een Nederlandse topspeler zou gaan openen. De naam Ruud Gullit werd in dat verband ge noemd. Inmiddels is echter duidelijk dat het de Madrilenen om Marco van Basten te doen Speculaties dat Van Basten reeds een voorcontract bij AC Milan zou hebben getekend heeft de Ajacied steeds hard nekkig ontkend. Het ziet er naar uit dat, ofschoon er aan belangstelling geen gebrek is, Van Basten nog steeds geen contract in welke vorm dan ook met een andere club heeft ge sloten. Ajax-voorzitter Harm- sen sluit zelfs niet uit dat de Eu ropese topscorer ook na dit sei zoen bij Ajax blijft. De Ajax- aanvoerder, beu geworden van al het gespeculeer rond zijn persoon, weigert verder te gaan dan het antwoord dat hij maan den geleden al gaf: "Ik heb geen contract getekend". Twaalf clubs uit zes Europe se landen staan echter in de rij om de Utrechtenaar in te lijven. Enkele belangrijke gegadigden zijn Bayern München. AC Mi lan en AS Monaco. Aan dat rij tje kan Real Madrid thans wor den toegevoegd. Als Van Bas ten besluit Ajax de rug toe te keren, is die beslissing niet voor april te verwachten. slechts één puntspeler (Van Bas ten) bestrijden, zodat de komst van Kieft overbodig werd. Dat begreep de voetballer nog wel. "Dat ik niet geselecteerd ben is vervelend, maar dat kan gebeu ren", meldde hij uit Italië. "Maar waar ik wel teleurgesteld over ben is de houding van bondscoach en van Zeist. Persoonlijk contact be staat kennelijk niet", zo doelde hij op het feit dat er zelfs geen tele foontje af kon om hem mee te de len dat hij was afgevallen voor de laatste zestien. "Ik weet officieel trouwens nog steeds niet dat ik was uitgenodigd voor die trai ningsstage op Papendal, want ook daarover is alleen met de club con tact gezocht. Niet met mij", aldus de vernietigend uithalende Kieft. "Dat lijkt me toch een kleine moei te. maar in Zeist gaat altijd wel iets fout. Er heerst gewoon een gebrek aan beleefdheid". Typerend genoeg werd de>op het laatste moment gerecruteerde Si mon Tahamata wel benaderd door de bondscoach zelf. "Gistermid dag, nadat ik het al van Rinus Is rael had gehoord. Toch leuk dat hij nog even zelfheide", aldus de klei ne vleugelspits, die totaal niet meer op zijn selectie had gerekend. Tahamata, die z'n laatste interland thuis tegen België afwerkte in de WK-kwalificatie-play-off en tot aan het vriendschappelijke duel met West-Duitsland geselecteerd werd ("toen moest ik afzeggen met een blessure"), beschouwt zijn selectie als de bekroning voor zijn spel bij Feyenoord. "Daar maak ik tot nu toe mijn beste seizoen mee. Ik ben meer een eisende speler geworden. Dat wordt me ook meegegeven door de trainer, omdat ik met Ben Wijnste kers de oudste ben in de groep. De anderen accepteren die rol van me, spelen me veel meer aan en dus kom ik meer dan vroeger aan 'de bal, waardoor ik steeds beter ga voetballen". Er is hem veel aan gelegen dat ook in Oranje te laten zien, nu aan het einde van het seizoen zijn con tract bij Feyenoord afloopt. "Ik re ken erop dit mijn twintigste inter land wordt", herhaalde hij in dat kader, "maar voorlopig vind ik het al leuk dat ik er weer bij ben. Dat ligt voor mij toch anders dan voor Metgod. Ik begrijp hem wel dat hij na drieënhalf jaar niet komt om op Simon Tahamata is blij met zijn uitverkiezing voor het Nederlands voetbalelftal: "Deze selectie is mooi meegenomen, ook als ik op de bank moet zitten de bank te zitten. Mijn standpunt is dat die laatste zestien toch een eli tegroepje vormen. Daarbij behoren is alleen maar goed voor de club en goed voor mezelf. Zo blijf je inter nationaal in de belangstelling. Met god heeft dat niet meer nodig". PAUL DE TOMBE LAUSANNE (GPD) - Amsterdam is niet ontevreden met de loting voor de slotpresentatie, die don derdag in Lausanne plaatsvindt. Dan mogen de kandidaat-steden voor de organisatie van de Olympi sche Zomerspelen van 1992 in een laatste toespraak trachten de IOC- leden voor zich te winnen. Omdat het tijdstip van die toespraak een rol kan spelen, wordt bij lottrek- king vastgesteld wanneer de kan didaten het spreekgestoelte mogen beklimmen. Amsterdam rolde gis teren als tweede uit de bus, achter Belgrado. Ir. Max van den Berg, leider van de operatie-Lausanne, noemde het een voordeel dat Amsterdam niet hoeft'te beginnen maar als tweede kan optreden. „Je bent niet de eer ste, maar de IOC-leden zijn ook nog allemaal fit en zullen beter luisteren dan wanneer je aan het eind van de dag zit", aldus Van den Berg. Daar staat tegenover dat een plaats vlak voor de lunch, nu voor Barcelona, algemeen als het meest uitgelezen tijdstip wordt be schouwd. „Het gaat er vooral om wat je te zeggen hebt en dat je je op een en kel punt onderscheidt van de ande ren. Want zo iets blijft hangen", al dus Van den Berg. „En daar stre- LONDEN (ANP) - India heeft gis teravond in Willesden zijn,laatste kans gegrepen op een plaats in de halve finales van het toernooi om de wereldtitel hockey. De Aziaten, die eerder nederlagen leden tegen Polen en Spanje, versloegen Cana da met 2-0. India moet nu nog te gen de koplopers Australië (mof gen) en West-Duitsland (dinsdag) spelen en kan bij een dubbele winst nog kwalificatie afdwingen, al speelt dan ook het doelsaldo een rol. Zowel Australië als West-Duits- land krikte de doelcijfers aardig op. Australië won zoals het wilde van Spanje (6-0). De uitblinkende aanvoerder Richard Charlesworth scoorde tweemaal uit strafcorners. De mooiste treffer kwam op naam van Hager, die een minuut nadat hij voor Hawgood was ingevallen 5-0 liet aantekenen. Bij Spanje speelden in de tweede helft voor het eerst dit toernooi de drie broers Escude tegelijk in het elftal. De ervaren Peter Haselhurst stond bij Australië wederom niet in de basis. „Ik denk, dat elke an dere coach jaloers op ons is met zo'n speler op de bank", zei de Au stralische coach Richard Aggiss. West-Duitsland bracht Polen een ruime nederlaag toe: 3-0. Coach Kleiter bestreed de massaal verde- HAMBURG/BREMEN (ANP SID) - Door een overwinning op Waldhof Mannheim heeft Werder Bremen zich gisteren bij, de top-vier van de Westduit- se Bundesliga gevoegd. De ze ge (4-2) werd geboekt buiten aanwezigheid van Mathias Ru- lander, die in de vijfde minuut van de tweede helft naar de kleedkamer werd gezonden. Werder Bremen, vorig sei zoen tweede op de Westduitse eindlijst, beleefde enige zwarte dagen. Recent werden nederla gen geleden in het toernooi om Werder klimt op naar vierde plaats de UEFA beker (Atletico Ma drid) en tegen Bayer Leverku- sen. Ook in de nationale beker- dtrijd doet Werder niet meer mee. Hamburger SV en 1. FC Kai- serslautern, beide goed geklas seerd, boekten thuisoverwin ningen. De Hamburgers zege vierden met 2-0 over VfB Stutt gart. Kaiserslautern versloeg Bayer Uerdingen met 1-0. Via treffers van Von Heesen en Schmöller namen de Hambur gers binnen een half uur de ver eiste afstand. Allievi tekende voor de winnende treffer van Kaiserslautern. Bremen verzekerde zich pas twee minuten voor tijd van de winst. Kutzop benutte een strafschop (2-2). ven we naar". Voor Nederland zul len waarschijnlijk zes sprekers in een half uur het IOC van de goede Amsterdamse kandidatuur probe ren te overtuigen. Het zijn Max Geldens, Henk Vonhoff, Ed van Thijn, Krijn Reitsma, Elsemiek Hillen en - onder voorbehoud - premier Ruud Lubbers. Daarnaast is er een uitgebreide visuele pre sentatie. Nederland zal volgende week vrijdag tijdens de stemming over de toewijziging van de Olympische Spelen van 1992 overigens een stem moeten missen. Kees Kerdel, het enige Nederlandse lid van het Internationaal Olympisch Comité, heeft gisteren meegedeeld dat hij te zwak is om af te reizen naar Lau sanne. De 71-jarige heer Kerdel is ernstig ziek en heeft de afgelopen weken om die reden al een aantal bijeenkomsten moeten afzeggen. De Hagenaar betreurt zijn afwe zigheid ten zeerste. „In de eerste plaats heb ik mijn algemene plich ten als IOC-lid. Daarnaast zie ik het als mijn taak de Amsterdamse de legatie raad te geven. Maar het gaat niet, want ik heb pijn en ben dood- digende Oosteuropeanen met suc ces over de vleugels, waar Reek en Hilgers excelleerden. „Het ging er ons niet om zoveel mogelijk doel punten te maken", aldus de West duitser coach Klaus Kleiter. „Win nen, dat was het enige, dat telde". Spanje en Polen, die het toernooi, uitstekend waren begonnen met drie punten uit twee duels, leden hun eerste nederlagen. Alleen Ne derland in groep A en West-Duits land en Australië in groep B heb ben nog na drie wedstrijden nog niet verloren. Er kwamen gisteren 3.000 toe schouwers op de wedstrijden af, het geringste aantal tot nu toe. maar m Amsterdam is nadrukkelijk aan wezig in het straatbeeld van Lau sanne, waar de olympische kandi daat-stad een vijftal felblauwe bussen laat rijden. (foto ap» Rep gaat de zaal GELEEN (ANP) - Op het veld kan Johnny" Rep, ooit Nederlands top scorer bij de wereldtitelstrijd van 1974, maar geen emplooi vinden. Feyenoord wilde hem deze zomer niet meer, Haarlem zette hem na enkele weken aan de kant en in België is nog geen geschikte werk gever gevonden. Dan maar de zaal in, moet de voetbalgrage Zaankan- ter hebben gedacht. Maandag debuteert Rep in de zuidelijke hoofdklasser Bouw fonds, dat in Geleen tegen koplo per Brunssum speelt. De nieuwe ploeg van Rep staat onderaan. Rep speelde in zijn loopbaan voor Ajax, Valencia, Bastia, St. Etienne, PEC Zwolle, Feyenoord en Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 15