Voor 412de keer ontzet van Leiden ZATERDAG 4 OKTOBER 1986 SNUFFELMARKT: ALLES MAG De Z-Hollandse Snuffelmarkt van 18 en 19 okt. belooft een groot spekta kel te worden. Voor 19 okt. is in Lei den ontheffing van de winkelslui tingswet verleend. Dus alles mag die dag. En gelukkig geen problemen zoals in andere plaatsen soms het geval is. ledereen kan zonder, pro blemen zijn 2e handsspullen verko pen. Ruim uw zolder, kast of kelder op en doe mee. De verkoop van uw 2e handsspulletjes levert niet alleen een aardig centje op. U zult het on getwijfeld ook heel gezellig vinden een dagje voor koopman of koop vrouw te spelen. Net als de 999 an dere deelnemers. Dus doe mee. Inl. standhuur: Org. buro Linssen 01640-35916-57521. Foto's: Wim Dijkman en Jan Holvast Op de achtergrond twee van de grootste attracties van de Leidse kennis. Maar over gebrek aan belangstelling hadden maar weinig kermisexploi- Het is alweer een aantal jaren traditie dat oude bedrijfsvaartuigen liggen afgemeerd in het Galgewater. Ze trekken altijd veel bekijks, even- tanten te klagen. Dankzij het goede weer stonden er overal rijen. als het marineschip Hr. Ms. Bulgia dat vlakbij de Rembrandtbrug lag. Moeders kijkt toe dat vaders niet al te grote flappen uit zijn portomon- nee trekt voor een bos paling. De prijs voor een pondje viel trouwens erg En ook burgemeester Goekoop deed weer mee aan de touwtrekwedstrij den. Hij was eerste man van een groep van hoogwaardigheidsbekleders en anderen, onder wie de oud-staatssecretarissen Ploeg en Van der Reij- a achter de tap het op dit moment Op 3 oktober is Leiden een stad vol terrassen. De horecabazen deden ook goede zaken. Hier een blik op e terras op de hoek van de Beestenmarkt en de Nieuwe Beestenmarkt. Je bent blij, hebt plezier en probeert de vele kisten druiven aan de man te brengen. En druiven, paling, haring en bier te over. ter plekke inslapen. Tja...wat wordt er toch veel ge dronken. Daarover mag je best be denkelijk kijken en eens aan je wenkbrauw krabben.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 3