gratis studeren J5F leiden Administratief medewerker Energiebedrijf Rijnland Met een VWO-, MEAO- of HAVO-diploma kun je nu voor een functie bij de Rijksbelastingdienst [F® ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden medewerker m/v groot/kleinverbruik medewerker m/v correspondentie DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v.: De Centrale Stafafdeling Sociale Zaken en Personeels diensten zoekt voor de Personeelsdienst Regio Den Haag te Leiden een (m/v) wegens uitbreiding van de werkzaamheden, voor 4 ochtenden per week en vrijdag de gehele dag. Deze Personeelsdienst adviseert een aantal in Den Haag, Leiden en Rijswijk gesitueerde instituten en diensten met betrekking tot het te voeren sociaal beleid en verzorgt de personeelsadministratie van deze instituten en diensten. In de locatie Leiden zijn een personeelsfunctionaris en een administratief medewerk ster werkzaam. Taken: - muteren van gegevens in het geautomatiseerde personeels informatie en -documentatiesysteem - verwerken van ziek- en herstelmeldingen; - verzorgen van correspondentie met behulp van tekstverwer- kende apparatuur; - archiveren van in- en uitgaande post; - verstrekken van informatie omtrent uitvoeringsregelingen van de arbeidsvoorwaarden; - overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO plus typediploma; - ervaring met de invoer van gegevens in geautomatiseerde systemen; - goede contactuele vaardigheden; - zelfstandig en met accuratesse kunnen werken. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer LD - 2104 - 50 worden gaarne binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie ingewacht bij de Personeelsdienst TNO-Regio Den Haag, Postbus 297, 2501 BD DEN HAAG. TNO Research voor de praktijk Trombosedienst Leiden Bij deze dienst ontstaat een vacature vooreen veipleegkundige (full-time) vac.nr. 9903.R.125.40.LD De Trombosedienst heeft een regionale taak m.b.t. de behandeling van patiën ten met antistollingsmiddelen. Hoofdbestanddelen van de functie zijn: - afnemen van bloed tijdens polikliniek spreekuren en bij patiënten thuis; - verrichten van bloedbepalingen en het administratief verwerken van deze gegevens. Verlangd: diploma A-verpleegkundige en rijbewijs B/E. Salaris: volgens de rang van verpleeg kundige max. f 2960 bruto per maand. De werktijden zijn van maandag t/m vrij dag van 8.00-16.30 uur. De aanstelling zal geschieden op ar beidsovereenkomst t.l.v. de Stichting Trombosedienst van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Leiden en Omstre ken. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A. Durville, verpleegkundig hoofd (071 -262449) of mevr. I. Bos, personeelsconsulente (071-262756). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. De afdeling: De onderafdeling Facturering ressorteert onder de afdeling Verbruikers- zaken en houdt zich bezig met het verzamelen van gegevens omtrent gas- en elektriciteitsberekeningen. Zowel groot- als kleinverbruik en de controle hierop. Takenpakket: assisteren bij het samenstellen van grootverbruikersnota's; behandelen van telefonische en schriftelijke klachten; maken van directe afrekeningen en vooruitberekeningen; doorgeven van mutaties m.b.t. het kleinverbruik; archiefwerkzaamheden. Functie-eisen: MAVO-diploma; of vergelijkbare opleiding met diploma PD Boekhouden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; in teamverband kunnen werken; accuratesse. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 2.960,— bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onder zoeksbureau, voordat het rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. De afdeling Interne Zaken is één van de vier afdelingen binnen de hoofdafdeling Secretariaat. Op deze afdeling ontstaat voor de onder afdeling Correspondentie de vacature van Takenpakket: Het takenpakket bestaat hoofdzakelijk uit het typen van verslagen, rapporten, brieven e.d. met behulp van een tekstverwerker en het verzenden van uitgaande poststukken. Functie-eisen: MAVO-diploma of een vergelijkbare opleiding; typediploma, ervaring met tekstverwerkende apparatuur; accuratesse. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 2.725,— bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toe passing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer ER/86024/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd ten behoeve van een stadsverwarmingsnet en een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. DRAGER NEDERLAND BW Wij zoeken op korte termijn, in verband met uitbreiding, voor de binnendienst van onze groep mechanische technologie een: Eerste technicus m/v Na een uitgebreide inwerkperiode, zullen de werkzaam heden in hoofdzaak bestaan uit: - Het repareren, samenstellen en aanpassen van hogedrukcompressoren adembeschermingappara- tuur, zuurstofapparatuur, duikapparatuur, bescher mende kleding en gasdistributie systemen voor laboratoria en ziekenhuizen. - Verantwoordelijk zijn voor het oplossen van even tueel ontstane technische problemen binnen deze groep. - Rapportage richting groepsleider en vervangt deze indien nodig. Functie-eisen: - M.t.s. - diploma werktuigbouw. - Organisatietalent en inventiviteit. - Ervaring in een soortgelijke functie is noodzakelijk. - Beschikken over goede contactuele vaardigheden. - Goede beheersing van de Nederlandse taal. - Gezien de contacten met ons moederbedrijf in Duits land is een goede kennis van de Duitse taal van belang. - Rijbewijs be. - Leeftijd circa 30-35 jaar. Geboden wordt: - Een gevarieerde functie in een enthousiast team van zes personen binnen een gezond bedrijf met gespe- v/fr, cialiseerde producten. T Een boeiende werkkring in een zich snel ontwikke lende en groeiende organisatie. gas-enbfanddetekte. Schriftelijke sollicitaties kunt U binnen 14 dagen richten aan Mevrouw M.W. Westerhof-Jansen, Personeels zaken, Postbus 310, 2700 AH Zoetermeer, tot wie U zich tevens kunt wenden voor telefonische inlichtingen 079-319211 tst. 210. De Rijksbelastingdienst biedt de mogelijk heid om të worden opgeleid tot controleur (m/v) van 's Rijks belastingen. De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld (de aan slagregeling) en uit het controleren van administraties van ondernemers. De opleiding, die omstreeks 1 september 1987 aanvangt en ruim 3 jaar in beslag neem is gratis. Daarnaast worden reis- en verblijf kosten vergoed en ontvangen de cursisten n(jeugd)loon. Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A. Het salaris bedraagt dan 3039,- per maand voor 21-jarigen en ouderen; voor jongeren geldt een aftrek van 225,- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Het normale carrièrepatroon leidt tot de rang van referendaris (salaris tussen 4346.- en ƒ6024,-). Wijzigingen in het overheidspersoneels beleid en daarmee samenhangende salaris maatregelen worden voorbehouden. Toelatingseiseri Vereist is het bezit van tenminste het diploma VWO, MEAO. HAVO of een hiermee vergelijk bare of hogere opleiding (handelsweten- schappen cq. bedrijfsadministratie in het pakket is noodzakelijk en een of meer van de vakken wiskunde, economie en recht zeer gewenst). Indien je in 1987 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kun je je nu ook aanmelden. Om .tot de opleiding te worden toegelaten dien je op 1 januari 1988 niet ouder te zijn dan 30 jaar. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandida ten genieten vrouwen de voorkeur. Informatie en aanmelding Over de opleiding voor een functie van con troleur is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure uitsluitend schriftelijk aanvragen bij het Selectiecentrum belastingdienst. Postbus 11692,2502 AR 's-Gravenhage, onder vermelding van vacaturenummer 6-6797/1158 De aanvraag moet 27 oktober 1986 op het Selectiecentrum zijn ingekomen. Latere aan vragen zullen niet meer in behandeling worden genomen. Het zich in de brochure bevindende aanmeldingsformulier dient uiterlijk op 7 november 1986 door het Selectiecentrum te zijn ontvangen in verband met het in december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Er moet rekening mee worden gehouden, dat de meeste vacatures in het westen van het land bestaan. Werkgroep Arbeidsvraagstukken en Welzijn van de Faculteit Sociale Wetenschappen secretariaatsmedewerker (v/m) (24 uur p/w) vacaturenummer: 6-331/1158 De Werkgroep Arbeidsvraagstukken en Welzijn is een samenwerkingsverband van onderzoekers, dat onderzoek verricht in opdracht van derden. Taak: Het verrichten van alle voorkomende typewerkzaam heden en administratieve taken zoals: - het typen van brieven, tabellen, rapporten, vragen lijsten e.d. (incidenteel in de vreemde talen); - verzorgen van lay-out van rapporten; - bijhouden van het archief; - inschrijven van de inkomende en uitgaande post; - mede plannen van werkzaamheden. Bovengenoemde werkzaamheden worden verricht in teamverband waarbij de taken in onderling overleg worden verdeeld. Vereist: - Opleiding op HAVO-niveau; - typediploma; - ervaring met het werken op tekstverwerkende apparatuur; - administratief inzicht; - zelfstandig kunnen werken. Salaris maximaal 2725,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt voor een periode van 7 maanden. Verlenging is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: Mw drs M.J. Weggelaar en Mw M. Brugman, tel. 071-148333 tst. 6376. SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIES zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit Sociale Weten schappen, Rijnsburgerweg 96,2333 AD LEIDEN. SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIES worden binnen veertien dagen nè het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de aangegeven adressen, onder vermelding van het VACATURENUMMER op brief en envelop in linkerbovenhoek. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 26