FORD RIJNLAND BV GEMEENTE VOORHOUT DE SIERRA LASER VANAF F. 26.164.- GEMEENTE NOORDWIJK Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Noordwijk maakt overeenkomstig het be paalde in artikel 22. lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad der gemeente Noordwijk in zijn openbare vergadering van 23 september 1986 heeft besloten te verklaren, dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor een gedeelte van het gebied dat deel uitmaakt van de on derstaande bestemmingsplannen: I. het bestemmingsplan "Laiterie", ten behoeve van een per ceel gelegen aan de Oude Zeeweg/Rudolf Tappenbeck- weg, kadastraal bekend gemeente Noordwijk. sectie A nrs. 3233 en 3541één en ander zoals is aangegeven op de bij het besluit behorende situatieschets: II. het bestemmingsplan "Uitbreidingsplan 1937". ten behoeve van het perceel De Ruijterstraat 49. kadastraal bekend ge meente Noordwijk, sectie N nrs. 2149.2150 en 2151. één en ander zoals is aangegeven op de bij het besluit behorende situatieschets: III. het bestemmingsplan "Oude Zeeweg en omgeving", ten be hoeve van een perceel grond gelegen aan de Huis ter Duin straat, zoals dit op de bij het besluit behorende situatieschets is aangegeven. Deze besluiten treden in werking op donderdag 2 oktober 1986. Vanaf de dag van inwerkingtreding liggen genoemde besluiten voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke orde ning en volkshuisvesting ter inzage. Genoemde afdeling is ge vestigd in kamer 1-23 van het gemeentehuis. Voorstraat 42 en op werkdagen geopend van 08.30 uur tot 12.30 uur. Noordwijk, 2 oktober 1986. De burgemeester voornoemd, J.M. Bonnike. BEPERKING SCHEEPVAART Het voornemen bestaat om in het verlengde van de Raadhuislaan in de gemeente Voorschoten een vaste brug te bouwen over het Rijn-Schieka- naal met een doorvaarthoogte van 5,60 mtr. bo ven normaal boezempeil. Bezwaren hiertegen kunnen tot 3 weken na datum van dit blad schriftelijk worden ingediend bij Gede puteerde Staten van Zuid-Holland, Provinciehuis, Koningskade 12596 AA 's Gravenhage. De burgemeester van Voorhout maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening oekend, dat de gemeenteraad in zijn ver gadering van 18 september 1986 heeft besloten te ver klaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor: a. een aantal percelen grond aan de Herenstraat, kada straal bekend gemeente Voorhout, sectie A nrs. 3340 en 3390, gelegen nabij het perceel Herenstraat 66 en b. het gebied Spoórlaan II. De betreffende raadsbesluiten met bijbehorende teke ning treden met ingang van 1 oktober 1986 in werking en liggen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, •afdeling algemene zaken. Voorhout. 2 oktober 1986. De burgemeester voornoemd, M.Th. van de Wouw. Als voorproefje op het komende wintersportseizoen neemt het Leidsch/Alphens Dagblad u op donderdag 9-16-23 en 30 oktober vier keer mee op wintersport. Naast veel redactionele informatie brengen wij u, middels een aantal speciale advertentie-pagina's, uitvoerig op de hoogte van de vele mogelijkheden op het gebied van ski-uitrustingen en wintersportvakanties in het seizoen '86/'87. Een uitgelezen kans derhalve om alvast in de stemming te komen. Dus ols u van wintersport houdt, of er wel eens iets meer over wilt weten, dan mag u deze pagina 's niet missen! Voor informatie over adverteren op deze speciale wintersportadvertentiepagina's kunt u kontakt opnemen met onze adv. -afdeling: |071) 144941 De uitvoering van de Sierra is al even bijzonder als z'n iaam. Met z'n vormgeving, waarin aërodynamica en com fort harmonieus samengaan, blijft de Ford Sierra z'n tijd ver vooruit. Alleen dat zou al voldoende reden kunnen zijn om Ufo^3êËÊÊÊM te kiezen voor Sierra.Maar kijk nu eens naar alle extra's waarmee de nieuwe Sierra Laser standaard is uitgerust. Standaardcentrale deurvergrendeling. Zoals de luxe van centrale deur - vergrendeling.Eenbestuurdersstoel die in hoogte verstelbaar is. Een handige in 40/60-verhouding neer- ldapbare achterbank. Twee van binnenuit ver stelbare buitenspiegels in de kleur van de auto. Luxe bekleding van het interieur - met vast tapijt tot en met de bagageruimte. Dit alles nog eens gecompleteerd met bijzonder stijlvolle striping en wieldeksels. Stuk voor stuk zaken waarvoor u normaal gesproken beduidend meer moet betalen. Bij de Sierra Laser daarentegen allemaal extra's die u standaard aantreft. Maar ook qua tech niek voldoet de Ford Sierra aan de hoogste eisen. Met z'n volledig onafhankelijke wielophanging, z'n functioneel vormgegeven dashboard en de geavanceerde technologie van een reeks nieuwe motoren.Vanzelfsprekend ook lever baar met een schone benzine- of een dieselmotor. De Sierra Laser is ver krijgbaar in 3-deurs, 5-deurs en Station Wagon-uitvoering. Naar keuze leverbaar met de 1.6,1.8 en 2.0 liter motor, of 2.0 liter inj. met katalysator en 5-versnellingsbak. Standaard: van binnenuit verstelbare i o* t t i*a buitenspiegels in deldeur van de auto. Ef IS OOK C6I1 SlCITcl LclSCI* 2.3 lltCf Diesel met standaard 5-versnellingsbak en stuurbekrach tiging. Op twee punten is de Sierra zeer behoudend: brandstofverbruik en onder houd. Een grote beurt per 20.000 ldlome- J ter; indien u minder rijdt is eens per jaar al voldoende. En de aan- schafprijs? Gelet de vele stan daard extra's speciale wieldeksels. mogen we die gerust beschei - den noemen. Doordacht Dynamisch. V.d. Valk Bouwmanweg 71, I Lammenschansplein 6, I 5 Meilaan 7, I Beeklaan 5, Leiderdorp. I Leiden. I Leiden. I Noordwijk. Tel. 071—899301. I Tel. 071-769358. Tel. 071-310031. I Tel. 01719-19476-14300. iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 24